Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+7
Szophie
Mirika
Hinari
Anatole Saito
Kazuma
Kayaba Akihiko
Cardinal
11 posters

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 03 2014, 23:41

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Márc. 04 2014, 00:25

Az Argo-t a háttérben irányító leányzó olyan röhögőgörcsben tőr ki, hogy talán még ti is halljátok Rest in peace
Humbugolt a sareszával... Behalok... Ez nagyon tetszik... *sír a röhögéstől*

Hinari 10-et sebződik.

Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Anatole (Sebzés: 77, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Hinari (Sebzés: 42, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - -98 HP (narancs)
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 69 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Hinari következik

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 04 2014, 07:44


Nem mondom, legalább volt értelme a sárkánynak, bár az, hogy a másik továbbra is engem püfölt, cseppet sem volt kellemes, és a többiek mintha nem is vették volna észre. Közben kiiktattuk az Anatot ténylegesen sebző nyulat, maradt a szerencsétlen egyed, és az enyém.
- A rajtam lévőt üssétek, Anaté nem fog tudni sebezni – mondtam fennhangon, ha eddig nem lett volna mindenki számára nyilvánvaló, majd hozzátettem – És egy switch se ártana… - utóbbit elsősorban a mögöttem rohanó Mirikának címezve, ugyanis, bár ott volt a gyógyító képességem, ahhoz a csapattársaim is kellettek, és nem utolsó sorban, a harcos fiú sebzése. Viszont nem akartam váltást kérni a lánytól, egyelőre, így most csak simán támadtam, azért elgondolkozva egy gyorsító kristályon, de azt talán majd legközelebb…


Ketteske támadva.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 07:44

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Márc. 04 2014, 15:59

Nincs már sok hátra annak se Suspect

Hinari 10-et sebződik.

Életek
Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - -140 HP (narancs)
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 59 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Mirika következik

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Kedd Márc. 04 2014, 16:25

Amíg pihentem, gyorsan összegezhettem magamban. A passzív képességem működik, az áldás még lehűlési fázisban van, de nem is nagyon volt rá szükség egyelőre. Azért ezek a nyuszik is inkább cukik voltak, mintsem veszélyesek :roll:Szophie nem is volt hajlandó megtámadni őket, nekem se nagyon fűlött hozzá a fogam, legalábbis a dekoncentráltságomat nézve biztos volt bennem valami gát :roll:Az a vörös gyerek bealudt, szóval elsősorban Anat, Peter és Hinari aprította a tapsifüleseket. És... asszem itt volt az ideje annak is, hogy beáldozzam a páncélom, ha kell.
- Vágom! Switch Hinari! - kiáltottam, és be is vetettem magam a lány elé, hogy fogjam az őt érő ütéseket. Mondjuk nem szerepelt ilyesmi a tervemben, mert elég kevés élete volt már a nyuszinak. Illett volna lecsapnom, és ennek érdekében most minden csicsázás nélkül csak simán feléje szúrtam Rolling Eyes
 
// Két támadás a kettesre, ha az első talál, akkor a második már a négyesre megy. 5-ös vagy 6-os esetén továbbra is jár a +10 sebzés az adott ütésre :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 16:25

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Villámló Barlang - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Márc. 04 2014, 16:31

Switch sikeres, bár a nyuszi rögvest el is pusztul.

Életek
Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - halott
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -41 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 59 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Szophie következik

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 04 2014, 18:51

Mr megint én. Értetlenül álltam Zu mellett. Belé meg mi ütött? Ám lényegtelen ez, újra csak én következtem.
- Switch Peter. - kiáltottam, intve egyet a fiúnak. Folytattam a megkezdett passzivitásom a harccal szemben. Nem fogok nyuszikat támadni! A volt társaimat.. És ha Vezér nyúlpörköltet akar, akkor majd rendelek neki egyet valamelyik étteremben. Gond megoldva. És a köröm is átadva. Így nyugodtan foglalkozhattam maszkos barátommal, aki mintha leblokkolt volna.
- Zu? - fordítottam kicsit félre a fejem, majd elhúztam tenyerem a fiú arca előtt. Mikor erre sem reagált, csettintettem egyet az orra előtt. Erre fel kell ébrednie. Tuti szunyál.O.o Azért bealudni a harc kellős közepén.>.>

_________________
Villámló Barlang - Page 4 0510Villámló Barlang - Page 4 1110Villámló Barlang - Page 4 0310
Villámló Barlang - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 06 2014, 09:18

- Miért engem? – értetlenül fordultam a lány irányába, hisz nem értettem, hogy miért az én nevemet mondta. Nem voltam erősebb tőle, sem gyorsabb. Miért nem támadott? Egy parancsszó, egy suhintás épp elég lett volna.
Hinari lecsökkent élete miatt szégyelltem magam, az életcsíkja akár háromszor is elbújhatott volna az enyémben és ez számomra nem volt olyan dicséretes. Kis szégyen, kis indulat, azonban sajnos pihenünk is kellett, csak hogy legyen még egy ok a jogos értetlenkedésre, hogy miért is mi kaptuk meg Szo támadásának a lehetőségét. Nem vették komolyan ezt a küzdelmet és félő nagyképűvé vált, vagy fog válni lassan a front. Csalódottan csóváltam a fejem. Az előbbi ugráló Hisame és most ők. Ej, lányok és fiúk!


Pihenő kör.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Villámló Barlang - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Csüt. Márc. 06 2014, 10:19

Életek
Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - halott
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -41 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 59 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Peter következik ismét

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 06 2014, 10:45

Miért engem? Értetlenkedtem volna tovább, azonban úgy tűnt, hogy hamar lehetőség is akadt a támadásra. A nyúl szerencsére nem sebzett Hinek köszönhetően, így nem kellett senkit sem switchelnem, pedig hozzájuk képest most elég kövérnek éreztem magam, elhízottnak, bár így talán a következő kanyarban belőlem falatozhattak.
- Nyamnyam. – paskoltam a hasam, majd ugrottam rá Hisame hátára és akasztottam a lábaim a szárnyai tövébe.
- Hát hajrá. – rázta meg magát a sárkány és indult meg az utolsó nyúl felé – Vágjuk szét a fogatlant! – egy jelző, mely arra utalt, hogy a harapása nem ért semmit, úgy, mint ha nem lett volna foga. Hehe. Peter poénszerűség. Ritka pillanat.


Egy - egy támadás Vérnyúl#4-re. Első kocka Peter, második Hisame.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Villámló Barlang - Page 4 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 06 2014, 10:45

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Villámló Barlang - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Csüt. Márc. 06 2014, 11:56

A Fogatlan nyuszi szerintem már fel is adta, hagyja, hogy leüssétek Suspect

Életek
Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - halott
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -78 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 59 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Kazuma a soros.

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Csüt. Márc. 13 2014, 00:25

Közös megbeszélés alapján Kazu jegelve lesz, amíg aktívabban vissza nem tér. Avagy az ő körei szó szerint ki lesznek hagyva.
A nyuszi elkezdett sálat kötni és klasszikus zenét hallgat.

Életek
Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - halott
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -78 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 59 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Anatole jön.

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Márc. 14 2014, 21:48

[ Már nem vicces, ha Kazut oltom, így inkább írok egy random agymenés postot x) ]

Egye fene, ellövök még egy kristályt. Aztán nyuszi hopp... és ugrás... nyuszi hopp... már is egyet elkapok.... Buuuuum! És már lendül is a pöröly, repül a nehéz fém, ki tudja hol áll meg, ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg? Hát én megmondom \o/ Annak az utolsó bevérzett szemű cefet nyuszika beton koponyájának közepére, oda talál be! Nincs kegyelem, nincs bocsánat. Ez még jár nektek Torubana városért, ocsmány zombinyuszik *blöe* Nem szeretném ha bármelyikőtök is makulátlan bőrömet illetnétek plazmatikus satnya testetekkel, mert nincs az az antibakteriális anyag, ami kellő megnyugvást hozna kényesen higiénikus és végtelenül finnyás valómnak. De emiatt nem kell tovább aggódnom, repül a nehéz fém, egyenesen oda ni >.>

77+5 (erősítő kristály)
sikeres támadás /o/


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 14 2014, 21:54-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 14 2014, 21:48

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Pént. Márc. 14 2014, 22:01

A nyuszi ultra tempóra kezd gyorsítani, hogy halála előtt befejezhesse a sálat. Sikerül neki \o/

A barlang végén egy üregbe juttok végül, aminek a közepén csupán egy sötét hasadék tátong. Valami mozog benne, de nem igazán lehet látni, hogy mi lehet az... csak két világító sárga szemet :3

Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Üreglakó
Anatole (Sebzés: 77, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Üreglakó
Hinari (Sebzés: 42, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Üreglakó
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Üreglakó
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Üreglakó
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Üreglakó

Életek
Üreglakó - teljes HP

Kazuma: 101 HP (zöld)
Anatole: 95 HP (zöld)
Hinari: 75 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 195 HP (zöld)

Hinari ütheti elsőnek azÜreglakó nevezetű izét :3

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Pént. Márc. 14 2014, 23:13


Nagy nehezen csak kiiktattuk azt a szerencsétlen nyulat, én pedig csöndesen mentem tovább, mint egyetlen a csapatból, akinek már sárgában volt az élete. Számoltam, közben már jött is a járat vége, s nagyon úgy tűnt, hogy én vagyok az első, aki sebzést mérhet rá. Hogy mennyi kedvem volt hozzá? Nem túl sok, hiszen még nem ismertük a mobot, sem a statjait, és úgy, hogy egyetlen ütésváltás sem történt, a Katana sem volt képes sokmindent megállapítani. Pedig enélkül felelőtlenség lett volna ellőni egy random színű sárkányt, ugyanez volt a helyzet az Element Absorbbal is. De az útmutató szerint több mobbal már nem fogunk találkozni, a kialakult helyzet is erről tanúskodott, nekem pedig kezdett hiányozni a bevált taktikám. Meg, őszintén, kezdtem már unni ezt a kis kirándulást. Föld. Szerencsére minden probléma nélkül tudtam aktiválni az erőbónuszt, utána egy féloldalas vágás, Látás jártassággal segítve, hogy tudjam is, hova célzok, végül egy hátraugrás, hogy helyet hagyjak a többieknek. Kicsit bosszantó volt, hogy a semmiért hanyagoltam a spelljeim, ha pedig most lenne szükség az árnyéktankra? Gyógyítani még tudom magam, és a többiek is le tudnak switchelni - pillantottam hátra az utánam lévő lányra, akinek még egy miliméter sem ment le az életcsíkjából. Nem aggódtam. Mostmár csak megoldjuk.

73 sebzés, ha betalál.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 14 2014, 23:13

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szomb. Márc. 15 2014, 00:34

Sad Az Üreglakó jót kuncog a kis cselen, amivel sikerült eltérítenie a csapásod. Árnyékcsápjaival kinyúl az üregből és Hinarit kezdi vele szekálni.
Elvileg nem hentaiban vagyunk, de azért... talán iparkodjatok Suspect

Hinari 7-et sebződik.

Életek
Üreglakó - teljes HP

Kazuma: 101 HP (zöld)
Anatole: 95 HP (zöld)
Hinari: 68 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 195 HP (zöld)

Mirika következik

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 15 2014, 09:07

Enyhén fészpalmos volt Szophie-chan megoldása, bár ha nem álltunk volna ennyire jól, akkor biztos nem találtam volna komikusnak, hogy a kifulladt Pete-től várta a megváltást ._. Sóhajtottam egy mélyet és fájdalmasat, szerencsére Anat legalább nem hazudtolta meg önmagát, mármint abból a szempontból, hogy pixelekre bontotta azt a... cuki, és édes nyulat *.* Sad Ezt sose fogom megbocsátani >.> Vagy de? :3
- Asszem a villámlások titkát nem foguk ma megfejteni... - jegyeztem meg, hiszen már látszott a kijárat a labirintusból, és nem sikerült úgy tévelyegnünk, hogy megfejtsük a nagy rejtélyt. Csakhogy volt még előttünk egy akadály... és gőzöm sincs, mi volt az, úgy elrejtőzött az árnyékban >.>
- Switch Hinari! Fel a fejjel Wink - szaladtam el mellette, és a felé nyúló árnyékizékre vágtam kettőt a késeimmel, aztán vagy lenyomom ezt az Üreglakó nevű borzadályt, vagy nem :/

// Két támadás az Izére. Ha az első talál, és nem hatos, akkor elnyomok egy Halvány Erősítő Kristályt is (+5 sebzés) a második vágás előtt. Ha hatost dobok, az adott támadásomhoz adódik még tíz sebzés :3 //


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 15 2014, 09:08-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 15 2014, 09:07

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Villámló Barlang - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szomb. Márc. 15 2014, 12:21

Ez sem jött össze Suspect Azért... ez csak egy üreg. Abban kéne piszkálgatnotok befelé azokkal a késekkel. Hmm, ez nehezebbnek tűnik, mint gondoltam Suspect
Az Üreglakó árnycsápjai egy éles jobbkanyart véve elkezdik piszkálni Mirika combjait... Suspect

Switch sikeres, Mirika 7-et sebződik.

Életek
Üreglakó - teljes HP

Kazuma: 101 HP (zöld)
Anatole: 95 HP (zöld)
Hinari: 68 HP (narancs)
Mirika: 150 HP, 23 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 195 HP (zöld)

Szophie következik, küld üreginyúlra vadászni Vezért \o/

_________________
Villámló Barlang - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Szophie Szomb. Márc. 15 2014, 13:38

Zu nem ébred! >.< Nem mozog, nem reagál, semmi.
- Azt hiszem.. hagyjuk itt. Majd visszafelé kicipeljük. - néztem a szoborként nyugvó fiúra.
- Hát mert azután is te jöttél, és így nem akkor kellett pihenned. - pislogtam Peterre az értetlenségét elnézve. Csak nekem rűnt ez logikusnak? O.o Ehh, vannak ilyenek, amikor sebki nem érti meg, mit miért teszek. Mintha csak teljesen ellentétesen gondolkodnának. Vagy engem raktak volna fordítva össze.
Nem tudtam eleget beszélni Istennel azokban a percekben. Először is hálát adtam neki, hogy a nyúlproblémán túl vagyok, aztán meg imádkoztam szegény tapsikért, akik meghaltak. Így helyes, nem?
Tovább haladva végre a barlang vége kezdett el körvonalazódni. Mindjárt vége.\o/ Most, hogy Zu sem volt, és csak céhvezérekkel voltam körülvéve, egy cseppet.. mit cseppet, nagyon gyérül éreztem magam. Nem vagyok hozzászokva a kicsinység érzéséhez a hatalmasokkal szemben, na. Eddig mindig másoknak kellett mellettem megbújni, nem pedig fordítva. De hát ezt nevezik a sors fordulatának, vagy mi.
Most, hogy rendesen rápihentünk a harc dologra Vezérrel, itt volt az ideje, hogy a.... perverz ürgét támadjuk. Ez a mob komolyan Mi combját tapogatja? O.o Az biztos, hogy nem fogok switchelni.O.O Inkább nyírjuk gyorsan ki.

Támadunk.\o/

_________________
Villámló Barlang - Page 4 0510Villámló Barlang - Page 4 1110Villámló Barlang - Page 4 0310
Villámló Barlang - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 4 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.