Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villámló Barlang

+7
Szophie
Mirika
Hinari
Anatole Saito
Kazuma
Kayaba Akihiko
Cardinal
11 posters

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 12 2014, 22:11

A nyuszi pont elugrik az első kés útjából, de a másodikra nem számít. Dühében inkább tovább próbálja cincálni áldozatát.

Képesség sikeres.
Hinari 10-et sebződik a második nyuszitól, Anatole pedig 20-at gyógyul.


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -34 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 130 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 25 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Szophie következik.

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Szophie Szomb. Feb. 15 2014, 18:24

Végeztünk egy újabb adag patkánnyal, és mentünk tovább. Vártam, hogy megint rágcsálók kerülnek majd az utamba, de nem. Most inkább számomra ismerős kis lényecskék ropogtatták előttem a patkány pixeleket. Azok a vörös szemek, a fehér bunda.. Visszaemlékeztem a seregemre, az irányítós napomra még húsvétról. Nyusszmusszok. Drágáim! Nem bánthatlak benneteket, ha egyszer a bajtársaim voltatok. Még Vezér sem kóstolt meg egyet sem. Szerintem neki sincs ínyére velük harcolni. Lehet, hogy a seregem egy pár maradék tagjai ők.. Mert nem voltam jó vezér, és vesztettünk. Mindig a szemem láttára ölték meg őket. Most is ezt teszik. De.. De akkor legalább had ne én nekem kelljen megsebeznem akármelyiket is.
- Switch Hinari. - kiáltottam, és félre vonultam. Nem kívántam harcolni. Céhvezérem majd elintézi helyettem a dolgot.

_________________
Villámló Barlang - Page 3 0510Villámló Barlang - Page 3 1110Villámló Barlang - Page 3 0310
Villámló Barlang - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 17 2014, 17:54


Elpixeleződött a kicsike, hát már ezért megérte eljönnöm. Nem éreztem akkora nagy elégtételt, hiszen ezek csak nagyon kismértékben hasonlítottak arra a másik vérnyúlra, meg amúgyis, csak egyetlen játékos volt eddig, akit saját kezűleg akartam elverni, a kislány pedig nem tartozott bele ebbe. Egyszóval, úgy igazából nem volt miért így hozzáállnom, valahogy mégis jólesett, hogy én öltem meg az elsőt, jobban, mintha más, normális mobot iktattam volna ki. De volt még belőlük bőven, kettő Anatot gyógyítgatta, egy pedig engem harapdált. Szophie jött, ám mielőtt szólhattam volna, egyszerűen csak átadta nekem a körét.
- Jó, de… pihennem kell – húztam el a számat egy sóhajtás kíséretében, próbálva energiát gyűjteni egy rohamhoz, ami egyelőre nem akart összejönni. Így hát támadás helyett csak a nyulakat néztem, akik biztosan ki fognak röhögni minket… persze csak amíg tehetik.


Pihikör.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 17 2014, 18:12

Nyuszik nem röhögnek. Ahhoz túlságosan is el vannak foglalva a társaitok rágcsálásával Rolling Eyes

Hinari 10-et sebződik a második nyuszitól, Anatole pedig 20-at gyógyul (2/3, elérte a max HP-t).


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -34 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 15 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Peter következik.

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Peter Worker Kedd Feb. 18 2014, 23:33

"...pihennem kell."
A szavai sokáig csengtek a füleimbe. Pihennie kellett. A tudat, az élmény, hogy valamiben végre jobb voltam tőle, az egyszerűen mámorító volt. Nyilván ez nem volt olyan nagy dolog, hogy megjegyzést érdemelt volna, ezért sem éljeneztem olyan szabadan, de eleresztettem egy halvány mosolyt és talán még a nyelvem is nyújtottam felé egy pillanatra, ahogy elhaladtam mellette.
Hullt egy nyúl, maradt még három, azonban megálltam egy pillanatra, hisz terelte a sárkány a figyelmem. Hisame imitálta az ellenfeleinket és szárnyalás helyett lelkesen szökdécselve készült vetődni az egyikre.
- Hisame, ne szórakozz! – szóltam rá és indultam el utána újra.
Persze nem is megérteni, merthogy az lehetetlen volt, de nem kellett meglepődni rajta. Veszélyérzet hiányában ő is kicsit szabadabban állt hozzá az itteni dolgokhoz.


Egy – egy támadás Vérnyúl #3-ra. Első kocka Hisame, második Peter.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Villámló Barlang - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 18 2014, 23:33

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Kedd Feb. 18 2014, 23:49

Hisame bolondossága mégis sikerre viszi a dolgot, hisz jó alaposat kiharap a nyúl életpontjaiból. Lánya öröme pedig apjára is ráveti a fényét.

Hinari 10-et sebződik a második nyuszitól, Anatole pedig 20-at gyógyul... na, ha nem lenne maxon :3 (3/3)


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -71 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 150 HP (zöld)
Hinari: 155 HP, 5 Páncél
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Kazuma jön, pihikörrel. Fú... most jön a pihenési hullám >.>

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kazuma Hétf. Feb. 24 2014, 15:41

Ezek a dögök már sokkal szívósabbak voltak, mint első ránézésre gondoltam volna. Hiába adtam bele mindent a támadásba még így sem sikerült sárgába vinnem az első nyúl életét. Végül Anatole és Hinari csapásai kellettek ahhoz, hogy végleg elpixeleződjön az első. Viszont még mindig hárman vártak ránk és a csapaton már szépen megmutatkoztak a fáradtság jelei, amit magamon is megéreztem. Hiába voltak eddig könnyű ellenfeleink attól még fárasztó volt idáig kergetni őket és mostanra már eléggé belassultam a fáradtságtól. A többiek még jól bírják életerővel és nem vészes a nyulak sebzése, és jelenleg nem is tudok sokat tenni ellene. Azt hiszem, muszáj lesz nekem is egy kicsit kifújnom magam.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
Villámló Barlang - Page 3 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 24 2014, 16:40

Hinari 10-et sebződik, Anatole pedig a maradék 20-at, mivel elmúlt Mirika specjének hatása.


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -71 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 130 HP (zöld)
Hinari: 150 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Anatole pihizik.

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 24 2014, 17:39

- Szép volt Hisameee! - csapok öklömmel örömittasan a levegőbe, amikor Pedig Peter is követi sikeres sebzésével a sárkányt, akkor már a másik kezem is a magasban van. Úgy tűnik ez a kazamata jót tesz mindannyiunk önbizalmának, már-már annyira könnyű megtisztítani, hogy az lassan unalmassá válik. Ötödik hullámnak jöhetne valami izgis Twisted Evil Bááár, azt se bánom, ha megint pateszok jönnek, legalább hamar végzünk és mehetünk a következő kazamatába ezután a bemelegítés után. Látszólag itt még csak ritka mobok sincsenek Rolling Eyes
Mirika képijének hála az életsávom egy tapodtat sem mozdul, sőt minden egyes nyuszkótámadástól csak jobban töltődik az életem. Le is támasztom Falánkfiút, én magam pedig kényelmesen rátehénkedek, és kifújva magam limonádét szürcsölgetek, hadd töltsenek csak a mobok. Aztán az utolsó szemtelen már belémsebez egyet, így nincs más választásom, ideje szedelőcködnöm és újra támadásba lendülnöm //majd a következő körben.//

Pihentem.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 24 2014, 18:13

Hinariról az a nyúl csak nem akar lepattogzani, 10-et sebez. Anatole limonádészürcsölését pedig megzavarja a másik kettő a 20-as nyalánkságával.

Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -71 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - teljes HP

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 110 HP (zöld)
Hinari: 140 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Hinari kipihente magát a legutóbb, így támadhat Smile

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 24 2014, 18:36


Itt vagyunk már egy ideje, a sokadik hullámmal megküzdve, és én annyira elővigyázatos voltam az első képességem használatával illetve tartalékolásával, hogy eszembe se jutott, hogy ez nem is bossharc. facepalm Márpedig ha nem bossharc, akkor nagyon simán használhatom a sárkányomat, a Katana úgyis biztosan várja már, hogy szabadjára engedje a szörnyet, amely pirosas fényével világít nekünk a barlangban. Hogy milyen színű sárkányt hívjak, az sem volt kérdéses, így kitámasztottam, és becélozva az Anatot támadó, teljes életes nyulat, elkiáltottam magam:
- Summoning Earth Dragon! – és már útjára is indult a kardból előtekeredő lény, én pedig reméltem, hogy sikeresen eltalálja az áldozatát, megszabadítva őt némi erő stattól és életponttól. Ezek után pedig én magam is megindultam, a sebzett egyedet támadva.


Képességhasználat Vérnyúl #4-re, ha sikerül: lenullázom az erő statját, így 0-kat fog innentől a harc végéig sebezni, valamint kap egy 7-es járulékos sebződést is. Én pedig 11 sebződést kapok mellékhatásként. (Ha nem sikerül, semmi sem történik.)
Támadás Vérnyúl #3-ra.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 24 2014, 18:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Villámló Barlang - Page 3 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 24 2014, 18:45

Bár az ütés nem talált, a sárkány előtör és sikeresen véghezviszi akaratát \o/

Hinari 10-et, Anatole szintén 10-et sebződik. A negyedik nyúl nem érti Suspect
Hinari sebződik még 11-et a képitől, a negyedik nyúl pedig 7-et.

Kazuma (Sebzés: 31/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Anatole (Sebzés: 77, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Hinari (Sebzés: 42, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Mirika (Sebzés: 34/kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vérnyulak
Szophie (Sebzés: 3/40, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak
Peter (Sebzés: 16/21, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Vérnyulak


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -71 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 100 HP (zöld)
Hinari: 119 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Mirika következik, pihen Smile

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Mirika Hétf. Feb. 24 2014, 19:52

Ez nem ér, a tudatalattim nem akarja, hogy nyulakat mészároljak Suspect Csak ez lehet a magyarázat arra, hogy kis híján mindkét vágásom a levegőt hasította, úgy elszökkent a tapsifüles az utamból. Most meg... hát, jól éreztem, elfáradtam. Muszáj volt pihennem, ha most támadok, még rosszabb lett volna a végeredmény, mint az előbb. A szintén pihegő fiúkra pillantottam, bár a vörös felett elsiklott a tekintetem. Anat vele szemben vonzotta, naná hogy Razz Közben pedig azon töprengtem, hogy kell-e valamilyen instrukció, vagy jól megleszünk így is, de úgy véltem egyelőre jók vagyunk. Már csak azért is, mert Hinari bűvölt valamit, amitől Anat sebződése csökkenni látszott, így amit el akartam érni, az megtörtént. A fő ok viszont mégis az volt, hogy még mindenkinek bőven zöld volt az életsávja. Uncsi volt a vadászat, az tuti, de ilyen gyengécske pateszokkal nem is csoda. Még a nyuszik se voltak veszélyesek. Inkább csak cukik :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 24 2014, 20:24


Hinari és Anat 10-et sebződik. A negyedik nyúl még mindig nem érti Suspect

Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -71 HP (zöld)
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 90 HP (zöld)
Hinari: 109 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Szophie und Vezér következnek, támadnak \o/

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Szophie Kedd Feb. 25 2014, 16:23

Nyuszik._. És mindenki úgy liheg, mintha nem is tudom, mi lenne. Tény, a nyuszik kitartóak. Bezzeg amikor az oldalukon harcoltam nem tűntek annak. Úgy nyafogtak, hogy ők mennyire fáradtak, milyen éhesek, mennyire..>.> Szóval vagy azóta lettek ilyen táposak, vagy akkor hazudtak. Vagy azok voltak az előfutárok, ezek meg az igazán igazi nagyfiúk, akik tényleg harcra termettek. Hisz még tojást sem dobálnak ezek itt. Pedig emlékszem ám, milyen király volt, ahogy tojás záport szórtunk az ellenségeinkre. "Felkészülni, vigyáz, doooob!!!" - És megannyi, ezer meg ezer tojás sötétítette el az eget, hogy aztán ellenfeleinken érjenek véget.*-* De szép is volt! És éppen ezért nem támadok! Nem támadhatok az én cuki kis bajtársaimra, a drágaságaimra. Még akkor sem, ha mobok is. Még akkor sem, ha sebeznek is. Persze, hogy bántanak, amikor mi is bántjuk őket. Ki akarjuk füstölni a barlangjukból mind.Sad
- Switch Anatole. - kiáltottam a szakállasnak, miközben a nyuszikra tekintettem. Kis bajuszos, fehér, édes, aranyos lényecskék.*-* Szívem lenne közéjük állni.. De helyette hallhatom harc imádó farkasom morgását. Nem baj, ki fogja bírni egyszer ezt is.

_________________
Villámló Barlang - Page 3 0510Villámló Barlang - Page 3 1110Villámló Barlang - Page 3 0310
Villámló Barlang - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 26 2014, 22:04

Miközben nagyban a nyuszikkal hadakozok, jobban mondva próbálok kitérni azok elől, akik rám akaszkodtak és minduntalan belém akarják mártani vérengző fogaikat. Undik, rettenetesen undik >.< Azok a piros szemek, áhh, rémálmomba se jöjjenek újra elő! Ez most valami bosszú a Torubana város kapui alatt csapott "nyúlpaprikás főző összejövetelért"? Mert ha igen, akkor ezek robbanni is fognak? Maximum pixelekre, legalább is az első, mikor kimúlt, csupán annyit csinált. Szépen, csendben kimúlt Razz Nem lesz ez másként a többivel sem, szép sorjában, azonban petyhüdt izmaimat ideje felturbózni, mert az nem állapot, hogy itt tökölünk. A nevemet hallom, eszerint kört kaptam, így ideje élni is vele. Először is egy halvány erősítő kristállyal Swarzenegger-ire gyúrom magam, majd már lendül is a pöröly, ki tudja hol áll meg... jah, a harmadik nyúl fejecskéjében, hátha végleg kidől ennyitől Razz

77+5 támadás a nyúl 3#-ra
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 26 2014, 22:04

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 26 2014, 22:15


Uhh, baltafejű nyúl \o/ Új faj Surprised De a vérnyuszi egyenlőre nem hajlandó pixelekre robbanni Surprised

Hinari és Anat 10-et sebződik.


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - teljes HP
Vérnyúl #3 - -153 HP (piros)
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 99 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Peter és Hisame következnek \o/

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Peter Worker Szer. Feb. 26 2014, 22:52

Nem gondoltam, hogy olyan rossz helyzetbe kerültünk volna. Nyilván páran belenyúltak a nyúl bogyókba, de holmi kelletlen szagnál többet nem kaphattunk most tőlük.
- Switch, Anatole Saito. – mondhatnám, hogy próbáltam belevinni valami francia eleganciát a nevének a kiejtésébe, de igazából csak próbáltam nem hibázni. Yap, azon izgulni egy küzdelem során, hogy hogyan is kellett kimondani egy nevet. Igazából nagyon, de nagyon szoros volt a nyulakkal vívott párharcunk és nagyon izgultunk, hogy hogy is lesz mindennek a vége. Hinari egy képességéhez is fordult és Anat ereje is kellett egy – egy támadáshoz. Furcsa volt, hogy eddig elmentek a többiek, de nyilván hamar véget akartak vetni ennek és tovább menni a járatban.
Hisamével együtt támadtunk ismét.

Leváltottam Anatot.
Egy - egy támadás #3-ra. Első kocka Peter, második Hisame. Ha ez első megölné véletlenül a nyuszit, úgy a #2-es nyuszit támadná a másik támadás.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Villámló Barlang - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 26 2014, 22:52

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Villámló Barlang - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Villámló Barlang - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 26 2014, 23:04


Bravúr \o/ Peter támadása végül szétrepíti a nyuszit, így Hisame teljes nyugadalommal ugorhat neki a következőnek.

Hinari 10-et sebződik.


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - -21 HP (zöld)
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 89 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Kazuma következik, kipihenten, támadásra készen Smile

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 03 2014, 15:51


Kazu nagyon belaggolt Suspect Vagy disconnectált. Amíg nem tér vissza, addig... izé... hát, a nyuszik biztos nem várják meg Suspect

Hinari 10-et sebződik.


Életek

Vérnyúl #1 - halott
Vérnyúl #2 - -21 HP (zöld)
Vérnyúl #3 - halott
Vérnyúl #4 - -7 HP (zöld)

Kazuma: 90 HP (zöld)
Anatole: 80 HP (zöld)
Hinari: 79 HP (zöld)
Mirika: 150 HP, 30 Páncél
Szophie: 150 HP, 4 Páncél
Peter: 184 HP (zöld)

Anatole következik

_________________
Villámló Barlang - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Márc. 03 2014, 23:41

- Ejnye Kazu, a kezeden ülsz? Razz- oltom le a tétlenkedő fiút. Biztos megilletődött a sok nyúltámadástól, de akkor sem járja, hogy leblokkolt. Ez az elit team, becsülje meg magát, hogy velünk harcolhat. Hiába, a piri az már csak piri marad. >.< Na de koncentráljunk inkább a feladatra!
- Köszönöm a váltást cimbora! - intek oda Peternek, majd nem késlekedek, támadok is. Na de melyiket? Egyiket sem fogom tudni egy ütéssel leteríteni, kristállyal sem tudok gyorsabb lenni Kazunál, aki szintén nem tudja lefutni a nyulakat, ergo kár pocsékolni a gyors futás kristályomat... Hmm, elnézve az életsávokat, zöldben még mindenki, így hát nem kell aggódni, csak simán támadni, minden fölös taktikázás nélkül. - Neked is köszönöm a varázslatot! - Dobok egy puszit Mirikának kutyafuttában, majd már le is zúzom az egyik nyulambulamot. Mondjuk a másodikat, mert miután Hinari humbukolt a sareszával, valahogy a negyediknek nem akaródzik tisztességeset harapni belém Suspect

/Találat \o/ Pörfikt Cool /


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 03 2014, 23:45-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Villámló Barlang - Page 3 Empty Re: Villámló Barlang

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.