Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pihenő

+6
Askr
Seishin
Enheriel
Ozirisz
Kiwi
Kayaba Akihiko
10 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Csüt. Feb. 22 2018, 22:27


Nem tudom, minek kellene egy ilyen helyzetben az ember fejében járnia. Az bosszantott a legjobban, hogy mélyen magamba nézve semmit nem találtam. Kérdések, azok talán akadtak, ha nagyon megerőltettem magamat, de épp ettől éreztem úgy, mintha nem is volnának valódiak. A viszontlátás egyszerre ért mély érzésként, és mégis semmiként. Olyan üres voltam legbelül, mintha csak egy idegennel találkoznék - hisz voltaképp így is volt. Mindeközben mégis ott lebegett bennem valamiféle érzés, a régi emlékek öröme. Keserű íze lett a számnak. Eszembe jutott az éjfekete, sötéten kavargó kávé, melyet akkor ittam, mikor azt az üzenetet kaptam, meghalt. Újra felbuggyantak belőlem az eltemetett érzések, ám most nem gyászként, mintsem inkább vádlón. Mégsem kérdeztem meg, merre volt vagy mit tett. Képtelen voltam ilyen mód tekinteni rám. Számomra ő egyszer már meghalt, és a visszatérte mit sem változtat a tényen, hogy teljesen elhidegült valaha volt kapcsolatunk egymástól. Szomorkás mosollyal néztem a jágkék szemekbe. Azazhogy nem. Mégsem. Valami megváltozott. Meglepődötten pislogtam társam barnás, meleget sugárzó íriszeire. Azon gondolkodtam, vajon az emlékeim fakultak-e meg annyira, hogy még a szemszínét is eltévesztem. Az járt a fejemben, vajon tényleg ennyire elhomályosult-e róla minden emlékképem. Reakcióm nem volt titkolt, ő maga is észrevehette, habár gyorsan lesütöttem tekintetemet, próbáltam eltakarni a hirtelen hibát.
A farkasokra pillantottam. Vezér leült fajtársával szemben, éppen mellettem, és kihúzta magát. Tartása fenséges volt, fejét magasban tartotta, füleit határozottan fölfelé húzta. Biccentett fajtársának, és szemeit mindvégig rajta tartotta, míg amaz vonyításba kezdett. Nem követte a példáját. Nem mozdult, csak bámulta a másikat. Várta, hogy mi fog történni. A következő alkalom, amikor mancsait és seggét felemelte a hideg hóból, az volt, mikor is Hati szaglászni kezdte. Erre vidáman reagált ő maga is, farkát izgatottan lengetve, és viszonozta a körbeszaglászás és az üdvözlés farkasos műveletének minden mozzanatát. Ezek után úgy viselkedett Hatival, mint két régi jó cimbora. Könnyen megtalálta a közös hangot. Látszott rajta, hogy örül. Pofája mintegy nevetett, amennyire látható a mosoly egy ilyen bestia vicsorgó fogai mellett.
Én eközben búskomoran figyeltem a fiú arcán elterülő mosolyt. Nem éreztem azt, hogy helye lenne itt most ennek a reakciónak. Nem volt megnyugtató, mint Leo állandó szélesre tárt vigyora. Ez sokkal inkább zaklatott fel, ahogyan rápillantottam. Megmagyarázhatatlanul markolta a lelkemet az érzés.
- Szia. - suttogtam haloványan. - Még nem kezdtünk el játszani, addig nem is lehet ismerős, nemde? Azaz versenyezni. - akadályverseny volt, igaz? Jól emlékszem? Vajon tényleg az volt, vagy emlékeim eltorzították az eseményeket, miképp a fiú szemszínére is másképp emlékezem?

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Csüt. Feb. 22 2018, 23:16

A fekete farkas eleinte nem tudta, mire vélni társa viselkedését. Azt hitte, az évek alatt elidegenült a szagától. Kicsit mintha félt is volna, azért környékezte meg annyira óvatosan, majdhogynem félénken Vezért. Körültekintő maradt, hogy egy rossz, hirtelen mozdulatot se tehessen. Nem akart kárt tenni rég nem látott fajtársában és barátjában. Tudta, mennyire gyöngéden kellett odahajolnia a szóban forgó fehér farkas tomporához, nehogy szarvával megszúrhassa. Lehajtott füle és farka a megadás jele volt, amennyiben konfrontálódásra került sor. Az egykor önteltség határáig büszke Hati meghunyászkodott valaki előtt – az nem számított, hogy Vezér volt az. Ő senki fiának sem volt hajlandó fejet hajtani – nekem vagy más barátjának sem. Hozzám hasonlóan a démonfarkas is megváltozott: ahogyan a rubinvörös szempárban lévő szikra kifagyott, és mélykéken ragyogott. A szívét kétség, harag, és fáradtság dermesztette meg. Már nem az a Hati volt, mint akit Aincrad petcsászáraként ismertek.
Nagy megkönnyebbülésére a viszontlátás valóban szívélyes volt. Fülét figyelően megemelte, farkát kölyökkutya lelkességével kezdte el csóválni. Sokat szaglászta rég nem látott barátját, alaposan feltérképezte, mennyi mindent változott az évek alatt. Miután meggyőződött valamiről és elégedettnek is tűnt, hátsóját a magasba emelve, mellső tagjaival mélyre ereszkedett. A kutyaszerűek nyelvén játszószándékát fejezte ki, a sajátunkat latba véve. Megható izgalmában hevesen vette a levegőt, ide-oda ugrándozott a hóban. Bármit megtett volna, hogy ezekkel játékra ösztökélje Vezért.
Zavarodottan vontam el tekintetemet Hatiról. Szégyenletes volt, amennyire irigykedtem a boldogságára. Sosem lett volna szabad bármit is sajnálnom tőle, de gyűlöletes érzés kerített hatalmába. Saját mosolyomat nem éreztem elég természetesnek és egy pillanatra némi undorral keveredett. Szemeimet lesütöttem, hogy véka alá rejthessem a momentumnyi zavaró érzést és megpróbáltam legalább külsőleg szívből rá mosolyogni Szophiera. Tény, hogy boldog voltam a viszontlátásnak, és ezúttal jutott rá idő is, de…

- Ja, csak… – zavarodottan forgattam meg szememet. Lassan felegyenesedtem ülőhelyemről, gyöngéden lesöpörvén az idomárlány kezét a vállamról. Nyájas bazsallyal néztem a szemeibe. – Nem érzem úgy, hogy még képes lennék rá. Nagyon elfáradtam, Szophie. – Szégyenérzetből vontam el róla tekintetemet. Onnantól kezdve igyekeztem állni pillantását. Mindeközben próbáltam Hatiról is elvonni a figyelmemet, nehogy újból feltörjön belőlem az irigység.

_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Csüt. Feb. 22 2018, 23:45


Vezér úgy figyelte a démonfarkast, mint egy tanár vizslatja rég nem látott diákját. Talán éppen azon igyekezett, hogy felmérje, mennyit változott, milyen irányba fejlődött rég nem látott barátja. Talán azt próbálta meg kideríteni, hogyan is viszonyuljon fajtársához. Következetes volt és nem kapkodta el a dolgot. Tudta, hogy egy farkassal van dolga, egy kiszámíthatatlan és érző lénnyel, aki mindig a saját feje után megy, és mindig a saját döntései vezérlik tetteit. Hati nem csak barátja volt, hanem egy olyan pet, aki kivívta annak idején tiszteletét és szimpátiáját, mely nagyon ritka dolog a hófehér bundájú farkasnál. Talán csak egy, egyetlen egy egyed van még ezen az Aincradi világegyetemen, aki elért valami hasonlót nála, az pedig Álomkelő volt. Igen, egy macska. Igen, ez az a tény, amit a büszke farkas soha életében nem fog bevallani.
Vezér mélyről feltörően, visszhangzó morgást hallatott. Nem volt kedves érzés hallgatni. Nem tetszését, sőt, haragját igyekezett kifejezni ezzel fajtársa felé. Hirtelen mozdult. Odakapott. Nem törődve a szarvakkal, nyakánál a sötét bundával borított bőrt csiptette fogai közé. Kicsit megráncigálta. Óvatosan, de épp úgy, hogy érezhető lehessen a cselekedet. Fajtársa szemébe nézett, kihívóan és most már mégsem dühödten. Továbbra is morgott, de egyre csendesebben és kevésbé vészjóslóan. Az előző cselekedeteivel csupán csak ki akarta fejezni nemtetszését a farkas viselkedése előtt. Olyan volt, mintha csak tényleg Vezér lett volna az alfa kettejük között. Most az egyszer nem akarta ezt az érzést átélni.
Mozdulatai közben tovább ösztökélte fekete társát, és a morgás lassan játékossá változott. Mancsaival pofozni kezdte Hatit, s amint lehetősége volt, pofáján hosszan végignyalt, mintegy ingerelve a másik egyedet. Játékot kezdeményezett. Verekedést, ha arról van szó. Nem volt hajlandó elfogadni a másik változásait. Képtelen volt beletörődni, hogy Hati tényleg elveszítse a nagyságát. Most arra koncentrált, hogy a verekedésben, a játékos huzavonában és egymás szekálásában felmérje a másik képességeit. Füleit erősen hegyezte, farkát nem játékosan lóbálta, hanem mereven tartotta. Minden figyelmét a másikra összpontosította, mintha csak egy vizsga elé állítaná amazt.
Én örültem a farkasok játékos cívódásának. Ritka volt a pillanat, mikor Vezért ilyen önfeledten önmagának láthattam. Ritka volt egyáltalán az is, hogy ennyire farkashoz mérten viselkedjen. Többnyire kemény, feszes és fennséges tartása és csendessége határozta meg. Volt benne mindig is valami, ami az embereket néma ámulatra ösztökélte. Csak ilyenkor, ezekben a játékos pillanatokban - na meg akkor, amikor Falatot hajkurássza - volt igazán önmaga, az az ugyanoly játékos egyed, kit még kölyökkorában ismerhettem meg.
Arcomra láttukon kedves mosoly költözött. Örültem nekik. Boldoggá tett a kapcsolatuk. Ám közben arra is gondoltam, vajon a mi kapcsolatunk Askrrel vajon nem magán a peteken alapultak mindvégig? Ez több volt, mintha csak újra kéne kezdenünk a kapcsolatunkat. Itt arról volt szó, hogy már a saját régi érzéseimben sem bíztam meg többé. Megkérdőjeleztem mindent, mik valaha is voltunk mi egymásnak.
Nem voltam biztos a fiú szavaiban, viszont a nyomatékos szóhasználat mindenképp arra engedett következtetni, hogy a mondandója többet tartalmaz annál, mint aminek tűnni akar. Összepréseltem ajkaimat. Mélyen a szemébe néztem.
- Akkor gyere és pihenj meg. - nyújtottam ki kezeimet ölelésre, és vártam, hogy közelebb jön-e vagy sem. Hirtelen felindulásból jött ez a reakció. Nem azért, mert sajnáltam, vagy mert késztetést éreztem rá, hogy anyáskodjak felette. Inkább csak a segítőszándék vezérelt. Valami mintha azt súgta volna, hogy mintha én is átéltem volna ugyanezt. Valamiért emlékeztetett a szituáció arra, amikor a börtönben teljesen elvesztettem az utat. Úgy éreztem magamat hirtelen, mint egy ragyogó csillag. Leo lebegett a szemeim előtt, és hogy miképpen mentett meg a teljes kiégéstől. Valahogy mikor a fiúra pillantottam, valami jeges hideget véltem felfedezni a tekintetében. Jobban szúrt, mint bármely jégcsap odakint a fagyos erdőben. Fel kívántam olvasztani, mert amíg az nem történik meg, úgy éreztem, én sem kaphatom meg a választ a kérdéseimre. A kérdésekre, amelyek némán egyre csak körvonalazódtak bennem. Úgy éreztem, helyre kell raknom a kapcsolatomat vele ahhoz hogy tudjam, annak idején tényleg képes voltam valódi érzelmekre, nem pedig csak álérzelmek és gondolatok vezettek hosszú időn keresztül.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Pént. Feb. 23 2018, 00:30

Egyáltalán nem kellett volna meglepetésként érnie a „támadás”, de Hati mégsem lehetett elég körültekintő. A nem tetszőnek hangzó, acsargó morgás egyszerű balsejtelemre adott okot, semmi többre. Elvégre, ha a farkas barátjának tartotta Vezért, miért kellett volna szélsőségesen óvatosnak lennie? Honnan tudhatta, hogy nem csak érzelmileg, de fizikailag is fel kellett készülnie a fogadtatásra? Tanácstalanul hajtotta le fejét, szemével kerülte a fajtárséval való kontaktust. Szégyenteljesnek érezte magát, ahogyan Vezér a nyakánál megragadta és ráncigálni kezdte. A váratlan esemény hatására fájdalmasan felvinnyogott: mintha egy kölyökkutya lett volna, akit gazdája azért vert, mert rossz fát tett a tűzre. Egy darabig megadóan tűrte, visszafojtotta magában az újból és újból feltörekvő visongó hangot. Egyszer már eltűrt ennél nagyobb fájdalmat, ami megfosztotta a józan gondolkodástól, ezúttal nem hagyhatta, hogy fölébe kerekedjen. Egy ponton mintha tűz lobbant volna minden pixeleiben, felnyitotta szemeit. Füleit és farkát felszegte, szőrét felborzolta, majd egyet vagy kettőt odakapott. Nem szándékozott belemarni barátjába, egyszerű figyelmeztetés útján közölte Vezérrel, hogy ismét az ura alatt tartotta a helyzetet – legalábbis egyelőre.
A mozdulatok kezdtek gyöngédekké válni: vagy magától, vagy Vezér értette a célzást. Most végre láthatta, hogy Hatiból nem veszett ki minden büszkeség. Amiken keresztül ment, azok nem teljesen verték ki belőle a tüzet, bár mostanában – az én hibámból adódóan – gyöngén pislákolt. A dölyfössége helyett jogos haragot érzett, méghozzá irántam. Már többször is szóvá tette, hogy gyűlölt. Eleinte nem tudtam komolyan kezelni, másodjára képtelen voltam mit kezdeni ezzel az információval. Végső soron úgy bántam Hatival, mint egy kutyával, akinek meg kellett tanulnia, hol a helye. Tudtam, hogy igaza volt, de egyikünknek sem kínált jó megoldást. Megfeledkeztünk volna arról, amiért eddig küzdöttünk – miért és kikért.
A démonfarkas lassan reagált, így a legtöbb játékos pofon célt ért. Nem mintha zavart volna, mindezek ellenére is nagyon boldognak érezte magát, hogy ismét annak a körében lehet, akit régen egyenrangúként ismert el és szeretett. Vezért testvérnek tartotta, nem alfának, s talán már sejtette, a szóban forgó fehér farkas miért támadta meg. Tekintetében a realizáció szikrája futott végig. „Hogy is hagyhattam, hogy ez megtörténjen? Milyen ostoba voltam!” – valami hasonló gondolat futhatott le elméjében, egyetlen pillantásból megítélve. Így, ezzel a tudattal Hati viszonozni kívánta a testvéries pofozkodást a saját mancsaival, aztán újból a levegőbe kapott, agyarait visszafogottan ugyan, de erővel csattogtatta. Testtartása is egyre tiszteletteljesebbnek, semmint megalázkodónak tűnt, de farkát ugyanolyan pajkos örömmel csóválta. Volt még min változtatnia.
A szívből jövő, kedves mosoly csalhatatlanul őszintén játszott a lány arcán. Velem ellentétben saját magát meg nem hazudtolva tudott örülni a pillanatoknak. Olyan volt, mint a tavasz napsütés, ami a jeget felszárította és annak helyén virágok sarjadtak. Annyira… őszinte volt, hogy egy pillanatra azt hittem, álmodtam. Tényleg ő az és nem egy látomás? Nem fog eltűnni, hogyha viszonzom az érintését? Nagyokat pislogtam, mintha egy létező illúziót próbáltam volna szertefoszlatni ezzel a gesztussal. Fejemet téveszméimből kijózanodva ráztam meg és meglepetten tekintettem végig a lányon. Tárt karokkal állt előttem. Régi ismerősként üdvözölt és nem idegenként akart újonnan bemutatkozni. Újból kérdések törtek fel elmémben: tényleg szabad? Ugye nem tűnik el, a hozzáérek? Ugye nem fog itt hagyni?
Valamiért hirtelenjében óvakodni kezdtem. Nem bizalmatlanságból, hanem egy nyugtalanító érzés kezdett körbevenni. Kezeim remegtek, tenyerem izzadt, még a hideg ellenére is. Nagyon lassan, kisebb, robotikus mozgások közepette léptem bele ölelésébe. Kezeim eleinte bizonytalanul fonták körbe hátát, majd miután meggyőződtem arról, mennyire is valódi, határozottan, mégis gyöngéden vontam magamhoz.  

- Úgy hiányoztatok… – ismertem be, gyermetegebb hangon, két nagyobb sóhajtás között. Nehéz volt nem gyengének mutatkozni egy régi ismerős előtt. Nem csak őt, hanem azt a kényelmes érzést is hiányoltam, hogy barátaim jelenlétében nem kellett megpróbálnom erősnek lennem. Lehettem én, saját önmagam.

_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Szer. Márc. 07 2018, 19:40


Erősen és védelmezően magamhoz szorítottam, mintha anyaként húznám védelmező szárnyaim alá fiókámat. Láttam rajta a meggyötörtséget, és oltalmat kívántam nyújtani a fiúnak. Vezér pedig a játékos evődéssel fajtársának. Úgy gondolom, a fehér farkas igyekezett visszahozni a régi időket, látni akarta Hati szemében a csillogást újfent, amely mintha csak kiveszett volna belőle. Nem tudom, mi történhetett velük, de azt látom, hogy sok nehézségen mentek keresztül, amelyet az idő még nem enyhített, és nem kerültek még az emlékek a tapasztalat fiókjának homályába.
Azt hiszem, elmondhatom,hogy bizonyos szinten értettem az érzéseiket. Nekem is évekbe telt, mire megküzdöttem véglegesen a magam batyujával, és csak nem olyan régen mondhattam el magmaról, hogy mindenen túlléptem, és képes vagyok végre a kiegyensúlyozottság talajára lépni. Arcomra kedves mosoly költözött, miközben jó erősen magamhoz szorítottam a fiút, s a hátát simogatni kezdtem.
Mit mondhattam volna szavaira? Hogy én elfelejtettelek? Nem kívántam megbántani még jobban, nem is tudtam volna, nem engedte volna a lelkem egy darabkája, hogy beismerjem. Eltűnt, kiveszett az életemből, mint ahogy én magam is elvesztem benne egy rövidke időre, és a helyemet azóta sem találtam meg. Elmosolyodtam a gondolataimon, és végül inkább magamnak válaszoltam, mintsem neki.
- Gyere, keressük meg együtt a helyünket a világban. - eltoltam magamtól, és a szemébe néztem. Azokba az irritálóan barnává változott íriszekbe. Fogaimat összeszorítottam, számat csücsörítettem. Rövid hezitálás után döntöttem. Rátértem a témára.
- Gyanúsan megváltozott a stílusod. - engedtem meg magamnak a rövidke megjegyzést, és habár egy percig sem utaltam volna a szemszínére saját kételyeim miatt, mégis erősen mustráltam az adott testrészt.
- Elég laza ez a haj. Csak nem beléptél a meggondolatlan tinédszer korba? - ugrattam aztán. Mondjuk úgy, hogy ezzel a külalakkal már el tudtam képzelni, hogy Leoval egy asztalnál randalírozzanak. Habár a jellemfejlődéséről lemaradtam ez irányban, a külső mégis valami hihetetlen vagányságot tükrözött, amit egyelőre nem láttam a fiúban, de úgy gondoltam, lehet, hogy már köszönőviszonyban lehetnek, csak még nem volt alkalma megmutatni. Hisz mégis csak, ez egy megható újratalálkozás, annak ellenére is, hogy a lelkemben kissé negatív érzéseket is keltett a sok kimaradt év, mely ismeretlenné - tényleg ismeretlenné - tette őt számomra. Ettől függetlenül meg akartam ismerni a történetét. Legszívesebben behívtam volna a pihenőbe, és egy forró kakaó mellett a lábamat a tűz fölött melengetve elmeséltettem volna vele mindent, ami történt, és azt is, ami nem.
Mindeközben Vezér tovább folytatta a Hatival való harcot, ám a démonfarkas egyértemű pozitív reakciói miatt ő maga is élvezni kezdte, és lassan átváltott a felügyelőből ő is játszópajtássá. Farkát izgatottan kezdte el csóválni, füle kajlán féloldalra állt. Olykor, mikor nem vette észre, még nyelve is kilógott izgatottságában, pedig a büszke farkas az ilyesfajta viselkedést nagyon ritkán engedte meg magának. Olyan volt többnyire, mint egy büszke nemes, ragaszkodott a saját illemszabályaihoz. Most viszont, egy ideig, amíg Hatival játszott, egy gyermeteg farkaskölyökké változott. Boldog voltam, hogy így történt.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Vas. Márc. 18 2018, 18:45

Hangom beleveszett a téli szélfúvásba, miközben ő nem mondott semmit. Egy árva szót sem. Lehet, nem is volt szükség rá, de nyugtalanított. Végül bele kellett törődnöm. Szememet arra a fél pillanatra lehunytam és szaggatottan vettem a levegőket. Torkomban érzett szívverésem egyre érezhetetlenebbé vált, ahogy lélegzésem üteme is kezdett nyugtatóbb lenni. Egyre kevésbé akartam azokra a képekre, érzésekre gondolni. A már megszokott, borzalmas szenzáció útját elvágta az üresség: nem éreztem semmit. A lány jelenléte megnyugtatott, holott eleinte tartottam, hogy gyengeségem pillanatában vett észre. Ettől függetlenül az ellenkezője történt.
Tekintetemmel követtem őt, ahogyan hátrébb húzódott az ölelésből, hogy jobban felmérhessen. Éppannyira lehetett kíváncsi arra, mi történt velem – velünk –, mint én őrájuk. Természetesen… az ember nem mindennap tér vissza a halálból, nem igaz? Eleinte arra számítottam, rögtön rátér a lényegre. Végül rá kellett jönnöm, hogy nem egy regényben vagy egy szappanoperában voltunk, ahol a lány a fiú karjaiba omladozik vagy legszívesebbet a szart is kiverné belőle, amikor rájön, mégsem hagyta el az élők világát. Túl sok idő telt el azóta, mióta szó nélkül eltűntem. Talán könnyelműség lett volna Szophiet a barátomnak nevezni. Nem tudtam, ő miként élte meg ezt az egészet.
Feltűnt, amiképpen lelki tükreivel mélyen az enyéimbe merült. A változás szokatlan lehetett számára, ezt teljesen meg tudtam érteni. Egy ponton aztán kezdett enyhén zavarba ejtő lenni, de álltam pillantásait. Ennél nagyobb és veszélyesebb nehézségekkel szálltam szemben, ennyi nem rendíthetett meg. Unszolására lágyabb kuncogás tört ki belőlem, ajkamon pedig – egy momentum erejéig – szolid mosoly futott végig.

- Hát… ja, meg t’om érteni, ha tökre szokatlan. – mondtam fél-könnyedséggel hangomban. Kezemet gyorsan végigfuttattam rövidebb fazonra nyírt rőzsémben. – Hati ötlete volt. „Ha el akarsz vegyülni a tömegben, jobb, ha az igazi mivoltodat hozod. Az nem olyan feltűnő.” Vagy valami ilyesmit motyogott.
Őszintén bevallottam a fél-idegen lány előtt, hogy ez az igazi énem. A hosszabb szőke haj, a csalhatatlan kék szempár, a gyermeteg attitűd látszat volt. Azzal, hogy magamat megváltoztattam, több köteléket akartam kialakítani. Még a szószátyár démonfarkaskölyök társasága sem adhatott meg mindent. Többet akartam.
A gondolatra a szám sarkában keserű mosoly jelent meg. Szo mustrálását onnantól kezdve állni tudtam ugyan, de tekintetem beleveszett az egyre vastagabbá váló hó és a játékos, fiatal farkasok látványában – ismét ugyan, ám ezúttal semmiképp sem irigykedően. Hati is azokra a csodálatos pillanatokra véka alá rejtette minden büszkeségét, fajtabéli tartását és kölyök módjára játszadozott rég nem látott pajtásával. Nyüszíteni ugyan nyüszített, de ez a ragaszkodás és a feltétel nélküli szeretet kinyilatkoztatásának édesgető hangja volt. Behemót termete ellenére úgy ugrándozott a hóban, mint a rókák lemmingvadászat közben. Egy ponton azonban megállt, fejét felemelte és szaglászott. Még egy taszítást szíves-örömest felfogott Vezértől, de egy kevésbé kutya-szerű vakkantással felhívta szóban-forgó fajtársa figyelmét. Zsákmány – még emberi szavak nélkül is megértettem, a fekete farkas mit akart mondani neki. Valahol a vastagabb hótakaró aljában kisebb állatok rejtőztek, alagutakat vájva. Meg voltak győződve arról, hogy két farkas elől is védve maradtak – ezt Hati kihívásnak vette. Egy újabb ugatással jelezte Vezérnek szándékát, majd rókamód ismét felugrott. Ugyan méretes jószág volt, de a hó nem süppedt be alatta annyira, hogy a réteg aljára láthasson: ahhoz ásni is kellett. A démonfarkas megállás nélkül hívta fel fajtársa figyelmét arra, mit akart csinálni, mialatt elindult egy irányba, orrát a hideg réteghez tapasztva, kereste a kipixeleztethető zsákmányt. A kellemetes játék így válhatott ősi vért ébresztő vadászattá.


_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Pént. Ápr. 13 2018, 13:36


Volt valami megnyugtató abban, ahogyan átöleltem. A tudatban, hogy segíthetek. És ahogy légzése csillapodott, úgy vált fejemben a mosoly egyre szélesebbé. Büszke voltam magamra, hogy ilyen hatást gyakorolhatott személyem valakire. Örültem neki, hogy tényleg támasz lehetek. És szép lassan kezdte szárnyait nyitogatni a találkozás öröme is lelkemben.
Az első pillanattól kezdve valamiféle nyugtalanság fogott el. Ez eddig nem tudtam hova tenni az érzést. Most lassan kezdtem kapisgálni; eltelt idő ide vagy oda, örülök neki, hogy újra láthatom. A régi érzéseket és emlékeket felül írhatták az újak, de elfeledni nem tudtam őket. Ott voltak valahol egy zsebbe elsüllyesztve. És valahogyan elkezdett a zseb kinyiladozni.
Rámosolyogtam, őszinte örömmel. Megnyugtatott, hogy láthattam, hogy tit voltunk csak mi ketten, ebben a belsőséges találkozásban. Örültem, hogy egy kihalt környéken lehettünk. Ebben az élményben, önző mód, nem kívántam osztozni senkivel.
Eltoltam magamtól a fiút, és reá pillantottam. Meghallgattam a mondandóját. Jól kivehetően, nem csak a külseje változott meg, hanem a személyisége is. Avagy, inkább csak az álcát vetette le magáról, és most végre önmagát adja.
- Bevallom őszintén, kíváncsiságomat egyre jobban felcsigázod. - kuncogtam, miközben az arcát vizslattam.
- Mi történhetett veled, ami így megnyitott önmagad felé? Mi az, amitől így meg tudtál nyílni? - néztem rá őszinte érdeklődéssel, majd oldala felé nyúltam, és végigsiklattam rajta ujjaimat.
- Kíváncsi vagyok z régi-és számomra új - énedre. - a szemébe néztem. Mélyen és vizslatóan. - Meg akarlak ismerni megint, ha szabad. - rámosolyogtam még egyszer, majd engedtem vizslató pillantásomon, és leemeltem tekintetemet a fiúról. A farkasokat kezdtem el figyelni. Keserű íz költözött a számba, miképpen eszembe jutott, Vezér milyen lehetett, amíg elvesztettük egymást. Milyen volt akkor, amikor újra rátaláltam. Egy teljesen más, személyiségét vesztett, ám mégis szabad állat. Az járt a fejemben, vajon tényleg jól bánok-e vele. Vajon megkapja-e mindazt, amire szüksége van. Miért nem hisztizik, vinnyog vagy nyüszít soha bármiért. Vajon nincs-e szüksége barátokra? Hatival olyanok voltak ők ketten most, mint a testvérek. Ez egyszerre melengette meg szívemet, és közben fájdította is meg. Arra gondoltam, nem-e lenne szüksége több barátra. És mégis - hogyan tudnék én barátokat szerezni egy ilyen világban számára?
Vezér is, társával együtt, túrni kezdte a havat. Támadt egy ötlete. A lényege az volt, hogy sarokba szorítsák ellenfeleiket. Egyik oldalról Hati már elkezdett ásni, így ő a másik irányba állt, és igyekezett úgy irányítani az ásást, hogy ne maradjon menekülőút a kisállatoknak. Orrát teljesen beletúrta a hóba, lassacskán szinte eltűnve környezetében. Csendben volt, eluralkodott rajta a játék és vadászösztön. Farkát izgatottan csóválta. Megállathatatlanul haladt a célja felé.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Pént. Ápr. 13 2018, 20:45

Hangulatnak

Valahogyan… csalhatatlan bájossággal tudott nevetgélni. Ahelyett, hogy szívem zakatolhatott tőle, inkább mélységesen megnyugtatott. Azokban a szabad pillanatokban, amikor nem a múlt árnyai jártak a fejemben, őszinte békét érezhettem. Még akkor sem tapasztaltam ilyesmit, miután megleltem „valódi” otthonomat: az Igazság palotáját. Az ott, hetekre vagy hónapokra szerzett megnyugvást persze egyetlen emlékfoszlány képes volt tönkretenni. Mintha a „talpaikra” állított dominósorozat egyikét meglökték volna, úgy dőlt a többi is… vagy akár egy kártyavár összeomlott volna, miután elég volt egy lapot is kivenni a gondosan felállított halomból. Hiába is próbáltam a múlt sötét árnyékából kimenekülni, az sokkal gyorsabban ért utol, mint azt vártam. Sosem feledtem el azt a napot, amikor elvesztettem az önkontrollt és majdnem kezet emeltem arra, akit szerettem. Ezek után hogy mehettem volna vissza arra a helyre, amit otthonnak neveztem…? Sehogy. Akármit is tettem a régi életemmel, a villám mindig lesújtott az amúgy is ingatag toronyra. Újra kellett kezdenem az egészet. Ezért féltem eleinte, hogy a lánnyal újból találkoztam. Ám amint megláttam a vörös indikátort, a céh jele nélkül, meglehetősen nyugodttá váltam. Pont az ellenkezője annak, amit éreznem kellett volna.
„A vörös gonosz.”
„A vörös gyilkos.”
„A vörösben nem lehet megbízni.”
„A vöröset irtani kell…”
De nem volt más, csak álszentkedés. Nagyjából mindenki tudhatja mostanra, létezik sokkal rosszabb dolog a gyilkosoknál. Van, aki be sem mocskolja a kezét más vérével, amit pár aranyérem fejében elvégeztet másokkal. És az önbíráskodás? Honnan tudhatjuk, ki ítélkezik jól, ki művel eredendően gonosz dolgokat? A vörös éppoly játékos, mint a zöld és sárga. Nem számít – már rég nem. Egy közös ellenség létezik. Így tehát nem volt okom félni Szophietól sem, ha esetleg rossz útra tért volna. Nyilván megvolt rá az oka, ami – egyelőre – jó, ha rejtett maradt előttem. Jelen pillanatban csak örülni tudtam a viszontlátásnak.
Kérdésére kissé elmélyültem. Kerestem a megfelelő szavakat, kifejezéseket, amivel elmagyarázhattam ezt a jól észlelhető változást. Államat elgondolkodva dörzsöltem bal hüvelyk- és mutatóujjammal.

- Belefáradtam, hogy saját magam elől menekülök el. Semmi több. – Végül egyszerűen válaszoltam. Éppen annyi, amire szüksége lehetett: se többre, se kevesebbre. Válaszomat követően a hóra tapasztottam szemeimet. Néztem, amiképpen a kitaposott lábnyomokat hogyan tölti ki lassan, de biztosan az újabb réteg. A lány átható mustrálására tekintetem visszatért őrá.
- …Rendben. – mormoltam halkan, de annál határozottabban. A kedves, ámbár szolid mosoly visszatért szám egyik sarkába, mialatt néztem, ahogyan Szo elmerül a farkasok látványában. Felszínesen ugyan, de egy darabig nyomon követtem, mialatt Hati ugrabugrálással próbálta a mélyen megbúvó vadat előcsalogatni, majd fajtársával együtt elkezdett áskálódni. Időbe tellett, mire a legalsóbb rétegig juthattak, így bátorkodtam magamra vonni az idomárlány figyelmét. Előtte egy picit hagytam, hogy még élvezhesse a Vezér-Hati duó „játékát”, majd azt követően elszántam magamat. Lassan ugyan, de biztosan megfogtam bal kezét és gyöngéd erővel vezetni kezdtem – természetesen amennyiben hagyta.
- Gyere, üljünk le. Ott kényelmesebb beszélgetni. – szólítottam meg, felajánlkozva, ujjammal a pihenőház lépcsősorára mutatva. Türelmesen vártam, míg dűlőre nem jutott.

_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Pént. Ápr. 20 2018, 19:34


Válaszára szolidan felnevettem. Jogos. Teljesen jogos. Ennél igazából nem is kell több ok vagy indok arra, hogy újra önmagaddá válj. Nem kell ehhez semmi különleges, mint azt hiszik s keresik sokan. Igazából az egész rohadt egyszerűen megy, ha jobban belegondol az ember. És mégsem. Valami miatt, talán a társadalom nyomására, mégis rengetegen bújnak álarc mögé, és hosszú ideig, vagy talán soha nem is szabadulnak önnön fogságukból. Néha tényleg kell valamiféle lökés, hogy újra önmagad útjára lépj. Néha elég egy döntés erről. Néha pedig, mint esetemben, csak úgy, magától megtörténik az élet hatására.
Hátam mögött összekulcsoltam a kezeimet, és talpamon előre-hátra kezdtem hintázni. Mindeközben arcomra kislányos mosoly ült.
- Én sem vagyok már ugyanaz. - mondtam ki csendesen a szavakat, és kutatóan a szemébe néztem. Tekintetem sokat sejtető maradt.
Ahogy kimondta a rendben szót, úgy éreztem azt egy ígéretnek, egy amolyan hosszú távra kötött szerződésnek, amely előírja, hogy még sokat fogunk találkozni, beszélgetni, megismerni egymást újra és még jobban. Örültem neki. Nem csak magam miatt, Vezér miatt is. Kellettek neki is az új ingerek, melyeket Hati sodorhatott magával. Mostanában, mióta kijutottunk a börtönből, egy olyan békés, visszafogott világban éltünk ahhoz képest, amely ingerszegény volt a sötétséghez szokott párosunknak. Mosolyom szélesre vált, miközben a játszadozó farkasokra pillantottam, és elképzeltem, miképpen fonódik össze újra sorsuk és történetük. Még talán halkan fel is kuncogtam a gondolatra.
Túlságosan belemerültem a petek játékéba, így meglepetésként ért az érintés. Tekintetemet védekezően emeltem rá, testem hirtelen mozdult, de aztán rájöttem, hogy nincs veszély. Szégyenkezve sütöttem le tekintetemet a hirtelen reakció miatt, s odanyújtottam tenyeremet a fiúnak. Talán az előbbi reakció miatt, talán másért, arcomra enyhe pír költözött, amely mégis elütött hófehér bőrömtől. Nem néztem a szemébe, úgy bólintottam. Engedtem őt, hogy vezessen, amerre akar. A farkasokért nem aggódtam. Sosem aggódtam ezekért a szuper talpraesett lényekért. Nyugodtan hagytam magukra őket a kutatásukban.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Pént. Ápr. 20 2018, 20:21

Kijelentésére összepréseltem ajkaimat. Nem szóltam semmit, csak egy kisebb biccentéssel értettem vele egyet. A kiállása, a stílusa, mindene más volt, mint amire emlékeztem. Nem, egyáltalán nem zavart. Persze szokatlannak szokatlan maradt, de adnom kellett magamnak elég időt, míg hozzászoktam a változásokhoz. Átható tekintetéről elvontam a sajátomat és felsóhajtottam, egyik kézfejemet homlokomhoz nyomva.
Ó, igen… minden nehezebb lesz. Elég sok mindenről lemaradtam…
Bármit megtörténhetett – ezt jól tudtam, de ez egy kicsit sem könnyítette meg a dolgot. Bárki, akit egykor ismerhettem, elmehetett, s soha nem tért vissza. Még nem voltam Black Ironban… egyelőre nem éreztem magamban annyi erőt, hogy utam arra vezessen, nemhogy ránézzek az obszidián táblára. Nem jártam ott, mióta ő és Hinari vigaszt nyújtottak Shiki halálakor. Egy – voltaképpen ismeretlen – halála is sok volt, de évek alatt mennyire számíthattam? Újabb nagy levegőt fújtam ki. El kellett terelnem ezeket a gondolatokat.
Megrémült volna? Ha egyetlen, árva érintés így hatott rá, akkor csak képzelni mertem, miken mehetett keresztül. Persze alaptalan feltételezések jártak elmémben, amikor ezt gondoltam. Ettől függetlenül lehetségessé válhatott, hogy az indikátorszín változásával kapcsolatban állt. Az idomárlány szemlátomást szégyenkezett miatta. Igaz, állta a rá visszatérő pillantásomat, egy elmélyült, nyugtató mosollyal, szavak nélkül próbáltam bátorítani. A bólintása csak újabb indítékot adott arra, hogy én vezessem, ő kövessen – egyelőre. Lassan, a vastag hóban lépkedve fogtam a kezét, megközelítvén a házikó fával keretezett lépcsőjét. Gyengéden le akartam ültetni a legmagasabb fokára, míg én eggyel-kettővel alatta elhelyezkedőn foglaltam helyet. Egy darabon úgy maradtam, kezeimmel térdeimen támaszkodva, ujjaimat állam alatt összekulcsolva. Mélyeket lélegeztem be, majd ki. Nehéz volt a megfelelő szavakat számra venni, még mielőtt… az első kérdésemet feltehettem volna.

- Ti… tényleg halottnak hittetek? – Fejemet az irányába fordítottam, kíváncsiságomra gyógyírt keresvén.

_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Pént. Ápr. 20 2018, 21:10


Kellemesen nyugtató hatással volt rám kezének melege. Már nem is volt annyira ismeretlen, már nem is volt annyira távoli, mint én azt gondoltam. A fejembe költözött a gondolat, hogy nem változott semmi, a lényegben semmi. A körülmények, azok megfoszthattak régi külsőnktől vagy jellemünktől - de az érzésekben nem tudtak változást előírni. Továbbra is szívemhez közelinek éreztem a fiút, az első, és azóta is egyetlen igaz farkasos barátomat. Tudtam jól, hogy a mi kapcsolatunkat voltaképp a farkasok kapcsolták össze, hogy ez volt az a közös nevező, amely miatt így összefonódott az utunk. Mégis úgy gondoltam, hogy ennél valahol jóval többről van szó. Hopeot magát kedveltem, és ő volt az, akit újra meg akartam ismerni, felfedezni. Kíváncsiságom egyre nőtt, és ahogy vezetett a magas hóban, úgy vált légzésem egyre nyugodtabbá, és gondolataim letisztulttá. Nemsokára egészen vidáman lépdeltem mellette, szinte szökellve méretes csizmáimban. Aztán hirtelen megálltam. Kirázott a hideg. Karjaimat hirtelen összefontam magam körül. Kikerültem Vezér képességének hatása alól, és újra érezni kezdtem a hideget. Tüsszentettem egyet a hirtelen bekövetkező hőmérséklet változásnak köszönhetően, majd szorosabbra húztam magamon vékonykának számító szövetkabátomat. Mindeközben követtem a fiút egészen a lépcsőig, ott lesöpörtem a havat a kis részről, ahova ülni kívántam, majd pedig közel telepedtem hozzá eléggé ahhoz, hogy érezzem a testéből áradó meleget. Megvárta, míg kényelembe helyezkedem, lábamat elegánsan átvetem a másikon, és kitámaszkodom, majd csak akkor tette fel a kérdést, amikor már egészen elkényelmesedve foglaltam helyet a priccsen. Szavaira hümmögve elgondolkodtam. Visszarepítettem magamat abba a régi időbe, egy másik életbe, ami oly távoli volt, mintha soha nem is létezett volna.
- Igen. - válaszoltam nagy komolyan. - Nem volt semmi hír rólad egyik napról a másikra. Aztán a neved.. feketébe fordult. - elevenítettem fel az emléket mély sóhajjal.
- Abban a régi életemben nem léteztél többé. Az elsők között voltál, akiket elvett tőlem a játék. - az arcára néztem. Végigfuttattam vonásain tekintetemet.
- Abban a régi életemben nem is hittem volna el, ha viszont látlak újra. - ejtettem ki a nehéz szavakat, aztán egy mosollyal feloldottam a komor hangulatot - Most viszont.. Ez már egy másik életem. Most bármi megtörténhet, meg sem lepődöm rajta. Egy bizakodó jövő felé tekintek, és lám, te is újra itt vagy. És a meglepő az, hogy ezen nincs mit gondolkodnom, nem meglepő számomra. Mert most már tényleg tudom - bármi, bármi megtörténhet. - ismételtem meg újra meg újra a szavakat, jól kihangsúlyozva őket meg a lényeget.
- Már csak egy valamit tennék meg szívesen. - húztam félmosolyra a számat, és közelebb hajoltam hozzá, hogy átöleljem őt. Melegen a karjaimba húztam a fiú nyakát, a gesztus közben pedig egy kis havat markoltam a tenyerembe. Az ölelésnek álcázott támadást pedig megkezdtem, jéghideg havat szórva a kabátja testétől elálló részébe, hogy jól megtréfáljam. Mindeközben arcomra ördögien komisz vigyor költözött. Játékra invitáltam.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Szomb. Ápr. 21 2018, 20:45

Az első válaszára gombócot nyeltem. Főmet elfordítottam és elkomorodva hallgattam végig a magyarázatot. Elégedetlen és felháborodott voltam, de nem hoztam az idomárlány tudtára. Nem akartam kedvét szegni. Azt hiszem, elég volt kérdésemmel is felhívnom erre a tényre a figyelmét. Egyetlen szó – egyetlen tényleg – meglepően sok üzenetet hordozott magában. Szemöldökömet felvonva meredtem magam elé, miképpen Szo folytatta. Ez azonban kezdte elvenni a dolog élét. Egyáltalán nem zavart, csupán meglepett. Visszafordultam, hogy végignézhessen rajtam. Tekintetemet lesütöttem, homlokomat elmélyülten ráncoltam, alsó ajkamat felszippantva szavain töprengtem. Mit mondhattam volna? Mit tehettem volna? Fogalmam sem volt, miképpen kellett reagálnom vallomására. Elveszetten tekintettem az irányába és egy nyugtázó biccentéssel, hümmögéssel feleltem szavaira.
- Ilyenek ezek a csodák, nem igaz? – tettem fel egykedvű gúnyossággal a költői kérdést, szememet az elmélkedésből felocsúdva forgattam meg. Arcomon elterülő mosoly ezúttal ismét hamis, ám egyben fájdalmas is volt. – Már nem hiszek a hókusz-pókuszban…
Még mielőtt nagyon folytathattam volna, a lány kijelentésére kíváncsiságomban elhallgattam. Kérdően felvontam szemöldökömet és tétlenségemben hevesen pislogtam. Sikerült meglepett kiáltásomat elfojtani, de a kedvesnek álcázott aktus szó mi szó, teljesen meglepett. Magamon kívül felálltam, pulóveremmel bajlódva igyekeztem a hideg fürdőt lerázni hátamról a lecsurgó jeges vizet. Miután döbbenettel az arcomon néztem rá, az hamar csíntevő vigyorrá nőtte ki magát.
- Ó, sz’al ilyen tréfás kedve támadt? – Drámaiságot megjátszóan kaptam kezemet szám elé és borzongást szimuláltam. Ezt követően sunyi félmosoly ívelt át mimikámon. – Akkor én se fogjam vissza magamat, heh? – Azzal se szó, se beszéd, mennyasszony pózban felkaptam és jól megpörgettem a levegőben. Gond nélkül történt mindez, mialatt csíntalanul nevettem. Egypár fordulat után fogtam és jól a hóba tuszkoltam, persze annak híján, hogy bármi baja eshetett volna. Gyöngéd erővel nyomtam bele a vastag, fehér rétegbe, hadd érezze a kölcsönös törődést.
Mialatt játékunk megkezdődött, a vadászat eredményesnek ígérkezett: az utolsó szökdécselést követően Hati lábai között egy vadmacska szegte fel fejét. A szóban forgó állat azonban nem juthatott messze, mialatt a démonfarkas hátsó mancsával áldozata farkára lépett. A hozzá képest meglehetősen apró állatka fájdalmában felnyivákolt, viszont azután már nem tartott soká. A szilaj pet fenyegető lépéssel fordult irányába és egyetlen harapással kioltotta az állat életét. Diadalittas vigyor ívelt át pofáján, és Vezér társára nézett, vajon látta-e, mit művelt.

_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Vas. Május 27 2018, 23:12


- Semmilyen hókusz-pókuszról nem beszélek, csupán a valóságról. - csettintettem türelmetlenül a nyelvemmel, a látható hideg hozzáállását látva. Nem tetszett, amit adott. Nagyon nem. Talán épp azért, mert nem akartam ilyennek látni. Talán azért, mert máshoz voltam szokva. Talán csak látni véltem, miképpen távozik az élet a fiúból, miközben ezt mondja. A remény a jóra. Én pedig éppen azért küzdök már, hogy mindez visszatérjen hozzám. Mert egyszer elvesztettem, nagyon hosszú időre minden lelki erőm odalett. Elkárhoztam, és most próbálom a hamuból felépíteni magamat. Ám ő még nem hamu, ő már ég, de még el lehet oltani. Nem akarom, hogy hagyja magát felemészteni. Így aztán újult erővel fordultam az érveimhez.
- Akit elveszettnek hittem, hazatért. Amit lehetetlennek gondoltam, megtörtént. Amit a legfájdalmasabbnak, az nem fáj többé. Amit a legborzalmasabbnak, az semmiségnek tűnik. És amiről azt hittem, hogy nem létezhet, megtapasztaltam. Úgy gondolom, te is poklokat jártál meg Halállal. - nyomtam meg a szót, amelyet legutolsó küldetésünkkor olyan félve, rettegve ejtett ki, tudván, hogy ez a valami őt roppantul megviselte. - És mégis azt érzem, ez a tapasztalat más irányba lökött. Engem is lökhetett volna sok felé, de akkor még mindig a börtön szennyes plafonját bámulnám, nem ezt a kék eget. Azt hiszem, sok dologról kell majd még beszélgetnünk. - azzal részemről lezártnak tekintettem a témát. Most nem volt még itt az ilyesminek. Túlságosan privát lett volna. Még ismerkednünk, bolondoznunk kellett előtte. Újra egymásra találnunk valami régi emlékezetben, és szívünkbe új lángokat hevíteni.
Ezek után következett a fordulat, amit én hoztam be az életünkbe, és nem is számíthattam más visszavágásra, mint amit végül kaptam. Mondhatni, pontosan hasonló szituációt akartam kiprodukálni. Védekezhettem volna, sok mindenre lettem volna képes, ha nagyon akarom. Ám ez most nem életveszélyes szituáció volt, én pedig minden jártasságom ellenére is csak egy védtelen és gyenge nőnek születtem, alap esetben nem jutott eszembe a játék által nekem adott erő. És most nem is vettem volna hasznát, mert a nevetéstől a levegő után kapkodtam, és próbáltam ily módon életben maradni egyáltalán, miközben hátára fordult cserebogár módjára kapálóztam. Könnyű, szívet melengető, kellemes, felszabadító nevetés volt ez. Hosszú ideje először. Leterített, beletemetett a hóba, és én nem ellenkeztem. És volt egy pillanat, amikor csendben maradtam. Amikor szinte egyszerre, varázsütésre elhalt a nevetés, és csak zilálva kapkodtam a levegőt. És boldogan az arcába néztem olyan közelről, abban a rémesen kínos szituációban. A mozgástól és hidegtől kipirult arccal néztem fel rá, egyenesen a szemébe.
- Hogy te mennyire hiányoztál. - jelentettem ki nagy komolyan, és elmosolyodtam.
Közben az állatok tőlünk pár méterre befogták a prédát. Egy vadmacskát csípett nyakon Hati. Vezérnek már nem jutott. Ebből most nem lett szafari jelvény, habár nem is ez volt a lényeg számomra. Viszont tudtam, hogy lassan indulnunk kell. Egyéb kötelességeink is voltak még aznapra, és sajnos egyre jobban sürgetett az idő.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Askr Hétf. Szept. 10 2018, 16:06

A „valóság” hallatán értetlenkedő pislogással meredtem rá. Egyszerre esett jól és fájt hallanom: nem állom, az igazság. Talán mert régen volt bármi olyasmiben is részesem, ahol az igazat meg kellett különböztetni a vízióktól. Többször sokkal jobban esett a kényelmes hazugságba süppedni, mint a fájdalmas igazsággal szembenézni. Most azonban valamiért kevésbé tűnt fájónak. Talán azért, mert rosszabbat is láttam, nem tudom.
– Biztos, hogy ez a „valóság”...? – tettem fel pléhpofával a kérdést. Kezeim ökölbe rándultak, mintha csak a válasszal akartam volna viaskodni.
Aztán érkezett a lány válasza. Csendben, szemeimet elvonhatatlanul rajta tartván meredtem rá. Nagy levegőt véve emésztettem meg a hallottakat és kisebb bólintással értettem vele egyet. Olyan megértő volt. Amíg ismertem, addig mindig annyira kedves és empatikus volt. Akadt benne némi távolságtartás, de ez nem számított. Ahogyan pillantásom a vörös indikátorára tévedt, csak megerősítette bennem azt az érzést: nem érdekelt. Nem izgatott, ha bemocskolta a kezét. Az érzéseimen nem változtathatott.
Felszabadító volt a játékát ugyanolyan játékossággal viszonoznom. Ez hiányzott az életemből. Ugyan, még nem teljesen szívből, de gondtól tehermentesítve nevettem fel. Miután láttam, hogy nem ellenkezik, már kevésbé gyöngéden leptem el a hideg hóval. Volt egy olyan sejtésem, hogy az utóbbi időben neki sem volt sok része a felüdülésből – a vörös szín ezt nyilvánvalóvá tette. Fogalmam sincs, mit élhetett meg, de nagyjából ugyanabban a cipőben járhatott, mint én. Viszont ha ez segített rajta, más már nem is igazán számított.
Miután lecsillapodtak a vidám kedélyek, felette tápászkodtam, két kezemmel a vállai felett a hóban tapicskolva. Újból azokba a mély, barna lelki tükrökbe meredtem és átható mosollyal illettem meg. Egyik kezemmel habozással, de ugyan, de arcán gyöngéden simítottam végig. Nem feleltem rá, csak néztem őrá és – ha hagyta – szeretgettem. Olyan őszinte volt és igaz. Ez az az igazság egyáltalán nem fájt. Valami meleg érzés futott végig a hátamon. A gyomromban mintha pillangók repdestek volna. Érezhetően egy picit reszkettem, de nem félelemből. Ez az új érzés gyökeret vert bennem, amit nem akartam sem elengedni, sem megfeledkezni róla. Így, a pillanatnyi izgatottságomat véka alá fojtva erőt vettem magamon. Nem habozhattam, nem tétovázhattam. Minden kétségemet fel kellett perzselnem ahhoz, hogy mindkettőnk előtt őszinte lehessek. Ezzel a tudattal hajoltam a lány ajkára és megcsókoltam. Az első, igazi volt, függetlenül attól, hogy még egy lánnyal sem oszthattam meg – még Annabellel sem. Az a mélyen leledző, elásott érzés most felszínre tört, és a farkasos lány tudtára adtam. Hiányzott… ó, de még mennyire hiányzott a társasága. Egyetlen kijelentésből éreztem, hogy viszonozta – csak ezt nem. Így hát minden tudományomat bevetett, amit tudtam. És ahogyan ajkaim elváltak az övétől, újból felvettem vele a szemkontaktust. Arcom a zavartól kipirosodott, de egy nyelést követően ismét erőt vettem magamon.

– N-nem akarok többé visszamenni… – suttogtam neki, habozva. Izgatottságomban szaporábban vettem a levegőket. Újból felsóhajtottam, még mielőtt vallhattam volna. – V-veled akarok lenni... – Féltem, szinte rettegtem, hogy mi van, ha esetleg tévedtem. Viszont magamért is bátornak kellett lennem. Nem akartam feladni a reményt, hinni akartam a csodákban.

_________________
Pihenő - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Pihenő - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Szophie Kedd Okt. 02 2018, 21:03

Valóság vagy igazság? Végső soron nem egyre megy? Mindig azt a víziót fogja jelenteni, amelyben éppen lakozol. Így tehát ez mindig mindenkinek mást fog jelenteni. Ki tudja, az is lehet, hogy amikor egymásra nézünk, mind mást- mást látunk. Az is lehet, hogy a színeket nem ugyanannak észleljük, csupán egyazon néven nevezzük, mert így tanultuk gyermekként. Már nem tudom megkülönböztetni többé a valós személyiségemet, az igaz ént. Talán mert nincs is ilyen, talán mindenki vagyok egyszerre, aki valaha voltam. A régi életeim igazság volt? Bizonyára. Most mégis inkább tűnnek víziónak, egy távoli múlt elejtett morzsáinak. Mintha egy másik univerzum szálai belegabalyodtak volna ebbe, az újba, a legújabba, ami nekem éppen a valóság. A fiú sem az volt már többé, akit annak idején megismertem, mégis belekevertek a régről hozott emlékek a jelen valóságába. Akkor most ki is ő? Számít ez egyáltalán? Csak a jelenlegi, pillanatnyi érzéseim számítottak. A kristályos csillogás, amelyet a hó ont magából. A föld erős, fenyőgyantától szúrós illata. Valós volt mindezen érzékelés? Persze, hogy nem. Egy szobában fekszünk mindannyian, valahol nagyon távol egymástól. Én mégis éreztem ezekben a pillanatokban Askr testét, a rám nehezedő súlyát, a hó jeges érintését. Arcom kipirult a hidegtől és játéktól. Vajon a valóságban is elpirultam? Vajon ott is irracionálisan gyorsan ver a szívem? A gépek, amelyekre rákötöttek, talán hangosan sípolnak, jelezvén, hogy eltérés van a normál adatokhoz képest? Vajon még van egyáltalán, aki ugrik a hírre, vagy álmosan ásítanak egyet, és csupán legyint mindenki?
A takarót kellett volna éreznem magamon. Ehelyett a kezének lágy érintését, bőre finomságát éreztem. Ez volt a legvalódibb álmom valaha. És én nem akartam felébredni belőle.
Kacagásom elhalt, csupán ziháló légzéssé gyengült. A légszomjam nem akart eltűnni. Egyre csak kapkodtam a levegőt, szorgosan vettem. Talán a száguldva dobogó szívem sem a mozgástól volt már, ahogy az arcomat simogatta. Pupillám elkerekedett, ahogy rá néztem. Nem értettem, mi történik. Nem is akartam érteni semmit, csupán átadni magam a jóleső érzéseknek. Behunytam a szemem, és arcomat a kezéhez dörgöltem, mint valami macska. Elmosolyodtam. Úgy maradtam, a földöntúli érzésekben fürödve, mígnem apró érintést éreztem ajkaimon. Legbelül valami végigáramlott a testemben. Mint egy villámcsapás, felizzott, bizsergett az érintés. Tudtam, hogyan kell csókolni, de nem viszonyoztam. Túlságosan letaglózott a meglepetés. Agyam vadul kattogott, de választ nem adott a fel sem tett kérdésekre. Csupán csak nem tudtam, hova tegyem. Nem értettem a szándékait. És legfőképpen a sajátjaimat nem. Hogy miről szólt ez az egész, és miről nem? Nem, ezek tisztázásának még nem volt itt az ideje. Helyette kinyitottam a szemem, és az őszinte csodálkozással pillantottam a fiúra. Ugyanolyan piros volt, amilyennek én éreztem magamat. Ettől elmosolyodtam. Szám egy kimondatlan "o"-t formált. Mit lehet erre mondani? Ha még önmagadban sem tisztáztál semmit? Ha azt sem tudod, mi történt? Kell egyáltalán válaszolni? Én úgy döntöttem, nem fogok.. Csak hallgattam, és bámultam a jelen valóságát.

_________________
Pihenő - Page 2 0510Pihenő - Page 2 1110Pihenő - Page 2 0310
Pihenő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Shota Kedd Május 25 2021, 20:39


Lányvadászat
- Ismerkedés Mikoval -

Amióta megkapta azt a rubinvörös vértet attól a gigászi cápacsomagtól, Shota informátorai szinte megtriplázódtak. Egy jó italért cserébe sokan hajlandóak megosztani vele mindenfélét, kezdve a könnyen befűzhető csajoktól az ingyen étellehetőségeken át a legkifizetődőbb üzletekig - a srác pedig egyetlen ilyen alkalmat sem szalasztana el. Az elmúlt pár napban pedig különlegesen szerencsésnek mondhatta magát ezzel kapcsolatban, ugyanis a sok zagyva pletyka mellett sikerült szert tennie két értékesebb információra is: az egyik a dixi névre hallgatott és éppen a kandalló előtt tömte magába a kekszet, a másik pedig az öregnéni névre hallgatott és éppen a kandalló előtt tömte a dixibe a kekszet. Meglepő hasonlóság, nemdebár?
Shota hatalmasat ásított és elnyúlt a szafari északi területének közepén lévő kunyhó egyik meglehetősen kényelmetlen faszékén.
- Még jó, hogy erre tévedtem - vigyorodott el és a két tál süteményre gondolt, amivel az öreganyó megkínálta őt és amit a srác seperc alatt az utolsó morzsáig bepuszilt. Hogy másoknak is jusson, arra Shota egyáltalán nem gondolt és még azt is némi bosszúsággal nézte, hogy a nénike előhozott egy harmadik adagot is, amit éppen módszeresen diktált bele az éhes, könnyes szemű dixibe. Mert miért adna éppen ennek a dögnek enni, amikor a finom falatokat őneki is adhatná? - Ne etesse, néni, alig két órája kapott. Ez mindig éhes - bökte azért ki, hogy meglegyen a kifogás, aztán kelletlenül felállt és az ajtó felé vette az irányt - Köszönjük a vendéglátást. A viszontlátásra - intett még az anyó felé és azt az utolsó szót Shota szájából hallva az ember biztos lehetett abban, hogy azt a férfiú komolyan gondolja. Véresen komolyan.
- Követ - pillantott le az állatra és kilépett az ajtón.
Persze eltehette volna a dixit az inventoryjába is. Ezt is szándékozta tenni, de most éppen kedvét lelte a kis lény ugráltatásában, szóval miért ne utasítgassa előtte még? Fekszik, gurul, megáll, marad. Persze a játék hamar unalmassá vált - lévén a bizét már több napja várásolta -, szóval a harcművész pár művelet után inkább visszahelyezte a dixit a többi kacat közé és zsebre dugott kézzel indult el az erdei ösvényen hazafelé, abban a szent meggyőződésben, hogy holnap is betér ide. Csakúgy véletlenül. Pont úgy, mint ma.


/Van egy Scrotch-om./

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Miko Csüt. Május 27 2021, 07:26

Amilyen gyorsan eltelt az április, olyan unalmas is volt. Szomorkásan piszkálgattam a kis cuki, kis sírós lényemet, akit hiába próbáltam felvidítani, továbbra is csak pityergett. Szomorú voltam én is, hisz nem csak az április, de mindjárt a május is elmúlik és semmi vicces nem várt ránk! Pedig ezeknek a hónapoknak direkt a móka volt a lényege.
- Ez nem ééééééér! – csapkodom gyerekesen az asztalt ökleimmel, bár nem túl durván.
A kicsi lény persze rögtön jobban pityeregni kezdett, de szinte észre se vettem. Őszintén teljesen elfeledkeztem róla, így mikor határozott arccal felálltam az asztaltól hirtelen és kirohantam szobámból… szegény kis apró lényt, ott hagytam egyedül, az üres, sötét szobában.

~ Gihi! Ez mókás lesz! – mondom magamban kuncogva, ahogy aktiválom magamra a Kinézet Kristályt.
Megváltoztatott kinézetem tökéletesen illett jelenlegi cosplayemhez, ugyanis egy elf lány öltözékét utánoztam le, akit aztán meg is személyesítettem a kinézet kristállyal. Miután megsimiztem Metát, pedig lett egy szép nagy íjam is, amit aztán hátamra kapva, elő is vehettem „igazi” fegyveremet, egy halászháló képébe. Úgy döntöttem nemrégiben kicsit megviccelem a vadászni járókat, és én leszek az, aki prédájául ejti őket! MUHAHAHA. Persze közben, ha valami egyéb vad is elém kerül, az se rossz! Az csak a bónusz! De szerencsére, még mielőtt kristályom lejárhatott volna, már meg is pillantottam első áldozatomat, egy fekete hajú srác képébe. Türelmesen meglapultam a lombok között, és ahogy alám ért, elkurjantva magamat leszökkenek a hálóval a kezemben.
- Meglepi-Elf-Váratlan-Támadáháháháhháás!
Félúton lefelé nem véletlenül változott meg ennyire a mondókám, ugyanis nem tűnt fel, hogy ahogy ugrottam, a kissé túlméretezett hálóm egyik vége beakadt az egyik faágba, így gyakorlatilag zuhanás közben, ahogy dobtam volna, sikeresen visszarántotta a kupacot, így zuhanás közben, gyakorlatilag lendületből belegabalyodtam az egészbe. Végül elmúlt a lendületem és bár sikeresen elértem a férfi szintjét, gyakorlatilag már nem igazán volt meg ugyanaz az állapot, amit terveztem. Teljesen összegabalyodva, a testem eléggé furcsa szögekben pozícionálva feszült a hálóba. Fejem nagyjából a férfi mellkasa-hasa környékén lengett, mint valami ingaóra.
- Hehe… BÚ! Megijedtél? Meglepődtél? – kérdezem őszinte vigyorral, miközben felpillantok a férfira – Én is meglepődtem. A hálómnak téged kellett volna elkapnia, de így is vicces! Hehe… - mondom, de ha esetleg semmi, vagy kevés válasz érkezik csak, pislogok párat – Hehe… azért ugye nincs harag ugye? Ugye leszedsz? – nézek rá boci szemekkel.
Nagyjából eddig tartott a kinézet kristályom, melyet úgy tűnik kissé korán rakam magamra. A cuki, lógófülű elf lány egy pixelpukkanás követően eltűnt, és a helyébe visszatértem én. Az egyetlen problémám csupán, hogy kinézetem és az „álruhám” között volt némi eltérés néhány méretben. Így ami a lapos elf lánykának meglelet, nekem hirtelen elképesztően szűkös lett.
- Áu…. áu… Áu-áu-áu-áu… Ugye leszedsz ugye? UGYE? – kérdezem egyre jobban kérlelő, arcomra „ragadt” zavart mosollyal.
Persze nem fájt a dolog, de tekintve, hogy a háló kíméletlenül vágta fenekemet és kebleimet, nem igazán örültem a dolognak. Bíztam benne, hogy az itt lévő fiú majd kisegít a bajból, mondjuk ha nem, nagy eséllyel akkor is feltalálom magamat, de… ez a szituáció akkor is kissé kínos… végtére is, neki kéne most a hálóban lennie, nem nekem. De legalább vidám emlék lesz ebből. Nem? Ugye?....


// Mikon átváltozás után is ugyanaz a ruha van, mint a képen látható //

// Scrotch lvl0 //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Shota Pént. Május 28 2021, 09:11


Shota alapvetően nem volt az az ijedős típus, de az Aincradban töltött évek megtanították rá, hogy ha védett övezeten kívül jár, akkor bizony egyetlen váratlan fordulat is az életébe kerülhet. Így amikor meghallotta a kiáltást és a fáról felé lendülő alakot, hirtelen kiverte a frász és olyan gyorsan hőkölt hátra, hogy megbotlott és hátraesett, a kezével pedig nem az esést tompította, hanem inkább az övén lévő kristályt igyekezett előkapni, hogy minél hamarabb eliszkolhasson. Hiszen ha valaki ráugrik egy fáról egy hálóval a kezében, (mégha nem is akarná megölni őt,) egészen biztosan nem normális, ugye? Az ilyenektől pedig jobb távol maradni; meghát amúgyis ki tudja, mennyis szintű. Shota viszont elkövette azt a hibát, hogy a teleport előtt azért megnézte magának, mégis ki az illető és ahogy végigmustrálta a csajt, annak öltözetét és a hálóba ragadt idomait, a kitartott karja a kristállyal félúton megállt a levegőben.
- - nyögte ki első körben és előszöris talpra ugrott, hogy a halóba akadt halacskát másik szögből is szemügyre vehesse - Hát persze, hogy meglepődtem. Nem minden nap akarják ilyen szép lányok rám vetni magukat - mosolyodott aztán el és hátrasimította a haját. A kristályát visszacsúsztatta az övén lévő tokba és fokozott izgalommal járta körbe a zsákmányt, közben hümmögve, hiszen ő most a kiszabadítási lehetőségeket nézte, elvileg.
- Nehéz lesz téged kiszedni, de megpróbálom - jutott aztán döntésre és rámosolygott a csajra, aki viszont az alakváltással újabb rácsodálkozást váltott ki az egyre elégedettebb srácban - Te aztán csupa meglepetés vagy - próbálta Shota a tekintetét a csaj arcán tartani, de ez aligha sikerülhetett, ha egyszer a kis volt-elf ilyen méretekkel rendelkezett és ilyen pozícióban lengett előtte. A harcművész férfiú kezdte érezni a kikapcsolt etikai mód előnyének fizikai manifesztációját, ahogy megfeszült a nadrágja és végigfutott rajta az a bizsergető, csodás érzés.
Ficánka kétség kívül a hetének csúcspontja lehet, ha sikerül kiköszörülnie nála a csorbát.
- Na várj, előbb ezt itt csatoljuk ki, hogy kapj levegőt - mondta kedvesen és nyúlt át a hálón, hogy gyakorlott mozdulatokkal lazítsa meg a csaj melleit közrefogó övet, majd húzza azt ki teljesen a ruhából. Ezek után a narancsszín masni végét is meghúzta, a fűző pedig engedelmesen feltárta Shota szemei előtt ficánka csupasz hasát és kebleit - Szorít még valahol? - tudakolta a fiú és kezeivel végigsimított a puha bőrön, habár a háló kétségtelenül útban volt mostmár. "Inkább felszednélek, mint leszednélek" - futott át a gondolat a srác agyán, de hangosan nem mondta ki a szavakat: az efféle mondatok a lehető legbénább csajozási dumák, Shota pedig ennél azért mindenképpen előkelőbbnek érezte magát. Mégha mélyebb gondolatai most valahol a férfiúi ösztönök szintjén álltak csupán, akkor is.
- Szóval csúnyán meg akartál támadni és még segítsek is? - gondolkodott el és hajolt oda a lány ajkaihoz, egészen közel - És vajon én mit kapok cserébe, ha kiszedlek? - mosolygott, forró lehelete pedig lágyan ölelte körbe ficánka rózsás, felhevült orcáit.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Miko Szomb. Május 29 2021, 00:59

Elég hamar kutyaszorítóba kerültem balul elsült tervem nyomán, de nem estem kétségbe. Egyrészt mert akadt a közelembe olyan személy, aki talán segíthet, másképp meg nem először kerülök kutyaszorítóba, vicceskedő természetem miatt. És mindig megtaláltam a módját, hogy kijussak a csávából. Ha nagyon sürgős lenne most is megtalálnám a módját, így a háló szorításában. Látszólag a fiúra tényleg ráhoztam a szívbajt, így legalább a tréfa elérte a hatását. Mikor mondta, hogy valóban sikerült meglepnem, egy elégedett „hühümm” hagyja el akaratlanul a számat és látszik, hogy örülök, hogy sikerült megviccelnem, annak ellenére, hogy milyen helyzetbe ragadtam. És bár örültem, hogy azt mondta, hogy ki fog szabadítani, a visszaváltozás viszont nem volt a legkellemesebb. Nem voltak olyan kifejlett szép kebleim, mint Riko-neechannak, ilyen átlagosak voltak, de a gabalyodás során az előző testhez lett „optimizálva” a szabad hely, amit a háló nekem engedett, így gyakorlatilag sokkal kisebb lett a helyem. Yui-chan mindig is irigykedett sportos és lábaimra és feszes popsimra, de most kifejezetten hiányoltam a vékonyka elf lábat és popsit, mert vágott az a csúnya háló. Az eleinte próbáltam a fiú arcán tartani a szemem, de egyre nehézkesebb volt, ahogy próbáltam szabadulni. A fiú látszólag segíteni akart, de nem értettem miért oldotta ki a ruhához tartozó övet és masnit. Érzem, ahogy a szövet elernyed, mire nagyokat pislogok.
- Ahm… a ruha velem együtt változott. Nem az zavar, hanem a háló, nyoooo! És igen szorít, mindenhol! – mondom morcosan, de jól láthatóan nem az zavart, hogy meglazította a ruhámat.
Alapjáraton nem ítéltem úgy, hogy hátsó gondolatai lennének. Mindig a jót látom az emberekbe, így most is hasonló volt a helyzet. Bár kezének tapintására kissé megrezzenek, arról is azt feltételeztem, hogy biztos azt nézi milyen feszes a háló. Jól láthatóan nem vettem észre, hogy élvezi kétségbe esett helyzetemet. De ebből a helyzetbe amúgy se tudna túl sok mindent látni, maximum fehér melltartómat, vagy az alá pöppet belátna, de nem merült fel bennem, hogy megtenné. Mikor a férfi közelebb hajol, meglepődők, de leginkább a szavain, mintsem közelségén. Próbálva szemkontaktust tartani vele, ameddig tudtam.
- Azt mondtad széplány vagyok, igaz? – mondom bizonytalanul – Azt mondták a barátaim a fiúk szeretik a szép lányokat. Ha adok egy ölelést vagy egy puszit az megfelel? – kérdezem kényelmetlenül mosolyogva, bár a kényelmetlenséget, inkább az okozta, hogy furcsa pozícióban.
Mozgolódásom nyomán akaratlanul is nyöszörgök pár sort kelletlenül, mert a háló mind a melleimbe, mind a combomba és lábaim között is belevágott, és mivel nincs bekacsolva az etikai módom kissé kényelmetlen volt a szitu az alapon túl is. Alapjáraton sosincs visszakapcsolva. Egyrészt mivel sohase, találtam meg újra ezt kis rejtett fület, amit egyszer anno egyik barátnőm mutatott meg, hogy lehet kikapcsolni, másrészt így jóval természetesebbek az emberi reakciók… bár most kicsit morgolódok miatta. Ha a fiú egy ideig nem szólalna meg, akkor tovább megyek.
- Vagy elviszlek sütizni, vagy teázni, de már tényleg nagyon szorííííííít! Nem fáj, mert nincs fájdalom, de kényelmetleeeeeen! – mondom fészkelődve két kissé megjátszott hisztiroham között, bele se gondolkozva, hogy ezzel csak rosszabb lenne, ha pedig továbbra is hümmögne, vagy várakozna, úgy bevetném a titkos fegyveremet, mely során bociszemekkel meredek rá, lekonyult ajkaikkal – Ugye segítesz rajtam Oni-chan… - kérdezem cuki hangon.
A régi fiú osztálytársaim szerették, amikor így kértem tőlük segítséget, azt mondták tök cuki és nem lehet nekem nemet mondani így. Hátha nála is bejön.


// hogy könnyebben elképzeld a szituációt, nagyjából ÍGY van jelenleg beszorulva. A testét komolyabban korlátozó részeit sötétebb színekkel jeleztem //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Shota Szer. Jún. 02 2021, 15:01


Shotának egy pillanatra sem jutott eszébe, hogy ne segítene a hálóba akadt halacskán, mindösszesen csak elkezdte a határait próbálgatni - először csak finoman, majd konkrét mozdulatokkal is, ahogyan végül kioldotta a ficánka melleit tartó övet. A lány pedig nem sértődött meg rá. A srác szája elégedett mosolyra húzódott, de ahogyan a halacska lerohanta őt, talán nem is volt meglepő, hogy benne van a játékban. Az ilyen lányok szeretik a kockázatot, ez pedig különösen tetszett Shotának: a Sword Art veszélyes világában aligalig találkozott még ilyen csajokkal. Hogy közben ficánka panaszai a hálóra összpontosultak, az a férfiút nem igazán zavarta - ő volt helyzeti előnyben és ezt igyekezett ki is használni, mielőtt a lehetőség elillanna előle.
- Igen, a fiúk szeretik a szép lányokat - értett egyet a kijelentéssel, az első ajánlatra pedig halkan felnevetett - Jó, legyen ölelés és puszi. De én mondom meg, utóbbit hova kell adnod - mosolygott, majd felegyenesedett és előszedte az inventoryjából a lándzsáját. Ahogy a kezébe került a fegyver, hátából két hófehér és nem mellesleg vitathatatlanul előkelő szárny nőtt ki, amelyeket a srác először kinyitott, hogy a lány egy kicsit elámuljon méltóságukon, majd összecsukta őket, hogy ne zavarják a ténykedésben.
- Én vagyok a te mentőangyalod - kacsintott a lányra, aztán annak jobb oldalához sétált. Bal karjával alulról megfogta a csaj derekát, amíg a jobb kezében lévő fegyver élesebbik végével elvágta a háló azon részét, amely ficánka lábát a magasban tartotta. Vállával kitámasztotta a kicsit jobban rá nehezedő lányt, aztán egy következő mozdulattal a háló teljes felső részét elszakította, végül pedig leszúrta a fegyverét a földbe, hogy mostmár mindkét kezével tudja tartani a másikat - Ne mocorogj, jó? Még nem végeztem - mondta aztán és a még mindig erősen a háló fogságában lévő testrészeket igyekezett kiszabadítani. Alulról indult: először a csaj lábairól fejtette le a köteleket, közben végigsimítva a combon és a medencétől lefelé indulva tenyerét végighúzta ficánka intim testrészén, a végén kicsit meg is tartva azt, megfogva, amíg másik kezével finoman megemelte a törzset, hogy az alatta lévő hálódarabokat is eltüntethesse az útból. Ezután következett a felsőtest. Shota leszedte a köteleket és közben pillantása az előbukkanó dekoltázson pihent, a végére pedig a nyak és a karok maradtak - és egy szabad, kibontott melltájék, meg ficánka maga, aki még mindig a karjában pihegett. Shota ekkorra már égett a vágytól, hogy megharapja, megcsókolja őt, de mielőtt még kimondhatta volna, hogy akkor hova kéri a puszit, a háló maradékát tartó ág megreccsent és hatalmas robajjal csapódott a földre, mellettük alig egy fél méterre és vele együtt valami emlősszerű is leesett a fáról. Az ijedt menyét nekivágódott Shota szárnyainak és mielőtt a srác utánakaphatott volna, rájuk morgott és eltűnt a bozótosban. A kapás mondjuk ettől függetlenül megtörtént, a harcművész pedig pislogva zárta be az előugró panelt: elsősorban nem vadászni jött ide, de ha már így esett, hát örült a zsákmánynak. Ami, mint tudjuk, Shota számára egyáltalán nem a menyétet jelentette.


/Menyét/

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Miko Szomb. Jún. 05 2021, 23:46

Látszólag a férfi szórakoztatja a helyzetem. Nem mutatta ennek jelét, de nem éppen azt mutatta, hogy sietne a leszedésemmel. Morogva fészkelődők „börtönömben”, mi nem segít helyzetemben. A férfi végül belement, hogy segít, de szavai nyomán, azért gondoltam kiegészítem picit.
- De semmi „olyan”! – mondom kissé felfújt pofazacskóval, mint egy nagyra nőtt, durcás gyerek.
Alapjáraton nem gondoltam semmi rosszra, de a helyzet nyomán kicsit durcás vagyok, és szerintem érthető is a dolog. A férfi ezután előhúzta a fegyverét (a hegyesebbik fajtát) és játékosan rám kacsintott.
- Reméljük a mentőangyalom, nem haragtartó és gyorsan leszed. – mondom neki, kissé fájdalmas, de azért valamivel szórakozottabb mosollyal.
Végül a fiú munkához látott, és ahogy elvágta az egyik lábamat tartó hálószakaszt, úgy érzem, hogy gyakorlatilag egyre több súllyal nehezedek a háló többi részére. Érzem, ahogy a férfi kezei hozzám érnek, és hiába tart, akaratlanul is morcosan nyöszörgök, a korlátozottságom végett. A férfi kérésére én mormogok egy sort, de bólintok és próbálom minimálisan tartani a mozgókámat. A fiú ezután nekiállt kézzel kibontogatni a hálót. Legszívesebben rászóltam volna, hogy csak vágja el a háló tetejét, de nem akartam okoskodónak látni, a végén még itt hagy, vagy jobban begabalyít. Érzem, hogy keze végig simítja combom, majd medencémnél lábaim közé markol. Akaratlanul is furcsa hang hagyja el számat, ahogy nyöszörögve próbálok minél kevesebbet fészkelődni. Alapjáraton már bőven lejárt az az idő, ami véletlennek fogható be, nagy eséllyel meg is rúgtam volna már érte, ha nem lennék gondba, így pedig kissé összeszorítva combjaimat lehunyt szemmel tűrtem, kissé pihegve. Végül testem majdnem minden pontjáról lekerült a háló, mikor is váratlanul leszakadtaz ág, ely nyomán a kezem feszülete is ezzel együtt megszűnt. A srác pillanatnyi zavarát kihasználva, végül leperdülök róla, és talpamra érkezve lendületből széthúzom kezem, súlyemelésemet használva, ezzel elszakítva a maradék hálót, mely után a nyakam körül, már jóval könnyedebb volt leszednem ezt. Nagy eséllyel ezt lógva is sikerült volna, de csak nagyon… nagyon… nagyon sok kényelmetlen fészkelődés után. Végül lihegve, kissé morcosan nézek a férfira.
- Úgy érzem az ölelésedet már kitapogattad magadnak… - célzok arra, hogy nem épp ildomos helyen, fogdosott egy hölgyet, de végül sóhajtok és közelebb lépve hozzá, egy puszit nyomok a bal orcájára, majd távolabb lépve tőle, azért kimerülten rámosolygok – De azért köszönöm.
Már épp készültem volna eltávolodni, amikor sikkanatva veszem észre, hogy valami mellkasomnak csapódik. Meglepve, de aztán felnevetve nyúlok a kis mókus felé, aki megpihent a kebleimen, gyakorlatilag eltakarva azt a fiú elől. Megsimogatva a kis lényt, mivel beidomult és (mivel tudtam, hogy Dixiről van szó), egyszerűen elraktam az inventoryba, hogy most ne zavarogjon itt, majd otthon játszok vele. Észre se vettem, hogy a kis lábacskáival gyakorlatilag félig lefejtette rólam a melltartóm. Végül a fiú felől elfordulva lehívtam a menüm, és pár gomb megnyomásával már át is öltözködtem, szokványos ruháimra (nagy eséllyel a fiú legnagyobb bánatára). Miután a hajamat igazítgatom, végül a fiú felé fordulok.
- Amúgy Miko vagyok, örülök a találkozásnak. Vagy… valami olyasmi. – mondom már jóval őszintébb mosollyal – Bocsi, hogy megijesztettelek, csak nagyon unalmasak mostanság a napok, és úgy voltam vele, ez talán kicsit felpörget. Hehe. Végül is a maga módján érdekes egy tapasztalat volt. – nevetgélek – És amúgy téged, hogy hívnak? – kérdezem kíváncsian.


// Dixi //

Ui: Hina által sorsolva lett végül Repülő Mókus

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Shota Csüt. Jún. 24 2021, 09:59


Shota rettentő furcsának találta ezt a kis halacskát, aki az egyik pillanatban még hörcsögkislányként mocorog és ijedten kéri, hogy "csak olyat ne", a másik pillanatban pedig élvezettel nyöszörög a srác érdeklődő kézimunkája közben. A srác pedig - ha Halacska szavai nem is erre engedtek következtetni - igencsak felbátorodott az utóbbi hallatán. Elnéző mosollyal nézett végig a bajba jutott kis testen és gondolataiban már a csajt vetkőztette, amikor leszakadt az ág, halálra rémítve a jelentől elszakadt férfiút. Shotának kellett pár pillanat, mire ráeszmélt, mi történt és arra is, hogy eközben egy vadat is fogott, ám a tény, hogy Halacska már talpon volt, per pillanat sokkal jobban izgatta.
A szó mindkét értelmében.
- Igazán nincs mit - mosolygott és minden erejére szüksége volt, hogy megtartsa a szemkontaktust legalább e pár szó közben, hiszen a háló nélkül (plusz engedve a gravitációnak) a csaj egy szál melltartóban állt meg előtte. A srác nyelt egyet és a kapott puszi után már épp készülte fél karral átölelni a csinos derekat, mielőtt az túlontúl eltávolodik tőle, amikor a lány sikkantott, Shota legnagyobb csalódottságára ezúttal nem őmiatta. A harcművész megbámulta a kebleken pihenő állatot és egyszeriben rettentő féltékeny is lett arra a mókusra - Megsimogathatom? - kérdezte, még mielőtt a csaj elpakolta volna azt az inventoryjába, igenlő válasz esetén pedig hamis mosollyal simította végig a volt-elf határozottan megnőtt kebleit, a dixivel egyáltalán nem foglalkozva.
- Nem mondtam, hogy mit - kacsintott aztán ravasz arckifejezéssel a másikra, ha amaz kikérte volna magának a történteket, az akció eredménye pedig sajnálatos módon egy ruhaváltás volt, ráadásul hozzá képest háttal. Vagy ez amúgyis bekövetkezett volna? Shota arcán mosollyal, karba font kézzel dőlt neki a közeli fatörzsnek és úgy várta, hogy halacska végezzen a tennivalóival és még a kócos, itt-ott leveles haját is rendberakja.
- Én is örülök - biccentett a monológra válaszul - Shota vagyok és máskor is nyugodtan rám vetheted magad, ha kedved tartja - kacsintott megint és kitárta hófehér szárnyait, csakhogy emelje lényének fényét - Szívesen mentek meg hozzád hasonló szépségeket a gonosz hálók karmaiból - tette hozzá némi drámai felhanggal, aztán ellökte magát a fatörzstől és közelebb lépett a csajhoz.
- Igazság szerint én is unatkozom. Mi lenne, ha izgalmasabbá tennénk egymásnak ezt a napot? - tette fel a kérdést, remélve, hogy a csajnak jelenleg nem a hörcsög-, hanem a nyögdécselős énje van döntési pozícióban.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Miko Szomb. Jún. 26 2021, 21:34

A fiú szerencséjére egyáltalán nem tűnt fel a szellős ruha, még szellősebb állapota, így nem vette észre, hogy egy száll melltartóban lézeng előtte. Viszont ahogy, egy harmadik féle zavarta meg a kis társaságot, azért pár lelkes dörzsimörzsi után, amit a kis szőrmók mókus kapott, már készültem pihenő üzemmódba rakni, hisz most nem kisállatozás van. Azonban mozdulatomban végül maga a fiú akadályozott meg. Meglepve kapom rá a tekintetem, és miután leszedem magamról a kis mókust, a kezemben tartva nyújtom a fiúnak, akinek azonban látszólag semmi szándéka nem volt megsimogatni a kis bolyhos jószágot. Ahogy az ujjai fiú a kebleimhez érnek. Pimasz vigyorát, nagy eséllyel azonban csak addig tartotta csak fenn, míg a gyorsi különbségek nyomán számára elég gyorsan végbemenő kissé erőteljes tockos el nem találta. Nem akartam bántani, így egyáltalán nem vesztett életerőt, de azért hé!
- Én se mondtam, hogy nem ütlek meg. – dugom rá kis a nyelvemet félig meddig morcosan.
Látszott rajtam, hogy meglepett a dolog, de attól még, hogy segített rajta, attól még van egy pont, amit nem engedek. Mondjuk nem is értem miért gondolta, hogy büntetlenül megússza. Mondjuk nem haragudtam rá, gondolom csak viccelni akart. Végül miután átöltöztem bemutatkoztunk egymásnak és látszólag a fiúra jó benyomást keltett ez a féle bemutatkozás. Akaratlanul is felnevetek.
- Örülök, hogy jól szórakoztál Shota-kun, de lehet legközelebb, már nem rontom el az ugrást, és aztán elrabolnak téged a gonosz elfek, muhahahahha! – játszok rá a gonosz nevetésre egy tipikus animés csípőre tett kezes pozícióval, persze ezután rávigyorgok jóízűen – Én is szeretem feldobni valamivel a napjaimat, szóval, ha valami szupi ötletet nyugodtan lehet róla szó! Ketten minden móka jobb. – mondom neki kedvesen, és látszik, hogy naivan teljesen el is feledkeztem előző húzásairól, így még csak meg sem fordult a fejemben, hogy valami rossz dolgot tervezne.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Shota Szer. Jún. 30 2021, 14:53


Shota kicsikét sem vette zokon a pofont, amit kapott, habár a halacska gyorsasága azért megdöbbentette őt: ki gondolta volna, hogy már az ilyen erdőkben unatkozó kis elf-lányok is ennyivel leszintezik őt? A srácnak össze kellett kapnia magát, ha fel akarta venni velük a versenyt.
- Egész kis csinos vagy így, amikor kint van a nyelved - mosolyodott el és sajnos eközben kénytelen kelletlen azt is el kellett könyvelnie, hogy jobb vigyázni a csajjal, nehogy annak véletlen kedve támadjon sebzéssel is megtámadni őt. Hiába, odakint bezzeg egy kis konditermezés és máris nem volt gond azzal, hogy ki az úr a házban. Vagy éppen az ágyban, helyzettől függően. A kölcsönös bemutatkozás és az abból fakadó remények aztán hamar elfeledtették Shotával, miért is elégedetlenkedett eddig, a csajszi széles jókedve pedig egyértelmű jelzés volt a férfiúnak, hogy itt bizony van keresnivalója. Tockosok ide vagy oda.
- És hova vinnél, ha sikerülne elrabolnod? - tette fel a kérdést sokatmondó pillantással és elképzelte, milyen lenne egy selyempamlagon heverészni két csinos hosszúfülű mellett, miközben a harmadik kényezteti - Netán egy elf-palotád is van? Mert akkor megnézném az aranyozott hálószobáit veled - lépett közelebb és egészen finoman rátette kezét a halacska derekára. Nem erőszakosan vagy durván: Shota egész egyszerűen csak ki akarta próbálni, hogy éppen hol vannak a csaj határai és ha netán átlépi őket, mi lesz a retorzió. Mert abba ő is sokszor belefutott már, hogy az olyan csajok, akik pofozkodnak, általában nagyonis akarják a dolgot, csak eleinte saját maguknak sem vallják be. Shota pedig nem lenne úriember, ha nem segítene nekik leküzdeni ezen akadályokat, nemde?
- Hát, ha nincs palotád, akkor van feljebb egy kis tisztás, selymes fűvel és egy kis patakkal. Azt tudom ajánlani - mutatott az említett irányba és hordott össze valami romantikusnak hangzót. Természetesen - ahogy korábban a negyedik szinten se - fogalma sem volt róla, mi van arrafele, de valami ehhez hasonló csak akad, nem? Egy ilyen csajjal eltévedni az erdőben pedig elég izgató volt, még akkor is, ha a teleport lehetősége idebent nagyban rontja a megrémült kislányok készségességét.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Miko Kedd Júl. 06 2021, 09:02

A tockost követően a fiú látszólag nem adta fel és nevetve megpöccintem homlokát.
- Az lehet, de te meg anélkül is pimasz, mondták már? – kérdezem vigyorogva.
Érzem, hogy jó kedvem ráragadt a fiúra, vagy valamilyen hatással volt rá, mondjuk sokan mondták már, hogy ragadós tud lenni a pozitív hozzáállásom, és mindig örülök, ha sikerül feldobnom mások napjait. Shota kérdésére viszont csak megrázom a fejem.
- Nem vinnélek sehova, a friss pixeljeidbe fürödve tartanám fel fiatalságom. Muhahahaha! – mondom gonosz kacajt hallatva, nem is gondolva bele, hogy ezt simán másképp is értelmezhette a fiú, majd „gonoszkodásom” után persze csillogó szemmel álmodozni kezdek – Úúú. Pedig tök jó lenne egy palota! Mondjuk szerintem egy elf-palota leginkább fából és növényekből állna, nem aranyozott dolgokból. – jegyzem meg viccelődve.
Ahogy végül Shota a kezét a derekamra rakja, akaratlanul is elindulok előre, ha pedig ő helybe maradna, meglepődve nézek rá. Látszik rajtam, hogy azt hittem, hogy valamit mutatni akar, és el akar vezetni oda, de enyhe utalások, vagy csíntalan szikrának akár a legapróbb jele se látszik a szememben. Talán pont emiatt nem tűnt fel a férfi szándéka, vagy az őt mozgató lelkesedés, de az ártatlan gondolkodásom nyomán nem tűnt fel számomra semmi se. Ahogy aztán Shota összefoglal egy leírást, szinte fel is csillan a szemem.
- Tényleg van ilyen hely a környéken? Ez de jó! Mindig is szerettem az ilyen eldugott kis helyeket. Olyan béke szigetei hangulata van ezeknek a helyeknek nem? – kérdezem mosolyogva – Amúgy mi járatban voltál? Gondolom nem azért jöttél erre, mert azt szeretted volna, hogy elraboljanak. Ne is hazudj, láttam, hogy megijedtél! – bököm meg az arcát, ha esetleg félre pillanata, vagy látnám rajta, zavarát, akkor egy „gihihi” kíséretében böködném tovább, gonoszul vigyorogva, majd folytatnám – Ejj-ejj, csak nem féltél? Na? Na? Na?
Persze nem akarom megalázni és látszik rajtam, hogy csak szórakozok, nem gondolom komolyan, persze akkor se leszek csalódott, ha nyugodtan füllenti azt, hogy nem lepődött meg, hisz tényleg csak csipkelődők, semmi rossz szándék nincs bennem, csak gondoltam jól esne neki valami beszélgető téma.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Pihenő - Page 2 Empty Re: Pihenő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.