Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurokoto

2 posters

Go down

Kurokoto Empty Kurokoto

Témanyitás by Kurokoto Szer. Szept. 04 2013, 20:15

Régi:

Képesség:
Illusion Arrow(passzív): Egyszerű nyilak repülnek lövésenként, így kettő.(támadásonként kettő) Az egyik nyíl maga a sebző, míg a másik eltűnik a cél testében, ha talált volna a nyíl. Spec. képesség /4 gyorsaság csökkentést jelent az ellenfélnek, találatonként! Ez nem lehet kevesebb, mint a kaszt alap gyorsaság, vagy 1 . Ez ellenfél első sikeres találatával újra indul a gyorsaság csökkentés.
„~Lassulj csibém/kis pajtás”

Új:

Képesség:
Illusion Arrow(passzív): Egyszerű nyilak repülnek lövésenként, így kettő.(támadásonként kettő) Az egyik nyíl maga a sebző, míg a másik eltűnik a cél testében, ha talált volna a nyíl. Spec. képesség /4 gyorsaság csökkentést jelent az ellenfélnek, találatonként! Ez nem lehet kevesebb, mint a kaszt alap gyorsaság, vagy 1 . Ez ellenfél első sikeres találatával újra indul a gyorsaság csökkentés.
„~Lassulj csibém/kis pajtás”
Boss harcokra Spec. képesség /8 gyorsaság csökkentést jelent.

// dőltel a módosítás//

Keret történet:

Egy alkohol fogyasztás mentes napomon fogant az ötlet. A pvp befuccsoló félben van ezene a szerveren. Ráadásként itt ragadtam egy rakás idiótával egy helyre bezárva. Tényleg egy rakás, jobb szó nincs rájuk. Egytől egyig, mind megvan buggyanva, vagy skizofrén, kezdek becsavarodni, de talán pont ezért jött azaz elképzelésem, hogy utána olvasok, mi hányás terem még itt azon kívül, hogy levadászok egy két fejet. És a könyvecske amiben rábukkantam a boss harcok kifejezésre, nem is tűnik akkora bugyutaságnak. Egy nemesebb vad, amit levadászhatnék. Egy pvpre kiéhezett vadállat, ami szörnyekre vadászik? Baromság.. de megkell hagyni a cicafülű cuki papolós kislányoknál máris jobb egy vérszomjas ocsmány fenevad. Így legalább ha félre csuklik egy-két nyílvesszőm és lepattan az ormótlan dög hasáról és egyéb szerveiről.. sose voltam jó anatómiából.. és eltalál valakit. Na mármost kényelmetlen ez a kocsma pult és amúgy is szentségtelen italt kértem ki a csapostól. Pohár tej.. tej..

Húsz perccel később..

Törlöm meg a szám a wc csésze fölött, ez rosszabb, mint három napnyi ivás. Inkább iszok, meg felkészülök ezekre a boss harcokra vagy mi a fenékre. Egy történészre csak szükség lehet ott.
Felálltam és határozott léptekkel kimentem a kocsmából. A tanulságom mai napra, kocsmába ne igyál tejet!

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Cardinal Szomb. Szept. 07 2013, 13:08

Ossu!

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Kurokoto Szer. Okt. 23 2013, 15:42

Régi:

Képesség:
Illusion Arrow(passzív): Egyszerű nyilak repülnek lövésenként, így kettő.(támadásonként kettő) Az egyik nyíl maga a sebző, míg a másik eltűnik a cél testében, ha talált volna a nyíl. Spec. képesség /4 gyorsaság csökkentést jelent az ellenfélnek, találatonként! Ez nem lehet kevesebb, mint a kaszt alap gyorsaság, vagy 1 . Ez ellenfél első sikeres találatával újra indul a gyorsaság csökkentés.
„~Lassulj csibém/kis pajtás”
Boss harcokra Spec. képesség /8 gyorsaság csökkentést jelent.


Új:

Képesség:
Illusion Arrow(aktív): A kilőtt nyílmellett megjelenik egy lilás-zöldes derengéses nyílvessző, ami közvetlen mellette halad. Az egyik nyíl maga a sebző, míg a másik eltűnik a célpont testében, ha talált volna a nyíl. Spec. képesség /4 gyorsaság csökkentést jelent az ellenfélnek, találatonként! Ez nem lehet kevesebb, mint a kaszt alap gyorsaság, vagy 1 . Ez ellenfél első sikeres találatával újra indul a gyorsaság csökkentés.
„~Lassulj csibém/kis pajtás”
Boss harcokra Spec. képesség /4 sebzésmódosítóként hat.. (Irányításhoz+Spec. képesség /4) ezen kívül rak egy jelzőt. Ez a számláló ötig mehet. Ötödik jelző után két kör múlva autómatikusan leesik, ha Kurokoto nem használta fel(későbbi képességek).

Mark of Death:

Kerettörténet:
Kurokoto ereiben felgyülemlett az erő, ami csak úgy okádta a világra a rosszat. Ezt szeretné megosztani mindenkivel. És eltörölni a kételkedő énjét. Nem maradt más hátra, mint űzni a vadat és keresni azt a nemes ellenfelet, aki képes legyőzni.
"Legyőzhetetlen vagyok" kiáltotta Kurokoto minap a téren. Ez bekerült a havonta megjelenő Aincradi lapokba is, hogy egy őrült eszement íjász próbálta romba dönteni a város legszebb pontjait. Egy igazságot hirdető céh még ki is penderítette az elkövetőt, aki önkívüli állapotban ordítozott kaszabolt és lövöldözött. Városon kívülre hajították és kitiltották az első szint fővárosából. Azóta nem is látták.
Számol be az újság a szenzációról. Jóízűen olvastam a lapot Arbus egy kocsmájában. Még egy csinos képet is mellékeltek hozzá. És odalöktem az újságot a mellettem ülő fickónak. Belekortyoltam italomba, és remegő kézzel ittam meg a whiskyt. Utóbbi napban remeg, még nem szokta meg a változást. Letettem poharam és ruhám alá rejtettem kézfejem. Kivonultam a helyiségből, míg nem hívják rám azokat a "jókat". Hosszasan botorkáltam az utcákon, mire találtam egy kihaltabb kerületet. Bekopogtattam az egyik ház ajtaján. Semmi válasz. Haladtam a következőhöz és az ajtó mögött a padló megreccsent. Egy halk kérdés fogadott "Ki az?"
- Egy idegen és szállást keresek éjszakára - feleltem a kérdező hangnak, aki csak ennyit válaszolt "menjen el, nem bízunk meg idegenekben" még egy reccsenés közölte, hogy elment az ajtó elől.
Elsétáltam a következő ajtóig, jobb kezem kopogásra emeltem, de nem vittem véghez. Inkább elsétáltam és a megeredő esőben eltűntem. Hamarosan szakadni kezdett. Hosszú gyalog út vár a kazamatáig, ahol át tudok kelni a harmadik szintre.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 25 2013, 16:37

Ossu!

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Kurokoto Szer. Feb. 05 2014, 22:52

Pályáznék:

Név változtatást, jellem változtatást, kinézet változtatást. Kérdés újra írjam az előtörténetet? A karit szeretném megtartani, ha nem lehet, úgy 90% exp menne át Bacchusra.
Először még csak ennyi, ha lehet változtatni kaszt váltás nélkül az jó lenne, az íjász megfelel nekem, csak kurokoto jelleme nem. demoralizáló mind userre, mind a környezetre.

Bár lehet kaszt váltás lesz, alszom még rá egyet. Ez még most csak elméletek.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Kurokoto Pént. Okt. 03 2014, 16:35

Pályázat: karakter halálról.

Sokadik italozós nap van mögöttem, és még sok lehet hátra.  Hangosan elkezdtem csuklani, mire az asztalra csaptam és a csapost szidalmakkal magamhoz hívtam. Nem volt játékos, csak egy e világ szülötte bajszos, idősödő karakter.  
- Lökj ide nekem még piát, most! - tajtékoztam a késése miatt és további szitokszavakkal leköpve őt, visszaborultam az üveg és pohár társaságába. Felidéztem, hogy milyen jók voltak azok a napok, amikor kampelhettem a sok mocsok játékost, vagy kioszthattam pár fejlövést egy meccs alatt. Ehhez képest ez a játék szívás, totál szívás. A férfi rosszalló tekintetéről kellemes emlékek sora jutott eszembe. Az első alkalom, amikor az eset után képen vágtam egy kölyköt és hozzátartozóival visszatérve, a suhanc jogaiért villogtatták agyarukat. "Kedves Uram és Hölgyem, az Önök fia egy semmire kellő, nem tanul, az óráimat játszótérnek tekinti és olyan hülye, mint egy ökör." Ajtó csapódás, és vissza a székbe, hogy lőjem tovább a hülyéket.
Ujjammal a pohár szélét pöcköltem és a frissében hozott palack tartalmát pár mozdulattal benyakaltam. A barnás lötty nem sokat hatott már, volt elég pia már bennem ez már nem oszt, nem szoroz.
Fejem az asztalhoz közel ingattam és éreztem, hamarosan végre jön a mindent feloldó bekómálás. Csak egy dolog érdekelt, ez minél hamarabb jöjjön. Meg az a nap, amikor elveszítettem a családom.


***


Ájulásból felkelve, fentről fény világított rám, mesterséges fény volt. Nyöszörögtem és mozdulni akartam, de valami visszafogott. Magam előtt homályosan mintha kőpadlót látnék, vagyis inkább köveket. Szél csapkodhatott valami fa tákolmányt nem túl messze és ekkor vettem észre, hogy életerő csíkom sárgában van.
- Hol a piám - üvöltöttem, miközben újra próbáltam feltápászkodni, azonban testem meg sem moccant. Oldalra pillantottam, ahonnan egy bakancs lendülete, visszarúgott előző helyzetembe. Kezeim nem mozogtak, valami acélos erővel tartja. - Engedj el! - villogott szemem se perc alatt, ahogy felébresztett a rúgás. Igyekeztem kitépni magam ebből az izéből, de nem sikerült.
- Ne mocorogj - mondta a hátam mögül egy hang, egy fajta undorodó hangnemben - szaka.. - mondatomat félbeharaptam, az újabb rúgás hatására - meg, te állat - fejeztem végül be.
Újra kinyitottam volna a szám, de csak bekötözték, így csak magamnak ordítoztam velük. Minden egyes felnézésre egy újabb rúgás volt a válasz, mintha csak nem hagynák, hogy kibővüljön látóterem. Ezután valamivel leterítettek. Sötét volt.
Nyelvemmel és fogaimmal próbáltam megsemmisíteni azt amit arcom elé kötöttek, miközben válogatott sziporkákkal káromkodtam. Igazából, ami a legnagyobb baj, kezd kimenni belőlem a pia.

***

Órák, vagy napokkal később, nem tudnám megmondani, lekerült az a valami rólam, ami inkább dobozra hasonlított. Csak a fejemre tették, hogy ne lássak. Meg mernék esküdni, hogy nem mozgott az, aki a kezeim, még mindig vasrostély módjára tartja, hogy ne tudjam mozdítani.
Ahogy emelkedett a doboz, úgy emelkedett a fejem is. És fültanúja lehettem egy beszélgetésnek. Az utolsó beszélgetésnek, amit hallhattam. Nem maradt sok időm se reagálni, se gondolkozni. Csak egyre utolsóra.
Jövök, csatlakozom hozzátok családom. Gondolatban elküldtem őket harakiri végrehajtására egy pöcegödörben, és láttam, amint a termetes fegyver lesújt.

- Na ennek is vége, Malcolm. Szép munka volt! - örvendezett Fraggy és megveregette termetes barátja vállát, mire Malcolm, visszakézből meglendítette a pallost újra és belemart vele Fraggy vállába.
- El a kezekkel, patkány - majd aranyfogát kivillantva levette a csuklyát.


Összegzés: Első és utolsó pont volt, amikor karaktereim útját kereszteztem.
Kurokoto felszerelése Bacchusra szállna, amennyiben lehet, ahogy exp és arany tartaléka is.


Kurokoto karakter user szempontjából zsákutca. Meg azóta lett egy pvp íjász Razz
Köszönöm azoknak, akik játszottak Kurokotoval. Smile

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 07 2014, 21:34

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. A jártasságaid vagy azok árát is átörökítettem.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kurokoto Empty Re: Kurokoto

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.