Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Boss]

+5
Tatsuki Ranmaru
Matsuo Kazuma
Fuun Kotarou
Zaraki Kizashi
Kayaba Akihiko
9 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Szept. 21 2012, 14:58

Azt hittem, hogy gyors vagyok, de ezt át kellett értékelnem, hiszen sok másik játékos még nálam is előbb reagált, legfeljebb fókuszpontjaimmal tudtam tartani velük a lépést, és követni az eseményeket.
Így a yagannak hála tisztán láttam, hogy mi zajlik a harctéren, és nem tetszik, ahogy a megmaradt egy kobold Mizuki felé fut. Ennél Rinnek mondjuk égetőbb problémája akad, de még mielőtt a boss-t lenyomjuk, a kicsiknek kell eltűnniük. Tapodtat sem mozdulok a helyemről, egyszerűen csak célra tartok, és lövök a Mizuki felé rohamozóra.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 21 2012, 15:07

Rin sikeresen a bosshoz ér, és a mérgét bele is vezeti. A másik támadása is sikeresen talál, ezzel összesen 8-at levéve a boss páncéljából, így a csíkból kevesebbet hagyva, mint a fele.

Kotarou kapja a soron következő ütést, a kobold hármat vett le neki a páncéljából.

A Mizuki ellenes kobold közben ellenfeléhez ért.

ui.: Előzőben elfelejtettem írni, Hokushinnak 19 hp-ja maradt


Ranmaru poszt utáni cselekvés:

Ranmaru jól fejbe lövi a Mizuki felé rohanó koboldot. 6-ot belelőve, ezzel egy lövéssel leamortizálja a kobold páncélját. A kobold viszont nem tűnik meglepettnek, sikeresen Mizukiba csap, ami pedig Mizuki páncélját nullázza.

A boss túl lassú, hogy most cselekedjen, a lassító méreg a két körönkénti támadását háromra növelte.

Hokushin elleni kobold támadásra készül.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Hitodama Szomb. Szept. 22 2012, 10:45

Mizuki a felnyíló ajtóra meredt és meglóbálta kardját a levegőben, de alig hogy pislantott az egyik kobold ott termett és megsebezte, lenullázva a páncélját. Olyan gyorsan történt, hogy még Ranmaru lövésére sem figyelt fel, ami pedig a koboldot kapta telibe
- MI A FENE, VILLÁMBÓL VAGY?! - próbálkozott egy reflexszerű ellencsapással miközben szitkozódott, még nem volt ideje elhinni hogy ilyen lassú másokhoz képest
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 22 2012, 12:14

Mizuki támadása sikeresen betalált, ezzel 3 életet hagyva a kicsinek.

Közben Hokushin előtt álló kobold támadott, ezzel további három életet levéve, 16-ot hagyva.

Kotarou előtti kobold támadásra készül.

A boss harmadik támadási köre következik, 6 sebzést ütött be Rinnek, ezzel levéve két páncélját és életét 11-re csökkentette.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Zaraki Kizashi Szomb. Szept. 22 2012, 20:49

- Senki sem bántja a cafkát!
Kiáltottam miközben hősiesen ugrottam neki a Mizukit támadó koboldnak, késeimet lehetőleg a homlokába döfve.

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Szept. 23 2012, 23:21

Úgy tűnt számomra, hogy a koordinálás ránk, íjász hátvédekre fog maradni, mivel Kizashi nagy hévvel belevetette magát a harcba. Csakhogy a szavaim kábé teljesen süket fülekre találtak, ugyanis a két felé osztott csapatunk egy olyan tagja támadt a bossra, akinek nem az lett volna a dolga, akinek meg igen, azok a kicsiknek rohantak neki. Francba már :/ Öröm az ürömben, hogy a kobold fejedelem segítői máris vészesen gyengültek. Ha már így alakult, akkor inkább azon fogok fáradozni hogy az ellenfeleink számát redukáljam...
- Valaki váltsa fel Rint! - kiáltottam, miközben odébb rohantam pár lépést és felhúztam az íjamat. A szemem sarkából láttam, hogy az egyik kobold felém közelít, de Kotarouban megbízhattam, felfogta a támadását. Így aztán nyugodtan célozhattam, és mikor a nyilam ragyogni kezdett, útjára engedtem a szélsebes lövedéket. Trükkösen igyekeztem úgy helyezkedni, hogy a segítséget visszaadjam Kotarounak és a nyilammal leszedjem a koboldját, de ha esetleg el is hibáznám a lövést, akkor az még mindig eltalálja a bosst. Ha minden jól megy, akkor egy vagy két koboldocskának máris bai bait inthettünk, én pedig örömmel emeltem a fejemhez a kezeimet, és integettem is, hogy stílusos legyek. Közben pedig lábaimat felváltva berogyasztva és csípőmet lendületesen kitolva mozgattam át az izmaimat :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 25 2012, 16:25

Bocsi, hogy ennyit kellett várni, de kérem, hogy ne szokjatok a sorrend bontásához.

Kizashi köre után:

Az egyik koboldnak annyi.

Kotarou elleni kobold támad, leveszi a maradék páncélját és 18 élettel hagyja ott.

Hokushin elleni kobold támadni készül.

Kana köre után:

Kana támadt, a maradék 3 páncélt leszedte és meg is ölte azonnal, levéve a 8 hp-ját is.

A kobold támadja Hokushint, de a támadása nem sikerült. ( 1-est dobott a kocka Very Happy)

Rin ellen a boss támadni készül.

5. kör után van, innentől körönként sebez a maradék 1 kis kobold.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 01 2012, 20:04

Úgy látszott, hogy mindannyian betévedtetek a boss termébe, de Matsuo Kazuma társatokat nem látjátok. Okát senki sem tudja, talán félt vagy csak elesett mielőtt összezárult volna a kapu.

// Nélküle folytatódik, Hokushin következik //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Hokushin Hétf. Okt. 01 2012, 20:47

A kis koboldocskát sikerült egyszer végigvágnom de erre ő kétszer csapot vissza. Azért csak kétszer mert a harmadikat szerencsésen elkerültem. Ahogy hadakoztam pöttömnyi ellenfelemmel halottam Rint le kell váltani. Egy pillantást vettettem rá és minden világos volt előttem. Nekem sokkal jobb esélyeim lenének ellene mivel nagyon gyors vagyok ő pedig mivel nagydarab valószínűleg lassú.
Habozás nélkül kimondtam a bűvös szavakat -Switch Sakamoto Rin.-
A célom hatalmas sebességemmel kitérni a csapások elől és gyors ellencsapást indítani.

/12 pont sebesség/

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 02 2012, 12:57

// 2. kör, leírom eddig mik a változások, csak, hogy nekem könnyebb legyen eligazodni Very Happy //

Boss: full hp, 7p

1 (jobb): 8hp 1p / Körönkénti támadás fázis /
2 (közép): halott
3 (bal): halott

Ho: 16hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 11hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 30hp 2p
Ka: 20hp 2p

// Azért, hogy megértsétek a dolgokat, mostantól ilyen jelek közé írom, hogy miért sikerült vagy nem sikerült a cselekvés, a dobókocka szerint. Egy dobás egy körre számít. //

Hokushin még sikeresen váltott Rinnel. A bosst el nem mozgatva a helyéről sikeresen odaért, Rin pedig a kis kobold előtt találta magát. // 1-nél többet dobott //

Hokushin támadása sikertelen, // 3 alatt dobott // azonban a támadni készülő boss egy szép nagyot lesebzett az életéből. ( - 6hp, 10 maradt ) // 5 alatt dobott, így nem védte ki //

Rint is megtámadta a kobold, azonnal a váltás után, amit nem sikerült blokkolni. // 4 alatt dobott // ( 11hp - 3hp = 8 hp )
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Vas. Okt. 07 2012, 15:57

>>Boss Fight<<
Nem állunk a legjobban, és a tankunk akire eléggé számítottam sehol. Egyelőre jobb lesz a kicsit kinyiffantani, mielőtt felturbózza magát, és legalább mindenki koncentrálhat majd a boss-ra. Figyelmet fordítok arra, hogy támadást ne hagyjak a hátamban, de egy gyors támadással és tovább haladással próbálkozok, ne tudjon visszatámadni. Legalábbis remélem, hogy nem gyorsabb nálam, az már cinkes lenne.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 09 2012, 01:22

A támadás sikeres volt, a páncélnak annyi és mínusz kettő élet. // itt még 3-as a sebzésed, a kocka 2 vagy afölött dobott //
Sikerült még a támadást is kikerülni, de elég közel volt, hogy eltaláljon. // 4 vagy afölött dobott //
A boss készül a támadásra. // 1/3 //

Boss: full hp, 7p

1 (jobb): 6hp / Körönkénti támadás fázis /
2 (közép): halott
3 (bal): halott

Ho: 10hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 8hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 30hp 2p
Ka: 20hp 2p
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Sakamoto Rin Kedd Okt. 09 2012, 18:40

A Boss elleni harcom nem alakul valami jól. A méreg bevitele után hiába támadok a sebzésem nem olyan erős, hogy átvigyem a páncélját. Ám az övé már annál inkább. A páncélom már semmis és az életem is lecsökkent. Ekkor jött a megmentőm. Onii-chan switchel velem így a boss figyelme hamar ráterelődik, míg én hirtelen az egyik kis csatlóssal kerülök szembe. A támadása hirtelen ér még védekezni sincs időm, így ismét csökken a HP-m. A támadást meg kell torolni. Nem is tétlenkedek a nemrég lecsapott kezét a jobbomban tartott késsel próbálom beakasztani és ugyan csak a jobb irányba ellökni, így ha minden igaz védtelenné válik és bal késemmel tiszta szúrást intézhetek fele.

_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 12 2012, 00:52

A támadás sikeres volt, eltaláltad a koboldot, hármat sebezve. // 4 vagy afölött dobott, ez a fegyverkezeléseden múlik a sebzés pedig 1 alap erő + 1 item erő + 1 kés erő //
A kobold nem talált el. // 4 vagy afölött dobott, gyorsaság és fegyverkezelésen múlik főleg //
Boss támadni készül. // 2/3, következő körben támad //

Boss: full hp, 7p

1 (jobb): 3hp / Körönkénti támadás fázis /
2 (közép): halott
3 (bal): halott

Ho: 10hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 8hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 30hp 2p
Ka: 20hp 2p
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Okt. 12 2012, 10:18

- Kizashi, vagy valaki közelharcos, switcheljen már Hokuval! Hoku te meg mondd, hogy van potid! - kiabáltam magamból kikelve, mert nem csak íjam idege táncolt, hanem úgy konkrétan az enyém is, ahogy az életcsíkokat figyeltem.
Nyilammal a Rin előtti utolsó koboldot vettem célba, majd lőttem. - Pusztulj már, zavarsz! - sziszegtem magam elé.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 12 2012, 12:53

A kobold még egy utolsó támadást intézett Rin felé, 6 életpontot levéve, kettőt hagyva neki. // 3 vagy azalatt dobott //
Ranmaru sikeresen eltalálta a koboldot, ezzel még pont kiirtva azt a veszélyt, ami megölhette volna Rint. // 1 vagy afölött dobott //
A boss is támadt, Hokushinnak további 6 életet levéve, 4-et hagyva. // 2 vagy azalatt dobott //

(Bocsi, visszaolvastam, a koboldnak dupla sebzést is jelentett ez a mód, az eddigi sebzéseket persze már utólag nem duplázom.)

Boss: full hp, 7p

Ho: 4hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 2hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 30hp 2p
Ka: 20hp 2p
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Hitodama Csüt. Okt. 18 2012, 00:58

Mizuki idegesen kapkodta a gondolatait, egy ideje már elveszítette a fonalat és csak arra tudott gondolni hogy mindenki letarolt mindent az ő kardja elől. Ezt egész egyszerűen képtelen volt elviselni, ahogy az események pörögtek körülötte és ő csak szerencsétlenkedett. Ekkor hallotta meg Ranmaru kiáltását, szinte megváltásként vagy talán valami más dologként. Összeszedte magát és a boss felé rontott hogy magára vegye át a figyelmét a ki tudja melyik játékos helyett... Ranmarunak kellett a switch és kész, Mizuki talán össze tud valamit hozni vagy nem

//bocsi ha nem figyeltem a körülményekre, nem csak a karim követi nehezen az eseményeket//

_________________
[Boss] - Page 2 8836284[Boss] - Page 2 8836319
[Boss] - Page 2 11619235
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 22 2012, 15:36

Mizuki (ha támadott) sikeresen eltalálta a bosst és 5 páncélt vett le neki. // 3 vagy afölött dobott //
A boss támadni készül. (1/3)

Boss: full hp, 2p

Ho: 4hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 2hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 30hp 2p
Ka: 20hp 2p
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Zaraki Kizashi Szer. Okt. 24 2012, 19:33

- SWITCH Hokushin

_________________
Adatlap
Spoiler:
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 28 2012, 16:59

Zaraki Kizashi sikeresen helyet cserélt Hokushinnal // 1 vagy afölött dobott //
A boss támadni készül (2/3)

Boss: full hp, 2p

Ho: 4hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 2hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 30hp 2p
Ka: 20hp 2p
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Hokushin Vas. Okt. 28 2012, 20:15

Gyorsan elöveszem a varázsitalom és kiiszom fenékig.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Okt. 28 2012, 21:29

Elhűlve figyeltem, ahogy pont Hokushint switchelt Rinnel. Ennél ostobább tett a világon nem létezett, meg van húzatva ez a szerencsétlen?! Szinte torkomon forrt a szó, annyira kiakadtam, de hál' istennek az utolsó koboldocska is szilánkokra tört közben Ranmaru jóvoltából, Kizashi meg felváltotta az öngyilkos hőst. A másik íjász hangja volt az, ami visszarántott a virtuális valóságba, és hogy átmozgassam magam, újra eljártam azt a táncszerű valamit, hogy aztán felhúzzam az íjam egy újabb nyíllal, és egyenesen a koboldfejedelem törzse felé lőjem azt ki.
- Ezt kóstold meg, fincsi >.> - kiáltottam határozottan. A háttérből könnyű volt ugrálnom, de ami azt illeti, megéreztem a sok mozgás okozta fáradtságot máris.
- Rin-chan, te se felejtsd a potid! - kiáltottam a lánynak, aki hasonlóan sanyarú helyzetben volt, mint Hokushin.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Hokushin Hétf. Okt. 29 2012, 01:07

Miután kiittam az üveget talán a sok hatására vagy Kanna pillantásától megzavarodtam.
-Mi a fenét keres nálam egy kard!? És hol az íjam?!- szerencsére amint megráztam a fejem rendbe jöttem így újult erővel és ésszel vetem magam a szörnyetegre miközben bőszen kiáltok.
-Nem hagyom, hogy a hercegnőt, a főnökkisasszonyt vagy bárkit megölj!-

/sebességem még mindig maxon van bár erősen lihegek/

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 29 2012, 11:08

(Hokushin élete 5-el megnőtt, de már dobhatja is el a potion fiolát, mert már nem ér semmit, ha üres.)

Miyanari Kana után:
Kana lövése lecsapta a boss páncélját, sőt, még kilencet lecsapott az életéből. // 2 vagy afölött dobott. //
A boss kigyógyult a lassító potion hatásából.
A boss sikeresen eltalálta Kizashit, akinek leesett a páncélja és további 4 hp-t vett le
. // 2 vagy afölött dobott //

Hokushin után:
Sikeresen eltaláltad a bosst, további öt életpontot lesebezve. // 1 vagy afölött dobott //
A boss támadni készül. // 1/2 //


Boss: full hp, -14hp 1. fázis

Ho: 9hp
Ko: 20hp 1p
Ri: 2hp
Ra: 35hp 4p
Mi: 15hp
Ki: 26hp
Ka: 20hp 2p
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Okt. 29 2012, 11:46

>>Boss Fight<<
Egyelőre még ha neccesen is, de jól halad a dolog. A boss hp csíkjából nagyjából sejthetem, mennyi élete maradt, és egy durva saccom is lehet a többiek sebzésére. A röpke időt, míg kalkulálok és ellenőrzöm a többiek helyzetét a Béna Adrenalin potionom felhajtására használom. Gyors felhívom az emberek figyelmét, hátha elfelejtették volna.
- Senki ne maradjon hat hp alatt! Amikor a boss élete pirosba megy, mindenki aki 12 alatt van potizzon!
Most pedig ideje kideríteni, milyen gyors is ez a Kobold uraság. Hasonlóan az előző támadásomhoz, a kardomat bal oldalamnál tartom, s jobbra kivágok. Ahogy elhaladok mellette egy vízszintes vágással próbálkozok,s kicsivel odébb hirtelen fordulok meg. A sebességemnek köszönhetően talán még csúszok is egy picit, ahogy azt az mmo-kban szokás.


A hozzászólást Fuun Kotarou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 01 2012, 23:49-kor.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Boss] - Page 2 Empty Re: [Boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.