Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tégla

+8
Hermit
Snowcat
Ayato Hironori
Aurora Rainfell
Hürrem
Jun
Halász Alex
Cardinal
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Pént. Szept. 13 2013, 21:30

* Hermit csak somolyogva nézte végig Alex fuldoklását.*
- Nah, kuckuc.
* Aztán Jun vette át a szót. De nem reagált rá semmit. Tetszett neki, amit hall magáról, mindig is ez volt a kedvence, amikor összezavarhatta a többieket, s nem tudtak vele egyről a kettőre jutni. Amikor kiismerhetetlen. És emiatt félnek is tőle, még ha nem is vallják be. Csak elmosolyodott erre a beszédre, de nem felelt. De ekkor a cicafiú aktivizálta magát. Már sejtette, mit akar. *
~ Fene... előbb kellett volna nekem... most légy okos.~
* Valóban azt tervezte, hogy rámászik az egyik fiúra, csak hogy bizonyítsa a maga igazát, de még húzta az időt. Hát, akkor ebből csinál egy kis murit. Így is jó. Ha a hegy nem megy Mohamedhez... Állta a fiú pillantását, bele is mosolygott a szemeibe. De nem várta meg a fiú lépését. Hirtelen átkarolta a nyakát, magához rántotta, s megcsókolta a fiút. *
~ Nő vagy. Nő vagy. Nő vagy. Nő vagy. ~
* Magára értette, hogy nő, mert ha a férfi szerepét veszi át, s azt képzeli, hogy a cicafiú a lány, akkor abból nem sülne ki jó dolog, ugyanis Hermitet nem igazán izgatják a lányok. Így kénytelen volt úgy játszani a dolgot, ahogy a csitrik szokták. "Jaj, egy helyes pasi a szemembe nézett, most el kell olvadnom." Szenvedélyesen csókolta meg Snowcatet, majd durván eltolta magától, de kacéran nézett a szemébe. *
- Egészségedre.
* Majd elfordult, s a teához sétált, hogy töltsön magának még egy csészével. Közben vigyorgott. De esze ágában sem volt védeni magát sem azért, hogy ne szavazzák ki, sem azért, hogy bizonyítsa szavakkal, hogy ő lány. Hisz nincs más dolga, mint a színjáték. S Hermitnél nincs jobb színész, az biztos. Osztálytársai már csak tudják. Cool *
- Jah.
* Mint akinek valami eszébe jutott.*
- Jun kedves, rád szavazok.
* Kacsint a lányfiúra, majd kortyol a teából. *

//Junra szavazok. Smile //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Pént. Szept. 13 2013, 21:59

A csajféle egy valamire nem számított. Bizony! Miután olyan jól próbálta megjétszani magát, észrevehető volt a különbség. Így mikor egymást eltoltuk, nagy rikkantással rámutattam.
- ÁHHÁ!!! CSALÓ VAGY!!!
Eposziasan rámutattam a lebukott kis pajtásunkra.
- Úgy csókolózol, mint egy pasi! És bizony én már csókolóztam más csajokkal is, úgyhogy tudom, milyen az igazi lány csókja! Másfelől hiába mereszted felém a csábos pillantásokat, tudom, hogy egy buzeráns pasas vagy női álcában, bizony! A tekintetedből és közelségedből - persze a lányoknak van egy sajátos illatuk, ami neked nincs is - elég sok minden árulkodott, és ez bőven elég ahhoz, hogy én, aki jobban ért a csajokhoz, meg tudjam állapítani, hogy te nem is vagy lány! Na szóval, hapsikám, ki vagy te igazából, és még mi rejteni valód van? Tud róla a guild-vezéred is, nyo? A lehető legnagyobb szarban lehetsz, ha nem vagy elég őszinte! Vége a színészetnek!
Azzal diadalittasan leülök a székemre, és gonoszul vigyorogtam.
- És nem is csodálkoznék, ha ezért pont te lennél a tégla, bizony. És ezt még a jövőben is felhasználhatjuk bármikor ellened. Szóval válassz: magadtól kiszállsz, vagy kiszavazunk. Nincs már mit mentened, de azért jó voltál, szépfiú!
Bár igaz, annyira Hermitre koncentráltam, hogy Jun-chant nem értékeltem le, pedig ő aztán sokkal jobban tudta álcázni valódi kilétét nemével kapcsolatban. Ennyi erővel őt is akár kidobatnánk, de azért közte és az általam lebukott kis cimbink között ég és föld van. Erre a fordulatra tényleg nem számítottam, mivel Jun-chan még kicsinyke ahhoz, hogy egyből kinézzem belőle, hogy valami nem stimmel vele. Hát igen, a kisebbek és a fiatalok a legjobb színészek, de érzem, hogy attól, hogy ezt titkolta, még nem lehet tégla.

/Hermitre szavazok/

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Halász Alex Pént. Szept. 13 2013, 22:09

- Úgy csókolózik mint egy pasi?
Mert már csókolóztál pasivaaaal? o.O

Nah itt szakadt meg a kép. Felállt, megfordult, kiment! Neutral
De még előtte. Az ajtóból.
-Mégse Jun. Snowcatre szavazok.
Így féloldalasan nyögte ki, majd kilépett az ajtón. Az sem érdekli, hogy a hócica mi is volt. Majd másnap megtudja.


//Snowcat//

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Jun Pént. Szept. 13 2013, 22:16

Falnak támaszkodva figyeltem az eseményeket, Snowcat valamit a fejébe vett és ez látszik is rajta. Az lemúlt három napban szerintem még sosem lépett ilyen közel Hypnosehoz, sőt szerintem őt kerülte a legjobban. Majd elkezdett szemezni vele, elég érdekes terv. Majd egyre közelebb és közelebb hajoltak egymáshoz. Már szinte láttam lelki szemeimmel, ahogyan a lány ijedten eltolja magától, de más történt. A teremben a levegő megfagyott körülöttem, tátott szájjal néztem ahogy, vadul elkezdte csókolgatni a tőle jóval fiatalabb srácot. Szenvedélyesen, szinte már rossz volt nézni, ahogyan szipolyozza ki belőle az életerőt... Már-már belepirultam az eseményekbe, amikor végre befejezték.
- Nem akarok kötekedni de... mégis honnan tudod, hogyan... csókol egy pasi? - néztem meglepetten Snowcatre, eddig egész végig abban a hitben voltam, hogy utálja a férfiakat, vagy valami baja van Alexékkel. Erre most, titkos célzást tesz a férfiak csókjára? Megráztam a fejem, gondolataimat odébb söpörtem, a csókot kivertem a fejemből. - Én is meg akarom tanulni ezt a megismerő képességet. - mormogtam magamban, bár ha jobban átgondolom a dolgokat, én épp elég csodálatos vagyok így is. Nincs szükségem nem felismerő képességre.
- Ha nekem is olyan testem lenne mint neked, én is bármit elérhetnék a férfiak manipulálásával! - förmedtem a nőre, ez nem igazságos, tudom, hogy már az elejétől fogva az volt a célja, hogy a legokosabbat tünteti el először és láss csodát igazam volt. - De hidd el, ha én most innen eltűnök még hallani fogsz felőlem! Már csak a kellemetlen téma miatt is...

// Hypnose/Hermit :3//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ayato Hironori Pént. Szept. 13 2013, 22:46

Az események továbbra is gyorsan pörögtek körülöttem, de jól elvoltam így is. Bontakozzanak csak ki nyugodtan, hátha valamelyik elszólja magát. A kérdésem látszólag csak Hypnose hallotta, meg de tény hogy közben valami igazán érdekes dolog terelte el a figyelmüket. Felszaladt a szemöldököm Jun vallomását hallva és még rá is néztem csodálkozva de, aztán gyorsan rendeztem az arcvonásaimat. Hát persze hogy fiú. Egyértelmű. Semmi meglepő nincs ebben, ha alaposan megnézzük. Természetesen tudtam a kezdetektől fogva, hisz egy ilyen tény nem kerülheti el az én éber figyelmemet.
Ezek után viszont tényleg kezdtek elszabadulni a dolgok. Jun érdekesen érvelt Hermit ellen de nem gondolnám hogy ő is fiú. Viszont minimum elgondolkodtató volt a dolog, még ha amúgy nem is kapcsolódott szorosan a játék lényegéhez a nemek kérdése. Snowcat viszont továbbra is hevesen védte a lá… fiút. Valami szöget is ütött a fejemben.
– Érdekes… - szólaltam meg majdnem mintha csak magamban beszélnék de azért nem lehetett nehéz meghallaniuk. - Érdekes hogy mennyire védik a másikat. Mintha csak a két tégla próbálná egymást megóvni a kieséstől. - pillantottam a Snowcat-Jun párosra. Nem is fűztem hozzá többet a hangosan kimondott gondolatomhoz. Kezdjenek vele, amit akarnak. Mindenesetre már majdnem száz százalékig biztos voltam benne hogy kire teszem a voksom. Snowcat kezdett egyre messzebbre menni, és amit ezután csinált arra már tényleg nem tudtam mit tenni. Előre dőltem az asztalra téve a könyökömet és a homlokomat dörzsöltem. Eleinte talán Hypnosera szavaztam volna, de az a kölyök annyira életképtelen…
– Snowcatre szavazok. - jelentettem ki rögtön Alex után és erős késztetést éreztem, hogy kövessem a fogadón kívülre de, úgy döntöttem kivárom a végét bármennyire is nehéz lesz.

//Bocs Snow Razz //

_________________
[Küldetés] Tégla - Page 5 Tumblr_mqbmoiIHQD1s2v7j5o1_500
Ayato Hironori
Ayato Hironori
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 57
Join date : 2013. Jul. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Pént. Szept. 13 2013, 22:55

Kuromajo meglepődve figyeli a fordulatokat, majd felkuncog, mindenki más számára nem hallható módon. Ó, ha tudnák azt a játékosok, amit ő is. Jól szórakozott, ez kétségtelen, elégedetten támasztotta állát kézfejére és tovább figyelt.

Hypnose (2): Jun, Snowcat
Snowcat (2): Alex, Ayato
Jun (1): Alex, Hypnose
Nem szavazott: Hürrem

Határidő: vasárnap, 21 óra
Hat játékban lévő játékosnál a nappal azonnal véget ér, ha valakin összegyűlik négy jelölés.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Pént. Szept. 13 2013, 23:36

- Mindjárt gondoltam, hogy ti ketten milyen szánalmasak vagytok, hogy azért szavazzatok rám, mert idegesítő vagyok, és amit csináltam előbb. De elég logikus a magyarázat, nem? Hát figyu, skacok, én már csak tudtam, hogy ez így van, csak nem akarjátok elfogadni az igazságot. De ha ki is repülök innét, de jusson eszetekbe, ha végül belesétáltok egy ilyen álnok csaló csapdájába, még a kiszavazás is jobb annál, mint a szégyen tudata, hogy átvertek. Jun-chan, ami azt illeti, azt tudom, hogy milyen egy lány csókja, és az illata. Ezt nem tanulni kell, hanem természetesen tudni, nyo. De a lényeg, hogy ezen a játékon kívül is addig fogom kísérteni ezt a csalót - aki perpill az ujjai köré csavarta a szöszinket -, amíg végül felfedi igazi kilétét. Tehát ezért is vagyok biztos már az eleje óta, hogy a csajféle az egyik téglánk. Ami titeket illet, Alex és Ayato, vagy ki a bánat vagy, jól gondoljátok meg, hogy melyiket érdemes kidobni. Az idegesítő, ám talán ártatlant, vagy pedig azt, aki átver miundenkit a színészkedéseivel, és egyszer se volt őszinte hozzátok. Bizony! Szóval ez jusson az eszetekbe, mielőtt annyit mondok: "én megmondtam!"
Remélem ez a kis okoskodás és észosztás a két kiszavazóm felé lesz némi hatással, nyo. Még akkor is, ha mondjuk engem biztosra kidobnak a francba. Remélem, hogy ez a kis szemétláda előbb vagy utóbb lebukik végre.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Hermit Szomb. Szept. 14 2013, 14:39

*Nem igazán értette Hermit, hogy Snowcat most miért is tartotta ezt az egészet bizonyítéknak. Megrántotta a vállát. Vicces volt nézni, ahogy a többiek ő miatta vitatkoznak. Alex távozása a teremből egyszerűen drámai és hatásos volt. Ayato beszólása is szuper volt. *
- Jahj, cicafiú. Most lebuktam, tényleg fiú vagyok!
* Jelentette ki bűnbánóan, de látszott is rajta, hogy csak viccel. Odasétált Snowhoz, s megsimogatta a fejét, közben beletúrt a hajába. *
- Jól van kedves. Ayato, igazad van. Jun, megúsztad. A kis cica-cicafiúra szavazok.
* Kacsintott a srácra, majd leült egy székre, s várta a nap végét, ami rohamosan közeledett. *
-Ne haragudj, cicus... de egszerűen ostoba vagy!
* Rá se nézett Snowra, arra sem tartotta méltónak, hogy tekintetével illesse.*

//Snowra szavazok inkább//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Snowcat Szomb. Szept. 14 2013, 15:31

Hagytam, hadd játsza meg magát még mindig a téglajelölt, de tudtam, hogy a mai napon én leszek a kieső, de hát megérte a próbát. Aztán kaján vigyorral odamentem a lecsücsülő csajféléhez, ha az már oda se akart nézni.
- Nos, ha ezt akarod, akkor fejet hajtok annak, hogy repüljek innét. Sőt! Önkéntesen akkor távozom is a jelenlévők sorából... de nyo, be kell ismernem, hogy jól szórakoztam amúgy is! Jun-chan, igazán jóbarát vagy, még ha egyedül belőled nem sikerült éreznem, hogy fiú vagy igazából. Számomra mindig is cuki kislány maradsz, és remélem, te nyered meg ezt a játékot, és seggberugdosod itt ezt a szánalmas kanbandát. Főleg ezt a kis imposztort. - búcsúzóul mosolyogtam Jun-chan felé, aztán még visszanéztem a kis szemétládára. - Ne félj, fogunk még találkozni, és addig foglak kísérteni, amíg véget vetek szánalmas színészkedésednek. Csakhogy tudd, mindenkit átverhetsz, de engem, Snowcatet bizony nem. És íme a búcsúajándék, hapsikám!
Hirtelen akkorát bemostam Hypnosenak teljes erőből, és ökölből, hogy talán még fel is borult a székével, én meg vigyorogva búcsút intettem a többieknek, és elindultam az úton, ahol már Kuromajo várt engem, na meg Regina is. Szóval olyan gyorsan elhúztam a csíkot, hogy meg se vártam a bemosás utáni eseményeket.
- Pápá, Jun-chan és idióta kantársadalom!

/Szóval még önkéntesen is távoztam, és bocsi, Kuromajo, akartam egy félig dráma félig eseményes és színpadias távozást Snowcattel. XD/

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kuromajo Szomb. Szept. 14 2013, 15:55

A városka védett területnek számít, így a rendszer megvédi Hypnose-t az ütéstől, csupán egy lökéshullámot érezhet, ami elképzelhető, hogy valóban felborította őt a székével együtt. Ettől függetlenül Snowcat távozóra fogja, és valóban, a városhatárban vár rá a hűvös tekintetű játékmester, Regina, na meg visszakapja a fiú a felszereléseit is.


Snowcat többségi jelöléssel kiesett a játékból.

Snowcat (4): Alex, Ayato, Hypnose, Snowcat
Hypnose (1): Jun, Snowcat
Jun (0): Alex, Hypnose
Nem szavazott: Hürrem

Kezdetét veszi a 3. ÉJJEL
Határidő: hétfő, 21 óra
Akinek éjjeli cselekvése van, PÜ-ben küldje el a választását Kuromajonak. Ha előbb beérkezik a határidőnél az összes PÜ, a következő nap hamarabb elkezdődik.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Cardinal Vas. Szept. 15 2013, 17:44

Hajnalban immár csak négyen gyűlhettetek össze a fogadóban. Kuromajo unottan dobolt az egyik asztalon ujjaival, miközben várt rátok. Ayato, Hermit, Jun és Hürrem érkezését követően pedig talpra állt és megköszörülte a torkát.
- Dr. Alex-san sajnos már nem lehet velünk ebben az örömteli pillanatban, elragadták őt is a gonosz erők =) - kuncogott, majd a két téglára tekintett - Létszámbeli hátrányotokat kiegyenlítettétek, így elkerülhetetlenné vált a győzelmetek. Makulátlan diadalt arattatok, Jun-san, Hürrem-san, gratulálok! - hajolt meg előttük, majd lehívta a menüjét, és egy-két gombnyomással visszaszolgáltatta az összes értéketeket, kiegészítve a jutalmatokkal. Nem csak expet és pénzt kaptatok, de ha benéztek a potik és kristályok közé, tárgyjutalmat is felfedezhettek.


Halász Alex (orvos) kiesett a játékból. A játékot a téglák nyerték!

Kulisszák mögött, íme az éjjeli cselekmények listája:
Tégla blokkoló (Hürrem) - 1. éjjel Hermit, 2. éjjel Alex, 3. éjjel nem választott
Tégla (Jun) - 1. éjjel Aurora, 2. éjjel Zelolla, 3. éjjel Alex
Orvos (Alex) - 1. éjjel Hermit, 2. éjjel Jun, 3. éjjel Hürrem
Nyomozó (Zelolla) - 1. éjjel Meredith

Különdíjak

MVP: Jun
Az egyik legaktívabb játékosként is csak a harmadik napon került gyanúba téglaként, a kedvezőtlen helyzetet viszont sikeresen kivédte és áthárította a figyelmet Hermitre, onnan pedig lejtőre kerültek a városiak. Addig is ügyesen játszott, de ez a mozzanat eldöntötte a díj sorsát.
Említést érdemel Hermit is, aki játékstílusához hűen úgy játszott, mintha tégla lenne, és a harmadik nap elejére már nagyjából sejtette, ki a két rosszfiú. Rejtély, miért döntött mégis úgy, hogy leszáll a Jun-Hürrem-Ayato trióról, és végül a játékstílusa is fordítva sült el, ezért lemaradt.

"Maffia barátja" különdíj: Alex
Aktív volt és jól játszott, de az első napi nemszavazós ötlet nem volt nyerő, ennek köszönhetően a második és a harmadik napon eggyel több jelölt közül kellett kiválasztanotok a téglát. Ám az igazi oka ennek a díjnak az, hogy éjjel bevédte mindkét téglát. Zseniális Very Happy

Itachi különdíj: Snowcat
Ahogy maga ellen fordította minden társát a kritikus harmadik napon, arra nem találok magyarázatot egyszerűen, de a hab a tortán az önkéntes távozása volt civilként, amivel el is vesztette a játékot a csapata Suspect

Slowpoke: Ayato
Kicsit későn ébredt, a harmadik napon játszott úgy, mintha az első kiszavazás lenne éppen ;P

Tiszteletbeli tégla: Hermit
Ha én is játszottam volna, engem garantáltan behúz a csőbe a viselkedésével. Én külső szemlékőként úgy érzem, hogy ezúttal ártott a csapatnak vele, ettől függetlenül színesítette a játékot.

"Makulátlan győzelem" díj: Jun és Hürrem
Nemcsak mindketten megmaradtak, de még az orvost és a nyomozót is kiszórták éjjel, arról nem is beszélve, hogy Alexet le is blokkolták (igaz végül nem kellett).

Jutalmak

Az alap a győzteseknek 50 xp és 60 arany lett, a vesztes csapatnak pedig 25 xp és 30 arany. Erre rájött 5-10 xp és arany bónusz, ha valaki jól teljesített, illetve végül némi levonás járt az indokolatlan inaktivitásért.

Jun: 60 xp és 70 arany, Pajzs Kristály
Hürrem: 60 xp és 70 arany, Egyszerű Frissítő Potion
Alex: 30 xp és 40 arany, Hosszú Pontosság Potion
Hermit: 30 xp és 40 arany, Tükör Kristály
Snowcat: 25 xp és 30 arany, Fegyver Élesség Potion + Gyenge Fárasztó Méreg (keresésből)
Ayato: 25 xp és 30 arany, Egyszerű Frissítő Potion
Meredith: 20 xp és 30 arany, Pajzs Kristály
Zelolla: 15 xp és 30 arany, Kis Potion
Aurora: 15 xp és 30 arany, Hosszú Pontosság Potion
Kuromajo: 0 xp és 48 arany (játékmesterként a pénzjutalom átlagát kapja, szóló menedékes bónusszal)

Céhjutalmak

Liberators: 70 arany a bankba (céhbazáros bónusz); +5 exp Niels és Hürrem, +4 exp Haru, Tachi, Ryner, Henzon és Tsu

Artes Liberales: 50 arany a bankba; +5 exp Alex, Ayato, Meredith, Viola, Juurei és Esu, +4 exp Anat és Ren

Gullwings: 35 arany a bankba; +3 exp minden tagnak

White Rose: 15 arany a bankba; +2 exp Sango, Zakuro, Snowcat és Chevalier, +1 exp Nio, Thunder, Enheriel, Kiyoshi és Danee, +0 xp Ryutoshi


Lezárom a küldetést, remélem élveztétek a játékot Very Happy

Nyersanyagokat és és recepteket KA fog osztani.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 05 2013, 16:19

Halász Alex: Érclátás: 33 -> 43, 8 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 33 -> 43, 5 Kis Tövisgyökér, 6 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang

Jun: Kristályírás: Halvány Erősítő Kristály Recept, Fotó Kristály Recept
Növénylátás: 53 -> 63, 10 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang

Hürrem: Fegyverkészítés: Éles Kés Recept, Míves *Fegyver* Recept
Érclátás: 1 -> 11, 7 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 1 Vasérc

Aurora Rainfell: Növénylátás: 10 -> 20, 3 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 8 Vörös Pitypang

Ayato Hironori: Fegyverkészítés: Nagy Körpajzs Recept, Futóíj Recept
Érclátás: 1 -> 11, 8 Bronzérc, 2 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 4 Vasérc

Snowcat: Páncélkészítés: Bőrruha Recept, Bronz Sisak Recept
Érclátás: 1 -> 11, 1 Holdkő, 9 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 0 Halvány Rubin, 2 Vasérc

Hermit: Érclátás: 1 -> 11, 7 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 5 Sida Kő, 0 Halvány Rubin, 5 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 11, 4 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 6 Vörös Pitypang

Meredith White: Érclátás: 16 -> 26, 8 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 6 Halvány Rubin, 4 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 11, 8 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Zellola: Érclátás: 15 -> 25, 6 Bronzérc, 6 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 1 -> 11, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 6 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Kuromajo: Potion/Méregfőzés: Rövid Akarat Potion Recept, Gyenge Lénygyengítő Méreg Recept
Növénylátás: 1 -> 11, 9 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tégla - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Tégla

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.