Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Csak egy egyszerű húsvét

+17
Elaila Heldfrisk
Simeon
The Gleam Eyes
Rikomono
Rinne
Ozirisz
Afton
Hinari
Chakna
Ronye Arabel
Silence
Akito
Garrgantis
Leonard
Shota
Kayaba Akihiko
Strea
21 posters

10 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:38

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Leonard Pént. Ápr. 22 2022, 13:42



Tojáskeresés - Válasz Chanra - időrendben régebben helyezkedik el


- Rendszerhiba? - borzongott meg a szó hallatán, bár sokakkal ellentétben neki jó emlékei kötődtek ahhoz az eseményhez, amit ezen a néven szoktak emlegetni. - Egy ideje igen gyakoriak ezek a hibák - vigyorodott el sokat tudóan, mert most, hogy ez így szóba került... már kezdte összerakosgatni a dolgokat. Persze rá nem kérdezett, ahhoz nem ismerte elég jól sem a lányt, sem az őt övező történetet, de azért megfogadta magában, hogy még fog róla beszélgetni Aftonnal. Megemlíti neki majd, hogy találkoztak.
- Azért, mert a kölnis locsolás unalmas. Most mondd azt, hogy nem lennél csalódott, ha az összes fiatal lányt körülötted vödrökkel kergetnék a szép legények, te pedig csak állnál a kölniszagban, a nevetésüket hallgatva - lóbálta meg újra a vödröt maga előtt vidáman. - Úgyhogy én nem kivételezek, bár akivel nem elég közeli a kapcsolatom, azt azért figyelmeztetem előtte. Csak mert úriember vagyok - kacsintott, ennél több időt azonban nem áldozott már a magyarázatra. Annál is inkább, mert hiába maradt volna a locsolás után beszélgetni, egy komisz csirke megtámadta őt is és egy másik Chant is, így útjaik igen gyorsan különváltak.

Lihegve támaszkodott egy fa oldalának, mohón kortyolva a vizes kulacsából. Nem volt mókás dolog, hogy ennyire rászálltak ezek a hülye madarak. Megtörölte a homlokát és már éppen indulni készült, amikor meglátott valami színeset a bokor zöld levelei között. Lehajolt és meglepődve vette észre, hogy egy tojás az.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Leonard Pént. Ápr. 22 2022, 13:42

tojás helyett csirke


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 22 2022, 13:43-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:42

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 13:44


Típus: locsolás
Személy: Mary

Igen, Shota valóban elköszönt Csibécskétől és másfelé vette az útját, azt azonban még gondolatilag is kihagyta a történetből, hogy ez miért történt éppen így: mert a lány olyan arcot vágott, mint aki mindjárt belekezd valami szentbeszédbe, hogy azt hitte, többet jelent Shotának és amaz fél év után feltűnik és még el is áztatja... meg hasonlók. Lényeg a lényeg, a harcművész még idejében elejét akarta venni az efféle kifakadásoknak, így hamar elszelelt, mondván, hogy neki sürgős dolga van a Kezdetek Városában és amúgysem akarja sokáig feltartani a lányt. Ehhez mérten tehát el is teleportált és mivel úgy tűnt, hogy egyetlen maszkos őrült sincs a közelben (vagy ha volt is, a több óra alatt, amíg Shota a huszadikon volt, régen megunta és hazament), a srác megkönnyebbült sóhajjal lépdelt le a teleportkapuból és tekintgetett körbe locsolnivaló csajok után.
Ekkor akadt meg a szeme ezen a furcsa kislányon, aki hatalmas fegyverét vonszolta maga után, bár a plüssmackó, amit szorongatott, határozottan jobban illett az ölébe.
- Szia apróság - lépett oda hozzá Shota mosolyogva.
- Ez a kicsiny virág még nem nőtt meg túl nagyra,
De ha nem bánod, egy kis kölnivel teszek én mindjárt róla
- mondta és le is spriccentette a lányt, majd elköszönésül meghajolt és érettebb nők felé nézett.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:44

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 13:46

Típus: Locsolás
Aki elkövette: Afton

-General Kenobi...
Afton hangjára megörült kicsit a szívem. Talán az együtt átéltek miatt, de közel került hozzám a férfi, ám nem olyan értelemben, ahogy általában a férfiak a nőkhöz. Valahogy nem vonzott (túlságosan, mert tény, ha Eiki nem létezne, Aftont nem valószínű, hogy kirúgnám az ágyamból), inkább olyan volt nekem, mint egy idősebb testvér, bár sosem kérdeztem meg, ő mennyi idős. Valószínűleg fiatalabb, hisz én már a 31-et taposom lassan, de ebbe talán inkább bele se gondolok. Miután a könyvek visszakerültek a helyükre, eltettem a létrát és csatlakoztam a férfi társaságához. Hol egyik, hol másik lábára állt, miután meglocsolt - és ő végre kölnivel, hallelujah, mert még egy vödröt szerintem már nem tudtam volna tolerálni. Tekintete újra és újra az ajtó felé villant, én pedig tudtam, honnan fúj a szél.
Tagadhatja akármennyire saját magának is, szerelmes, látni rajta. Pedig ő a pszichológus, nem én, mégis jobban látom, mi zajlik vele. Végül legyintettem és útjára küldtem, a jutalomtojással egyetemben, míg én visszatértem a könyvek világába. Itt legalább ha valaki vödörrel jönne, azt kiküldhetem, mondván itt ne szórják szét a temérdek mennyiségű vizet!
Remélem, Chakna és Afton hamarosan már egymásra talál, meg igazán megérdemelnék mind a ketten.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:46

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Leonard Pént. Ápr. 22 2022, 13:49


Vértyúk - Menekülés 8


Kezdett elgondolkodni rajta, hogy a csirkék lefejezése egyáltalán nem is olyan rossz ötlet, mint ahogy azt elsőre látta, annak idején, egy szafari közepén. Jelenleg nagyon is képes lett volna puszta kézzel megfojtani ezt a szerencsétlen példányt, miután sokadik alkalommal állta el az útját. Sőt, először kitépte volna a hangszálait, hogy fejezze be végre a vészjósló kotkodácsolást, majd egyesével megfosztotta volna a tollaitól, és csak azután végzett volna vele, hogy az is annyit szenvedett, mint ő minden alkalommal, amikor el kellett menekülnie előle.
Hosszan, oroszosan káromkodott, de ez alkalommal nem futott el, mint általában. Nem, egyszerűen csak letette maga mellé a kosarat a fűbe és előhúzta a kardját.
- Rendben, ha te így, akkor én úgy. Gyere ide, ha mersz, szaros - lóbálta meg maga előtt a fegyvert. A csirke csak pislogott rá hosszú másodpercekig, szinte értetlenül, de Leo látta, hogy idő közben újra és újra úgy fordítja a fejét, hogy a tojásokra tudjon pillantani.
- Ebből te most nem eszel - jelentette ki és mivel megunta a várakozást, lépett egyet előre az állat felé és lecsapott. A tyúk... elszelelt. Elszelelt! A játék egyik leggyorsabb játékosa elől! De legalább eltűnt a nyavalyása.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:49

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 14:16


Típus: locsolás
Személy: Remelia

Nos, ami az érettebb nőket illeti, Shotának nem került túl sok idejébe, hogy megpillantson egyet. Pár keresztutcával arrébb bele is futott egy nálánál igaz magasabb, de határozottan jól kinéző, korban hozzá illő csajra, akinek egyetlen egy szépséghibája volt csupán: a haja színe, ami rögtön előhozta Shotának az alig pár órával ezelőtti, igencsak kellemetlen élményét egy másik szürkés-ezüsthajúval. A harcművész bele is borzongott a gondolatba, aztán megacélozta magát és minden mindegy alapon odalépett a csaj elé:
- Üdvözletem - hajolt meg udvariasan és mivel ezúttal különösen odafigyelt rá, hogy lehetőleg semmi sértőt ne mondjon (például olyasmit, hogy "csajban furcsa a szigeten az óriás méret; még jó, hogy járnak hozzá óriás mellek"), inkább megköszörülte a torkát és tőle szokatlan módon egy hagyományos, unalmas versikébe kezdett bele.
- Piros erdőben jártam,
Soksok tüzet láttam,
Ott a virág el akart hervadni,
Meg szabad-e hát locsolni?

Nem, azért ő jobb volt annál, minthogy holmi átlagos versikéket szavalgasson, ha pedig a csjnak nem volt ellenére, hát Shota rásprickolt a mellére.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 14:16

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 14:45


Típus: locsolás
Személy: Mirika

Először eszébe sem jutott odamenni hozzá, még távolról sem. Elég volt csak meglátnia a cicafület, hogy ebben egészen biztos legyen, ám amikor a véletlen úgy hozta, hogy már másodszorra tűnt fel a csaj látótávolságban és Shota meglátta a cicafarkat is... hát, csak még biztosabb lett a dolgában. Bár nem ismerte személyesen - és ezt a jó szokását meg is akarta tartani - azért volt némi halovány fogalma róla, hogy vagy ez az a csaj, akit Leonard anno leírt neki, sőt, még kártyát is mutogatott róla, vagy ha nem is ez, akkor egy hozzá igencsak hasonló. Ez a cicalányos divat mondjuk az utóbbi időben annyira elterjedt lett, hogy innen távolról tényleg nehezen lehetett megkülönböztetni, ám azért a kockázatot még ígysem érte meg... vagy mégis?
Shota megdörzsölte az állát, majd megvonta a vállát és a lányhoz ballagott.
- Biztos csak egy átlagos srác vagyok a sorban,
De ha engeded, meglocsollak most gyorsan
- hajolt meg üdvözlése jeleként és már szavalta is a rímet, majd elővette a zsebéből a kölnit és egy szolid spriccentéssel illette a lány haját, valahol a cicafülek alatt. Mert bizony, ezek igazi cicafülek voltak. Shota szinte a gondolattól is majdnem lesápadt, ám még idejében szedte össze magát, sőt még egy elköszönésre is futotta neki, mielőtt egy illedelmes mosollyal és egy biccentéssel hátat fordított volna, hogy befordulhasson a legközelebbi sarkon. Ott aztán nekidőlt a hideg falnak és sápadtan lélegzett mélyeket, próbálva kitörölni az emlékezetéből a csajt és minden mást is, amit a jelenléte Shota gondolataiban magával hurcolt.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 14:45

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 14:56


Típus: tojáskeresés

Shota úgy döntött, hogy inkább pihen egy kicsit és kimegy a Kezdetek Erdejébe tojást vadászni. Mert persze, mindenféle lányokat locsolgatni jó-jó, de azért néhol veszélyes is, mint például annál a csajnál a kocsmában, vagy éppen a maszkos kislánynál, nem is beszélve persze a legutóbbi traumáról, amit - ha jól emlékezett Leotól a nevére - Mirika locsolása jelentett. Az volt Shota szerencséje, hogy (bár ezzel csak akkor értett egyet, ha előnye származott belőle, mint most) ő tényleg egy átlagos japán srác volt a sorban, legalábbis kinézetre biztosan. A csajokat meg Húsvét Hétfőn valószínűleg rengetegen locsolják, így nem volt nagy rizikófaktora, hogy ő is ekképpen tett, főleg tíz perc távlatából nem, ami eltelt az esemény óta és lám, Shota még mindig életben volt. Attól persze joggal tartott, hogy ha a cicalány ott van, akkor az oroszlán is a közelben lesz, de a harcművész nagy mázlijára (és körültekintő viselkedésére, mert bizony alaposan körbenézett előtte) ez nem történt ekképpen, így Shota gond nélkül eliszkolhatott.
Egészen az erdőig, ahova jobb híján érkezett, pár színes tojás reményében.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 14:56

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 15:03


fear

Tojás helyett azonban megint csak a csirkével futott össze - jobban mondva először a tojással, aztán a csirkével, de az is lehet, hogy először valóban a csirkével és csak azután a tojással, mivel alighogy Shota meglátta a kerekded tárgyat az egyik erdőszéli fatörzs odvába rejtve, meglátta a madarat is, ahogyan ugyanazon fa tövében elődugja a fejét a térdig érő fűből. Egyszóval, a kérdés, miszerint a tyúk vagy a tojás volt-e előbb, ebben a tekintetben is nyitott maradt.
- Béna - közölte a srác egy nyegle vállrántással, azután elvigyorodott és felkapta a nyúlcipőt. Mert bizony, hiába voltak nagyjából ugyanakkor a távolságra a tojástól, Shota még a csirke előtt meg tudta azt kaparintani és már rohant is be az erdőbe, lélekszakadva, maga mögött a vértyúkkal, aki már a hajsza elején behozhatatlan hátrányra tett szert, mert olyan hevesen kapott a tojás felé, hogy annak rendje és módja szerint beszorult az odúba. Shotának pedig nem kellett mást tennie, mint tovább szaladni kicsit, pár kanyar után pedig már a kétségbeesett kotkodácsolás is elhalt mögüle...

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 15:03

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 15:13


Típus: locsolás
Személy: Arabel

Az erdő - mint azt Shota később megtanulta - nemcsak színes tojásokat és vérmes tyúkokat rejtett, hanem csinos lányokat is, akik talán hasonló okokból voltak itt, mint ő, vagy épp ellenkezőleg, el akartak bújni a világ szeme elől és bebújni kedvesükkel egy nagyobbacska bokorba. Mondjuk így belegondolva ez az ötlet Shota tetszését is elnyerte, főleg azután, hogy meglátta a csajt az egyik tisztáson, ahogyan szó szerint árkon bokron keresztül keresi a jutalmakat, nem figyelve oda rá, hogy ki milyen testrészeiből mennyit láthat.
- Üdvözletem - lépett ki az árnyékból - Nem akartalak megijeszteni, nyugi. Én is tojásokat keresek - nevetett és kezdett el szabadkozni - De ha már összehozott veled a sors, elmondanék egy rövid verset is - tette hozzá és elővette a kölnijét, a lány mellé lépve.
- Kerek erdő közepén egy szép virág lakozik,
Locsolásra vajon ő mióta várakozik?
Ha engedi, megtenném hát én e dolgot,
Hogy a virág el ne hervadjon ott.

És már spriccentett is egyet a csajszi hajára, majd nemsokára otthagyta őt, mert eldugott tojás már nem volt itt számára.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 15:13

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Akito Pént. Ápr. 22 2022, 18:48

Locsolás - Riko


Beletelt egy kis időbe, mire rájöttem, hogy eme nagyszerű ünnephez remekül illik a vizes lufi, ami tökéletes locsolási alkalmatosság, főleg, ha egy olyan fenevaddal kerülsz szembe, akivel én fogok nemsokára. Épp csak egy pillanatra láttam meg, máris bújtam vissza az egyik épület takarásába. Normális esetben közel nem mennék hozzá ilyen szándékkal, ám most legális a lányok eláztatása, ráadásul még tojást is kapok érte, amit vétek lenne nem kihasználni. Arról nem is beszélve, hogy a csaj totálisan megérdemli ˇ^ˇ
Megtöltök két lufit vízzel, majd útjára engedem Waltert a tetők felé, míg én megiramodok a nagyvad felé Suspect
- Nocsak-nocsak! Kit látnak szemeim?! - szólok Riko-chan után, aki épp egy utcán sétálgat az imádnivalóan gyilkos tekintetével Suspect - Ugye tudod milyen nap ez Riko-chan? - dobálgatom jobb kezemmel a benne lévő vízzel teli lufit, miután felém fordul. Természetesen gondosan ügyelek arra, hogy köztünk meglegyen a  minimum két lépés távolság.
- Zöld erdőben sosem jártam
ekkora melleket még nem láttam
micsoda érzés lehet megfogni
én inkább megszeretném locsolni -
versem kezdetén aktiválom a képességem és igyekszem a talajt megfagyasztani körülöttünk, hátha lelassítja kicsit az esetleges támadásait, hogy meglógjak majd...
- Tehát?! Szabad? Razz - kérdem és dobom felé a  alufit, majd a másikat is, de persze ez mind figyelemelterelés. A lufik akár célt érnek, akár nem.... Walter felülről veti rá magát a veszélyes vadra, pusztán ölelő célzattal. Ha minden sikeres, akkor az elementál körbe táncolja a lányka testét a feje búbjától a kislába ujjáig... és bár nem szívesen, de egy kártyát itt hagyok menekülésem előtt....
amint ez megvan... igyekszem eltűnni....


kártya tartalma:

_________________
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 0810[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 0510[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 1310[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Zelomk11[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Rzzsa10[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 18:48

The member 'Akito' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Akito Pént. Ápr. 22 2022, 19:04

Menekülés >.>


Hét igen... hallottam már erről a szörnyetegről, aki épp most jelent meg előttem. Állítólag némely locsolót veszi üldözőbe ez a vértyúknak nevezett izé.... Nem elég baj, hogy egy igazi és veszélyes fenevad elől kell elmenekülnöm, most már egy ilyen izé is üldöz.  Nem is tudom, hogy melyiktől féljek jobban hisz valószínűleg a tojásaim akarják mind a ketten, bár egyikük gyanítom inkább a családi ékszereimtől fosztana meg Suspect Hátat fordítok azonnal, amint ez tudatosul bennem és szaladok arra, amerre szabad út van. Most először zavar, hogy a gyorsaságom elhanyagoltam, mert a köztünk lévő távolság bár folyamatosan csökken, nem annyira, mint azt én szeretném. Ám az aggodalomra semmi ok, mert bár se erős, se gyors nem vagyok... egy vagyont költöttem arra, hogy tudjak jó nagyot ugrani és még csak fenékre se essek utána. Csupán az első házig szaladtam, ahol egy jó nagy ugrással máris a tetején teremtem, ahonnét hátra sem nézve ugráltam tovább. Engem itt ma nem kaptok el élve az százas ˇ^ˇ Jó messzire elugrálok, amíg bírja az állóképességem, utána dőlök le egy kémény árnyékában lihegve.
- Hülye tyúk...


A hozzászólást Akito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 22 2022, 19:04-kor.

_________________
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 0810[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 0510[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 1310[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Zelomk11[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Rzzsa10[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 19:04

The member 'Akito' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 51a7445ca8b5acef10a26a71dd370ca0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Bjarne Szomb. Ápr. 23 2022, 07:28

Hát ismét eljött a húsvét, melyre az emberek kinn és benn is igen rá vannak pörögve. Természetesen én is műveltem ezt a hagyományt egy ideig, bár tény, hogy egykori feleségem elhunyta óta, kissé néha kényelmetlenül érzem magam miatta, de tény, hogy a hölgyek igénylik ezt a fajta figyelmet. Akárhogy is, idén extra jutalmak is várhatóak a húsvéti event rendszer által, így még egy ok arra, hogy a hölgyeket megfelelően megöntözzék. Természetesen, mivel nem vagyok valami nagy legény… mármint vagyok, de inkább méretileg, így mindkettő arzenált felszereltem, mielőtt útnak indultam volna. Első megállóm természetesen egy ifjú hölgy volt, aki nagy eséllyel így, vagy úgy, de számított, vagy legalábbis számíthatott rám. Szintre biztos vagyok benne, hogy Chara most, így húsvét közelébe sehova se menni, hisz az olyan kellemetlenségekhez járna, hogy összefusson olyannal, aki ismeri az identitását. Bár előlem nincs menekvés. Hehe. Méretes ökleimmel bekopogok (vagy ha az utcán találok rá, hát leintem), és megközelítve egy barátságos mosolyt megengedve magamnak, majd letérdelve elé, hogy kényelmesebben rám tudjon nézni előveszem a kölnit és a vizet.
- „New Home hegyén sárga szirmok tengere,
Hova betérni vélt, a felszínnek gyermeke,
Elé állva egykor ugyanezt kérdezén:
Meglocsolhat kis Charácskám e vénlegény?”

Természetes nem volt tökéletes idézett, hisz improvizált Underale-s verssel készültem a lány számára, hisz tudom, mennyire szereti azt a játékot. Illetve azt is, hogy szerinte kicsit hasonlítok Asgore-ra. Akkor miért ne venném ezt alapul nemde bar? Ha rábólint mindkét kezemet felemelve, hagyom, hogy válasszon: kölni vizet kér, vagy egy pohárka vizet. Természetesen, ha pimasz módon megpróbálná kikapni a kezemből a vizet, hogy megigya, ezzel letudva az öntözést felkapva a kezem, a feje fölött fordítom meg a poharat és nevetve, rákacsintok a lányra, majd felkelek a földről, bár nagy eséllyel egy minimum bokán rúgással karöltve. Ha a vizes megoldás jött ki, úgy egy puha törölközőt is előveszek, melyet átnyújtok a lánynak.
- Ha gondolod, a nap végén még beugrok, ha szeretnéd. Úgyse kaptam még választ a tea meghívásomra. – mondom neki kedvesen, egy újabb Undertales utalással, hisz Charat elsőként teával kínálta meg Asgore.


A hozzászólást Bjarne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 23 2022, 07:28-kor.

_________________
Szövegszín: #999999 - Beszédszín: #B3B177

Játékaim:
Asgore te vagy az?
Égből pottyant manócska
Hagyaték
Medencésbuli
Bjarne
Bjarne
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 40
Join date : 2021. Dec. 26.

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 10 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.