Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

4 posters

Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Nov. 15 2017, 19:03

Nos… Az úgy volt, hogy mostanában elszaporodtak a Ragu-nyúl nevű mobok az első szint mezején. Hogy ez ne jelentsen gondot, néhány NJK összefogdosta őket, és bezárta egy farmra nagyrészüket. Tehát egy-két nyúllal futkos csak jelenleg a mezőn.
Ti pedig egy-két héttel ezután találkozhattok a hirdetőtáblán egy gyöngybetűs (általános iskolás korú lányka írhatta)

Sziasztok
Szeretnék megkérni valakit, hogy szerezzen nekem egy nyuszit! Olyan aranyosak, és Frank bácsi olyan gonosz és azt mondta, hogy nem adhatnak nekem a nyuszifarmról… Segítsetek kérlek.

Ha szereztetek egyet, hozzátok el két nap múlva délután 4-kor a főtérre.
Köszönöm
Sahsa

Nos? Ugye segítetek neki nyuszit szerezni *.* ?
Annyit elárulok, hogy ha egyszerűen a farmon kértek nyulat, az ott lévő középkorú, nagydarab, mogorva férfi elküld titeket melegebb éghajlatra, és a kaput is alaposan bezárja.

Határidő 2 hét: Nov. 29
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty Re: [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Akichi Murai Csüt. Nov. 16 2017, 18:10

Ásítozva keltem fel a kis fogadóból egy sikeres küldetés után. Néha visszaemlékezek a való világra, de most az itteni dolgokat kell elintéznem és kijutni.
Ebben a szellemben elhagytam a kis szobát és nekivágtam a szokásos sétámnak a Kezdetek városában. Első megállóm a főtérre vitt. Gondoltam meglesem van-e valami laza küldetés, ami nem venne túl sok energiát igénybe. Végigfuttattam a szememet a különböző feladatokon és végül egy kis cetlin ragadt le.
Egy kis Ragu-nyulat kellene becserkészni egy kislánynak. Legalábbis először ez jutott eszembe, de felötlött bennem, hogy az a mob eléggé ritkásan lelhető fel.
~Hmmm. Ez egy kicsit nehéz lesz gondolom... Te neked mi az állásod Sky?
A kis sólymom felszállt a fejem tetejére és onnan nézte az irományt.
~Nem igazán tudom, papa. Volt valami olyasmi néhány hete, hogy van egy kis farmocska ami tele van velük itt az első szinten?
~Most hogy mondod.. Remek! Akkor ez eldöntetett. Ha találkozunk kisebb mobokkal azokat levadászhatod okés?
~YESSS!
Fel is reppent az égbe és elkezdett körözni a fejem körül jelezve indulási szándékát.
Egy kósza mosolyt elengedtem és oda ballagtam a farmhoz, amit Skyfaller mondott.
Nem nagyon találkoztunk senkivel és amikor odaértünk a kis területre se volt jobb.
Megkértem az öreg urat adjon egy nyulat, de ő csak becsapta az arcom előtt a kaput,
közben érdekes dolgokat mondott rólam és a családfámról.
~Na de jó. Most akkor mi legyen?~ Gondoltam csalódottságomban és elkezdődött a terv szövés egy nyúl becserkészéséhez.
~Lopjak egyet ezzel kapja egy sárgát vagy keressek egyet a vadonba?~ Grimaszolva leültem a kapu elé és ott is maradok mindaddig míg nem jut eszembe valami.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Exp_bal271/300[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty Re: [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Ronye Arabel Pént. Jan. 12 2018, 19:30

Morgane?

Két hét türelmi időt adok, mert én se voltam aktív, utána zárom a küldetést. Ha nem elég idő, kérlek szóljatok, és várok.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty Re: [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Jan. 17 2018, 00:15

Kanami nem rég tért vissza szintre, hogy megnézze, minden rendben van-e. Furcsa dolgot nem látott, csak a pangást, keveselte a játékosokat a helyen.
Pedig úgy vélte, hogy ez a Sword Art Online középpontja, mindenki aki fontos itt bandázik. Vagyis eddig így volt, így hát kissé csalódottan igyekezett valami elfoglaltságot szerezni magának.
Gyorsan dobálta el a küldetéseket, valamelyik sok-sok napot vett volna igénybe, így erre nem akarta pazarolni az idejét, majd meglátott egy egyszerűt.
-Sahsa... elég fura név erre felé, de a küldetés nem hangzik rosszul kis lazis délutáni edzés-igen magában beszélt.
Kanami beletúrt a rövid rózsaszín hajába és gondolkodni kezdett. A legegyszerűbbnek végül azt találta, ha elmegy erre a "nyuszifarmra" ami a levél is említ, csak épp nem tudta merre is van az.
Elővette a legkedvesebb mosolyát, ami még így is olyan volt, amitől az embert legszívesebben kirázná a hideg, bár ennek az volt az oka, hogy nem is akarta igazán, hogy kedvesnek higyjék.
Odasétált pár játékoshoz, de mivel azok nem tudták megadni neki a kellő információt, így NPC őrökhöz fordult.
Pár perccel később aztán Minagawa kisasszony, ahogy az őrök titulálták, nagyot sóhajtott.
-huhh szóval megvannak a kordináták.-törölte le kezével a homlokán nem létező izzadság cseppeket, már megszokásból.
Nem sokra rá elővette, a gyengécske pallosát, amit nem tartott sokra, bár amikor baj volt kéznél volt. Így felszerelkezve indult el a térképén jelzett pici x felé.

Unalmas volt Kanami útja. Valaki mintha nem rég előtte már járt volna erre, így pár nagyon nagy létszámú mobot leszámítva semmi nem volt útközben, majd ahogy kiért a tisztásra pillantotta meg először a deszka kerítést, és a kicsit balra lévő házat,ami előtt egy játékos már ült.

Habozott egy pillanatra, hogy a fehér házat miért őrizné egy játékos de nem érdekelte sokáig, odasétált:
-Hoy, hoy! Mijáratban errefelé?-tartotta fel jobb kezét a távolból üdvözlésképpen, majd meglepő módon nem állt meg a játékos mellett, hanem az ajtó mellé sietett.
-bocsi öcsi, hozzá jöttem, ha nem haragszol... Hé öregúr nyissa ki! Beszédem van magával!-dörömbölt be gorombán a lány akinek nagy hangja volt és talán túl sok arca, majd a mögötte ülő felé fordult csípőre tett kézzel:
-csak nem véletlenül te is erre a küldetésre jelentkeztél?
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Exp_bal2972/3100[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty Re: [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Morgane LeBleu Csüt. Jan. 18 2018, 20:20

Nem tudtam mihez kezdjek magammal, elég uncsi a negyediken télvíz idején, nincs hó, de karácsony van, így inkább lementem az elsőre és rájöttem, hogy nem is tél van...
-előfordul...
Így jobb híján nagyot sóhajtottam, és a főtérre cammogtam és akkor kapott el a tekintetem egy papírkát. Vagyis inkább egy heroikus quest leírását!
-még jó, hogy működik a fordító, egy kukkot nem értenék belőle,
szóval ragu nyúl... milyen fura

igazából nem tudtam hova kellene menni, így kemény lány mivoltomból fakadóan kimentem az erdőbe és bolyongtam, és bolyongtam sok sok hosszú órán át, már kétségbe esve sétálgattam, amikor eldöntöttem visszamegyek a városba.
Hazafelé esett le nekem, hogy van térképem is!

Hamar megnyitottam és megtaláltam amit keresek, azt hiszem...
Így elindultam és az erdő útjai hamar elvezettek a célomhoz, egy fura tanyához...
A ház másik oldalánál érkeztem meg és hamar láttam, hogy játékosok vannak a túloldalt, de én nem haboztam...

Elkezdtem felmászni a kerítésen be a telekre és arra gondoltam, hogyan csenjem el az első nyulat amit meglátok, ami ugyebár lehet buta lépés volt, pláne azt beleszámítva, hogy a nyuszi gyorsan elugrik előlem és ráadásulegy fura telken van...
-de ugye nem lesz baj ha ellopom?
halkan suttogtam magam elé, amikor a kerítésen elkezdtem mászni, sima botokból volt vagy miből, de a pici lányka kérésének nem tudok ellent mondani, a nyuszik túl arik és szegény csak rám számíthat!
Morgane LeBleu
Morgane LeBleu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2017. Oct. 02.

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Exp_bal1100/1200[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Exp_ures  (1100/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty Re: [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Júl. 05 2018, 21:22

Sad Sajnos a küldit lezárom, jutalom sajnos nincs. Ha gondoljátok majd nekiugrunk mégegyszer a jövőben.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét? Empty Re: [Küldetés] Ragunyúllopás - korai húsvét?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.