Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[küldetés] ABA

2 posters

Go down

[küldetés] ABA Empty [küldetés] ABA

Témanyitás by Kuradeel Pént. Okt. 09 2015, 09:56

Résztvevő: Chancery alias Chanchan
Határidő: össz 20 nap
_____________________________________


Rövid leszek. Adott egy kies rét. Rád bízom, hogy néz ki. Írd le. Surprised Ott vagy a réten, talán egy konkrét céllal, és egyszer csak megremeg a föld.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal0/0[küldetés] ABA Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Chancery Pént. Okt. 09 2015, 11:09

Na de komolyan, hogy a fenébe csinálhattam? Hogy nem vettem észre, hogy kezdek kifogyni? Aztán persze bezzeg most, hogy utalnék az ABA felé is, beint a rendszer a középső ujjával, hogy nem, mert így is mínuszban vagyok, előbb szerezzek pénzt. Nagyon aranyos, pont a legfontosabbat nem engedi megtenni hitelre.
Tehát mit tudok tenni? Megyek farmolni. Nem igazán szokásom, szóval nem tudom, itt is többet dobnak-e a mobok a felsőbb szinteken, mint alul, bár az lenne a logikus... Rolling Eyes  Most viszont már megint csak térdelni tudok és már lassan sírva fakadni, hogy hogy lehetek én ekkora hülye, hogy azt hittem, ezen a mezőn lehetnek mobok. Nem, itt virágok vannak inkább...
~Hoj... Suspect  ~
Na, nem baj, gyűjtök pár virágot, hát ha azokat is el tudom adni a piacon. Vagy csak leülök és átnézem tényleg megint a bankot, hogy mit lehetne kirakni belőle. Össze kell gyűjtenem a rendszer felé felgyűlt adósságot, és még 300 aranyat minimum, mert ennél lejjebb nem fogom adni, mindenképp ez a legkevesebb, amit az ABA-nak be fogok fizetni. És mindezt még a következő bossharc előtt kéne...
~Föld hívja Csant... Suspect  ~
Az a harc viszont ma lesz, Istenem, nekem ez nem fog menni. Nem kéne kifáradnom sem, szóval muszáj lesz csak virágot gyűjteni, megpróbálni eladni, viszont közel 600 aranyhoz rengetegre lesz szükség Surprised  Vajon mennyi kéne? Hány zsák?
~Figyelnél rám is egy kicsit?~
Talán három embernagyságú teli zsák elég lesz. Rendben, bólintok magamnak, és felkelek a földről, hogy megropogtassam az ujjaimat-nyakamat, majd nekiinduljak a küldetésnek. Tenném is a két lépést előre, de erre megint bukok orra, nagyot roppanva és au-zva.
-He? Ez meg mi volt?
~Azt hiszem, az ilyet hívjátok enyhe földrengésnek. Ezt próbáltam elmagyarázni már egy ideje.~
-Oké O.o
Najó, egy játékban egy rengésnek általában oka van... és ami általában pénzt is jelent *.*  Ajvé, nem szoktam ilyen pénzéhes lenni, de most vészhelyzet áll fenn, és ketyeg az órám is. Miután tuti, hogy elült minden, felpattanok, és...
És most fel kéne kutatni a rengés forrását... de azt meg mégis hogyan? Suspect  Jobb híján először csak így egyhelyben, aztán már nagyobb területet bejárva nézek körbe, hogy találok-e valamit. Változást, vagy ilyesmi Surprised  Na, nem mintha a nagy pánikban túlzottan emlékeznék a mező eddigi kinézetére Suspect
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal2062/2100[küldetés] ABA Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Okt. 10 2015, 15:26

A rengések egyre sűrűsödnek, kutatásod közben is és végül már már alig állsz a lábadon. Minden erődet be kell vetned ahhoz, hogy talpon maradj(atok) És végül, már amikor olyan hangosak a rengést kiváltó léptek, hogy felfedezed, a mobot, elsőre hiába nézel felfelé.... ugyanis az a súlyos valami, ami ezt okozza, alig két centi hosszú és egy centi magas.
Megáll előtted és néz. Mit csinálsz?
A szörnyed pedig ő.
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal0/0[küldetés] ABA Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Chancery Szomb. Okt. 10 2015, 15:51

Végül meglett a tökéletes stratégia:
Álom megbújik a fűben és ott kutakszik.
Én meg a fű felett teszem ugyanezt. :3
Ha Dust velünk lenne, még a levegőből is tudnánk pásztázni, de ő most hiánycikk jelen pillanatban, elvégre, nincs olyan maximálisan hozzám kötve, nem követ mindenhova. Ő inkább a céh tulajdona, mint az enyém, hogy pontosabb legyek. Jóformán csak kivételesen jó Akrobatikámnak köszönhetem, hogy sem én, sem Álom nem esünk el, eleinte, de ahogy telik az idő és valószínűsíthetőleg közelebb kerülünk a forráshoz, úgy lesz még ez is egyre nehezebb. Hmm, ha nem lenne olyan drága, már megvettem volna a következő szintet, ezt is egyébként mondjuk egy event során szerezhettem meg, ha jól rémlik.
~Ja, leestél a fáról, beverted a fejed, biztos ezért nem emlékszel rá.~
-Ja, meglehet. Héééé, te csak ne... izé... degradálj, rendben? Surprised
~De túl jó móka piszkálni téged, mióta ilyen vagy Razz  Bűn lenne kihagyni.~
-Örülök, hogy jókat szórakozol rajtam Suspect
De lényeg-a-lényeg, ahogy próbálunk talpon maradni, végül sikerül elesnem, és ahogy orra buktam és néztem felfelé, hát néztem is valamire. A kis gyíkocskával farkasszemet. Oké, ebből a szemszögből tényleg pont fölém magasodik, és olyan édicuki, hogy meg kell zabálni. Szinte hihetetlen, hogy képes ekkora földrengést okozni egy ilyen kis picuri akármi. Miután megláttam és eleinte egyébként az elébb felsorolt tényt még fel sem fogtam, elmosolyodtam csak és már nyúltam is érte mindkét kézzel, ölelésre tárva őket és...
-Decukooooooooooooor!
Álom szinte felvisít, olyan hangerővel és élességgel mondtam ki az iméntit, ahogy elkaptam, avagy megpróbáltam a kacsóim közé fogni a kis aranyost, és ha sikerült, akkor jól az arcomhoz dörgöltem, igazi animésen, ezzel is jelezve tetszésemet az irányába.
-Mintha Falat egy aranyosabb unokaöccse lenne, nagyonédiiiiii! :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal2062/2100[küldetés] ABA Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Kuradeel Vas. Okt. 11 2015, 14:41

Amikor felveszed, az első amire ráeszmélsz, hogy nagyon nehéz! Nem is bírod sokáig tartani és a kis mobot tartó kezed lehull a földre. Hacsak nem döntesz úgy, hogy megszabadulsz tőle. ^^ Nem véletlenül adott ki ilyen rezgéseket a jövetele. Rolling Eyes
Azonban így vagy úgy, a mob felnéz rád, és akkor láthatod, hogy milyen is alul. : 3
Undokul néz fel rád, majd azokkal a "cuki" kis fogacskáival rácuppan az ujjadra! \o/ Sőt! Lassan, 2 hpnként, de szívja is az életerődet. Lerázni viszont nem lesz könnyű. ^^
Próbálkozz mindennel, hátha valami segít. \o/
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal0/0[küldetés] ABA Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Chancery Vas. Okt. 11 2015, 19:33

Decukor - mert így neveztem el magamban máris a kis gyíkocskát - enyhén szólva is nehéznek bizonyul, nekem pedig nincs Súlyemelésem, ezért a rendszer nem sokra rá jelzi is a karomnak, hogy ennyit a játékról, most már legyek szíves visszatérni a "realitás" talajára.
Mikor lekerül, akkor Álom is megszagolgatja oldalvást, füleit kissé hátra hajlítva és sunyin, óvatosan, mint minden állat, ha valami újjal néz szembe. Decukor persze sem ezt, sem az én akciómat nem vehette valami jó néven, mert nem sokra rá, már csak a fenyegető tekintetéből is gondolhattam volna, hogy sunyiságra készül, hát, elkezd engem cumizni. Már úgy értve, hogy mint mikor én is cumiztam a hüvelykujjam pici koromban. Jéé, de fura, hogy erre emlékszem.
-Szerintem le kéne szedni. -állapítom meg.
~Valóban.~ -állapítja meg Álomkelő is a megállapításom.
És akkor leülünk a földre és nézzük a cumizó Decukrot, aki lassan elkezd elnyelni a páncélpontjaimat.
-Elég sok van. Mennyire töprengjünk?
~Lehetőleg azért gyorsan. Éhes vagyok.~
Ülünk és nézünk, Álom a farkát csóválva, én farok híján mozdulatlanul, és gondolkodunk.
-És ha hátbavágnám... egy szeneslapáttal?
~Hmm. Jó ötlet. Szerintem rögtön próbáld ki. Ne várj.~
-Csak honnan szerzek szeneslapátot...?
~Azt nem tudom, de kelleni fog végre valami Film Kristály...~
-Majd megpróbálom kikísérletezni :3  Na, de Decukorral mi legyen? Lassan elfogy a páncélom fele.
~Hát, próbálkozzunk.~
Így hát megpróbálom kedvesen leszedni, megsimogatni, hát ha elenged. Ha nem megy, megrázom. Ha az sem, rátaposok és megpróbálom kihúzni az ujjam a szájából. Ha ezek sem, akkor Álom próbálja karmolni-harapni óvatosan, hogy engem ne érjen. Ha ez sem, ugrálok. Ha ez sem, tornázom. Meg virágot keresek. Próbálok fát vágni vele. Esetleg komolyan keresek egy szeneslapátot... Suspect
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal2062/2100[küldetés] ABA Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Okt. 12 2015, 08:48

Decuki egyszer csak lerepült rólad \o/ Azaz az ujjadról. Rolling Eyes Végül azt sem tudtad meg, hogy mitől került le, de az is lehet, hogy egyszerűen megunta a levegőben lévő lóbálást, meg persze te cserébe jól elfáradtál. Ki tudja mennyi súlyt cipeltél magaddal míg keresgéltél. xP
Azonban, a keresgélésed közepette ráakadtál olyan dolgokra is, amik értékesek lehetnek. Talán Álomkelő volt az aki felhívta rá a figyelmed? Rolling Eyes
A lényeg, hogy nem tértél haza üres kézzel és egy új lényt is felfedeztél. Surprised



A küldetést lezárom.
Chancery kap 30 aranyat a három körért, plusz 20 aranyat a sima mob felfedezésért illetve egy tasak gazt. Surprised
Várunk vissza! \o/

Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] ABA Exp_bal0/0[küldetés] ABA Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] ABA Empty Re: [küldetés] ABA

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.