Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csak egy íjász

4 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csak egy íjász Empty Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 15 2015, 18:21

Mód: One versus all too many helpers

Spec item:Artemis + gyémánt mellvért
Élet. 44/3 (235 hp)
FK: 20/35
Erő:2/14+4
Irányítás:29/6
Kitartás:17/3
Gyorsaság:21/54
spec:11/4
páncél /105

Ellenfeled: Falkavezér +2 Szamuráj Csontváz

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 15 2015, 18:50

HP:50|e: 7|F:47|GY:26|S:40 (szamuráj )

Életpont: 1300
Fegyverkezelés: 10
Erő: 9
Kitartás: 7
Gyorsaság: 14
Speciális képesség: 6
Páncél: -

Megújult volna ez a Csarnok is? Úgy néz ki KAyaba tényleg törödik a játékkal annyira, hogy folyton új dolgot tudjon mutatni.
Gyorsan át is tanulmányozom a dolgokat, és arra a döntésre jutottam, hogy amelyik bosst le tudnám ütni, ott nem zavarna néhány segitő is. Meg amúgy is, én tömegek ellen szeretek jobban harcolni. Meg a képességeim is inkább területi hatásuak
És amint belépek rögtön egy 10 feletti boss áll velem szembe... és pont az, amelyiket nem elsőként kellet volna kifognom. Bár lehet, hogy most még jól jön a páncélom, mert különben négy csapásból a földre kerülnék... De egy biztos, előbb a bónusz segitőkkel kell elbánnom. A gyorsaságuk és a képesség blokkolásuk is hagy egy kis kivánnívalót maga után.
Aztán elkezdek számolni... Komolyan csak öt sebzés hiányzik? Ez gáz... Aztán egy apró részletre figyelek fel... Most még száz felett van a páncélom. Talán mázlim volt, hogy ezt a bosst kaptam ki elsőnek? Akkor nézzük, és támadjuk a bosst

/kétszer támadom a falkavezért
CSP 100-52=48 CSP-m maradt /
/182-t sebeztem a bossba/


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 15 2015, 18:51-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 15 2015, 18:50

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Csak egy íjász 4766612103_86ee832108_s Csak egy íjász 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 15 2015, 19:11

Boss: 9 sebzés
Boss segítők: 20 sebzés
Segítők: 14 sebzés


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 15 2015, 21:10-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 15 2015, 19:48

a boss 18 hogy jött ki? illetve van rajtam egy gyémánt mellvért, ami drasztikusan levitte a páncélom ^^ (jelentkezéskor jelezve volt)

élet:235
páncél:105-18-20-14=53 (a mellvért vinne ugye további 2(boss)+2(segitők)) így 49 páncélom maradt
boss élet: 1116
szamuráj csontvázok 49 élet (támadás előtt)

Ez egy kemény bossnak tűnik. Biztos vagyok benne, hogy nem fogom megúszni anélkül, hogy leszednék a páncélom. Esetleg ha az a két segítő nem lenne, vagy csak egy kicsivel nagyobb lenne a kitartásom, akkor talán nem is lenne túl nagy próbléma a dolog. A legkisebb apróságokon múlhat néha néhány dolog. Nagyon gyorsan le kéne szednem azokat a csontváz,
szamurájokat. Még a végén nagyon sok sebzést el fogok veszíteni. Vagyis már most érzem, hogy ez a menet nem fog túl hosszúra sikeredni.
Elöször a magas FK-t kéne háritani, szerencsére ez nem tartozik a lehetetlen feladatok közé ugyanis pont van nálam egy a megfelelő itemekből. ÉS akkor elvileg a következő körre sikerül leszednem a két zavaró segítőt, ha most jól számolok. Remélem ez elég lesz legalább ennek a bossnak a túlszárnyalására. Ha meg nem, akkor legközelebb egy kicsit felkészültebben fogok eljönni egy ilyen küzdelemre, vagy legalább egy Tier-rel magasabban. Talán az hiányzik egy ilyen ellenfél kombináció ellen.


/megiszok egy tartós pontosság potit (3 találatig biztos találat), támadom a szamuráj csontváz#1-t, biztos találattal, így sebzek bele 47-et (marad 2 hp-ja), majd az utolsó többletkörömet lepihenem/
48-26-13=9 9->50 CSP-m maradt, ha jól számoltam ^^
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 15 2015, 21:16

// A boss csak 9 sebzés, a mellvértet pedig magadnak kell számolnod. Én csak felügyelőként vagyok itt igazából, hogy minden a taktika szerint menjen. Very Happy //

Boss: 9 sebzés
Boss segítők: 20 sebzés
Segítők: 14 sebzés
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 16 2015, 05:09

Páncél (viszairva a 9(10) tulsebzés)

49-20-16=13 pp
Boss élet: 1116
Csonti#1: 1
Csonti#2: 48

Egyre vészesebben fogy a páncélom, de szerencsére hamarosan sikerül elintéznem a csontvázakat, ha minden igaz, ennek a támadásomnak a végén már nem kell foglalkoznom a plusz gyorsaságokkal, fk-kal és specekkel, így talán egy kicsit gyorsabb lesz majd a haladásom. De egy biztos, ha ezután is egy ilyen kemény boss fog következni, azzal már nem igazán fogok túl sok mindent kezdeni. Felkészülök a támadásra ês az ujabb lövedék, most a másik csontiba csapódik bele, ezzel a módszerrel ő már el is tünt a színről. Legalább már enyivel kevesebb sebzést is szenvedek el. Bár nem hiszem, hogy sokat számitana egy olyan boss ellen, aki szisztematikusan az életem negyedét veszi el.

/támadom csonti #2- t 48 sebzéssel, ezzel kivégzem a gyémánt mellvért pedig elintézi a csonti#2-t, a második többletkört megint lepihenem)
Csp:50
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 16 2015, 14:11

Boss: 9 sebzés
Boss segítők: 20 sebzés
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szer. Dec. 16 2015, 15:29

élet: 235-7-10=218
páncél 13->0
boss élet: 1115

Most végre, hogy a csontik eltüntek a képből, máris sokkal nagyobb lett a mozgásterem. De egy másik dolog most sokkal jobban aggasztott, ugyanis ezzel a módszerrel szépen el is fogyatkozott a páncélom, ami egyszerre volt pozitiv és negativ hatással a dologra. Egy biztos, mostntól kezdve, csak korlátozott időm maradt a támadásokra, hiszen 3 támadás latt simán el tud intézni ez a vadállat. És szerencse is, hisz így legalbb kétszer akkorákat tudo belütni, és gyorsabb lesz a menetelés, ha egyáltalán sikerül ezután egy olyan ellenféllel szembenéznem, aki ellen még lehet bármi esélyem, minimális életerővel. De ez még mindig csak a jövő zenéje, úgyhogy most széen támadom a bosst, és gondoskodom arról, hogy egy körrel tovább bírjam, mint ahogy eddig gondoltam volna. Ugyanis z itemeim közt találtam egy érdekes darabot.


/a csontik nélkül leötszörözöm a bosst, se specre, se támadásra nem kell dobnom.
vagyis, támadás, pihi, támadás, pihi, támadás, majd lökés kristály a bossra/
összesen (49+50+50)*2=248 sebzés ment a bossra
maradék CsP: 50-26-13=11
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 18 2015, 18:28

Boss: 35 sebzés (újítás miatt)
Boss segítők: 40 sebzés
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Pént. Dec. 18 2015, 18:58

hp: 218-44:174 (elöző körben lökés kristályt használtam a bossra, (a modósítás ellenére is))
boss: 1115-248=867
segitők: 199/darab

Egy furcsa pillanat, és a boss viselkedése másként változott meg, mint amire számítottam volna, és ekkor jött meg az üzenet a frissítésről. Miközben pont kiállok az érintett bossal. Persze, talán egy kicsit sok volt a programnak, hogy ekkora sebzéseket okozott volna egy játékosnak. Én csak örülök ennek a változásnak, így egyszerűbb lesz, és nem kell teljes erőmből a boss legyözésére koncentrálnom, hanem intézhetem a kis segédeket is, amik egyébként is jobban zavarnak, mint a korlátozott erejű boss. Bár így is elég nehéz lesz a dolgom.
ettől függetlenül a bossba már sebeztem rengeteget, talán mégis jobb lenne, ha azt intézném el elöször? Számolnom kéne, de nincs túl ok időm.
Végül arra jutottam, hogy maradok a boss támadásánál. Majd utolsó támadáskor pihenés helyett elsütöm a képességemet, egyenlőre csak a bossra. De egy biztos, ha azt akarom, hogy ezen a bosson túljussak, kell szereznem valahogy páncélt.

pihi, támadás, pihi, támadás, 1. képi: 2 bonúsznyíl a bossba [lehülési idő: 3 kör])

[50+50+(2*50/2)]*2=300 sebzés a bossba.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 18 2015, 19:12

// Ha lökés kristályt használtál a bossra, akkor a segítői sem sebeztek, full kimarad a kör. //

Boss: 35 sebzés
Boss segítők: 40 sebzés
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Pént. Dec. 18 2015, 19:54

[ezt jó tudni ^^]
boss élet: 867-300-3=564
segitők 199/db

hp 174-38=136 (hozzáadva az elöző kör pluszsebzéseit)

Nos, én se lehetek tisztában minden mechanizmussal. Azért is jó most ez a kis testmozgás, hogy legalább az ilyen apróságokkal én is tisztában legyek, és ne próbáljak meg olyan dolgokat élesben, amik itt egyáltalán nem müködnek. Még azért fogok lemaradozni a frontról, mert mindig ott fogok meg kisérletezgetni a dolgokkal. A végén tényleg ez lesz majd a probléma.
Na, de most az ittel és a mosttal kell törödni, ahol nagyon fontos a cselekvések sorrendje, ugyanis elöbb cipeljük le a boss életét, majd emeljük meg az én sebzéstürésemet. Méghozzá egy vasbör poti segítségével, amit most szereztem be nem is olyan régen.

/pihi, támadás, pihi, támadás, vasbör potion, majd egy utolsó pihi/

összesen 200 sebzés a bossba.
páncél:50, kövi körben 10-zel kevesebbet sebzödök
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 19 2015, 01:02

Boss: 9 sebzés
Boss segítők: 20 sebzés


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 19 2015, 21:47-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szomb. Dec. 19 2015, 05:23

/azután is, hogy vasbör potit ittam? (Ami pàncélt ad)/

(Életpontokat számolok kövi körben, (ha ismét a csökkentett sebzés van, akkor még marad páncélom))

Most, hogy rámkerült a páncél, ideje elkezdeni foglalkozni a kis segédekkel is. Néhány köröcske alatt öket is le lehetne szedni. És ők is komolyan belém tudnak sebezni, ha arról volna szó, tehàt lehet jobb volna velük foglalkozni, mint a bossal. A boss most úgyis csökkentett sebzést fog kapni, ezért most kapok egy ki időt a támadásokra. És az ő sebzésük is zavaró egy kis idő után. Na jó, már az első pillanatban zavaró volt a dolog, de valamire kiváncsi vagyok. Vannak itemek, amik a bossra közvetlen nem hatnak, de arra kiváncsi vagyok, hogy vajon a segitők kiesnek-e az adott körből. Olyat csinálok, amit majd élesben nem kéne.

/az egyes segitőbe: támadás, pihi, támadás, pihi, egy utolsó támadás, majd gyenge területi kábitó kristály a kettes és hármas segitőbe/
Az egyik segitőbe sebeztem 150et, és két segitő támadása kimarad (feltéve, ha müködik rájuk a gyenge területi kristály)
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 19 2015, 19:12

// Módosítottam az előzőt. //

Boss: 9
Boss segítők: 15


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 19 2015, 21:47-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Szomb. Dec. 19 2015, 19:44

/Ugyanazt a bosst nézzük? (9-es erő, és utolsó körben két segítő is támadott) Vagy én fogalmazok félreérthetően?/


Úgy néz ki a területi kábító müködik a segítők ellen. Ezt a tudást a késöbbiekben még kamatoztatni tudom esetleg. Nos, ha így állunk akkor lassan ismét leesik a páncélom, és akkor ismét teljes erőmből támadhatom majd a bosst. Bár ahhoz kellene egy kis plusz löket, hogy a következő körben simán leszedhessem az ellenséget, erre egy plusz támadás pont elég is lesz, erre pedig jó lesz egy perfekt frissítő poti, ami ráadásul gyógyít is még egy kicsikét is mellette,ami plusz néhány támadásra elegendő, ha esetleg egy gyengébb boss jönne következőnek. Reményedni még szabad. Ha még nem is túl nagy rá az esély. Végül az utolsó lehetőségemet a támadásra nem használom el. Kell a következő körben a bónusz sebzés. Így se olyn túl sok az esélyem felkerülni arra a listára.



pihi, támadás segítő#1-be, pihi, támadás #2-be, perfekt frissítő poti, pihenés.
hp:136+50=186
páncél: 50-10(boss erő+mellvért 1. kör)-20 (boss seggítők)+10(vasbör)-10(boss erő+mellvért 2. kör)-10 (boss segítők, 2. kör)=10 páncél
boss élet: 564-2=562
az első segítő kiiktatva
segitő #2 élet: 149
segítő #3 és #4 199hp/db
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2015, 00:02

Boss: 9
Segítők: 25
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 20 2015, 06:56

És a páncélom ma már másodszor is a porba húlt, de most a jó oldalát fogom nézni, ezzel a módszerrel, most szépen fogom, és elintézem a boss maradék életerejét is. Szerencsére a képességem jelzett, hogy újra használható formában van. És a plusz sebesség, amit az elöző támadásaim után szereztem, most igen csak sokat fog segíteni szintén.
Amikor az Artemisz megérezte, hogy mire készülök, gy pillanatig bizonytalanságot éreztem felőle a testembe áramlani. Nem akarja hgy vér tapadjon a kezünkhöz.
-Ne aggódj, ez már csak egy visszhang, ami azért van itt, hogy gyakoroljanak az emberek.
Megpróbáltam megnyugtatni a fegyvert, de ebben én magam se hittem, ezért mielőtt löttem volna, egy keresztet vetettem magam elött a szabad kezemmel. Majd pár lövés, és a bossnak annyi

páncél 10->0
hp: 186-25=161

Az elöző körben ivott poti miatt ebben a körben lehatszorozom a bosst
támadás a bossba, pihi, támadáa, pihi, támadás, képi(3 nyíl a bossba, kettő pedig a 3-as segítőbe)

(50+50+50+(3*50/2))*2+1=451 sebzés a bossba
50 sebzés segítő #3-ba

boss hp:111
segítő #2: 149
segítő #3: 149
segítő #4: 199
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 20 2015, 19:49

Boss: 35
Segítők: 30
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 20 2015, 20:11

Hát, egy kicsikét elszámolgattam magam, de szerencsére nem olyan vészes a dolog, mint azt az első támadások elött gondoltam volna. 
A gyémánt mellvért most éppen nem a legjobb, ami rajtam lehet hiszen az a plusz sebzés a csontvázoknál még hasznos volt, most viszont csak feles visszasebzés volt, ami nem vitt előre ezekben a küzdelmekben, hiszen elég jól túlütöm a mobokat már ezen a szinten, meg mostanra pont beállt az Artemis sebzése a kerek támadásokra. Azért iszok egy kicsit, hogy tovább bírjam a dolgokat.
Majd a kövi két támadássommal le is szedem a bosst, így az ő sebzése már nem is fog túl sok vízet zavarni már. Ezzel hirtelen meg is nöttek az életben töltött időm percei.


pihi, támadás a bossba, pihi támadás (boss meghal), gyenge frissítő poti, pihi,

a boss meghal(összes sebzés ami érte: 3+100*2=203)
segítő #2 148
segítő #3 148
segítő #4 198

hp: 161-35-30-6+10=100
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 21 2015, 00:21

Segítők: 30
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 21 2015, 03:16

A boss leesésével sokkal nyugisabb lett a hely, de ettől függetlenül a segítőket is el kell intéznem. szerencsére máár nincs túl sok hátra ebből a bossból, és akkor valószínüleg a következő lépés a kiteleport lesz. Hacsak nem kapok valami ténlyleg könnyű kis bosst, ami ellen még talán lehet egy kis esélyem.
Azonban most a következő csapásaimmal le is szedem az egyik segítőt.
Kettő leszedve, maradt kettő, három további hullám alatt le is lesz szedve a többiek életereje is. Én meg azt hittem el fogok vérezni a küzdelem alatt, bár az tény, hogy néhány itemet fel ellett áldoznom erre az egy bssra.

támadás, pihi, támadás, pihi, támadás (mindhárom támadás a 2-es segítőbe megy)

2-es segítő meghal
3-as 147 hp
4-es 197

Cear hp: 100-33=67
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 21 2015, 14:52

Segítők: 20
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 21 2015, 20:57

És egyre csak fogy a hp-m, ha ez így megy tovább akkor már nem túl sokáig fogom bírni. Szerencsére még maradt egy adu ász a paklimban, de ezzel azt hozom magamra, hogy a következő bossok ellen már szinte semmi esélyem se lesz. Az én hátam mögött ugyanis nincs ott egy egész céh bevétele, vagy itemkészlete, aminek a felhalmozásából pillanatok alatt összeszedhetném a megfelelő itemeket. A mostani menet például csaknem felére levitte a harcba használható normális itemek számát. Persze van néhány darab, amik csak dísznek lógnak ott, de a Sayonara azért jól megcsinálta az a szoló futamot. Végül mit se törödve a dologgal felhörpintettem az utolsó perfekt frissitő potimat, majd néhány gyors mozdulattal le is teritettem a következő segítőt.

frissitő poti, pihi, támadás, pihi, támadás, pihi, támadás
hp: 67+50-22=95
segítő 3 meghal
segitő 4: 196


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 21 2015, 21:00-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Csak egy íjász Exp_bal10/5900Csak egy íjász Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csak egy íjász Empty Re: Csak egy íjász

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.