Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csipkés Hegység

+10
Kanami Minagawa
K1
Glitch
Eldrie
Kayaba Akihiko
Kurama
Cardinal
Akichi Murai
Kiwi
Angelica Katharina
14 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csipkés Hegység Empty Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 15:33

Nem Csipkerózsika miatt csipkés.


A terület főszörnye
3x Kőtroll - HP:50 | F:2 | E:3 | GY:1 | S:0 | P:50


A hozzászólást Cardinal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:12-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 03:46

Angelica Katharina - HP:65 | F:57 | E:35 | K:22 | GY:50 | S:26 | P:50


Helyszín az 1. szint hegysége. Békés utadat egyszer csak egy csordányi Reszkető Bika zavarja meg, akik amint észrevesznek, megiramodnak feléd. Félelmetes látvány, no.


Angelica Katharina (Sebzés: 35, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Angelica Katharina
9 Reszkető Bika


Angelica Katharina (22. szint): 65/65 HP, 50 páncél, 110/110 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 26 2015, 09:34

Széles mosollyal fordultam a kazamata irányába. Nagyon régóta nem voltam ilyenen, és ráaádsul valami új path jött le elviekben, ami még izgalmasabbá teszi. Érdekes-érdekes. Mindenképp ki kell próbálnom. Így hát emiatt vagyok most itt, hogy kiirtsam az első szinten levő kis dögök fészkét. Az utam felé nem volt olyan kellemes, mint vártam, hisz mégis csak egy hegyi kazamata lett a célpontom, de annyira nem volt vészes. Az már inkább, amikor észreveszem, a felém száguldozó mobokat. Összesen kilencen voltak, és nem is ismertem őket. Nagyszerű… nos mindegy, végül is csak ki kell végeznem őket nem? Ezek csak első szintű mobok, a sebzésemnek tuti elégnek kell lenni, hogy egyhiteljem végül is. Így hát meg is indulok a bikák felé, és gyors szúrásokkal próbálok rendet vágni közöttük.

// 1-1 csapás a Bikákba, ha 1 csapástól nem halnak meg értelemszerűen újratámadom a sebesültet Very Happy a 6. körömben pihenek, a támadásaim és a pihi végén 55 CSP-m marad, elvileg az első támadásomra Lopakodás 2-es bónusz jár, nem tudom számít-e >.> //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 12:56

Öt bikáig jutsz, mire meg kell adnod magad, a maradék négy feldönt és végigtapos rajtad. Szerintem bikafuttatáson ne próbálkozz.

Reszkető Bika #1-#5 elpusztul.
Angelica Katharina 28 sebzést szenved el.

Angelica Katharina (22. szint): 65/65 HP, 22 páncél, 55/110 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 26 2015, 16:29

Elmosolyodok, hogy támadásaim nyomán pixeláradatot idézek, de a mosolyom csakis addig tartott, míg a mobáradat  le nem terített.
- Meh… - mondom meglepetten, de miután felálltam szemeim szikráit szórtak – Ezt most nagyon meg fogjátok keserülni!
Bökőmet megemelve alig szusszantam picit, pont annyit csak, hogy kitartásom ismét maxolódjon, majd harcba is vetem magam. Hamar a bikák közé kerültem, és gyilkos pontossággal vertem utat magamnak apró kis fegyverkémmel. Végül lefékezem a lendületem és széles vigyorral a számon fordulok hátra, hogy lássam a nyomomban keletkezett pixeláradatot. Olyan jó érzés végre tényleg kitombolni magamat. Szinte mámoros hangulatba hoz. Remélem a többi is ennyire ki fog elégíteni, mint ez.

// Pihi, 1-1 támadás a 4 bikára //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 16:45

Hiába próbálsz pihenni, a kitartásod nem nő tovább, úgyhogy két szúrás után újra kifulladsz, a két megmaradt bika pedig fel is öklel. Újra megismerkedhetsz a hideg földdel.

Reszkető Bika #6-#7 elpusztul.
Angelica Katharina 14 sebzést szenved el.

Angelica Katharina (22. szint): 65/65 HP, 8 páncél, 11/110 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 26 2015, 16:55

Wut? o.O Nem nőtt a kitartrásom. Hm.. No mindegy. Ahogy a megmaradt két biak felöklelt csak azt érték el, hogy kicsit bepipultam, így rögtön fogtam egy kis szusszanást, majd belevetettem magam a küzdelembe. Harci állásba állok, és újult erővel szaladok nekik, és csapok szét köztük, most már biztosan. Most viszont már nincs sok esélyük, hisz ha akarnák, se tudnék most kifulladni, ezért ki is végzem, őket amilyen gyorsan csak lehet. Különben a végén, még elbukok az első fordulónál. Ejj...ej… Nos, mindegy, most sok dolgot nem módosít, csak húzza kicsit az agyamat. Az meg lehet nem lesz túlságosan jó nekik.. pontosabban akik ez után jönnek.

// Pihi, támadom Bika 8, támadom Bika 9 //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 17:25

Éppen csak, de még időben győztél. Lehet, hogy kicsit porosan kell tovább bandukolnod, de legalább kipihenheted magad kicsit. Annyira mindenképp, hogy észrevedd a fákról leereszkedő Vadászpókokat, akik rágóikat csattogtatva, és nyáladzva fenik a... csáprágóik rád.


Angelica Katharina (Sebzés: 35, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Angelica Katharina
6 Kis Vadászpók

Angelica Katharina (22. szint): 65/65 HP, 8 páncél, 110/110 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 26 2015, 17:49

A bikáknak vége, és hamarosan”hümmögve” indulok ismét útnak. De alig indulok tovább, hamarosan ízelt lábak lépegetésére leszek figyelmes. Jobban mondva, inkább a fáról lemászó pókicákat veszem észre, akik úgy tűnik igencsak ki vannak éhezve, mert nem hallottak még kultúráról. Enje… Nos… mindegy. A kis dögök hiába nyálaznak, talán ha egyikük, ha belém tud marni. Azt meg túlélem.  Mielőtt azonban a pókoknak mennék, kicsit megkörzöm a hátam, és végigmérem őket, hogy kivel kezdjek. Szerencsére nem kellett gondolkoznom, mert már támadtak is. Az első rohamát megállítottam a bökőmmel, majd miután pixeljeire robbant, végigszökellve a társai közt, hamarost már csak egyetlen árválkodó dög maradt csak.

// pókok 1-től 5-ig halottak, CSP 0 //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 18:02

Az egyetlen megmaradt dög pedig elengedi a hálóját és a ruhád alá esik be, ott mar meg :3


Angelica Katharina (22. szint): 65/65 HP, 3 páncél, 0/110 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 26 2015, 18:13

A pókicák szépen hullottak, és a végére valóban csak egy maradt. De a kis szemtelenke volt olyan nagyképű, hogy belepottyanjon a ruhámba. Sok mindent eltűrök, na, jó annyit azért mégsem, de azt végképp nem, hogy egy mob csak úgy az engedélyem nélkül megharapja az én drága kebleimet. -^- Ezért vesznie kell! Hamar matatni is kezdek utána, majd amint meglelem, földhöz vágom, és addig taposom, míg pixeljeire nem roppan. Még egy ilyen tapló pókot! Bár egyetlen optimizmus, hogy legalább rámenősebb, mint a férfiak legtöbbje. Egek… öregem lehet meg kellett volna szelídítenem… hm.. Na, mindegy… majd máskor. Meg különben is egy lónak jobban örülnék.

// pihi, utolsót is kicsinálom :3 //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 18:19

...inkább nem kérdezem meg, miért pont egy lónak örülnél Rolling Eyes Kőtroll jó lesz helyette? Széles a válluk, kőkemény a mellkasuk, van nagy dorongjuk is...és még hárman is vannak hentai

50x Angelica Katharina (Sebzés: 35, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
3 Kőtroll

Angelica Katharina (22. szint): 65/65 HP, 3 páncél, 110/110 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 26 2015, 18:53

Hát lovat azt nem kaptam, de trollokat igen. Ráadásul hárman is vannak. Hát ilyet. Nos mindegy, ezek nem az én ízlésemnek valóak, túl kemények. És bár szeretem a hardcore dolgokat, azért például a sziklahancúr egy olyan dolog, amiből de kösz, de nem kérek. Meg őszintén… ezekkel? Öregem, komolyan mondom, mire megmozdulnak, háromszor elalszom. nem csodahát, hogy szélvészként daráltam le mindannyiuk hp-ját, mindenféle gond nélkül. Elégedett mosollyal állok végül meg és körbenézek azt a hírhedt ládikát keresve. Milyen kár, hogy nincsen nálam egyedi item, most tök jól járnék. De mindegy is, az a lényeg, hogy egy kicsi exp-t legalább szereztem, ha mást nem is.

// 3 támadásba troll 1-be, kanyec, 2 támadás troll 2-be, pihi 1 támadás troll 2-be, kanyec, 1 támadás troll 3-ba, pihi, 2 támadás troll 3-ba, mind meghaltak \o.o/ //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Dec. 26 2015, 19:09

Tripla kanyec, ezzel viszonylag könnyedén ki is jutottál a kazamatából. Előtted felbukkan egy ablak a jutalmaddal:

35 exp
20 arany
2 bronzláda

A ládákban összesen 100 aranyat, 1 Mini Potit és egy Gyenge Adrenalin Potit találsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 31 2015, 01:45

Akichi Murai (1) - HP:20 | F:1 | E:1 | I:4 | K:1 | GY:2 | S:2 | P:2
Kiwi (18) - HP:30 | F:7 | E:7 | I:5 | K:1 | GY:4 | S:3 | P:12
Kurama (20) - HP:80 | F:17 | E:27 | K:11 | GY:24 | S:7 | P:8


Már a hegy aljában is elég zord idő van, remélhetőleg melegen öltöztetek ehhez a túrához. Írjatok egy bevezető kört, találkozzatok egymással, és osszátok meg velem, hogy használtok-e Észlelést vagy sem.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Csüt. Dec. 31 2015, 10:13

*Haapciiii*
Lehetséges lenne, hogy idebent is megfázzak? Nem tartanám valószínűnek, sokkal inkább csak pszichés oka lehet annak, hogy percet óta csak tüsszentek. Mondjuk nem lepődnék meg rajta, ha megfázást szimulálna a játék. Habár a kezdőruhámat lecseréltem egy bőrpáncélra ami azért egy fokkal jobban fest, melegnek nem melegebb így igencsak vacogtam a kazamata bejárata előtt.
- Brrr…. biztos vagyok én ebben? – A kérdés természetesen magamhoz szólt, ki máshoz is szólhatott volna. Úgy gondoltam most, hogy valamennyire felszerelkeztem és már a harcrendszert is elfogadható szinten ismerem így épp, ideje egy nagyobb kihívásnak.
Kicsit utána néztem a bestiráiumban miféle szörnyek is, sokuk nem ismert ami baj lehet és szükségem lesz egy jó adag szerencsére ami két másik játékos formájában máris az ölembe pottyan (Hogy egyszerre vagy külön-külön azt majd ti eldöntitek :3) Én pedig nem is vagyok rest üdvözölni őket és bemutatkozni.
- Veled azt hiszem találkoztam a szabad rablásos boltocskában a minap. Örülök, hogy újra találkozunk. – Mosolygok a fiúra.- Biztosan ti is a kazamatát jöttetek kipucolni, mi lenne ha együtt próbálnánk meg? – Vetem fel az ötletet és ha nincs ellenükre akkor mindkettejüknek küldök egy csapatfelkérést. Ez még nekem is újdonság volt így rögtön próbáltam tájékozódni és kezdésnek megtudni a többiek adatait, hogy tudjam mire számítsak már amennyiben elfogadták a felkérést. Mennyire nosztalgikus az egész. Régebben mikor még viszonylag aktívan mmo-ztam pontosan ugyan ez a művelet előzte meg a raideket.
Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Csüt. Dec. 31 2015, 12:01

Hogy miért is indultam el én ide? Okkal természetesen. De még mindig nem vagyok benne eléggé biztos hogy helyesen döntöttem. Aggódok és félek, viszont szükségesnek érzem. A napok telnek, egyre gyorsabban minél kevesebb dolgot csinálok… Csak pocsékolom az időmet. Nem érzem hogy bármi hasznosat tennék, tehetnék és ez megrémít. Viszont most épp fejjel szaladok a falnak, egy olyannak aminek nem ismerem az összetevőit, csupán annyit tudok hogy fal, és megdönteni készülök. Azt hogy betonból, téglából, vagy acélból építették fogalmam sincs, így azt sem tudhatom nekem mivé kéne válnom és pont ez az amiért itt vagyok. Az utóbbi időben elértem azt a szintet amit mások kiképzővel, tehát meg kell találnom azt a pontot ahol épp járnom, tartanom kellene. Ezért jöttem ide, bár nem mertem magasabb szintűt bevállalni, főleg hogy még mindig nem osztottam el a pontjaimat, és azt sem sikerült eldöntenem melyik irányzék felel meg igazán személyemnek.

A cél a csipkés hegy. Annyit hallottam róla hogy hideg, így alaposan felöltöztem, a felszereléseimre. Így értem majdnem a bejárathoz, amikor észrevettem hogy egy másik lány ott álldogál előtte. Ledermedtem, se jobbra se balra.
~Jobbra el, fordulj meg és tűnj el. Mintha csak sétáltál volna.~
Észrevett??!
~Ha már észrevett nem tudsz csak úgy lelépni, olyan hülyén nézne ki… De ne dermedj le…~ Toporogtam egy helyben egy picit.
~ Középút, középút, középút….~
~Ááááh! Túl sokáig vártál, túl sokat hezitálsz… Akkor legalább szólalj meg, mert hülyének fognak nézni!~
- Szi-szia. – Köszöntem rá.
- Hogy itt milyen hideg van. - Jelentem ki a nyilvánvalót.
...~ Faceplam~… Hogy kezdhetek ilyen idiótán egy beszélgetést… Ezt ő is tudja, elég csak ránézni…
- Voltál már odabent? – Kérdezek rá a lényegre, hisz úgy néz ki mint aki vagy kiesett, vagy vár valamire, de mire? Egyedül itt? De az is lehet hogy én zavartam meg valamiben… Lehet tényleg csak tovább kellett volna állnom, majd délután visszajöttem volna…



Nos, téged harmadik felünk még nem írtalak bele, nehogy véletlen irányítsalak. Hajlamos vagyok rá... >.> Tehát én még egyszer reagálok majd kezdés előtt, amint írsz/írtok. ^^

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Csüt. Dec. 31 2015, 17:00

~Na úgy tűnik igazam volt. Kíváncsi vagyok rá, hogy miért nem vettek észre eddig.~ Ezt gondoltam magamban miközben Sky vezetése közben megtaláltam, hogy merre mentek. Szerintem épp kazamatázni mennek. Oda mentem hozzájuk. A zöld hajú lány előre fel volt készülve a fagyos kalandra, mikor közelebb értem akkor vettem észre. Körülbelül velem egyidős lehet, de lehet hogy mégsem. Nem ismerem de eszembe jutott, hogy amikor kinéztem az ablakon a Szabad Rablás Boltocskában ő volt ott. A másik lány sokkal idősebb nála őt is felismertem, amikor Shukakuval kinn voltam a Nagy Síkságon, mert körbevezetett meg is álltunk, hogy Timidus, Shu társa elmondja neki, hogy hogyan is csinálja rendesen, illetve építettek egy hóembert is. Persze én csak a háttérből néztem nem akartam oda menni így a nevét sem tudom. Az átlagos ruhája volt rajta, látszott hogy fázik.
-Sziasztok! Látom, mintha épp egy kazamatába mennétek. A társam vett titeket észre és úgy gondoltuk utánatok megyünk. Ő még nincs itt, de majd utánunk fog jönni. Én még új vagyok teljesen, de veletek szeretnénk menni, hogy segíthessünk nektek, illetve jól esne egy tapasztalat gyakorlatban és szintileg egyaránt Razz.
Nagyon remélem, hogy elfogadják szolgálataimat a kalandban. Füttyentettem egyet Skyfallernek, hogy maradjon a közelben. Azt hiszem felém néztek, de nem biztos. Sky értette a jelzést és gondolatban jelzett, hogy rendben van. Ekkor jutott még eszembe valami. Az idősebb lány fele fordultam.
-Látom majd meg fagysz. Tessék, neked adom a kabátomat, nekem nem kell most. Már megszoktam ezt az időt úgyhogy te nyugodtan használhatod, remélem nem lesz túl szűk neked. Amúgy engem Akichinek hívnak, Akichi Murai, és alig várom, hogy elkezdődjön a rövid kalandunk.
Miközben feléjük fordultam remélem elfogadja a kabátomat és vártam, hátha majd bemutatkoznak és mesélnek mi hozta őket erre, vagy valami más történik majd.

_________________
Csipkés Hegység 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Szomb. Jan. 02 2016, 10:55

Az első érkezőnk egy zöld hajú lány volt és láthatóan eléggé bizonytalannak tűnt a toporgásából ítélve.
- Igen, nagyon hideg van de szerencsére még elviselhető. – Relatíve elviselhető, halálra nem fogok fagyni de azért vacogtak a fogaim. Ettől független igyekeztem bizalmat és nyugalmat sugározni felé aminek a legjobb jobb mondja egy kedves mosoly.
- Nem, épp most készülök bemenni, de akkor így mehetünk ketten is, úgy könnyebb lesz. – Felelek és mire a mondat végére érek egy fiú is betoppan.
- Szia, igen ez a tervünk. – Üdvözlöm a fiút és egyben válaszolok a kérdésére is. – Ha neked nincs kifogásod ellenne… - Nézek rá Kiwire (akinek ugye még nem tudom a nevét Razz) várva a reakciót, majd vissza a fiúra. – Akkor nyugodtan velünk tarthatsz. – Fejezem be.
A füttyentésre nem igazán ragálok először semmit csupán körbe pillantok de aztán muszáj vagyok rákérdezni mert inkább tűnt jelzésnek mint sem dallamos fütyürészésnek.
- Esetleg többen is vagytok? – kérdezek rá.
Kedves tőle, hogy odaadja a kabátját és pár pillanatig hezitálok is de elfogadom.
- Köszönöm szépen. Biztos nem fogsz fázni? – Azért még egyszer megkérdezem mielőtt felvenném és ha tényleg nem bánja akkor fel is veszem. – Én Kurama vagyok, örülök, hogy megismerhetlek. – Hajolok meg előttük. Itt óhatatlanul is a kis zöldike felé nézek várva az ő bemutatkozását is.
- Ha együtt megyünk be akkor szerintem nem árt ha nem csak egymás nevét ismerjük.– Indítványozom egy kis kezdeményezést a pontok megosztására. – Én árnyharcos vagyok,  a pontjaim pedig erő és gyorsaságra vannak főként kihegyezve előbbi 27 utóbbi 24 a többi valamivel alacsonyabb húsz alattiak…

/Kiwi jelezte, hogy szeretne egy extra kört így akkor én is írok pluszba, hogy ne teljesen ismeretlenül kezdjünk neki/
Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Szomb. Jan. 02 2016, 16:44

~ Rám mosolygott, és kedvesen. *-* ~ Na igen, hátrányom hogy a kedvességgel megvehető vagyok, naiv és lüke. És nem kezelte a mondatomat furcsán, pedig... Na mindegy. Majd kiderült hogy még ő is új, tehát nincsenek tapasztalatai, majd az hogy felajánlotta hogy együtt mennyünk be, meglepett.
- Ehhm... én igen. - Ohh, én hülye nos ez a mondat úgy ahogy van értelmetlen.
- Mármint... rendben. - Javítom ki magam, miközben látszik rajtam hogy összezavarodtam, vagyis inkább zavarba jöttem. Pont az a low leszek aki elfogadja a segítséget? Mármint ilyen könnyen?!... Hogy hálálom majd meg neki? Mivel? Fizessek? Bár szerintem nem vette észre az egyik legnagyobb, és talán legszembetűnőbb hibát ami személyemet illeti. Így tovább toporgok egy helyben, bizonytalanul. Titkolva a hibámat. Hisz a legutóbb kis ki lettem nézve, amikor közöltem hogy miért is nem vagyok jó, és miben nem vagyok jó... De időközben megérkezett egy harmadik személy is... Őt már láttam egyszer. Vagyis nem vagyok benne biztos, de szerintem pont Ő tartózkodott Shukaku boltjában.
- Szia. - Köszöntem neki is.
- Nekem... nekem nincs. - Éreztem hogy a probléma csak fokozódni fog... Talán el kellene teleportálnom, csak úgy?
~ És mit mondok? Valami fontosat otthon felejtettem?!... ~ Hülye!... Nem! Bár a potionokra foghatnám, és ha... ha felajánlják hogy adnak? Vagy... azzal hogy kifogásokat keresek, és hárítok csak még inkább hülyének fognak nézni... Majd egy rémálom kérdés. ><"
~ Még többen? Ugye nem... ><" ~Bár akkor legalább el tudnék tűnni a tömegben. .__. Na akkor  a stratégia. Előszöris pont magam akartam jönni, hogy kitapasztaljam a dolgokat, és utána járjak hogy Shunak és Timinek igaza van-e. Ez az amit csak én tudok megtenni. Az én döntésem, és nem háríthatom másra. Végül is ebből még csinálhatok hasznot... A csapat azért jó, mert krízis helyzetben meglátom az utam... Vagy mim, mármint hogy vészhelyzetben kiderül hogy is viselkedek... Most pedig bátorság kell ahhoz hogy összeszedjem a gondolataimat, és szavakba öntsem.
- Srácok... én még.... én... - Habogok, amitől még inkább utálom magam.
- Én idomár vagyok, de még nincs petem... és a szintem is al... alacsony. - Hazudtam az utóbbit. Azt azért nem akartam az orrukra kötni hogy megvan a szintem, de nem osztottam pontot... Nem elmagyarázni túl sok ideig tartana, és értelmetlen is volna... Amúgy sem hiszem hogy érdekelnék az efféle problémák.
- Tehát nem muszáj, velem menni... mármint, én felkeresek egy másikat hogy ne legyek terhetekre. - Egy zavart mosoly, majd már hátráltam is. És ha nem állított meg senki, akkor eltűntem, megfutamodtam... Tényleg nem akartam olyan lenni aki másoknak a terhére lenne...

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Szomb. Jan. 02 2016, 20:55

~Öregem. Azt hittem nyugodtan fog viselkedni a lány. Bár látszott rajta hogy eléggé félénk, de hogy ennyire? Na mindegy látom el akar menni. Ezt későbbre akartam, de....
-Skyfaller állítsd meg nehogy elmenjen!
Sky ekkor a lány elé repült nem tudom, hogy megijedt-e vagy sem, az igazat megvallva én egy picit meghökkentem volna ha egy kis sólyom hirtelen az orrom elé csapott volna le.
-Sajnálom őt egy picit később akartam bemutatni, meg magamról is egy kicsit, de ha már ez a helyzet rendesen bemutatkozok. A nevem Akichi Murai, egyesszintű idomár, kezdő, jobban szeretnék szólózni, mivel az állatokkal jobban kijövök, mint az emberekkel, inkább visszahúzódzkodó de a tömegben is megőrzöm a hidegvérem. Ő pedig a társam Skyfaller, még csak egy sólyom fióka. Neki füttyentettem, hogy maradjon a közelben. Tetszik neki a Sky is, de nem ajánlatos már az elején megutáltatni magatokat. Sajnos eléggé jó a memóriája így soha sem felejt de egy idő után megbékél a ténnyel, hogy a személy sajnos ilyen és nem tud azon segíteni.
Ekkor a zöld hajú lány felé fordultam és szúrós szemmel nézni kezdtem.
-Bocsi a rosszindulatomért de veled valami nem stimmel. Én minden szavadat elhiszem csak két dolog:
1: Miért nem mondod el a nevedet és miért szégyenlőzöl ennyire amikor még nem is ismersz minket?
2: Miért nem mondod el az igazi szintedet? A választ nem tudom, de azért jöttem rá, mert Sky szólt arról hogy ahhoz képest, hogy kis szintű vagy igazán jó felszerelésed van.
A peted hiányát nem kérdőjelezem meg, mert lehet hogy még tojás vagy otthon hagytad, bár a társadat nem hozni magaddal az elszomorítaná őt. Bocsi hogy ezeket mertem neked mondani, csak ha már a egy kisebb csoporttal vagyok és nem egyedül, akkor én feltétlenül meg akarok bennük bízni, hogy tudjam tudnák-e rajtuk segíteni a későbbiekben, ha felkészült leszek Sky-val, mert segíteni akarunk a kijutásban vagy ha ez nem lehetséges, akkor csak átlagosan, így is elérjük a bizalmat amelyet sosem szoktam kihasználni. Ennyit magamról. Na akkor indulunk vagy még egy picit beszélgetünk?

_________________
Csipkés Hegység 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Szomb. Jan. 02 2016, 23:15

Több sem kellett, Amikor a fiú kimondta a szavait, ösztönösen hátráltam egyet, méghozzá úgy hogy ugyanúgy szembe néztem a többiekkel akikkel beszéltem. A kezeimre húztam a pulcsim kinyúlt ujjait, és a mellkasomra szorítottam. Miközben egy értetlen, kétségbeesett pillantást vetettem a másik lányra. Majd mikor megfordultam, hogy tényleg hátrálok egy sólyom fiókával találtam szembe magam. Még mindig jobb mint a képzeletemben felcsapongó rabló vagy gyilkos tagokból álló banditák. A szívem hevesen dobogott.
~ Mit fog most csinálni? Elaltat egy képességgel, vagy megbénít, vagy már csinált is valamit amit észre sem vettem? ~
- Bo-bocsánat nekem sürgősen ... - Kezdtem bele, de a fiú vádló szavai belém fagyasztották a szót. Nyeltem egyett. Majd szúrós pillantással válaszoltam a gonosz pillantásra. Én gonosznak láttam, érzékeltem. Nyomasztott a helyzet. És közben már összeesküvéseket gyártottam, hogy talán ketten már ismerik is egymást és csupán én balga kilépve a védett övezetből lettem a céljuk. Jobban megnézve a lányt... részt vehetett talán azon a küldetésen ami olyan sok aranyat biztosított... Emlékeztet a hajával és az arcával  az egyik résztvevőre. Nem tudtam mit reagáljak, az egyik kezem, észrevétlenül, vagyis egyértelműen láthatóan, én mégis feltűnésmentesen vonult be a zsebemben, ugyanis oda csempésztem a haza térés kristály. Ideges lettem és reszkettem. Nem csak a hideg, hanem az ideg miatt is. Kapkodtam a levegőt, és az arcom is vörösödött... Miért kellene válaszolnom egy ilyen fajankónak? Miért akar erőszakkal itt tartani?... Engem, úgy hogy nem is ismer. Logikátan és ijesztő. Nagyon parás. Mint ahogy az is hogy okés hogy magáról beszél mégis rákényszerít hogy meghallgassuk?... Ha nemet mondanék mit csinálna? Megütne? Megverne?... Félek... Minél inkább gondolok ebbe bele annál inkább érzem hogy eluralkodik rajtam a félelem. Pedig egyszerű dolgom volna csupán. Vagy eltűnni, vagy válaszolni... vagy egyszerűen visszapofázni, hisz a stílusa és a kérdőre vonása nem tetszik... Mégis megfélemlítve érzem magam. Útálom ezt! Gyűlölöm...
- K.. - Adtam ki, és ennyiben is maradt. Az ajkaim megformázták a szó elejét, mégis belém fagyott, hisz nem gondoltam ki mit is  akarok mondani, a testem mégis válaszolni akart. Három választásom volt, mégis hezitáltam.  Ha most eltűnnék gyávának érezném magam, ha itt maradok fel fogok sülni... egyik sem jó. Mindjárt sírva fakadok...

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Vas. Jan. 03 2016, 00:03

Már az elején éreztem, hogy a lány hát… khmm… eléggé félénk és a fiú szavai nyilvánvalóan a pánik szélére lökte őt és csak idő kérdése, hogy kitörjön belőle. Már így is kezdett. Az egyik kezét a zsebébe mélyeszti és talán keres valamit? Nem tudom, közbe kell lépnem.
A lány elé léptem, közvetlen elé így most pontosan kivehető volt, hogy nagyjából egy magasak vagyunk. Volt egy érzésem, hogy azonnal hátrál majd egy lépést ekkor viszont már emelem is fel a kezem úgy gondolva, hogy a mozdulattól ledermed majd és egy lágy mozdulattal a buksijára teszem a kezem és a szemébe nézve (ha le van hajtva a feje akkor kicsit begörnyedek és félre billentve a fejem igyekszem rá nézni) kedvesen mosolygok.
- Semmi baj, nem muszáj válaszolnod vagy velünk jönnöd ha nem szeretnél. – Csupán ennyit mondok neki és rögtön a fiú felé fordulok. – Igen mehetünk ha készen állsz. – Bólintok felé, jelezve, hogy ideje indulnunk és extra megerősítésként el is indulok a bejárat felé de még mielőtt belépnék még utoljára a lány felé fordulok továbbra is fenntartva a mosolyt és integetek neki.

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Jan. 04 2016, 12:41

Nem gondoltam volna, hogy megijednek tőlem bár észre vehettem volna hogy eléggé félénk és ezért nem kellett volna így beszélnem vele. Felé fordultam mosolyogva.
-Bocsáss meg az előbbi tettemért, nem akartalak megfélemlíteni. Kérlek, legalább a nevedet áruld el, ennyivel bízz meg bennünk. Tényleg nem akartam, remélem megbocsátasz nekem.
El se hiszem, hogy ezt teszem de apa biztonságos zsebéből és a lány fejére  szálltam.
-Apa a lány biztonságos semmi rosszat nem akart hagyjuk békén.

Nem tudom hogyan, biztosan megérezte, hogy békés hiszen ő is egy idomár plusz még az hogy félénk így most én mondtam rosszakat neki ami most így rosszul esik
-Hát ennyit erről, hogy én mondtam az első benyomásról a dolgokat, még egyszer mondom: Remélem megbocsátasz a viselkedésemért. Én örülnék annak ha velünk jönnél, hiszen többen jobb a kalandozás nem? Na mindegy. Ha nem akarsz jönni akkor ne gyere én elindulok.
-Kurama-sama indulhatunk. K-chan ha jön, jön ha nem, akkor nem mi nem kényszerítjük rá. Nekem szükségem van az EXP-re. Lehet, hogy életveszélyes de nekem mennem KELL. Ja és még valami. Ha történne velem valami szeretném, ha  gondozná Skyfaller-t. Megbíz benned és az nagyon jót jelent, mert remek ember ismerő. Hát akkor, viszlát. Remélem egyszer még találkozunk.

Ezzel a mondatommal a hegység fele fordultam és Kuramával neki veselkedtünk a Csipkés Hegység veszélyeinek.

_________________
Csipkés Hegység 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Hétf. Jan. 04 2016, 20:53

Zakatoltak a fejemben a gondolat, érvek, észérvek, logikai buktatók, lojális érvek, és leginkább... szentimentális meglátások. Mindez egy mixer gépbe tömve, és alaposan összekeverve. Tehát harcot vívnak a gondolatok az agytekervényeim fonalán, miközben azzal is meg kell küzdenem hogyan is álljak ki magamért, két idegen ellen. Akarom mondani három. Szemeztem a sólyommal. Nehéz helyzetben éreztem magam, másoknak ez olyan könnyen megy. Szépen meg kellene mondanom a fiúnak hogy nem tetszik a stílusa, és végtére is nem is különbözünk annyira, hisz mint kiderült a gondolkodásunk hasonló... Végül elém lépett a sötét hajú lány. Bemutatkozott, arra emlékszem, de nem figyeltem. Elfelejtettem a nevét. .__. Pedig most meg kéne szólítanom. Olyanokat mondani, hogy köszönöm és hogy át akartam gondolni azért hezitáltam, mondjuk a döntésem kezdett egyre nyilvánvalóbbá válni, mielőtt a lány úgy cselekedett ahogy. Nem mondta hogy mennyek velük, sem pedig hogy ne tartsak a társaságukkal. Rám hagyta a választást... Bár félő úgy hogy nem látta át a dolgokat pontosan, hisz nem tudtam neki felvetni mekkora gond lehet abból ha bevesz a csapatba. Szóra akartam nyitni a szám, és sikerült is volna ha épp Akichi nem szólal meg. Vicces.. Az ő nevét bezzeg megjegyeztem. ><" Megvártam hogy végig mondja, nem vágtam közbe, addig is volt időm összeszedni a gondolataimat és felvázolni a kialakulható helyzetet. Akichi és a lány már úton volt, mire a lány vissza pillantott és még csalogatott is. Elpirultam kissé. Bár talán inkább a saját irányomba nyomuló méreg és harag okozhatta, de az arcom izmai megenyhültek, és a kétségbeesett arckifejezésemen is uralkodni tudtam.
- Vá-várjatok egy picit! - Szólítottam meg őket, kicsit még félve, mielőtt még távolabbra jutnának tőlem.
- A nevem Kiwi, a szintem tizennyolc, elosztott pontjaim életre hat pont, fegyverkezelés hét pont, erő négy pont. Az irányításom nem tudom használni, az öt pont. Kitartásom három pont, gyorsaság tizenhárom pont, speciális képesség három pont, és élet harminc pont. Idomár kasztot választottam, de a petem még nem ébredt fel, így harcképtelen és nem lehet Lunára számítani. A képességem szintén nem harci képesség. Az itemjeim nagy részét a szabad rablás boltocskából, később más játékosoktól szereztem. - És mindezt úgy hadartam el akár csak egy könyvből olvastam volna, nem pillantottam sem a lányra, sem pedig a fiúra. A földet és a földön egy követ figyeltek az íriszeim így könnyebb volt nem belegabalyodni.
- Akichi mentalitásával értek egyet, szerintem is jobb tudni az egymáshoz viszonyított arányunkat, hogy olyan csapatot alkossunk aminek minden tagja tudja a feladatát. Azzal a céllal jöttem ide, hogy megpróbálkozzak egy kazamatával, hogy kitapasztaljam melyik stílus áll hozzám legközelebb. Sokat kizártam, de akkor tudom meg ha éles helyzetbe kerülök. Leginkább a szupport feladatát szeretném ellátni, de egyelőre alkalmatlan vagyok a támogatásra. Nem akarok gondot okozni, viszont ha veletek tartok, néhány talán hasznos potionnal tudom támogatni a csapatot és közben kitapasztalhatom mi az amit választanom kéne a későbbiekben. - Pont olyan hideg, és hivatalos lett mint annak idején Shukakunak. Száraz, tömör lényegre törő és érthető. Felsóhajtottam, majd megindultam feléjük. Ez a módszer az amivel megegyezhetek magamban is. Nem leszek kolonc, tapasztalatot szerzek, és fizetek is a szolgálataiért ha már hasznomat aligha fogják venni.
Majd lélekben máris a kazamata tisztításának látatlan tervét, és szükségstratégiákat állítottam fel gondolataimban. Ekkor tűnt csak fel a madárka a fejemen. Vicces volt, kicsit zavarba ejtő és enyhén viszketett tőle fejem búbja. Akichi kapott tőlem egy szúrós pillantást a megjegyzésére hogy vigyázzak rá ha neki baja esne. Bár nem voltam benne teljesen biztos hogy rólam beszél. Egyszerűen haragszom azokra akik meg akarnak védeni másokat mégis lélekben ilyen eseményekre készülnek... Visszás... pont olyan mint én.

És indulhat a kazamata tisztítási próba! :3

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.