Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csipkés Hegység

+10
Kanami Minagawa
K1
Glitch
Eldrie
Kayaba Akihiko
Kurama
Cardinal
Akichi Murai
Kiwi
Angelica Katharina
14 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Júl. 28 2020, 22:12

A láda nyitást követően Takada előtt megjelenik a felugró panel, de most nem lepődik meg. Már tudja, hogy mi ez. Reflexből nyom az elfogad gombra olvasás nélkül, ~Majd, ha biztonságos helyen leszünk, át nézem.~ gondolja, és tovább indul felfelé az egyre kopárabb gerincre.

Az öreg végre érti, hogy mi történik, szerencsére olyan lassan mozognak a kőlények, mint egy diavetítő kockái. Persze egy jobbost azért beszed az egyiktől, mire felveszi a küzdőállását. A lények elég lassúnak tűnnek, ahhoz, hogy több támadást is bevigyen, így felpörgetve a gama súlyát párszor hozzá vágja az előtte tornyosuló lényhez. A súly fémes csattanásokkal csapódik neki a lény kőszerű ?bőrének?.


/Tudom, hogy nem kell dobni, de a hecc kedvéért… Ha jól értettem az első magyarázatott akkor 4 kocka./

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 28 2020, 22:12

The member 'Takada Hiroshi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Csipkés Hegység - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Csipkés Hegység - Page 6 4766612103_86ee832108_s Csipkés Hegység - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Makuda Kedd Júl. 28 2020, 23:37

Most nagy mázlim volt, hogy Eru furcsa ölelős technikája miatt pixelekké robbantak azok a pókok, mivel az elkapkodott támadásom tényleg el volt kapkodva. Olyan luftot ütöttem, hogy a tanárom csak sírt volna ennek láttán. Bár amilyen kicsik voltak lehet még ő is mellé ütött volna. Minden esetre a láda a mienk lett én úgy döntöttem, hogy majd biztonságos területen fogom meglesni a tárgyakat nehogy megint valami kígyó vagy tudom is én megint megtámadjon.

Ahogy egyre feljebb értünk  a fák szinte teljesen el tűntek de a kilátás az valami zseniális volt. Erről eszembe jutott az a lány akivel egyszer már elmentem egy ehez hasonló helyre. Nagyon kellemes emlékek és érzések törtek elő. De sajnos ezt az érzésemet megzavarta 3 darab kőtroll amiket nem vettünk észre és meg is adták a módját a hatásos belépésnek. Olyan tockost kaptam, hogy hátra estem bár nem sebeztek túl sokat de azért nem esett jól.

Most viszont úgy döntöttem, hogy nem kapkodom. Most nem olyan kicsik a célpontok, hogy mellé tudjak ütni. Vettem egy mély levegőt és miután kifújtam, rá támadtam az egyikre egy szúrással. Viszont nem elégedtem meg egy bevitt ütéssel ezért egyből újra megtámadtam aminek a következtében a háta mögé kerültem és mivel jóval lassabb mint én ezért sok időbe telik mire rám fordul. Ezt kihasználva hosszan megvágom a hátát és egy nagy lépéssel az oldalába kerülök amit szintén kihasználok egy haránt vágással. Azonban újra megvágom ezúttal alulról felfele viszont egy kicsit lejjebb vágva. Mikor újra szembe kerülök vele akkor egy szúrással beledöfök egyet a hasába miután felfele indítva húzok ki Ami következtében sajnos háttal vagyok az ellenfélnek.

/támadom 7x: Kőtroll 1# utána pihenek egy kis kört és mellékcselekvésként elhasználok egy mini potiont (+5HP)/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eru Kedd Aug. 04 2020, 11:33

Már lassan a végére értünk. Nem volt sok amikor kavicsok belendültek. Táraaim elég szótlanok voltak, talán rosszat csináltam?
Lehet ök is jatszani akartak a pokokal, de én túlzásba vittem megint. Ezt a hibát most nem követem el, hagyok nekik is játékot .Még vegén azt mondják irigy vagyok és nam hagyom öket érvényesúlni.
-Ügyesek vagytok.- Rövid dicséret, mert egyébként azok. Első ilyen helyen járnak szinte karcolás nélkül meg usztuk eddig. -Elég ha csak egyikre figyeltek. Támadásotok sikeres, de nem veszit élet pontot akkor van valamilyen páncélja. Azt kell leszedni elöször.-Ki is deritsem pontosan mekkora lehet a pancél értékük támadásba lendültem. Második és Harmadikat támadtam, figyelve minden apró változást ami történik.

/Támadom #2-3 Trollt amig elnem pixelezödik/

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 04 2020, 12:02


Takada és Makuda együttes erővel igencsak levitte az első kőtroll életét, miközben Eru könnyedén leütötte a másik kettőt. Rajta hát, fejezzétek be, amit elkezdtetek és nyissátok ki a ládát, ami a harmadik troll felemelkedésével vált láthatóvá a sziklák között!

Kőtroll #2,3 elpixelezve.
Eru 2 sebzést szenved el.

1x Kőtroll - HP:10/50, 0 páncél

Eru (Sebzés: 58 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 106 SP kiskörönként.)
Kőtroll
Makuda (Sebzés: 10, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 7.6+0,6=8.2 SP kiskörönként.)
Kőtroll
Takada Hiroshi (Sebzés: 5, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Kőtroll

Eru (25. szint): 130/130 HP, 13 páncél, 92/185 CSP
Makuda (4. szint): 25/25 HP, 30/0 CSP
Takada Hiroshi (4. szint): 35/30 HP, 25/9 CSP

Makudának az első többletkörében pihennie kell, mivel 0 a CSPje. Többletkör-pihenéssel a max CSP feléig, azaz 15-ig töltődik vissza. Takada pedig még kettőt támadhat, utána neki is pihennie kell majd.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csipkés Hegység - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Aug. 04 2020, 15:59

– Köszönjük! – nyugtázza az elismerést az öreg. Majd az utasítást követve közösen rárontanak Makudával a közelebbi mozgó sziklára. Az ifjú figyelemre méltó hatékonysággal kaszabolja meg a lényt miközben a hóna alatt körbetáncolja.

Takada még érzi, hogy képes támadni, bár már csak a felét az előzőnek. A kardforgató, viszont szemmel láthatóan piheg, így teret adva a harcművésznek a troll körül. Nem töpreng sokat, mert bár a lény lassú, nyilván nem ül le teázni, hogy megvárja a következő lépést. Ami nem más mit, hogy az öreg megpörgetve a súlyt a lény nyakára dobja, ami annak rendje és módja szerint fel is csavarodik. A láncot megrántva a harcművész kettős célt akar elérni, az egyik, hogy így fojtsa a lényt, a másik meg hogy a köztük lévő távolság csökkenjen. A távolság csökkenés két féleképp mehet végbe; vagy a troll tántorodik hátra, vagy Takada lendül előre. Az öreg tanár az utóbbira tippel, már csak a kettejük közt lévő testtömeg arány miatt.
A lényeg, hogy csapás közelbe kerüljön, és ha így történik, akkor a kama pengéjével felméri a lény koponya szilárdságát.


/támadom a megmaradt tollt 2x, ha nem pixeleződik, akkor a következő kört pihenéssel töltöm és jöjjön az ifjúság.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Makuda Kedd Aug. 04 2020, 23:02

Kissé kifáradva válaszolok a kis picurnak- Igyekszünk. Idő közben az öreg látta, hogy a támadásomat befejeztem és már nem tudnék vissza támadni. Ezért ő kezelésbe vette a dolgot és mielőtt rám tudott volna ütni még az előtt Takada szét pukkantotta akár csak Eru a pókokat.

A csata végeztével kinyitottuk a ládát és rányomtam a kék karikára ezzel elfogadva a zsákmányt. Végül még vártam egy kicsit azzal, hogy ki mennyek a kazamatából mivel nagyon kellemes idő volt és jól esne egy kis nyugi ezért nem sokat gondolkodtam leültem egy sziklára, (ami szerencsére nem troll volt) hogy egy kicsit magasabból lássam a tájat és ezzel elgondolkodjak dolgokon. "Remélem most nem fog megzavarni semmi."

-Köszönöm a segítséget-szólok a két csapattársamnak- Én még egy kicsit maradok, ha nem probléma.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Hétf. Aug. 17 2020, 15:31


Nem várok tovább Erura.

Gratulálok, kitisztítottátok a kazamatát!

Jutalmak:

1. hullám, Nincs láda
2. hullám, Bronzláda: 50 arany, [T1] Vörös Bika Potion
3. hullám, Ezüstláda: 100 arany, [T1] Egyszerű Frissítő Potion és Erunak emellett 2 db Kristálykő
Összesen: 21 Exp és 150 Arany

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csipkés Hegység - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Szer. Feb. 23 2022, 08:38


Chancery (1) - HP:25 | F:1 | E:1 | I:20 | K:1 | GY:9 | S:6 | P:65
Echo (6) - HP: 30 | F:10 | E:1 | I:10 | K:8 | GY:6 | S:1 | P:10
Garrgantis (1) - HP:15 | F:2 | E:4 | K:3 | GY:2 | S:2 | P:5

Észlelés nincs.

Ellenfeleitek:
5x Óriásbéka - HP:25 | F:10 | E:3 | GY:7 | S:4 - láda nincs (újonnan felfedezett mob)
6x Szalamandra - HP:20 | F:13 | E:5 | GY:14 | S:8 | P:0 - láda van
3x Kőtroll - HP:50 | F:2 | E:3 | GY:1 | S:0 | P:50 - láda van

Érkezzetek meg a kazamatába, majd vezessétek le magatoknak a harcot. A legelsőként postoló személy mindig tüntesse fel a találati esélyeket, valamint azt, hogy ki hogy sérült a mobok körében és a tagok aktuális HP, páncél, SP és CSP adatait. A körökre 2 hetes határidő vonatkozik, utána a kazamatát levezető tag által továbbvihető a játék. Hajrá!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csipkés Hegység - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 04 2022, 09:22


Echo? Valaki? Senki?
Ha nem kezditek el a játékot, 1 hét múlva zárom Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csipkés Hegység - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 17 2022, 22:14


Hát, mivel senki, így a játékot lezárom Surprised

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Csipkés Hegység - Page 6 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 6 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.