Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csipkés Hegység

+10
Kanami Minagawa
K1
Glitch
Eldrie
Kayaba Akihiko
Kurama
Cardinal
Akichi Murai
Kiwi
Angelica Katharina
14 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 23 2016, 17:56

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Hétf. Márc. 07 2016, 11:37

Ha sikerült nekik eltalálni az első hollót, és ügyesen levitték az életüket, akkor én támadtam a másodikat. Miközben Kuramát figyeltem hogy Ő miként is gondolja. Az első esetben ő volt a parancsnok, de akkor nem ilyen szörnyekkel kerültünk szembe, most viszont a hollók adatait nem ismerjük. Vagyis én nem ismerem, így kíváncsi voltam arra hogy egyedül le tudok-e csapni egyet, vagy hogy mennyit sebzek belé, míg ők ketten vannak az egyiken, én a másodikon, akkor Kurama valószínűleg befejezi amit elkezdtünk, ezzel meggátolva hogy több sebzést szerezzünk be.
/Második holló támadva./


A hozzászólást Kiwi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 07 2016, 11:37-kor.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 07 2016, 11:37

The member 'Kiwi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Szer. Márc. 30 2016, 11:11

Hollók. Ennél többre számítottam első körben és nem csak azért mert csak egyszerű madarak voltak hanem azért is mert szimplán gyenge mobok voltak. Akichi és kiwi is külön-külön madárkát támadtak, az ő sebzésükkel ez hiba főleg, hogy Akichi nem talált.
- Ugyan azt a hollót támadjátok akkor nagyobb eséllyel ölitek meg. – Szólók oda nekik. Nem bosszankodóan vagy parancsolóan, inkább afféle tanácsként. Én viszont kapásból kettőre is szemet vetek és mikor elég közel érnek pár vágással igyekszem őket ételalapanyaggá varázsolni őket. Megpucolni mondjuk nem fogom őket az fix, bár a saoban szerintem nincs is rá szükség. Dobna egyáltalán ezek lootot?


/3. 4. holló támadva/


A hozzászólást Kurama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 30 2016, 11:11-kor.
Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 30 2016, 11:11

The member 'Kurama' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Csipkés Hegység - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 01 2016, 11:34

Hát, az első körötök nem volt valami sikeres, de hátha a folytatás jobb lesz. Már csak azért is, mert Kurama szemét meg kéne mentenetek, mielőtt a fején lévő hollók kicsípik Rolling Eyes

Kurama 3x2 sebzést szenved el.
Holló #4 elpusztult.

Holló #1 - 25/25 HP
Holló #2 - 16/25 HP
Holló #3 - 7/25 HP


Kurama (20. szint): 80/80 HP, 3 páncél, 20/60 CSP
Kiwi (19. szint): 95/95 HP, 24 páncél, 11/30 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 23 páncél, 4/5 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Pént. Ápr. 01 2016, 18:16

Na legalább tudom mire fogok legközelebb "gyúrni". Miután én és Sky nem találtuk el azt a nyavalyás hollót, ezért megint neki akartunk volna veselkedni amikor meghallottam Kuramát akinek meg is fogadtam a tanácsát. A botomat magam elé szegezve elgondolkodtam a legjobb lehetőségen. Már majd nem megvolt amikor az egyik holló a fejem felett elsüvítve Kuramának támadott. Na meg is van a leendő célpontom. Skyfaller-nek megadtam az utasításokat, aki egy szép kis hang kieresztéssel válaszolt. Most vagy soha!

// 3. holló támadva

_________________
Csipkés Hegység - Page 3 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 01 2016, 18:16

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4766612103_86ee832108_s Csipkés Hegység - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Szomb. Május 07 2016, 12:43

Kiwi jelentkezik!

Kellemetlenül és kifejezetten bénának éreztem magam, amin Kurama tanácsa nem segített túlzottan, bár tény megfogadtam a taktikáját, és azt támadtam amit Akichi is, vagyis azt a mobot ami Kuramát. Bonyolult ez nekem, pedig nem vagyok ennyire ház vagy igen?.... Miért nem lettem távolsági, vagy miért nem vagyok igazi idomár?!... Mindegy, jelenleg felesleges ezen bosszankodni, ár egyre nagyobb haragot és feszültséget érzek, ahogy tapasztalom hogy mennyire is szükségem volna a petemre, és hogy mindenki... mindenkinek kikelt csak nekem nem... így késemmel támadtam jobb híján a hollót.
- Ki gondolná hogy ilyen veszedelmes dögök....>.> - Kicsit morci lettem, így talán hirtelen váltás lehet ilyen mondatot hallani a számból, de ez van.


A hozzászólást Kiwi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 07 2016, 12:44-kor.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 07 2016, 12:43

The member 'Kiwi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Kedd Május 24 2016, 09:42

Remek. Jól haladunk. Két hollónak annyi és kis szerencsével a maradék szörnyeket is eltudjuk intézni igaz lassan pihennem is kell.
- Ugyan, ezek semmik, gyorsan végzünk velük. - Mosolygok Kiwire, majd a következő pillanatban már adom is az utasítást.
- Kiwi, Akichi, következőnek az egyes jelzésű hollót támadjátok. - Egy támadásra van még erőm amit szintén elosztok két felé, így talán még azelőtt megölhetjük őket, hogy nekem újra keljen támadni. Egy gyors vágás a kettesbe majd egy másik az egyesbe, Mondjuk ha mellé ütöm mind a kettőt az gond lesz. Viszont a támadás után kicsit megpihenek, épp csak annyira, hogy következőnek megint támadhassak.

Támadom egyest és kettes a második támadásom pedig pihinek használom

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 24 2016, 09:42

The member 'Kurama' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Csipkés Hegység - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 27 2016, 14:48

Kiwi elfáradt, nem volt elég ereje ahhoz, hogy megtámadja a hollót. De már csak egy kicsi kell~

Holló #2 elpusztult.
Kurama 2x2 sebzést szenved el.

Holló #1: 7/25 HP
Holló #3: 7/25 HP

Kurama (20. szint): 79/80 HP, 0 páncél, 30/60 CSP
Kiwi (19. szint): 95/95 HP, 24 páncél, 11/30 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 23 páncél, 3/5 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 28 2016, 19:47

The member 'Kiwi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Kedd Május 31 2016, 11:44

Nekilendültem, és mégis semmi! Félúton kifáradtam még azelőtt hogy érezhettem volna magamon bármi erre utaló jelet, vagy lehet éreztem... csak annyira része akartam lenni a csapatnak hogy nem fogtam fel, támadni akartam. Hasznos lenni... De a hollók előtt megtorpanva jelzett a rendszer, hogy a kitartásom pirosan villog, majd amint megtorpantam, nem is tudtam volna mást, a kis sáv lassan töltötte vissza saját magát, és a piros színből sárga, majd zöld lett. Egy picit elbamultam, minden erőmet arra szántam ha esetleg nekem esnének a madarak, akkor tudjak majd védekezni. Nem történt meg, így nyugodtan töltődött vissza minden kis cseppje az energiámnak, majd amint ez megtörtént, támadtam a az első hollót amit megpillantottam. Kurama páncélja elfogyott, hisz még zöld ugyan, de már az életét csipegetik a szörnyek. Ideje ennek véget vetni!

Támadtam hát az #1 Hollót.


_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Szomb. Jún. 11 2016, 17:58


Hmm…. ha egyedül jöttem volna jobban jártam volna. xD
- Kiwi, ha elfogy a kitartásod ne mozogj! Pihenj és töltődj fel. Így csak az időt és a cselekvéseid pazarolod. – Szóltam rá a lányra. Nem voltam mérges rá bár kicsit bosszantó volt. Kellet volna az egy találat mert én is simán hibázhatok és akkor megint bukjuk a kazamatát. Igaz ha mellé ütök még Akichi megölheti, feltéve ha csak egyet vétek el. Na mindegy öljük meg a maradék hollókat. Nagyon remélem, hogy nem fognak következőnek tömegével felbukkanni a szörnyek, mert esélytelen, hogy végezzünk velük mielőtt még felhúzzák a nyúlcipőt.

/1-1 támadás a két hollóba/

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 11 2016, 17:58

The member 'Kurama' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Jún. 28 2016, 17:27

Ha minden jól ment, akkor Kurama és Kiwi legyőzte a maradék hollókat, de ha mégse akkor Skyfallerrel intézkedtünk az ügyében. Mondanám ha most végre eltaláltam volna valamelyiket is. Skynak most sikerült úgyhogy legalább egy fél sikert elkönyvelhettünk. Egy zuhanó repüléssel sikerült belesebeznie. ~Szép volt! Most már menjünk oda a többiekhez aztán menjünk tovább. Már ha végre eltűnnek ezek a gazok.~
-Jelentkezünk azzal a hírrel, hogy ha az egyik madárkánk még élt is most már el kellett volna tűnnie. Ja, és bocsánatot kérek amiatt, hogy most is én lassítom a csapatot!
Ahogy kimondtam egyből mint a japánok meghajoltam és megkérdeztem, hogy hogyan tovább.
//Egyes támadva


A hozzászólást Akichi Murai összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 29 2016, 10:28-kor.

_________________
Csipkés Hegység - Page 3 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 28 2016, 17:27

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4766612103_86ee832108_s Csipkés Hegység - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 07 2016, 20:06

A hollókkal megvagytok, jöhetnek a szalamandrák?
Mivel nagyon lassan végeztetek az első hullámmal, innentől kezdve szigorú egy hetes határidők lesznek, aki nem ír addig, az kimarad.


Kurama (Sebzés: 18 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kurama
Kiwi (Sebzés: 17, Pet sebzés 5, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Akichi Murai (Sebzés: 1, Pet sebzés 6, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
3x 6 Szalamandra


Kurama (20. szint): 79/80 HP, 0 páncél, 60/60 CSP
Kiwi (19. szint): 95/95 HP, 24 páncél, 30/30 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 23 páncél, 5/5 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Hétf. Júl. 11 2016, 20:22

A legrosszabb... Nem mozogni egy ilyen pillanatban, úgy érzem tudok... fel tudom emelni a kezeim, még ha picit fáradtan is... de megy. Mozgásképes vagyok, ameddig így van addig cselekvőképes is... Ezt bizonygattam magamnak, ameddig Kurama rám nem szólt végül. Kénytelen-kelletlen voltam ledermedni picit, ez a legrosszabb látom mit kéne tennem, azt is hogy hogyan... Vagy legalábbis a célpont megvan...Végül ő az aki most is kaszál, és győz... És én maradtam a hasznavehetetlen szellem figura... Az efféle keserű pirulákat gyűlölöm lenyelni, de meg kellett tennem. Nem megy ez nekem... Félbe kéne hagyni, és visszafordulni... Elment tőle a kedvem, pedig egész lelkesen indultam neki... de így... mi értelme van, annak hogy itt vagyok?... Csupán mérgelődni, és az eseményeket szemmel követni tudom... Miközben figyelem azt is, ahogy lassan visszaszivárog az élet a testemben... Borzasztó, olyan mintha Blindet kapnék, de ott nem is tudok mozogni... Végül meglepődtem amikor ezek után még Akichi kér bocsánatot...
- Ugyan már... nem lassítasz. - Mosolygok kedvesen, és valahol próbálok elbújni úgy, hogy hátha legalább a fiú nem veszi észre a hasznavehetetlenségem...

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Kedd Júl. 12 2016, 20:56

Akichi legyőzi az utolsó mobot és ezzel vége az első hullámnak az igazi gond viszont ezután kezdődik. Akichi és Kiwi valamit beszélgettek de most kissé otromba módon nem figyeltem rájuk helyette a közelgő új mobokat néztem. Sokan vannak ráadásul nagyon gyorsan közelednek. Túl gyorsan!
- Készüljetek! Nincs semmi információm ezekről a szörnyekről viszont annyi biztos, hogy gyorsak. Ha túl nagyot sebeznek ki teleportálunk! – Kivételesen most kissé parancsoló hangnemben beszéltem. Nem lesz egyszerű legyőzni őket. Viszont ha kevés életük van lehet esélyünk. Ugyan azt a taktikát használom mint eddig, két kés két ellenfél.
- Kiwi sebzett szörnyet támadj majd!

/szalamandra 1-2 támadva/
Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 12 2016, 20:56

The member 'Kurama' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Csipkés Hegység - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Júl. 13 2016, 17:47

[color=#FF0000]~Hát ezek nagyon gyíkok! Sky, nem vagy éhes?~ kérdeztem tőle poénosan. Hát nem vette a tréfát, de hát ő még csak fióka szóval sejthető volt. Amúgy ezek a szalamandrák eléggé gyorsak. ~Ez nem jó! Nagyon nem az!~ gondoltam egy kicsit parázva, hiszen ezekről a mobokról egy fikarcnyit se tudunk. Fene.
Mivel nem volt mit tenni, maradtunk a régi tervnél. Kurama sebez és mivel gyenge vagyok, így a sérülteket támadom. Azért, mert a társam, Sky ugyan azt a szépséget támadja. Oda szóltam a többieknek, hogy mi is itt vagyunk és vettük az utasítást. Ezek után Kurama meg is támadta az első kettőt így már nekünk is lettek célpontunk. Nagy taktikázás után megtámadtuk az elsőt és csodák csodájára egyből találtunk.
~Ez az! Remélem ez elég lesz...~

//egyeske támadva


A hozzászólást Akichi Murai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 13 2016, 17:59-kor.

_________________
Csipkés Hegység - Page 3 13z6453

Cselekvés, gondolat. Emberi nyelven beszéd. Sky gondolatai, beszédei, cselekvései.
Karakter zenéje: https://www.youtube.com/watch?v=0xLsf-C-m-Q

I'm the one who protects you when you got hurt. The one who sees the truth and the friend who help you if you need it.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 13 2016, 17:47

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Csipkés Hegység - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 3 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.