Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csipkés Hegység

+10
Kanami Minagawa
K1
Glitch
Eldrie
Kayaba Akihiko
Kurama
Cardinal
Akichi Murai
Kiwi
Angelica Katharina
14 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 04 2018, 22:08

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Csipkés Hegység - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Okt. 05 2018, 10:22

Nem is tudom melyik volt a rosszabb az, hogy ezek a majmok folyton vihogtak valamin, vagy esetleg az, hogy még nem soktam meg teljesen az új kesztyűfegyvereimet.

Talán ez is tehetett arról, hogy azonnal csak egyet ütöttem utána pedig magamon is elcsodálkozva, csak Oh yeah baby! felkiáltással teátrálisan megfordultam, majd azt néztem, hogy vajon ki kapja meg a következő arconmosást.

Nem kellett ezen sokan gondolkodnom, ugyanis a K1-et támadó majmot kivéve a két kis szemét vihogó a hajamra ugrott és tépkedni kezdtek engem...


-Na jól van kis szemét ******ök, itt a vége a mókának!
Próbáltam ezzel a lendülettel őket elkapni és kiütni, azt viszont mindenképp elkerülném, hogy magamat üssem meg vele...

Annyi a szerencsém, hogy ezek a kis mocskok inkább idegesítőek, mint sem erősek, úgyhogy ha sikerül eltalálnom az elsőt és kinnyaffan már mehetek is a következőre.


/Támadom majom #2-őt, ha az ütésem után meghal megyek a majom #3-ra, ha esetleg marad még lépésem, akkor megyek segítek K1-nek/
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal2972/3100Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 05 2018, 10:22

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Csipkés Hegység - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Csipkés Hegység - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Glitch Pént. Okt. 12 2018, 14:14

Egyelőre kiegyenlített a küzdelem, Hölgyeim és Uraim, a kék sarokban a Csipkés Hegység sztárjai a Majom-parádé!
A vörös sarokban a kihívók csapata, a sejtelmes K1, aki, ha a neve is úgy akarja, egyetlen kiütéssel is győzhet, és a bájos szexi! Kanami, aki semmiben sem szenved hiányt!
A közönség őrjöng!
A leányzó alig tudja lekaparni magáról a rajongóit, akik szó szerint körbeugrálják, és már szinte belemásznak a fejébe. De azért sikerül lehántani még egyet, még ha nem is oly egyszerű a sok önjelölt fodrásszal elbírni.
K1 pedig láthatóan emberére majmára talált, és hiába kóstolgatja, az egy kobak, 4 mancs és egy farkinca egyelőre többet ér, mint a páncélba bújt buzogány suhogtató. De majd elválik, következzék hát az utolsó, mindent eldöntő kör:
Harc!


K1 4 sebzést szenved
Kanami 4 sebzést szenved
Majom#2 kimúlik


Kanami Minagawa (Sebzés: Z:59 / S:64 / P:70, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.4 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)
Majom#1Csipkés Hegység - Page 5 M1
Majom#3Csipkés Hegység - Page 5 M23

Kanami Minagawa (22. szint): 85/85 HP, 23 páncél, 0/80 CSP
K1 (6. szint): 45/45 HP, 14 páncél, 13/35 CSP


Körben érvényes SP:
Kanami Minagawa: 4.2 SP
K1: 1.5 SP


figyeljetek oda a CSP használatra:
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by K1 Pént. Okt. 12 2018, 15:25

Nagyon örültem, hogy végre vége a pech szériámnak és Furtona ezúttal rám mosolygott. Ám mint tapasztaltam a szerencse asszonya elég kancsal lehet vagy éppen másra kezdett kacsingatni ugyanis eléggé rám járt a rúd. Valami felemelő érzés volt mikor eltaláltam annak a röhögő dögnek a fejét és végre a képére fagyaszthattam a vigyort. Valami azt súgta, ami jó azon nem kell változtatni így ismét a buksiját vettem célba. Ez nem tűnt valami bölcs húzásnak, mert a majom egy könnyed mozdulattal kitért a csapásom elől. Nem volt éppen felemelő látvány, de számítottam rá ezért nem estem kétségbe, még nem. Amikor a buzogány feje elért a lábam mellé megváltoztattam annak irányát és ezúttal felfelé repítettem, de nem az álla irányába, hanem a gyomrához.

Iskolai tapasztalatimnak hála tisztában voltam vele, kevés olyan rossz dolog van, mint mikor az embert teljes erőből gyomorszájon találják. Úgy véltem ez a két lábon járó bunda se ússza meg szárazon ezért ezt a megoldást választottam. Sajnálatos módon ez az állat jóval okosabb volt, mint ahogyan én azt gondoltam és mielőtt a támadásom elérhette volna, tett egy lépést hátra fele. Egy külső szemlélőnek úgy tűnhetett, hogy én előre- hátra lengetem a fegyveremet, mint egy igazi idióta. Ha ez nem lett volna elég, az a nyavalyás még rám is támadott és ő persze sikerrel járt. Kissé csikorgattam a fogaimat, de még nem vesztettem el a türelmemet, teljesen. Normál esetben lett volna néhány keresetlen szavam a tervezőjéhez, de mivel nem állítottam át a szociális szabályzót így képtelen voltam a káromkodásra.

Kétségbe esésemben egy elég gyerekes trükköt vetettem be, ami csak a rajzfilmekben sikerülhetett.
- Nézd! Ott egy banán. – mutattam balra miközben én a buzogánnyal jobbról céloztam meg a bordáit.

/Majom#1-öt veszi célba./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal1721/1900Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 12 2018, 15:25

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Okt. 14 2018, 00:00

Nem igazán úgy álltak a dolgok ahogyan elterveztem, igazából lehet, hogy Isten keze van a dologban, hogy mi ne tudjunk itt ma győzni...

Ehh bullshit. Sosem voltam ilyen fura gondolatmeneten még és nem is most fogom elkezdeni. Egyszerűen rohadtul idegesítő kis dögök nem képesek meghalni végre. Ami piszkosul idegesítő tud lenne, pláne hogy az egyik kis tetves dög még mindig a hajamat tépkedi!

Hogy a szint szakadna a fejére az egész tetves bandának! Fúúú!!!!


-Te Ká ezek a kis dögök nem akarnak nyugodni végre!

Azonban be kellett látnom, hogy a rendszer miatt nem tudok rögtön szétcsapni köztük.

Milyen kellemetlen fejlemény nemde? Sebeznek engem tépik a fejemet, de a játék nem engedi hogy lépjek... Nice one! Szóval amíg én szépen kipihenem magamat addigis beszélgessünk egy kicsit a hüvelygombáról a mindennapi életről idebent. Szerintem kissé unalmassá vált mióta a frontharcosok nem igazán lépkednek előre a bossokban, de én meg még kevés vagyok hogy beindítsam az eseményeket, mondjuk ha 100as szinten lennék...

Hehe megint tudok ütni!

Szóval!


Próbálom ütni a megmaradt fullhps majmot miután két kiskörnyit töltöm a CSPt. Ha minden igaz emiatt újra tudok kettőt támadni... Ha nem sikítsatok, talán meghallom! Wink
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal2972/3100Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 14 2018, 00:00

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Csipkés Hegység - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Glitch Hétf. Okt. 15 2018, 13:32

A majmok felét lecsaptátok, de a másik fele már kifogott rajtatok. A szörnyek integetve eltűnnek, kénytelenek vagytok hazatérni.
A kazamatát lezárom, jutalmatok: 4 exp és 50 arany, illetve fejenként 1-1 [T1] Gyenge Frissítő Potion


Beírva
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Vas. Júl. 19 2020, 15:33


Eru (25) | É:130 HP | F:41 | E:85 | K:37 | Gy: 105 | S:8 | P:50 /epikus van/
Takada (2) | É:15 HP | F:3 | E:3 | K:3 | Gy:3 | S:2 | P:2
Makuda (2) | É:20 HP | F:5 | E:5 | K:4 | Gy:4 | S:3 | P:2

Ki tudja, miért kerestétek fel éppen a Csipkés Hegységet, de találkozzatok és lépjetek be a kazamatába! Ez egyelőre egy bevezetőkör, harcra a következő körtől lehet számítani ^^
Szólimit 100 szó.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Takada Hiroshi Vas. Júl. 19 2020, 17:39

Takada nem bolond, tudja, hogy ebben a világban a túlélés záloga a folyamatos fejlődés. Márpedig ő nagyon el van maradva, mind ismeretben mind tapasztalatban. Szerencséjére Eru felajánlotta segítségét Makudának, aki volt olyan kedves és szólt az öregnek. ~Móka-san /első benyomás alapján, magában így nevezi Erut/ igen hasznosnak bizonyul a számunkra. Noha neki mi csak teher vagyunk, azt gyanítom…~ elmélkedik Takada miközben a találka helyszíne felé baktat.

A harcművész élénk érdeklődéssel a szemében, de kifejezéstelen arccal bámul fel a szürkés, itt-ott hóborította hegyekre. ~Csipkés hegység mi!? Remélem nem akarnak csúcsot hódítani, mert akkor sok kötélre lesz szükségünk…~ önkéntelenül is erszényéhez nyúl. Gyakorlatilag máról-holnapra éldegél, ami nem nagyon fekszik neki. A korral az ember a megszokások rabja lesz, és most ezt a megszokott életet egy új és tökéletesen ismeretlen életforma váltotta fel, ami kényelmetlen érzést kelt benne.

– Úgy tűnik elsőnek érkeztem. – néz körbe, mikor a megbeszélt koordinátákra érkezik. Kinéz magának egy nem túl kényelmetlennek tűnő alkalmatosságot, amire letelepedhet (kidőlt fatörzs, mohás szikla Stb.) és csendben, gondolataiba mélyülve várakozik társaira.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal500/3500Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Makuda Hétf. Júl. 20 2020, 23:20

Eru mesélte, hogy van itt az első szinten egy alacsony szintű kazamata mégpedig a Csipkés hegységnél. El mesélt néhány információt, de mondta, hogy felajánlja a segítségét. Természetesen ezt elmondtam az öregnek is aki bele is egyezett, hogy jön. Nem sokkal később el is indult ahogy néztem. Viszont én még a városban maradtam utána nézni dolgoknak és még egyszer alaposan elolvastam a kis kézikönyvet, amin belül a statisztika pontok leírását olvastam. Eldöntöttem nagyjából, hogy milyen irányba szeretnék fejlődni. "Oké, akkor szerintem az agilitás, kitartás és erő lesz a középpontban, aztán lehet megyek egy kis életre is de ezt és a többi részét majd még meggondolom"

Ezek után úgy döntöttem, hogy akkor elindulok én is a találka pontra, nehogy a végén aztán nélkülem menjenek el. Az utam zökkenőmentesen történt szerencsére, bár nem tudom, hogy az szerencse-e, hogy nincs szörny ami után kaphatnék bármiféle tapasztalati pontot vagy esetleg felszerelést, mivel így lassul a fejlődésem. Mind egy is legalább nincs így veszélyben az életem, bár most egy kazamatába fogok menni, és ahogy megtanultam más MMORPG-ből, hogy nem egyszerűek, sokkal nehezebbek ilyen helyen a mobok, mint egy sima mezőn. Több élet, több sebzés.

Mikor oda értem láttam, hogy Takada már ott ül egy kidőlt fa törzsénél.
"Gyanítom ránk vár, elég vakmerő lenne kezdőként és bármilyen tapasztalat nélkül bemenni... Főleg, hogy az se biztos, hogy ki lehet jutni vészhelyzet esetén. Nem hagyom hogy bárki meghaljon a csapatból!"-Tüzeltem fel magamat. Minden esetre mivel még Eru nem jött meg úgy döntöttem oda megyek az öreghez és beszélek vele míg a kis törpe meg nem jön.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal5412/5600Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eru Csüt. Júl. 23 2020, 16:14

Sziklák takarásában, árnyak közt rejtve figyeltem ahogy megbérkeztek. Furcsa, még igy sose voltam másokal. Már mint én voltam a tapasztaltabb. Eddig vagy egyedül, vagy pedig tapasztalt játékosokal kazamatáztam. Legutobb egy T4 kazamatában voltunk Hinariékal. Nekem az a szint még túl magas, de nekik gyerek játék. Most talán Takada és Makuda vannak pont ugyan igy.
-Helloka. Már vártam egy ideje, ne aggodjatok nem unatkoztam.-
Elöbujtam egyik szikla takarásábol közben vidáman imtegettem.
-Akkor!-Kezdtem neki kicsit fönökös stilusban. Ami miatt kicsit komikusnak latszom csipöre tett kezeimel.-Három hullám lesz, mindig minden új hullámnál én leszek elöl. Igy támadások első köre engem ér. Ti pedig védve lesztek, ha biztonságisnak erzitek támadjatok. Hp csíkotok pirosba megy azonal teleport kristályal meneküljetek! Kapís?
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal2727/2900Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Takada Hiroshi Csüt. Júl. 23 2020, 21:03

~Kész szerencse, hogy nem amögé a szikla mögé bújt el Móka-san amin ülök… ~ gondolta Takada, miközben zavarát leplezve felkászálódik, és eligazgatja öltözékét.

Köszönés gyanánt biccent és mordul egyet a bajsza alatt. Ha Eru azt mondja nem unatkozott, akkor az biztos úgy is volt, így ezt a kérdést nem firtatja, viszont ez a hullámos dolog ez érdekli.
– Akkor, ha jól értem alapvetően 3 támadásra számíthatunk. Vajon helyesen feltételezem azt, hogy a támadások sorrendisége mellet az erőségük is nő? – kérdezi, miközben karba font kézzel letekint a kis alakra, persze azért csak diszkréten, hogy még véletlenül se tűnjön atyáskodónak, vagy ne adja ég, fenyegetőnek. – Csak azért kérdezem, – fűzi tovább a gondolatot
– mert bár van egy fiolám, ami úgy tűnik valami gyógyító lötty lehet, az, ha mondjuk, már az első hullámban levernek úgy, hogy csak tántorogni fogok, aligha lesz elég, hogy a másodikat kibírjam.

A válaszra várva, Takada egy intéssel jelzi, hogy induljunk meg felfelé, és közben beszélgessenek.


A hozzászólást Takada Hiroshi összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 23 2020, 21:37-kor.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal500/3500Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Makuda Csüt. Júl. 23 2020, 21:27

Már éppen kérdeztem volna Takadát, hogy mióta vár itt ránk, mikor Eru szokásához híven megint előbukkant a semmiből. Viszont már meg se lepődtem rajta, hogy ezt csinálja, legalább most nem ijesztett minket. "Bártudnám miért csinálja ezt?" Gondolom magamba.

Minden esetre kedvesen üdvözöltem a kis lolit
-Szia!- köszönök neki egy mosollyal. Mikor Takada feltett kérdéseket a kazamatával kapcsolatban elgondolkodtam, hogy szerintem itt hasonló képpen működik mint más RPG-ben
-Tekintve, hogy ez egy MMORPG szerintem nem sokban különbözik a többitől, tehát úgy van ahogy mondod, tehát a legelső hullám a legkönnyebb és végül az utolsó a legnehezebb, gondolom én- vakarom a fejem elbizonytalanodva - de ha esetleg nem így van, Eru majd kijavít, mellesleg ha probléma van akkor azt tesszük amit mondott.
-De szerintem nem lesz baj- mosolygok az öregre

Pattanok fel a szikláról és indulok a kazamata bejárata felé
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal5412/5600Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 25 2020, 22:14


Eru vezetésével végül elindultok befelé. Makuda, ha akar használhat észlelést, ahogy pedig egyre feljebb és feljebb juttok a hegység gerincén, úgy halljátok egyre közelebbről lépteitek, egy-kettő, egy-kettő.
Vagy azok nem is a tieitek?
Egyszerrecsak két varangykatona ugrik elétek, katonás sorban, egy-kettő, egy-kettő. Eru jelenléte nem igazán tetszik nekik, így mindketten az árnyharcost támadják.

Eru 2x4=8 sebzést szenved el.

Varangykatona #1 - HP:60/60
Varangykatona #2 - HP:60/60

Eru (Sebzés: 58 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 35.3 SP kiskörönként.)
Varangykatona
Makuda (Sebzés: 10, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Varangykatona
Takada Hiroshi (Sebzés: 5, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Varangykatona

Eru (25. szint): 130/130 HP, 37 páncél, 185/185 CSP
Makuda (0. szint): 25/25 HP, 17 páncél, 30/30 CSP
Takada Hiroshi (0. szint): 35/35 HP, 17 páncél, 25/25 CSP

Megjegyzés: a dobási arányoknál az SP mindig azt jelenti, mennyiszer támadhatsz, azaz annyi kockát kell dobnotok (kivéve Erunak, mivel ő árnyharcos és mindkét késével külön-külön kell dobnia).
Tipp: Eru, sztem hagyd először a többieket támadni, hogy begyakorolják a dolgot.


Szólimit: 100 szó
Határidő: 1 hét
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Makuda Vas. Júl. 26 2020, 20:11

Ahogy beléptünk a kazamatába nem kellett sokat várni az első hullámra. Egyszer csak elő ugrott a semmiből két humanoid varangy, amik hát, fogalmazzunk szépen nem a legszebb szörnyek, persze mit is várok egy varangytól. Very Happy Minden esetre valami miatt nagyon szúrta a szemüket Eru, pedig nem egy kiemelkedő alak, a szintet leszámítva. De ahogy néztem ezeket a varangyokat nem tűntek túl erősnek, bár lehet, hogy Takadának és nekem azok lennének.

Végül úgy döntöttem, hogy nem fogok ott állni és bámulni, hiszen nem azért jöttem. Egyből támadást is indítottam az egyik varangykatona ellen, méghozzá egy egyszerű kis rohammal, hogy csökkentsem a távolságot utána pedig egy fentről indított vágással támadtam.


/Támadom: Varangykatona #1 és használom az ELEMZŐ képességet/
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal5412/5600Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Takada Hiroshi Vas. Júl. 26 2020, 20:56

Takada nem rajong különösebben a matekért, ezek a számtan tanárok meg még rondák is mellé. Így nem nagyon töpreng mi legyen. ~Móka-san úgy tűnik blokkol…~ A harcművész ezért nem számít támadásra, tesz néhány lépést oldalra, csak hogy tiszta célpontba legyen az egyik csúfság, nehogy véletlen Erut találja el. Kezében a kusari-gama felzúg ahogy megpörgeti.
Még érzékeli, hogy mellőle Makuda is előre lendül megelőzve őt, ráront a hozzá közelebb lévő ellenfélre. Takada a másik célpontot szemeli ki. A felpörgetett fegyvere sarlóját lendíti előre az ellenfele lábai irányába, de mintha csak elrontaná a támadást az ellenfél mögé céloz. Amint a fegyver túllendül a varangykatonán az öregúr a súlynál fogva visszarántja a láncot, így a sarló hátulról éri a szörnyet. Kis szerencsével az eltalált láb inát is átvághatja, így kiszolgáltatva az ellenfelet Eru támadásának.

/Támadja varangykatona #2/

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal500/3500Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eru Hétf. Júl. 27 2020, 13:41

-Hát nos változó a dolog, egy kazamatában soha semmiben sem lehetsz biztos. -idézem fel tapasztalataim. Emlékszem amikor még 50 szintű megannyi kazamatát megjárt céh társaim is meglepődtek az egyik hullám mobjain.
-Néha van első hullám elég nehéz tud lenni, de ezen a szinten nincs mitől tartani. Igazából egyedül is végig tudnátok vinni talán. - Közben lépkedünk előre és belépünk a kazamata területére, ahol két aranyos breki kerül elő. -Ohh játszani szeretnének. -Makuda és Takada már kezelésbe is vette őket. Szerencse, hogy könnyű ellenfeleink vannak igy az első ilyen kirándulásuk siker élmény gazdagítja majd.
-Jól csináltátok, ezzel meg is volna az első hullám. - Mondom mi közben támadom a két brekucit. - A következő körbe is igy csináljátok, az én élet pontom és páncélom legmagasabb. - Nem kell további magyarázat, ebből adódóan én több támadást kibirok mint ők ketten együttvéve. Majd eljön az idő amikor viszont ők egyedül és ki tisztítanak egy ilyen kazamatát sokkal magasabb szinteken.

/Támadom 1#-2# Varangykatonát. /
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal2727/2900Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 27 2020, 22:20


Egy-kettő, egy-kettő. A varangyok még egy-egy utolsót ugranak, mielőtt Takada és Makuda fegyvere eléri és megsebzi őket... majd Eru ütései nyomán mindkettő elpixeleződik.
Az első akadályt sikerrel vettétek, gratulálok! Ládát mondjuk nem láttok sehol, de amikor kicsit továbbmentek, egy meredekebb emelkedő végén megpillantotok egy bronzládát, szét szikla közé szorulva. Hogy őrzi-e valami a tárgyat? Amint közelebb mentek - és az ösvény amúgyis arra vezet el - hamarosan kicsiny pókok ugranak rátok. Összesen hatan és mire bármit is cselekedhetnétek, amazok kétszer is belétek marnak.

Eru 2x2x5; Takada 2x2x5; Makuda pedig 2x2x5 sebzést szenved el.

Kis Vadászpók #1-2: 10/10 HP (Eru)
Kis Vadászpók #3-4: 10/10 HP (Takada)
Kis Vadászpók #5-6: 10/10 HP (Makuda)

Eru (Sebzés: 58 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 10.6 SP kiskörönként.)
Kis Vadászpók
Makuda (Sebzés: 10, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Kis Vadászpók
Takada Hiroshi (Sebzés: 5, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Kis Vadászpók
Kis Vadászpók

Eru (25. szint): 130/130 HP, 17 páncél, 185/185 CSP
Makuda (4. szint): 25/22 HP, 30/30 CSP
Takada Hiroshi (4. szint): 35/32 HP, 25/25 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Makuda Hétf. Júl. 27 2020, 22:52

A két varangy olyan hamar kimúlt, hogy azt fel se tudtam fogni, csupán csak egy pillanatra lettem figyelmes az pedig a szétrepülő pixelek.
- Hát ez elég könnyen ment.-mondom őszintén
Ezután meglátunk egy ládát- Remélem jó cuccok lesznek benne. "Nem is tűnik olyan nehéznek ez a kazamata, vajon milyen egy magasabb szintű?"
Mire ezt végig gondolom és közelebb érünk a ládához előugrik 6 kis pók. Amiből kettő egyből meg is támadott.
- Miért pont pókoknak kell védeni a ládát, utálom a pókokat, főleg a kicsiket! - ordítva panaszkodok.
Minden estre itt se várok sokat. Kihúzom a kardom és rárontok az egyik kis pókra.

/Támadom: Kis vadászpók #3 előtte és aktiválom az észlelésem/
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal5412/5600Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 27 2020, 22:52

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Eru Kedd Júl. 28 2020, 20:16

Kicsit kedvtelenül álldogáltam, azt hittem többen lesznek a Brekik. Legalább hárman vagy négyen, de úgy látszik a sors kockája most igy fordult. Azért igy is jó, nem a közepébe csöppentek bele az ifjoncok. A gondolaton jót kuncogok még kezeim is számra tapasztom. Mind e ketten sokkal idősebbek nálam még hogy ifjoncok jó vicc.
-Ügyesek voltatok, de ne bízd el magad Makuu. - Meg láttam a ládát és az elő rajzó pókokat is. - ISTENEM DE ARANYOSAK! -Felkiáltok vékony hangomon. Meg is szemlélem a pókocskákat, tényleg annyira aprók úgy meg ölelgetném őket. A láda tartalma különösebben nem érdekel akár mi is van benne az a társaimnak adom, ha szükségük van rá. Neki is lendülök, jól meg ölelgessem mindegyik pókocskát. Bal kezemmel ahogy meg érintem őket, egyenként pixelekre pukkannak.


/Kis Vadászpók #1-6 Támadom és elpixelezem/
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal2727/2900Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Takada Hiroshi Kedd Júl. 28 2020, 21:11

Az öreg mire kettőt számol, a varangyizék elpukkannak. ~De legalább mozogtam egy keveset~ gondolja, miközben az ifjak megbeszélik a küzdelem egyszerűségét. Makuda és Eru elindul felfelé egy meredélyen, melynek tetején mintha megcsillanna valami fémesen a napfény.

Takada is elindul, de mivel nem rutinos hegymászó nem felfele néz, hanem le a lábba alá, mert mégis csak egy hegyi ösvényen baktatnak felfelé. Talán az út kétharmada felé jár, amikor nagy izgalom kerekedik előtte.
Aztán már csak azt érzi, hogy valami megcsípi, sőt nem is valami, hanem valamik. Két pók mászik rá, és nem nagyon zavartatják magukat, hogy milyen vastag a ruha, csúnyán megmarják a harcművészt. A kardforgató kikelve magából háborog, míg Eru az elragadtatottságának hangot adva veszi „kezelésbe” a kis dögöket. ~Mi… Hogy… Most akkor…~ Próbálja Takada nyomon követni az eseményeket, de már csak az tudatosul benne, hogy az árnyharcos akkora hévvel ölelgette meg az ízeltlábúakat, hogy a levegő olyan hirtelenséggel távozott belőlük, amit a beépített biztossági szelepük már nem bírt és sorra szétpukkantak.
– Makuda san, a láda a tiéd. – mondja a fiúnak, majd a még ifjabbhoz fordul. – Hacsak Eru san nem gondolja másként.


/Bekapcsolom a keresést/

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal500/3500Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 28 2020, 21:37


Hát, Eru szeretete bizony egykettőre végzett az összes pókkal, így nincs más dolgotok, mint kinyitni a ládát. Mondjuk a benne lévő jutalmat mindhárman azonnal megkapjátok - erről egy felugró panel is tájékoztat -, szóval nincsen gond az elosztással se, mehettek tovább.
Hamarosan felértek a Csipkés Hegység gerincére, ahol fát már alig-alig látni... ellenben kő, na az van. Három meg is mozdul mellettetek és mire észbekaptok, hogy ezek bizony mobok és nem sziklák, már meg is ütöttek titeket. Igencsak lassan, teszem hozzá. Rajtatok a sor tehát, hogy visszavágjatok nekik.

Mindhárman 2-2 sebzést szenvedtek el.

3x Kőtroll - HP:50 | P:50

Eru (Sebzés: 58 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 106 SP kiskörönként.)
Kőtroll
Makuda (Sebzés: 10, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 7.6 SP kiskörönként.)
Kőtroll
Takada Hiroshi (Sebzés: 5, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Kőtroll

Eru (25. szint): 130/130 HP, 15 páncél, 185/185 CSP
Makuda (4. szint): 25/20 HP, 30/30 CSP
Takada Hiroshi (4. szint): 35/30 HP, 25/25 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 5 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 5 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.