Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csipkés Hegység

+10
Kanami Minagawa
K1
Glitch
Eldrie
Kayaba Akihiko
Kurama
Cardinal
Akichi Murai
Kiwi
Angelica Katharina
14 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 05 2016, 12:32

Nem jeleztétek, hogy használnátok észlelést, de így is sikerül egy ládát őrző csapatba szörnycsapatba belefutni. Egészen konkrétan egy kis ideig csak a ládát látjátok, aztán ha közelebb mentek hozzá, hát megremeg a föld, és a jeges talajból ilyen jól megtermett óriásgiliszták törnek elő. Vannak akkorák, mint egy piton, és elég félelmetesen fest a csupa fog szájszervük, amit nem is restek megmutatni nektek.


Kurama (Sebzés: 14 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Kiwi (Sebzés: 7, Pet sebzés 5, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Akichi Murai (Sebzés: 1, Pet sebzés 4, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Négy Óriásféreg


Kurama (20. szint): 80/80 HP, 8 páncél, 55/55 CSP
Kiwi (18. szint): 30/30 HP, 12 páncél, 5/5 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 2 páncél, 5/5 CSP


Mostantól mindegyikőtök egyszer írhat, a poszt végén dobjatok hatos kockával a támadásotokra, és mindig jelezzétek, melyik szörnyet támadjátok. Mivel Kiwinek egyetlen pont van a kitartásán, de 18-as szintű, ezért ő teljesen cselekvésképtelen, nem támadhat és mellékcselekvést sem használhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Szer. Jan. 06 2016, 09:46

Akichinek részben sikerült megértenie, hogy igen csak negatív benyomást keltett a lányban de arra nem jött rá, hogy miért és enyhe facepalmot váltott ki belőlem mikor konkrétan a pet gyámjává léptette elő a lányt ha esetleg ő meghalna. Mindezt persze csak fejben.
- Nem lesz semmi gond, annyira nem nehéz ez a kazamata. – Bíztatom egy picit a fiút is mert láthatóan neki is szüksége volt.
El is indulunk végül, Kiwi viszont ekkor végre elszánja magát és úgy dönt csak velünk jön, sőt meg is oszt velünk minden infót.
- Üdvözlünk a csapatban Kiwi-chan. – Mosolygok rá.
Most pedig, hogy már együtt a csapat útnak is indulhatunk.
- Mielőtt elindultam megnéztem milyen ellenségbe futhatunk bele… - Kezdek neki amolyan taktikai megbeszélésnek séta közben. – A legtöbbjük nem ismert de amiknek megvannak a pontjaik nem túl erősek. A legtöbbet egy támadással le tudom győzni kivéve a varangykatonákat de viszont ők lassúak és keveset sebeznek. Ha ezek közül a szörnyek közül lesznek az ellenfeleink akkor nem lesz gond. – Ez inkább összegzés mint taktika, na mindegy. – Kiwi, a kitartásod túl alacsony így nem tudsz majd támadni, ha osztani akarsz pontokat akkor ennek növelése legyen a kezdő lépés. – Pillantok rá a lányra, igyekezve nem parancsoló hangnemben utasítani őt, sokkal inkább egyfajta jó tanács. Nem mint ha én annyira pro játékos lennék de ezek szerint még így is én vagyok a legtapasztaltabb, ami köszönhető egyrészt az alapos felkészülésnek és a rendszer előzetes kitapasztalásának.
De túl sokat nem is beszélhettem hisz hamarosan egy láda kerül az utunkba majd egy csapat jól táplált giliszta.
- Óriás férgek? – Olvasom le a nevüket. Ezek még nem ismertek ami baj mert így az életük sem látható mondjuk az első támadás után nagyjából már meg tudom mondani mennyi lehet. Viszont amennyire tudom idő limit is van a legyőzésükre így sokat nem kísérletezhetek.
- Én támadok először, Akichi te a sebzett szörnyeket támadd ha nem halnának meg elsőre. – Nézek a fiúra mialatt előveszem a késeim. Azt mondta teljesen kezdő így nem hiszem, hogy túl nagy a sebzése. Ha tippelnem kellene akkor viszont a férgek élete nagyjából húszra tehető. Ha egyesével támadom őket nem biztos, hogy időben legyőzhetőek viszont megvan az esély, hogy kevés az élük. Na majd meglátjuk.
Nem várok túl sokat, megtámadom az egyik férget majd rögtön a következő felé ugrok és kicsit őt is meg csiklandozom.

/első késsel az első férget támadom másodikkal pedig a második férget. 14-14 sebzést kiosztva/

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal112/1500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (112/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Jan. 06 2016, 15:27

Miután Kiwi-chan csatlakozott és meghallgattam Kurama tanácsát, majd néhány féreg jön amiket minél hamarabb meg kell ölnünk, ha tovább akarunk menni. Ahogyan megfogadtam a sérülteket fogom megtámadni Sky-val, és már a taktikánkat kitaláltuk akkor, amikor kikelt és tudtunk beszélgetni a képességem miatt.
Már láttam, hogy Kurama-sama két férget is legyengített, de csak egyet tudunk megtámadni ketten, hogy érjen is valamit a támadásunk.

-Megpróbálom az elsőt támadni, addig kérlek a többit is majd gyengítsd le!
Én és Sky is az első férget támadjuk. Skyfaller fentről egy meglepetés szerűen támad, én pedig a késemmel az oldalát vagdosom mialatt össze van kavarodva.



És lenne egy kérdésem: Ha van a petemnek képessége azt mikor használhatom (Nem találtam a szabályzatban)?


A hozzászólást Akichi Murai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 06 2016, 18:50-kor.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal271/300Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 06 2016, 15:27

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Szer. Jan. 06 2016, 20:26

~ K=Key-chan ~ Kaptam még egy becenevet. És még tetszik is. Végül velük tartottam, és ugyan nem volt zökkenőmentes ez a játszma, hisz meg kell hagyni vannak furcsa alakok... Rolling Eyes Bár, mások szemében biztos én vagyok az aki nem olyan mint az átlag. A gondolataim elkalandoztak, de a lány visszahozott a valóságba, a hangos összegzésével.
- Értem... amúgy... van nálam két gyenge adreralin potion, négy mini és egy repülő segéd kristály, meg egy gyenge kábító méreg. Ha valakinek az élete sárga, akkor switcheljük, és ha rosszra fordul inkább teleportáljunk ki, aztán visszajövünk, felkészültebben. - Egészítem ki. Én inkább óvatos vagyok mint bizakodó.
- Igaz is. - Tudtam hogy elfelejtettem, pedig erre még akkor tenni akartam mielőtt ide jöttünk... Két itemet lecseréltem, az egyik ad kitartásbónuszt is, majd osztottam párat a kitartásomra is. Egyelőre csak arra, osztottam rá három pontot, plusz kettőt az felszerelés által, így hat pont van rajta. Majd megkezdődött a harc. És nem mondom hogy meglepő, de nem csak a rendszer bénított le...
~Azok a fogak... azok az undorító fogak... 〣( ºΔº )〣...~Viszont egy dolgot megpróbáltam. Kíváncsi vagyok engedi-e a rendszer hogy átadjak egy itemet.
- Izé... adok egy potiont. - Szólítom meg a lányt, elfelejtettem a nevét... Mialatt már hívom is le a menüm. Majd megkísérlem átadni neki. Ha nem sikerül, finoman leteszem a földre hozzá közel, hátha így másképp érzékeli a rendszer. Ez is része annak hogy kitapasztaljam, asszem....


/Kitartás már elosztva, élet még maradt a kezdő./
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal10/3500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 09 2016, 20:20

Kurama támadása majdnem kivégzi a férgeket, de csak majdnem. Az a szerencsétek, hogy Murai és Sky legyőzik együttes erővel az egyik megsebzett dögöt. Addig is Kiwi-chan még osztogathat a háttérben, a potit viszont még csak le se tudja hívni. Idő kell, amíg a rendszer érzékeli a pontjaid hatását.

Óriásféreg #1 elpusztult.
Kurama 3x6 sebzést szenved el.

Óriásféreg #2: -14 HP
Óriásféreg #3: full HP
Óriásféreg #4: full HP


Kurama (20. szint): 70/80 HP, 0 páncél, 35/55 CSP
Kiwi (18. szint): 30/30 HP, 12 páncél, 5/5 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 2 páncél, 4/5 CSP


Murai, képességet bármikor használhatsz, a római hatos kockával tudsz dobni rá. Feltéve ha a pontjaid lehetővé teszik, itt most túl kevés pontod van speciális képességen ahhoz, hogy használd. Másik megjegyzés: te és a peted külön-külön támadtok, úgyhogy külön kockával dobj rájuk.

Kiwivel megegyeztem, hogy eloszthatja a pontjait, de ebből a hullámból ő kimarad, tehát nélküle kell győznötök.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Szomb. Jan. 09 2016, 21:02

-Kurama vigyázz!
Mikor az elsőt sikeresen kivégeztük Sky-val addigra már a maradék három megkarcolta őt bár nem nagyon hinném, hogy valami baja is lett volna belőle. Most nem tudom mihez kezdjek. Egy másik taktika bevetésével megtámadjuk. Ez egy picit hasonló volt az előzőhöz de most nekem a feladatom a hirtelen támadás, hogy Sky-nak jobb eséllyel támadja meg a gyengéjénél már ha van neki olyanja, mivel előre megnéztem mi várhat itt minket és ezekről a férgekről nem tudnak semmit szóval ez még kiismerő harc.
~Gyerünk Skyfaller, mehet a másodikra!~ És ezzel megtámadjuk a második legyengített férget.




Sajnálom. Elfelejtettem, hogy először Kurama lép és ezért írtam meg a választ. Mégegyszer sajnálom! Sad


A hozzászólást Akichi Murai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 09 2016, 23:03-kor.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal271/300Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 09 2016, 21:02

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Vas. Jan. 10 2016, 12:02


- Igen ha valaki bajba kerül akkor inkább teleportáljon ki. - Bólintok Kiwi felvetésére. - De nem hiszem, hogy nagy baj lenne. - Viszont jelenleg én vagyok az egyetlen aki több támadást is kibír így csak akkor váltsatok ha már majdnem pirosba fordul az életem. - Teszem még hozzá. A switch jó ötlet de ha úgy switchelnek, hogy a mobok sebzése több mint az életük (amire nagy esély lehet) akkor az gond. ^^

Úgy néz ki egyedül nem tudom legyőzni őket, még egy pont kellet volna az erőmre.
- Szép volt, Akichi! – Dicsérem meg a fiút miután mind a két sebzett kukacot sikerül megölnie. Na meg persze amint lelöktem magamról a még életben levő óriáskukacot. Levitték a páncélomat és az életembe is belecsípet. Milyen jó, hogy itt nincs fájdalom. Ideje ismét neki veselkednem és ugyan azt a taktikát követem amit az imént. Egy kés, egy mob. Ha jól sejtem akkor csak tizenöt életük van és mivel hamarosan megfutamodnak így csak egyetlen esély maradt a győzelemre.
- Akichi, Skyfaller! Két külön célpontot támadjatok következőnek! – Adom ki az utasítás, persze igyekszem inkább kérlelő hangnemben megtenni ezt. Nem akarom külön hozzá tenni, hogy ha elhibázzák akkor elbukjuk a harcot mert a szörnyek vissza vonulnak. Nekem mindenkép pihennem kell hisz kifogytam a kitartásból amit a rendszer tudtomra is ad és kissé zihálva fél térdre ereszkedve igyekszem kipihenni magam.

/Megint megsebzem a két óriás férget.
Akichi nem gond hogy írtál, a sorrend változtatható csupán arra figyelj, hogy egy körben kétszer nem cselekedhetsz Smile/  
Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal112/1500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (112/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Vas. Jan. 10 2016, 12:50

- Az már veszélyes lehet! - Szállok szembe a lánnyal. Persze csak visszafogott félénk hangon, de azért érezhető a dac a mondatomban. Viszont amit utólag mondott is igaz volt sajnos. Talán tényleg egy tier nélküli kazamatát kellett volna megpróbálnom elsőre?... Túl magasra tettem a mércét...

Úgy éreztem bajban leszünk... Bepánikoltam amikor még a menümet sem tudtam lehívni, ezzel a potion funkcióit el is veszítettük... Nagyon elbizonytalanodtam így, és egyelten opcióként a teleoprt kristályt tudtam volna felhozni, bár nem voltam abban biztos hogy egyáltlán lehetséges. Így első dolgom volt a zsebemben lévő teleport kristály kitapintása. És csak reménykedtem abban hogy fogom tudni használni ha szükséges lesz. Magam mögé pillantottam, hogy el lett-e zárva a bejövő út, hogy ha meg kell futamodni... Meg tudom-e tenni...
- Baj van srácok. Nem tudom lehívni a menüm, nem tudok potiont adni... Pedig már osztottam pontot a kitartásra. Bár egy kis töltés ikon megjelent. - Adok helyzetjelentést magamról, miközben ők már javában harcolnak. Amikor Kurama megdícsérte Akichit... elszégyeltem magam. Haszontalan vagyok... még Akihinek sem tudok segíteni, míg ők a petjével befejezik egymás munkáját, miközben tökéletesen összedolgoznak. Így az utasítást is ő kapja... én pedig csak állok és.. számolgatok, osztogatom a pontjaimat, figyelem a sebzés értékeket, amikre is csak tippelgethetek mivel Kurama megosztotta a pontjait, Aichi... ő viszont nem, pedig ő volt az aki pont ezért rivallt úgy rám... Nem haragudhatok érte, csak rosszul esett. Viszont az már elmúlt. Több opció is lezajlott a fejemben miként is kellett volna őket fogadnom, lereagálnom... Hogy tűnhettem volna fel jobb színben előttük. De majd legközelebb ügyesebb leszek, ha ez lezajlott úgyis eltűnök még a szemük elől is... Felsóhajtottam. Zavaró volt gondolkodni és az eseményeket is követni egyszerre, butaság volt azt gondolni hogy ezen gyorsan  túl leszek. Szerencsére olyan szörnyekkel kerültünk össze akik nem sebeznek sokat, és mindegyik a hozzá legközelebb esőt támadja. Vagyis így értelmztem, ezért kap be minden sebzést Kurama. Bár akkor még nem jutottam el odáig gondolatban hogy akkor Akichinek is kellene párat kapnia.
- Mindjárt megleszek. Már osztottam életre is. Az lett tizenkettő felszereléssel együtt, a kitartásom kilenc szorozva öttel, azaz negyvenöt, osztva a szintemmel, az két és fél. Így már jónak kéne lennie... - Gondolkodtam hangosan.
- És menyi életük van pontosan a szörnyeknek? - Kérdeztem hogy akkor még úgy osszam a sebzésem is... Igen, pont ez volt az amiért eddig nem osztottam el a pontjaimat. A sebzésem... Hisz pet nélkül... fogalmam sincs hogy osszam hogy jó legyen... Jelenleg négy pont van az erőmön, de a fegyverkezelésem, és a gyorsaságomra is kell még pont. Reszketek az idegességtől... Most  hibázhatok a legtöbbet... főleg hogy szafari... valahogy nem vágyom oda csak társaságban. Csak egy valaki társaságában. :3 De abban sem vagyok biztos... Félek az új dolgoktól...

Osztottam 6 pontot az életemre. Összesen, felszereléssel együtt:12.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal10/3500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jan. 11 2016, 10:13

A férgek tovább macerálják Kuramát, de közel vagytok a győzelemhez. Én drukkolok!

Óriásféreg #2 elpusztult.
Kurama 2x6 sebzést szenved el.

Óriásféreg #3: -14 HP
Óriásféreg #4: -14 HP


Kurama (20. szint): 58/80 HP, 0 páncél, 15/55 CSP
Kiwi (18. szint): 30/30 HP, 12 páncél, 5/5 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 2 páncél, 3/5 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Jan. 11 2016, 14:00

~Na most lett elegem ezekből a dögökből!~ Ezzel a fejeztem be a második féreg kinyírását is (Igaz Sky végzett azzal). Ekkor észrevettem, hogy az egyik féreg amelyet Kurama legyengített most titokban hátulról akarta megtámadni. ~Ezek a lények sosem tanulnak? Skyfaller segíts Kuramának én addig megyek és kifilézem a mi kis sunyinkat!~ Adtam ki a parancsot ismét. Miután felálltam farkas szemet néztem a féreggel.
-Hé te! A saját súlycsoportoddal harcolj ne sunyiban támadj!
Nem hinném, hogy vette a lapot de mivel dühös voltam ezért neki rohantam a késemmel, és eszeveszetten vagdosni kezdtem

//Skyfaller a 3-kát támadja én pedig a 4-ket. Ha a támadásom nem talál akkor sebzést szenvedek el.


A hozzászólást Akichi Murai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 11 2016, 20:03-kor.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal271/300Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 11 2016, 14:00

The member 'Akichi Murai' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Csipkés Hegység - Page 2 4766612103_86ee832108_s Csipkés Hegység - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Hétf. Jan. 11 2016, 20:45

Nem mondom, hogy lélegzet visszafogva figyeltem Akichi támadását de igencsak izgultam, hogy eltalálja vagy sem olyannyira, hogy ügyet sem vetettem a rám támadó mobokra. De sajnos a szerencse nem minket pártolt és az egyik mellé megy. *sóhajt*
- A kukacok vissza fognak vonulni, mi is kövessük a példájukat. – Állok fel, annyi erőm még van, hogy egy hazatérés kristályt elhasználjak. – A teleport kapuba megvárlak titeket. – Teszem még hozzá majd szépen vissza vonulok. Nem aggódom értük hisz nem eshet már bajuk.

Kivárom még mindenki épségben visszaér.
- Azt hiszem még kell egy kicsit edzenünk de azért mókás volt. Remélem még lesz alkalmunk közösen kalandozni és köszönöm a segítséget. – Mosolyodom el egy enyhe meghajlást követően. – Ja igen és ezt vissza adom. – Majdnem elfelejtettem Akichi kabátját. – Sziasztok. – Integetek még utoljára és megyek tovább a dolgomra.

/kiteleportálok/

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal112/1500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (112/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Jan. 12 2016, 11:37

~Ennyit erről. Szép volt Sky!~ Most elszomorodtam. Ez volt az első kazim és persze hogy azok a férgek visszavonulnak így nekünk is le kell lépnünk. Nem baj megismertem két embert akikkel később biztos, hogy találkozni fogunk. Kiwi fele fordultam, mivel már Kurama elment.
-Hát akkor én is elmennék. De előtte megjelölnélek barátnak, ha később segíthetek csak írj nekem okés? Nekem most dolgom van szóval ha megkérdezi merre vagyok válaszolnál, hogy Shu közelében? Még van néhány dolog amit meg kell csinálnom. Szia!


//kiteleportálok//
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal271/300Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Szer. Jan. 13 2016, 19:05

Szörnyen éreztem magam... Nagyon pocsék hangulatom lett, bár úgy látszik Kura-chan nem viselte meg, de láttam hogy Akichi is csalódásnak élte meg... És mindez miattam, a hülyeségem miatt...
- Kérlek ne haragudjatok rám. - Legszívesebben eltűntem volna a szemük elől, és soha de soha nem kerültem volna eléjük... De úgy éreztem vissza kell fizetnem, amiért csak láb alatt voltam, és semmi hasznomat nem vették. Tehát követtem a kiteleportálást... Majd Akichi, és Kurama elé álltam. Mélyen meghajoltam, hisz a japánoknál így szokás.
- Bocsánat hogy semmi hasznomat nem vettétek, cserébe két kristályt ingyen gyártok nektek. Eddig kilenc receptem van, kezdő kristályokra. - Adtam némi felvilágosítást, aztán majd ők eldöntik igénybe veszik-e.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal10/3500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Szer. Jan. 13 2016, 20:54


/Idebiggyeszt egy záró postot, Kiwivel pedig ha elfogadja a meghívást máshol folytatjuk ha szeretné :3/

Akichi nem követte Kiwit, talán máshova teleportált vagy még bent maradt, nem aggódom hisz már baja nem eshet, viszont szegény lány nagyon letörtnek tűnt.
- Attól, hogy a harcban nem tudtál segíteni még nagyon is hasznos voltál. – Fogom meg a jobb vállát. – A célom eleve nem az volt, hogy megtisztítsam a kazamatát hanem, hogy megismerkedjek a rendszerével és, hogy mennyi eltérés van a normál helyszínek között. Hála neked már tudom, hogy ha egy kazamatában akarom elosztani a pontjaim azt sokkal lassabban kezeli a játék mint normál helyzetben és azt, is hogy nem tudsz potionokat átadni ha kevés a cselekvés pontod. Jelentéktelennek tűnnek de hidd el nem az. A siker mindig az apró részletekben rejlik így hát köszönöm a segítséget. – Láttam már hasonló lányt mint ő. Félénk, bizonytalan és visszahúzódó. Csak egy kis önbizalomra van szüksége. – Hálám jeléül pedig ha szeretnéd meghívlak valamire, pár aranyat azt hiszem dobtak a mobok amiket megöltünk.

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal112/1500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (112/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 14 2016, 19:39

Három férget lecsaptatok, a negyedik kifogott rajtatok. A szörnyek eltűnnek, kénytelenek vagytok hazatérni. A kazamatát lezárom, jutalmatok 6 exp és 20 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 26 2016, 12:33

Akichi Murai (1) - HP:20| F:2 | E:1 | I:6 | K:1 | GY:2 | S:6| P:25
Kiwi (19) - HP:95 | F:12 | E:17 | I:5 | K:6 | GY:18 | S:9 | P:30
Kurama (20) - HP:80 | F:17 | E:2x18 | K:12 | GY:30 | S:7 | P:9


Újra itt vagytok, az idő még mindig csípős, de talán egy kicsit erősebbek lettetek, ugye? Kérek szépen egy (egy!) bevezető kört, jelezzétek, hogy használtok-e észlelést.


A hozzászólást Klein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 03 2016, 11:47-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kiwi Kedd Jan. 26 2016, 16:00

Újra itt! Megbeszéltük a többiekkel, most sokkal felkészültebbnek éreztem magam mint legutóbb. Kuramával külön is beszélgettem egy picit. Jó fej csaj, mondhatni hogy hamar feloldódtam a társaságában. Arról nem is beszélve hogy ha csak egy emberre kell figyelnem, szintén könnyebben hangot találok bárkivel, mint csoportban, de ez most nem téma. Ismét jól felöltözve, potionokkal a tarsolyomban, amiből csak remélem hogy elég lesz amit hoztam. Végül a fegyverem, én és a többiek. A képességeimet is bekapcsoltam, még azelőtt mielőtt ide értünk volna, nehogy megint elfejetem mint a múltkor.

A hidegben vacogva vártam a többieket, hogy a privát üzenetben szereplő dátumra ideérkezzenek. Igen, küldtem mindkettőjüknek, jelezve hogy megint neki szeretnék futni, és mindketten el pozitív visszajelzésüket is küldték felém. Benne vannak. De hol késlekednek már ennyit? QQ Vagy én jöttem túl korán? Igaz majd húsz perccel jöttem hamarabb ha nem többel. Elszámoltam magam, mármint azt hogy mennyi idő alatt érek ide. Amint megérkeztek a többiek is, kicsit nagyobb bátorsággal köszöntöttem őket.
- Sziasztok, örülök hogy végü..- *brrr* kirázott a hideg. ><"
- Hogy végül mégiscsak neki futunk. Hoztam potionokat megint, négy minit, kettő gyenge adneralint - itt bele tört a nyelvem.
- Kábító mérget, és egy alap segítő repülő kristályt. - Jelentettem ki a kristály nevét teljesen hibásan.
- Mármint alap repülő segítő kristályt. - Még mindig nem volt az igazi, de a hidegtől nem tudtam koncentrálni. ><"
- Valamint az észlelés, akrobatika, hallgatózás és nyomkövetésem aktív. - Bár utóbbira nem tudtam miként veszem majd hasznát, de sose lehet tudni.
- Kurama, készültél taktikával? Hasonló a felállás, de pontjaim jobbak valamivel. Élet összesen kilencvenöt, fegyverkezelésen tizenkét pontom van, erőn tizenhét, irányításon öt, valamint kitartás kilenc, gyorsaság tizennyolc, speciális képességen kilenc, és harminc a páncélzatom. - Uhh >.> Ha ezt mindig így el kell sorolni, így is puskáznom kellett. És ha Kurama figyelt, még így is kiszámolta hogy nem osztottam el az összes pontom. Bár mindez jelenleg mellékes.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal10/3500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Jan. 27 2016, 19:19

Na ide is értem és ahogy látom én és Sky futottunk be legutoljára. Rajtam mindig ott volt a kabát bár egyáltalán nem fáztam (az igazat megvallva ezt a hőmérsékletet még nem mondanám hidegnek). Skyfaller a fejem felett körözött most rám szállt és így közelítettük meg a lányokat.
-Sziasztok! Miújság van veletek? Látom itt mindenki fel van szerelkezve csak én nem? Amúgy köszönöm a meghívást erre.
Ennyire rosszul is csak én tudok beköszönni amikor olyan kedvem van Razz. Na mindegy. Mosolyogtam egyet és mivel még hó volt sunyiban felvettem két hógolyót és csak szórakozás gyanánt és elhitessem mennyire barom lettem, ami nem igaz, hozzájuk vágtam. Sky még elengedett egy kis csipogást és a biztonság kedvéért a zsebembe bújt.
-Bocsi ezért amit most csináltam csak élvezzük is majd ki hogy tél van. Van egy csomó cucc rajtam ahogy láthatjátok csak a potikról feledkeztem el ezért ha szükségem lenne egyre akkor majd kérhetek tőled Kiwi-chan?
Ezzel elmentem egy kőhöz amin látszott, hogy lehet ülni. Lesepertem róla a havat, ráültem és vártam az indulásunkra.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal271/300Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Kurama Hétf. Feb. 01 2016, 09:07

Kazamata csapó kettő.
Valamivel felkészültebb voltam és szerencsére ez már Kiwiről is elmondható volt így az üdvözlés viszonzása után már fejben el is kezdtem összerakni a tervet egészen addig még Akichi meg nem jött és egy hógolyóval nem akarta megzavarni a nyugalmat.
- Remélem nem akarod nekünk dobni azt a hógolyót. – Mosolygok felé látva, hogy mit csinál és ha még ennek ellenére is kísérletezik könnyű szerrel kitérek előle. Nem hiába, régen sokat kidobóztam.
Viszont visszatérve arra amiért jöttünk így bele is kezdek.
- Potionokra nem nagyon lesz szükség kivéve talán a gyenge adrenalinra. Addig komplett taktikát nem tudok mondani még nem tudjuk milyen szörnyek lesznek az ellenfelleink úgyhogy ezt odabent megbeszéljük, arra készüljetek, hogy maximum kilenc szörny vár ránk hullámonként ami azt jelenti, hogy ebben az esetben nagyon kevés időnk lesz megölni őket. Mire mind a hárman támadtunk addigra három szörnyek halottnak kell lennie, egyelőre ennyi. Induljunk! – Bólintok mindkettejük felé. Szükségtelen tovább húzni az időt.

/észlelés 1 bekapcsolva/

Kurama
Kurama
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2015. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal112/1500Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (112/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 03 2016, 11:57

Irgum-burgum, hogy mindhárman elírtátok a pontozásotokat reagkorbács Kaptok cserébe négy hollót, hogy vájja ki a szemeteket!


Kurama (Sebzés: 18 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kurama
Kiwi (Sebzés: 9, Pet sebzés 5, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Akichi Murai (Sebzés: 1, Pet sebzés 6, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
4 Holló


Kurama (20. szint): 80/80 HP, 9 páncél, 60/60 CSP
Kiwi (19. szint): 95/95 HP, 24 páncél, 30/30 CSP
Akichi Murai (1. szint): 20/20 HP, 23 páncél, 5/5 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 21 2016, 11:41

Nincs sorrend, valamelyikőtök írjon.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal0/0Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Feb. 23 2016, 17:56

Sétálunk, sétálunk míg nem hollókba nem ütközünk. Lehetne így is mondani hiszen alig indultunk el máris néhányat kaptunk belőlük szerencsére már eleget voltam Skyfaller-vel, hogy kiismerjem hogyan is lehetne ezeket a madarakat megcsépelni. Mivel a sebzésünk eléggé gyenge ezért megbeszéltem Sky-val hogy mi gyengíteni fogjuk őket a többit meg a lányokra hagyjuk. Igaz ez eléggé gyáva cselekedetnek számít a szememben de ameddig gyengék vagyunk addig csak ennyit tehetünk értük. Elővettem a botomat, Skyfaller felszállt és nekik is rohantunk.

Én és Sky is az első hollót csépelnénk meg.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Csipkés Hegység - Page 2 Exp_bal271/300Csipkés Hegység - Page 2 Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csipkés Hegység - Page 2 Empty Re: Csipkés Hegység

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.