Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darwin útvesztője [Event]

+6
Koshitsu Esutel
Kyuushiro
Hinari
Ryuninji Ren
Fuuko Shinatsu
Egil
10 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Csüt. Aug. 01 2013, 23:28

Nya~ nézd csak, még a végén kiderül, hogy valamire használhatók ezek a béna kutyafajták is :roll:Biztos csak mázlijuk volt, vagy nem figyelt a majmóca, fene tudja. Lényeg, hogy már nem Fuu-nyant piszkálja a mocskos mancsaival. Oda is szökkentem a drágasághoz :3
- Mya~ jól vagy? Embarassed- kérdeztem aggódva, és közben megtámogattam kicsit - Tarts ki, minnyaa~rt vége van. Bármi is lesz, ügyes voltál :3 - biztattam, majd haragos tekintettel pillantottam a majomra és nekiugrottam, hogy gyomorba rúghassam egy erőteljes rúgással.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 01 2013, 23:28

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Pént. Aug. 02 2013, 01:12

Támadás sikeres. A majom tombolni kezd.  

A miniboss 2x10-et sebzett Szophiera.

Darwin (piros) -190

Mirika: 20 HP (piros)
Fuuko: 25 HP (piros)
Szophie: 40 HP
Hinari: 60 HP
__________________________________________________________________________________________________________________

Mirika (Sebzés: 34, minden 3. körében pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Fuuko (Sebzés: 19, minden 5. körében pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Szophie (Sebzés: 28, minden 5. körében pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Hinari (Sebzés: 30, minden 4. körében pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin


Fuuko következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Pént. Aug. 02 2013, 09:09

Nem kicsit éreztem magam haszontalannak, inkább voltam, sőt vagyok holmi majomjátékszer mint ellenfél ennek a bestiának. Szerencsére a többiek képzett harcosok és sikerült levinni egészen piros részig az életét. Kicsit kezdek kifáradni, de még egy támadást kibírok, azt hiszem. Kanyan aggódó szavaira csak mosolyogva bólintok egyet. Örömmel tölt el a biztatása. Erőt vettem magamon, és megindultam szélsebesen a szörnyeteg felé. Majd karmaim erőteljesen beleágyazom a mellkasába, már ha nem tér ki előle. A macskatestnek tényleg rengeteg előnye van, nincs szükség fegyverre, mert az egész testünk az. Talán ha úgy alakulna a dolog, maradnék is így, csak némi ruhára lenne szükség.

/Engem a kocka nem szeret Crying or Very sad /


A hozzászólást Fuuko Shinatsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 02 2013, 09:10-kor.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 02 2013, 09:09

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Pént. Aug. 02 2013, 09:32

Támadás sikertelen. A majom vihogva örjöng.

A miniboss 2x10-et sebzett Szophiera.

Darwin (piros) -190

Mirika: 20 HP (piros)
Fuuko: 25 HP (piros)
Szophie: 20 HP (piros)
Hinari: 60 HP


Szophie /aki meg fog halni, ha nem elég ügyes Twisted Evil / következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Szophie Pént. Aug. 02 2013, 10:53

Jajj nekem! >.< Nyuu.~ Hát nem az történt, hogy megmentettem egy ronda, ám annál finomabb macskát, és most én vagyok bajban? Nekem sütike kell!! Mert az finom, és jól is leszek tőle.. De azt ő őrzi.. Szóval itt az ideje, hogy meghalljon!

/Ezt nem hiszem el...-.-"/


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 02 2013, 10:54-kor.

_________________
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 0510Darwin útvesztője [Event] - Page 4 1110Darwin útvesztője [Event] - Page 4 0310
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 02 2013, 10:53

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Pént. Aug. 02 2013, 21:42

Támadás sikertelen. A majom könyörtelenül lesúlyt Szophiera. (Záró reagban megírom a továbbiakat. a többiek annyit látnak, hogy elhalványul az alakja, végül eltűnik.)  

A miniboss 2x10-et sebzett Szophiera.

Darwin (piros) -190

Mirika: 20 HP (piros)
Fuuko: 25 HP (piros)
Szophie
Hinari: 60 HP


hinari következik, Darwin csúnyán néz rá.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 02 2013, 23:22

Azt hiszem, egyetlen ütés kellett csak. Szophie már rohant is, én pedig drukkoltam neki, még akkor is, ha farkas volt, és csak a sütik érdekelték... mégis, ebben a teremben társak voltunk, a kudarc maró íze pedig egyszerre volt kellemetlen és váratlan. Segíteni akartam, sőt, nem is. Ölni akartam. Pimasz, gonosz majmot. Mégse voltam képes rá. Teljesen kifáradtam, pihennem kellett, és csak bízni tudtam benne, hogy a macskák elintézik, mielőtt ő intéz el mindannyiunkat...
- Fuuko, te még bírsz egy rohamot, ha kell szedd le rólam és rögtön utána leswitchelem rólad... persze csak ha addigra nem esszük meg -mondtam még, reménykedve benne, hogy nem lesz szükség az ilyen taktikákra...


Pihikör.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Pént. Aug. 02 2013, 23:41

A miniboss 2x10-et sebzett Hinarira.

Darwin (piros) -190

Mirika: 20 HP (piros)
Fuuko: 25 HP (piros)
Szophie
Hinari: 40 HP


Mirika következik.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Szomb. Aug. 03 2013, 00:35

A farkas koma eltűnt, Fuu-nyan is veszélyben volt, és észrevettem már azt is, hogy ha nem vigyázok, a kilenc életemből elbukok egyet >.> Még jó, hogy Hinya~rit szemelte ki magának a majom, ő lett volna a legkevésbé fájdalmas veszteség.
- Hagyd békén, veszélybe sodornyaa~d, hogy túlélhesd? Szánya~lmas >.> - háborogtam fújtatva a rókalány javaslatára. Nem hagyom, hogy baja essen Fuu-nyannak, most nem figyel Darwin rám, hát odaosontam hozzá és a lábamat a magasba emelve a sarkammal sújtottam le a fejére, mintha kalapács lenne!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 03 2013, 00:35

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Hétf. Aug. 05 2013, 00:48

..........éssss legyőztétek végre Darwint! Nem volt egyszerű menet, fürgesége Szophie számára végzetes következménnyel járt. Ám aggodalomra semmi ok, lévén mindannyian álomországot jártátok az elmúlt órákban. Szophie úgy ébred föl, mint egy buta rémálomból, pontosan abban a pillanatban, mikor Darwin lesúlytana rá. Hinari, Mirika és Fuuko is ébredezik, s azon tűnődhettek, vajon hányféle édességet kell ahhoz összeenni lefekvés előtt, hogy olyan őrültségekről álmodjatok, mint cicafül és rókafarok, egy részeges majomról már nem is beszélve.

Zárókör!

Összegezzétek az élményeiteket ébredés után és tegyetek pár utalást a jövőt iletőleg, melyet ez az event befolyásolt esetleg!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 05 2013, 11:08


A cicalány sikeresen levitte a majom maradék életét is, én pedig azt néztem, vajon kiesik-e belőle valami finom, rókaérzékeim teljesen ráálltak az édességre. Csalódnom kellett, a négylábú elpixeleződésével ugyanis fokozatosan hagytak cserben az eleddig oly nagyra becsült érzékszerveim, szaglásom és hallásom is egyre csak romlott, és nemsokára azt vettem észre, hogy máshol vagyok, mint eddig.

Nyújtóztam egy nagyot, és felültem: a barlang hideg padlójától fájt... volna a vállam, ha éreztem volna valamit is ebben a világban. De így legalább rögtön rájöhettem, hogy még mindig (vagy már?) Aincradban vagyok. Körülnéztem, de az imént látott, fürge lényt nem láttam, sem pedig a többit, egyiket se a hét közül. Talán a harapásától hallucináltam volna? Mert az tény, hogy utána sokmindenre nem emlékszem, illetve de, csak valahogy... nem tűntek emberinek a gondolatfoszlányok. A szaglásom és a látásom is kifinomult, sokkal másabban tudtam használni őket az álomban, mint itt. Hiába hegyeztem a fülem, semmi. Újra ember voltam, és nemcsak félig. Megráztam a fejem, és fölálltam. Gyorsan csekkoltam magamon a ruházatot és a felszerelésemet, majd kutakodtam kicsit az inventorymban, de minden a helyén volt, semmi sem tűnt el. Meg is nyugodtam, ám ahogy percről perce egyre több emléket idéztem fel, úgy nőtt is az aggodalmam. Lehet, hogy csak egy álom, de Szophie vajon jól van? Vajon csak én képzeltem oda őket, vagy ők is részt vettek benne?
Túl sok volt a kérdés, így egyelőre egyikre sem akartam megtalálni a választ, helyette csupán, mégegyszer utoljára, megnéztem magamnak a furcsán csillogó barlangot, majd sarkon fordultam, és megpróbáltam megtalálni a kivezető utat.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Hétf. Aug. 05 2013, 11:53

Még egy ütést elhibáztam, pedig már nem kellett volna sok, és a farkas lányt is megölte, miattam. De szerencsére nem kellett több embert elveszni látnom, ugyanis Kaa-nyan jólképzettségének köszönhetően meg tudta ölni a majmot. A fenevad elpixeleződött, én pedig indultam volna gratulálni neki, de hirtelen olyan nehéznek érzem a testem, a szemeim fáradnak, majd lecsukodnak de csak egy pillanatra. Mire kinyitom őket, a barlang padlóján találom magam, és itt van Kau is. Felülök a hideg kényelmetlen kavicsokkal borított földön. Megtörölgetem a szemeim, és ruha van rajtam. A vértem, a nadrágom, még a cipőm is a helyén van. Semmi sem tűnt el. A barlang faláról lecsöppenő vízcseppek hangját már nem hallom visszhangozni a fülemben, a barlang poros levegője már kevésbé zavarj az orrom, és még egy szaltót sem kockáztatnék meg. Az egész csak egy álom lett volna? Belenéztem a pontozásomba, és a szintem is a régi, meg a pontok is. Túl szép is lett volna, hogy igaz legyen, micsoda egy buta álom. Egy barlang, amiből nem lehet kijutni, egy majom aki állattá változtat, na és persze az első csók. Igen egy nagyon buta álom, ami túlságosan is valóságos volt. Felültem a földről és a kérdőn fel-fel pillantgató Kau fejét megpaskoltam.
- Semmi baj, csak egy kicsit elszunyókáltam. - nyugtatom meg, de továbbra is furcsán néz fel rám. Ami érthető is, elég sokat aludtam a barlangban. Bevertem volna a fejem? Már nem számít, ideje lenne hazatérni, de előtte venni kellene némi csokis sütit. Magam sem értem mért, de megkívántam a csokoládét, még halványan érzem is a számban az ízét. Nézzük csak, azt hiszem erre kell menni, és kijutunk.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Csüt. Aug. 08 2013, 16:05

A majom nagyot nyekkenve összecsuklott, feje pedig a padlóhoz koppant, ahogy lábam elementáris erővel sújtott le rá. Kétség sem fért hozzá, hogy lezúzom, én voltam a legvagányabb és a legerősebb harcos a kompániából. Sokat köszönhettek nekem a többiek, ha én nem vagyok, akkor ők is ugyanarra a sorsra jutottak volna, mint a farkaska Rolling Eyes Ellenfelünk csörömpölve darabokra hullott, beterített minket a pixelszilánkok csillogó sokasága, én pedig büszkén, dagadó mellkassal fordultam két megmaradt társam felé, hogy végül aztán Fuu-nyan nyakába vessem magam, ledöntsem a földre, mélyen a szemébe nézzek, és...

...felébredjek.

A lány pipacspiros arca helyett a barlang csillogó fala bámult vissza rám. Kába voltam és hasogatott a fejem, mintha valaki agyonvert volna egy pöröllyel. Nyöszörögve fordultam a hátamra, a mozdulat közben pedig ujjam beleakadt valamibe, amit végül ruhaként azonosítottam. Nem éreztem a farkamat, és ahogy a fejemhez nyúltam a füleim is a szokásos helyükön voltak. Bőröm hideg volt, szőrnek meg nyoma se maradt a hajamat leszámítva. Lassan feltápászkodtam és megráztam a fejem. Még mindig zsongott, de azért valamennyit felfogtam a környezetemből. Se majom, se olyan rókaszerű izék nem leselkedtek utánam, de a többiek se voltak sehol. Tökegyedül voltam. Lehívtam a menümet, de semmi nyomát nem találtam annak, amit az imént átéltem. Tényleg álom lett volna? Móóó, ez nem fair :/ Én voltam a hős, erre az egész csak az elmém tréfája volt? Pedig tök menő volt, ahogy fegyver nélkül is tudtam zúzni. Fel is keltem és megpróbáltam egy olyan pördülős rúgást, de persze az lett a vége, hogy megöleltem a földet, mert olyan magányos maradt nélkülem. Csalódott sóhajt hallattam, majd némi vergődés után újra talpra álltam, hogy kibotorkáljak a zsákutcát jelentő teremből és lelépjek. Fuu-nyan is olyan cuki volt... bárcsak találkozhatnék vele, tuti agyonnyomorgatnám. Eh, hülye álom... nekem alváshoz nem plüssmaci kell, hanem Fuu-nyan :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Szophie Csüt. Aug. 08 2013, 22:46

Egyszerre egy ütést érzek a hátamnál, majd még egyet a mellkasomon. Éppen felsikítanék a fájdalomtól, amikor rájövök, hogy olyan nincs is, illetve amikor abban a pillanatban sötétség vesz körül. Nem értettem az egészet, és mintha valami puhán feküdnék. Nem értettem az egészet, ám akkor hirtelen valami puha halad el az arcom előtt, arra ösztökélve, hogy tüsszentsek. Ennek hatására kinyitottam a szemem nagy hirtelen. Tehát egészen eddig csukva volt.. Valami fehér szőrpamacs dugította el az orromat, mai miatt nem tudtam rendesen lélegezni. Hirtelen furcsa gondolat szökellt át az agyamon.. Egy jeti! Egy jeti ül az arcomon!! Nagy ijedtségemben felkaptam a szőrpamacsot, és elhajtottam magamtól. Nagy nyekkenéssel ért földet...Vezér. Ugyanis az ő farka lógott a számba, orromba, mindenembe.. Hányszor elmondtam pedig neki, hogy ezt ne tegye. Ne aludjon mellettem, meg sehol a közelemben. Most jól megjárta! Akkor miatta álmodtam azt, hogy.. Vagyis az álom volt? Vagy most mi is történt? Gyorsan felültem, bár még egy picit szédültem, nem is tudom, mitől. Végignéztem magamon, és úgy találtam, egyetlen szőrpamacs sem lóg ki semmimből, és nem, nem változtam farkassá.. Vagy lehet, de akkor tuti elmúlt már. Most akkor az egész igaz volt? Vagy csak bevertem a fejem? Vagy most mi? Egyes egyedül a barlang csillogó kövei voltak biztosak, semmi más nem. Tuti, hogy bementem oda, és tuti, hogy történt valami.. Érzem! De hogy én farkaslánnyá változzak? Ez olyan abszurd.. Nem is értem. Meg nem említem ezt senkinek.. A buta agyam újabb képzeletei. Kezdek besokallni, és egyszerűen megőrültem. Remek.

_________________
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 0510Darwin útvesztője [Event] - Page 4 1110Darwin útvesztője [Event] - Page 4 0310
Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Csüt. Aug. 08 2013, 23:51

Jutalom fejenként 50 exp és 100 arany, továbbá --->

Random.org szerint a következő T2-es potikat és kristályokat kapjátok jutalmul:
  • Fuuko - Tartós Specialitás Potion
  • Hinari - Pánik Kristály
  • Szophie - Nagy Potion
  • Mirika - Gyenge Bossgyengítő Kristály


Figyelem, csak 9. szinttől használhatóak!

A jutalmakat Klein írja be. Egil nevében is köszönöm a résztvételt, főleg a 4 kitartó hölgynek! Very Happy

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 4 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.