Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darwin útvesztője [Event]

+6
Koshitsu Esutel
Kyuushiro
Hinari
Ryuninji Ren
Fuuko Shinatsu
Egil
10 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Pént. Május 24 2013, 13:16

Úgy vetődtem rá a zsákmányra, mintha ezer éve nem ettem volna. Hihetetlenül finom volt, és minden harapással éreztem, hogy visszaszáll belém az erő. Feltöltődtem, mire végeztem, duzzadtam az energiától és lelkesen, de leginkább gyorsan iramodtam neki a járatoknak, hogy minél sebesebben megleljem a majmot és jól fejbe kólintsam a botjával Rolling Eyes Izmos lábaim csak úgy falták a métereket, egy-egy élesebb kanyart sem okozott gondot bevenni különösebb sebességveszteség nélkül. Élveztem a mozgás szabadságát *>* ...mígnem bele nem ütköztem valami hájas falba. Hátraestem, egy szikla állított meg.
- Nya~ - fogtam a fejemet, majd megrázogattam, hogy a csillagok eltűnjenek. Felpislantottam, hogy mégis miféle akadálynak mentem neki, nyáltermelésem pedig rögtön beindult. Egy patkány **.** Ritka ronda volt, de ízletesnek tűnt.
- Nyahaha~ megéheztem. Peched van, egerentyű :3 - csillant fel a szemem és egyből neki is ugrottam, szemfogaimat kivillantva, hogy átharaphassam a torkát. Az egyiket. Valahogy ő is így gondolkodhatott, mert abban a pillanatban, ahogy megkóstoltam a pixeltestét, ő belém döfte a hosszú karmait. Én nem engedtem, és megragadtam a karját, hogy ne tudja kivenni a kezét sem a hasamból. Szépen lassan fogyott mindkettőnk életcsíkja, de a fölény nálam volt. Én irányítottam a harcot jó macska módjára, Jerry már így is bátor volt, hogy szembe mert velem szállni :3 Percekig álltunk így. Én haraptam, és tartottam a karjait, miközben a karma pengeként mertül el bennem. Ám amint egy csapás távolságra került a haláltól, elengedtem és egy pördülést követően bezúztam az oldalát. Legalábbis így tettem volna, ha nem találkozik a lábam az övével. Blokkolt, és már nyúlt is újra utánam, de nem járt túl az eszemen >.> Elhajoltam, igaz éppen csak az éles karmok elől, meg ragadtam a csuklóját és a falhoz csaptam a patkányt. A vergődésének ezzel vége lett.
- Egészségemre :3 - nyaltam meg az ajkaimat, és vártam, hogy kiessen ebből is valami finomság, de ez nem történt meg. Füleim lekonyultak, csalódtam. Olyan fincsinek tűnt, erre semmit sem ad? Pfff... Szomorúan lépdeltem tovább, és belöktem a kaput, ami a szörny mögött volt. Felnéztem, milyen terem várt rám és egy, kettő, három, négy újabb szörnyeteget számoltam meg. Ennyivel kéne megverekednem egyszerre? Bah...
De nem, ők másmilyenek voltak. Kommunikáltak egymással. Tudtak beszélni. Ez azonban nem akadályozott meg abban, hogy felborzoljam a szőrömet a farkaslány morgását hallva és fújjak rá egy sort. Viszont akkor... akkor megláttam Őt. Füleim rögtön megmoccantak, farkincámat is örömtelien csóválni kezdtem. Becserkésztem az áldozatomat lassan, óvatosan közeledve hozzá, és egy hirtelen mozdulattal, játékosan rávetődtem hátulról.
- Myaaa~ Ki vagy te, cuki kislány? <3 - simultam hozzá a macskalányhoz (Fuuko), és finoman megharaptam a fülét és cirógattam a farkincáját. Ha olyan érzékeny, mint az enyém, akkor nagyon jól megleszünk *.*
- Te vagy a legédesebb cicalány, akit valaha láttam <3 - búgtam a fülébe szerelmesen, és ha bárki is közel mert hozzánk jönni, azt a karmaimmal szándékoztam visszatartani. Ő az enyém, csakis az enyém *3*
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Egil Szomb. Május 25 2013, 09:25

Öten maradtatok, Ren is kilépett.
Egyesek félénkek, mások bizonytalanok, megint mások hirtelen szerelmesek lettek.
Az ismerkedés folyjon tovább. A következő körben adok további részleteket, amennyiben ez megfelel nektek. Egyenlőre csak felfülelhettek egy csöpögő hangra.

Határidő: Június 2, vasárnap éjfél.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Május 27 2013, 12:18

Oké, én megtettem minden tőlem telhetőt, de ezek tüntetően nem figyelnek rám. Pedig érkeztek még mások is.
Kezd igazán zavarni a meztelenségem. Bár... hm... látnivaló akad, azért mégis meglehetősen fura helyzet. Egy érdekes macskaszerű lány népszerűsíti a... hm, modern liberális felfogást, lévén meglehetősen erotikusan közeledik egy agresszív lányhoz. Érdeklődve nézem, mi lesz ebből, már csak azért is, hogy lássam, mekkorát fog repülni a nyomuló, modern szellemiségű macska. Mert ha a letámadott valóban nem tanúsít túl szociális viselkedést, akkor ez érdekes lesz.
Persze azért igyekszem nem túl feltűnően vizslatni, hiszen azt én sem szeretem. Bár az, hogy a (hátsó) farkammal takarom magam, életképes megoldásnak bizonyul, azért mégis érdekes a helyzet. A franc, Akihiko egy rohadék, ráadásul egy perverz állat...
Na mindegy, rólam itt nem vesznek tudomást. Vagy csak túl szemérmesek. Egyelőre odasimulok a falhoz, és várom, hogy alakulnak a dolgok a lányoknál. Mást egyelőre nem nagyon szándékszom tenni. Alig várom, hogy visszakapjam a ruháimat, bár... ha ez azzal jár, hogy a lányok sem lesznek fedetlenek, akkor ez némi lemondással jár. Úgyhogy inkább nem is kívánok semmit, jobban járok, csak várok az események folyására.
De mi ez a hang? Mintha valami csöpögne. Bár ez egy barlangban nem túl szokatlan, azért mégis elkezdem forgatni a fejem, és keresem a hang forrását, ami esetleg fontos lehet. Talán a Hallgatózásom a segítségemre lesz. De mi a franc lesz most? Hogy fogunk kijutni? És egyáltalán mi a cél ezzel a nem kicsit elborult ötlettel? Mindegy, majd kiderül, először is azt kellene megtudnunk, mi a legközelebbi akadály....

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Hétf. Május 27 2013, 13:03

Miközben a Rókaszörnyet figyeltem, hirtelen olyan érzésem támadt mintha valaki figyelne, az érzést elhessegettem. Sokkal inkább azzal voltam elfoglalva, hogy vajon miért nem támad meg ez az élőlény a többiekkel ellentétben. Ö inkább csak bujkál. Majd hirtelen, a gondolataimat megszakítja, hogy valami, vagy inkább valaki hirtelen simulni kezd a hátamhoz. Először veszélyben éreztem magam, csapdába estem, elkaptak. De amikor hirtelen megszólalt, kicsit megnyugodtam. Megszokásból rögtön be akartam neki mutatkozni, de amint lejjebb pillantottam, rájöttem hogy meztelen vagyok. A testem teljesen különbözik az eredetitől. Lehet ő is egy játékos akit csapdába csaltak azok az állatkák, és ha ez igaz akkor nem tudnék a szemébe nézni a városban ha találkozunk, úgy hogy tudom hogy látott meztelen. Álnevet fogok használni.
- Szia én Fu... - hirtelen gyengéden beleharapott a fülembe, ami rögtön nevetésre késztetett, és nevetve folytattam a bemutatkozást. - Fuuko vagyok - miközben csiklandozta a farkincám és a fülemet harapdálta, eszméltem fel hogy én hülye az eredeti nevem mondtam el neki. Az arcom szépen lassan vörösre váltott, és amikor bókokkal halmozott el még vörösebbre. A fejem felé fordítottam, hogy lássam ki, vagy mi is ö. Egy nagyon aranyos cicalány dorombolt nekem. Mindig is szerettem a cicákat, késztetést éreztem rá hogy megsimogassam. A fülei különösen puhák voltak. Miközben a puha fülecskékkel voltam elfoglalva, egy morgásra lettem figyelmes, ami kicsit más volt mint az előbbi. Egy újabb lény bukkant fel. Nem tartom kizártnak, hogy ö is egy ember valójában.
- Umm, Szia, te is ember vagy? - kicsit hülyén hatott a kérdés főleg mivel én is sokkal inkább hasonlítottam egy állatra mint egy emberre, de próba szerencse. Eddig teljesen elterelte a figyelmem, hogy egy kék bőrű valami is megjelent. Ő sem tűnik ellenségesnek. Főleg hogy a farkát maga elé húzva áll tőlünk pár méterre. Jobban megnézve rajta nincs semmi szőr és tökéletesen kivehetőek az idomai. Ő biztosan egy fiú... fiú...
- JÁÁÁÁÁÁ - sikítottam fel mert feleszméltem, hogy itt állunk meztelenül lány létünkre alig pár méterre egy fiútól. A cicalányt szorosan magamhoz húztam, így egymást takarva keveset mutathatunk meg a hím egyednek. Az arcom rákvörös lett, még vörösebb mint eddig. Majd amikor köszöntött minket, biztos lettem benne hogy ő fiú.
- Perverz! - időközben megbántam amit mondtam, mivel ő is akarata ellenére lehet meztelen, mint mi. Majd bólintottam egyet arra a kérdésére hogy mi is játékosok vagyunk e. Nem szerettem volna ha közelebb lép hozzánk, mindig is szégyenlős voltam.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 27 2013, 17:29

- Mi- Mi ez az egész? Miért kérdezik azt, hogy játékos vagyok-e? - egyik fülemet hátracsaptam, és félre billentett fejje figyeltem az eseményeket. Ugye voltam én, a gondolkodásommal, ami azt engedte feltételezni, hogy ők is ugyanabba a slamasztikába kerültek, mint én. Aztán ott volt az az érzés, hogy nem is kell tőlük félnem, pláne a két cicalány dörgölőzését elnézve. És ezen kívül még ott volt az ösztönöm. Az ösztönöm, ami egyszerűen nem hagyott békén. Folyamatosan ott tombolt bennem az ellenszenv, melyet a többiek felé éreztem. Főleg a kiscicákat volt kedvem megtépázni egy kicsit. Ahogy ráérősen dorombolgattak, megtapasztalhattam azt a több évszázados beidegződést, melyet egy kutya is érez a macskák iránt, és mely a farkasokban is megvan, A róka és a kis kék ufo nem idegesítettek annyira, mégis kirázott a hideg minden egyes mozdulatuktól. Ne merjék! Nehogy közelebb jöjjenek! Ez az én területem! Késztetést éreztem a területem megjelölésére, mint azt a rendes állatok szokták. Vagy egyszerűen csak pisilnem kellett?? Nem tudom, mindenesetre ezt az érzést csak fokozta az a hang, mely ott visszhangzott az agyamban. Csipp, csepp, csipp, csepp.. És mindezek mellett még ott volt az a eszement ötletem, hogy meg kell mentenem a sütikéket! Haza akarom vinni az összes sütit! Mindet, sokat, az összeset. És ahhoz, hogy megkaparintsam őket, mindenképpen szükségem van rájuk. Lehajoltam a földre, és lapos kúszásban megindultam a többiek felé, miközben fenyegetően kivillantottam fogaimat, ha közelebb akartak jönni. - Én az vagyok..- válaszoltam, majd hozzátettem - Voltam. És sütit akarok! Segítetek nekem elvenni tőlük? - nem merészkedtem nagyon közel, végig a territóriumom határán sétálgattam (amit még nem jelöltem meg, így egyre jobban kezdett idegesíteni a csöpögés.. jajj de kell pisilni!!).

_________________
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 0510Darwin útvesztője [Event] - Page 2 1110Darwin útvesztője [Event] - Page 2 0310
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Hinari Kedd Május 28 2013, 13:15


Erősen karmoltam a sziklát, izmaim megfeszültek, ugrásra készen várták a fejleményeket. Még mindig elrejtőztem, csupán a fejem nyújtogattam előre, hogy lássak is valamit a járat történéseiből. Hamarosan ismerős macskalány érkezett, ám a morgásom nem ijesztette el, helyette rólam kérdezett. Meg is lepődtem kicsit, hogy tud beszélni, ám ez nem akadályozott meg abban, hogy felborzoljam a szőrömet, és mérgesen fújjak rá.
- Róka hát. Mi más? – ösztöneim azt súgták, ignorálnom kéne, vagy elkergetni. Jó a húsa, de a karmai, azok veszedelmesek, és úgy villogtatja a szemét a sötétben, ahogy azt mi, rókák szoktuk. Beleszimatoltam a levegőbe, és lesunytam a fejem, amikor újabb lények érkeztek. Az egyik kék volt, bőre sima, mint a békáknak, a szaga pedig azt súgta, még megízlelni sem érdemes. Csupán az volt a szerencséje, hogy ő is tartotta a távolságot, így elegendő volt megmutatnom neki a fogaim, és máris nem jött közelebb. Ő is kérdezett, ám neki már nem válaszoltam. Még prédának se volt jó, nemhogy csapattagnak. A farkaslány pedig… idegesen húzódtam hátrébb, nem tetszett, hogy senki sincsen az én népemből. Nem jöttem elő, továbbra is morogtam rájuk, nemtetszésem jeleként villogtatva a szemem, mikor megérkezett egy újabb Nyau. Állati érzékeim egyre jobban ellene voltak a helyzetnek, ám emberi kíváncsiságom mégis itt marasztalt.

Fuuko? Érdeklődve kukucskáltam ki a bújóhelyemről, jobban megnézve magamnak a cicalányt. Tényleg ő lenne az? Nem csoda, ha ismerősnek tűnt. És akkor a többiek is, mind…. Mirika!? Elmosolyodtam, a megkönnyebbülés elnyomta állati ösztöneim, olyannyira, hogy még az állandó, mély morgást is abbahagytam. Hosszú, lompos farkammal igyekeztem takarni a nem publikus részeimet, ezt elősegítve, valószínű a szégyenkezés miatti vörösségtől, sikerült rögtön három hátsó végtagot is megidéznem, így – amíg egyik szabadon kacskaringózott a levegőben – a másik kettő megoldotta a problémát. Léptem egy-két lépést feléjük, majd közelebbről is megszimatoltam őket.
- Fuuko, Mirika, ti vagytok azok? Én Hinari – üdvözöltem őket, egyelőre csak velük foglalkozva, hiszen egyedül őket ismertem fel.
- Süti? Azt én is szeretnék – fordultam a fehér farkashoz egy kicsivel később, közben az életcsíkomra pillantva – Talán a kapu mögött lesz pár – folytattam, az említett irány felé bökve.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Szer. Május 29 2013, 17:12

Nem jött senki sem közelebb. Helyes, nagyon helyes. Nem is engedném. Az nem érdekelt, hogy távolról méregettek minket, amíg a területünkön kívül maradnak, hát üsse kavics. Nézzenek, amennyit csak akarnak, amíg az édes kis cicalánykára fordíthattam a figyelmemet, addig még fejen is állhatnak!
- Szia-miaú :3 Én Kanyan vagyok~ <3 - dörgölőztem Fuuko-nyanhoz tovább, és serényen simogattam a fülét és a farkincáját, hiszen tetszett neki *.* Legnagyobb örömömre az én füleim is kaptak egy kis kényeztetést, az érzés csiklandós volt, de egyben melengető és kellemes. Elpirultam és boldogan doromboltam a kezei között~ *.*
Valami vagy valaki azonban elterelte a figyelmét, így rosszallóan pillantottam a morgolódó farkasra, aki megzavart minket a játékban. Nem tetszett, hogy Fuu-nyan mások iránt is érdeklődést mutat és meg kell osszam a figyelmét holmi kutyafélékkel. Át fogom harapni a torkát annak a nyomoréknak, ha tovább morog ránk. Hirtelen azonban Fuu-nyan felsikított, amit az érzékeny füleim nagyon megsínylettek. Lelapultak, de már késő volt, csengett-bongott, mint a harangjáték a Big Benben. Az ijedsége forrása a kék bőrű lény volt, fel is került a pillanatnyi halállistám tetejére. Deee.. ezzel együtt Fuu-nyan szorosan magához húzott, és a testének közelsége segített belefeledkezni a bosszúságokba. Dorombolva bújtam hozzá, és tértem vissza a cirógatásához.
- Mya~ Ez nya~gyon jó *.* Nye~ félj, én vigyázok rád :3 - mosolyogtam rá, majd ajkamat az övére tapasztva megcsókoltam, ellenkezést nem tűrve. Csakhogy valaki már megint félbe szakított minket, miért nem lehet nyugton párosodni? >.>
- Fuu-nyan az enyém, ha közelebb jössz megkarmollak, Hinya~ri <.< - fújtam rá a ravaszdira, és odébb húztam a cicalányt tőle. Nekem nem a süti kellett, le mertem volna fogadni, hogy Fuu-nyan még finomabb, csak nem hagyták, hogy békében "megkóstolhassam". Irigy kutyák és rókák, meg kék bőrű alienek, már késő. A csaj az enyém, én stoppoltam le először ˇ^ˇ
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Egil Vas. Jún. 02 2013, 08:49

Bár a következő körre szívesen feltenném a tizennyolcas karikát és olvasnám Mirika és Fuuko ismerkedését, de azt hiszem ideje folytatni.
Szophie vadászatát és mindenki más dolgát egy ismerős hang szakítja félbe. Egy nevetés. Egy idegesítő, gúnyos nevetés, mi visszhangzik a járatokban. A hallásotok jó, így tudjátok, hogy merre van a forrása. Csupán csak egy kanyar, csupán csak pár méterre tőletek. A fal, mert eleinte egy fal, hamar egy ajtóvá alakul és emelkedik is ki mellőle egy csap is. Vagy legalábbis valami csap szerűség, miből a csepegő víz hamar folyni kezd. Igyatok, mert ha isztok, úgy egyszerű dolog történik: Gyógyultok.
Nos, a kapu nyitva. Az ajtó mögött pedig Mr. Darwin van. A majom, kivel az elején találkoztatok.

Határidő: Június 9, vasárnap éjfél.

A következő körben már kezdődik a harc.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Vas. Jún. 02 2013, 15:00

Kanyan, milyen aranyos név, most már tudom valahogyan szólítani, az eddigi egyetlen olyan élőlényt itt akivel tudtam beszélgetni, sőt közel merészkedett hozzám. Miközben szorosan magamhoz húztam, hogy a furcsa kék lényecske ne tudja feltérképezni meztelen, itt-ott szőrrel borított testünket, heves dorombolásba kezdett. Pont mint egy rendes macska, én egész idáig próbáltam minden nemű állati vágyamat, ösztönömet elrejteni. De ha belegondolok, nem mindig sikerül, a hangok, az érintésekre való reagálások. Időközben a rókalányka elődugta a fejét rejtekéből egy darabig kíváncsian kémlelt minket, majd rákérdezett hogy én vagyok e én illetve még egy nevet mondott. A hangja ismerősen csengett, kicsit meg kellett tornáztatnom az agyam, majd ha jobban megnéztem, az arcvonásaival sikerült beazonosítanom. Ő tényleg Hinari-san. Nagyon régóta nem találkoztam vele, kicsit kellemetlen, hogy pont meztelenül kell viszont látnom. Sebaj ez még nem akkora probléma, végül is, lányok vagyunk. Habár ez a gondolat még mindig nem nyugtat meg.
- Rég találkoztunk Hinari-san - Majd a kérdésre válaszolva a farkaslánykára tekintettem, és hallgattam a válaszát korábbi kérdésemre, karjaim között enyhe morgásra lettem figyelmes. Kanyan felé fordítottam a fejem, hogy meg tudjam mégis mi történhetett. Az orrom az övéhez ért, majd ajkaink is összetalálkoztak egymással. Tágra nyílt szemekkel néztem vissza a lányra. Megdöbbentem, egyszerűen nem tudtam hova tenni a dolgokat. Ráadásul az első csókom, egy cicalány elvette a legelső csókom. Kicsit ledermedtem, arcom rákvörös színt vett fel, számat beszédre nyitottam, de hang nem igen akarózott kijönni rajta. Miközben féltékenyen távolabb terelt Hinari-tól, egy sátáni kacajra lettem figyelmes. A hang ismerős volt, biztos voltam benne hogy már valahol hallottam. A kíváncsiság erősen furdalt, de nem volt annyira erős az érzet ami el tudta volna nyomni a gondolataimat a csókról. Megragadtam, a lány kezét és ha hagyta akkor elkezdtem vele futni a hang forrásának irányába. Ha nem akkor egyedül indultam el hogy megtudjam mégis mi hallatta ezt. Nem volt, túl messze csak két percnyi séta lett volna, de mégis jobbnak láttam minél előbb odaérkezni. Egy ajtó, és nem messze tőle még vízforrásra is leltünk. Az éhségem nem tudom csillapítani, de a szomjúságom igen, talán segít elfeledtetni velem azt a mennyei ízű süteményt amit korábban ehettem. Közelebb léptem lehajoltam, hogy ihassak egy keveset.
- Nos, bemegyünk? - kérdeztem elsősorban a lánytól akit magammal ráncigáltam, majd a tekintetem azokra szegeződik akik szintén jöttek velünk.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Hinari Szomb. Jún. 08 2013, 14:09


Félrebillentett fejjel nézegettem a jelenetet, vagyis inkább a jeleneteket. A cicalány féltékenysége manccsal fogható volt, ám én csak jót mosolyogtam rajta: úgy tűnik, mindenkit megváltoztatott kissé a külső átalakulás és az állatlét, s én éppen ezért, még közelebb is húzódtam hozzájuk ahelyett, hogy eloldalogtam volna. Rendkívül kíváncsi voltam Fuuko reakciójára, hogy hogyan fogadja a hirtelen csókot egy hozzá hasonló, visszahúzódó lány. Füleimet meg-megmozdítottam, szemeim villogtak a félhomályban, élénken figyelve a cicapáros minden rezdülését.

Erre nem elfutnak? Egy pillanatra még a szájamat is eltátottam, ezt aztán végképp nem vártam volna. És hogy pont Fuu volt az, aki a továbbiak privátban történő kezelését kezdeményezte? Egyáltalán, kezdeményezett? Hűűű. Tekintetemet a többiekre vetettem, hogy vajon ők mit szólnak ehhez a fordulathoz, ám amint a kékbőrű arcán megjelenő gondolatokat felismertem, idegesen nyaltam meg a szájam szélét, és álltam elé. Szőrömet kicsit fel is borzoltam, hogy tudassam vele: ne merészeljen utánuk menni, hiszen nem véletlenül akarnak kettesben maradni, hagyja békén őket, és legeltesse a szemét máson. Máson, de nem rajtam! Még morogtam is rá, azt hiszem.
Aztán csak tudatosult bennem az előbb hallott nevetés, és hogy pont abból az irányból érkezett, amerre a macskapár loholt. Hármasban egy idegennel, hm? Nem, nem valószínű. Inkább csatlakozok, még a végén megöletik magukat, miközben nem az ellenséggel, hanem egymással vannak elfoglalva. Igen, az lesz a legjobb, ha követem őket. Akár tetszik nekik, akár nem. Hátha az esetlegesen leeső sütiket se veszik észre, így mind az enyém lehet! Újra megnyaltam a szájam szélét, ezúttal a finomság gondolatától, és szó nélkül utánuk ügettem.

Mikor odaértem, Fuuko éppen a furcsa csapszerűség felé hajolt, hogy igyon belőle. Pff, macskák. Kis házikedvencek, eszükbe se jut, mennyire emberalkotta képződmény az a bigyó, simán lehet fertőzött is akár. Léptem hátrébb pár lépést, és onnan követtem az eseményeket: egy tó vagy pocsolya jobb lenne, az természetes, az való a vadon népének, nem ez az izé. Ám amint észrevettem, hogy gyógyul tőle, az emberi énem átvette az irányítást a rókaösztönök felett, és, ha kicsit húzva is a számat, de követtem Fuuko példáját. A víznek fémíze volt, nem ízlett, de kibírtam, hogy ne köpjem ki, és ne prüszköljek tőle. Sütiket akartam, méghozzá azonnal!
- Én megyek – feleltem határozottan, magamban remélve, hogy hamarosan ehetek valamit, ami elnyomja a víz borzalmas mellékízét. Mondjuk valami édeset, igen. Hmmm. Vajon milyen íze lehet egy majomnak?

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Jún. 09 2013, 23:51

A bizarr helyzetet, nevezetesen, hogy kék izévé alakulva meztelen lányok között vagyok, akik érdekes hajlamokról tesznek tanúbizonyságot, hamarosan elnyomja a szabadulás vágya. Akkor is ki akarok jutni! Szerencsére a kinézetemmel járó enyhe állati ösztönt könnyen el tudom fojtani, legalábbis majdnem teljesen. Nem baj, most már nyugodtan követhetjük ezt a hm... csöpögést, vagy folyást, vagy mi ez. Nem vagyunk túl sokan, úgyhogy ha harcra kerül a sor, össze kell dolgoznunk. És lehet, hogy a harc csak a jobbik eset. Akkor legalább van esélyünk a túlélésre.
Na mindegy, a baljós gondolatok semmi jót nem hoznak. Ezek után, ami itt történt, már semmin nem lepődnék meg, bár lehet, hogy rejteget még valamit ez a kazamata. Valami agyzsibbasztó hülyeséget. Állattá alakulás... nem mintha nem tetszene az új külsőm, csak akkor is beteg gondolat. Az a rohadék majom, vagy mi a franc volt az... érdekes njk, az biztos. Enyhe vérszomjat érzek iránta, színesen a falra kenném, de tűrtőztetnem kell magam. Addig legalábbis, amíg nem találunk rá.
Oké, elérünk a csaphoz. Sorra isznak belőle a többiek. Szomjas nem vagyok, de mivel látom a gyógyulást, nyugodtan a vízhez lépek, és én is követem a példájukat. Ez az! Életpontjaim újra a maximumon vannak, és bármire készen állok. Legalábbis remélem.
Az egyik macska azt kérdezi, bemenjünk-e. Nem válaszolok semmit. Úgyis tudom, hogy bemegyünk. Már csak azért is, mert ez a legértelmesebb útvonal.
Ha a többiek bemennek, én is követem őket. Figyelek kiélesedett érzékeimre, nem látok vagy hallok-e valamit, ami ellenségre utal. Ha igen, azonnal megmerevedem, és felkészülök a harcra...

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Szophie Hétf. Jún. 10 2013, 20:19

- Nyehh.. Nem fogom lecsapni őt a kezedről, ne aggódj. - borzoltam fel a bundámat. - Én jobban bukok a vad kutyulikra, mint egy ilyen szőrgombócra, és abból is a hímeket részesítem előnyben. - Magyaráztam a cicalánynak, aki látszólag féltette újonnan szerzett barátnőjét. - Egyébként tudtommal nincs párzási idő. - ráncoltam a homlokom.
Neki álltam újabb süteménykék keresésének, amiben egyik kis róka segítségemre is volt. Ha ők is játékosok, akkor bizony van itt két meleg csaj - a hideg futkos a hátamon tőlük - van még egy egész rendesnek mondható csaj, akivel talán odakint is összebarátkozhatunk, ha kijutunk innen, és van még egy.. Egy fiú?! Öhmm.. Ott lóg a... himbilimbije!
- Íiiiiiiiii! - fordítottam el a fejem. - Nye mutogasd! - vágtam hozzá köveket. Aztán rájöttem saját csupaszságomra is. - Ne nézzetek rám! - kiabáltam kiakadva, miközben kezeimmel takarni kezdtem magam. Kiakadásomat egy nevetés zaja szakította meg. Oda akartam menni, megnézni, de természetesen még mindig bezavart a csupasz állapotom. Hirtelen ötletként magam elé vontam hosszú, bundás farkincámat, ami szépen mindent takart, így már simán közlekedhettem mindenki között. Miközben elsétáltam a róka kisasszony mellett, halkan a fülébe súgtam: Vigyázz! Ő egy fiú, nehogy rád cuppanjon, vagy valami..
Amint a hang forrásának helyére értem, nem találtam mást, csak egy vízcsapot. Csipp csepp.. Az csöpögött. Teljesen jól jött, mert pont szomjas voltam, így hamar odarohantam, és nyalni kezdtem az életadó italt. Szó szerint életet adott..
- Majmóca! - kiáltottam fel, mikor megláttam azt az alakot, akivel az elején találkoztam. Ehh.. Fel kellett volna ismernem, hogy ő röhögött!

_________________
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 0510Darwin útvesztője [Event] - Page 2 1110Darwin útvesztője [Event] - Page 2 0310
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Szer. Jún. 12 2013, 17:55

Nevetés, röhögés. Érzékeny füleim egyből megmoccantak és a hang irányába fordultak, beazonosítva a forrásának irányát. Tekintetemet is arrafelé kaptam, de minthogy nem láttam senkit, csak a sarok mögött rejtőző új járatot, úgy határoztam, hogy minek is törődnék vele? Hiszen most fontosabb volt Fuu-nyan, kitöltötte minden gondolatomat a cicalány, olvadoztam pírtól vöröslő orcájától. Annyira édes volt, nem csak az ajkait akartam megkóstolni :love:Csak nya~, folyton beleugatnak, és elrontják a hangulatot ezek a rühes kutyafélék >.>
- Mya~ te aztán nya~gyon szakértő vagy a témában :roll:Ajánlom is, hogy tartsd távol mya~gad tőlünk >.> - nyávogtam be a fehér farkaslánynak, és már-már pont akartam javasolni Fuu-nyannak, hogy lépjünk le innét, mire ő hirtelen megragadta a kezem és futni kezdett o.o Nem mondom, lehidaltam, és a kézfogót észlelve én is kicsit elpirultam, ami azért is volt furcsa, mert az imént full egymáshoz bújtunk. Talán a gondolat, hogy végre kettesben leszek vele? Áh, nem, ez hülyeség volt, a nevető hang felé rohant velem. Hogy miért, arról halvány lila gőzöm se volt, és ami azt illeti, kicsit kelletlenül követtem így, tudván hogy nem valami olyan helyre tartunk, ahol összebújhatunk Sad
Egy ajtóhoz értünk, mellette egy csapból folyt a víz. Ezek szerint innen jött a csöpögő hang is Surprised Fuu-nyan habozás nélkül ivásra adta a buksiját, és én is követtem a példáját. Szomjas voltam, szóval lefetyeltem én is a vizet, amitől visszakaptam az elvesztett erőmet is. Klassz! Időközben a többiek is befutottak sajnos (vagy nem), én meg ösztönösen Fuu-nyan elé álltam, hogy védjem őt tőlük.
- Hát, ha szeretnél bemenni... Mya~jd én vigyázok rád jól :3 Utánya~ szeretnél kicsit félrevonulni? Embarassed - súgtam a lány fülébe kicsit elpirulva, majd a kezét fogva bekísértem az ajtón a többiek után. Velünk szemben az a nyomorék majom tespedt, akire eddig vadásztam, de most már nem is voltam annyira lelkes, hogy itt volt nekem Fuu-nyan. Persze mondjuk nem ártana visszaváltozni, bár egyeseknek tutira bejönne, hogy egy igazi, hús-vér cicalánnyá váltam, de nem igazán akartam azokkal a kockákkal kezdeni. Ellenben Fuu-nyan... <3


// Bocsi a késésért Embarassed//
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Kedd Júl. 23 2013, 20:00

Minden mellébeszélés nélkül következzék a harc!

Mirika (Sebzés: 34, minden 3. körében pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Fuuko (Sebzés: 19, minden 5. körében pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Szophie (Sebzés: 28, minden 5. körében pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Hinari (Sebzés: 30, minden 4. körében pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin

Mirika: 80 HP
Fuuko: 125 HP
Szophie: 100 HP
Hinari: 100 HP
_______________________________________________________________________________________________________________

Határidő: 3 nap/kör
Szólimit: nincs, harci körök következnek egészen addig, amíg le nem győzitek Darwint, vagy... el nem veszítitek az összecsapást. Muhahaha Twisted Evil Mind meg fogtok halni \o/


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29 2013, 10:23-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Mirika Kedd Júl. 23 2013, 20:32

- Myaaaa~ Mad- nyávogtam fenyegetően, és még a szőrömet is felborzoltam, ahogy beléptünk és óvatosan lépkedve közelíteni kezdtem a majom felé. Nem ugrottam neki rögtön, de a gyorsaságomnak amúgy sem állhat ellen.
- Változtass vissza minket >.> Kivéve Fuu-nyant, őt hazaviszem így :3 - utasítottam a botos vén fószert, majd hirtelen megiramodtam felé, felugrottam a levegőbe és egy menő pörgőrúgással becéloztam a rusnyaság fejét *3*
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 23 2013, 20:32

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Kedd Júl. 23 2013, 20:43

A miniboss 2x10-et sebzett Mirikára.

Darwin (zöld) -34

Mirika: 60 HP
Fuuko: 125 HP
Szophie: 100 HP
Hinari: 100 HP


Fuuko következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szomb. Júl. 27 2013, 21:40

//elnézést, hogy kicsit fenntartottam az eventet, nem igen volt időm írni Crying or Very sad //
A harc olyan hirtelen kezdődött, nem is tudtam, hová nézzek, Kaa-nyan máris támadni készült ami sikerült is neki, de máris aggódhattam, mert kétszer visszatámadott rá a majom. Mindenfelé vörös pixel darabkák szálltak. Nem hagyhatom, hogy csak úgy elbánjon szegénnyel, főleg mert az én hibámból botlottunk bele a bestiába. Összeszedtem minden bátorságom és odarohantam a megsebzett lányhoz.
- K-kanyan, minden rendben? - kérdeztem aggódóan, majd elrugaszkodtam a talajtól és próbáltam megsebezni, de nem igazán voltam biztos, benne hogy sikerül.


A hozzászólást Fuuko Shinatsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 27 2013, 21:41-kor.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 27 2013, 21:40

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Szomb. Júl. 27 2013, 22:30

Támadás sikertelen.

A miniboss 2x10-et sebzett Mirikára.

Darwin (zöld) -34

Mirika: 40 HP
Fuuko: 125 HP
Szophie: 100 HP
Hinari: 100 HP


Szophie következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Szophie Vas. Júl. 28 2013, 11:16

Pislogni sem volt időm, máris elkezdődött a harc a majmóca ellen. Most miért is bántjuk szegénykét? Attól még, hogy legyőzzük nem biztos, hogy visszaváltozik.. Jajj szegény fejemnek. Viszont jobb ötlet híján.. Meg egy kis kóstoló nem árt, annyira finomnak néz ki a combocskája..

_________________
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 0510Darwin útvesztője [Event] - Page 2 1110Darwin útvesztője [Event] - Page 2 0310
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 28 2013, 11:16

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Rosalia Hétf. Júl. 29 2013, 10:18

Támadás sikertelen. Darwin röhögve ugrál el az ütések elől.

A miniboss 2x10-et sebzett Mirikára.

Darwin (zöld) -34

Mirika: 20 HP (piros)
Fuuko: 125 HP
Szophie: 100 HP
Hinari: 100 HP
__________________________________________________________________________________________________________________

Mirika (Sebzés: 34, minden 3. körében pihen, támadáshoz 3 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Fuuko (Sebzés: 19, minden 5. körében pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Szophie (Sebzés: 28, minden 5. körében pihen, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin
Hinari (Sebzés: 30, minden 4. körében pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia)
Darwin
Darwin

Hinari következik!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 29 2013, 15:03


Miután mindannyian beléptünk a terembe, záródott is mögöttünk az ajtó, és a korábbi majom jelent meg, feje fölött ezúttal egy névvel és egy piros indikátorral. Beleszagoltam a levegőbe, és kivillantottam a fogaim: majom. Nem éppen a népem elsődleges táplálékforrása, de egyelőre ez is megteszi, habár elég vézna szegény, nem biztos, hogy elég hús lesz ez négyünknek. Talán ha a macskákat elkergetem, vagy mégjobb, ha továbbra is inkább egymással lesznek elfoglalva...

Megráztam a fejem. Furcsa volt, egyre kevésbé emlékeztem, akartam emlékezni a simabőrű életmódra, egyre inkább tájékozódtam a hallásomra és a szaglásomra hagyatkozva, és miközben a többiek már elindultak, én csak az áldozatom... azaz, az ellenfelemet néztem. Nem mindenki találta el, s csak annak örültem, hogy legalább fák nem voltak, onnan szinte lehetetlen lett volna leszedni. Megindultam, a gyorsabb haladás érdekében négykézláb futva, eközben a harci kedvem is megjött, így immáron három lompos farokkal igyekeztem felé, és próbáltam meg beléharapni.

Eközben a szemem sarkából láttam, hogy Mirinek már pirosban az élete, de... macska volt. Ráadásul még fújt is rám, és az éles karmaitól állati ösztöneim azt súgták, hogy nem kéne a segítségére lennem, a rókák népe nem kedvelte a fajtáját.
- Switch Mirika - kiáltottam, a másik énem, a valódi, az eredeti, amit ennek a majomnak és a négylábúnak sikerült ideiglenesen eltorzítania. Nem tudom, hogy szeressem-e őket emiatt, tény, hogy jó volt ezt is kipróbálni, de azért igazán visszaváltozhatnánk már.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 29 2013, 15:03

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Darwin útvesztője [Event] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Darwin útvesztője [Event] - Page 2 Empty Re: Darwin útvesztője [Event]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.