Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Morpheus

+7
Hinari
Rita Hanami
RenAi
Szophie
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Diabel
11 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Peter Worker Pént. Aug. 30 2013, 00:31

Örömmel töltött el, hogy a veszélyes lány távozott a dobogó szívtől. Nem mintha lehetett volna ilyet mondanom, de butaságot csinált Szophie korábban és örültem, hogy ezt belátta, vagy legalábbis csak reméltem.
- Hisame, sértődsz, ha azt mondom, hogy béna vagy?
- Ühüm.
- És bizonyítod, hogy nem vagy az?
- Ühüm.
- Hát hajrá!
- és intettem neki, hogy támadja a mellette levőt, miközben én is próbáltam rúgni kit ért a talpam.


Hisame a #29 -est, Peter a #28 -ast támadná.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2013, 00:31

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 5 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] Morpheus - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Yurihime Pént. Aug. 30 2013, 00:53

Csikorogtak a fogaim. Az akarattól, nem mástól. Segíteni szándékoztam minden áron, de újfent szembe kellett nézem a kudarc keserű pirulájával, s lenyeltem azt. Azonban nem abból a fából faragtak, aki a sorozatos sikertelenségek láttán feladná. A szorgalom előbb-utóbb megérik, és gyümölcsöt hoz. Olyan gyümölcsöt, mely sokkal édesebb és zamatosabb a könnyen termőnél. Megtanultam az évek folyamán, hogyan álljak fel újra és újra és újra. Ettől váltam erőssé, ez ösztönzött, hogy előretekintsek. És ha kell, újra megtanulom.

// Gyógyítom Vezért és támadom a 17-est //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2013, 00:53

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 5 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Morpheus - Page 5 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Szophie Pént. Aug. 30 2013, 14:39

Nem maradt túl sok élete farkasomnak, szegény igencsak megsínylette a harcot, ugyanakkor még kitartott, és Hinari, és Yurihime is a segítségére siettek, így nem kellett aggódnom különösebben érte. Hálás voltam céhtársaimnak, hogy segítették petemet. Már nem volt sok hátra a harcból, az ellenség száma rohamosan fogyott. Mindenki komolyan küzdött, így mi sem maradhattunk ki. Farkasommal karöltve megrohamoztuk az egyik katonát az utolsók közül.

/Mindketten a 16-os katonát támadjuk./

_________________
[Küldetés] Morpheus - Page 5 0510[Küldetés] Morpheus - Page 5 1110[Küldetés] Morpheus - Page 5 0310
[Küldetés] Morpheus - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2013, 14:39

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Morpheus - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 30 2013, 19:22


Elégedetten szemléltem, ahogyan a Vezért támadó katonák egymás után pixeleződnek el, s hogy a társaim is szépen aprítják őket, bevetve mindent, amit csak kell. Yuri sikeresen felgyógyította a farkaskölyköt, így emiatt szerencsére már nem kellett aggódnom, és ahogyan körbenéztem, szinte már alig maradt ellenfél, akit támadni lehetett. A szemüveges szavaira csak bólintottam, bár továbbra sem voltam teljesen meggyőződve róla, hogy a „paraziták” után nem-e fog ránk támadni, viszont a többség győz alapon sok esélye nem lett volna. Reméltem, hogy ezzel ő is tisztában van, így a továbbiakban nemigen foglalkoztam a témával, helyette kerestem magamnak egy fejetlent, és őt támadtam. Igaz, a képességem nélkül eléggé lecsökkent a gyorsaságom, és a sorozatos támadások miatt lassan kezdtem kimerülni, de úgy gondoltam, mégegy rohamot azért kibírok. Elindultam a megmaradt ellenség felé, és igyekeztem végleg eldönteni a küzdelem végkimenetelét.

/Asszem csak a 22-es maradt, azt támadom./

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 30 2013, 19:22

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Rosalia Pént. Aug. 30 2013, 20:11

// Aira és Páncira nem várunk, de ők sem fognak kevesebb jutalmat kapni azért, mert kiamaradnak ebből a harci körből Wink//

Sorra pixeleződnek szét a katonák hatékony csapatmunkátoknak hála, s az utolsó, amely már megcsappant életsávval, de továbbra is rendületlenül támadja Petert, azt még Morpheus vágja le. Vége a küzdelemnek, rendezzétek soraitokat! Bár igencsak megizzasztott benneteket, az utolsó szálig eltűntettétek a Vér Testvériség parazitáit. Morpheus elégedetten húzza ki magát, majd elteszi fegyverét. Lehetséges, hogy óvatlan döntés ez a részéről, hisz valószínűleg még mindig nem bíztok meg benne és bármikor nekitámadhatnátok, de ezzel a gesztussal is jelezni kívánja, hogy nem akarja folytatni a harcot. Felétek fordul és összefonja mellkasa előtt a karjait. Tekintetét továbbra sem látjátok a szemüveg mögül. - Bizonyára felmerültek bennetek kérdések. Most már van alkalmatok feltenni őket és ha tudom, akkor megválaszolom mindet. Vagy inkább már vigyelek is ki benneteket innen?

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Aug. 31 2013, 23:53

Fogalmazhattam volna egyszerűen:
- Nincs kérdésem.
Esetleg lehettem volna udvarias, kedves:
- Köszönöm a lehetőséget, de nem élnék a helyzettel.
Lehettem volna férfi:
- Majd az asszony válaszol… hé hol a sör?!
Vagy gyáva, esetlen:
- K-köszönöm, de nem.
Vörös amazon:
- Váááá! Ne akard, hogy kérdezzek!
Diplomatikus:
- Nem élnék… eme oly csodás lehetőséggel.
Kis hittű:
- Ááá… kérdésem nem érne választ.
Nagyképű:
- Ááá… a válaszod nem érdemli meg a kérdésem.
Őszinte:
- Menj a fenébe.
És még sok egyéb, de sajnos nem volt időm elmélkedni. Választottam és  maradtam önmagam: Hallgattam.
Hiii majd kérdez, esetleg Szophie, RenAi, Rita, vagy Liliomhercegnő. Lányból voltak, nyersen fogalmazva ez volt a dolguk, a kérdezés. Mindegy, hogyan, mikor, esetleg miért, de kérdeztek. Lehettek kicsik, nagyok, soványak, vagy teltek. Szőkék, barnák, feketék és vörösek. Némák, halkak, hangosak. Fiatalok, korosak, idősek és öregek. Földön, vízen, víz alatt. Kérdeztek! És ez nem volt kérdés.
A karjaimat keresztbefontam magam előtt és vártam, az én dolgom ez volt. Nem adták parancsba, én választottam ezt a lehetőséget. Vártam, mint nőre a vásárlás közben, vagy mint nőre a fürdő előtt. Esetleg, mint… sok lesz már. Szigorú pillantással nézett rám a lányom, mintha a gondolataimat olvasta volna, ijesztő volt, de vállat vontam felette és ásítottam nagyot.
- Veled minden rendben? – kérdeztem tőle.
- Ja. – a tökéletes válasz.
- Biztos? – és folytattam volna a faggatást, de nem tettem, mert én nem voltam lány!
- Veled?
- Ja.
- Biztos?
– forgott a szemem és sóhajtottam nagyot.
- Igen, biztos.
- Apa, kérdezhetek?
-  Hisame lány volt.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by RenAi Vas. Szept. 01 2013, 18:40

- Igen, én én én kérdezni akarok! - Integettem hevesen és előre törtettem nehogy valaki bármivel is beelőzzön. Rengetek még megfogalmazásra váró kérdés kavargott sötétke kis buksimba.
- Igen is érdekelne hogy miként tudtál jelezni nekünk az állmainkba?! Tudod egy nagyon de nagyon kellemes szundimat tetted tönkre, és utánna még gyűlés is volt, azután meg ide jöttünk miközben azt sem tudtuk hogy miért is jövünk >< Fáradt, éjhes és a végletekig kimerült vagyok. -Hadonásztam a karjaimmal.
- Tudod te hogy mennyi gondot okoztál nekünk?! - Hajoltam bele a pasas képébe amennyire csak tudtam, és mutogattam hátra a többieket. Jelezve hogy nem csak egy hanem egy egész céh-nek okozott bonyodalmakat.
- Te baaaka! És amugyis, hogy lehetünk benned, mármint ez több mint morbid meg groteszk, de akkor is most mi lettünk kicsik vagy te vagy giga óriási?! Neeem érteeem! - Fogtam a fejem mert kezdett kissé szétrobbanni a sok sok gondolattól. Majd megfogtam a pasas grabancát és rángatni kezdtem.
- Most azonnal vigyél ki minket, le akarok végre tusolni és bebújni a jó meleg ágyikómba közbe falatozni egy keveset. -
Mikor megfordultam a többiek láthatták hogy nem csak idegileg készültem ki hanem a szemeim karikásak, sötétek és beesettek, a mozgásom darabos volt és már az ájuldozás környékezett. Majd elengedtem és hátra léptem párat, a többiekre tekintettem a látásom egyre csak homályosult és össze estem. Nem, nem ájultam el amit hangos ámde nőies horkolásom is jelzett.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Hinari Hétf. Szept. 02 2013, 21:24


Véget ért a harc, nem volt több fejetlen katona, csupán egyetlen, ki nem közülünk való volt. Elégedetten figyeltem a kardom hegye körül szállingózó pixeldarabokat, majd lendületből fordultam hátra, egyenesen a szemüvegesre szegezve pillantásom. Még nem indultam el feléje, a többieket néztem, s egy bólintással nyugtáztam, hogy mindenki egyben van. Eközben amaz el is tette a kardját, én pedig a fejemet csóváltam, minket nevezett bolondnak, de bolond lettem volna elhinni neki, hogy ennyire nem tart tőlünk. Voltak képességei, kommunikáció az álmokon keresztül, a kapu megidézése a mezőn, ami elnyelt mindannyiunkat, s a tény, hogy voltaképpen őbenne vagyunk, arról már nem is beszélve, hogy két egységként, két lényként létezett. Ezek után mit érhet, ha fegyvertelen? Talán többet, mint azt hisszük.

Kérdéseim voltak, kinek ne lettek volna ezek után? Azt mondta, válaszol, de azt nem mondta, hogy az igazat is fogja mondani. Mindenesetre, mire megfogalmaztam volna párat, Ai beelőzött, a szokásos hevességével, mi mosolygásra késztetett. Jókat mondott. A felére én is rákérdeztem volna, így viszont türelmesen megvártam, amíg a lány befejezte, s csak ezután következtem én. Furcsa volt, hogy RenAi nem várta meg a válaszait, egy kicsit meg is ijedtem, amikor elesett, de aztán hamar rájöttem, hogy csak egy kiadós alvásra van szüksége. Ami azt illeti, rám is rámfért volna már…
- Nos igen, én is kíváncsi lennék ezekre – kezdtem – És arra is, hogy mire kellettünk neked? Néztem, körönként kettőt-hármat levágtál te is, a mondandód alapján többször is volt már dolgod velük, tehát eddig nélkülünk is elintézted mindet – folytattam, mert nem igazán állt össze a kép. A szabdalót nem tettem el, érezze csak a mondandóm hangsúlyát – Ami igaz lehet, hogy kapcsolatban állsz a hellyel, ahol vagyunk, üzenni tudtál nekünk, miközben felszívódott a fal mögöttünk, ámde ha te irányítod a helyet, a te kezed lehet abban is, hogy ide tereltél minket. Miért? – teljesen illogikus volt a dolog, s éppen ezek miatt nem hittem egy szavát se. De megvédett minket, legalábbis ezektől – Kellünk neked. De nem a fejetlenek ellen – vontam le a következtetést, s vártam, milyen magyarázattal tud szolgálni.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Szophie Szer. Szept. 04 2013, 17:08

Az utolsó katona is darabokra bomlott - sajna nem az én farkasom fogai között - és vége lett a harcnak. Két fél maradt csupán, Morpheus, és mi. Ő volt az, akitől annyira óvott a mi vezérünk, aki megkeserítette negédes álmainkat, és az is ő, akinek éppen a testében vagyunk. Ami - ha jobban belegondolunk - nem éppen álmaim úti célja. Elrakta a fegyverét, mintegy jelezve, nem akar nekünk ártani. Ugyanakkor ez mit sem számított. Mi az ő testének foglyai voltunk, és ebben a helyzetben neki talán egyszerűbb elpusztítania minket, mint nekünk őt. Hisz melyikünk fegyvere lenne képes áthatolni a szívén? Mielőtt kivitelezhetnénk a tervünket, ránk uszítaná a fehér vérsejtjeit, és legyilkolna minket.
Kérdezzünk? Na akkor én olyan, de olyan kérdéseket rakok fel neki, hogy... hogy.. nem jut eszembe semmi! Pedig tudom, hogy valamit akartam.. Valamit.. Akkor kitalálok valami mást.
- Hogyan szándékozol kijuttatni minket a testedből? - érdeklődtem. Én a szájon át kimászás módszerét javasolnám, mert a kaki-pisi valahogy kevésbé szimpatikus.
- Ésésésésss.. Hogyan vagy önmagadban benne? Ez még nekem sem sikerül! Vagy igen? Bennem is kis Szophiek futkosnak? - tátottam el a számat a gondolatra. Kicsit elkalandozott a fantáziám, és a valóságba Hi-chan kérdései húztak vissza. Vagyis.. Ez biztos valóság: Azt mondták, hogy manipulálja az álmokat, szóval az is lehet, hogy álmodom. Jobb lenne felébredni, mint a kaki-pisi, az tuti. Megint kezdett felébredni bennem a kétkedés. Nem szabad bízni benne, még akkor sem, ha segített nekünk. Mondjuk ennyiből bennünk sem szabadna megbízni, még akkor sem, ha mindenkinek segítünk. Viszont lehet, hogy bennem tényleg nem szabad bízni.. Vagyis a farkasomban biztosan nem. Benne még én sem bízok néha.. Vagyis a sajt életemet rábízom, de másokét biztosan nem.
- Válaszolj akkor erre; miért hagyjunk életben? - morogta ekkor farkasom az én legnagyobb megdöbbenésemre. Nos igen, ezért ne bízzon benne senki..

_________________
[Küldetés] Morpheus - Page 5 0510[Küldetés] Morpheus - Page 5 1110[Küldetés] Morpheus - Page 5 0310
[Küldetés] Morpheus - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Yurihime Szer. Szept. 04 2013, 17:45

Megszűnt a fejetlenség körülöttünk, jómagam pedig fáradtan lihegve eresztettem le a fegyveremet. Végül, ha elenyésző mértékben is, de talán hasznosnak bizonyult ténykedésem és segített túljutni ezen a konfliktuson, noha nem voltam büszke arra, ahogyan megoldottuk a problémát. Voltaképpen kicsit szomorú is voltam, amiért ütközetre került sor köztünk és a katonák között, úgy vélekedtem, hogy ha nem provokáljuk őket, akkor talán elkerülhettük volna a harcot és megoldhattuk volna békésen is. Tekintetem Lewis-samára függesztettem, aggódtam miatta. Mindig olyan kedves volt, de mikor veszélybe kerül valaki, akkor elveszti a fejét aggodalmában. Szíve tiszta és nemes volt, példamutató volt az, ahogy önmagát feláldozva levette a terhet a vállunkról, ahogy szem előtt tartotta épségünket. Ám most, mikor vezérként kellett viselkednie, engem inkább megrémisztett, mintsem motivált. Komoran lehajtottam a fejem.
Morpheus-sama hangjára figyeltem csak újra fel, és ekkor körbenéztem mindenkin. Peter-sama Hisame-samával foglalkozott, Ai-samán kijött a feszültsége és hevesen faggatta a férfiút, Hinari-sama higgadtan próbálta elemezni a helyzetet, Szophie-sama pedig a kijutáson aggódott. Kezemet a mellkasomhoz emelve gondolkodtam el, kerestem a válaszokat ennek az enigmatikus úrnak a tetteire, ittlétünk okára. Felsóhajtottam, és végül odasétáltam Ai-samához, hogy kényelmesebb pozícióba rendezhessem a tagjait és megsimogassam a fejét. Szegényke nagyon elfáradt, édesen alvó arca mosolyt csalt az ajkaimra. Azonban lány voltam, így nekem is kérdések jártak elmém felszínén, és kikívánkoztak.
- Lewis-sama azt mondta nekünk, hogy Morpheus-sama örök álmot kíván hozni ránk, hogy az ellenségünk. Nyomasztó álmot hozott ránk, de most számomra segítőkész, kedves és ártatlan embernek tűnik, aki csupán segítséget szeretett volna kérni. Ha nem veszi tolakodásnak, én szeretném megkérdezni, hogy... hol az igazság? Morpheus-sama, a barátunk vagy az ellenségünk? - néztem fel rá, hogy a szemébe pillantva kérdezhessek. Bár lélektükreit eltakarta a szemüvege, ő láthatta a tekintetemen a határozottságot. Hallani szerettem volna a válaszát, erre az egyetlen kérdésre.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Rosalia Szomb. Szept. 07 2013, 00:37

Keresés jártasságra dobás:

1-2-3-4: nem talált
5-6: talált

1. kocka Rita
2. kocka Yurihime
3. kocka RenAi
4. kocka Peter

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 07 2013, 00:37

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Morpheus - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Morpheus - Page 5 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Morpheus - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] Morpheus - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Rosalia Szomb. Szept. 07 2013, 00:40

- Barátnak még nem nevezném magam, de semmiképpen sem ellenség. Én vagyok Morpheus, az Álmok Hozója néven híresültem el. Ez a megnevezés a képességemből ered, melynek révén kapcsolatba tudok lépni a JK-kal az álmaikon keresztül. Hamis álmokat küldtem nektek, illúziókat, melyek elvezetnek majd hozzám, hogy segítségemre lehessetek.

Diabel írta:Hívogat benneteket.
Hol könyörögve, hol követelve, hogy holnap éjfélkor legyetek ott. Hogy következő éjfélkor legyetek… ott! Legyetek ott! Legyetek… Legye… Éjfélkor! Ott!
- Amikor beléptetek a kapun, beléptetek a testembe. Nem mondhatom el a módszert, hogy ez miként sikerülhetett, nem akarom, hogy visszaéljetek ezzel a tudással. Súlyos következményekkel járhat, ha hibát vétetek, összekuszálhatjátok a pixelhálótokat. Ami a belépésetek utána következett, arról én sem tudok mit mondani. Elvesztettem veletek a kapcsolatot. Valószínűleg a Vér Testvériség védelmi rendszerébe futottatok bele. Ezek a mocskos paraziták beették magukat a testembe. Vírusok, amik minduntalan szaporodnak.
- Amint belekerültetek a véráramba, beléptem én is egy belső avatarral, hogy segíteni tudjak nektek. Egymagam kevésnek bizonyultam eddig legyőzni a vírust. Ti is láttátok a létszámot. Bármennyire is könnyű egyhitelni őket, sok lúd disznót győz alapon eddig mindig kudarcot vallottam ellenük. Ráadásul éjszakáról éjszakára újraépítették magukat. Azért csaltalak ide benneteket, hogy a segítségemre legyetek. Nem tehettem nyíltan... mégis ki vállalná, hogy belép egy idegen ember testébe és vérszomjas parazitákkal harcol az élete árán, anélkül, hogy a hazatérés kristályát használhatná menekülésre?
- Tudom, hogy sok gondot okoztam nektek és végtelenül önző dolog volt a részemről ez a megoldás, de értsétek meg, nem volt más választásom. A egyik legerősebb csapatra volt szükségem, és végül sikerrel is jártatok! Köszönettel tartozom nektek az életemért! Ha szükségetek lenne rám a jövőben, keressetek az álmaitokban!
- Azzal meghajol előttetek, majd leveszi a szemüvegét. Ahelyett, hogy válaszolna Szophie kérdésére, inkább már intézi is a hazajutásotokat. Nem meri megkockáztatni, hogy esetleg nekitámadjatok a hallottak után. Szemei éles kék fénnyel derengenek, s ahogy rátok emeli tekintetét, úgy kezd el homályosodni az alakotok. Hamarosan már a JL céhházában találjátok magatokat, ugyanúgy materializálódtok, mint hazatérés kristály használata után. Mielőtt azonban azt hihetnétek, hogy mindez csak álom lett volna, az inventorytokban talált pénz és egy item emlékeztet benneteket arra, hogy bár megismerkedésetek elég furcsára sikeredett, Morpheus nem egy hálátlan alak.


cheers Gratulálok! A küldetést sikeresen végigvittétek! cheers 

Hogy lesz-e a küldinek folytatása, az rajtatok áll. Mindenesetre az én fejemben körvonalazódott egy lehetséges forgatókönyv. Wink

Jutalmak:

Az item, amit mindannyian megtaláltok az inventorytokban:
Morpheus álomfogója: Ha segítségre szorultok a későbbiekben, ennek segítségével léphettek kapcsolatba Morpheussal. /Lehetőség arra, hogy későbbi küldijeitekbe NJK segítségként felhasználjátok. De mivel az álmotokban tudjátok csak elérni, ezért előre egyeztessetek velem PM-ben, ha fel akarjátok használni ezt a lehetőséget, közös küldit akartok vele. Egyébiránt meg egy esztétikus tárgy, dísze lehet a szobátoknak./

Exp és lóvé:
Lewis: 100 exp 110 arany
Rita: 75 exp 90 arany,
Yurihime, RenAi, Hinari, Szophie és Peter: 90 exp 100 arany

Keresés jártasság révén csak Peter talált tárgyat, random.org szerint egy Életlen Katanát (+2 erő +1 fegyverkezelés +1 gyorsaság).

Céhes jutalmak:
Young Justice: Peter, Chan, Parvulus, Fuuko, Airi mind 9-9 exp (céhpénz céhvezér után nem jár)

Justice League: 250 arany a céhbankba, Askr és Yuichi 39-39 exp, Hime, Rita, Ai, Szophie és Hinari meg 38 exp

Diabel nevében is köszönöm a részvételt, remélem legalább olyan izgalmas volt számotokra is, mint számomra. Érceket, növényeket, recepteket KA fog osztani.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 10 2013, 19:21

RenAi: Páncélkészítés: Szakadt Köpeny Recept, Bőr Cipő Recept
Érclátás: 33 -> 53, 1 Rubin, 2 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 1 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 6 Vasérc

Rita Hanami: Fegyverkészítés (T2): Rubin Íj Recept, Kapcsolat Pálca Recept
Érclátás: 89 -> 100, 4 Bronzérc, 6 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 3 Vasérc

Hinari: Páncélkészítés: Koboldgyűrű Recept, Bronzgyűrű Recept
Érclátás: 53 -> 73, 7 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 6 Vasérc

Peter Worker: Kristályírás (T2): Dráma Kristály Recept, Haladó Csapat Sebzés Kristály Recept
Növénylátás: 80 -> 100, 8 Kis Tövisgyökér, 6 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang

Yurihime: Fegyverkészítés: Életlen Katana Recept, Nagy Körpajzs Recept
Érclátás: 23 -> 43, 7 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 5 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 2 Vasérc

Szophie: Páncélkészítés: Bronzvért Recept, Szalmakalap Recept
Érclátás: 78 -> 98, 6 Bronzérc, 4 Munkálatlan Bőr, 4 Sida Kő, 5 Halvány Rubin, 1 Vasérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Morpheus - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Morpheus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.