Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája

+2
Allen Dante
Sachi
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Május 05 2013, 19:57

Hamar meg érkeztünk az informátor házához ahol bent elég fura látvány fogadott, tele hiányos öltözetű nőkkel akik az indikátoruk alapján nem njk karakterek voltak. Mindenki illedelmesen meghajolt a részemről azonban elmaradt ez a gesztus, majd nemsokára megérkezett a furcsa lakhely egyetlen férfi tagja aki… hát finoman szólva nem igazán nyerte el a tetszésemet, legalábbis külsőre és amint beszédre nyílt a szája még inkább unszimpatikussá vált számomra amit a hosszas bámulása tovább tetézett.
-Csorda? Örülnék ha nem marhákként tekintenétek ránk! – Vontam fel a szemöldököm a férfi és Szivar beszélgetése hallatán. Hamarosan a férfi bele is kezdett az infóba amit ígért és valami másra számítottam. Amit ebből megtudtam az, hogy még valami njk karaktereket is le kell győzni, ami nem tetszett túlságosan.
- Nagyon remélem, hogy nem az a tervetek, hogy mi leszünk a csali akik majd, letámadják az njk-kat? – Vontam kérdőre őket. – Moriaty egy dolog de nem fogok más harcokba is bonyolódni ezt most leszögezem. – Alig, hogy ezt elmondtam a Rockefellowként bemutatkozott férfi hirtelen kezet csókolt nekem és felkért, hogy csatlakozzak a céhéhez. – Jól fizetsz? – Kérdeztem vissza előbb meglepetten majd ingerültem. – Nincs az a pénz amiért csatlakoznék a háremedhez, előbb szúrnám szemen magam egy rozsdás kardal. - Csattantam fel majd elrántottam tőle a kezem és sértődötten elfordultam a társaságtól. Mit gondol ez a pojáca rólam? Örülhet, hogy nem döngölöm itt rögtön a földbe! Chö… na most már tuti, hogy ez a fickó totál unszimpatikus számomra.
- Csak intézzük el gyorsan Moriatyt és felejtsük el egymást! – Tettem még hozzá majd egyszerűen kivonultam a szobából.


Spoiler:

_________________
[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Május 08 2013, 00:05

Zavartan tekintettem körbe a házban, feszélyezve éreztem magam a sok JK láttán. Megnyugtatott a gondolat a számukat látva, de egyáltalán nem fedeztem fel közöttük a harcra készek feszültségét, a kitörni készülő vihar előszelét. Örömmel konstatáltam, hogy nem csak én érzem úgy, hogy nem feltétlenül érdemlik meg tiszteletadásomat. Ez a tény, társítva azzal, hogy valamilyen céhnek vagy legalábbis gyülekezésnek tűntek… számomra zavaros és egymásnak ellentmondó volt. Egyáltalán nem tetszett. – Nem vagyok megelégedve a felkészültségükkel – fordultam oda felszegett fejjel Ritához. – Egyáltalán nem tetszik, amit itt látok – tettem még hozzá.
Nem tetszett, ahogy Ritát fixírozzák, ezért úgy döntöttem, a pásztázó röntgentekintetek és a közé állok. Ha annyira akarnak valakit gusztálni, hát gusztáljanak engem. A legtöbbjük valószínűleg úgysem látott még ilyen magas szintű JK-t. Elfogott a szánalom őket figyelve… Még az sem tántorított, hogy valódi tekintetem emeljem rájuk. Nem érdemelték meg, hogy féljek tartani a szemkontaktust velük. Ezek nem kutyák, hogy kihívás lenne a szemezés. És ha azok is, hát játszi könnyedséggel fogjuk lenyomni őket.
Rita mellé álltam. Nem csak képletesen értve, hanem szó szerint is: nagyon zavartak a rá szegeződő kíváncsi tekintetek. – El a kezekkel és a szemekkel – toltam feljebb a szemüvegemet, miközben Rockra sandítottam, lassan annyit araszoltam oldalra, hogy tényleg majdnem konkrétan közöttük álltam.
Szedjék össze, akiket tudnak. Satnya banda. Miközben megközelítjük a célpontot, minden információra szükségünk van nekünk is, osszák meg velünk. Tervük van, vagy csak a világba beszélnek? – kérdeztem, feléjük fordítva az arcom, de testtel elfordulva tőlük. Fókuszaim a környezetünket pásztázta. Nem, továbbra sem tetszett, amit láttam.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája

Témanyitás by Kazuma Csüt. Május 09 2013, 16:29

– Jobbal egyelőre nem nagyon szolgálhatok. - válaszoltam a lánynak aztán belefogott a következő ajánlatába. Ugyan nem tetszett különösebben az ajánlat, de ha rosszra fordulna a helyzet, később is elköszönhetek tőle. Egyelőre úgysincs jobb dolgom és mellesleg a lányról is kiderülhet még pár érdekes info mielőtt külön utakra térünk.
– Jól van. Elintézhetjük. - egyeztem bele a dologba. A kezembe nyomott egy potit. Amíg a hatását magyarázta, én is rányomtam, hogy megnézzem az adatait. Aztán gyorsan meg is ittam. Azonnal hatni kezdett és tetszett a végeredmény. Boltban még nem láttam hasonlót. Valószínűleg ez sem spawnol minden bokorban. A lány kiléte egyelőre sokkal jobban érdekelt, mint a feladat, de ha már fizet érte, akkor nem árt ha figyelemmel kísérem az előttünk haladó csapatot. Dante hamarosan felszívódott. Bár érdekelt volna hogy mi volt neki ilyen sietős de, nem az ő követése volt a feladat. A lány előttem haladt de én sem maradtam le tőle. Az ital remekül felerősítette a lopakodásomat így esélyük sem volt, hogy észrevegyenek. Hamarosan elértünk egy épülethez és ők szépen sorban be is mentek. Megálltam az új ismerősöm mellett.
– Na hogyan tovább? - kérdeztem unottan. Nem mintha valami pörgős akcióra vártam volna de, azért remélem, hogy nem egész éjjel csak itt fogunk ácsorogni, mert akkor bealszom. Kis túlzással persze…


Spoiler:

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 18:06

A küldetést kérésre lezárom. Eltérek a hagyományos jutalmazástól, a küldetés hosszára tekintve, tehát körönként 5 exp helyett körönként 10 exp lesz, plusz még a minőségi posztok miatt egyaránt jár még +10-10 exp.

Tatsuki Ranmaru: 70 exp, 80 arany (+ képesség bónusz)
Rita Hanami: 70 exp, 80 arany
Kazuma: 60 exp, 70 arany

Justice League: 40 arany, +6 exp Szophie, +6 exp RenAi, +6 exp Rita Hanami, +6 exp Hinari, +5 exp Shiel D. Lewis, +6 exp Yurihime, +0 exp Jasude

Jártasságok:

Tatsuki Ranmaru: Fegyverkészítés: Vaskard Recept, Nagy Körpajzs Recept
Érclátás: 24 -> 34, 7 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 7 Halvány Rubin, 3 Vasérc

Rita Hanami: Fegyverkészítés (T2): Fémkard Recept, Fém *Pallos/Fejsze/Pöröly* Recept
Érclátás: 24 -> 34, 6 Bronzérc, 4 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 5 Vasérc

Kazuma: Érclátás: 22 -> 32, 4 Bronzérc, 4 Munkálatlan Bőr, 5 Sida Kő, 4 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 30 -> 40, 6 Kis Tövisgyökér, 5 Faeno Levél, 3 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 2 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Legenda - Prológus: A Hasfelmetsző Éjszakája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.