Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel

+2
Taidana
Kayaba Akihiko
6 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Allen Dante Csüt. Feb. 07 2013, 15:43

Úgy látszik, hogy nem kell akkora lelki támaszt nyújtanom a páromnak, mert mikor ezt mondtam neki, közli velem, hogy tőle balra lévő párral cseréljünk helyet. Kicsit necces lesz a felállás, mert már nem tudok mit mondani, így csak a csodában bízhatok, hogy sikerüljön az információt közölnöm azokkal, akikkel párt kell cserélni. Szerencsére az egyikük pont felém fordult, így próbálom valahogy elmutogatni, kézzel, lábbal, fejjel, hogy az ötödik ütem után mi fogunk cserélni. Remélem, hogy megértette, mert ha nem eléggé megszívhatjuk. De ámulni nincs sok időnk, mert a zene ismét kezdetét veszi és táncolni kezdünk. Nemsokára eljön az ötödik ütem. Párom elenged és, ahogy mondta, azzal a párhoz csapódott, és az ottani lánnyal helyet cserélt, de a gépezetbe hiba csúszik, mert a csere ideje alatt, akinek az újpáromnak kellene lennie, megbotlik, és már esni kezd. Talán Fortunanak köszönheti, mert sikeresen el tudom kapni, és ezzel az életét is megmentem egyelőre.
~ Ez egy hajszálon múlott. –mondom magamban, majd az újdonsült páromra tekintek, aki falfehérré változott.
Nem is csodálkozok rajta, mert majdnem meghalt. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy bál hogyan torkolhat ekkora tragédiába. Ha egyszer sikerül újra az irányításom alá vonnom a testemet, elbeszélgetnék ennek a rendezvénynek a szervezőjével, bár lehet, hogy egy NPC, de akkor is. Talán ezt utálom ebben a játékban, hogy ártatlanoknak az életével játszanak. Már rég megfogadtam, hogy nem engedem meg, hogy még több vesszen oda ebben a játékban, de ez idáig csak egy gyönyörű álom, ami egyhamar nem hiszem, hogy valóra fog válni, de addig is valamit ki kéne találni…

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Shade Szomb. Feb. 09 2013, 13:06

Táncolni, táncolni, és táncolni... ez kellett a túléléshez. Nem akartam meghalni, féltettem az életemet. Ki nem féltené? A bál sokkal inkább vesztőhely, mint sem küldetés. A párom, ránézésre férfi volt. A testalkata árulkodott róla. Ő volt a vezető, az irányító fél, de amíg nem haltam meg, nem zavart, bár kissé kínosnak éreztem.
-Megbeszélem, válts velem.- közölte hirtelen, majd egy kis várakozás után elszakadtunk, és egy másik pár felé indultunk, akik ugyan csak szétszakadtak, és elindultak felénk. Az előző párom sikeresen megcsinálta, de a következő ember, akivel táncolni kezdtem volna, elesett. Kis, fájdalmas sóhajjal gyorsan fölsegítettem, majd táncolni kezdtünk. Nem néztem rá, csak táncoltunk. Nem akartam megszólalni, mivel talán kissé sokkos állapotban van, azért a nagyjából, négy másodperc miatt, amit nem táncoltunk.
-Nyugi...- mondtam neki, igaz a szó limit miatt takarékoskodnom kellett a szavakkal. Mégis mi oka lehet, annak aki erre kényszerít bennünket?

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Szomb. Feb. 09 2013, 21:32

A táncpartnerem szépen értelmetlenül el is használta a három szavát. Remek akkor nekem kell kitalálnom valamit. Méghozzá gyorsan. Legalább a táncot nem hagyta abba. Körbenéztem a díszes társaságon de, nem tudtam, mit tehetnék. Vészesen fogy az időm. Végül a rendszertől kapott tánctudásom segítségével kicsit közelebb táncoltunk a legközelebbi párhoz. A lánynak a fejemmel próbáltam inteni az egyik felé. Remélhetőleg megérti, ha nem, akkor bajban lesz. Próbáltam jelezni a másik párnak de másfelé figyeltek. Ideje a szavakhoz folyamodni.
– Hé! - szóltam rájuk hogy végre felfedezzenek. Amikor magunk felé integettem a fejemmel az egyikük, megrázta a fejét és egy másik páros felé, kezdtek közeledni. Erre nincs időm már mindenki elindult valaki felé. Utánuk mentem és félig ráncigálva vittem magammal a lányt is. Aztán eljött a csere ideje. Elengedtem a lányt és az előbbi páros után indultam. Szinte vetődve kaptam el az egyiküket és jó erősen szorítottam, hogy ha továbbra is mással szeretné folytatni a táncot, se menekülhessen. Nem tudom, hogy a lánynak sikerült-e elkapni a másikat de most nem is érdekel. Csak a következő lépésre összpontosítottam.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 16 2013, 14:04

Kazuma párja nem tudta elkapni a párját és ő is, meg a leendő párja is a földre estek, meglátszott az arcuk, majd meghaltak.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 6-90[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 95-58

Továbbá voltak párok, akik folytatták a táncot, így ők is meghaltak.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 6ecckynhbld54g6qvxc2[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 11-72

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 44-92[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 86-23

Mellettük voltak párok, akik nem tudtak sikeresen párt találni maguknak.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 48-39[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 52-35

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 71-64[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 60-52

Tehát így a kezdeti 26 főből (a veletek lévő 21 + ti), már csak 15 fő maradt.

Még mielőtt a következő ütem jött volna, az alak, ki a lépcső tetején állt, csettintett egyet.
- Unalmas!
Kiáltotta el magát, majd a következőt mondta.
- A táncnak vége!
Elvigyorodott, majd megszólalt:
- Heten jöhetnek fel hozzám.
Mire végigmondta az ismeretlen játékosok fél perces néma csendet tartottak, majd az egyikük remegve megszólalt:
- Ez azt jelenti, hogy meg kell ölnün...
A mondanivalója abbamaradt és hirtelen pixeleire esett, ahogy a bálnak a szervezője csettintett egyet.
- Igen, de mivel ennyire kíváncsi voltál, veled kezdem.
Az alak ugyanúgy a földre esett, majd egy ideig látszódott az arca, végül pixeleire esett, mik elszálltak a levegőben.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 21-66

Mit fogtok tenni? Kérdéseket nyugodtan feltehettek, de mögöttetek már elkezdődött a harc.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Taidana Vas. Feb. 17 2013, 13:53

Annyira tök kézenfekvő volt a megoldás, hogy tökre sajnáltam mindenkit magam körül, esélyük sincs nagyságom ellen. Susayát már emeltem is volna le a nyakamból, hogy újonnan szerzett súlyemelésemmel a színpadra lendítsem, közben már formáltam is a kulcsszót – testcsere! –, de aztán a mozdulat megakadt. Nem trónolt a fejem tetején, örök helyén Susaya. A közelemben sem volt. Azt sem tudtam, merre jár.
A pillanatnyi sokk éppen elég volt arra, hogy engem is elérjen a lökdösődés, ahogy a tömeg megvadult. Az én arcomra meg kapott némi riadt felhangot a fültől fülig érő, lesajnáló vigyor. Bakker, ha nincs Susaya, nem tudom vele lestipi-stopiztatni a csingát! Akkor mégis hogyan küzdjem át magam a tömegen.
Első lépés: felpattantam! Ez fix pont volt, a földön mégse maradhatok, kellett a halálnak, hogy lábnyomok vigyék le töménytelen mennyiségű, istenkirályságos életem.
Második lépés: súlyemelés jártasság bevetése! Volt egy tök faszányos sebzésem, érted, de akart a franc helyből ledesztorolni ezeket a szerencsétleneket. Megérdemelné mind, hogy otthon ébredjen, hiszen mi más történne a karakter halála után? Gáz, hogy ilyen szegényes a fantáziájuk azoknak, akik hangoztatják, hogy nem, ezek az emberek meghalnak. Dehogy halnak! Sok nyomorék betoji alak.
A súlyemelést tökéletesnek éreztem arra, hogy taszigáljak. Az úgy mégiscsak hatásosabb, mint helyből leküzdőterezni minden útonállót. Mégse volt elég hatékony. Láthatóan szarul helyezkedtem, és kellett valami mennyei csoda, hogy színpadra jussak. Susaya bezzeg könnyedén odaszlalomozna…
Oh! – villant be az isteni szikra, és már vetettem is bele magam a tömegbe. Pontosabban alá, miközben azt suttogtam – testcsere! –, és felvéve aranymajmom pöttöm alakját hatos sebességem minden gyorsaságával szlalomoztam át a lábak között, súlyemelésemet használva arra, hogy elhárítsam az elém kerülő kisebb-nagyobb akadályokat, és az elsők között vágjak neki a színpadra vezető lépcsőnek, vagy akár a tornácon felkapaszkodva… Már ha egyáltalán eljutok így odáig, és ott is sikeren oldom meg a szitut.
Közvetlenül feljutás előtt megtorpanva, és némileg kellemetlenül rákérdezve:
- Szabad... kérem? - dörmögöm Susaya alakjában, de a saját hangomon. Majd észbe kapnék, és igenlő válasz esetén JK alakomat felvéve foglalnám el a helyemet.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Szophie Vas. Feb. 17 2013, 16:01

Sikeresen táncoltam tovább, és örültem a fene nagy szerencsémnek, meg annak, hogy még élek, hisz körülöttem többen is meghaltak ezeknél az ütemeknél. Megsajnáltam őket, mert én ezt nem akarom, azt szeretném, hogy minél több ember kijusson ebből a világból, segíteni szeretnék rajtuk. Persze ez már mit sem számít, már késő rajtuk segíteni. Épp azon gondolkodtam, hogy kivel cseréljek legközelebb helyet, amikor az előbbi fura alak megint megszólalt, kijelentette, hogy a táncnak vége. Ezt mégis hogy érti? Nem hittem neki, így még mindig görcsösen szorongattam a páromat, és rángattam magam mellett, hogy táncoljon. Közben mellettem többen is megálltak, rájuk számoltam az 5 másodpercet, és amikor semmi sem történt, nyugodtan elengedtem én is a páromat. Vajon még mindig érvényes a három szó szabály?
- Ez azt jelenti, hogy meg kell ölnün...- szólalt meg az egyik személy. Meg kell ölnünk egymást, mert csak az a 7 jut fel, aki élve marad. Úgy hiszem, ezt akarta mondani. Ekkor az alak csettintett, és a földre rogyott a fiú. Ebből az egészből két fontos dolgot tudtam meg. Az egyik az, hogy a férfi csettintésre gyilkol, a másik meg az, hogy már többet is beszélhetünk.
- Végre, végre, végre, végre!!! Beszélhetek! - Adtam hangot örömömnek. - De most miért lett vége a játéknak? Én nyerni akartam.. A fenébe már, így nem tudom meg, sikerült-e volna túlélnem. - Teljesen csalódott voltam. Ha egy játékot elkezdek, azt szeretem be is fejezni. Még akkor is, ha egy ilyen véres játékról van szó. Körbe néztem, Vezért sehol sem láttam. A fene, mit fogok most kezdeni. Ha harcra kerül a sor, farkasom nélkül nem megyek semmire sem. Mégis hova tűnt? Nagyon aggódtam érte. Így egyre kevesebb az esélyem ebben a játékban, persze ez ösztönzően is hathat. Végül a hirtelen támadt zavart kihasználva megpróbáltam előre törni a tömegben - már ha azt a huszonpár embert tömegnek lehet nevezni. - közben magam előtt tartottam a késemet, és ha nem kellett, nem sebesítettem meg senkit, ha nekem támadnak, akkor viszont nem félek használni a kis fegyveremet. Lökdösődtem, tolakodtam. Mire nem jó a sok tapasztalat, amit a buszra való feljutás közben szereztem. Ott is mindig élet-halál harcot kellett vívni az utolsó ülőhelyekért. És végső esetben a képességem segítségével elvakítok mindenkit, akit csak sikerül, és úgy próbálok eljutni a lépcsőhöz, és az öltönyös férfihoz. Persze nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb megoldás, hisz ha nem tetszek neki, egy csettintéssel kivégez. Ott sem túl biztonságos. Mégis valami miatt úgy gondoltam, hogy a játékot úgy lehet folytatni, ha benne vagyok abban a hét emberben, akik felérnek hozzá. Mindenképpen nyertesként kell kikerülnöm ebből a játékból!

_________________
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0510[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 1110[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0310
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Allen Dante Vas. Feb. 17 2013, 19:00

A tánc folytatódik, de nem sokáig, mivel a házigazdánk unottan csettint az ujjával, s ekkor a zene abbamarad, így a táncunk is. Majd közli, hogy unalmas ez az egész, így most váltunk egy kicsit. Közben körülnézek a teremben és látom, hogy majdnem a banda fele kihullott. Ez nem túl jó… és még semmit sem tudtam tenni… a francba. Akkor azon kéne most törjem magam, hogy a meglévőkkel kijussunk innen. De a következő pillanatban egy újabb srác esik pixeleire, és ha ez nem lenne elég, már csak tizennégyen vagyunk „játékban” és csak heten juthatunk fel oda, ahol a vendéglátónk álldogál. Ennek hallatára, a csürhe népe elkezd egymással kakaskodni… sok bolond. Ez után odafordulok a páromhoz, aki egész végig mellettem állt.
- Figyelj, ne engedd el a kezemet. Felmegyünk oda. – majd tekintetemet a lépcsősor tetejére irányítom.
Megragadom a lány kezét és megpróbálunk áttörni a tömegen. A legjobb ötletnek azt tartom, hogy az akrobatika jártasságomat vetem be, de nagyon nem tudom kihasználni, mert… van egy utasom is aki, akadályoz egy csöppet, na, jó nagyon is, de nem hagyhatom csak így magára. Ez így nagyon nem jó… de a következő pillanatban a lány hirtelen megáll.
- Mi az? –kérdezem tőle.
- Hagyj itt engem, úgy is csak hátráltatni foglak téged. –mondja könnyekbe lábadt szemmel.
- Ezt most fele… -akad el a szavam, mert kihámozza magát a kezem szorításából és elvegyül a tömegbe, de mielőtt utána tudnék menni az egyik dulakodó nekem jön és fellök.
A jártasságomnak hála talpon tudok maradni, de a lány szem elől tévesztettem, de már nincs időm megkeresni, mert látom, hogy mások is elindulnak felfele. Így csak reménykedni tudok abban, hogy ő is fel tud oda jutni. Akkor maradva az eredeti tervnél, végig szlalomozok az emberek között, majd felmegyek a lépcső tetejére, ahol a fehér ruhás görény várt minket. Majd a tömeget nézem, és csak reménykedek, hogy túl éli, bár még a nevét sem tudtam… rossz szokásom, hogy hamar kötődni kezdek a számomra szimpatikus emberekkel.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Shade Vas. Feb. 24 2013, 07:39

Az alak, a kétségbeesett táncunk közben unott csettintést hallatott, majd beszélni kezdett. Unalmasnak találta az egészet, annak ellenére hogy ő találta ki. Nem kellett tovább táncolnunk, de csak heten mehettünk hozzá. Harcolni kellett, mivel Harcos vagyok, ezért ez nekem nagyon jónak ígérkezett. Viszont cselekedni, csak jó néhány másodperc után kezdtünk. Talán lesokkoltunk, vagy nem akartunk hinni a fülünknek, és vártuk, hogy mond-e mást, vagy sem. Kicsit remegtem, nem akart mozdulni a testem, de csak egy ideig. Aki a végén megtörte a csendet, remegő hangjával, a földre esett, és pixelek százaira bomlott szét. Az alak, mintha csak nem is érdekelte volna a dolog, mosolyogva oktatta ki a már halott fiút. A tömeg kaotikus lett, az alak vigyorgott. Ott álltam, szemben a lépcsővel, de engem attól elválasztott a tömeg. Féltem a haláltól, márpedig ha ott maradtam volna, egészen valószínű, hogy meghaltam volna. Sétálni kezdtem, majd a séta kocogássá, a kocogás pedig futássá fejlődött. A jártasságomat alkalmazva, félkézzel dobáltam el magam elől az embereket, akik ellenálltak megütöttem, és ugyanúgy jártak. Ezen taktikával igaz gyorsan fáradtam, de sikeresen elértem a lépcsőt.
~Hogy lehet, hogy valaki az életünkkel játszik? Önkényesen használ minket, a saját szórakoztatására, legalább szállna be a harcba!~ gondoltam dühösen, csak az alak idegesítő vigyora lebegett a szemem előtt. Idegesítő, irritáló, és aljas NJK, vagy játékmester?

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Vas. Feb. 24 2013, 15:45

Az előző párom nem volt túl szerencsés. Halott. A bűntudat környékezett, ahogy láttam eltűnni. Az én hibám. Erősebben szorítottam az új páromat. Az életbe kapaszkodtam. Nem foglalkozhatok másokkal. A túlélésért bármit. Megkeményítettem a szívem és folytattam a táncot. Ám nem sokáig. A lépcső tetején ácsorgó alak lefújta a ”táncmulatságot”. Elengedtem a táncpartneremet és meredten figyeltem. Ezzel még biztos, hogy nincs vége. Így is lett. A kialakuló csendet megtörte egy játékos hangja de már nem volt ideje befejezni, amit mondani akart. Ha ezt túlélem, megölöm azt a mocskot. Határoztam el de, közben a játékosok egymásnak estek. Páran, pedig elindultak hogy feljussanak a lépcső tetején várakozó alakhoz. Pont a terem másik végébe kerültem. Nem lesz egyszerű átjutnom. Egy kis kék virág úszott el az orrom előtt. Éreztem, hogy nagy jelentősége van de mégsem értettem. Miért ragadta meg a figyelmemet? Úgy jött a felismerés mintha egy ló rúgott volna fejbe.
– Ezt ne… - motyogtam. Ez nem ér. Miért pont őt!? Egy csapásra megváltozott a játék. Ha csak egyvalaki juthat ki… Elszorult a torkom a gondolatra. Hát legyen. Elindultam teljes sebességgel. Már tényleg senki más nem érdekelt. A legkisebb bűntudat nélkül vágtam bele a késem bárkibe, aki az utamba került. Ha bele is halnak mit számít? Nem érdekelnek. A lépcső felé rohanva vágtam jobbra is, balra is. Túl kell élnem a legvégéig és aztán… Még nem tudom mi lesz. Rohanás közben próbáltam elkerülni a fegyvereket de így is lehet, hogy bekaptam pár találatot. Szememmel folyamatosan a kis kék virágot kerestem. Csak őt meg ne sértsem. Végül elértem a lépcsőt és Szophiet is megtaláltam. Mostmár nem veszítem szem elől. Eszembe jutott hogy megszólítom de, rájöttem, hogy rossz ötlet lenne most felfedni magam. Talán jobb, ha nem ismer fel. Késeimmel a kezemben meredtem az előttünk álló alakra. Nehéz volt visszafogni magam, hogy ne vessem rá magam azonnal, de nem szabad meggondolatlanul cselekednem. Egyelőre az ő szabályai szerint játszom.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 01 2013, 13:20

Mind a négyen és veletek együtt még három másik ismeretlen személy is felért a lépcső tetejére. A kezdeti tizennégy személyből így 7 elhalálozott. Ugyanúgy jártak, mint a többiek. Először megláthattátok az arcukat, majd pixeleikre estek.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 100-40[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 40-34[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 27-30[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 97-96[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 70-77[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 8-60[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 18-4

Tehát ti heten maradtatok a porondon, a vigyorgó alakkal együtt. Az alak alól egy trón nő ki a padlóból, majd kényelmesen bele helyezi magát. Lábait keresztbe teszi, kezeit összekulcsolja, majd megszólal.
- Lám-lám... Szép munka! Ti heten vagy nagyon gyorsak, vagy nagyon erősek vagytok és ez meghozta a gyümölcsét. Most azonban az fog számítani, hogy mennyire vagytok furfangosak! Közületek egy embert megölethettek, de csak akkor, ha tudjátok a nevét. Még mielőtt belekezdenétek a nevek mondogatásába, egy ember maximálisan kétszer mondhat nevet, majd egy-egy név kimondása után legalább két embernek bele kell egyeznie. Ezt kézfeltevéssel jelezhetitek. Ha valaki olyan nevet mond, ami nincs a jelenlévők között, akkor vagy sikeres volt a szavazás, vagy nem, az ajánlat nem számít. Ha valaki a második próbálkozását is elrontja, akkor ő hal meg. Jó játékot!
Ha valaki megpróbálná levenni a maszkját, akkor a próbálkozása sikertelen lenne. Ugyanúgy nem tudjátok a körülöttetek állók neveit és kinézetét, ahogy ők sem a tiéteket. Rajtatok kívül egy női és egy férfi maszkos alakot láthattok. Egymást is meg lehet öletni, az esetben az adott személy nem hal meg, csupán kiesik a küldetésből és nem kap jutalmat, tehát ezt az opciót nem ajánlom. Teljesen kevert sorrend van, tehát akárki akármikor és akármennyit írhat, néha felváltva én is meg fogom szólaltatni az ismeretleneket. Nincsen 250 szavas minimum.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Taidana Pént. Márc. 01 2013, 20:29

Ezúttal marhára elhatároztam, hogy figyelni fogok arra, mit is dumál, főleg, ha már így bejutottam én is simán a legjobb hét közé. Érted, nem probléma nekem az ilyesmi, a kisujjamból ráztam ki. Néztem a többiek flancos képességeiket, és egyik se tudott ilyen remekbeszabott stílusváltást, mint én azzal, hogy felvettem Susaya alakját. Istenkirályságosság vagyok, yee!
Ott tartottam, hogy eldöntöttem, ezúttal nem leszek töketlen majom, a sarkamra állok, holmi aranypet nélkül is vágni fogom a szabályokat. Olyan szinten ráfeszültem arra, amit mondd, hogy egyetlen dolgot masszívan megjegyeztem: névbemondás! Oh-oh, én tudok, egyet minimum tudok, én tudok! Ördögi vigyort sikerült produkálnom a maszk alatt. Biztos voltam benne, hogy egyetlen dologra senki sem gondolt: hogy a saját nevemet is bemondhatom. Igen, ez biztos, hogy tök kreatív lesz, ez senkinek eszébe se jutna, mwuhahahaa!
Tök lelkes voltam, majdnem kapásból be is nyögtem, hogy Saru Taidana, de aztán inkább maradtam tök kussban. Gyanús lett a hirtelen beálló csend. Már ha állt be ilyen, és nem csak én haluztam hasonlót gondolataim ordító áradata után.
Így aztán csendben maradtam. Szépen. Csendben.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 03 2013, 12:44

Végül nagy nehezen felértem a lépcsőhöz. Félve pillantottam maszkom mögül a furcsa alakra. Most akkor hogyan tovább? A maradék, még küzdő embert figyelte, így én is oda fordítottam tekintetemet. Felértek utánam még hárman, így heten lettünk.
- A többiekkel vajon mi lesz? - kérdeznem sem kellett volna, mind összeestek, és meghaltak. A szemem láttára. Elmondtam egy imát az ott meghalt áldozatokért. Eszembe jutott Mozart Lacrimosa című dala, az visszhangzott a fejemben. Az egy perces néma csönd után, amit önkéntesen tartottam, viszont felkiáltottam.
- Feljutottam! Ezaz!! Meg fogom nyerni a játékot! Mert muszáj megnyernem! Sajnállak titeket, de ez szükséges volt ahhoz, hogy én nyerjek.. - mondtam amolyan boldogan. Ez eléggé úgy hangozhatott, mintha nem is törődnék azzal, hogy mellettem épp most haltak meg egy csomóan. Természetesen ez nem így volt, lelkem mélyén gyászoltam épp, csak ezen felülkerekedett az öröm, hogy tovább jutottam az előző "pályán". Mindeközben a szmokingos alak megint beszélni kezdett, azt hallgattam. Még hogy nagyon erős, meg nagyon gyors. Nekem szerintem csak szerencsém volt. Pláne farkasom nélkül. Esélytelen vagyok így bármit is véghez vinni. Elmondta a következő feladatunkat.
- Huhh, ez igazán nehéznek bizonyul. - mormogtam magamnak. Itt senki nem ismer senkit. Mégis hogyan találjam ki a többiek nevét? Barkóbázzak? Tegye fel a kezét, akinek van a nevében "e" betű?? Na meg persze nem is akarok senkit se megöletni. Egyébként is azt mondta, "egy embert megölethettek". A "-het" az annyit jelent, hogy nem kötelező. Egyébként is, most mindenki épp fontolgatja a lehetőségeket, teljes csend van. Egyszóval én is csöndben fogok maradni. Meg sem mukkanok! Lecsücsültem a földre, és vártam.

_________________
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0510[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 1110[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0310
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Allen Dante Vas. Márc. 03 2013, 17:19

Hamarosan a többi ember is feljön, akiket a limit elbír, vagyis heten állunk ott fent. Akárhogy is szerettem volna, az előző partnerem nincs köztünk. Már csak heten… ezt valahogy nem tudom elhinni, hogy alig néhány perc leforgása alatt, a csapatnak több mint kétharmadát elveszítettük. Hogyan tudok így a céhemhez hű maradni, ha nem tudom megvédeni még azokat sem, akikkel egy küldetésben veszek részt.
~ A francba, mit kell tegyek, hogy vége legyen ennek az őrületnek, mit? –teszem fel magamban a kérdést, és közben fogaimat összeszorítom.
De sokat nem mérgelődhetek ezen, mert folytatódik a „játék”, itt is jön a következő forduló, ami nem másból áll, hogy ki kell találni az egyikünk nevét, és ha helyes a tippünk, akkor az az illető meg fog halni. Ez körülbelül, úgy nézne ki, mintha mi ölnénk meg az illetőt. Milyen gyilkos játékba keveredtünk, miért kényszerítenek minket, hogy ilyet tegyünk? Pedig, ennek tényleg egy olyan dolognak kell lennie, hogy mindenki élvezzen, de ahogy visszaemlékezek a lent viaskodó emberek, akik már inkább a vadállatokra hasonlítottak, mintha tényleg azokká váltak volna. Teljesen elveszítették emberségüket. Akkor én nekem, mit kéne tennem, álljak be közéjük, vagy maradjak az, aki eddig voltam. Nehéz döntés előtt állok, ami talán nem is olyan bonyolult lenne egy normális esetben, de most, hogy arról kell döntsek, hogy ki maradjon életben, ki nem, ez kezd kicsit sok lenni. De ekkor egy hang szólal meg a fejemben.
~ Mi az, hogy nem tudsz dönteni? –teszi fel a kérdést. ~ Véleményem szerint a válasz nagyon egyszerű, itt egy valakinek kell meghalnia… -azzal elhallgat.
És igen itt csak egy valakinek kell meghalnia… ekkor egy ördögi mosolyt csalok az arcomra, mondhatni, hogy a kaszás eljött, hogy begyűjtse a lelket. Ekkor a vendéglátónk fele fordulok.
- Egy kérdésem lehetne? –kezdem a mondandómat. – Elárulná nekünk a nevét? Szerintem kicsit faragatlan öntől, hogy meginvitált bennünket, de még a nevét sem volt hajlandó elárulni. Nos? -kérdezem tőle, és várom a válaszát, miközben rezzenéstelenül állok előtte.
Természetesen fenn áll annak a lehetősége, hogy nem árulja el, vagy az, hogy csettint és megöl ezzel, de akkor unfair-rá tenné a játékot, és végül a harmadik opció, hogy egy hamis nevet ad meg. De ezt meg kell próbálnom, két lehetőségem, van így nem szalaszthatom el. A tervem onnantól lép érvénybe, hogy elárulja a nevét. Igen a tervem, az, hogy az ő nevét kimondva és rászavazva elteszem láb alól a fehér csókát, hiszen a feladat arról szól, hogy a jelenlévők valamelyikének a nevét eltaláljuk, mivel nem az mondta, hogy a hét „szerencsés” közül válasszunk, hanem hogy közülünk valakinek a nevét lehetne mondani, és a kettő nem ugyan az. Ezért szeretem a kiskapukat, nem fogom hagyni, hogy több ártatlant tegyen el láb alól.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Hétf. Márc. 04 2013, 19:04

Vendéglátónk egy trónon ücsörögve folytatja a játszadozást az új szabályok ismertetésével. Komolyan kezd olyan érzésem lenni, hogy a győztesnek is csak a pixelekre szakadás lesz a jutalma. Valami mód csak van. Hiába pörgettem a fogaskerekeket semmi nem jutott eszembe, ami ne lett volna túl kockázatos. Hülyeség lenne egyszerűen neki esni, hiszen egy csettintés és végem. A többiek nevére kéne rájönni valahogy, anélkül hogy bármelyikük is megtudná, ki vagyok. Viszont megszólalni se olyan jó ötlet, hiszen a hangomról felismerhetnek, ha van itt olyan, akivel már találkoztam korábban. Így az egyetlen logikusnak tűnő dolgot választottam. Csendben maradtam. Bíztam benne, hogy lesz olyan, aki valamilyen módon véletlenül elárulja magát. Ha másokat kell ölni a kijutásért, akkor megteszem.
Csendes gondolkodásomból Szophie hangja ébresztett fel. Mostmár biztos, hogy ő az. Te bolond legalább most ne beszélnél! Idegesen néztem körbe a maszkosokon. Ha bármelyikük felismerte azt gyorsan meg kéne találni. Még mielőtt bemondaná a nevét. A késeim még mindig a kezeimben voltak és erősen megmarkoltam őket. Egyelőre egyikükön se láttam, hogy nagyon felkapta volna a fejét. Talán megúsztuk. Aztán az egyikük kinyitotta a száját. Felkészültem, hogy megállítsam de végül nem egy nevet mondott. Viszont arra is rájöttem, hogy ismerem valahonnan. Ha rájövök, hol találkoztam vele, és eszembe jut a neve talán el, tudom érni, hogy ő haljon meg de az is elgondolkodtató volt, amit mondott. Ha ez beválik, talán nem kell őt elintéznünk. Elég esélytelennek tűnik, hogy csak úgy elárulja a nevét de, azért bízom benne, hogy nem kell tovább csökkenteni a létszámot. Mostmár csak a válaszát kell megvárni, és addig megpróbálom kitalálni, hogy ki lehet ez a srác.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 08 2013, 22:56

Egyetlen kérdés érkezett az NJK-k felé, amit a szervező kapott. Elmosolyodott, majd vígan válaszolt.
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Mep_An1
- Hát persze, hiszen én is játszom! A nevem Allen Dante, ha ennyire érdekel titeket.
Mosolya lassan kezdett vigyorba váltani, ahogy keresztbe tette lábait és Dante reakcióját figyelte.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Allen Dante Pént. Márc. 08 2013, 23:29

Mikor meghallom a nevem, hiszen az én nevemet mondta „Kalapos Úr”, kicsit megijedtem, de ha életben akarok maradni, akkor meg kell őriznem a hideg vérem. Így ugyan azzal a higgadtsággal folytatom a kis mondanivalómat.
- Értem, szóval Allen Dante. –majd a többi játékos fele fordulok. – Mi van, ha ez nem is a valódi neve. Mivel, a kérdésem, vagyis inkább a kérésem nem volt egyértelmű. Ennyi erővel egy random nevet is mondhatna. És itt van egy csapda elrejtve. –emelem meg a hangomat, hogy nagyobb nyomatékot adjak a mondandómnak. – Ha netalántán, valaki megjelöli ezt a nevet, és ha nem lenne jó, azzal egyel, közelebb kerülne a halálhoz, és ezzel a maga kezére játszanánk. –fordulok vissza a vendéglátónkhoz, akinek még mindig nem tudjuk a nevét. – És még valami, ki adná meg a saját nevét, hiszen abban mi az élvezet, ha a játékmester meghalna még az előtt, hogy végig vinné a játékát, és nem tudná, kijelenti a végső győztest. –ezzel be is fejezem a feltevéseimet, és egy mosolyt csalok az arcomra, ami vélhetően az utolsó is egyben, ha balul sülnének el a dolgok.
Innentől már csak abban bízhatok, hogy a többiek a mondott nevet nem szavazzák meg. Nincs kedvem meghalni, és ezt a küldetést is végig kell, vigyem, bármi nemű veszteség nélkül. Már bőven elég játékostársamat vesztettem el, és nem szeretném, ha ez folytatódna.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Shade Szomb. Márc. 09 2013, 06:25

Fölmentem a lépcsőn, közben egyszer-egyszer hátra pillantottam a tömegverekedésre. Mikor felértem még alig voltak hárman, de hamarosan mások is csatlakoztak hozzánk. Az alak, amint felhalmozódott a hét tagból álló kis csapatunk. Leült egy éppen akkor oda manifesztálódó trónra, és keresztbe helyezte a kezeit. Beszélni kezdett, gondoltam hogy nem rendelkezik reload-al így jobb, ha figyelek rá. Amint befejezte az instrukciók elmondását, egy újabb halálos minigame-hez nagy csend tört a kis csapatra. Az egyik srác egy kérést, vagy kérdést, de a hibrid szó jobban illene rá, invitált a fickó felé. Az pedig készségesen válaszolt neki, nem voltam egészen biztos hogy bármit is cselekednem kellene, inkább csak várok. Remélhetőleg a nevem semmilyen módon sem kerül ki a játékosok közé, mert sok kellemetlenséggel járna nekem. Az önzőség mindenki részéről fennáll, mivel mindenkinek az élete van veszélyben. Hogy folytatódik tovább? Mit kéne kezdenünk az „Allen Dante” információval?
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Szophie Szomb. Márc. 09 2013, 11:17

Ledöbbentem a név hallatán. Hisz az említett embert én ismerem, és ez a figura biztosan nem ő. Más esetben persze megfontolnám a dolgot, és ha valaki kimondja a nevet, biztosan felraknám a kezem - hisz az, aki egyszerűen csak szavaz, nem kockáztat semmit. - de most egy ismerősről van szó. Még az is lehet, hogy ő is közöttünk van. Egyszóval biztosan nem fogom kimondani az említett nevet, és ha valaki ezt megteszi, felrakni sem a kezem. Miközben mindezeken gondolkodtam, egy ötlet fogalmazódott meg bennem. Mi van akkor, ha becsapom őket. Vajon akkor is vége a játéknak, ha valaki kimond két nevet, és egyik sem jó, és az miatt hal meg? Ez egy jó kérdés.. Mintha azt mondta volna, hogy "Ha valaki a második próbálkozását is elrontja, akkor ő hal meg." Egyszóval nem azt mondta, hogy akkor ő IS meghal, hanem azt, hogy ő hal meg, amit én úgy is értelmezhetek, hogy ezzel is le lehet zárni a játékot. Már csak rá kell venni valakit, hogy kimondjon két random nevet, ami nem jó. Oda sompolyogtam a többiekhez egy kicsit közelebb.
- Öhm.. Nekem ez a játék nem tetszik, nem akarom, hogy ennyien meghalljanak. Bár én szinte biztos vagyok abban is, hogy a játékbeli halálunkkal újra hazajutunk. Szóval.. én már unom ezt az egészet, és újra otthon szeretnék lenni. Szóval megmondom a nevem, nyugodtan mondjátok ki, majd szavazzatok ki. - mondtam kicsit lehangolt, ám tejesen komoly arccal. Szinte tökéletesen tudok színészkedni, szóval ez a kis hazugság meg sem kottyant. - A nevem.. - na ja, csak azt nem döntöttem el, hogy milyen nevet is mondjak. Szerencsére a gondolkodásra használt szünetet habozásnak is betudhatják. Végül vettem egy nagy levegőt, és kimondtam. - A nevem Nanami, Risa Nanami.

_________________
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0510[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 1110[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0310
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 09 2013, 12:41

Kapkodtam a fejem. Tök tanácstalanul. Éreztem én, hogy itt most mindenki tökre agyal, mert nyilván azért kussol és lapul mindenki egyébként. Azért néhányan csak magukhoz ragadták a kezdeményezést, kaptunk egy nevet. Aztán idővel megérkezett a második is. Nem is annyira a kimondott név érdekelt, mert azt annyira nem ismertem. Annál inkább a körítés, amit hozzátett a kiscsaj. Nagyot csillant a szemem. Kis ideig azért haboztam. Susayára gondoltam. Hogy ő ezt most szerintem tökre nem támogatná. Küzdöttem magammal, de a csaj beszéde teljesen megérintett. Pontosan azt mondta el, amiben mi is hiszünk, ezért nem tehettem mást… Bólintottam, és felemeltem a kezem.
Az álarc mögött fogalmam sincs, hogy mennyire látszódhatott, de azért próbáltam bíztatólag rámosolyogni a lányra. Egy aranymajmos bölcseleten járattam az eszem, de semmit sem tudtam mondani. Ez mégiscsak a petem asztala.
Helyette várakozóan a többiekre néztem, ki csatlakozik még hozzám. Én biztos voltam benne, hogy felszabadítom a csajt. Hadd menjen. Kevesen vagyunk Felszabadítók, a mi karaktereink nem törlődhetnek. De ha valaki menni kíván, hadd menjen.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Szomb. Márc. 09 2013, 19:21

A válaszra nem is kellett sokat várni és meg is lepődtem mikor bemondott egy nevet. Nem erre számítottam. Inkább vártam volna, hogy megpróbál valahogy kitérni a kérdés elől, vagy csak bejelenti hogy ő nem ”játszik”. Ez és a mosolya elég volt, hogy meggyőzzön. Itt valami trükközés van a dologban…
A név nem hangzott ismerősen. Viszont egy próbát megérhet. Ha felteszem a kezem, azzal még nem lövöm el a két lehetőséget. Ugyanis csak az veszíthet, rajta aki bemondd egy rossz nevet nem az, aki szavaz. Így is tettem és a kezem a magasba lendült. Vártam hogy a többiek is követnek-e de nem láttam, hogy más is jelentkezett volna. Viszont az előbbi játékos nem hagyta szó nélkül a dolgokat. Amit mondott elgondolkodtatott de, aztán rájöttem hol hallottam már a hangját. A félresikerült küldetésünkön. Ő Bornis. Letettem a kezemet. Ez most nem jött be. Viszont végre gyűlik az információ. Van egy biztos név a kezemben egy, ami nem biztos és kettő, amit senki nem tudhat meg. Még négy ismeretlen van. Bornis. Bemondhatnám. Vagyis be kéne. Eszembe jutott a közös küldetésünk és már-már megsajnáltam, de amikor Szophiera gondoltam és arra a pillanatra mikor megcsókolt nem volt kérdéses a döntés. Ha ezzel megmentem magunkat boldogan végzek a fiúval. Mielőtt azonban kinyithattam volna a számat Szophie közelebb lépett a többiekhez és megelőzött a beszéddel. Viszont, amit mondott rémisztő volt. Nem mondhatja meg a nevét! Nem gondolhatja komolyan, hogy így kijuthat. Nem lehet, hogy csak mások miatt ezt tegye. Elhallgatott és nagyon reméltem hogy nem folytatja. Aztán vett egy nagy levegőt. Hirtelen ügyetlenül a keze után kaptam.
– Ne! Vár… -
elharaptam a mondatot. Kimondta a nevet, de nem a sajátját. Viszont hirtelen megfordult a dolgok állása. Nagyon megkönnyebbültem de, rájöttem, hogy ezt kívülről nem láthatják, hiszen azzal elrontanám a tervét. Nem hagytam eltűnni az ijedt arckifejezésemet, még ha nagy részét a maszk takarta is. Játszunk. Szomorúan lehajtottam a fejem, mint aki beletörődött az elkerülhetetlenbe. A többiek már tudják, hogy ismerem, és nem akarom, hogy veszítsen és ugyanakkor a hangomat is, hallották szóval eléggé csőbe, húztam magam. Remélhetőleg ez azért még nem volt elég, hogy Bornis vagy valaki más felismerjen. Lopva sandítottam körül hogy mások bedőltek-e neki.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 09 2013, 19:24

Az ismeretlen nő megszólalt.
- Risa Nanami.
Ezután körbenézett, hogy valaki felteszi-e a kezét. A másik ismeretlen, a férfi nem tette.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Taidana Szomb. Márc. 09 2013, 20:18

Elhangzott a név, és érted, én ott állok, a maszkom mögött tök meghatott arccal, hogy milyen mártírjai vannak a felfogásunknak, hősnő, igazi bátor úttörő, nem tudom már hogyan tartani felfelé a kezem, hogy látszódjon, miszerint én arra szavazok, hogy hadd repüljön ki ez a galamb a SAO durva ketrecéből, mire egy eddig kussoló csaj újra benyögi. Hát könyörgöm, a pofám majd’ leszakad. Nem mondom, kell néhány perc, hogy leessen: nem, nem új nevet mondott be, hanem a régit, ami már az előbb is elhangzott.
Újult erővel rakom magasba a kezemet. A többieket fürkészem. Nem mondom, hogy közben nem kattog az én agyam is, mert de, azon kívül, hogy jelentkezem, még egész sok dolgot tudok mellette csinálni, mint pl a gondolkodás, sz’al gondolkozom is rendesen, de azon túl, hogy halovány tippek – pontosabban csak egyetlen tipp – jut eszembe a többieket méregetve, nem jutok előrébb. Így viszont egyelőre nem marad más, mint a jelentkezés, hogy igen, ennek a csajnak mennie kell, engedje el mindenki. Nem érdekel a dráma, a barátja majd megérti. Mondjuk pár hónap múlva, amikor ő is végre felébred otthon, mert az avatárja meghalt. Jah, akkor majd hálás lesz azért, hogy most mi kiszavazzuk. Már ha – lesek körbe –, tényleg kiszavazzuk.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 10 2013, 12:11

A mellettem nem sokkal álló fiú mellém futott, meg akart állítani, mintha aggódna értem. Görcsösen szorongatta a kezem, amit az előbb ragadott magához, és abban a pillanatban szinte biztos voltam benne, hogy ő Zuzu. Először is, senki más nem tette volna ezt így hirtelen, és ő megismerhetett a virágomról. Másodszor meg szintes semmit nem változott a kinti kinézetéhez képest. Szokásosan maszk volt az arcán, és a haja is fekete. Nem is értem, miért nem jöttem eddig rá, hogy ő az. Talán mert annyira kézenfekvő, hogy tudat alatt ezt a lehetőséget el is vetettem. Az egyik lány - megjegyzem rajtam kívül ő az egyetlen - végül kimondta a nevemet. Milyen rendes, segít egy szegény lánynak, aki meg szeretne halni. Igaz, ellenkező esetben, bár a nevét ki nem mondtam volna, de a kezemet biztos felraknám. Az egyik fiú máris szavazott a halálomra, viszont ha nincs még valaki, aki felteszi, akkor nem szavaznak ki, így még az sem derül ki, hogy hazudtam. Már csak arra kell rávennem a csajt, hogy még egy nevet kimondjon, és akkor nyertem. Várakozás teljesen körbenéztem. Remélem senki nem rakja fel a tappancsát, mert úgy, hogy lebukok a hazugságom miatt, nehezen fogom rávenni, hogy másik nevet is kimondjon. Hirtelen támadt egy nagyon jó ötletem, legalábbis véleményem szerint nagyon jó. Itt az ideje tovább drámázni. Oda fordultam a fiúhoz, akinek még mindig a kezét szorongattam. Magamhoz húztam, és a derekánál fogva átöleltem. Ha ő Zuzu, akkor meg fogja érteni, mit akarok ezzel az egésszel, ha meg nem, akkor egy ismeretlent ölelgetek. No problem.
- Jockey, ugye te vagy az? Annyira örülök, hogy te is itt vagy velem. - mondtam a szemébe nézve. - Te is gyere velem haza, a családunkhoz! Megkereslek majd, és a valós világban is együtt lehetünk, jó? Bemutatlak majd a szüleimnek is. Nem lesz a továbbiakban harc, meg semmi, csak a normális, hétköznapi élet. - Ekkor az előbbi lányhoz fordultam. - Kiszavaztatnád őt is a kedvemért? A neve Jockey Ewing. - reméltem, beveszi. ~ Bocsi, hogy ezt teszem veled, de ez muszáj..~ Gondoltam magamban. Véres játék, tényleg nem tetszik, de nincs mit tenni. Közben bűnbánóan még jobban magamhoz öleltem a fiút, és a fejemet a mellkasához szorítottam.

_________________
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0510[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 1110[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 0310
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 11:42

A "játékmester" megemeli a kezét.
- Hoppá-hoppá... Ez a név nem is volt igazi, nagyon cseles hölgy ez a Seiensui Idane. Vigyázzatok, nehogy a Jockey is hamis legyen.
Az alak elmosolyodott, majd még inkább kényelembe helyezte magát.

Amúgy elfelejtettem mondani, de a név bemondása csak akkor számít, ha nincs mellette más, tehát valaki csak a nevet mondja egymagában.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Szomb. Márc. 16 2013, 14:05

Valaki volt olyan bolond, hogy bemondta az álnevet és engem kezdett elönteni a káröröm. Ki fogunk jutni, még ha csak mi ketten is. Szophie megölelt és zavartalanul folytatta a játékot. Jó volt a folytatás de nem volt hibátlan. Remélhetőleg azért lesznek elég bolondok, hogy bedőljenek neki. Bevetettem minden színészi képességemet.
– Igazad van. - mondtam a szemébe nézve. - Ki kell jutnunk! - Szophie ”elárulta a nevemet” és én is az ismeretlen lányhoz fordultam. - Kérlek juttass ki minket! - mondtam szinte kérlelve. Viszont a játékvezető sem maradt nyugton és mielőtt a lány bárhogy is, dönthetett volna ő is hozzászólt a dolgokhoz. Dühös lettem de aztán rájöttem, hogy ezzel csak a mi malmunkra hajtotta a vizet. Hogy direkt segít vagy csak véletlenül jött ki így a lépés, most nem számít de, az újabb név elég hihetően hangozhat. Már csak az kell, hogy valaki megpróbálkozzon vele. Ugyanakkor, ha elkezdtünk egy szerepet, most sem eshetünk ki. Rémülten kiáltok a trónon ülő alaknak a tőlem telhető legnagyobb átéléssel, játszom.
– NE! Miért kellett!? - Kitépem magam Szophie karjai közül és fenyegetően a többiek felé, suhintok az egyik késemmel. Ártalmatlanul szeli át a levegőt de, nem szándékoztam senkit sem megvágni. - Ne merjétek kimondani a nevét! - Ordítottam rájuk. Persze épp az ellenkezőjét reméltem. Remélhetőleg az itt lévők között van, egy-kettő aki a fenyegetés hatására igaznak gondolja majd a nevet és be is, mondja.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.