Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tánc az Ördöggel

+2
Taidana
Kayaba Akihiko
6 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Allen Dante Vas. Márc. 24 2013, 15:55

Gondolkozni nincs sok idő, mert utánam egy újabb személy is felrakja a kezét, ezzel megerősítve az előbb elhangzott nevet. De ami ez után következik, még álmomban sem gondoltam volnék rá, na, jó, igazából számításba vettem ezt a lehetőséget is, de nem hittem, hogy ilyen hamar be is következik. Ezt azért mondom, mert amit megszavaztam nevet, kiderül, hogy valaki a jelenlévők közül birtokol, ami nem mást jelent, mint hogy meg kell halnia. A tudat, hogy részt vettem valakinek a megölésében, kicsit betesz, hisz nem nagyon szerettem volna ezt csinálni, de a tény, hogy mégis megtettem ott motoszkál bennem. Miután a lány eltűnik, a játékmester felkel a székéből és elkezd tapsolni. Megdicsér minket, hogy mennyire ügyesek voltunk, bár szerintem ez nem azon múlott, de most már mindegy, változtatni nem tudok rajta, de valamit mindenképpen tennem kell, hiszen ártatlanok vesztették életüket. Biztosra veheti a vigyori fickó, hogy el fogom intézni. Ez után egy újabb kérdést tett fel, amire egy másik játékost szólított fel, hogy válaszoljon neki, amire őt eleget is tesz. A következő pillanatban a kalapos fickó csettint egyet, és aki válaszolt végül egy ketrecben találja magát, ami a nemsokára egy lávatengerbe köt ki. Ismét egyel kevesebben lettünk. Már kezd a rohadtul irritálni ez a fazon, már azon vagyok, hogy feldaraboljam, de azért a saját életemet is féltem, ezért csak úgy vaktában nem rontok neki.
De ami ez után jön, egy kicsit meglepet. Közli velünk, hogy nem gonosz, sőt ő az igazság bajnoka, vagyis én ezt veszem ki a szavaiból. Érzi a gonosz jelenlétét és így különbséget tud tenni jó és rossz ember között. Ezt hallván kicsit lenyugszok és megfordul a fejemben, hogy valójában olyan emberek haltak meg, akik meg is érdemelték. Felajánlja, hogy feltehetünk neki fejenként egy kérdést, amire ő megpróbál válaszolni. Végül visszaül a trónjába, amint ez megtörténik, beveri a fejét és megjelenik a feje felett egy életcsík, ami veszít az értékéből. Bár ebből még nem tudom megállapítani, hogy játékos, vagy egy NPC, de az biztos, hogy sebezhető. Ezzel a ténnyel sokat most nem foglalkozok, mert inkább a kérdésemen töröm a fejemet. Előttem néhányan felszólaltak, amik között vannak teljesen értelmetlenek, vagy olyanok, amikre én is tudok válaszolni, de olyanok is amikre én is szívesen tudnám a választ. De jelenleg engem csak egy valami érdekel. Odalépek a fickóhoz, majd felteszem neki azt;
- Akkor én is kérdezek. Akik meghaltak, tényleg megérdemelték azt, ami velük történt, vagy nem? Elég egy igen vagy egy nem válasz.
Most már csak arra várok, hogy megadja azt az egy szót, amit várok.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 27 2013, 13:54

Az alak válaszolgatni kezdett a kérdéseitekre. Először Saru Taidana kérdésére válaszolt.
- Ha egy karakter meghal, akkor a használóját megöli a NerveGear, tehát tényleg meghaltok.
Ezután Szophie kérdésére jött a válasz.
- Leesik az orra.
Majd Hasarii Fumiaki kérdésére válaszolt.
- Elméletben képesek lesztek rá, de a testetek nem lesz hozzászokva. Tehát nem valószínű, viszont könnyebben elsajátíthatjátok.
Ezután Dante kérdésére adta a választ.
- Ha eddig nem is érdemelték meg, mindegyikőjük jövőjében láttam a sötétséget, tehát igen.
Ezután Kazuma kérdésére válaszolt, aki a nyakának szegezte a kést.
- Biztosan tudni akarod?
Ismét egy vigyor alakult ki az arcán.


//Most csak Kazuma írjon, hogy végül megöli-e vagy sem, vagy hogyan tovább//
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kazuma Szer. Márc. 27 2013, 16:40

Mindenkinek szépen válaszolgatott, és amennyire meg tudtam állapítani őszintének tűnt. Az első válasz csak megerősítette azt, amit eddig is tudtam. A másodikon inkább gondolkozni sem akarok. Miért nem tudtál egy értelmes kérdést feltenni Szophie… A harmadik logikusnak tűnt a negyedik, pedig megint csak érdekes volt és ugyanakkor hülyeségnek is tűnt. Aztán ”támadásba” lendültem és feltettem én is a kérdésem. Ez a válasz viszont már egyáltalán nem tetszett. Az idegesítő vigyora, pedig csak tovább szította a haragom. Még erősebben szorítottam a torkának a kést és úgy válaszoltam.
– Arról volt szó, hogy bármit kérdezhetünk. Most pedig válaszolj! - Mondtam neki mostmár egyre türelmetlenebbül. Már nagyon szeretném befejezni ezt a játszadozást.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 30 2013, 23:56

Hasarii Fumiaki keresés. 5-6 esetén +1 felszerelés.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 30 2013, 23:56

The member 'Kayaba Akihiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 31 2013, 00:58

Az alak közel hajol Kazumához és a kés pedig a torkában marad, folyamatosan csökkentve az életét. Megragadta Kazuma kezét, majd nem engedte elmozdítani. A következőt kezdte mondani:
- Én vagyok az út, az igazság és az élet. Mindenhol ott vagyok és mégis a semmiben élek. Minden hétköznapi vaddisznóban és bossban megtalálsz, hiszen akármit csinálsz... akkor is csak belőlem állsz.
Az alaknak végül lecsökkent az élete és pixeleire esett. A bálterem kezdett összeomlani, de mindenkinek valahogy sikerült kimenekülnie. A negyedik szint hamarosan egy nagy óceánná változott, néhány kis szigettel, majd halkan a következőt hallhattátok:
- Minden belőlem áll.

Gratulálok! A küldetést sikeresen teljesítettétek, így le is zárom.

Változó reagszámok alapján változó jutalmak vannak:

Szophie: 45 exp
Kazuma: 48 exp
Allen Dante: 42 exp
Hasarii Fumiaki: 36 exp
Saru Taidana: 48 exp

Mindenki jutalma: 60 arany

Céhek:
Liberators: 30 arany, Tachibana Makoto +5 exp, Katsumoto Hiro +5 exp (ha inaktív tessék kitenni, de olyan nincs, hogy bent hagyjuk, mert így olcsóbb a céhház, viszont expet ne osszunk neki), Zhel T. Everett +5 exp, Kamijou Ryner +5 exp, Saru Taidana +4 exp,

Justice League: 30 arany, Shiel D. Lewis +2 exp, Jasude +5 exp, Rita Hanami +4 exp, Peter Worker +4 exp, Yurihime +5 exp, Szophie +5 exp, Hinari +5 exp, Allen Dante +4 exp

Jártasságok:

Saru Taidana: Növénylátás: 18 -> 29, 1 Kristálylevél, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 5 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 1 Kis Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang
Kristályírás: Kinézet Kristály Recept, Pánik Kristály Recept

Szophie: Érclátás: 17 -> 28, 1 Holdkő, 4 Sida Kő, 1 Munkálatlan Bőr, 1 Rubint, 2 Halvány Rubint, 4 Vasérc, 1 Bronzérc
Páncélkészítés: Vastalpú Bakancs Recept, Koboldgyűrű Recept

Allen Dante: Érclátás: 25 -> 36, 4 Halvány Rubint, 3 Bronzérc, 2 Holdkő, 1 Rubint, 1 Vasérc

Kazuma: Érclátás: 1 -> 12, 1 Rubint, 1 Bronzérc, 3 Sida Kő, 3 Holdkő
Növénylátás: 9 -> 20, 2 Vörös Pitypang, 1 Örökké Lángoló Tulipán, 4 Tövisgyökér, 1 Kristálylevél, 3 Faeno Levél, 3 Kis Tövisgyökér
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tánc az Ördöggel - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Tánc az Ördöggel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.