Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Külváros

+17
Rogan Hartnett
Kemila
Kayaba Akihiko
Jekatyerina Natashenka
Ilsette
Tachibana Makoto
Scott Thompson
Danee
Szophie
Bacchus
Nagamori Yoi
Saya
Zakuro
Diabel
Shiel D. Lewis
Allen Dante
Henzon
21 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Szophie Szomb. Szept. 27 2014, 12:43

/Katja/

Vezér kihúzta magát, tudtában annak, hogy természetesen igaza van, nekem pedig csak egy sóhaj hagyta el a számat. Nem elég öntelt így is, még dicsérgetik is.. Remek! Azt hiszem, ennek nem lesz jó vége. Habár amíg nem Aincrad legerősebb petje, addig talán nem lesz túl nagy az arca. Nem hittem volna, hogy valaha is ezt mondom, de az egyetlen reményem, ha Ren és Regi erősebbek maradnak, mint mi, és visszafogják őt. Habár a mi fejlődési ütemünkben nem nehéz erősebbnek maradni. Az is lehet, hogy már több idomár is megelőzött minket. Nem tudom, fogalmam sincs.
Viszont utána mosolyogva bólintottam, ahogy Vezér is. Csak az ő mosolya inkább egy vicsor volt.
- Ez a helyes hozzáállás! - biztattam. Igen - igen, amint összeszedi magát, máris sikerül majd talpra állnia, és a továbbiakban egyedül boldogulnia. Nekem pedig csak ezt kell elérnem nála. Nem tűnik annyira elveszettnek, mint mondjuk Brumi. Jó, mondjuk az én drága kis harmadik petem egy teljesen különálló eset..O.o
- Ohmm.. értem már. - tettem mutatóujjamat a szám elé. Szóval noob.. Vagy valami ilyesmi. Hehehh.
- A munkád miatt? - mértem végig. Nem tűnt olyan idősnek- Simán iskolásnak néztem volna. - Te dolgoztál? Mit? Hány éves vagy? - teszem fel rögtön a kérdéseket, amint megfogalmazódik az agyamban, nem is foglalkozva azzal, hogy át is gondoljam, milyen pofátlanul viselkedem. Na nem mintha én nem lennék túl fiatal ahhoz, hogy dolgozzam. És lám, odakint mégis munkavállaló vagyok. Habár az én esetem is kivételes.
Csak csendesen hallgattam, amiket mondott, majd megráztam a fejemet.
- Nem, céhhez nem azért kell tartozni, mert az segít. Hanem azért, mert ott.. egy közösségben vagy. Egy szorosan összetartó közösségben. Mondhatni, mint barátok vagytok.. Vagy valami ilyesmi.. A lényeg, hogy úgy érzed ott magad, mint aki tartozik valahova. - habár pont ez az talán, amire neki szüksége van. Tartozni valahova. Igazából teljesen jó ötletnek tartom a tervét. Csak a hozzáállásán kell változtatni.
- Én sem játszottam ilyesmikkel azelőtt soha. - sóhajtottam fel. - De nem olyan nehéz, mint amilyennek tűnik. Nem tudok sok mindent mutatni, lévén más a kasztunk, de talán tudok esetleg segíteni valahogy.. - vagy valamelyik ismerősöm. Nem tudom. Esetleg megmutathatom neki, hogyan is kell vaddisznót ölni. Ha ennyit megtanul, akkor én is szívesebben engedem a saját útjára utána.
- Amíg viszont nem tudsz harcolni, velem maradsz, nincs menekvés. Razz - dugtam ki rá játékosan a nyelvem. - El kell viselned. - aztán leporolgattam magam még egyszer, majd elindultam a mező felé, mobokat keresni.
- Na gyere! - intettem neki. - Most ölni fogunk. Persze csak mobokat. Csak utánad! - intettem magam elé, és engedtem neki, hogy előre menjen.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal12046/10500Külváros - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Szomb. Szept. 27 2014, 13:16

A helyes hozzáállásra kicsit elkezdte még inkább összeszedegetni önbizalma elszóródott morzsácskáit, és teljesen kitörölte a könnyeket a szeméből, hogy egy bizakodó mosolyt csalogasson az arcára. Persze csak azért, hogy utána ijedten és szégyenlősen húzódjon vissza a kérdések áradatától, amivel Szophie ismételten elárasztotta.
-Én… sportoltam… atlétika… tornász vagyok… vagyis voltam… a bajnokságban… biztosan láttál a tévében is… Katja. És… huszonöt vagyok.
Elhúzta a száját, és egy maga elé húzta a térdeit.
-Tudom, tudom, öreg vagyok már az ilyesmihez, meg ki sem kellett próbálnom, de hát Misa annyira erősködött, hogy mennyire nagyon jó, meg valósághű, meg, hogy tetszeni fog…
Megvonta a vállát, és körbenézett a tájon.
-És… tényleg igaza volt. Valóban valósághű. Annyira, hogy elég is volt belőle ennyi.  
A magyarázatra hevesen bólogatott, és újra ijedt tekintetet vágott.
-Jajj, én nem úgy gondoltam! Nem akartalak megbántani… meg a cégedet sem! Én csak… én csak azt hittem… meg Misa azt mondta, hogy a szintekért kell menni… vagy valami ilyesmi… és akkor csak nem vesztek be olyan bénákat, mint én.
Újabb elszontyolodás, fejleszegés, és amikor még azt is elmondja a lány, hogy nem egy kasztban vannak, akkor csak a még nagyobb  rémület tükröződik a tekintetében?
-A kaszt? Akkor rossz kasztot választottam? Én csak… én csak ráböktem egyre, ami… nem tudom… a művész az olyan jól hangzott… láttam már harcművészeti bemutatókat… ők tudtak… nem tudtam, hogy… ezt is elrontottam?
Már ismételten a vernyákolás küszöbére tornászta magát, de azért nem akarta túljátszani, szóval tartotta magában a lelket, sőt, vidámabb is lett, amikor végre elérte, hogy a másik felajánlja a segítségét.
-Tényleg? Tanítanál? Melletted maradhatok? Jajj de kedves vagy pici lány, köszönöm szépen! És neked is kutyuli!
Ugrott ezúttal a blöki nyakába, és jól megszorongatta őt is, majd a bundája közül nézett vissza az idomárra.
-Ölni? Mármint… olyan… állatokat? De miért?
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal10/600Külváros - Page 6 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Szophie Szomb. Okt. 11 2014, 13:34

/Bacchus/

- Ahogy nekem is jó erre. – mosolyodtam el. Én sem dolgoztam még sosem fizikai munkát. Egészen idáig.
- Na nem mintha sok mindenki elől el kéne bújnom, de igen, kitűnő búvóhely. Senki sem keresne itt. – néztem körül a nyugodt, csendes tájon, és megállapítottam, hogy igazán kellemes hely. Még a két furcsa öreg NJK házaspár ellenére is.
- Húhaaa… Neked tényleg egy üveg a fegyvered! – kerekedett el a szemem, meglátva azt, és még a számat is eltátottam. – Valamit… csinálj vele! Tudom már.. valami skillt. Aktiváld! Azt, ahogyan támadni kell vele.. – izgatott voltam, így aztán a fogalmazásom sem let túl érthető, inkább kissé összevissza, de amit akartam, azt elmondtam vele. Már ha megérti.
A „kedves” kifejezésen egy csöppnyit meglepődtem és ledöbbentem. Kissé.. közvetlen volt nekem ez a megszólítás. Talán egy csöppnyit el is pirultam. Mondjuk ha hozzávesszük ehhez azt, hogy mindössze egy nadrág van rajta…. Igen, ha így nézzük, van okom zavarba jönni. Nem is kicsit. Hogy engem erre egy egyszerű megszólítás döbbentett csak rá….><
- Dee nem! Te nem sírtál? Amikor olyan picike korodban a tűt belédszúrták.. és még fájt is! – megráztam a fejem. Minden kisgyerek sír, ha fáj neki valami, nem? Én már a gondolatától is mindig sírva fakadtam. Öt éves korában tetoválás…:O Az érzéstelenítéshez is tű kell! Vagy lefújják valami cuccal, de az meg nem olyan hatásos.. És egyébként is, maga a gondolat, hogy tűvel szúrkálnak, elég ahhoz, hogy sírjak, ha fáj, ha nem fáj!
- Neee…! – kiáltottam, de késő volt… Így is elég ingatagon ült a lovon, látszott rajta, hogy híján van jártasságnak, és hasonlók.. És akkor odacsapott a ló fenekére.O.O Aki erre hirtelen vágtába kezdett, végig a búzamezőn.
Gyorsan felpattantam én is a saját lovamra, és utána eredtem, habár… csak galoppban. Hiába, a jártasság nem engedte meg, hogy vágtassak. És úgy hittem, az ő lova is hamarosan ledobja őt a hátáról, hiszen ez a rendszer, ez a szabály. Messziről egy nyerítést hallottam, én pedig akrobatikámmal megkapaszkodtam egy csöppnyit a lóban, és megpróbáltam gyorsítani.. Nem akarom, hogy elfogyjon az élete, mire odaérek. A végén még meg is tapossa az a ló nekem, azt pedig semmiképp sem akarom.><
Mikor odaértem, ténylegesen a földön feküdt. Gyorsan odafutottam hozzá, és mellé guggoltam, tekintetem rögtön az életcsíkjára vándorolt. Nem lett túl nagy baja, szerencsére. 1 Hp veszteség az ő szintjén sem a világ vége.
- Na jóóó.. inkább hagyjuk ezt az elfoglaltságot. – állapítom meg józan paraszti ésszel, hogy ez nem fog menni,l és megfogom a lova kantárát, próbálom simogatni a fejét, megnyugtatni.
Vissza kell majd vezetni a lovakat a helyükre.. Közben sétálhatunk is egyet. Egy szép hosszút, tekintve, hogy jól bent vagyunk a búzaföldben.

/Katja/

Huszonöt. Nagyokat pislovtam a lányra. Mondjuk fiatalnak sem tűnt.. De ennyire idősnek sem.O.O Huszonnégy fölött mindenki öreg!
- Öhmm.. – fordítottam el a tekintetem. – Elnézést, de nem néztem tévét, és nem követtem a sportot. – próbáltam megmagyarázni az okát, hogy miért nem ismertem fel. Kissé el is szégyelltem magam. Hiszen a hozzá hasonlóknak ez biztosan rosszul esik. Én is elszomorodnék attól, ha senki nem ismerne fel, amikor sztár vagyok, vagy ilyesmi-.. Így is kicsit csalósádként ér, hogy senki nem ismeri a nevemet. Az Iryana cég pedig világhírű.:O Mi van ezekkel a mai emberekkel? Csak azt tudják beazonosítani, hogy milka.>.>
- Egyébként… Ne hiszem el, hogy mások sem ismertek fel. Pedig az emberek többsége szereti a sportot. – és ha felismernek, akkor nem bánnak rosszul veled. Sőt, még segítenek is. Hiszen ezzel a közelede férkőzhetnek. Ami a kinti világban hírnevet is jelenthet. Kockák…Rolling Eyes Úgy tűnik, még sportot sem néznek.
- Nem valósághű. Jobb annál. Sokkal egyenlőbb. És ne aggódj, szerintem nem tűnsz ki ennyi idősen. – mosolyogtam rá bátorítóan. – Csak egy kicsit legyen nagyobb az önbizalmat. Sportoló vagy, a fenébe is! Ott is szükséged volt biztosan az önbizalmadra, és ott is biztosan sokan bántottak. De önerőből magasra jutottál – a bajnokság az egy elég magas szintű verseny, azt hiszem… Ahova akárki nem mehet csak úgy. – Itt is menni fog, ne aggódj. És én támogatlak. – elszántan néztem rá, és rögtön ki is agyaltam, hol kezdjük a dolgot.
- Mi? Háát izéé.. Elvileg tényleg a szintekért kell menni, de.. Ez a játék egy olyan világ, ahol itt ragadtunk. És az embereknek szükségük van kötelékekre, egy új családra, ilyesmi. Így a céhek többségében inkább ennek a helyét vették át, nem pedig a pontokra mennek.. Persze itt is vannak önzö emberek, és az exp nagyjából ugyanolyan, mint odakint a pénz.. Hatalmat ad, de kötelékeket nem. Szóval érted… Attól függ, mit tartasz a legfontosabbnak. Az én céhemben inkább a barátságot és a másokon való segítést. – magyaráztam, talán kicsit hosszasan is.. De rendesen el akartam mondani, hogy ő is megértse, miért is van ez így. Nem tnik buta lánynak, tuti felfogja.
- Nemnemnem! – mondtam ki egymás után gyorsan háromszor a szót, miközben kezemmel is integetni kezdtem magam előtt. – Nem! Csak más kasztot, mint az enyém. De ez nem rossz, természetesen nem az. Ne hidd mindig azt, hogy mindent elrontottál! – dorgáltam meg kedvesen.
- Persze, tanítalak. És tudok is egy jó helyet, ahol meghúzhatod magad.. – gondolkodtam el. –  Persze csak ha még nincs házad. És akármire szükséged van, írj csak egy üzit! – mosolyogtam rá, miközben elküldtem egy barátfelkérést is gyorsan. – Látod ezt a pöttyöt? – mutattam a térképre, miután elfogadta a felkérésem. – Ez én vagyok. Mindig megmutatja, hol vagyok. És ha szeretnéd, intenzív közös eddzéseket is tarthatunk, amíg meg nem erősödsz, és egyedül el nem boldogulsz.
A kutyuli kifejezés használata viszont nagyon nem volt jó. Felmérgesítette Vezért, nagyon. Ismertem már annyira petemet, hogy tudjam, erre szó szerint harap.. Így hát mág időben elé ugrottam, így a támadása engem ért, szép kis páncéljától megfosztva a gazdit. Meg egy kis Hp ponttól is. Aztán megfogtam a bundájánál fogva, és lefogtam.
- Nem! Nyugi! Nem úgy gondolta.. – csitítgattam. – Gondolkozz már! Ne ez miatt pirosodjunk! – dorgáltam. Egy buta kis becenév.. De sajnos amióta Ren ezzel cukkolta még kiskorában, eléggé irritálja ez a megnevezés. Lassan engedte le izmai feszítését, lassan nyugodott le légzése..
- Igen, állatokat. Mobokat. Azért, mert az segít gyakorolni a harcot. És mert abból kapsz exp-t, amiből ha eleget összeszedsz, szintet léphetsz. És akkor erősödsz is. – magyaráztam tovább.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal12046/10500Külváros - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Vas. Okt. 19 2014, 16:07

~Na még szerencse. Ha néztél volna, akkor tudnád, hogy nekem aztán semmi keresnivalóm nincsen ott. Még szerencse, hogy a testalkatot megtartotta a rendszer, és nem kellett a pontjaimnak megfelelő kinézetet felvennem. Bár mondjuk egész vicces lenne, ha itt is úgy nőnének az emberek, ahogy a szintjük is növekszik. Ejnye Kayaba, ilyen baró ötleteim vannak, aztán be sem veszel a stábodba? Na haladjunk!~
Szomorú tekintet, fejcsóválás, egy kis csalódottság, majd egy pici reménykedő és köszönetnyilvánító tekintet.
-Hát… sajnos pont az a baj, hogy nem így van. Ha felismernek, akkor csak örömködnek, hogy én is ide jutottam. Az emberek irigyek, és nemcsak azokra irigykednek, aki lottóötöst nyert, vagy örökölt, hanem azokra is, aki megdolgozott a sikerért. Ha egyszer gazdag leszel, akkor te is meglátod, hogy mennyi rosszakaród lesz. És…
Egy kis szipogás… még azért nem dolgoztuk fel teljesen ezt a szörnyű kudarcot.
-Azért dolgoztam egész életemben, hogy megnyerjem a bajnokságot. Az olimpiát. Négy éve még fiatal voltam, és most lett volna… és most itt ragadtam. Azt sem tudom, hogy mennyi idő telt el azóta… de valaki azon röhögött, hogy én hibernálva voltam… vagy valami ilyesmit mondott, és azt, hogy soha nem fogom őket utolérni. Én… nem is értem, hogy miről beszélt pontosan, de ha tényleg segítesz, akkor nagyon megköszönöm, és majd én is igyekszem… amennyire csak tudok…
A kérdésekre erősen rázta a fejét, és igyekezett nagyon érdeklődő tekintettel figyelni a sok triviális magyarázatot.
-Igen… a térképet már én is láttam… de ezt a barátlistát még nem. Hol kell elfogadni? Meg… meg igazából… nem nagyon van szállásom. A kezdésnél kaptam valami pénzt, de az lassan elfogy, mert ételt vettem belőle.
Amikor Vezér felé ugrott, akkor nagyon meg kellett erőltetnie magát, hogy ne azonnal ösztönösen csapja meg az állatot. A kiképzés során eltanult reflexeket nem volt annyira egyszerű felülírni, de sikerült. Most még. Szóval ehelyett nagyon megijedt, sikoltott egyet, és újra összekuporodott, karjaival a fejét védve, és még remegni is sikerült.
~Máris bevenne a céhbe? Ezt azért nem gondoltam volna. Túl gyors. Még el akartam intézni pár dolgot. Kell egy csali.~
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal10/600Külváros - Page 6 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Bacchus Hétf. Nov. 24 2014, 20:35

Szophie

- Nekem van miért, és van ki elől - mondtam neki - pont ezért jó ez a hely szünetnek minden másból - tartottam továbbra is, ismeretlenben pár választ. Kinti maffia életem és benti zsivány tevékenységem, jobb ha lepel alatt marad egyesmás, így is többet tud, mint az átlag. Nemes lány.. furcsa utat választott, én jobb szeretem a harácsolást és a szórakozást. Na meg a kemény munkát, ahol másokat verhetek szét. Követtem tekintetét, ahogy körbenézett.
- Naná - vigyorogtam és megforgattam tenyeremben - könnyű, és harchoz is nagyon jól tudom használni, képességemhez ideális, egy baja van, törött szegény.. így valamennyi pia mindig kicsurog belőle, de van praktikája, gyorsan kell meginni - nevettem nyitott szájjal. - Igen a támadás, figyuzd.
Nem készültem neki nagyon, csak a vállpáncélomon igazítottam kicsit, és egy megrögzött mozdulattal próbáltam nyakamon ropogtatni, de ezúttal sem adta a várt hangot. Boxoló pozíciót vettem fel, enyhén rogyasztott térdekkel, izmokat kidüllesztve, majd felső testemen enyhén fordítva, szintén izmokat, maximum hatásfokra kapcsolva elrettentőként kidüllesztve jobb kezemben támadólag tartottam a gourdot. Egy kicsit vártam és amint a sárgás fény körül járta, a levegőbe csaptam, majd bal kézzel és két kézzel is. Egyszerűen, mintha egy jobb egyenessel kínálnám meg a levegőt, majd egy bal állkapocs csonttörővel és végül egy dupla kezes kábító ütés.
- Nem sokban különbözik a boxer használatától - mondtam a röpke bemutató után - érdekel a képességem is? - kérdeztem tőle. - Nem jó, azt jelenleg nem tudom használni. Legközelebb - kacsintottam rá.
- Fájt, fájt, hogyne fájt volna, de közel sem fájt úgy, mint a verekedés. Minden tetoválásom feldagadt arcra kaptam, azért ilyen kuszák - nevettem - Én is ugráltam, a tetováló sem volt elég erős, hogy lefogjon, de a sérülések miatt felét sem éreztem, amit csinál. Apám meg jó ötletnek tartotta, hogy egy életre emlékezzek, mivel jár a dicsőség. Valami felelősséggel, vagy mivel és egy életre szól. Tizenkilenc évesen azért még csak van időm.. miegymásra - nevettem tovább, ahogy halkultam, azért csak kibuggyant - irtózol a tűtől?
A pillanat, amikor megizélhetek egy izét ez is eljött. Van rá engedélyem is, nem kell tovább szénát pakolni, meg aratnia növényeket, meg miegymás. Abban amúgy is lepipált, sokkal lazábban és többet vitt mint én, elképesztő. Ámulom-bámulom a nyuszit.
- ..ááá..kik..csssöö..ába! - ég fölöttem, hátamon vagyok, még a lábam be van akadva abba a micsodába, húzott keveset. Mire kitornásztam a lábam és megindítanám a szó áradatot arról, hogy mi a pék.. valamilye volt ez. Szophie arca takarta el az ég egy jelentős szegletét és haja volt a látótér. Bólogattam, de kicsit még mindig, inkább megsütném ezt a jószágot, csak kicsit kupán nyomom és máris alapanyag lesz belőle, azt meg eladom.. félre a munkával, most elvonón vagyok.
Feltápászkodtam, míg ő a ló fejével volt elfoglalva, és leporoltam hátsóm, hátam meg oldalam, bár nem hinném, hogy valami itt egyáltalán bekoszolhat a sáron kívül, de az is csak rövid ideig.
- Ezt még gyakorolnom, kell és nem feneket paskolni előbb, hanem beszélni hozzá - odaléptem elébük és meghajoltam a ló előtt - Gomenasai, fekete barátom - mondtam neki. - Tapasztalatlanként mutatom az utat, mint eddig, viszont most a társaság nem engedi meg, hogy korán nyugovóra térj. Viszont - néztem a lányra - megmutatod, hogy kell csinálni? Mondjuk arra felé - mutatta a háztól ellentétes irányba, hisz egy sétát terveztünk, a környéken meg akadna látni való is, csak elég sok a mob, néhanapján. Nem jutok messze.
A néhol derékmagasságig érő fű pedig jól eltakarja a farkasokat, nyavalyások.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal1003/1500Külváros - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 10 2015, 18:24

Bacchus: Fotó Kristály
Szophie: Bronzgyűrű
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Bacchus Hétf. Ápr. 20 2015, 14:10

*Kemila toborzás*

Az öregékhez ritkásan benézek, de most nem ilyen ügyben jöttem Tolbana határába. Négyünknek elszámolni valója van pár másik személlyel.

*1 órával később*

Hosszú ideig tartott, de a már eszméletlen játékosokat egy kupacra feldobáltuk. Az össze visszavert, pirosban lógó életerű kupac, mesésen csillogó páncéldarabkáikkal tündököltek, a virágzás ünnepének napfényében. Xen sebtében összeszámolta, a kupacot, ami tizenkét játékost számlált, és persze az ő keze tiszta maradt. Malcolm utána egyesével pakolta ezt egy rozogának tűnő szekérre, miközben Fraggy, fosztott amit csak tudott. Mivel maguktól nem adták át értékeiket, az erő hatalmát kellett bevetni, és elégedetten néztem a tömegbunyó eredményét.
- Barátaim, fizetés nap van! - vigyorogtam szélesre mosollyal. Mire Malcolm csak nagyot sóhajtva, egy kis zsák aranyat lökött én és Fraggy közé. Mint a kutyák ugrottunk a zsák tartalmáért, Majd Xen két jól irányzott dobással kiütött és szemünk elől szedte össze az aranyat. Megköszönte Malcolmnak az e havi fejadagját, és vissza dobta a zsákot. A kis szemétláda, ezt mindig eljátssza.. morogtam. Ugyanúgy pislogtam, mint hal a vízben, és a többi tizenkét gyerkőc. Malcolm folytatta a munkát, és Fraggy-t is felemelte, gúnyosan odavetette neki, hogy ez alkalommal ő is elmegy a szekérrel, mire barátom csak egyszerűen, őrjöngve forgatta szemét. A behemót nem tette a szekérre, hanem a két elé kötött szamárral foglalatoskodó felé intett.
- Viheted a szemetet, csak a szokásos helyre, egyenlőre. Azzal egy kisebb zsákot bízott még a bozontos ürgére. Bőre természet ellenesen néhol fekete foltokkal volt tarkítva, még az arcán is, nem csak a karjain. Majd Xen felengedett minket állni, mire Fraggy egyből neki rohant. Én pedig ezzel nem törődve, Malcolmhoz, hogy megszerezzem a zsákot. Egyértelműen kellett a havi juss, hisz én hívtam ezeket össze. És ugyanúgy érdemem, a győzelem is fölöttük.
Pár percen belül mindenki elégedetten figyelte a lassan tovább haladó szekeret, ami távolba tova haladt. Xen törte meg a csendet. Ezért a szállítmányért közel nyolcezer aranyat fogunk kapni. Malcolm megvillantotta arany fogát és elégedetten kurjantott. Fraggy rá sem rántva felállt és elbandukolt. Még visszaszólt, és felajánlott egy jó unaloműzési programot, amire a többiek kaptak is.
- Dehogy megyek - feleltem. - Menjetek csak, hajkurászni, később csatlakozom, most azonban egészen más dolgom van - azzal a gourdot megtöltöttem némi borral és lehörpintettem jó felét azon nyomban. Két dolgom van, élvezni a napot, aztán meg beugrom a két öreghez. Nekidőltem az út irányjelző kövének, ami Horunka falu hollétét mutatta a határban, amerre a szekér is lassan elzötyögött.


Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal1003/1500Külváros - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 20 2015, 21:04

Tolbana környékén volt dolgom, ami egy kissé elhúzódott. A külváros részén járok, ami talán élettelibb volt egykoron. Mivel van már szabadidőm, így tökéletesen lelassul a járásom. Néha megállok, hogy egy-egy épület maradványát megnézzem. A hely határához érkezem, mikor a távolban megpillantok egy ücsörgő illetőt. Ilyen távolról nem tudom eldönteni, hogy milyen indikátoros. Óvatosabbra veszem a figurát, de egyre inkább közeledek felé. Mikor közelébe érek, akkor magam meglepve szólok hozzá.
- Hello! – köszönök oda neki, ezzel talán jelzem, hogy nem ellenségesek a szándékaim. Biztos távolságban megállok. Egy darabig nézem a testhelyzetét, de fél szemmel próbálok figyelni a környezetemre. Mikor megállapítom, hogy nem fognak rám támadni, akkor a férfit nagy ívben megkerülöm a vicc kedvéért, mint ha félnék tőle, aztán haladok előre. Nem hinném, hogy bárki mellém merne szegődni, mert az utóbbi időben, amúgy is csak szóloztam. Legtöbb esetben csak a környék felfedezése volt a cél, amit azután gyorsan lejegyeztem magamnak, hogy a későbbiekben visszatérhessek. Hirtelen megállok, majd felnézek az égre és azon gondolkozom, hogy most már mennyire otthonomnak érzem ezt a virtuális világot. Ugyanúgy alszok, felkutatom a helyeket és különböző kutató munkát végzek. Néha küldetéseket csinálok, amik elég hosszúak ahhoz, hogy elég időt vegyenek el tőlem. Idő? A valós időt nem érzékelem, úgy mint a testem jelzéseit sem. Fogalmam sincs róla, hogy miként nézhetek ki és megkérdőjelezem a létem is. Vajon mi lesz, ha egy év telik el vagy kettő, vagy annál sokkal több? Fontos kérdések, amik olykor még előjönnek, de egyre kevesebb alkalommal. Egyre inkább részesévé válok, vagyis jobban mondva szívja magába a lényem.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal50/500Külváros - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Bacchus Kedd Ápr. 21 2015, 16:40

Kellemesen pihentettem az izmaim és lassan regenerálódott életerőm. Az út porában ülve és hátamat nekidöntve az oszlopnak, egész kényelmes pozícióban tengettem az időt. Közben borozgatásommal olykor-olykor megdöntve a gourdot hörpintettem, a jobb kor napjainak nedűjéből. Nyolcezer arany.. annyira hihetetlen, ez csak azt jelenti, mehetünk magasabbra. Az ettől arcomra öltött vigyoromat, egy üdvözlő hang alakította át szimpla mosollyá. Ugyan a verekedésből megszereztem a sárga indikátort, de ez még nem súlyosbodott az állandó sárgára. Tudom hamarosan visszavált zöldbe. Életerőm közeledett a teljeshez. A pihenő és a terület nagyobb regenerációt biztosított, mintha odakint a határban zajlott volna, a reménytelen csapattal.
- Szia - köszöntöttem viszont és lelögyböltem torkom a maradék borral, kiürítve a gourdot. Míg feltérképezte lehetőségeit én sem pazaroltam időm, csinos. Több sem kellett, minthogy továbbhaladjon, addig viszont tűrtem nézését. Feltápászkodtam és ősi hívásnak engedve, utána eredtem. Pár könnyed lépéssel, csattogtam a lábbelimmel az apró kavicsos úton, félre rugdosva a kisebb kavicsokat. Innen már jobban látszott, közel egy fejjel alacsonyabb a lány, alig állam fölé érhet, de azt hiszem ennek jelentősége nulla. Már csak a kérdés, mit látott, és hogy veszélyes-e, szereti-e a piát?
- Hova, hova kislány? - utolsó szónál, játékosan elhúztam a szót, ahogy még annó óvodában tanultam, mielőtt megráncigálom a másik copfját. Nem értem be egészen, sőt, bő két méter híja még. - Talán eltévedtél? Ismerem a környéket, rendesen.. ott - mutatta tőle jobbra - azokon a mezőkön saját kezűleg is dolgoztam - meg más kezeivel is.. többnyire. - Erre ugyan nem veszélyesek a mobok, de jobb ha felfogadsz, egy vezetőt - széttártam karjaim, majd csupasz mellizmaimra mutattam - engem. Mosolyogtam kedélyesen.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal1003/1500Külváros - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Kemila Kedd Ápr. 21 2015, 18:55

Hallom fél füllel, hogy visszaköszön, de én nem igazán tekintettem az ő irányába. Elég volt egyszer megnéznem, hogy felmérjem a helyzetet. Amolyan erőfickónak képzelem el, főleg azért, mert csupasz mellkassal mászkál. Ha én tennék ilyet, akkor bizony sokan könnyű nőcskének gondolna. A legtöbb férfi meg biztosan a társaságomat keresné. De nincs szerencséje az erősebbik nem képviselőinek, mert én jól fel vagyok öltözve. Nem mutogatom magam túlságosan. Nem az én stílusom, hogy a különböző testrészeimet tárjam fel mindenki előtt. Ívben kikerültem őt, ami az óvatosságomra utal. Azonban Mr.csupasztest a nyomomba szegődik, mi több utolér. A kérdése hallatán édesen ránézek, aztán hirtelen megtorpanok.
- Egyáltalán nem vagyok kislány – szögeztem le az elején, hogy ne hasonlítson össze a kis szűz 16 évesekhez.Szembefordulok vele, hogy újfent íriszeim kereszttűzébe kerüljön.
- Eltévedni? Nos nálam kizárt dolog, kivéve ha nem működik a térkép. Ettől függetlenül elég jól ismerem ezt a környéket, mert gyakran megfordulok a környéken. Van egy pár hely ahová gyakran el szoktam járni. - mesélem neki, hogy nem éppen vált be, amit elképzelt magában. Valószínűleg a kezdő játékost lát bennem, akit könnyen el lehet csábítani. Mikor tovább szövi a szavait a csodálatos pókhálójában, akkor egyszerűen nevetnem kell.
- Bocs, de nekem nincs szükségem olyan emberre, aki elcserélte az eszét és felsőtestének ruházatát egy tál lencséért. – vetettem oda neki, mint az erős hullám a partra vetett halat. Kis szünetet tartok, hogy emésztgesse csak a hallottakat.
- Számomra így festesz, emellett a másik ok, amiért nem kérek a vezetésedből, mert én szintén az vagyok. Van egy közösségem, ahová tartozok.- magyarázom el neki. Ekkor indulok csak el újra, aztán út közben hátrapillantok, hogy mi a helyzet az úgy mond útitársammal.
- Szóval igazán értékelném, ha nem tennéd nekem a szépet. – oktatom ki, hogy én igazából nem kedvelem az olyan alakokat, akik nyomulnak. Én jobban szeretem a tettek emberét, mármint ha megvéd veszélyes helyzetben, akkor több esélye lesz nálam.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal50/500Külváros - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Bacchus Szer. Ápr. 22 2015, 00:15

Nocsak, nocsak, fején találtam a szöget. Kaján vigyorrá formálódott a mosoly szám szegletében. Azt már cask látom, hogy nem vagy kislány, de legalább aranyos, hogy így felkapja a vizet. Cseppet sem izgatott, hogy mit tud, vagy mire képes, csak kíváncsian vártam, hogyan fog visszavágni, az őt ért megszólításra és hatott.
- Tapasztalatot megkíván ez a vidék, az már szent - válaszoltam is rögvest.
Felnevettem csak a könnyed visszaszólásra. Ha tényleg igaza lenne, már nem élnék. Mókás, esküszöm! Viszont a mondat második fele érdekesebben hangzott már.
- Legyen hát - válaszoltam immáron némi komolyságot erőltetve, vigyorra görbülő vonásaimra. Mikor lejjebb adtam a jókedvből szóltam is - Bacchusnak hívnak, neked mi a neved? - megvártam válaszát mindenképp, majd folytattam is.
- Igazán ne haragudj, csak annyira látni akartam arcod, miután úgy kerültél ki mint valami csövest - felnevettem itt - ezek után muszáj voltam haramiának beállítanom magam, s látom az öltözékem el is érte a hatását - vagyis a hiánya. Végig néztem a lányon, ő azért inkább úgy öltözött, mint aki jeges területre készül, de sebaj. A lényeg először is a kobakjában van.
- A megjelenésem legfőbb, oka, hogy boxoló vagyok - fontam össze karjaim mellkasom előtt, hogy jól láthassa a dagadozó izmokat - látom te is hasonló lehetsz - biccentettem arca felé - te is hordasz a szemed alatt tetoválást. Én is. Összesen tíz alkalommal lettem bajnok. Te? - kérdeztem, az ő tetoválása különbözött az enyémtől, de hasonlóan jelentősnek tűnik, nem véletlen tetovál az ember az arcára, csak ha valami olyasmit ért el, amit más nem tud. Független attól, hogy szerencsétlen vagy alkalmatlan az életre.
- Nos, ha már kislány nem is vagy, te milyen közösségbe tartozol? Mesélhetnél róla. - kérdeztem komolyan, miközben leengedtem karjaim, és ha érdekelte, ha tiltakozott, nem nagyon izgatott, egészen mellé léptem és kisebb lépésekkel elindultam Horunka felé. Ha útközben lemaradt, így járt.. akkor a borokkal töltöm el az időt és lassan átcammogok a szekér után.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal1003/1500Külváros - Page 6 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Kemila Szer. Ápr. 22 2015, 05:41

Ha nem ebben a virtuális világban lennénk, akkor ügyet sem vetnék rá. Csupán egy kis hal lenne, mint a többi ember. Azonban az a igazság, hogy egyre inkább kezdi megváltoztatni a viselkedésem és jellemem a játék. Lehet aranyos vagyok, de a való világban mégis csak egy ember életét elkobzó gyilkos, aki parancsra öl.
- Inkább kitartást, odafigyelést és józan észt – szólok hozzá, hogy ne legyek annyira szótlan. Lehet velem beszélgetni, de normális keretek között. Ezek mellett szívesebben beszélgetek olyan mellett, akit már valamennyire megismertem. A jelenlegi partnerem elég hamar bedobja a törölközőt, sőt hamarosan bemutatkozik nekem. Nem marad viszonzatlanul a gesztusa, mert én finoman meghajlok és bemutatkozom.
- Kemila – röviden és velősen válaszolok, mikor ő belefog egy magyarázkodásba. Különösebben nem hat meg ez a látni akartam arcod duma, sőt azt azt követő néhány mondat úgy szintén. Ha tudnám, hogy ő mennyire leszólja a kaftánom, akkor minden valószínűség szerint tőlem telhetően szólnék vissza. Végül megtudom azt, hogy bokszoló és végül sikerül kihúznia belőlem egy nevetést.
- Ühün, azért van rajtam kaftán, hogy a dagadó izmaim eltakarjam. – teszek rá egy lapáttal, majd később megingatom a fejem. Sóhajtok egyet, csak az után válaszolok.
- Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy én mi voltam. A tetoválásomnak más jelentősége van, de nem fogom az orrodra kötni. S igazán értékelném, ha nem agyalnál rajta és tennél fel rá kérdéseket. – szögezem le előre, hogy bizony veszélyes vizek felé kormányoz, ahol bizony egy rossz irányítás az ő életébe kerül. Persze annyira okos vagyok, hogy nem fenyegetőzőm a halálával. Egyik részről nem tudom pontosan milyen szintes. Rákérdez végül, hogy milyen közösségbe tartozom, amit sokkal jobban fogadok, mint a való világ szakmám iránt.
- A közösség neve Éjkötetek Őrzői, ami megcélozta magának, hogy alaposan végignézi az egyes szinteket, hogy biztosan ne maradjon sötét folt vagy ismeretlen rész belőle. A sok kis apró tudást megőrizzük magunknak, ezáltal leszünk többek a többinél. Ezen felül információkat adunk el, mint például ha valaki keres valakit, akkor azt jó pénzért eláruljuk. Vörös indikátorosok helyét és egyebek. De mondjuk például a nyolcadik szinten található ritka tárgy megtalálásának helyét megtartjuk magunknak. Ez vonatkozik mobokra, küldetésekre és egyéb különlegességre. – magyarázom el neki, hogy milyen fajta közösséget képzelek el, de közben ő Horunka felé veszi az irányt. Fintorgok egy keveset, de végül követem. Megragadom az alkalmat, hogy hátha csatlakozik. Mellé lépek, aztán tartom vele a lépést.
- Egyelőre nem vagyunk valami hű se sokan, de remélem egy napon kellő embert tudhat magáénak ez a közösség.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal50/500Külváros - Page 6 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Rogan Hartnett Vas. Jún. 12 2016, 14:07

Állatidomár fegyver aukció

Az enyém lett, inkább szerencsével mint tehetséggel ugyan de megszereztem a fegyvert. Büszkén csodáltam, forgattam, azonban mégsem érzem a sajátoménak. Nachum nem fejtette ki a véleményét a fegyverről, sőt ami azt illeti sosem szokta véleményezni a felszereléseim ami olykor dühítő, olykor pedig érthető, hiszen nincs joga megszabni, hogy én mit viseljek, és így én sem kötelezem olyanra amit nem akar. Vagy legalábbis az esetek többségében nem.
Szerencsés vagyok, hogy az enyém lett a fegyver, hogy engem választott. Viszont valami azt súgja, hogy nem azért választott ki engem, hogy viseljem és használjam, hanem inkább azért, hogy kihasználjam, és segítségére legyek, hogy egy olyan gazdát keressek neki aki eléggé értékesnek érzi.
Ezért hirdetésekkel bombáztam tele a nagyobb városokat, és persze ezeket csak az fogja észre venni aki elég szemfüles, és időben reagál, hiszen olyannyira kegyetlen és türelmetlen voltam, hogy a kora reggel kiragasztott plakátok már a mai délutánra hívja a lelkes vásárlókat, Tolbana városába. Csak az jön ide aki megteheti magának, hogy idejöjjön.
Türelmesen vártam, hogy egyáltalán lesz-e érdeklődőm a kesztyűre, vagy lesz-e egyáltalán olyan aki a nevetséges árért megvenné-e a fegyvert.


Plakát:

Mához egy hét a határidő, ha addig nem érkeznek érdeklődők megtartom a fegyvert. Aki a legmagasabb licitet adja azé lesz, feltéve ha nem veszi meg senki automatice 60k-ért. Razz
Az összes idomárnak küldtem Pü-ben a linket erről, hogy biztosan senki se maradjon le erről a csodálatos lehetőségről.
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal4968/5000Külváros - Page 6 Exp_ures  (4968/5000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 12 2016, 22:53

Engem elsőre nem is a szöveg érintett meg, az a típus volt, ami felett elsiklott a szemem. Nem vagyok elég erős? Én soha nem is leszek az, ha minden igaz. A második mondat inkább a pasikat fogná meg, míg én magamban jót mosolyogtam. Jay-t nem éppen valami jó kis felszereléssel lehet megfogni :3
A harmadiknál álltam meg pár lépés után, és mint valami tolató kocsi, libbentem vissza az oszlophoz.

Amióta tudtam a létezésükről, szerettem volna tudni, az állatidomár kaszt vajon melyik legendással is rendelkezik. Végül a sokadik megjárt könyvtárban rá is leltem, és bár a működési funkciója nem tetszett igazán, mégis volt valami, ami vonzott benne. Talán csak puszta pszchológia, a tudat, hogy legendás. Sőt, teljesen biztos is vagyok benne. Mégis...
Ha nálam lehetne, ha megszerezhetném, akkor talán (biztos) nem érezném végre ilyen szerencsétlenül magam. Érezném, hogy érek valamit egyáltalán, hogy van nekem is esélyem. Hogy segíthetek a többieknek, legyen szó bossharcról vagy kazamatáról, bármiről. Ha pedig igazak a pletykák, hogy a legendás csak egy cím, és valójában a fegyver maximum a T2-es szintet üti meg, még az sem érdekel. Fejleszthető.

Elsőre Álomkelőre néztem, ő pedig unottan vissza rám. Egyszer-kétszer már átbeszéltük, elmélkedtünk, álmodoztunk (ez utóbbi inkább csak az én részemről) arról, hogy mi lenne, ha a mienk lenne. Hogy ő hogy érezné magát attól, ha olyan érzelmet váltatnék ki vele belőle, amit egyébként nem érezne. Csak a farkát legyintette.
~Ezt biztosan akkor tudnám, ha már ott tartanánk. Egy próbát minden megér, és ha nem működik, még mindig lehet változtatni.~
Most pedig itt egy lehetőség, amire lassan már inkább kezdek nyálcsorgatni, mint igazán ácsingózni.
-Najó... inkább majd... ezt még átgondoljuk.

Mert hát valljuk be:
Pénz az nincsen.
A számlámon alig több, mint 1000 arany pihen. Úgy a kezdő licitre talán elég. Sorba vettem ezután a saját felszerelésem, majd mindazt, ami a Bankban pihen, porosodik, kihasználatlanul. Hisz elvégre nem vagyunk sokan; Jaden eltűnése és Shakan közönye óta maximum ha három fővel számolhatok, magamat is beleértve. A Unity immár sokadik alkalommal a pusztulás szélén áll, jóformán már kisebb lelkiismeretfurdalással merném kipakolni a készletet. Többek közt ezért is fogtam pár napja meg mindent, amiből több volt egynél, és vittem el a Szabad Rablás Boltocskába.
Pont ezért a T1 és 2 cuccok kiesnek számomra a beszámításból. Azt Shuéknak szánom >.>
A maradékból viszont... pár kivételtől eltekintve odaadnék mindent.

Így meg is jelentünk, a kiírt időpontban, talán még jó fél órával előtte is.
Idegességemben a körmömet is rágtam már, nem csak a hajamat csavartam, míg Álom a végtelen nyugalom megtestesüléseként ült mellettem.
Felálltam, mikor elkezdődött a műsor és felkészültem rá, hogy életemben először megtörjem a saját anxiety érzésemet
(ugye, milyen gáz, mikor valami nem jut eszembe magyarul?)
és elsőnek tegyem fel saját aranykészletemből az 1000 aranyat.

Ennél úgyis többet ér, de nem leszek bolond, hogy egyből felrakjam mindenem.
Már sokat láttam apámat, ahogy netes aukciókon részt vett. Ha nem is sokat, de talán egy-két aranyszabályt ismerek.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal2062/2100Külváros - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 13 2016, 06:29

Shu nem az a fajta volt, aki kitörölte volna a kéretlen leveleket, és az összes rendszerüzenetet elolvasta, sőt, a spam részleg is mind olvasott volt az üzenetei között. Ez nagyrészt Timinek volt köszönhető, aki megtanította arra, hogy a tudás és az információ az hatalom, és leszidta, ha bármit olvasatlanul kitörölt. Most is ez volt a helyzet, ahogy csipogott a rendszer, Timi azonnal mellé ugrott, és együtt nyitották meg a levelet.
-Húú... na ilyet sem sokszor láttam még itt.
Vigyorodott el szélesen az idomár, majd az első ránézés után, elkezdte tüzetesebben olvasni.
-Nope, Frilinát nem érdeklik a felszerelések... bár téged meg igen, szóval talán.
-Ne hülyéskedj Shu. Ez a legendás fegyver.
-Óoóóóh! Tényleg! Na akkor erre lecsapunk!

És már indult is volna a megadott helyre, Timi azonban elállta az útját a farkával.
-Emlékszel arra, hogy mit mondott Atoru?
-Izé... mire gondolsz pontosan?
-Emlékszel arra, hogy kinél láttuk ezt a fegyvert?
-Jesus! De...

Timi mancsa ekkor már a lány zsebében volt, és a kezébe is nyomta a Hazatérés Kristályt.
-Kezdetek Városa.
Nyögte ki kissé elhaló hangon Shu, és ahogy újra összeálltak a pixelekből, Timi elröppent a Black Iron Castle irányába, Shu pedig elkezdte írni a levelet Mirikának.


Kód:
Azonnal keresd meg Ayanit! Egy fickó most írt nekünk, hogy el akarja adni a Nevelés Kesztyűjét. Reméljük nincs baj. Shu & Timi


Elküldés, majd rohanás a kastély irányába, ahonnan ekkor Timi már visszatérőben volt, és a legfontosabbról rögtön értesítette a társát.
-Nincs kihúzva a neve.
-Tehát ellopták tőle...
-Vagy csak nem foglalkozott eléggé a fegyverrel. A Legendás fegyverek új társat keresnek maguknak, ha elhanyagolják őket.
-Jó... oké... de Ayani még megnézésre sem akarta nekünk odaadni. Ha hagyja, hogy elvegye tőle a rendszer, akkor biztosan valami baj van...

Amikor ezt mondta, akkor azonban már egy új levél fogalmazódott, szintén a céhvezérnek, ha addig nem válaszolt volna.


Kód:
Megnéztük a Kastélyban. Nem ejtették ki. Nem ellopták, mert akkor arról biztos szóltak volna, szóval a rendszer vette el, mert nem foglalkoztak vele. Nagyon ragaszkodtak hozzá, ha ezt engedték, akkor biztosan valami baj lehet. Talán szükségük lehet rátok.


Innentől kezdve ez azonban a céhvezér dolga volt. Shu számára elég volt egy céhet segíteni, és bár nagyon büszke volt Timire, amiért ennyire gondolt a többiekre is, még Ayanira is, aki nem kedvelte őt, ennél jobban nem akart belefolyni. Ők csak pár perccel az aukció megkezdése előtt érkeztek, és bár tömeget vártak, gyorsan kiszúrták Chant, aki mellé be is sorakoztak, közvetlenül azután, hogy licitált. Lendült is az következő táblácska a magasba, hiszen az idomár készült ilyennel is.
-Kettőezer arany.
Ezután viszont halkabbra vette a hangját, és köszönésképpen rámosolygott a kedves ismerőseire, miközben Timi is biccentett feléjük.
-Ne licitáljatok nagyon fölénk. Küldivel fejlődik, egyszer ti játszotok vele, egyszer meg mi. Szeretném, ha a miénk lenne, de nem akarunk önzőzni.
Chanból ki se nézte, hogy midnrapelné Álomkelőt, vagy a macskából, hogy ezt hagyná, szóval fel sem hozta ezt a témát. Valószínűsítette, hogy ők is ugyanúgy akarják használni, ahogy ő tenné.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal12695/10100Külváros - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Rogan Hartnett Hétf. Jún. 13 2016, 13:03

Türelmesen várakoztam a Kopott Kancsó egyik félreeső asztalánál italomat kortyolgatva. Persze csak semmi erőset, hiszen ma résen kell lennem, elvégre egy aukciót kell lebonyolítanom. Nachum békésen pihent az asztalon, alig észrevehetően, hiszen olyan kis pöttöm szegény. Egy pár perccel múlhatott el a hirdetésben foglalt időpont, én pedig elégedetten pislogtam körbe, hiszen egy kisebb tömeg gyűlt össze a fogadóban. Persze az már más kérdés, hogy hányan vannak akik valóban a fegyver miatt érkeztek... De ez nem is számított igazán, inkább az volt most a lényeg, hogy van nézőközönségem, és kezdődhet a műsor! Nekifutok, majd felpattanok a bárpultra. A csapossal előtte már mindent egyeztettem, és egy kisebb összegért cserébe belement, hogy azt csinálok amit csak szeretnék, mindaddig amíg az épület a helyén marad.
- Hölgyeim és Uraim! Azért gyűltünk ma össze ezen szerény kis fogadóban, hogy tisztelettel és odaadással megemlékezzünk elesett bajtársainkról, azon emberekről akik életüket áldozták azért, hogy Aincrad kevésbé békés részein barangolva magukévá tegyék a legendás fegyvereket! Van aki harcokkal, van aki emberi életekkel, és vannak akik békésebb úton, lassan küldetések árán fejlesztgették a magukét. ÉN ma egy olyan kincset kínálok fel, amelyre talán sokan áhítoztok, sokan vágytok, és talán még olyan is van aki a fél karját adná érte, csak, hogy ránézhessen. - a hangom az egész termet beteríti, a zsibongó tömeg lassan elhalkult, férfiak és nők felém fordulnak, vagy csak fél füllel de hallgatják a mondókámat italuk társaságában.
- A Nevelés kesztyűje! - ekkor a magasba emelem a kesztyűt amely a kezemre van húzva, megforgatom, majd egy kis bemutatót tartok Nachum támogatásával. A sárkány körberepül a teremben, én pedig sárgára váltom a fegyvert, amely felgyorsítja a kis apróságot, sebesen körbeszálldos a teremben, asztalról asztalra, végigjár, gyorsan manőverezik. - Ha akarom felpörög, ha szeretném gyógyul, - ekkor zöldre váltok, az animáció kivételével, mást azonban nem tapasztalhat senki, ugyanis a sárkány így is maximum élettel büszkélkedett.. - Vagy pedig ha úgy kívánom akkor lenyugtatom. - és kékre váltok a speciális menüben, majd ki is kapcsolom a fegyvert mire visszatér hozzám Nachum.
- Ez a valódi! Ez az igazi Nevelés kesztyűje mielőtt bárki kételkedne benne. A képessége mint láthatták páratlan! - büszkélkedtem el, a bemutató végeztével a menümbe süllyesztem a tárgyat, hogy ne legyen szem előtt a továbbiakban.
- A szabályok a következők. Az említett tárgyra a licitlépcső 1000 arany. Azonban tárgyakat is felajánlhatnak. T1-es tárgy esetében 100 arany, T2-es esetében 350 arany, T3-as esetében 500 arany, és T4-es tárgyak esetében 1000 aranyat számítok fel, ritka tárgy esetében a Tier értékének megfelelően duplázódik a tárgy értéke. Epikus tárgyak esetében a képessége és pontjai alapján Mi magunk értékeljük, mennyit is ér majd. Ha valaki biztosra akarna menni a licit során bármikor 60.000 arany ellenében hazaviheti a tárgyat, ha úgy határoz. Azonban ebben az esetben csakis aranyban fizethet, tárgyakkal nem. - hevesen mutogatok beszéd közben, igyekszem figyelni a megfelelő hangsúlyozásra is, hogy a nézőket lekössem, és ne untassam jobban a kelleténél.
- Jöhetnek a licitek. Bátran emberek. Csak bátran. - bátorítom őket, és már érkezik is az első ezres. - A bájos cicalány ezret ajánlott! - mutatok a tömegbe, ahonnan érkezett az első, majd kicsivel később egy másik lányra is - A lila lányka kettőezret ajánlott! Gyerünk emberek. Valaki háromezret?


Utolsó licit: 2000 arany - Shu

licitek:
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal4968/5000Külváros - Page 6 Exp_ures  (4968/5000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Chancery Kedd Jún. 14 2016, 17:25

A bemutató volt az még, ami lenyűgözött, és ahogy Álom is heves farkcsóválással jelezte izgatottságát, csak növelte bennem a vágyat, hogy mégis megszerezzem a kesztyűt, akármilyenek is a körülötte lengő pletykák. Ha végre van valami, amire Álom az, aki ácsingózik, akkor meg kell tennem mindent annak érdekében, hogy nálunk legyen. Ökölbe szorítom a kezeimet a térdeimen, és ahogy érkezett a második licit, vettem csak észre Shukakuékat.
Álomkelő kivételesen nem örült nekik. Nem mondta ki, de éreztem, ahogy valami fura haraghullám indult meg belőle, de csak egy pillanatra. Ahogy közelebb jöttek köszönni, már semmit sem éreztem, és még ő is üdvözlően meglibbentette farkát, hogy sárga tekintete utána ismét a kesztyűn pihenjen.
-Sziasztok. -mosolygok, és kicsit közelebb hajolok, hogy jobban halljam őket. A bal fülem volt mindig is a rosszabb, és hiába teltek el évek, még mindig automatikusan úgy fordítom a fejem, hogy a jobb fülemet érje több hang annak ellenére, hogy a NerveGear itt kijavítja az efféle hibákat. Én elmosolyodom és bólintok.
-Ez jó ötlet, re...
~Nem!~
Álom hirtelen beleszólása még engem is megdöbbentett, a hangja szinte csattant a fejünkben. Ahogy ránk néz a tekintete olyan... nem olyan, mint máskor.
~Honnan tudjam, hogy tényleg mindig oda fogjátok adni...?~
-Na de...
~...vagy bármi baj történne?~
Mintha elvigyorodna, úgy mozognak a bajszai.
~Beszéljetek rá egy makacs macskát, és lehet róla szó. Máskülönben licitálunk. Csan! A kesztyűdet, nem lesz rá szükség, ha nyerünk.~
-Ööö... neeem, én ezt megbeszélném...
Álom úgy kap felém a karmaival, hogy ösztönösen elengedem a táblát és elhúzom a kezem. Amazt a fogai közé kapja és olyan magasra emeli, ahogy csak tudja, és addig ugrál ide-oda, amíg Rogan észre nem veszi, hogy a pet megadná a háromezres ajánlatot. Csak utána nyugszik le, tér vissza és figyel ismét ránk.
Én pedig egyszerre vagyok döbbent és rémült. Az ajkamba harapok és nem is merek megszólalni >.> Még sosem viselkedett így, kérdőn nézek is Shuékra, majd összeteszem a két kezem és halkan igyekszem utánozni a japánok ilyenkor szokásos mozdulatait.
-Sajnálom. Én benne lennék, thou' >.>
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal2062/2100Külváros - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Kokoro Kedd Jún. 14 2016, 19:46

Én csak olvastam. És forró lett az arcom. És olvastam újra, és megint forró lett az arcom. Aztán félredöntöttem a fejem. Nem igazán értettem. Az első két sort csak. A többit nem. Mert hát én nem ismerem. Nem tudom, mi ez. Mit jelent az, hogy legendás? A Nevelés-t értem. Nevelem Jackal-t, mikor azt mondom neki, ül, leül, és én megjutalmazom. Az Nevelés. Vagyis, Tanítás, de Nevelés része. A Kesztyű pedig az, amit a kézre kell húzni. Nekem ostorom van.
Aztán a lap alját néztem. 60,000. Az mennyi lehet? Lenyitottam a menümet. Nekem van 1000. Megszámoltam a számjegyeket. Nekem egyel kevesebb van. Akkor biztos nagyon sok kéne még. Mondjuk, ez nem vásárlás. A vásárlás az más. Ez Aukció. De mi az az aukció?
-Megnézzük?
Jackal lelkesen csóválta a farkát. Norm is csippantott egyet és felemelte az egyik lábacskáját. Nagyon örült, úgy láttam rajta. Rendben. Akkor itt leszünk négykor.
És ott is voltam, de nem volt ott senki.
Mert hát majd csak holnap négykor lesz.

Szóval odamentünk másnap is. És akkor már voltak ott. Ott volt a könyvtáros. Más még nem nagyon. Csak olyan egy-két ember. Én hátul ültem le, leghátul. Jackal-t az ölembe emeltem. Rajta ült Norm, a fején, mint mindig. Aztán jött egy bácsi. Jóképű bácsi. És beszélt. Nagyon sokat. Nem nagyon értettem. Vagyis akkor most ezért ilyen sokat harcoltak? Vagy... mi? Valakinek itt hiányzik a fél karja? Megijedek, dobban a szívem. Körbenézek. Nem... mindenkinek két karja van Surprised
Aztán megmutatja. Az egy kesztyű. A nevében is benne van. Kesztyű. De aztán csinál vele valamit. A sárkány röpköd, nagyon gyorsan. Biztos sok a pontja. Aztán pihen. És nem csinál semmit. Kicsit a másik oldalra döntöm a fejem. Mi volt a különleges? Nem értem.
Aztán mi az a licit? A könyvtáros azt mondja, ezer arany. Shukaku mondja, kettő ezer. A könyvtáros macskája pedig emeli a táblát. Nem értem. Most akkor ha táblát emelünk, akkor egy ezres? És majd ki is kell fizetni a végén?
Jackalra nézek. Ő nyelvét nyújtva figyeli a jelenetet tőlünk nem messze. Én pedig lerakom a táblát, amit adtak. Nem akartam, de adták. És a kezemet emelem fel.
-Bocsánat!
Hangosabban! Nem fogja hallani.
-Bocsánat, én... én kérdezhetnék...?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal10/1500Külváros - Page 6 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 15 2016, 06:20

A bemutató nem nyűgözte le őket, tudták nagyon jól, hogy mire képes a kesztyű, Timidus unottan bámulta, Shu kissé aggódó tekintettel, de nem a kesztyűt, hanem a kissárkányt. A kedves válaszodra Shu már meg is örül, és tenni is el a táblát az eszköztárába, ám ekkor Álom csattan föl, Shu pedig teljesen ledöbben. Megijedni még nem ijed meg, még arra nem volt ideje, de szóhoz jutni nem tud, így Timi válaszol helyette.
-Onnan, hogy én teszem meg ezt az ígéretet, és te jobban tudod, mint az emberek, hogy nem hazudom. Amint befejezünk egy küldetést, a kesztyű a tiétek, és amint ti is befejeztek egyet, visszakülditek nekünk. A szavamat adom.
-És én is, én is!

Bólogat azonnal Shu is, ám úgy tűnik nemcsak Álomnak kevés ez, mert Timi újra megszólal.
-Amennyiben Shu nem tartaná a szavát, én fogom rávenni arra, hogy átadja a kesztyűt, és ebben az esetben meg is tarthatjátok utána.
-Hé!
-Ember vagy. Neked nem kell tartanod a szavadat, így én teszem meg helyetted. Amennyiben pedig valami baj történne, ígérem, hogy a halálunk előtt mindent megteszek majd, hogy még időben át tudjuk nektek küldeni az itemet. Ezt nem garantálhatom, ezt azonban ti sem garantálhatjátok, kivéve akkor, ha Shu és Chan házasságot köt. Abban az esetben a gyűrű item ezt elintézi, az azonban feleslegesen foglal egy helyet, amit úgy vélem ti sem engedhettek meg magatoknak.

Shu most már nem tud hova döbbenni, így inkább csak félig mosolyogva, félig értetlenkedve húzza el a száját. Soha nem gondolta volna, hogy egy pet fog küzdeni azért, hogy megkapja azt a vackot. Nem haragszik azonban se Chanra, se Álomkelőre, mindössze egyáltalán nem érti a helyzetet, azok a dolgok pedig, amiket Timi mond már annyira furák, hogy viccesek, és egyszerűen nem tud rajtuk felháborodni.
-Semmi gond, Chan. Ez egy ilyen játék. De... ez már elég biztosíték neked, Álom?
A halk hangú Kokorot csak Timi veszi észre, ám mivel nem tőle akar kérdezni, és köszönni sem köszönt, egyszerűen ignorálja.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal12695/10100Külváros - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Rogan Hartnett Szer. Jún. 15 2016, 13:34

- Na háromezer? Ki ad érte háromezret? Ott a szépséges... cica? - döbbenek meg a macsekon aki szintén szavazni igyekszik, majd mögötte látva a kalimpáló gazdáján elmosolyodom, és folytatom a feszültségkeltést- Háromezer valaki? Háromezer először... - nézem a tömeget, várom a licitálókat, de úgy tűnik mintha mindenki megijedt volna, és máris feladta volna a kesztyűt. Milyen kár, hogy ennyire nem akarja senki sem ezt a legendásat. Csak mosolygok, és már mutatok is a pöttöm lányra a háttérben.
- Háromezer kicsi lány? Oh... kérdezz  csak bátran. Azért vagyunk, hogy válaszoljunk a kérdéseidre. Ha másnak is van kérdése, kérem ne habozzanak szólni. Igyekszünk minden igényt kielégíteni, persze ami csak tőlünk telhet, és az ésszerűség határán belül is van. - kacsintok, és türelmesen várakozom, nem is reklámozom, csak alkalmanként kérdeztem az összegyűjt tömegtől, hátha valaki meggondolta magát és tetemesebb összeget kívánna ajándékozni a legendásért cserébe. Türelmesen várakoztam, hogy a csöppség feltegye a kérdést, közben pedig izgatottan pásztázom a tömeget, Nachum a próba óta pedig lepihent a csillárra, és onnan figyelte az eseményeket.
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal4968/5000Külváros - Page 6 Exp_ures  (4968/5000)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Kokoro Csüt. Jún. 16 2016, 21:19

A macska nagyon ugrál. És szerintem nagyon dühös is valami miatt. Mindig aludni láttam. Aludni, meg néha fetrengeni. Sokszor szokott fetrengeni. Olyankor a könyvtárban olvasok. Volt, hogy már Jack-el játszott is. Vagyis, Jack játszott vele. Húzta a bajszát, meg ilyenek. Olyankor nem ugrált. Vagyis hát, olyankor mozdulatlan volt.
És akkor rám figyel. Megint sokat beszél. Én végigvárom. Kicsit leeresztem a kezem. Ilyen messziről nem nagyon látom a szemét. Látom az arcát. A szeme homályos nekem. Kicsit félredöntöm a fejem. Aztán abbahagyja a beszédet. Rám figyel. Akkor most kérdezhetek vajon? Biztosan, mert vár. És mivel előbb kérdezni akartam, biztos engem vár. Megköszörülöm a torkom.
-Hát... mik a... mik a... statjai? -felemelkedik a vége. Ez a jó szó? Stat. Igen, mintha ez lenne. Mi egy tárgy statja? Mik a statjai? Igen, ez a jó kérdés. Még bólintok is magamnak. Jó volt. Elismétlem. Mik a statjai?
Közben simogatom Jackalt. Már nagyon megjegyeztem. Nekem Erő kell. Neki Irányítás. Én még védeni akarom őt, mert olyan picike. Még nagyon kicsike. Kölyök. Még nem harcolhat. Tehát sok Erő kell nekem, hogy megvédjem. És vajon háromezerért még megvehetem? De csak akkor, ha sokat ad Erő-re. Mert nekem az kell. Arra van szükségem, igen. De ha nem, akkor hagyom. Akkor csak nézem, ki veszi meg.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal10/1500Külváros - Page 6 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 16 2016, 21:33

-Héé! Hééé, te ott, elől! Itt tartom ezt a vackot, hogy háromezer, te...~
-Ne szidalmazd!
Rászólok gyorsan, még mielőtt illetéktelenségeket küldene a kikiáltó felé, aki oly tisztán hallhatja fejében a macska hangját, mintha csak ott állna mellette. Álom pedig továbbra is elszántan nyújtózkodik felfelé, szájában a táblával, fejét félredöntve, hogy félreismerhetetlen legyen a mozdulat a licitet illetően.
Nem nagyon látni rajta, hogy hallgatná Timidus érvelését, de nagyon jól tudom, hogy ezt teszi. Éppen csak mélyen elgondolkodik rajta, azért nem érkezik rögvest reakció, míg én igyekszem egyrészt minél mélyebbre süppedni a székben, másrészt lelkesen bólogatni. Végül rájövök, mi kell. Én is felszólalok, és a macska felé fordulok.
-Gondolj bele... nem is rossz ötlet. Tudod, hogy úgyse... szóval nem fog rá telni úgyse. Így viszont félig a mienk, és ismered őket, hogy tartják a szavukat. Egy legendás, két tulajdonos. Vagyis esetünkben négy. Mit szólsz? Nekem tetszik az ötlet, olyan egyedi.
Majd Timidushoz fordulok, és bevallom, egy kicsit talán szúr a szemem, de barátságosan. A házasság témája nekem elég érzékeny, tekintve, hogy nem dobálóznék vele ilyen könnyedén, de ismerem a sárkányt és az észjárását, tudom, hogy számára ez nem azt jelenti, amit nekem, vagy akármelyik embernek. Nem is főzök kommentárt a dologhoz, csak Álmot lesem, hogy mit szól.
Ő még mindig kicsit csendben marad, akár elfogadja tőle Rogan a háromezret, akár nem. Ha igen, leereszkedik, ha nem, még mindig nyújtózkodik.
~Baj alatt nem a halálotokat értettem. Arra nem is szabad gondolni, különben meg fog történni.~
Magamban a szívemre teszem a kezem, hogy emlékszik arra, amit én szoktam követni.
~Olyankor mi lenne a helyzet, ha valamelyikünk olyan szituációba kerül, ahol mindenképp szükséges lenne a kesztyű, de az épp a másiknál van?~
-El fogod fogadni :3 -mosolyodom el, bár erre Álom kicsit sem reagál. A farkát figyelem. Csak a hegye mocorog ide-oda, érdeklődőn, és egyik füle Timidus felé fordul már. Érdekli, és ez már egy jó jel.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal2062/2100Külváros - Page 6 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 06:16

Nem tudom, hogy Álomkelő képes-e gondolatokat olvasni amikor nyitva vannak a csatornák, vagy csak azt hallja, amit konkrétan felé akarnak küldeni a többiek. Ez nagyrészt nem lenne gond, hiszen Shu kimondja amit gondol, Timidus pedig pláne, most azonban, ha hallja, akkor a halálos megjegyzésre szinte egyszerre hallhatja mindkettejük fejében: badarság. Válaszoljunk azonban arra a részre, amire valóban választ adnak, kezdve Shuval, aki egy pillanatra egy szomorú pillantást vet rátok, ám megszólalni nem szólal meg. Nem tudja, hogy mit szólnátok ahhoz, ha pénzt ajánlana fel, hogy sértésnek vennétek-e, vagy segítségnek, így megpróbál inkább csak utalgatni.
-Nekünk... nekünk van pénzünk...
Nagyon bátortalanul teszi, szóval az biztos, hogy ezúttal nem fog hencegésnek vagy nagyzolásnak tűnni, és az arcán is szinte neonfényekkel világít, hogy segíteni akarok. Attól azonban retteg, hogy azt hiszed majd, hogy csak megszán és adományokkal akar traktálni, ezért is nem meri erőltetni a témát. Timidus azonban már válaszol is, és Álom láthatja rajta, hogy egyáltalán nem is érti, hogy ez miért olyan rendkívül bonyolult kérdés, mert számára a válasz egyértelmű.
-Semmi. Akkor az item a másiknál van, és ő használja, nem mi. Maximum küldünk egy üzenetet, hogy ha éppen nem küldetésen vesz részt, tehát ténylegesen nem használja, akkor át tudná-e nekünk küldeni egy picit. Ha azonban éppen használja, akkor az az övé, az ő sora van.
Jelenti ki úgy, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, és számára valóban így is van. A szabály az szabály, a megegyezés pedig megegyezés, és ez alól semmilyen körülmény nem jelent kivételt.
-Azt azonban javaslom, hogy vond vissza a licitedet, és akkor mi megvehetjük négyünknek ezerért. Most négyezerért vehetnénk meg, a különbségen pedig megosztozhatnánk ezerötszáz-ezerötszáz arannyal, hiszen együtt vettük. Mind a négyen jobban járnánk.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal12695/10100Külváros - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Enheriel Pént. Jún. 17 2016, 14:22

//Snowcat annak, aki nem tudja, ki ő//

- 5000 arany, nya!
- Ki itta meg a söröm?! - Heh, azt hittétek, én nem hallok ilyenekről, mi? Very Happy S jobb, ha tudja mindenki, hogy akkor is megszerzem a kesztyűt, nya! Na de persze nem magamnak, hanem a drágalátos Enhikémnek, meglepetésből! ^^ Júj de várom, mikor kinyitja az ajándékos dobozt, amibe beleteszem, s meglátja benne a legendás kesztyűt! 8D Bár érdekelne nya, hogy az előző gazdája miért vesztette el… Na de hogy azt se fogom hagyni, hogy egy olyan alak kezébe kerüljön, aki olyan aljas, mint az ördög, az biztos! Mondjuk nekem nem lenne gond, ha Shukaku kezébe lenne, amíg nem a frontosok ellen használja, amit én kétlek, mert annyi gerince már van, meg a cicafülű lányka se úgy néz ki, mint aki világuralomra akarna törni vele, de ki tudja, mi van, ha pont jön mondjuk Tachibarom, nya!
- S tényleg, mik a statjai, Mr… Anat hasonmás? O.o - Enhikém mesélt erről az Anatról, s leírta, hogy kb hogy néz ki, s egyezik a leírás. De úgy emlékszem, hogy azt mondta róla, hogy harcos, de ez viszont idomár! Lehet átműttette az arcát, nya? O.o Van itt műtét? O.o Na de a cicafüles lány cicája nem úgy néz ki, mint aki osztozkodna, de hát megértem, hiszen a macskáknál nem mindegyik nagylelkű, főleg az, amelyik egyedül nevelkedett fel, nem úgy, mint az én cicám ám, nya! Ők mindent megosztanak egymás között, még a csörgős labdát! Azt mind a ketten annyira szeretik, hogy úgy játszanak vele, hogy egymásnak gurítgatják! Very Happy


Tisztázás:
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal3453/3500Külváros - Page 6 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 15:16

Már minden megvan, már minden tökéletes, már minden le lenne rendezve, már talán eljutnánk oda is, hogy ezer aranyért az övék lehet a kesztyű, és még Chan pénzt is kapna, és mindenki boldog lenne, különösen Shu és Álomkelő, akiket úgy látszik jobban érdekel ez a tárgy, mint a társaikat. Furcsa, hogy egyik félnél az idomárt, másik félnél a petet vonzza, de nincs ezzel semmi baj. A baj azzal van, ha feltűnik egy macska a semmiből, akit még soha életükben nem láttak aktívan küldetésezni vagy Bosson vagy akárhol, és ő akarja a kesztyűt. Ő miért akarja a kesztyűt? Oké, nem nehéz kitalálni, hogy Enhinek akarja a kesztyűt. Shu sóhajt egy nagyot, arcát a tenyerébe temeti, majd feláll a székéről, és elindul a macska felé, miközben bocsánatkérően int Channak és Álomnak.
-Maradjatok csak, elintézem.
Most már sokkal magabiztosabb, és nem azért, mert ő magának ennyire akarná azt a vackot. Oké, azért is, de most már négyüknek vásárol, ami azt jelenti, hogy megint tehet valamit valakiért, és ez a valaki ráadásul Álomkelő és Chan, szóval ez elég nagy motiválóerőként hathat rá. Találván egy üres helyet lecsüccsen a cicafiú mellé, és illedelmesen köszön.
-Szervusz, Snowcat. Szeretnélek megkérni arra, hogy ne licitálj. Mi fogjuk megvenni a kesztyűt Channal. Ha szeretnétek kipróbálni Enhivel, akkor néha kölcsönadhatjuk majd, ha mindkettőnknek megfelel, vagy mondjuk kipróbálhatjátok a küzdőtéren ellenünk, meg ilyenek, mert nem szeretnénk önzőzni, de ezt most meg fogjuk venni, és könnyebb lenne, ha nem tolnád fel az árat.
Majd egy mozdulattal megnyitotta a menü pénzügyes részét a macsek orra előtt, és rámutatott a nála lévő összegre, jelezve, hogy nem tudja felüllicitálni.
-És ez csak a mi pénzünk Timivel, Álomék pénze még nincs benne.
Majd felemelte a táblát jelezve, hogy megadja a hatezer aranyat.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Külváros - Page 6 Exp_bal12695/10100Külváros - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Külváros - Page 6 Empty Re: Külváros

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.