Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karmazsin selyemlepel

+24
Kazuma
Cellindir
Yoshiaga
Shukaku
Itachi Saton
Braien Kinni
Kayaba Akihiko
Zelolla
Angelica Katharina
Szophie
Kagura
Asuka
Hermit
Ai Hane
Hime
Aurora Rainfell
Zakuro
Niels Groven
Noxy
Chancery
Kyrena Juurei
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Rosalia
28 posters

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Feb. 05 2013, 17:42

"Pedig sikerült, holott nem hittem volna, hogy az eddiginél még tud kellemetlenebbé fajulni ez a helyzet. Azt kértem csillapodjanak az indulatok, erre felpofozod Alexet... Hiába adok neked igazat, az érveinket ne erőszakkal juttassuk érvényre. Majd akkor folytatjuk tovább ezt a beszélgetést közted és köztem, ha te és a dalnokod is lenyugodtatok. Este 7-kor várlak a Karmazsin selyemlepel fogadóban. Egyedül, vagy másodmagaddal, azt rádbízom. Kérlek fogadd el a kérésem!" Ezt az üzenetet kaptam Saitotól, mely miatt most eljöttem erre a helyre. Igaza van, tényleg vissza kellett volna fognom magam. Ezt én is beláttam, amint kiadtam magamból azt a sok baromságot, még akkor is, ha mindaz igaz volt. De egyszerűen muszáj volt. És inkább Alexet csaptam le, mindenki előtt, mint Rent. Nos, igen... A szőke-baromtól még nem kértem bocsánatot, de majd arra is sort kerítek. Vagy nem... Attól függ, hogyan fog alakulni ismeretségünk a jövőben. Talán majd egyszer, ha ismét összefutok vele. Addig viszont, most egy komolyabb gonddal kell szembenéznem. Az pedig tetteim következménye. Biztos vagyok benne, hogy lesznek. És az üzenetből ítélve, nem túl kellemes beszélgetésnek nézek itt ma elébe.
Egyedül jöttem. Egyedül akartam, így legalább Ren nem szólhat bele a dolgokba. Azt remélem, nem is fog megjelenni. Már neki is mondtam, hogy önerőből akarok bejutni, vagy elbukni. Mindegy, hogy mi lesz, de legalább büszkén vállalhatom, hiszen miattam lesz az az eredmény, ami. Nem pedig mások miatt. Sóhajtva lépek be a fogadó ajtaján. Még van egy kevés idő hétig. Lesz időm átgondolni a történteket. Egy üres helyet keresek magamnak. Oda leülök és türelmesen várok. Nem rendelek magamnak semmit. Nincs kedvem. Mondhatnám azt is, hogy... valamiért túlontúl ideges vagyok ahhoz, hogy bármit is letuszkoljak a torkomon...
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Feb. 05 2013, 17:59

Mikor belépek a fogadóba, a csaposnál érdeklődöm, hogy megérkezett-e már Juurei. A személyleírást hallva a férfi bólint, majd eligazít. Kérek tőle egy pohár gyümölcslevet, magamnak pedig egy limonádét. Ez utóbbit hallva majdnem visszakérdez, hogy valóban citromos vizet akarok-e inni egy ilyen grandiózus fogadóban, de még mielőtt értetlenkedhetne, csak feltartom a kezem és bólintok neki, hogy csinálja már. Nem értem miért ekkora probléma, hogy sosem iszom alkoholt. Mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy kocsmázni járok ide. 8-tól kezdődik a zenés-táncos előadás, addigra bőven szeretnék végezni. A lány egy nyugodt, csendes boxot választott nekünk, s én is helyeseltem magamban a döntését.
- Üdvözletem kisasszony - lépek be én is, majd elébe helyezem a gyümölcslevet - Remélem kezdetnek megfelel ez az ital, kérem fogyasszon bátran. Ha nem sértem meg, maradhatunk a tegeződésnél, igaz?
Szándékosan nem térek rá a történtekre, azt várom, hogy ő hozakodjon elő vele. Leülök vele szemben és csendben figyelem a mozdulatait, a mimikáját. Én magam már rég lenyugodtam és úgy érkeztem ide, hogy szeretnék egy jót beszélgetni. Viszont a szőnyeg alá sem akartam söpörni a történteket. Ha túl sokáig áll be a csend köztünk, akkor mégiscsak én szólalok meg elsőként. - Díjazom, hogy egyedül érkezett ide kegyed, nem mintha ellenvetésem lenne a lovagja jelenlététét illetőleg.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Feb. 05 2013, 18:18

A csendes kis boxban üldögélek. Jó így, legalább nem hallom a körülöttem lévőket... annyira. Tudok gondolkozni. És még időm is van rá egy kevés. Folyton a mai napi események jutnak eszembe. Nem éppen kellemes emlékek. Tudtam, hogy Neuro jelenléte eléggé aggaszt és idegesít, nem mellesleg a nagyszájú srácé is, de nem hittem volna, hogy ennyire. Ezen viszont már kár gondolkodni, nemde? Valami bölcseleten kezdem törni agyam, mi ide passzolna, de valahogy nem ugrik be semmi. Nem is baj. Az ajtó nyílik és már meg is látom a céhvezért, kire eddig vártam. Egy ideig még elidőzik a pultnál. Nem tudom, hogy mit csinál, de nem is az én dolgom. Inkább csak visszafordulok magam elé, az asztalra könyöklök és tovább morfondírozok. Addig a néhány percig. Bár sokra nem jutok vele. Mondhatni, semmire.
- Üdvözlet! - köszönök az érkezőnek.
Az elém pakolt gyümölcslevet meglepődve figyelem. Ez hirtelen ért, de azért kedves gesztus. Elmosolyodom és közelebb húzom magamhoz a poharat.

- Köszönöm, ez tökéletesen megfelel! És igen... Maradhatunk... Már csak tegeznie kellene... - mosolygom, szándékosan magázva még az úriembert.
Várom, hogy leüljön. Egy ideig még csendben várok, hátha mondani akar még valamit, s ez nem is marad el. Egy aprócska megjegyzés. A lovag kifejezés felett most szemet hunyok. Igaz, Rennek sem engedem, hogy a lovagomnak nevezze magát és én is kerülöm ezen megnevezést, de lényegében... A lovag a védelmezőt jelenti, nemde? A páncél pedig a védelemre szolgál. Ha a páncélomnak nevezném, az olyan, mintha tárgyként kezelném. Pedig nem így van. Vagy igen? Elvégre korábban boxzsáknak is tituláltam már az idomárt... Ezzel majd később foglalkozom. Egy halk sóhaj szökik ki ajkaim közül, majd asztaltársaságomra irányítom tekintetem.

- Úgy tűnik, őt könnyebb visszafognom, mint magamat... Ezzel persze... Ahogy sejtem, tisztában vagy. Nem mellesleg... Önerőből akarok ide bekerülni... A jelenléte meg... Úgysem bírna magával - kuncogom.
- Azóta sikerült... lenyugodnom... És tisztában vagyok vele, hogy ostobaságot csináltam... Már utána tudtam... - húzom el szám.
- Nos... Most, hogy itt vagyunk... Szívesen válaszolok a kérdéseidre... Vagy ha nem is szívesen, de igyekszem rájuk felelni - javítom ki magam.
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Feb. 05 2013, 19:26

- Köszönöm - bólintok hálásan a tegeződésért, egy aprócska mosolyt megengedve magamnak, majd kényelmesen elterülök a székbe, mielőtt még befeszülnék - Őszintén szólva először igencsak megleptél, hogy milyen jól kezeled a nagyszájú barátunkat. Egész jól csitítottad, aztán mikor még emelt fővel távozhattunk volna, akkor meggondolatlanul döntöttél. Előfordult már velem is, hogy rossz döntést hoztam, és látom, hogy azóta megbántad a dolgot, így nincs miért felelősségre vonnom téged. Különben is szabad ember vagy, szabad akarattal. No, de fátylat rá, én nem vagyok az a haragtartó típus, pláne nem most, mikor Alextől kellene bocsánatot kérni... de ez innentől kezdve rátok tartozik és nem a céhre... - tartok egy kis hatásszünetet, majd belekortyolok az italomba. Szándékosan nem hozakodom elő Neuroval, Ren úgyis ígéretet tett, hogy pár nap múlva beavat a részletekbe. Valahol örülök, hogy most nincs itt a nagy dumás és nem kotnyeleskedik bele a kettőnk ügyébe. Mégiscsak megvan a magához való esze, vagy Juu kisasszony fenyítette be Very Happy Igaz, hogy Ren alapító tagja az Artesnek, de azt ő sem tagadatja, hogy azon túl, hogy a nevét adta a céhalapításhoz, nem sok munkája volt vele. Persze azóta érkeztek tőle utalások a céhbankba és raktárba. Bevallom meglepett az önzetlensége, hiszen akár el is adhatta volna a holmikat, ugyanakkor ezen gesztusaiból az jött le, hogy a férfi igen is magáénak érzi már most a céhem ideológiáját és ő is segíteni igyekszik a leendő társakat. No, de lássuk mi a helyzet a barátnőjével.
Még egyszer átgondolom, hogy mivel is kellene folytatnom a lánnyal való beszélgetésemet, majd mielőtt belevágnék, lehívom a menü panelemet és átküldök egy iratot.
- Ez az Artes Liberales céh leírása. Lehet, hogy olvastad már, de ha nem, akkor kérlek fusd át. Ha kérdésed van, akkor most tedd fel. Én csupán arra lennék kíváncsi, hogy miért akarsz csatlakozni hozzánk? Szerinted mivel illesz bele a koncepciónkba és mivel tudnád majd segíteni a céhünk előrejutását? - Alapvető kérdések, magabiztos választ várok.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Feb. 05 2013, 19:55

Egész szimpatikus ez az alak. És igen, most még jobban örülök, hogy Ren nincs itt. Bár nem mondtam neki, hogy ne jöjjön, remélem nem is akar befutni. Legalábbis egy ideig nem. Addig meg majdcsak megbeszéljük, amit meg kell. Anat mondandóját végighallgatom. Őszintén szólva rosszabbra számítottam, de jól van ez így. Jó, hogy belátja én is csak egy ember vagyok és hibázhatok. Ahogyan ő, vagy bárki más is, ebben a világban... és a valósban is.
- Köszönöm, hogy ilyen megértő vagy... És ez úton elnézésed kérem a viselkedéséért. Tekintve, hogy részben miattam lett annyira ideges, így tartom helyesnek... - felelek ennyivel szövegelésére.
Ezek után csak hallgatok. Egy kisebb leírást küld át nekem. Már jól ismerem azt, mi rajta szerepel. Többször is átfutottam már, miután Ren felhozta ezt az egészet. Örülök, hogy Neuro nem került terítékre eddig. Sejtésem szerint nem kerülhetem el, de minél később kell róla beszélni, annál jobb. A leírást azért még egyszer átfutom. Nem árthat, hátha változott azóta valami. Első körben a kérdéseim. Pontosabban... Egyetlen egy kérdés... Megnyitom a barátlistám, majd Anat felé fordítom. Jól láthatja rajta Neuro nevét.

- Gondolom... Őt törölnöm kell... Mielőtt megkérdeznéd... Azért van a listán, mert azt az alakot jobb szeretem elkerülni, már csak a konfliktus elkerülése végett is. Így tudom, hogy éppenséggel merre jár, tehát... Csak nem kell arra mennem... Ennek ellenére... mégis folyton belé botlok, mikor nem figyelek - sóhajtom és azzal egy időben már fogom is magam és a törlésre helyezem ujjam.
Nem számít... Most már nem kell aggódnom miatta. Valahogy csak megoldom, ha összefutunk. És remélhetőleg azt az üzenetet be is tartja. Törlöm is őt a listáról, majd a nekem szánt kérdéseken kezdek gondolkozni.

- Őszintén... Ahhoz, hogy itt valaki kibírja és életben maradjon, tartoznia kell valahova. Mindemellett... Elegem van abból, hogy más harcol helyettem... A való világban rá voltam kényszerítve az ilyesmire, de itt nem vagyok. Ha gyorsan fejlődök, akkor hamar az élre állhatok és tehetek valamit saját magam és a többiek érdekében. Nem mellesleg, a kezembe vehetem a sorsom. Ehhez viszont megbízható társak kellenek. Ezért szeretnék csatlakozni hozzátok. Hogy szerintem miként illek be a koncepcióba... Nos... Nagyszájú, állatidomárok fegyelmezésében profi vagyok. Smile Kiállok a társaim mellett, de nem ölnék meg senkit, még akkor sem, ha piros... Erre jó példa az a fehér hajú srác... A céh előrejutása érdekében saját erőmet tudom felajánlani, meg az esetlegesen szerzett jutalmakat. És azt tudom ígérni, hogy mihamarabb igyekszem fejlődni, hogy nagyobb segítség lehessek. Nem mellesleg... A képességemet. Azt hiszem... Igencsak hasznos fajta, főleg, ha már csak egyetlen találat szükséges. Amennyiben szeretnéd, meg is mutathatom. Egyéb kérdés?
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Feb. 05 2013, 20:40

A bocsánatkérést hallva csak bólintok egyet, még magam sem tudom eldönteni, hogy ebben a helyzetben kinek és miért is kellene bocsánatot kérnie tőlem, vagy éppenséggel nekem akárkitől. Tényleg el akarom felejteni végre a délután történteket, így ideje túllendülni ezen a témán. Mielőtt azonban rátérhetnénk a céhes megbeszélésre, Juu elém gördíti a barátlistáját, amin ott virít Neuro neve. Meglepettségemet látva rögtön megmagyarázza a dolgot, miközben államat elgondolkodva dörzsölgetem.
- Amondó vagyok, hogy nem szükséges törölnöd. - Eddigre viszont a lány már rábök a <delete> gomra. - Mondhattam volna azt is, hogy nem ismerlek eléggé és nem bízhatok meg még benned, de azok után, ahogy Neuro jelenlétére reagáltatok, nem kételkedem annyira a szavahihetőségedben... már ami a fiúcskát és a barátlistádat illeti. Persze az is lehet, hogy te és Ren is a bolondját járatjátok velem és ti hívtátok oda Neurot, hogy balhézzon - nevetek fel önkéntelenül, tarkómat megvakarva. Belegondolva mondandómba, ha ez tényleg igaz, akkor jól kelepcébe csaltak. De nem lehetek ennyire paranoiás... mindenesetre árgus szemekkel figyelem a lány reakcióit, azok majd úgyis elárulják, hogy valóban tőrbe csaltak-e, vagy pedig röhejes a rögtönzött "vádam".
- Azt hiszem minden kérdésemre kielégítő választ adtál, de remélem nem csak azért mondtad ezeket, mert Ren felkészített - vigyorodok el - Ha őszinte vagy hozzám, akkor nagyon is jó ajtón kopogtatsz, Juurei kisasszony. Persze ez nem egy állásinterjú, de nyilván fontos, hogy akit társaknak választunk, azokban megbízzunk. Te megbízhatónak tűnsz, remélem nem csal majd az emberismeretem. Igen, kíváncsi lennék a képességedre, és továbbra is fenntartom a lehetőséget, hogy kérdezz a céhhel kapcsolatban. Már ha akad kérdés.

Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Feb. 05 2013, 21:10

Tehát nem lett volna szükséges törölni. Most már mindegy. Egyébként sem lett volna értelme fenn tartani őt a barátlistámon. És le is került onnan. Erre már Ren is kért korábban. Akkor nemet mondtam, ugyanazon okból, mit Saitonak is meséltem. Most viszont már tényleg nem érdekes. Törölve lett és kész. Az okfejtés második részét hallva viszont igencsak meglepődöm. Hitetlenkedve nézek a céhvezérre.
- Ezt... aligha tettem volna... Engem is elég... sokkolóan ért a jelenléte... Ami pedig Rent illeti... Nos, szerintem előbb ütné meg, minthogy meghívja bárhova is... De erről ő tud pontosabb beszámolót adni, a nevében nem beszélek. És nem is tehetném - fejtem ki véleményem.
Ezzel ezt le is tudtam. Úgy tűnik, egész jó válaszokat adtam. Pedig csak az őszinteség beszélt belőlem. Ennek semmi köze Rennek, vagy annak, hogy pont ebben a céhben van. Az egészről én döntöttem. Vele egyébként is találkozom, elég sűrűn.

- Ugyan... Előbb próbálna meg protekcióval bejuttatni bárhova, mint felkészíteni. Egyébként sem értünk volna rá ilyesmire. Erről hagyott saját magam dönteni. Ha akartam volna, ma is dönthettem volna úgy, hogy nem akarok a céh tagja lenni. És... Ha harcolni társakkal szeretnék vállvetve, a céhbe bekerülni, saját erőből akarok. Magamért becsüljenek meg, ne másért - mondom őszintén.
Ezzel részemről ezt le is tudtam. Ittam egy kortyot a gyümölcsléből, mit a másiktól kaptam, majd felkeltem.

- A képességet, ha nem bánod, itt fogom megmutatni... Nem kell más, csak egy csapás... Próbáld meg hárítani a fegyvereddel. Azt hiszem, ez lesz a legegyszerűbb szemléltetés és a leggyorsabb is. Utána... folytathatjuk a társalgást - mosolygom. Amennyiben benne van, küldök neki egy első csapásig tartó kihívást. Tekintve, hogy védett zónában vagyunk, és egyébként is, ez a módja, így veszthet csak életpontot, vagy páncélt. Ha elfogadja, megvárom, míg fegyverét előszedi és felkészül.
- Jobbról fogok ütni, derékmagasságban, lassan... Csak hogy biztos védeni tudd - közlöm.
Ezek után indítom is. Lassú vágás, jobbról-balra, derékmagasságban, csakhogy aktív képességgel. A fegyvere az akadály és a levegő. Ennek tudatában indítottam. Amennyiben a kard meg is akad a fegyveren, Saito tapasztalhatja, hogy a csapás talál. A küzdelem véget ér, én pedig győztem. Ezek után eltüntetem a kardot, és visszaülök helyemre, kényelmesen elhelyezkedve.
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Feb. 09 2013, 14:57

- Rendben, hiszek neked Juurei kisasszony, már csak azért is, mert semmi jelét nem mutattad annak, hogy az ellenkezőjét kellene tennem. - Igazság szerint nincs humorom tovább játszani a mindenkiben kételkedő, túlságosan is megfontolt alakot. Ez nekem nem áll jól, és ez a túlzott aggodalmaskodás csak rombolja a jó kedélyemet. Viszont rátérünk a képességekkel kapcsolatos témára, és ahogyan beszél a sajátjáról, az igazán kíváncsivá tesz. A krémes próbája az evés, jaj, nem az a puding... no, lényeg, hogy most bizonyíthat. Nem azt, hogy menő a képessége, hanem azt, hogy ha most tényleg az életemre tör, akkor bizony belesétáltam a kelepcéjébe. De ezt már megbeszéltük az imént Anatole, relax és lássuk mit tud a kicsike. Ám ő párbajra hív, - mondjuk én vagyok az idióta, mert védett területen nem is lehet másként - első csapásig tartóra, így nincs miért félteni az életemet. Amíg lejár a felkészülési egy perc, addig lehívom a menümből a lándzsámat. Mikor felém intézi a csapását, minden gyorsaság és fegyverkezelési pontomat latba vetve könnyedén hárítok. Persze felkészített a támadására, de ez a kis erődemonstrálás arra is jó, hogy arcoskodjak picit a képességeimmel. A mai nap után nem árt egy kis simogatás az egomnak. Ám a csapása mégis betalál, legalább is a csökkenő pontjaim és az első csapásig tartó párbaj véget érése is erről árulkodik. Ráadásul 9 pontnyit sebzett rajta, wáó! Tulajdonképpen ez volt eddig az első hivatalosan is vesztes párbajom. Csak nagyokat pislogok, aztán elismerően elmosolyodok.
- El kell ismerjem, ez roppant mód hasznos képesség. Én egyelőre nem rendelkezem aktív képességgel, amit harc közben is kamatoztathatnék, de higgy nekem, hasznát fogod venni az enyémnek is, ha a céh kötelékébe lépsz. - Sejtelmesen elvigyorodok, ezzel megvillantva Anatole Saito mosolytárházának egy újabb darabját. Jókedvűen összecsapom a tenyerem, majd előre hajolok, hogy bizalmasan közöljem a mondandómat. - Úgy illik, hogy én is színt vallok, ha már te ilyen parádés bemutatóval prezentáltál előttem. Nos, a passzív képességemnek hála lényegesen nagyobb bevételekre vagyok képes szert tenni, s szándékomban áll ezeket a bónusz bevételeket akár az utolsó aranytallérig a céhre, illetve a társaimra költeni. Te hajlandó lennél önzetlen lépéseket tenni a céhtársaidért? Segíteni az alacsonyabb szintűeket, esetleg alapanyagokkal ellátni a céhraktárt? - Kis szünetet hagyok, amíg megiszom a maradék limonádémat, így alkalma van gondolkozni a válaszon. Nem akartam nyíltan rákérdezni egyelőre, hogy milyen másodlagos jártasságokkal rendelkezik, de ezt még hozzáteszem: - Gondolom lecsengett már, hogy ezzel az eddig elbeszélgetéssel kompenzáltad a délután történteket, de gondolom te is érzed még, hogy bizonyítanod kell. - Azt viszont még nem tudom, hogy hogyan fogom elérni, hogy Ren ezután hallgasson is rám és ne csak magával legyen elfoglalva. Valahogy le kell törni a szarvát. Persze ezt nem mondom ki hangosan, igencsak hülyén venné ki magát, ha a nőjétől kérnék tanácsot. Elég önfejű és nem képes azon túllátni, hogy ő a sztár. Párbajra biztosan nem fogom kihívni, annak semmi értelme nem lenne, különben is idomár, Regit pedig nem fogom bántani... mondjuk Rent szívesen megkóstoltatnám az öklömmel. Ehh, csábító gondolat, de én nem vagyok a nyers erőszak híve. Amíg ezen morfondírozok, inkább belekortyolok az italomba, hogy a pohár valamicskét takarjon az arcomból. Most nem sikerül a váltakozó érzelmeket palástolnom az arcomon.
- Egy indiszkrét kérdést megengednél még, kérlek? Miért pont Ren? Annál okosabb, értelmesebb lánynak tűnsz, mint aki simán bedől a nagyképű sármőr bugyivadász dumájának... - Még én is felkuncogok, mert az eddigi udvarias szövegem végén ez a bugyivadász elég viccesen hatott.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Kyrena Juurei Szer. Feb. 13 2013, 19:31

A bemutató úgy tűnik, sikeres volt. Én nyugodtan ülök tovább a helyemen. Egyet kortyolok gyümölcslevembe, közben pedig hallgatom a reakciót. Bár semmi szükségét nem éreztem, mégis kapok némi ellenszolgáltatást képességem mutogatásáért. Saito ismerteti saját képességét. Be kell valljam, egy ilyen képességgel, tényleg előnyt tud szerezni a céhének. Ha több a vagyon, jobb felszereléseket tud venni a céh. Így a kisebb játékosok fejlődése is jobban haladhat.
- A kérdésedre a válaszom, igen. Szívesen segítek az alacsonyabb szintűeknek... Bár azt hiszem, jelenleg még én is segítségre szorulok. De igyekszem magam fejlődni, hogy a többiek tudjanak tanítani másokat. Ami pedig az alapanyagokat illeti... Ha olyan kezébe kerülnek, akik jobb felszerelést képesek belőlük kovácsolni, jobb, ha azok az általuk elérhető helyen vannak. Mint például egy céhraktárban. - fejtem ki véleményem.
A délután történteket már sikerült kompenzálnom. Én azért nem így vélem. Elvégre ez mindig is benyomással lesz megítélésemre, de nem is aggaszt túlzottan. Majd bizonyítok a továbbiakban. És néha... Még nekem is lehetnek gyengébb pillanataim, mikor akaratlanul is elszáll a kezem, nem? Igyekszem majd a továbbiakban jobban ügyelni magamra. És a türelmet gyakorlom majd egy kis meditálással. De most nem hiszem, hogy ezen lenne a hangsúly.

- Örülök, ha így érzel. Szerintem mindig kell bizonyítani. Most azért, hogy bekerüljek, aztán azért, hogy bent maradjak és elismerést szerezzek a céhnek... Legyen az bármelyik céh, bármikor. - mondom, szándékosan általánosítva, elvégre még egyáltalán nem biztos, hogy felvételt nyerek Anat céhébe.
Megvan az esély rá, hogy egy másik céhhez fogok kerülni a jövőben, ha ide nem. Akkor annak nevében kell bizonyítani. Ennyi az egész. Személyes kérdése kicsit meglep. Néhány pillanatig csak döbbenten nézek rá, majd meglepett ábrázatom nyugodttá válik és egy halvány mosoly mutatkozik meg rajta. Az előttem lévő poharat kezdem el nézni. Két kezem közé fogom azt és úgy gondolkozok el a válaszon. Igazából nem is azon gondolkozok, hogy mit mondjak, hanem azon, hogy hogyan mondjam.

- Igazából... Ezt... Nem olyan egyszerű megfogalmazni. De hidd el, nem a "bugyivadász" dumája miatt. Ami azt illeti... A perverz viselkedése miatt, az ismerkedésünk egy párbajjal kezdődött - kacagok fel.
- De... mielőtt arra gyanakodnál, nem is a pénze érdekel. Az apám egy világvállalat tulajdonosa, olyasmire nincs szükségem. Amit viszont Ren adott... Elég sok pofont adtam neki, de ő ennek ellenére kitartott mellettem. Amikor elegem lett belőle még degradáltam is, nem is keveset. Mégis mellettem maradt. A kedvemért pedig visszafogja a perverzségét. Olyan oldalát mutatja, amit vajmi kevesen látnak. Nem az a piperkőc, akit a való világban ismernek és akitől hányni tudtam volna. Valójában egész rendes fickó. Azt viszont, hogy pontosan melyik volt az a pillanat, mikor levett a lábamról, és hogy mi váltotta ki belőlem, nem tudnám pontosan megmondani. Mellette gyorsan zajlanak az események... - felelek kérdésére.
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 20 2013, 05:33

- Nincs azzal semmi gond, ha segítségre szorulsz, nem szégyen az! Mindannyian voltunk kezdők, s ami azt illeti, nekem is van még hova fejlődnöm. Tisztában vagyok én is a hátrányaimmal ugyanúgy, mint az erényeimmel. Amellett, hogy nyilván nekem is vannak hibáim, rátermett vezetőnek érzem magam, s ha hagyjátok, akkor ezt be is bizonyítom majd nektek. Hiszem, hogy képes lehetek naggyá tenni másokat! - Elszánt tekintettel pillantok a lányra. Az persze külön lapra tartozik, hogy nem csak nekik, hanem a régi céhemnek is bizonyítani akarok, önmagamról már nem is beszélve. Úgy döntök, nem kertelek tovább és beavatom a terveimbe. Megbízhatónak tűnik, ráadásul úgy tűnik ő is megnyílt nekem. Ha az itt elhangzott beszélgetés valósnak bizonyul, akkor nagyon is gyümölcsöző tud lenni majd az együttműködésünk. Azt meg, hogy kicsit hamar elszáll a keze, még a javunkra is fordíthatjuk. Szóval a tervek...
- Beavatnálak egy bizalmas dologba, hogy lásd mennyire komolyan gondolom a dolgokat. Így átláthatod a gondolatmenetemet és eldöntheted, hogy részt kívánsz-e venni benne. Bár úgy érzem korrekt lesz az ajánlatom. Nos, én kovács vagyok, mégpedig páncélkovács. Ez azt jelenti, hogy képes vagyok ellátni akár az egész céhet vértekkel, sisakokkal, cipőkkel stb. Ami a fegyvereket illeti, egy kiváló kováccsal kapcsolatban állok, aki minőségi munkát végez. Kristályokkal tele a piac, jobban jár az ember, ha megveszi, mint hogy vacakoljon az előállítással és a receptek beszerzésével. A potik más tészta, abból sosem lehet elegendő mennyiségre szert tenni. A kedvesem növénygyűjtő, így félig ez a probléma is megoldottnak tekinthető. - Pillanatnyi szünetet tartok, mielőtt rátérek most már tényleg a lényegre. - Jelenleg a céhem épphogy csak megalakult, de már most sikerült jelentős anyagi és tárgyi javakat felhalmoznom. Értsd, van hova nyúlni, ha kölcsön vagy felszerelés kell. Nekem viszont alapanyag beszállítóra van szükségem, hogy hatékonyan tudjak dolgozni és a céh javait is szolgálni. Nem tudom te rendelkezel-e másodlagos jártassággal, de mivel kezdőbb játékosnak tituláltad magad, gyanítom, hogy még nincs vagy legfeljebb egy. Ha bevállalnád, hogy lennél a céhen belül a rendszeres ércbeszállítóm, akkor szívesen támogatnálak. Kezdésképpen azzal, hogy állom a jártasságvétel árát. Persze beszállítónak lenni nem azt jelentené az én értelmezésemben, hogy mindent és tényleg mindent kizárólag nekem adnál ide, na meg ingyen, csupán annyit kérnék, hogy megfelelő ellenérték - legyen az felszerelés vagy bármi más - fejében én válogathatnék először az érceid között. Bízom benne, hogy te is olyan korrektnek érzed az ajánlatom, mint amilyennek szántam. Nos, mit szólsz?
Kicsit talán sok volt ennyi szöveg egyszerre, de úgy éreztem jobb ha mindent elmondok neki egyben, hogy tisztán lássa a helyzetet és a neki szánt szerepet. Ha partner lenne a tervemben, olyan páncélkovács monopóliumot lehetnék képes kiépíteni, ami páratlan és konkurenciát nem tűrő lenne. Így a céhem tagjai viselhetnék a legkiválóbb felszereléseket és állandó anyagi forrás is meglenne, amiből a céhházat is tudnánk finanszírozni. Nagyratörő tervek ezek, de olyan kis téglákból kell felépíteni, mint a velem szemben ülő hölgy is. Valószínűleg, még nem is sejti, hogy mennyire számítok az igenlő válaszára, de ha ennél jobban kimutatom az izgatottságomat, azzal el is riaszthatom. A Rennel kapcsolatos történetét hallva viszont önkéntelenül is elvigyorodok.
- Ami azt illeti, Violetával mi is egy párbajban ismerkedtünk meg. - Feltörnek bennem a kellemes emlékek, majd inkább idekoncentrálok - Köszönöm, hogy megosztottad velem ezeket a személyes dolgaidat, igazán megtisztelő. Mindemellett megerősítettél abban, hogy jól döntöttem, mikor partnernek választottam Rent a céhalapításhoz. Sokan biztos megkérdőjelezik majd ugyanúgy, hogy miért pont ő, de bízom benne, hogy az idő és Ren is majd engem igazol. Oh, de említettem én még valamit a délután folyamán... - Odaintem az egyik felszolgálót és rendelek tőle két személyre krémest.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Május 22 2013, 15:53

//Chan//
Túl vagyok ma már két párbajon, hát ideje kicsit lazítni, mondjuk egy órácskát, maximum kettőt. Már elég közel kerültem a szintlépéshez, ezért megengedhetek magamnak egy kis pihenést.. bőven belefér az időmbe, feltéve, ha ma szintet lépek. Amúgy miért ne lépnék? Már tényleg nem kell sok. Reginald is pihenget a vállamon, büszkén kihúzza magát, nem mutatja fáradtság jeleit, pedig nem kis mozgást levágott ma már.
- Na hova menjünk pajti?- kérdezem hűséges főnixemtől, aki csak pislog kettőt rám. Nem tud dönteni ő sem, mondjuk Regi megelégszik magvas keksszel, én azonban nem vagyok ilyen kis igényű…. nekem valami édesség kell, hogy fenn tudjam tartani ezt a jó formámat… Finomak is és sok az energiatartalmuk. Pont nekem való az összes édesség, kivéve az, amiben mazsola van, nah az nem kell fúúúúúj. Most, hogy ezt alaposan végig gondoltam, már kristály tiszta az úti célom. Az pedig valami cukrászda lesz, amiben hamar sorra kerülök és sok-sok fagyit, meg fagyit, sütit, fagyit és persze fagyit vehetek magamhoz szinte ingyen, mert nem et fel a pénz mostanában. Minden aranyam a céhre, és a boss elleni harcra ment el. Probléma cak az, hogy keresni kellene ilyen cukrászdát.. a sweet dreams ilyenkor dugig van, sokat kellene várni a rendelésre és mindezt úgy, hogy látom, körülöttem mindenki hamizza a finomságokat.. neeeem…. ezt nem, inkább keresek másik cukit. Időm most van egy kevés, hát dologra fel. Itt élek már mióta, de mégsem ismerem annyira a várost.. bezzeg Nystert, azt már jobban, csak nincs kedvem oda menni, a giccs városába, jelenleg nincs.
- Regi.. szagolj ki valami édesség boltot, fagyizót…- néz rám érdekesen.. tudom, hogy nem kutya ő, de attól még lehetne neki olyan kifinomult szaglása és akkor a problémánk meg is lenne oldva. Így viszont.. hát érdekes módon a karmazsin selyemlepelnél lyukadok ki o.O
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Szer. Május 22 2013, 19:55

//Ren-sama//

Szintet léptem, szintet léptem, hállelúja jajdejó, szintet léptem! =^.^=
Az örömöm olyan hatalmas, hogy az agyam szó szerint táncra perdült a koponyámban és énekel. Lám, nem is kellett sok időt töltenem kint, és máris kézzelfogható eredménye van annak, hogy igenis egy magamfajta kezdő lúzer is fejlődőképes. A Pengék Táncának hála, még ha ki is estem, legalábbis szerintem, mert már csak a figyelmeztetés jött az eseményről alig pár órája.
És ezt meg kell ünnepelni! Nosza, nyakamba kapom a várost, Álomkelő meg nem győz követni a nagy iramot, ezen kívül nem is nagyon érti, hogy mire a nagy felhajtásom. Eredetileg a Sweet Dreamsbe akartam menni, de aztán rájöttem, hogy valahol rossz felé fordulhattam, mert egy másik épület előtt kötöttem ki. Meg... igazából pénzem sincs sok, de majd meglátjuk, mi sül ki belőle, talán szó szerint.

-Ez egy lebúj?... -döntöm félre a fejem az épület láttán. Karmazsin Selyemlepel. Hogy őszinte legyek, a neve hallatán csupa 18+ jut eszembe, de lehet, csak velem van a baj.
-Dehogy lebuj az, drága! -legyint egy pont mellettünk álló NJK. -Menjen csak be, nézzen körül, tetszeni fog. Dehogy lebuj az, drága!
Nemigazán tudom, hallgassak-e egy NPCre, de tehetek egy próbát. Nincs kedvem megint eltévedni, meg a SD árait úgyis kétszer is meggondolnám rendelés előtt. Ez hátha jobb lesz a jelenlegi helyzetemhez. Már pont elindulnék, mikor ismerős tollpamacsot pillantok meg tőlünk nem is oly messze, gyakorlatilag egy kőhajításnyira se.
Oh
my
God!
Ez a főnixes srác, Ren-sama *w* Szinte érzem, ahogy csillognak a szemeim a rajongás tüzében, de vajon le merjem támadni? Vagy odamenni, vagy ilyesmi, vagy akármi? Jézus-jézus-jézus mit tegyeeeek? Oh, fagyival is tartozom neki, jó lenne megadni az első részletet. Egy közös fagyizás vele? Úristen, olyan hihetetlen lenne, hogy el sem tudom képzelni.
Najó, Chan, szedd össze magad. Menj oda szépen.
Engedelmesen oda is megyek a jobb válla mögé.

-Szia ^^ Hogy vagy? Neked is szia, Regi, örülök, hogy látlak^^
Az agyam azt hiszem, kiégett. Tehát ilyen érzés rajongónak lenni?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Május 22 2013, 21:24

A nagy cukrászdakeresésben hát… nem mondanám, hogy eltévedtem, csupán egy olyan helyen lyukadok ki, ami nem volt betervezve. Fura… már jártam itt korábban is, még a céhem alapítása előtt. Elég jó kajákat adnak itt, hazai ízeket, na meg az eper shake is mennyinek számít, ami pedig a legfontosabb, hogy nem olyan drága… pont megfelelő az én jelenlegi, szegényes pénztárcámnak Sad Nincsenek itt túl sokan, van szabad asztal bőven, helyes, nagyon helyes. így nem kell sokat várnom majd a rendelésemre, mert várni nem szeretek, főleg ha fagyiról, vagy más mazsolamentes édességről van szó. Keresek egy szép kis asztalkát és helyet foglalok… Reginald a vállamon van még mindig, már egész megszoktuk ezt a helyzetet. Ő szeret ott pihengetni, én meg már meg sem érzem az aprócska súlyát Kezembe veszem az étlepot és olvasgatom. Hmmm.. van it minden, Ramen, curry, még fagylaltkehely is *-* igen, ez az ami nekem való, fagyi, epres, tömérdek mennyiségben. Kis petemnem meg kérek valami süteményt, természetesen magvas sütit, mi mást? Az a kedvence. Épp mikor jeleznék a pincérnek, hogy leszeretném adni a rendelésem, valaki rám köszön a hátam mögül. Egy hangyányit megijedek, persze ezt nem mutatom, még csak az kéne. Lassan a lány felé fordulok, mert hogy női hangot hallottam, az biztos. Reginald és az én fejem egyszerre fordul, teljes a szinkron közöttünk. Egy csinos lány áll mögöttem és minden bizonnyal rám, illetve ránk néz. Egy pár pillanatig, csak szemezek vele, próbálok rájönni, hogy ki is ő, majd hírtelen eszembe jut.. ő is és az undi kisállata.
- Szia Chan-chan! megvagyok, köszi, és te?- kérdezem mosolyogva és már fel is pattanok helyemről, illetlenség ülve beszélgetni. Regi is produkál valami biccentés féleséget, mivel neki is külön köszöntek. Büszke is erre, ki is húzza magát rendesen… váááh… javíthatatlan egy madárka.
- Csatlakozol.. köhöm.. csatlakoztok hozzánk?- kérdezem, mert miért ne? Minél többen vagyunk, annál jobb, főleg ha én vagyok az egyetlen férfi a társaságban . Ha belemegy, akkor természetesen kihúzom neki a széket.. mint egy illedelmes férfi, hiszen én tanultam annak idején, nem felejtettem csak úgy el, csak ritkán hasznosítom… vannak lányok, akiknek nincs szükségük efféle bánásmódra. Azután én magam is leülök, Regi pedig az asztalra ugrik és méregeti Chan-chant és kis barátját….
- Mi járatban erre? – kérdezem és átadom neki az étlapot.. én már tudom, mit rendelek.
- Rendelj bátran, a vendégem vagy…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Szer. Május 22 2013, 22:07

//Ren-sama//

Visszaköszönt, Regi is biccentett, egyemmeg, olyan aranyos, haza akarom vinni! Hol is hallottam ezt mindig? Ja, tényleg, valami horror-animében mondta mindig ezt az egyik lány, ha valami cuki dolgot látott. Hát, kivételesen én is ezt érzem :3
-Én is megvagyok. -legyintek, mintha semmiség lenne. A szintlépésemről is teljesen feledkezem, pedig pár perce még azzal volt tele a fejem; tervekkel, elgondolásokkal, ilyesmivel. Ren-samának van rajongói klubja? Ha igen, csatlakozom >w<
Azon viszont meglepődöm, hogy felkelt a helyéről. Jaj istenem, dehogy akartam én megzavarni, meg amúgy sem szoktam én ehhez hozzá. Fiúk között nőttem fel (már nem testvéri, hanem baráti szempontból), szóval mindig arra számítok, hogy úgy kezelnek, mintha közülük való lennék. Mintha a fejembe tódulna a vér szégyenemben, de csak hebegve-habogva tudok mentegetőzni.

-I-izé, nem akarok zavarni, sz-szóval csak ha nem gond. -próbálok nem dadogni, de mikor még a széket is kihúzza, az nekem sok. Rádöbbenek, azt sem tudom, most hogy kéne viselkednek? Megköszönjem? Természetes. Magam alá már én húzzam, vagy ő tolja, vagymi? Valaki segítsen, adjon nekem gyorstalpalót női viselkedésből, kéreeem! Sokáig úgyse topoghatok egyhelyben, szóval ha sután is, de irulva-pirulva elfogadom a helyet, sűrű köszönés- és bocsánatkérés közepette, és még egy "igazán nem kellett volna" is elhangzik halkacskán a számból.
Álomkelő, amint kényelmesen ülök már, felugrik az ölembe, majd már menne is az asztalra, furcsán és a széjét nyalogatva nézi Reginaldot. Ismerem egy macskától (pláne egy vadmacskától) ezt a nézést, gyorsan visszahúzom az ölembe és fél kezemet a hátán tartva a helyére utasítom.
-Viselkedj! Ő nem kaja!
-Idetévedtem. -mosolygok, és végülis ez az igazság. -Cukrázdát vagy ilyesmit kerestem, de elfelejtettem, merre van a Sweet Dreams, egy NJK meg ajánlotta ezt a helyet.
Még csak most veszem a bátorságot, hogy jobban körbenézzek. Ez tényleg nem egy olyan szexi bár, amit az amerikai filmekben szoktak mutogatni, inkább kellemes, jobban tetszik első látásra, mint a Sweet Dreams. Az nekem túl csicsás és drága is. Megköszönöm az étlapot, és rögtön az árakra siklik a szemem; igen, most már kifejezetten tetszik. Ren-sama ajánlatára viszint megrázom a fejem és újból eleresztem egyik legszebb mosolyom - már ha van ilyen.
-Nem-nem, legalább egy epres fagyit én fizetek neked. Nem emlékszel? Százban egyeztünk meg, de most nincs annyim, és élvezetesebb lassan fogyasztani a finomságokat^^
Viszont magamnak mit válasszak? Fagyi a részemről az biztos, de valami rendes ételt is kéne már enni egy igazi szakácstól; én még nehezen vagyok annak nevezhető, de éhen nem kéne halni a gyakorlás közben. Viszont sokat sem akarok terhelni a másik pénztárcájára, így inkább követem a jó szokásom: a legolcsóbb étket rendelem azok közül, amiket megkívántam, egy adag rament. Úgyis rég meg akartam már kóstolni.

...Várjunk csak? Ren-sama vendége vagyok?? Kyáááá! Ha nem figyelek, nagyon be fog kapcsolni a fangirl-mode.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 23 2013, 16:39

A karmazsin selyemlepelben kötöttem ki és itt találkoztam egy ismerős lánnyal, Chan-channal. Nem illik húzni az időt, váratni őt, így csak természetes, hogy felkelek és hellyel kínálom őt, miután köszönök neki.
- Az príma, akkor mindketten megvagyunk – felelem és leülök a saját helyemre. Igen vicces Chan-chan reakciója, a sok köszöngés, meg pirulgatás, egy kicsit mókás számomra, de azért nem teszem szóvá. Közlöm vele, hogy most a vendégem, ez nem valami drága hely és pénzem még van egy kevés, ami kajára tökéletes.
- Hm? o.O – nézek értetlenül, igen szokatlan választ hallok egy lánytól, ezért elkap egy kicsit a kuncogás, de tényleg csak egy kicsit, pár másodpercre.
- Ugyan, ha zavarnál, akkor megmondtam volna a szemedbe, elhiheted….- ez így nem teljesen igaz, mert valószínűleg akkor sem szerettem volna megbántani, de mivel ennek a veszélye nem áll fent, mármint az, hogy zavarjon, így fölösleges is tovább gondolkodni ezen a témán. Közben a lányka kis barátja is magasabbra kerül, a gazdája ölébe, majd onnan néz fel Reginaldra. Ő egyből leveszi a jószág viselkedését, ahogy Chan is, azonban szidása mellé, még hírtelen lángra lobban a főnix, hogy nyomatékosítsa azokat a szavakat, ő valóban nem étel.
- Értem… hát én magam is oda akartam menni először, majd rájöttem, hogy az mindig tele van és elég drágák is, így másik cukrászdát akartam keresni és itt lyukadtam ki. Nem teljesen az, amit kerestem, de megteszi - Az étlapot odaadom neki, had válogasson kényére, kedvére. Ennyitől nem megyek csődbe. Én a szokásosat kérem majd, azt ettem itt először és korrektnek találtam :F
- o.O??? – itt már elnevetem magam. Valóban volt egy ilyen ígéret a nova bajnokságon, csak én azt nem igazán gondoltam komolyan. Eszem ágában sincs kizsákmányolni egy lányt… vagyis nem mindegyiket, mert van olyan aki rászolgált.
- Az csak vicc volt Chan-chan, nem gondoltam komolyan – mondom kuncogva és intek a pincérnek, hogy jöhet, mert leadjuk a rendelésünket.
- Dupla adag marhahúsos rament sok-sok husival, picit csípősen és hozzá egy jég hideg epershake-et – adom le a saját rendelésem közvetlenül a vendégem után, mert ugye hölgyeké az elsőbbség. Egy kicsit még várni kell, mire kihozzák a finom ételeket, addig is el kellene ütni valamivel az időt. Reginald le nem veszi a szeméről a másik kisállatról, szemmel tartja alaposan, még akkor is, mikor kirakom neki a kedvenc sütijét az asztalra, egy tányérban. Lassacskán csipegeti… nem sieti el.
- Nah, akkor beszélgessünk.. hmmmm.. de miről?..... Van valami ötleted, témád?- nekem per pillanat nincs, csak a szokásos, de azt hanyagolom egyenlőre, majd ha ne lesz más választás…
- Mondjuk mesélhetnél magadról…

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 23 2013, 18:35

//Ren-sama//

-Vicc vagy sem, legalább egyre meghívlak Razz -mosolygok vissza, de hogy őszinte legyek, valóságos tonnás súly szabadul fel rólam, mikor megnyugtat, hogy csak viccelt. Ennek ellenére ragaszkodom legalább egy kifizetésére, L'oreal, vagymi. Szóval "mert megérdemli", értitek? -Meg Regi is szóljon-jelezze, ha kér valamit, és tárcától függően megkapja tőlem.
Álomkelő még egy darabig próbálkozik, hogy kiszabaduljon, de előveszem minden tudásom, hogy lenyugtassam. Gombolyagot is sikerült néha, egy digitális verziót biztos nem nagy kunszt. Vakarom a füle tövét, simogatom a hátát, vagy csak lenyomom a fejét az asztal lapja alá, hogy ne lássa a főnixet. Egy idő után valóban feladja, összegömbölyödik és elkezdi mosni a mancsát macskamódra.
Én hagyományos csirkés rament kérek, enyhén csípősen. Ha az ízek közül valami hiányzik nekem odakintről, akkor az az erős fűszerezés és a csípősség, hátha itt megtalálom. Többet nem kérek, nem mintha terveztem volna, egyenlőre ez is elég lesz ünneplésnek, és már most hálásan mosolygok vendéglátóinkra. Reginald olyan édes csipegetés közben is, hogy meg kell zabálni *.* Legszívesebben kinyúlnék és megsimogatnám azokat a selymes tollakat, de feltételezem, hogy nem venné jó néven. Majd ha már kicsit jobban ismerjük egymást, addig is gyönyörködöm ebben az isteni szépségben.
Egyszerűen hihetetlen, hogy egy asztalnál ülök olyan emberekkel, akik eddig (és mondjuk ezután is) istenek a szememben. Pedig volt már ilyen esetem. Nagyobb fórumokon vagy az életben rendre hallok olyanokról, vagy látok embereket, akik egy képzeletbeli létrán hozzám képest, ha én valahol az alján csücsülök, a tetejénél pár fokkal feljebb lebegnek. Példaképek, akik mellé szívesen felülnék én is, de tudom, hogy ez sosem lehetséges. Végül egyszer úgy esett, hogy egy ilyen példaképemmel együtt dolgoztam pár fordítási munkánál és jóbarátok lettünk, most meg a SAO egyik legendás idomárjával és minden idők legcsodálatosabb mitológiai állatával ülök egy asztalnál. Kinek kellenek drogok, már ez képes elkábítani az embert.
Témaötlet felvetésén gondolkodom, valami különlegessel rukkolnék elő, de csak a szokásosak jutnak eszembe. Amúgy is, általában egy beszélgetés olyan, mint a mondás, hogy evés közben jön meg az étvágy.

-M-Magamról? -ajjaj, ez fogós. Egyszer meséltem már magamról, nem mintha ne lennék nyitott könyv, de most egy példaképpel ülök szemben, most jó benyomást kell keltenem. Mi a fenéről mesélhetnék, amiről nem fogja azt gondolni, hogy egy buta liba vagyok?? T_T -Hát... izé... pályakezdő informatikus vagyok, és a legnőietlenebb nő a világon. -kuncogok. -Főnixmániás vagyok... -ÁK mordulva felnéz rám. -...meg imádom a macskákat is... -ÁK elégedetten visszahajtja a fejét a mancsára. -Utálom a vitákat, inkább békepárti vagyok. A szüleim elváltak, testvérem nincs... nagyon nem tudom, mit mondhatnék, szóval szabad kérdezni. És veled mi a helyzet, ha szabad tudni? ^^
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Május 24 2013, 14:51

Chan-chan még így is állni akarja a mostani fagyimat, hogy elmagyaráztam, hogy csak vicc volt, ott az arénában. Nem várom el tőle, hogy ám pazarolja el a pénzecskéjét, bár lehet sokkal gazdagabb, mint én, szinte biztos. Na meg az eredeti szintjével sem vagyok tisztában. A top 10-ben nincs benne, de attól még lehet erős.
- Hmmm.. nagyon makacs vagy te Chan-chan. De legyen, a mostani fagyimat fizetheted, de a többit akkor is én fizetem – makacskodok már egy kicsikét én is. Ebből nem engedek… hogy is nézne az ki, hogy egy nő hív meg egy férfit… gyalázatos lenne.
- Nyugi, Regi nem nagyigényű ilyen szempontból. Elég, ha megkapja a kedvencét és azzal elvan egy darabig… - valóban, kajában így van, de másban nem felel ám meg neki minden. Például rendes nyughelyet kellett neki csináljak, mert nem volt hajlandó csak úgy az asztalon, vagy az ágytámlán elaludni, mint régen, mert ugye Aikonnak van egy kis kosárkája. Normális esetben nem érdekelne, hogy nem alszik, azonban engem sem hagyott aludni, így azért már gázos volt a dolog.
A rendelést leadtuk, már csak várnunk kell egy rövid időt, míg sorra nem kerülünk a szakácsnál és ki nem hozzák a fincsi ételeket. Addig is ideje, hogy jobban megismerjem Chan-chant és beszélgetésbe elegyedünk.
- Igen, magadról – erősítem meg, azt amit korábban mondtam. Ez egy remek módja annak, hogy megismerjük egymást. Mondjuk nekem kezdettől fogva szimpatikus a hölgyemény, még úgy is, hogy nem igazán ismerem. Anyit tudok róla, hogy kedves, aranyos, na meg persze a nevét. Figyelmesen hallgatom meg szavait, mialatt a főnix tömi a kis buksiját, ügyet sem vetve a két beszélgető idomárról…. jellemző… még egy ilyen egocentrikus pet nem létezik az tuti biztos. Közben megtudom, hogy informatikus a leányzó.. érdekes, tehát van esze, legalábbis nem üresfejű. A következő állításán meg csak pislogok, nem értem, hogy mire is gondolhat.
- Nőietlen??? o.O Miért? – kérdezek rá, ezt tudni akarom, mert érdekel. Vajon miért tartja magát nőietlennek egy nő? Talán leszbikus? Másra nem nagyon tudok gondolni. A főnixmániás dologra persze Reginald is felfigyel és kihúzza magát, majd meghajol a lányka felé pffffff.. jellemző, az a téma érdekli, amiben szót ejtenek róla. A macskás megjegyzésemre, meg az ideiglenes, vörös sálamon nyílik ki két szemecske és kezd pislogni. Aikon is felébredt… ő a másik aki imádja ha kényeztetik, jobban mint bármelyik másik petecske. Letekeredik a nyakamból és átváltozik eredeti formájára, egy macskaszerűségre. Egy nagyot sóhajtok.. ez a kettő..
- Ő Aikon, úgymond Reginald testvére…. – mutatom be végül őt is. Azután hallgatom tovább Chan-chan mondanivalóját.. gyorsan letudta, azt meg kell hagyni .
- Nekem vannak testvéreim. Négy lány, kettő idősebb és két kisebb, ők ikrek. Végzős középiskolás lennék, és szándékomban állt valami művészeti egyetemre menni, de jelenleg énekes vagyok, mármint az eredeti világban - osztok meg magamról pár információt én is, ez így igazságos.
- Amúgy mik ezek a cica fülek? Nem zavar, vagy ilysemi, szerintem nagyon aranyos vagy bennük, csak gondolom megérted.. ez nem mindenkinél hétköznapi viselet..- mondom kuncogva, de tényleg nem szeretném megbántani.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Pént. Május 24 2013, 15:31

//Ren-sama//

Büszke mosollyal konstatálom, hogy csak-csak sikerült kiharcolnom a fagyi kifizetését. Amim marad, azt meg, eldöntöttem, most már tényleg félreteszem szűkös időkre. Még pár napig egy-egy zsemle kijön belőle, egyébként vissza kell térjek az ingyen-bogyókhoz (amik nem kicsit veszélyesek olykor), hacsak nem fogok tudni egy küldetésen vagy bármi máson pénzt szerezni. Avagy ideje beletanulnom a kereskedésbe, kutatásba, hátha találok valami kacatot, amit el lehet adni, vagy a saját alkotásaimat tehetem pénzzé valahol. A végén még tényleg fogok boltot nyitni, de ez még a jövő zenéje, előbb gyűjtögetünk, mint a mókus.
-Hátöö... -kezdem el egy hajtincsemet csavargatni Ren-sama értetlenkedésére, hogy miért is nem gondolom magam nőiesnek. -Mármint sosem tudtam lányokkal szót érteni. Mindig kiutáltak maguk közül, mert nem sminkelek, nem járok dögös cuccokba és nem cserélem hetente háromszor a pasimat. Fiúkkal viszont gond nélkül el tudtam beszélgetni. Mondjuk lehet, ez azért is történt így, mert informatikai iskolában a lányok általában nem tanulási célból jelentkeznek... -magyarán mocskos .... az összes, de ezt már nem mondom ki. Volt pár kivétel, de idővel őket is megfertőzte a többi. Szomorú dolog, az biztos.
Hö?
Az a sál rám pislogott...?

-Hát ez meg...? -kérdezném pont a ruhadarabra mutogatva, mikor hirtelen a sál már nem is ruhadarab többé, hanem az egyik legcukibb kiscica a világon, akit valaha láttam. Ha eddig nem vérzett az orrom egy jóképű pasi meg egy főnix láttán, most tuti elkezdi.
-Egyemmeg, de ééééédiii -tőr ki belőlem a fangirl immár és amennyiben Aikon engedi, megsimogatom-puszilgatom a kis fejecskéjét. Legalábbis amíg ÁK dühösen fel nem szisszen az ölemben, majd dorombolással próbálja bebizonyítani, hogy ő is tud olyan cuki lenni, mint Aikon. -Jó-jó, te is egyemmeg-édi vagy, drágám, nyugi. De most vendégek vagyunk, viselkedj, otthon majd megdögönyözlek ^^
-Részvétem. -kuncogok szégyenlősen a sok-sok lánytestvér hallatán. Komolyan sajnálom szegényt, bár remélem, azok a lányok nem olyan megáltalkodott gonosz hárpiák, mint akikkel én kerültem szembe eddig. Az viszont meglepett, hogy ezek szerint fiatalabb nálam, hisz első látásra simán mondanám 26 évesnek. Vagy csak náluk másmilyen az iskolarendszer és valójában idősebb?
-Hova vagy valósi? -kérdezem, hogy némi támpontot adjak magamnak. -És vannak lemezeid vagy számaid? Hátha hallgattalak már, de nem is tudok róla Very Happy
A cicafüleim említésére, és hogy szerinte aranyos vagyok bennük, szinte elönt a pír-láva. Annnyira féltem, hogy ki fognak érte röhögni, erre sokadszorra hallom, hogy jók. És ez olyan jóóó *_* -Inkább kedveltetés. Odakint nem hordhatom, mert mindenki kinevet érte, pedig imádom őket. Animékben is szeretem a nekomimi dolgokat, és ha már a SAO ad némi szabadságot, gondoltam kihasználom. Meg azok a szemetek sincsenek itt... -egy legyintéssel utánzom a nagyképű cicababák tipikus viselkedését. -Egyszer vettem fel odakint füleket, akkor is elkezdtek nekem brummogni és ugatni, hogy medve vagyok, ők meg kutyák és majd jól kibeleznek.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Május 25 2013, 11:41

Kérdésemre kapott válaszon meg sem lepődök. Magam is jól tudom, hogy némelyik nőszemély rendkívül gonosz is tud lenni. Itt Aincradban is találkoztam már ilyen lánnyal, sőt, többel is. Tipikusan az a fajta, aki magát nagyra tartja, és aki nem akar rá hasonlítani az…. igen.. szóval őt lenézi és piszkálja.
- Talán csak rossz helyen akartál barátkozni, beilleszkedni – mondom mosolyogva. Vannak Chan-chanhoz is hasonló lánykák is, csak ezek szerint nem nagyon futott össze velük… ez sajnálatos. De inkább hanyagolom ezt a témát, nem akarom a rossz emlékeket felidéztetni vele. Meg amúgy is van jobb téma… hát én, meg ugye ő…. koncentráljunk erre. Igen, csak Aikon is beveti magát, amint megtudta, hogy a beszélgetőpartnerem oda van a macskákért is, nem csak a főnixekért. Szemecskéit kinyitja és visszaváltozik eredeti alakjába. Igen, ez az a pillanat, amikor sűrűn sóhajtozok, de Chan-chan. Csak természetes, hogy hagyja magát kényeztetni az állat, melyik macska nem tenné? Ráadásul tőlem hiába is várja a cirógatást.. az férfiatlan dolog, na meg alapból is képtelen vagyok rá. A másik petecske meg féltékenykedik az enyémre… nah, még a végén cicaharc lesz? Azt megnézném, mondjuk, más értelemben szeretem ezt a kifejezést használni…. sokkal érdekesebb és vonzóbb küzdelmekre :F
- Ugyan…. nehezen, de ki lehet bírni…- mondom kuncogva. Úgy tűnik, hogy ő átérzi a helyzetem, pedig egyke. Lehet pont emiatt nem jön ki a lányokkal. Ha lett volna neki legalább egy hugica, vagy nővér, szerintem egészen más lenne most a helyzet vele.
- Okinawán születtem, de Tokióban élek „munkám” miatt – így van, mert ez egy munka.. sztárnak lenni sokkal nehezebb, mint azt mások gondolnák. Rengeteg energia kell hozzá, kevés a szabadnap…. néhanapján kimondottan borzasztó. Azonban mikor a színpadon áll az ember, és rajongók ezrei kántálják a nevét.. nah az az érzés leírhatatlan, kárpótol mindenért. A következő kérdését már nem bírom ki nevetés nélkül. Nem lep meg, mert Aincradban sokan nem ismerik a nevem, ráadásul ő pont informatikus, nem nagyon lehet otthon ebben a témában.
- Igen… van egy kevés. Egy-két Platina, meg pár arany is. – hiába, az egóm még mindig nagy, hiába nem ismernek itt el sztárnak, nem lehet ezt olyan könnyen elfelejteni. Majd a kinézetére terelődött a téma, ami szerintem aranyos, de vannak olyanok, akiknek nem jön be, vagy ne ismerik be, hogy jól áll neki, legalábbis a velem szemben ülő alítása szerint… Már megint azok a gonosz nők lehetnek a ludasok. Aikon eközben tovább élvezkedik, dorombol, Reginald meg sértődötten elfordította a tekintetét.. Nem is hajlandó ránk nézni, legalábbis egyelőre. Ajajj.. Kezdődik, pedig a múltkor már majdnem kibékítettem ezt a kettőt.
- Chan-chan te hol élsz? Egyedül laksz, vagy a családoddal, barátoddal?- kérdezgetek én is egy kicsit.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Szomb. Május 25 2013, 22:06

- Talán csak rossz helyen akartál barátkozni, beilleszkedni
-Sok választásom nem lett volna. -vonok vállat, tovább dögönyözve Aikont. -Szerettem volna beilleszkedni közéjük, de ha ennek az lett volna az ára, hogy elveszítsem önmagam, az nekem nem érte meg.
Én is sunyin mosolygok a testvéreit illető válasz hallatán. Hát igen, csupa nő között nem lehet könnyű. Apám is panaszkodik néha, hisz neki is meg kell birkóznia anyámmal, velem, és még a macskánk is nőstény.
Hmm, tehát ő is japán. Úgy hozzászoktam már, hogy jóformán észre se veszem, ki honnan származik, a japán énekeseket meg valóban nem ismerem valami jól. A nálunk menőnek számító bandákat meg inkább ki is hagyom, nem az én stílusom. Az Arashi-t szerettem egy időben, már csak legjobb barátnőm rajongása nyomán is, de kétlem, hogy Ren közülük való lenne, akkor felismerném.

-Az szép munka. -tapsolom meg halkan. -Nem lehetett könnyű. Én nem lennék sztár, nem lenne hozzá idegem, már ha értenék bármihez is. Ha kijutunk, majd megkeresem a munkáidat és potenciális rajongód leszek ^^
Álomkelő lenyugodva összegömbölyödött rajtam és alszik, úgy tűnik, felfogta, hogy úgyis én vagyok a gazdija, annyi simizést kap majd, amennyit csak akar. Aikon bár az ölemben nem fér el, de úgy tűnik, tökéletesen elégedett a bal kezem lefoglalásával az asztal szélén és boldog cicamosollyal szivecskéket ereget. Regi viszont úgy tűnik, tüntetőleg nem hajlandó figyelni ránk, ez pedig eléggé fájdítja sajgó szívemet. Pont ő az, aki a leeeeegeslegjobban szeretgetnék, erre meg van sértődve, mint Gombolyag, mikor megmozdítom a lábamat, mert elzsibbasztotta a fekvésével. A jobb kezem viszont még szabad, nem hajolok előre, de kinyújtom felé mutatva békés simogatási szándékom. -Naa, ne légy dühös rám, drága. Kérsz te is egy kis kényesztetést? :3 Gyereee <3
- Chan-chan te hol élsz? Egyedül laksz, vagy a családoddal, barátoddal?
Ebbe a kérdésbe picit belepirulok, hogy megmondjam őszintén. -Családommal. Szeretnénk összeköltözni párommal, de a családom még nem engedte. Az volt a kikötés, hogy előbb legyen nekem is munkám.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jún. 01 2013, 15:26

- Miért kellene, más emberekhez alkalmazkodj? Ezt sosem értettem, illetve azokat a nagyképüeket akik ezt elvárják... hmmmm.. kérdezek rá én is, persze szavaiból kivettem már, hogy ő is így gondolhatja. Az én esetemben ez persze teljesen más. Engem, vagyis Ryuninji Ren-t a média kreált. Őt kedvük szerint átformálhatták, amikor csak kedvük tarja, hogy ne veszítsen el egy árva rajongót sem. Öltözködésbe, frizurába, még a mondandójába is beleszólhattak… hehe.. így felsorolva elég trééé, de mégis szeretek sztár lenni. Valamit valamiért, ahogy a mondás tartja. De Chan-channál teljesen más a helyzet, neki nem kellene alkalmazkodnia a többi csitrihez…. ő nem abból él, hogy imádják, bár lehet, menne neki az is… ezekkel a cuki fülecskékkel lenne sok-sok rajongója.
- Hehe.. valóban menő egy munka, de gyakran fárasztó…. az embernek akkor is mosolyognia kell, mikor semmi kedve hozzá, vagy éppen ereje – mondom kuncogva. Igen kuncogok, mert így visszagondolva elég vicces, hogy végignyomtam egy koncertet úgy, hogy közben majdnem összeestem… De végig vittem, csak utána estem ágynak.. hehe, csak mert menő vagyok.
- Hát akkor beállhatsz a sorba, mert van egy pár Razzkíváncsi lennék az arcára, mikor megtudja, hogy ki és mennyire is vagyok én népszerű. Hehe… magyarázhatnám most is és kedvem islenne hozzá, csak éppen nincs értelme.. .. szomorú, hogy nem ismernek meg, de ez Aincrad.. tele műveletlen emberekkel, akiknek nincs igazán jó zenei ízlésük…. Remélem Chan-chan nem tartozik ezek közé, mert az elég gázos lenne.
Aikon jól elvan, mert kényeztetik…. ki ne lenne el ilyenkor, mikor egy csinos lányka dédelgeti? Hát nekem se lenne egy szavam se az tuti :F Reginald meg persze bevágja a durcát, hogy nem kapja meg a neki kijáró tiszteletet, figyelmet, ezért el is fordítja a tekintetét. Engem ez nem zavar különösebben, csak sóhajtok egyet, más nem reagálok erre. A lányka viszont próbálja kiengesztelni a nagyképű, makacs főnix hercegecskét, aki jó pár percig kéreti csak magát, csak azután dugja oda a kis buksiját, hogy kapjon egy kis kényeztetést ő is. a következő kérdésembe belepirul, amin újfent kuncognom kell.. Tiszta aranyos ez a lányka.. hehe.. Bár tudná, hogy ki is vagyok én valójában…
- Óh, szóval van párod? – pech… azonban mindegy, neki legalább van valakije… mármint komolyabb kapcsolat. Az nekem sajna nincs engedélyezve. Míg kint éltem, nem bántam, itt azonban néha elég magányosan érzem magam.... Főleg olyan éjszaka, hajnaltájt…
- Örülj neki, ez azt jelenti, hogy szeretnek a szüleid.. hiszen kész nő vagy már és mégsem akarnak elengedni…- bezzeg az én apám… hajajj.. hiába beszélt neki az ember.. az egyik fülén be, a másikon meg ki… makacs egy öreg…
- Amúgy mennyire komoly a kapcsolat??- érdeklődöm mosolyogva, persze ha nem akar, akkor úgy sem válaszol majd.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 01 2013, 20:46

-Hogy őszinte legyek, ezt én sem értem. -vonok vállat kérdőn. -De szerintem még ők sem igazán. -mai napig nem tudom, mi jó lehetett abban az életstílusban, amit rám akartak aggatni. Sosem tartottam magam prűdnek vagy elviselhetetlennek, de amit néha azok a lányok leműveltek, attól én is hányingert kaptam.
-..az embernek akkor is mosolyognia kell, mikor semmi kedve hozzá, vagy éppen ereje
Aucs. Együttérző mosoly és "megértelek" kíséretében bólintok, hogy valóban átérzem a dolgot. Nekem ami a szívemen, az a számon, megjátszani pedig sosem tudtam magam. Mindig kitalálták, hogy érzem magam, milyen a kedvem, akár mosolyogtam, akár nem. Csak csodálni tudom Ren-samat ezért, nem kis energiába telhet az élete. Vajon itt, Aincradban kipiheni magát egy kicsit? Remélem, szerintem bőven ráfér... és alig pár perce beszélgetünk csak.
Reginald felé is tovább cuppogok, de ahogy telik az idő és csak elfordított fejjel tudomást sem vesz rólam, úgy fájdul meg egyre jobban a szívem. Amolyan "neeeee Q_Q" érzésem van, és esküszöm, bármit megadnék, hogy legalább megcsípje a kezemet vagy bármi. Már lassan úgy döntök, feladom, nem csinálok magamból tovább hülyét, mikor csoda történik és a főnixmadár áldását adja rám. Isteneem, van ennél nagyobb öröm az életben?^^ Óvatosan, nehogy bántsam szegényt, simogatom az ő buksiját is. Nem érdekel, ha hülyén nézek ki, de addig simizem a drágát, amíg csak engedi^^

-Van. Nemrég töltöttük a hatodik évünket. -válaszolom mosolyogva és némiképp bátrabban. Ha valamire az életemben büszke vagyok, akkor az az, hogy korosztályunkban mi vagyunk a fehér hollók, az a pár, akik biztos léteznek, csak senki nem ismeri őket. Viszont Ren-sama következő mondatára összerázkódom kicsit. -Nem, szülői szeretetről szó sincs. Tíz éve, mikor ők voltak fiatalok, két fizetésből is alig lehetett megélni az országunkban, és most nem akarják, hogy ez megismétlődjön. Ezért a kikötés. -arra viszont, hogy kész nő vagyok, megmondom őszintén, egy pillanatra elkap a nevethetnék. Najó, ezt azért ő sem gondolhatta komolyan, ugye? Vagy de? Najó, most bizonytalanodtam el, inkább nem is gondolok rá, majd később.
- Amúgy mennyire komoly a kapcsolat?
-Eléggé, ahogy érzem... -nyugszom meg kicsit és gondolok vissza az elmúlt hat évre. -Túl sok mindenen mentünk keresztül ahhoz, hogy ne legyen komoly. Szó szerint megmentettük egymás életét. Ha Ő nem lenne, azok a lányok, akiket már említettem, sírba kergettek volna, szó szerint. Azt meg azért te is láthatod, hogy nem vagyok kifejezetten a fiúk bálványa most sem. -kuncogok, hisz úgyse bánt a dolog. Neki tetszem, és most is azt mondta nekem valaki, a második ember az életemben, hogy "kész nő" vagyok, így most már pláne nincs min aggódnom. Úgyse akartam soha olyan lenni, aki kitűnik a tömegből, a szürke kisegér szerepe bőven megteszi, csak hagyjanak élni.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jún. 08 2013, 22:01

Egész jól elvagyok chan-channal… igen kellemes társaság, meg szép is, aranyos is, meg minden, tehát nincs kifogásom ellene. Jól elbeszélgetünk, mialatt a rendelésünkre várunk. Mindketten Rament rendeltünk, nem tudom, hogy ő miért, de nekem az egyik kedvencem az előételekből. Bár nem számít nagyon annak az az adag, amit most én rendeltem, meg amúgy is egy tál étel elvileg.
- Igen az könnyen meglehet – kuncogok egy kicsit. Én magam nem tudom, hogy mi jár a nők fejében, de szerintem így a legjobb.. komolyan…. nem si akarom tudni min jár az eszük, legalábbis nem mindig. Ezekután szóba kerül még egy kcisit a sztár életem, amit kint folytatok. Hát miért ne mondanám el? Itt nem származik károm belőle, nem köt a titoktartás, vagyis szerintem nem, mert ugye ez itt nem az eredeti világ, de ki tudja? Mindegy, a lényeg, hogy nem érdekel. Reginald is megbarátkozik a beszélgető partneremmel, igaz egy kicsit kéreti magát, de csak nem tud ellenállni a kísértésnek, hogy megcirógassák egy kicsikét… főleg, ha Aikon is kap belőle rendesen. Hát igen, ez a kettő féltékeny egymásra néha-néha. Aikon azért, mert Regivel megyek küldikre, csatázni meg ilyenek. Míg a kis főnixke azért, mert a cuki macsekot előbb észreveszik a lányok, mint őt és ez böki a csőrét….
- o.O – egy fél pillanatra megszeppenek…. ez a szám nekem túl hatalmas, még elképzelni sem tudom, hogy milyen lehet hat év… hat év ugyan azzal a nővel….. áááh, ez nekem képtelenség lenne a jelenlegi állapotomban. Sőt vagy harminc éves koromig, igen, addig nem nagyon szeretnék megállapodni, vagy hogyan is mondják ezt a folyamatot, amikor a férfi ráun a nők hajkurászására.
- Hat év? Az rengeteg… nekem még hat hónapos kapcsolatom sem volt soha sem….- még mindig csak pillázok.. ehhez én még fiatal vagyok és szerintem ő is, de ha nekik ez jó, akkor legyen, na nem mintha lenne hozzá valami közöm, ezért bele se szólok.
- Ahham… értem… végül is akkor jogos ez….- ehhez sem tudok túlzottan hozzászólni. Nekem van pénzem dögivel, sok dologért ráadásul fizetnem sem kell, elég ha reklámozom azokat, vagy megjelenek bennük. Nem mondom ez igen élvezetes része a kinti életemnek, csak néha ez is fárasztó. Végül megérkezik a rendelés.. finom illatokat érzek.. nyami…
- Itadakimaaaaaaasu – és már habzsolok is.
- Hmmm.. mennyei – csípős és fűszeres, pont ahogy szeretem, nincs is ennél jobb Ramen a világon. És az a sok husi benne… nyami :F
- Mond csak Chan-chan… akkor már van állásod? – teszek fel egy újabb kérdést és eszek tovább.

Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 08 2013, 23:00

Álomkelő egy nagy ásítás után lehuppan a földre és az asztal egyik lábánál foglal inkább helyet mancsnyalogatási célból. Úgy tűnik, nem nagyon tetszett neki a mocorgásom, hogy Aikont és Regit is ugyanúgy tudjam kényesztetni - meg fürödni az élvezetben, amit a kényeztetésük okoz. Hmmmmrau<3 Sosem tudnék betelni velük. Najó, Regivel nem tudnék betelni sosem, Aikonnal még talán, főleg, hogy nekem is macskám van. Immár.
Szégyenlős kislányként kuncogok, mikor észlelem Ren-sama enyhe megszeppenését. Viszont egyszerűen nem bírom megérteni, miért olyan hihetetlen a dolog másoknak. Az én nagymamám is kiskamasz korában ismerte meg nagyapámat, akivel a mai napig galamb-turbékolnak szerelmesen, és előttem is mindig ez a példa lebegett. Persze én is meglepődök Ren-sama kijelentésén, de végül csak legyintek Aikonos kezemmel - ezzel picit elengedve őt, gomenne.

-Ahány ember. Egyszer majd te is megtalálod, addig meg csak óvatosan. -kuncogok. Inkább nem kezdem el firtatni a dolgot, pedig valljuk be, az iskolában is rendre előbukkanó párkapcsolati-terapeuta-énem máris kezdi kapargatni az agyam falát, hogy "eressz ki, had analizáljam ezt az adoniszt". Nyugszol!
Milyen furcsa, hogy alig 100 éve meg nem csak hogy nem te választhattál párt magadnak, de azt is mindig egy életre adták... most meg pont a magunkfajták a furcsák, akik rögtön az elején lekötődnek egymás mellett. Oh, bár annyi millióm lenne, ahányszor letépték a fejem, hogy hülye vagyok, és inkább előbb... izé... "más pasikat próbáljak fel". Mintha csak ruhák lennének a szekrényben... gusztustalan. Szinte hallom, ahogy ezt kántálják azok a libák a fejemben.
Végül a kántálás abbamarad, hisz megcsap valami édes illatáradat és az NJK leteszi elénk a két tálat. Jóformán el is felejtettem, hogy rendeltünk. Tanácstalanul nézek egyik kezemről a másikra, hisz a balt Aikon, a jobbot Regi foglalja el. Ajjaj...
Ha Aikont engedem fel, félek, hogy dühös lesz rám.
Ha Regit, akkor ő lesz dühös, no nem mintha ennek lenne egyáltalán esélye. Help me Q_Q

-Na, fiúk. -mosolygok a két kis állatkára, és végül a béke mellett döntök. -Ugye nem bánjátok, ha tartunk egy kis szünetet, amíg ezt megeszem? ^^ -mutatok a rámenre. Egy-egy utolsó simi még mindkettő buksijára, és remélem, megértik a helyzetem ^^
-Mi? -kapom fel a fejem az étel tanulmányozása közben a kérdés hallatán, majd amikor az agytekervényeim felfogják: -Ja, nem, nincs. A játék elejéig nem vettem föl sehova, legalábbis nem tudok róla. -vonok vállat. Ha fel is vettek vagy hívtak, mostanra úgyis érvényét vesztette a dolog. Majd folytatom, miután kijutottunk. Most előbb ez az isteni finom rámen a főszereplő. Na meg Regi. Akinek a látványával még mindig nem bírok betelni, noha igyekszem nem feltűnően bámulni *w*
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Jún. 22 2013, 11:35

- Hát azt az én esetemben nem lehet tudni… túl fiatal vagyok, ahhoz, hogy elkötelezzem magam egyetlen egy nő mellett…- felelem mosolyogva. Ezt valóban így gondolom, nem tehetek róla. Egyesek szerint ez azért van így, mert még nem voltam szerelmes, ez lehet, de nem tudok nyilatkozni. Most így érzem és kész, nem tehetek ellene semmit sem, mondjuk nem is áll szándékomban. Közben meghozzák az ételt is, amit korábban rendeltünk. Szinte már el is felejtettem, annyira belemerültünk mi ketten a beszélgetésbe. Persze mikor megcsapja orrocskámat a finom illat, már csorog a nyál a számból, megéheztem, ezért elkezdek falatozni, majdhogynem habzsolni. Nyami, de fincsi ez a Ramen. Chan-chan eközben még a petekkel van elfoglalva, nem hagyják enni vagy mi? Rájuk kellene szólnom, de nem látom úgy, hogy zavarná a lányt, végig mosolyog, igazán érdekes.
- Már azt hittem, hogy nem is vagy éhes…- végül csak rászánja magát arra, hogy abbahagyja  a fiúkkal való foglalkozást és hozzálásson a fincsi étekhez, nekem nagyon ízlik, leheletnyit csípős, pont ahogy szeretem :F   Regi és Aikon ezt legalább megértik, hiszen ők is szeretik a hasukat, hohóóó, de még mennyire. Így nyugton elücsörögnek az asztal egyik sarkában, míg a főnix le nem rúgja az asztalról a kék cicust, aki hőbörög pár percet, míg visszamászik…. kölykök… nem lehet bírni velük, csak legyintek és eszem tovább. Csendben eszegetünk, az étellel kell most foglalkozni, mert isteni. Néha-néha kortyolgatok mellé a hűs italomból, fini ez az epershake is, tényleg mennyei.  Valamilyen úton-módon a munkára terelődött a szó…. természetesen nem véletlenül. Szegény lánynak még nincs munkája, nem vették fel sehova. Nem vágom annyira ezt a „szakmát” ami neki van, én csak gamelek a gépen, meg más apróbb dolgokat csinálok, semmi extrát…
-  Mikor kijutunk innen, nekem dolgozhatsz – felelem két falat között. Komolyan gondolom, nem beszélek a levegőbe. Megkedveltem ezt a lánykát ez alatt a pár perc alatt. Ráadásul van egy párja is, de a szüleinél laknak, meg minden.  Az úgy elég tréééé.  Van némi beleszólásom a dolgokba az ügynökségnél, elvégre én vagyok ott a sztár, nélkülem nincs semmi.
- Persze csak, ha érdekel – többet nem mondok most, majd utána, ha benne van a dologban. Talán korai még ilyesmikről beszélni, de jobb tisztézni minél előbb, mert akkor tutira nem felejtem el.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Karmazsin selyemlepel  - Page 2 Empty Re: Karmazsin selyemlepel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.