Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Csak egy egyszerű húsvét

+17
Elaila Heldfrisk
Simeon
The Gleam Eyes
Rikomono
Rinne
Ozirisz
Afton
Hinari
Chakna
Ronye Arabel
Silence
Akito
Garrgantis
Leonard
Shota
Kayaba Akihiko
Strea
21 posters

9 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Pént. Ápr. 22 2022, 12:26

Menekülés 3.2

Szerencse, hogy óvatos voltam, mert mintha lesben állt volna egy vértyúk, már szaladt is felém.
Dühösen fújtam egyet, és az épületeket hol jobbról hol balról kerülve eredtem futásnak a céhház felé. Néha-néha azért hátrapillantottam, hogy biztos legyen, hogy nem követ. Mindenképp le akartam rázni, mielőtt haza megyek, nehogy beszabaduljon hozzánk.
Úgyhogy végül kitérőt is tettem, és a szafari felé indultam, hogy onnan érkezzek haza. Egy két fát megkerültem, néhány bokrot átugrottam, és nagy ívben kanyarodtam vissza a birtokra.
Előtte viszont egy bokorban elbújva gyorsan eltettem a tojást, és figyeltem, hogy a csirke elszalad a bokor mellett.
Nesztelenül igyekeztem az ellenkező irányba indulni nehogy felfigyeljen rám, és fáradtan csuktam be magam mögött a kaput. Kicsit sok tyúkot programoztak a mai napra nem? Mókásnak szánhatták, de ennyit futkosni egyáltalán nem volt az. Épp ezért a nap hátra lévő részében nem teszem ki a lábam a szobámból. Iszom egy teát, és olvasni fogok. Úgy a tyúkok is békén hagynak.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 12:26

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Pént. Ápr. 22 2022, 12:38

// Shota //

Mint szokásomhoz illet, most is jóval Shota úrfi ébredése előtt, már kikeltem az ágyból. Hajnalok hajnala volt még csupán, de mindig ilyenkor kelek, még akkor is, ha esetleg Shota úrfi nem sokat hagy aludni. Megszoktam, már hogy keveset alszok, hisz régen se volt garancia, hogy le tudok pihenni a nap végén. Akárhogy is, még mindig szokatlan, hogy rendes ágyba alszok, és különös érzés volt, ez a féle szokatlan kényelem, de Shota úrfi azt mondta, hogy tegyek így, pedig a földön alvással se vitatkoznék. Akárhogy is, miután rendbe tettem az ágyam, mintha még senki se feküdt volna benne, néma léptekkel kimentem a szobából, és az ajtót visszacsukva magam után a szokásos körutam után meleg étellel a kezemben tértem vissza, melyet Shota úrfi átlagos kelési idejéhez igazítottam, remélve, hogy nem kel fel nagyon korán. A reggeli után, Shota úrfi picit foglalaskodott, míg én takarításba kezdtem. Mikor a férfi odajött hozzám, zavarta pillantottam fel rá, mikor pedig nekiállt verselni, jól láthatóan zavarba jöttem, és nem tudtam még megszólalni se. Ha esetleg választ várt, egy zavart bólintással feleltem csupán. A szoknyám szélét markolászva lehunytam a szemem, ahogy a vödör vízre lefröcskölt, és éreztem, hogy a hűvös víztől teljesen eláztam. Továbbra is zavartan néztem a gazdámra.
- I…igenis Úrfi… - mondtam és engedelmesen levéve mindent, finoman remegek a hűvös víz utóhatása nyomán, ám ahogy a férfi magához húzott, már nem fáztam annyira. – Természetesen Úrfi…
Átvéve a kristályt, bizonytalanul fogtam. Szívemben különös keserűséget éreztem, mely olyankor éreztem utoljára, mikor nem kellettem senkinek. Most félénken felnézek a férfira, majd érzem, hogy ujjaim erősebben rámarkolnak a kristályra, ahogy próbálok erőt szedni magamban.
- Shota úrfi… Ma… nem felelek meg Önnek én? – kérdezem suttogva, remegő szemekkel a férfira nézve.
Különös érzés volt a férfira nézni a kérdés nyomán, hisz, ha hozzá szóltam, mindig lesütöttem a szemem, és érzem, hogy félénken remeg a tekintetem. A mellkasom szúrt a várakozástól és érzem, hogy a bír elönti az arcomat. Azért van ez, mert tiszteletlen voltam? Vagy miért érzem ezt? Olyan különös… A férfi döntő szavai után, pedig megadom neki azt amire kér. Hisz más dologra amúgy se jó, csak arra, hogy parancsot teljesítsek.


A hozzászólást Elaila Heldfrisk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 22 2022, 12:39-kor.

_________________
Futó Játékaim

Ismerkedés
- jelenleg nem fut játékom

Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 12:38

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 12:48

Típus: Locsolás
Aki elkövette: Eiki

Tudtam jól, hogy Eiki nem az a locsolós vagy ünnepelős típus, de magamat ismerve tudtam, hogy nehéz lesz megállnom, hogy valamiképp ne adjam a tudtára, hogy nekem igenis jól esne ilyenkor kicsit kiszakadni a hétköznapokból. Hisz az ünnep része pont az, hogy kirúgjunk a hámból, nem igaz?
Valahogy mégis, mire eljött az előtte való nap, elfogadtam, hogy marad majd minden a régiben. Ha esetleg úgy alakul a nap, hogy mégis kapok locsolást, majd este megkérem Eikit, hogy ugyan már, legalább egy kis vizet fröcsköljön a hajamra, mert bár elhervadni már nem fogok, számomra mégis csak fontos, hogy pont a párom adja meg a legfinomabb vizet a számomra. És nem, most nem gondoltam semmi perverzre.
Direkt úgy is alakítottam a napomat, hogy éjszakára a játékban maradhassak, vagy legalábbis a szobában. Ha máshogy nem, majd így kapcsolódom ki, nekem édes mindegy, csak vele lehessek.
Rendkívül jó érzés is volt, mikor megéreztem a reggeli csókot, ahogy lassan ébredeztem. Bár csak érezhetném ezt minden egyes nap, akár a valóságban, amikor nem kötnek minket a lét szabályai. Viszont ahogy lassan nyitottam a szemem, lassan eljutottak hozzám Eiki szavai, vagyis hát, a szavalása.
Egy hatalmas sikoltás biztos, hogy felverte volna az egész céhházat, ha nem lenne automatikusan hangszigetelt a rendszerben az összes ajtó. Feljebb toltam magam, mintha menekülni akarnék a rám zúdult hideg víztől. A kezdeti sokkot követően az első pár csókot meg se éreztem, de ahogy felfogtam, mi történt, elnevettem magam és egy párnával megütöttem Eiki vállát.
-Te mocsok, te! Rossz fiú voltál, meg foglak büntetni! -nevettem, ahogy végül viszonoztam a csókot. -De ha lehet, jövőre fél lavorral kevesebb is elég lesz. Macska vagyok, nem delfin.
Imádtam. Imádtam, imádtam, imádtam, mert míg bárki mástól ezt rosszalva fogadtam volna, tőle egyszerűen csak jól esett. Szó szerint.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 12:48

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 12:51


Típus: tojáskeresés

Ha már a virágmezőn volt, Shota úgy döntött, hogy letér az ösvényről és kicsit körülnéz az undorítóan sokszínű virágok között, hátha talál pár tojást anélkül, hogy locsolnia kéne: a legutóbbi találkozások igencsak nagy (és határozottan nem pozitív) benyomást tettek rá, főleg a kocsmában lévő csaj, így a harcművész egy ideig inkább a biztonságosabb utat választotta. Hisz csak nem lehet olyan nehéz eldugott tojásokat találni a fűben, nem igaz? Inkább, minthogy megdobálják nyers tojással, sőt még a férfiasságával is úgy bánjanak, mintha valami domináns ribancok lennének. Jó, mondjuk a másik csaj nem volt olyan vészes, csak szimplán idióta: Shota nem tudta, hogy most komolyan kérdezi-e, amit kérdez, de miután ölelést is kapott, úgy döntött, hogy egye fene, meglocsolja mégegyszer - csak éppen a mozdulatig nem jutott el, mert egy csirke közbeszólt.
De talán jobb is volt úgy; hamar kereket oldva, besietve a mindenféle virágok közé. Ahol - hopp - már talált is egy tojást, az egyik nagyobb kehellyel rendelkező virág közepén. Shota bólintott, elrakta a szerzeményét és zsebre vágott kézzel sétált tovább.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 12:51

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 12:54

Menekülés

Elfojtott nyávogás ütötte meg a fülem, mikor már felkeltem és öltözni kezdtem. Hamarosan muszáj lesz kilépnem, mert ide érzem, hogy meghalok az éhségtől, de előtte még szerettem volna hétköznapibb módra váltani, nehogy esetleg illetéktelen előtt legyek kiszolgáltatott egy szál alsóneműben. A hang irányába néztem, és döbben vettem észre, ahogy a...
...kismacska egy tyúk csőrében lógott.
-Álom? -döntöttem félre a fejem és odamentem, hogy kivegyem a macskámat a különös baromfi martalékából, de a csirke fenyegető hanggal felborzolta a tollait és kissé kitárta a szárnyát. Megijedtem, meg kell mondanom.
Álomkelő panaszosan felnyávogott, ahogy a csirke végül elengedte, és rögvest a lábamhoz szegődött, majd karmával meghúzta a nadrágom szárát, mintha jelezni akarná, hogy fussunk. Nem is kellett sokat mondani, mert ahogy a csirke is elindult felém, megfordultam és futásnak eredtem.
-Ez meg mi a jó ég? -kérdeztem futás közben, ahogy elhaladtam a folyosón Koakuma mellett, aki a lendülettől csak elejtette a náa levő könyveket és utánam ordított, hogy nem tudja, de kíván sok szerencsét. Megköszöntem, és rohantam tovább, körbe-körbe a folyosókon, le és fel, a tetőn, majd onnan vissza, remélve, hogy hamarosan lekopik rólam a bestia.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 12:54

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 12:59


Menekülés!!!

- Hogy a fene vinné el, hogy még itt is... - morgott a harcművész és káromkodott is mellé egy hatalmasat, mert ezen a virágmezőn nemcsak undorítóan sokszínű virágok voltak, hanem bizony undorítóan idegesítő csirkék is. És pont őt nézte ki magának az egyik, komolyan!? A férfiú vágott egy grimaszt és elkezdett szaladni, letaposva közben megannyi növényt, majd miután nyert egy kis távolságot, lehívta a menüjét és gyorsan felszerelte az Angyal Lándzsát, hogy végre szárnyra kaphasson: ez a módszer már korábban is bevált, így a srác úgy gondolta, hogy most is hamar fog menni a dolog. Azzal viszont nem számolt, hogy ez a kicseszett vidék olyan sík volt, hogy hiába emelkedett a levegőbe, a tyúk a talajszintről nagyon simán követni tudta. Shota tehát repült és repült, a vértyúk pedig rohant utána a maga vészjósló kotkodácsolásával, egészen addig, amíg a srác végre be nem ért a város övezetébe, mert ott legalább voltak magas épületek, amik közé berepülve az állat hamar elvesztette a nyomát.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 12:59

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 13:02

Menekülés 2.0

Nem, a csirke nem akart lekopni. Már azt hittem, a tüdőmet köpném ki, ha ez az egész nem lenne igazi. Koakuma már rágcsával ült ki az egyik folyosó padjára, hogy nézze az ámokfutásom. Megkérdezte, hogy segítsen-e, de kedvesen elutasítottam, nem akartam, hogy a bestia utána őrá akaszkodjon, és futottam tovább.
Végül eszembe ötlött a megoldás. Lehúztam a menümet, hogy kiléphessek a játékból, remélve, hogy az agro is lemegy rólam, és legalább alkalmam lett gyorsan eleget tenni a testem követelésének.
Nem maradtam kint sokáig, mert szerettem volna a napot a játékban tölteni, mikor viszont magamhoz tértem, a folyosó padlójára kerültem, hátamon a kotló csirkével, annak ellenére, hogy tojást nem éreztem a lapockáim között. Felmorogtam, ahogy feltoltam magam a karjaimmal és lelöktem a baromfit, majd egy határozott rúgással még odébb küldtem pár méterre. A tyúknak több nem is kellett, felrikoltott, és szárnyait csapkodva ismét elindult utánam, én pedig folytathattam a köreimet a céhházban.
Pedig szerettem volna, ha vége van, mert mintha hallottam volna a jelzést a bejárati ajtó felől, hogy valaki érkezik.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:02

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 13:10

Típus: Locsolás
Aki elkövette: Shota

Egy fél kör múlva észrevettem, hogy a csirke már nem követ, így megnyugodva fújtam ki magam. A fülem pedig nem csalt, valóban volt valaki a bejárati kapunál. Megnyugtattam Álmot, a karomba vettem és úgy vittem a hallig, csupán ott engedtem el és hagytam, had szaladjon az egyik párnás ülőhelyhez és foglalja el a helyét.
Mikor engedtem a rendszernek, hogy kinyissa az ajtót, szerencsére most elsőre sikerült is, egy olyan úriember állt előttem, akivel még sosem találkoztam, vagy legalábbis nem rémlett, ki lehet vajon.
-Helló. Segíthetek?
Döntöttem félre a fejem. Miko? Nem is tudtam, hogy Miko ismerkedett akárkivel is. Céhünk leghiperaktívabb lánya viszont ezek szerint nincs egyedül, és őszintén, ennek kifejezetten örültem. Elmosolyodtam, majd meglepődve fordultam felé ismét, mikor elkezdte szavalni a versét, kölnivel a kezében. Tény, ez jobb, mint a reggeli üdvözlés a lavorra, de még mindig Eiki módszere tetszett jobban, pusztán azért, mert tőle volt. Kicsit kuncogtam, majd bólintottam.
-Persze. Szabad is, és jöhetsz is.
Hajoltam előre, szemeimet kissé lehunyva, hogy orromat megcsaphassa a kölni általános illata, majd félre álltam, hogy beléphessen, miközben bepottyantottam a tojást a zsebébe. Álom a lábai mellett suhant ki, hogy utánam jöjjön. Ideje bevásárolni kicsit az utcákon.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:10

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 13:12


Menekülés lv2 Suspect

Vagy legalábbis Shota úgy gondolta, hogy hamar el fogja veszíteni - és ezzel a tudattal szállt is le egy a virágmezőhöz igencsak közeli ház tetejére, majd húzta ki magát és elégedetten nézett végig a tájon, ami csakis azért nézett ki ilyen jól, hogy ő örömét lelje benne.
A tájban, és persze a nagymellű pipiben, ami alant sétált az utcán.
Meg abban a másik pipiben, aki... most komolyan, a csirke!?
Shota káromkodott egy újabbat, azután sóhajtott, kitárta szárnyait és felrepült, csakhogy megkerülhesse a háztömböt, bekanyarodjon a főutcára, elrepüljön megannyi ablak előtt, két újabb kanyar után pedig leszálljon és leszerelve a fegyvert vesse be magát az egyik olcsóbb fogadóba, hogy ezzel (elsősorban) végleg megszabaduljon ettől az átkozott szárnyastól, illetve hogy (másodsorban) ledobhassa magát a bárszékbe és rendelhessen magának egy korsó sört, a megpróbáltatásainak leküzdéséhez. Bár, jobban belegondolva, talán itt még nem is járt üzleti ügyben - gyorsan elővette hát a partnereinek listáját és leszólította a pultost, hogy itt van-e a tulaj.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:12

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 13:18

Típus: Locsolás
Aki elkövette: Garrgantis

Miután végeztem a körúttal, gondoltam, betérek egy kávéra az egyik gyakran látogatott helyre, meg talán még Aftonnak is viszek egy adagot. Őszintén, tőle vártam, hogy meglátogasson locsolás céljával, hisz már utalt is rá, hogy szeretné megejteni, ráadásul beszélgetni is gyakran szoktunk, főleg, amióta tudom, milyen gyengéd érzelmek kötik valakihez. Épp mosolyogva gondolkodnék előre, mikor egy ismerős hang üti meg a fülem a box oldaláról.
-Nahát! Gar! -csillan fel a szemem. Eleinte jót nevetek a rögtönzött versikén, ilyesmit inkább Eikitől várna az ember, de örülök, hogy Garrgantis is hasonló típus. Mert bár belőlem senki nem nézné ki, én is tudok perverz vicceket ejteni, főleg a megfelelő társaságban, akik nem néznek miatta hülyének, vagy nem értik félre. Mikor viszont folytatja, utolsó három szóval, elkerekednek a szemeim. Ugye nem...?
Pedig de! Ahogy a férfi előveszi a vödröt, meneküli próbálok, de az egyetlen útvonalat pont ő zárja el. Szinte a falhoz lapulok, sikítva, de a víz rám zúdul, én pedig nem tehetek mást, mint felsóhajtok.
-Ne máár! Megint?
Mégis nevetek, ahogy lesöpröm magamról a víz nagy részét. Úgyis hamar meg fogok száradni, fejcsóválva, de vigyorogva nézek fel a férfira, majd a zsebembe nyúlok és felé tartom a markom.
-De csak mert tetszett a versike. Csoki!
Biccentek felé.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:18

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 51a7445ca8b5acef10a26a71dd370ca0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 13:29

Típus: Locsolás
Aki elkövette: Leonard

Útban hazafele, immár teljesen szárazon, mégis megálltam. Afton valószínűleg később érkezne, de volt valaki, akinek a láttára meg kellett torpanjak, Álom pedig nem volt rest odamenni hozzá és rosszallóan felnézni rá. Ő ugyanis jobban emlékezett a szőke férfira, mint én, bár valami rémlett, hgy találkoztunk, majd ahogy megláttam, melyik céhhez tartozik, már eszembe is jutott.
-... Leonard, igaz?
Fordultam felé, mikor közelebb jött. Afton sokat beszélt róla, a legjobb barátja, elmondása alapján, de túl sokat nem árult el róla. Volt, hogy Leo szerelmi élete miatt kérdezett nálam dolgokra, de tudtam, hogy valahol maga miatt is tette. Nem tehetek így róla, elmosolyodtam, ahogy a kosárral a kezemben jobban felé fordultam.
-Oh, igen, az... hosszú történet, mert az tényleg én vagyok. Csak rendszerhiba történt, hála az égnek. -nem állt szándékomban többet elárulni, kissé elvörösödve, főleg, mikor megemelte a vödröt és felsóhajtottam.
-Harmadik... Miért vödrök? A kölninek jobban örülnék. Ha tüsszögni fogok, a te lelkeden fog száradni! -nevettem el magam, de hagytam, had áztasson el, úgysem telik el két perc és ismét száraz leszek. Még arra volt alkalmam, hogy a kosárból tojást adjak neki, mikor megjelent a baromfi és elkergette... hála az égnek, hogy a madár engem nem vett észre.
-Hajrá, sok szerencsét! -kiáltottam még Leo után.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:29

The member 'Chancery' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 22 2022, 13:33


Típus: locsolás
Személy: NJK 1 - Csibécske

Sokat beszélgetett a tulajjal. Adott egy kisebb üveg mintát is a Zioniból, amit egész Aincrad-szerte terjeszt; egy kész kiselőadást vágott le róla a hapsinak, hogy ez mennyire jó üzlet és hogy most még ilyen olcsón köt szerződést, de ha akárcsak pár hetet vár a tulajdonos, már egészen biztosan drágábban fogja adni, hiszen ez minőség, ez a legkiválóbb és egyébkéntis, csak azok a helyek lesznek közkedvelt célpontjai a sok arannyal rendelkező játékosoknak, ahol kapható a Zioni. A tárgyalás pedig olyannyira jól sikerült, hogy a végén még a sört is ingyen kapta, amit lehúzva elégedetten távozott az épületből és amikor körülnézett, hirtelen meglátott egy ismerőst.
- Oh, Csibécske! - vigyorodott el azonnal és már nyújtott is át neki egy szál virágot, amiből jócskán betárazott korábban, ha már úgyis a virágmezőn bóklászott - Régen láttalak - húzta őt magához és markolt bele a lány fenekébe, közben lopva is tőle egy csókot.
- Talán túl régen is! Karácsony óta szinte fel sem kerestél - panaszkodott a lány, amiben persze volt igazság bőven, hiszen amióta megtalálta Elit és a lány minden szempontból kielégítette a kívánságát, Shota nem igazán foglalkozott a körülményesebben megdönthető csajokkal, legalábbis nem akkor, ha azok nem a szuperminőség voltak. csibécske pedig, noha igencsak tetszetős leányzó volt, mégsem tartozott közéjük.
- Elég sok dolgom volt, üzleti ügyben jártam a világot - mosolyodott el a srác, majd amíg a lány elfordította a fejét, lehívott egy vödörnyi vizet és egész egyszerűen ráborította - Keveseket locsolok vízzel, érezd megtisztelve magad - kacsintott rá, azután elköszönt tőle és másfelé vette útját.

_________________
Adatlap
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2022, 13:33

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chancery Pént. Ápr. 22 2022, 13:38

Menekülés 3.0

Leo és a csirke már odébb jártak, ahogy elkiáltottam a jókívánságom, majd megszólalt egy csipegő hang a hátam mögött, amiről a vér is megfagyott az ereimben. Lassan fordultam meg, hogy szembenézzek a baromfival, aki egy bölcs nyugalmával meredt rám, majd ismét kotkodácsolt egyet, mintha figyelmeztetni akarna: nem felejtette el a céhházban történteket. Nyeltem egyet, lassan felvettem a macskámat a földről, majd
-NIGERUNDAYOOO!
Futásnak eredtem, ahogy csak a lábam bírta, de tudtam, hogy a csirke szorosan követi a lábam nyomát. Cikk-cakkban haladtam keresztül az utcákon, befordulta a legkisebb sikátorba is, átkozva, hogy még nem vettem vissza az Akrobatikámat; pedig annak egy szintjét annak idején jutalomként is nyertem valami eseményen. Felugorhattam volna a tetőkre, hát ha ott le tudom magamról rázni a röpképtelen madarat, de így esélyem nem volt, hacsak nem vagyok sokkal-sokkal gyorsabb, vagy megunja az üldözést. Kezeimmel a tojásokat védtem, és végül megálltam lihegve az egyik sarok után, mikor már nem hallottam a hátam mögött a dühös kotkodácsolást.
Vajon megúsztam? Jó lenne... szeretnék hazajutni épségben, és lehetőleg, nem közben újabb vizesvödörrel találkozni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 9 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 18 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.