Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A legsötétebb rémálom

+4
Tetsuko Jin
Kyrena Juurei
Shiel D. Lewis
Rosalia
8 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kyrena Juurei Pént. Feb. 15 2013, 17:12

Végül mindannyian bemegyünk a barlangba. Ezzel még nincs semmi gondom, egy dolgot kivéve. Azt, hogy odabent semmit nem látok és minden csúszik. Lábaim óvatosan teszem egymás után. A barlang fala mellé húzódom és az afelől lévő kezem rá is helyezem. Képemre azonnal fintor kúszik. Nem tudom, hogy belenyúltam-e valamibe, de az biztos, hogy a fal nyálkás. Csúszik is, de legalább azt tudom, hogy merre vagyok. Rossz érzés fog el. Borongós gondolataim elárasztják elmém, de ez nem más, mint múltam szüleménye. Egyébként semmi bajom nincs a sötétséggel. Sőt... Igazából szeretem, és legtöbbször megnyugtat, mikor szemeimmel nem látok semmi mást. Az általában azt jelenti, hogy valahol épp pihenek. Ez viszont most más. Igenis ébren vagyok, és éppen azon vagyok, hogy ne csússzak el.
Szerencsére nem kell sokáig bolyongni a sötétben. Vezetőnk úgy tűnik, mindenre felkészült. Egy világító eszközt vesz elő, legnagyobb megkönnyebbülésünkre. Én csak elismerően biccentek felé. Amint látok valamit, egy pillanatra hátra fordulok, ellenőrizve, hogy a többiek is megvannak-e, majd haladok tovább. Egyenesen egy ajtóba botlunk. Lewis azonnal a gömbökhöz megy. Én még nem láttam efféle ajtót. Ami nagyobb kivitelű csata volt itteni életemben, az egyetlen miniboss küzdelem. Az az ajtó viszont másabb volt. Ahogy vezetőnk, én is egy labda elé állok, és őt figyelem mikor cselekszik. Figyelem, hogy mit csinál, majd vele egyszerre némi erőkifejtéssel megnyomom a kerek tárgyat.
Odabent egyetlen, hatalmas tér tárul elénk. Kardomat ismét kezembe veszem és úgy lépek be. Feszülten igyekszem mindenre figyelni. Úgy helyezkedem, hogy lehetőleg Yurihime közelében legyek, hátha történne valami és segíteni kell. Ujjaim szorosan fonódnak fegyverem markolatára.

- Zavaró... ez a csend... - suttogom magam elé.
Tekintetem jobbra-balra fordítgatom. A terem gyönyörű. Egészen mesébe illő környezet, de most nem ilyesmire számítottam. Legfeljebb filmekben láttam eddig hasonlót. Azok viszont... Ez annyira valóságosnak hat mellette. Persze, hisz ez a valóság. Most ez... De akkor is, merőben más. Mintha pont most, egy film forgatásának közepén lennénk. Valami ereklyevadászos történetben, vagy éppenséggel egy lazán indító, gyanútlanságot keltő horrorban. Máskor szívesen időznék egy efféle helyen, most azonban nem. A kapuban még vissza akartak minket fordítani, ha nem lenne veszélyes bent lenni, biztos nem tettek volna így. De miféle szörnyeteg otthona lehet ez az ódon építmény?

- Azt javaslom... Mennyünk tovább...

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 15 2013, 17:12

The member 'Kyrena Juurei' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 15 2013, 17:24

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Pént. Feb. 15 2013, 21:11

Elnézést kérek, nekem is kimaradt! Így aztán hősi karommal elvetem a kockákat! Persze nem a földbe, mert nem akarom, hogy kikeljenek és dobókocka fa legyen belőlük, mert mégis mit kezdenénk velük? Jójó, lehet őket dobálni, de a fa lényege, hogy gyümölcs van rajta és megesszük, nem? :S Na mindegy, inkább szívok még egy slukkot...
Dob.

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 15 2013, 21:11

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 16 2013, 12:26

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Yurihime Kedd Feb. 19 2013, 21:17

- Hálásan köszönöm a választ, Lewis-sama ^.^ - hajoltam meg tiszteletteljesen a hősies lovag felé, aztán mutatóujjamat az államhoz emelve gondolkodtam el rajta, hogy van-e nekem ilyen kristályom? Én csupán egy tenyérnyi kék kristályosan csillogó eszközre emlékszem a nálam lévő tárgyak között, lehet hogy az lenne az? Elmosolyodtam, ha nem tévedek, akkor ezek szerint rendelkezek vele és nagy örömömre követhetem Lewis-samát küldetésében és segédkezhetek neki *.*
- Nos, hogy is mondjam... - haboztam kicsit Alex-sama kérdésére, de joga volt tudni, mit tett, engem pedig őszinteségre neveltek - Megkérte Jin-sama kezét, Alex-sama ^.^" - böktem ki, lesütve a szemem, hiszen kissé zavarba jöttem és aggódtam, hogy mi lesz a fiatalember reakciója, ám szerencsére úgy tűnt, ő is csak kicsit zavarba jött, sőt ezután egészen jó kedve lett!
- Moushiwake arimasen, Jin-sama Embarassed Én úgy vélekedek, hogy csupán a fejét ért ütés okozta a pillanatnyi zavart ^.^ - próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne érezze sértésnek a fiatalember, elvégre távol álljon tőlem, hogy megbántsam. Kételkedtem benne, hogy mentális betegség állna a háttérben.
- Sajnálom és szörnyen restellem, ám én nem ilyesféle tevékenységekkel töltöm a szabadidőmet, nem tudok válaszolni a kérdésére, Alex-sama Sad - feleltem az egyre gyérebb fényviszonyok között, miközben lassacskán beljebb hatoltunk. Kissé hűvös volt és a levegő sem volt túl friss, ám azt hiszem ez teljesen természetes volt egy ilyen helyen, így nem volt miért furcsállnom a körülményeket. Egy kanyar után azonban a kintről beszűrődő fény megszűnt, és gyakorlatilag olyan koromfekete vaksötétbe kerültünk, mint a csillagtalan, fekete lepedővel letakart éjszaka. Megborzongtam, és két határozottabb botorkálás után sikerült megragadnom valakinek a karját és belekapaszkodnom. Ettől valamivel jobban, éreztem magam.
- Elnézést kérek... ^.^" - szólaltam meg azért, majd még egyszer, miután egy rossz lépést követően letapostam az illető sarkát. Ugye nem fájt neki? Sad Végül Lewis-sama hősies hangja zendült fel, és kisvártatva fény gyúlt, jómagam pedig észrevehettem, hogy éppen a lovagias férfiú karjába kapaszkodtam éppen. Ijedten tántorodtam meg és engedtem el őt, halk bocsánatkérést nyöszörögve, miközben zavaromban arcom teljesen paprikavörössé változhatott Embarassed
Hosszas bolyongás után értünk oda egy kapuhoz, Lewis-sama felszólítására pedig magamhoz vettem a naginatámat és arra összpontosítottam, hogy ha bármi veszély leselkedik ránk, meg tudjam védeni a csapatot a férfiúval karöltve. Elvégre ez volt a feladatom, a küldetésem eme pompás céh tagjaként ^.^ A hatalmas ajtó kinyílt, miután benyomtuk a gömböket, és igyekeztem olyan helyzetbe kerülni, hogy segítsem a hősök hősét, viszont... erre jelenleg nem volt szükség, semmi fenyegetés nem tárult a szemünk elég, csak egy növényekkel benőtt, félhomályban úszó terem. Lewis-samát követve én is a kőpad felé vettem az irányt, nem gondolkodtam máson, csak hogy segítségére szeretnék lenni.

// Elnézést kérek a késésért, megérdemlem a halál kockát >.<" //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 19 2013, 21:17

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shade Pént. Feb. 22 2013, 15:05

Még pár percet várakoztunk, bár ez meglepően kevésnek érezhető volt. A párbeszéd befejezését követően elindultunk a barlang mélyébe. Belépve a kapun, amit az ősz, szőrös ember őrzött, nem meglepő módon, azt tapasztaltuk, amit minden más' barlang esetén is. Hideg, nyirkos, sötét, és csúszós volt, néhol jég is előfordult. A folyosó, amit a természet vájt, lefelé vezetett, mint egy domb. Lefelé menet többször is megcsúsztam, de mivel a csapat végére keveredtem, és kapaszkodtam, így nem rántottam magammal senkit. A sötét, akadályt jelentett mivel ilyenkor akárki megtámadhatott volna minket, de erre szerencsére nem került sor. Félelmetes, rémisztő volt, a helyzet amiben kiszolgáltatottak voltunk, és nem tehettünk volna semmit, ha baj történik a társainkkal. A folyosónak még mélyen sem volt vége. Egy kanyar vezetett tovább, ami végképp sötétséget okozott. Lewis-san egy pillanat múlva előkapott egy „Világító Kristály”-t amivel nem kellett vak sötétben végig tapogatóznunk a falak mentén, mint a frissen megvakult emberek. Egy kis memóriát alkalmazva ki lehetett találni, hogy ezt is a természet alkotta, hiszen meglehetősen görbén haladt a folyosó. Itt kevesebb botladozás volt, mert a kristály fénye elég volt ahhoz, hogy ne essünk hasra. A végén egy kicsit kiszélesedett, majd egy kaput láttunk meg a végén. Odamentem, mint mindenki más. Szembe tűnő volt, hogy az ajtón van öt darab félgömb kitüremkedés, emellett indának kinéző motívumok is voltak rajta. Végigsimítottam a mintákon, és úgy éreztem, mintha tényleg indák lennének, kicsit nyirkos, és hideg volt, de benyomni nem tudtam. Nyilván az építmény részei voltak, különben be tudtam volna nyomni. Kis próbálkozásokat követően kinyitottuk az ajtót, és beléptünk az eddig rejtett terembe. Sokkal világosabb volt, mint az előző folyosókon, de még így is félhomály uralkodott. Fölnéztem a plafonra, és meg is volt a fényforrás. A terem nem volt, olyan túlságosan nagy. Magam elé néztem, és egy kis bámulás után, egy újabb ajtót láttam meg a terem túlsó végén. Menni akartam, de félve hittem, hogy itt lesz valami turpisság, úgyhogy inkább megvártam, amíg valaki más lesz a felfedezője a terem veszélyeinek. Furcsa volt. Mi lesz később?
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 22 2013, 15:05

The member 'Hasarii Fumiaki' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Kedd Feb. 26 2013, 00:43

Csend. Már-már hátborzongató csend. Nincs is ennél rosszabb, mert az ember minden porcikája azt várja, hogy történni fog valami. Ilyenkor szokott a filmekben felrebbenni egy madár, aminek szárnycsapásai frászt hoznak a szereplőkre, vagy éppenséggel ekkor csap le a gyilkos, s az áldozat fülsiketítő sikolya rémíti meg a többieket. De itt nincs ilyesmi, csupán csend. Kezdő játékosok lévén még nem volt alkalmatok arra, hogy észlelés vagy hallgatózás jártasságot vegyetek, így elkerüli figyelmeteket, hogy a talajt sűrűn benövő indák halk neszezéssel, alig észrevehetően mozogni kezdenek. Amíg ti a teremben bóklásztok, azok módszeresen körbefonnak benneteket. Juu, Hime és Fumi /a halál kocka értelmében/ már csak arra lehet figyelmes, hogy a lábára fonódík egy-egy inda, s képtelen szabadulni tőle. Ha fegyverükkel egyet belecsapnak, kettő másik érkezik. Képtelenség kijutni a szorításukból, azok az indák meg csak egyre kúsznak és kúsznak felfelé, derék magasságig, majd vállig, hogy teljesen bekebelezzék az áldozatot és a földre teperje őket. Ami igencsak érdekessé teszi ezt a szituációt, hogy nem szokványos növények tekerednek rájuk, mivel iszonyatos, orrfacsaró bűz árad belőlük, mintha rothadó hús szaga érződne.
Persze a többiek sem maradhatnak tétlenül, ugyanis mire ráeszmélhetnek, hogy társaik bajba kerültek, Pánci, Alex és Jin egy megtermett gólem szerű lénnyel találhatja szembe magát, amely a terem túlsó felében lévő ajtón keresztül érkezik meg, mikor már kellően közel merészkednétek ahhoz. A szörnyszülött úgy fest, mintha legalább fél tucat pokolfajzatot dolgoztak volna össze egy testbe. Elsőre megszámlálhatatlan számú kéz nyúl ki belőle és arca is van legalább hat. Igazán veszélyesnek viszont a karmai és a hegyes végtagjai tűnnek. Elefántszerű lábaival úgy trappol a hármas felé, hogy már maga ez iszonyatosan félelmetkeltő, viszont a dög kíméletlenül lecsapni készül. Ha mindez nem lenne elég, akkor lassan az is világossá válik előttetek, hogy az indák elől ti sem menekülhettek!

//Következő körben Pánci, Alex és Jin ismét dobjon halál/korona kockával! Reagáljátok le a szituációt, a fogságba esettek is észnél maradnak, mindent látnak, hallanak, csak éppen nem tudnak kiszabadulni. HP-t nem veszítenek! Teleport kristály alkalmazható, nincs letiltva. //


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 06 2013, 15:05-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Halász Alex Kedd Feb. 26 2013, 09:37

Hime chan válasza még nem elégíthette ki, és mivel meg tudta a nagy nézés okát Jin részéről, legszívesebben felnevetett volna, de legalább is eldöntötte, hogy megismerkedik ezzel a Jinnel, ha látni is fognak valamit. Sir Lewisnak hála azonban ez az idő elég hamar el is következett, így még a nagy kapu előtt beérte a fiút, és szépen átkarolta. Háháháááá, élvezi. :3
- Helo. - *leveszi a kezét a másikról, hogy megmutathassa a saját paneljét.*
- Ne légy ilyen feszült, relax Jin san. Smile Amúgy, nézd, aknakereső! *-*
Mutatja a saját paneljét, de azt is csak félig a másik felé, mert hát....épp aknakeresőzik. :/ Nem mutogathatja, ha már benne van a játékban, a nagy kapu azonban megszakítja a kis mulatságot. Rossz érzése támad, és most ha beszélne is hozzá a fiú, meg sem hallja. Valami eszméletlen komoly fejet vág, és úgy követi Lewist. Beérve a terembe, míg a többiek nézelődnek, ő az íjába készít egy nyilat. Tekintget balra, tekintget jobbra, de mintha nem lenne itt semmi fenyegető. Azért annyira ismeri ezeket a "mászkálós" marhaságokat, hogy ha beérünk egy új helyszínre, tuti hemzsegni fog a hely ellenséggel. Nagyjából a terem közepén ácsorgott felhúzott íjjal, mint valami teremőr, vagy a kis csapat őrszeme. Még jól is áll egy íjásznak.
Azonban jártasságok híján az indákat is későn vette csak észre. Hátra fodúlt, már Yurihime és még két társuk lábára fonódtak. Nagyjából ekkor kezdődhetett el a nagy őrület.
- Tudtam! - Idegesen kereste a csapatkapitányt, mi lesz? Mit csináljanak? Megfordult, hogy Hime chan segítségére siessen, de mit is tehet ő, egy távolsági harcos, ilyen helyzetben?
Mondjuk lőjön rá... arra a bazi nagy rémségre, ami épp most bukkant fel köztük? Hime chan előtt áll nem sokkal, azonban még nem lő a rémségre. Egyfelöl, mert nem tudja hogy akkor elég csak becélozni, azt jól van, vagy jobb ha bevárják a "Főnök" utasításait. Nem az a magányos farkas típus, vagy az éldolgozó kishangya, de ha jó a vezető, akkor megteszi amit mond.
Ránézett a lovagra, és az egyértelmű jelzéseket fogva, már lőtte is ki az első nyilat.

_________________
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 26 2013, 09:37

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Yurihime Csüt. Feb. 28 2013, 19:11

Meglehetősen instabilnak hatott a talpaim alatt a talaj, óvatosan kellett lépkednem, ha nem szerettem volna elhasalni egy-egy földön kúszó indában. Körültekintően, vigyázva rakosgattam lábaimat egymás után, már csak azért sem lett volna ildomos rálépni a növényekre, mert azzal tökre is tehettem volna őket. A hatalmas teremben az egyetlen nesz a mi hangunk volt, úgy tűnt, hogy csak egy kihalt épületbe jutottunk és nem kell megmenteni innen senkit Sad Tekintetem a túloldali ajtó felé vetettem, arra gondolván, hogy talán a kapun túl megleljük feladatunk értelmét, ugyanis itt sajnálatos módon vajmi kevés esélyünk volt erre nekünk, a hősies Lewis-sama által vezetett bátor felmentőseregnek.
- Juurei-samának valószínűleg igaza van és ha tovább haladunk, több sikerrel járunk ^.^ - bátorkodtam közölni az álláspontomat tétovának tűnő bajtársaimmal, és határozottan nekilódultam, hogy keresztül hasítsak a termen. Már amennyire határozott lehettem úgy, hogy közben minden lépésemre külön figyelek ^.^" Azonban furcsa módon mégis ráléptem az egyik indára, és kissé rémülten kaptam el onnan a lábam.
- Moushiwake arimasen... nagyon fájt? Sad - esedeztem a lián bocsánatáért, szemügyre véve az állapotát. Látszólag azt hiszem semmi károsodást nem szenvedett, de akár belül is roncsolódhattak az érzékeny rostok Sad Aggodalomtól nyomasztva emelkedtem fel, és folytattam az utamat, de alig tettem meg három lépést, és valamibe beleakadt a lábam. Egy hangos 'kyaaaa' sikkantás kíséretében a földre zuhantam, arcomat pedig azonnal eltakartam, hogy ne láthassák, mennyire nagyon zavarba jöttem a kínos eseménytől, mely ügyetlenségem hozománya... Vagy... mégsem? A lábikómat nem tudtam a rácsavarodott indától megszabadítani, sőt, az mintha önállóan mozgott volna és lassacskán tekeredett felfelé a lábszáramon.
- Kérem, ne haragudjon, növény-sama, nem állt szándékomban bántani! Szörnyen restellem az iménti ballépésemet, ígérem többet nem fordul elő, és ha megengedi, szívesen ápolom szabadidőmben ^.^ Bizonyára szépséges virágok nyílnának kegyedből, ha nem lenne elhanyagolva, ám így is roppantul impozáns látványt nyújt ^.^ - próbáltam meggyőzni a csápot, hogy engedjen szabadon, de úgy tűnt, nagyon a lelkébe tiporhattam, mert nem húzódott vissza. Ugyan megkísérelhettem volna fegyveremmel kiszabadítani magam, de nem szerettem volna még jobban felbosszantani az élőlényt, ártani neki pedig még kevésbé. Ha az a sorsom, hogy foglyul ejtsen, hát elfogadom a méltó büntetésemet. Nem ellenkeztem, hagytam, hadd fonja be indáival testemet, csupán az orromba tóduló kellemetlen illatok zavartak, nehezebben tudtam elviselni, mint a mozgásképtelenséget, amely akkor ért el, mikor már a karjaimat is oldalamhoz szorította.
- De aranyos lény ^.^ Kérem szépen, ne bántsák, azzal csak rontanának a helyzeten >.< Ha látja, hogy szándékaink békések, talán ő is megnyugszik majd ^.^ - kíséreltem meg figyelmeztetni a többieket, bár mondandóm végére elfogott az erős köhögés. Rettentően kaparta a torkomat az erős szag, melyet a növény árasztott magából, így próbáltam az orrom helyett inkább a számon keresztül lélegezni, hátha úgy jobb lesz.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Márc. 02 2013, 02:07

.Nem sokáig kellett vakoskodnunk a korom sötétben, mert Sir Lewis-san elővett egy kristályt ami elegendő fényt árasztott ahhoz, hogy biztonságosan közlekedhessünk. Nem is volt semmi különös az út alatt, azonban mikor elértünk egy nagy kapuhoz, Alex-san átkarolt amitől rendesen kirázott a hideg és már ugrottam is oldalra. Én megértem, hogy a fiúka szereti, de szeressen másikat. Nekem ott van Ai-chan *.* Nem ítéltem el, csak hagyjon békén. A mondandójára csak mosolyogtam, persze tartottam a távolságot tőle.
- A…aham.. nagyon egyszerű ám szórakoztató játék…- feleltem és már mentem is előre, hogy tegyem a dolgom. Nem szívesen maradtam volna tovább a szőke, homoszexuális fiú közelében.
A kaput kinyitottuk, majd be is léptünk rajta. A látvány érdekes volt, de nem történt itt se semmi. Persze nem bántam, hogy nincsenek ellenfelek, csak elvileg egy kisasszonyt jöttünk megmenteni. Ebből kiindulva elég gyanús lett nekem a dolog. Elkezdtem körbejárni az érdekes termet ahol már nem kellett a kristály tompa fényére hagyatkozni, de semmi… Semmit nem találtam, így elindultam visszafele a társaim felé, hogy megbeszéljük, hogyan is tovább. Ekkor figyeltem fel Yuri-san bocsánatkérésére. Nem igazán értettem, hogy mi folyik pontosan ott és, hogy kivel beszélt.. Ezért csak mosolyogtam rá. Azonban már siettem is a segítségére, mikor kiáltását hallottam. Kicsit messzebb voltam ugye, de jól láttam, hogy valami indaféleségek támadták meg társaim nagy részét. Ezt természetesen nem nézhettem csak úgy tétlenül. Félúton járhattam mikor fülemet megcsapta egy vaskos ajtó kinyílásának hangja. Ép szememmel egyből odapillantottam…. hát.. a látvány nem volt valami bizalomgerjesztő. Zavartan álltam meg és néztem kérdőn a még talpon lévő társaimhoz. Szerencsére az úgynevezett vezér még talpon volt. Na meg a kevésbé szimpatikus Alex-san is. Yuri-san szavai kicsit elgondolkoztattak, hogy vajon minden rendben van-e szegényke fejével és nem esett-e túl nagyot. Ezt követte Sir Lewis-san érdekes felkiáltása. Mosolyom még kitartott, de kezdtem rádöbbenni arra, hogy nem a nekem megfelelő társaságba kerültem.
- Yuri-san nem bántjuk, ha ő sem bánt minket- feleltem mosolyogva.. és ezt így is gondoltam. Az esély viszont kicsi volt arra, hogy nyugodtan teázgathassunk. Sir Lewis-san a pajzsa mögé rejtőzött így védve magát és reméltem a többieket. Alex-san is támadásra készült, így már csak én maradtam, aki még mindig tétlenkedett. A felénk tartó teremtmény kinézete erősen súrolta a jó ízlés határát nálam… elég.. khöm.. visszataszítóan nézett ki szegényke. Az indák valamiért engem nem támadtak… csak megéri ez a pozitív kisugárzás: D Vagy mégsem?? Alattam is mozogni kezdett a talaj és nem csak az elefánt lábú lény trappolása miatt. Nem maradhattam tovább egyhelyben. Elkezdtem oldalra futni, távolabb a társaimtól. Gondoltam bölcsebb lenne szétválni egyelőre.. szétszóródni, hogy megnehezítsük támadónk dolgát.. Egyelőre nem támadtam, még élt bennem a remény, hogy esetleg csak elfut mellettünk.. ki az ajtón…


A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 02 2013, 15:27-kor.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 02 2013, 02:07

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Szomb. Márc. 02 2013, 09:16

Tévedett, a padon semmi sincs, ami előre vihetné őket küldetésükben, bármilyen segítséget nyújtva. Morcos pillantást vet a közelében állókra, de nem őket illeti grimaszával, hanem a helyzetet, hogy még most sem tudják, mi várja itt őket. Talán meg kellett volna kérdezni az ajtón álló őrt, hogy hátha tud valamit erről a helyről. Sose lehet tudni, elvégre ha ő őrzi, akkor csak tudja, mit őriz. Logikus, nem? Hősünknek még sem volt elég gógyija ahhoz, hogy szóra emelje száját, megtudakolni, hogy miféle területre merészkednek és most lehet, hogy bajtársai látják majd ennek a kárát. Gratulálok Sir Lewis, süsd le a fejed! Nem gondolkoztál eleget, csak a nyomulásra, a felfedezésre, a kiszabadítandó lányra gondoltál, aki itt vár benneteket valahol, már ha egyáltalán vár. Máskor légy körültekintőbb. Egy vezető alakja nem csak az izmaiból, vagy a cselekedeteiből áll, de az eszéből is. Nem vagy te verőlegény, hogy máskor is ilyen hibákat kövess el ismeretlen vidéken...
- Menjünk tovább. - veti fel a lovag, majd szavainak eleget téve mozgásba lendül, egyenesen a szemközti ajtó felé. Lomha, lassú mozgása alatt a növényzet recseg, ropog, minduntalan rálép valamire tankos mozgása miatt. Nem ártana egy akrobatika, mi? Egy hős lovagnak mégis minek? Nem szaltóznia kell, hanem szembeszállnia bármilyen szörnnyel. És erre ő így is megfelel.
Ijedten fordul meg, mikor többen is jajveszékelni kezdenek, vagy nagyobb hangzavar keletkezik a háta mögött. Társai lábára végeláthatatlan hosszúságú, vastag indák tekerednek fel, s ejtik őket rabul, hősünk ideges nyugtázására. Ha ez nem lenne elég, egy növényi kar őt is le akarja fogni, de buzogányát emelve, majd lesújtva vele, ő kiszabadítja magát, midőn az indát ripityára zúzza fegyverével. [Korona miatt!]
Ajtó nyílását hallja a háta mögül. Egy régi, vaskos ajtó keserves nyikorgását, amit már rég nyithattak ki utoljára. A helyzet horrorisztikussága rohamos tempóban növekszik, ahogy fogait kimutatva, vicsorogva megpördül tengelye körül, hogy lássa: mivel állnak szemben.
- Superman szakállára... - nyögi ki összevont szemöldökkel, tágra nyílt szembogárral, mely megcsillan a fényben, ami megvilágítja azt a szörnyet, amihez hasonlóval még csak nem is találkozott életében, de lehet, hogy képen sem látott.
A szörnyeteg magas, s süt róla, hogy gonosz erők tákolmánya. Több feje van mint lába, ez már önmagában durva lenne, de ráadásul még karjai helyén szabja szerű kinövések is helyet kaptak.
- Fegyverbe..! - kiáltja el magát, de nem tudja, hogy a többiek milyen szorult helyzetben vannak. Csak arra tud gondolni, hogy amíg ő cselekvőképes, addig kell reagálni az eseményekre. Félelmetes eseményekre...
Megragadja pajzsát, s próbálja vele testének nagy részét elfedni, hogy ne hagyjon támadási felületet, de korántsem biztos, hogy ezzel meg bírja védeni magát...

[És akkor egy dobás... Adja az ég, hogy Korona legyen..! :S]

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 02 2013, 09:16

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Szer. Márc. 06 2013, 15:28

1. Lewis
2. Alex
3. Jin
4. Yurihime
5. Juurei
6. Fumiaki

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 06 2013, 15:28

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Szer. Márc. 06 2013, 16:09

//Juurie jelezte, hogy ebből a körből most kimaradna magánéleti elfoglaltság miatt. Fumit nem érem el, s mivel nem jelzett és a határidő is lejárt, ezért ő is kimarad ebből a körből. Mivel mindketten halál kockát dobtak, ezért amúgy is fogságba estek, kimaradásuk nem jelent problémát.//

Az íjász fiú lövése betalál, de a szörny életpontot egytlen egyet sem veszít. A böhöm nagy, majd két és fél méter magas szörnyeteg vaskos bőre számára olyan volt az a nyílvessző, mint egy szúnyogcsípés. Miközben Alex is áldozatául esik az indáknak /halál kocka/, a húsgólem mob megállíthatatlanul tör a még talpon álló Lewis és Jin felé. A két szikár férfiú egyike balról, a másik jobbról kap 1-1 hatalmas pofont a karmos mancsoktól, ami igencsak hátraveti a góleméhoz képest satnya kis testüket. Lewis és Jin is elveszti minden páncélértékét, a lovag további 1 HP-t veszít, míg a harcművész 8 HP-t. A csapások ereje hátraveti őket, így számukra sincs menekvés tovább az indák elől, könyörtelenül a talapzathoz láncolódnak ők ketten is.
Amit mindannyian észrevehettek az az, hogy a rátok fonódó indákból egyre jellegzetesebb bűz kezd el áradni. Mostanra, hogy mindannyian talaj közelben vagytok, egyre töményebb dózisban lélegzitek be azt a permetet, amit a "növények" adnak ki magukból. A hányingerkeltő, köhögésre saralló érzés azonban nem tart sokáig, mivel fokozatosan kezditek elveszíteni az eszméleteteket.Lecsukódó szemetekkel még annyit láthattok, hogy egy ismeretlen alak érkezik, aki megálljt parancsol a gólemnek, indikátorát vagy külsejét azonban pontosan nem tudjátok megfigyelni. De nem is ez a lényeg, hiszen anélkül ájultok el, hogy a szörny az eszre inkább szertefoszló pixeljeiteken ugrálva dühöngené ki magát.

Ébredeztek. Nagyon tompák még az érzékeitek, sem látásotok nem tiszta, sem a hallásotok. Csak az az émelyítő bűz maradt meg még mindig, aminek rettenetes szúrósságát továbbra is tisztán az orrotokban érzitek. Végtagjaitok nem mozdulnak, csak annyit fogtok fel hirtelen, hogy terpeszben álltok, karjaitok pedig oldalra vannak feszítve. Félkörívben vagytok kikötözve a terem közepén lévő pad (vagy inkább nevezzük asztalnak) körül, melyen Juurei ernyedt teste fekszik. Ám nem szimplán ki vagytok kötözve, hiszen madzagként saját csuklótok húsa szolgál, melyet mintha valaki gyurmaként formált volna meg. Lábatokkal hasonló a helyzet boka tájékon, mintha magát az achillesz inat tépték volna ki belőletek, hogy béklyóként használják fel. /Juu ugyanígy van rögzítve a kőasztalhoz./ A korábbi gólemnek nyoma sincs, vagy csak nem áll bágyadt szemeitek látóterében. Léptek zaja üti meg fületeket, bár még mindig rettenetesen kábák vagytok. Olyan hangon szólal meg az érkező, melyet leginkább az iskolai táblát végigszántó köröm keserves zajához lehetne hasonlítani. - Szépnek találod Caius?

Statok:


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 06 2013, 16:42-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 06 2013, 16:09

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Márc. 07 2013, 13:45

Száguld a kis nyilacska sebesen a célja felé, és Alex legnagyobb örömére, és nem kevés meglepetésére el is éri, azonban ez semmit sem változtatott a helyzetükön. Talán csak annyit, hogy ő volt az, aki a mobot feldühítette, és cselekvésre késztette agresszív belépésével. De hát egy ilyen „állat” megjelenése nem agresszív úgy önmagában is? Dehogynem! Egy ilyen lény arra való, hogy öljön, ha a való életben lennének már mindenki fejvesztve rohanna, amerre lát, itt meg….itt egyértelmű, hogy csépelni kell. A hatás viszont elmaradt. Meg se karcolta, de ez még nem is keserítette el nagyon. Nem gondolta sosem, hogy majd egyetlen nyílvesszővel megoldja a helyzetet, de az egyhelyben állásának eredményeképp a lábára csavarodott az egyik ilyen kellemes illatfelleg, amit lehet indáknak is hívni. Megpróbált nem foglalkozni vele, és amíg a kezei szabadon vannak, a következő nyílra koncentrálni. És ekkor ütött be a krakk, amire nem számított volna még rémálmaiban sem. Ez a játék egyre inkább hasonlít egy internetes trollkodáshoz, kis halállal fűszerezve. Ahogy elővette a nyilat a tegezből, és ráhelyezte az idegre, valami elpattant rajta. Mintha egy kristály lenne, vagy egy potion, ami időre, vagy érintésre reagált. A következő, amit érzékelhetett, hogy nem bírja megmozdítani a fegyverét. Mintha egymáshoz nőttek volna a kezében tartott tárgyak. Valamilyen ragadós nyúlós dolog díszelgett rajta, s már a kezére is rátapadt, ahogy próbálta levakarni róla. Miért pont most? Miért kell neki ilyen szerencsétlennek mutatkoznia? Egyre inkább utálja a 2D világát, még ha 3Dnek is álcázza magát. Kezd nagyon elege lenni ebből az egészből. Ki akar jutni!
Amíg a furi nyálkás ragaccsal szerencsétlenkedett, persze az indák rátelepedtek lassan, de biztosan a vállaira, és végül a földre nyomták. Émelyítő bűzös szag terjengett a föld közelében, s pár lélegzetvétel után már nem tudta, hogy álmos e vagy épp meghalnak mind. A plafont tudta csak bámulni, de azt nagyon. Lewis san hangját hallotta, majd egy üvöltést, és két nagy puffanást. Csak ne ők legyenek! …
Yurihime jutott eszébe, aki az előbb oly keservesen próbált meggyőzni egy rágabalyodó indát abban, hogy ne legyen olyan dühös rájuk. Épp a közvetlen közelében kell legyen. Nem hallotta a hangját már egy ideje.
- Hime chan! Jól vagy?
Persze erre az értelmes válasz biztos az lesz, hogy „remekül”, azonban a válasz, bármi legyen is az, még ha érkezett is, nem kapta meg. A következő amire emlékezett, a szörny tombolásának hangja, majd a teljes csönd és sötétség. …
Hát ennyi lenne? Ilyen meghalni itt?
Felébredve azonban nem az örök vadászmezők, és nem is a másvilág sejtelmes és oly titkos tájai tárultak a szeme elé, hanem Juurei kisasszony egy asztal, vagy magasított ágyféleségen fekve. Émelygett, fájt a feje, rég volt már ilyen, de úgy érezte magát, mint egy kiadós nyári, sör és mindenféle piavedelős buli után. Kissé megrázta a fejét, hogy jobban lásson, ne csak pacákat meg foltokat. Jobbra fordította a fejét, aztán ballra. Mellette kikötve … a lovag? Sir Lewis san? A vezetőjük? Nem lehet leírni, amit akkor érzett. A teljes reménytelenség állapota kerítette hatalmába. Mi történik itt? Egyáltalán hol vannak? Megpróbált tenni egy lépést az ájult lány felé, de nem ment. Furcsa húzó érzést vélt felfedezni a kezei és a lábainál. Amennyire csak lehetett megpróbálta kideríteni a baj okát, és amikor a csuklóján meglátta azt a furcsa nyúlós dolgot, a tényt, hogy a saját bőrével kötötték ki, elfogta a hányinger. A helyzet, amiben vannak önmagában is elkeserítő, de az ezek utáni felismerése, az édeskesenyés bűz, ami az indákból jött és a saját helyzetük közti összefüggés egyszerűen elborította az elméjét. Az indák és ők, a kezeik és az indák síri, rothadt hússzaga, az indák húsos belseje, Az INDÁK!!!!! ŐK!!!
Előbb csak nagyon lassan, majd egyre hevesebben rázta meg a fejét.
~Nnn-ö-eeeeeemmmm, ez egész egyszerűen neeeeeee, ~
- Nem lehet! Neem, nem, nem nem nem NEeM!
Csak az járt az agyában, hogy „az indák”!..., az indák olyanok voltak mint pár szépen meggyúrt húscsík. Azok ott néhai playerek!
Most az sem érdekelné, hogy ha azt bizonygatnák, hogy ez teljességgel képtelenség, mert hiszen túl sok volt az összefüggés.
Rángatni kezdte saját „köteleit”.
Ő nem akar meghalni, itt és így főleg nem! Nem, egyszerűen ez nem lehet!
- Engedjenek el! Eresszenek! Áááááááááhhhr!
Eszeveszett módon nyomta előre magát, csak hogy elkerülje az előre vetített lassú és ronda halált. Egyik lábával a falnak támaszkodott, és úgy nyomult előre, a karjait pedig, ahogy csak lehet, húzta kifelé, hogy szakadjon, tépődjön el az az undorító valami, ami rátapadt a bőrére, még ha az már a sajátja is. Nem kell!
Per pillanat leszakítaná a karjait is, csak ne kelljen indaként léteznie tovább.

_________________
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Tetsuko Jin Vas. Márc. 10 2013, 14:57

A helyzetünk nem volt valami rózsás.. a csapatunk felét már mozgásképtelenné is tette valami indaféleség. Csak Sir Lewis-san, Alex-san és én maratunk talpon. Mi néztünk farkasszemet az új jövevénnyel, mely nem volt túl kellemes látvány. Mintha több embert és más lényt összegyúrtak volna egy gombóccá. Borzasztó volt a látvány. Ez még csak semmi.. szándékai ellenségesnek bizonyultak és meg is indult felénk. A még három talpon lévő férfi felé. Alex-san nem húzta az időt és támadott is. Sikeresen célba talált a kilőtt nyílvesző… sajnos nem sok vizet zavart. Ellenfelünk életpontjai nem fogyatkoztak meg.. még csak egy kicsit sem. és ami még rosszabb volt, hogy a szőke fiút is elkapták azok az indák és alaposan lekötözték. Már csak ketten maradtunk. A lovag… a csapatunk vezetője és az én szerény személyem. Próbáltam oldalra szaladni… sikertelenül. A védelmemen úgy gázolt át a szörnyeteg ökle, mintha nem is lett volna. Szép nagyot repültem hátra, még a földe térés után is gurultam jó pár métert. Kicsit kába voltam még ezért esélyem sem volt időben reagálni a testem köré fonódott indákra így én is az áldozatuk lettem. A bűz, mit eddig is éreztem, most sokkal intenzívebbnek éreztem. Émelyegtem rendesen.. Próbáltam kiszabadulni.. minden erőmmel azon voltam… mégis hiábavalónak bizonyult. Nem láttam azt a lényt, sem a többieket… és lassan már semmit sem, mert egyre csak homályosodott a látásom. Testemet elhagyta az erő.. ilyen gyengének sosem éreztem magam… majd következett a végtelen sötétség…. Alex-san kétségbeesett kiáltásaira ébredtem fel… Még mindig homályos volt a kép egy kicsit, így elsőre azt sem tudtam, hol voltam, mit csináltam. Látásom lassan, de biztosan kezdett tisztulni, így szemügyre vehettem magam és a környezetem. Amit láttam.. hát az elsőre lesokkolt… Mindannyian ki voltunk kötözve…. de nem akárhogy… a látvány maga.. Leírhatatlan volt… nagyon morbid. Mintha egy horrorfilm kellős közepébe kerültem volna. a kétségbeesés egy pillanatra rajtam is úrrá lett. Viszont a racionális énem hamar felülkerekedett a pánikon.. Szerettem volna, ha mindenki túléli ezt.. Persze én magam is.. akkor pedig a pánik felejtős…
- Mi-mindenki jól van??- kérdeztem a többiektől és reméltem, hogy mindűktől kapok választ. Próbáltam valami épkézláb ötlettel előállni, ami a szabadulásunkat illette.. Mindhiába.. ez az orrfacsaró bűz rendre hazavágta a koncentrációmat.. meg persze a helyzet és kábaság sem kedvezett. Még mindig úgy éreztem magam, mintha csak félálomban lennék…. Juurei-san máshogy volt kikötve mint mi.. Segíteni szerettem volna neki, de nem voltam ura a testemnek. Mindemellett meg is kötöztek egy felettébb kegyetlen módon.
- Juurei-san.. jól vagy?? Várj mindjárt segítek.. valahogy…- feleltem, majd hamarosan léptek zajára lettem figyelmes. Az érkező hangja valami félelmetes volt. Olyan szinten ingerelte fülecskémet, hogy még a fintoromat sem tudtam leplezni sehogyan se… A szó szoros értelmében a hideg kirázott
- Ano.. üdv!.. megtennék, hogy eloldoznak minket??
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Vas. Márc. 10 2013, 17:50

Tesz néhány határozott lépést előre, egyenesen a gólem irányába, ám lépései minden megtett centivel egyre bizonytalanabbá válnak, ahogy lény lassan fölé emelkedik. Rémisztő látványt nyújt, ahogy a fejek és karok tömkelege szinte nyújtózkodik az ember felé, hogy széttéphessék, beleharaphassanak testébe, s ez hősünket is óvatosságra inti. Ám mit sem ér az óvatosság, ha nincs mögötte határozottság. Vezetőként neki nem lenne szabad engednie az effajta érzelmeknek, melyek lassan telepednek rá az ember akaratára, s lenyomják annak kitöréseit.
A lovag ráeszmél arra, hogy a szörny megfosztotta őt bátorságától, nem hagyva mást, mint kétkedést a győzelemben. Megrázza magát, hogy levethesse válláról a kínzó félelmet, mint a nedves kutya a vizet. Egy csapásra erősebbnek, s cselekvőképesnek érzi magát. Elméjével legyőzte ezen démoni lény gonosz mágiáját, mely az elméjét vette célba. Nem hat már rá a sötét akarat és többé nem is fog..!
Maga mellé emeli buzogányát, hogy gyorsan és kíméletlenül csaphasson vele a gólem oldalára, ha elég közel kerül hozzá, de pajzsát egy pillanatra sem veszi el maga elől. Bizalma a tárgyban, melytől az élete múlhat még sosem volt ennyire szükséges.
A szörnyeteg amorf izmaitól duzzadó karja támadásra mozdul, mely villám sebességgel közelít Lewis felé, aki tehetetlen rongybaba módjára csak áll ott, amíg a szörny beviszi a találatot.
Arca fájdalmasan eltorzul, szeme majd kiugrik, ahogy a lény ütésének ereje egyszerűen elsodorja. Az idő lelassul, amíg zuhan egyenesen hátrafelé. Fejében lezajló düh mellett egy kis nyugodtság is a felszínre tör, ahogy a gólem egyre távolabb kerül, még ha ilyen áron is...
Hangosan, nyekkenve ér földet. A puffanás, mely érkezését jelzi, visszhangozva járja be a termet, mintha az is gúnyolódna rajta, újra meg újra visszajátszva azt, hogy milyen hasztalan volt az ellenállása.
Ám itt még nem ér véget rövid utazása. Teste, mint egy gumilabda pattan egyet, s megint a levegőbe emelkedik, ám immár nem olyan magasra, s nem is olyan gyorsan. A lendület még így is arra kényszeríti a tehetetlen lovagot, hogy leírjon egy megalázó hátra-bukfencet, s hason csúszva érkezzen meg az indákkal behálózott földre.
Nem, nem és nem! Nem lehet ez a vége! - ezen akaratos gondolatok töltik ki elméjét, s minden erejét latba véve feltápászkodik. A feszült pillanat hevében azonban nem veszi észre, hogy egy növényi kar lábára tekeredett, csak mikor ingerülten elindulna egy bosszúhadjáratra. Mérgelődve sújt le az indára, ami nem adja meg magát úgy, mint korábban, sőt testvéreit, segítségül hívva egyre jobban behálózzák őt. Egy lélegzetvétel alatt lefogják a hőst, aki tehetetlenül vergődik a fogságban.
Egy furcsa illat, de inkább szag üti meg az orrát, amit eddig nem is vett észre. Teste elgyengül, s elveszti felette az uralmát. Bágyadtan tekint a gólem felé, ami időközben megmerevedik egy parancsszó hallatán. Sir Lewis gondolatai elhalványulnak, s már nem is emlékszik rá, hogy min járt az esze. Térdre borul, majd körülötte a világ fekete köntösbe burkolózik...
Szívdobbanás. Még egy. Ez az övé lenne? Saját testének ritmikus dobogása az, mely realizálja benne ébrenlétének valóságosságát. Egy röpke pillanatig nem képes különbözőséget tenni az álom és a valóság között, mert érzékei még mindig tompák. Sosem szívott még olyan cigarettát, amitől ilyen állapotba került volna, ez a furcsa, szúrós illat azonban megtette a hatását. Még mindig érzi a jelenlétét, ám figyelme egyre tisztább.
Amint újra beindulnak fejében a fogaskerekek, szemeit kinyitja, s körbetekint velük. Mellette társai, mind kikötözve nagyon ocsmány módon. Az, hogy a test a lélek börtöne, új értelmet nyer. Valaki megfogta, megformálta, s odakötözte társait a saját testükkel a padhoz, amit nemrég körbejártak. Ő sem járt másként, a többiekhez hasonlóan bilincse saját karja és lába. Félelmetes.
Alex vadállat módjára üvölteni kezd, mely még csak jobban rányomja a hangulatra a halál közelségének bélyegét. Sir Lewis pedig, mint egy bukott vezér, aki nem volt képes többre, szótlanul, tűrve a kiszolgáltatott helyzetet, fejét lehajtva kezdi a padlót bámulni...

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.