Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A legsötétebb rémálom

+4
Tetsuko Jin
Kyrena Juurei
Shiel D. Lewis
Rosalia
8 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 06 2013, 18:36

// Neutral *vhogy nem érti, hogy miért lett megint ő az első* xd //

Nem várja be Lewist, és a kis szimbiózisban éló organizmust sem, mert ezt a két lelket itt embernek nevezni, enyhe túlzás már. Felhúz még egy íjat, és lő, majd hátrál két lépést, és megint.
- Én fedezek.
~Mivel íjász volnék, vagy mi... ._. ~


A hozzászólást Halász Alex összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 06 2013, 19:18-kor.

_________________
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 18:36

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Yurihime Pént. Május 10 2013, 14:08

Tágra nyílt szemekkel vettem tudomásul, hogy Lewis-sama magából kikelve fog neki az üvöltözésnek. Megszeppenten figyeltem, ahogy Jin-sama métereket repült a hősi hajításnak köszönhetően, ámbátor a következő pillanatban már jómagam is a levegőt szeltem, hála a lovag gyengéd érintésének. Landoláskor nyekkentem egyet, ám mindez nem foglakoztatott. Inkább azon töprengtem, hogy mi lelhette a máskor oly' kedves és figyelmes férfiút. Tán a veszély és épségünk féltése sodorta őt ilyen állapotba? Bevallom, kicsit ijesztő volt a vérben forgó szemeivel, nemigen ismertem rá Embarassed
- M-moushiwake arimasen, Jin-sama ^.^" Ezt a kérdést nekem illenék feltennem ^.^ - kértem elnézést a fiatalúrtól, miközben nagy nehezen lekászálódtam róla. Zavarba jöttem egy kissé, de hamar túlestem rajta, nem volt időm ezzel foglalkozni. Ezzel sem.
- A kristály? A-anou... igen, emlékszem - böktem ki bizonytalanul, és némi keresgélés után megragadtam a szépen csillogó kék kristályt. Jin-sama kérésére Juurei-samához siettem, és a tőlem telhető legügyesebben igyekeztem felnyalábolni a kisasszonyt, habár súlyát nemigen bírtam el, igen ingatagon álltam alatta.
- Lewis-sama, kérem, könyörgöm, ne maradjon itt és jöjjön utánunk! Ha nem látom épségben, én visszajövök ide! - kiáltom kissé bátortalanul a fiatalembernek a teleportás követ szorongatva. El sem tudtam mondani, mennyire rosszul éreztem magam, hogy arra jutottam, itt hagyom őt, de szavai és Jin-sama ösztönzése együttesen meggyőztek, és azt hiszem a lovagot ismerve addig ő sem moccanna, amíg mi nem vagyunk biztonságban. Valamelyikünknek engednie kellett...
- Eto... bocsásson meg oktondi kérdésemért, de hogy... hogy kell ezt használni? ^.^" - pillantottam rá kétségbeesetten Jin-samára, hogy ráébredtem, hiába van a kezemben az eszköz... működésre bírni nem tudom ^.^"
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Tetsuko Jin Szomb. Május 11 2013, 20:53

Sir Lewis-san kirohanásának köszönhetően repülök pár métert, nem sétülök semmit, csak eltávolítottak az ellenség közeléből. Hamarosan Yuri-san is követ és rajtam landol. Felkelek, mikor leszáll rólam, nagyon udvariatlan dolog dobálgatni egy hölgyet, ezt meg kell hagyni, de vban jobb dolgunk is.
- Aranyos vagy Yuri-san, hogy így aggódsz értem, semmi bajom – válaszolok egy széles mosollyal, azután rákérdezek a kristályra. Helyes, még emlékszik rá, így semmi akadálya nincs már annak, hogy két eszméletlen társunkat, akik a legnagyobb veszélynek vannak kitéve, elvigyük innen. Szólok a többieknek is, hogy teleportálni fogunk, nekik is azt kellene, mert az elfutás közel sem annyira biztonságos, mint a teleport. Odarohan ok Fumiaki-sanhoz, míg Yurihime-san Juurei-sanhoz siet és nagy nehezen, de felszedjük őket. Nincs már más dolgunk, mint elteleportálni erről a veszélyes helyről. Rettentően rosszul érzem magam, amiért nem tudtam túl sokat segíteni, pedig tervem bevált volna, ha a beteg hölgy parazitája nem bújik elő. Hangyányit mérges vagyok magamra, amiért tehetetlen vagyok… így akarom mevédeni Ai-chant? Képes vagyok rá egyáltalán? Itt nem ez a kérdés, ez nem így működik. Nem képes vagyok-e rá, hanem képesnek kell lennem rá. Gondolataim Yuri-san mondata szakítja meg. Szavai meglepnek, udvariasságból kérdeztem csak az előbbit. Eszembe se jutna olyan, hogy valaki nem tudja használni a hazatérés kristályokat. Tekintetem nem változik, nem engedem, hogy meglepettségem más számára leolvasható legyen, talán meg is bántanám ezzel szegény lányt, aki talán meg is van rémülve egy kicsit.
- Yuri-san! eme kristályt ugyan úgy hozzod működésbe, mint a képességed. Csak közben gondolj egy általad ismert városra, ahová teleportálni akarsz. szerintem legyen az a kezdetek városa… mind ott fogunk találkozni – próbálom gyorsan és egyszerűen elmagyaráznom a dolgokat. A képességét tudja használni, hiszen azzal már megmentette az életem, így ez sem lehet probléma már.
- Megvárom míg el teleportálsz Juurei-sannal, addig én itt maradok. Ne aggódj a többiek miatt, ők is mind el teleportálnak majd – szeretném ezzel megnyugtatni társamat.

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Hétf. Május 13 2013, 18:20

Úgy tűnik csak be kellett dobnom magamat, illetve őket, hogy végre azt tegyék, amire utasítottam őket. Igaz az utasítás szó kissé durva, de máshogy nem tudom leírni azt, ahogyan a parancsot osztottam.
Mindenki hátrálásnak indul és ez jó, csak én ácsorgok még mindig furanő meg szellempofa előtt teljes vértezetben. Hősi életem még kitart és ki is fog egy jó ideig, emiatt nem kell aggódnom. "Feltartás" Ezen szó jár a fejemben, ahogy immáron sokadjára emelem fel a fegyverem és suhintok vele furanő felé. A szellemet még inkább hagyom, ha csak átsuhan rajta a támadásom, akkor pocsékba megy a lendületem...

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 18:20

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4766610511_dda12706fc_s [Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 22:37

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Hétf. Május 13 2013, 22:57

Salazar még rázúz egyett a lovagra, de utána Alex mindkét nyila és Pánci mindkét ütése sikeresnek bizonyul, aminek hatására a nő elveszti egyensúlyát, s vele együtt zuhan Caius is. Életsávja sárgászöldbe futott át, a hátából kinövő lény azonban még egyetlen sebzést sem kapott, ráadásul azt sem tudni, hogy a csontkollekció húsgólem ölebe merre leledzik. Amíg azonban feltápászkodhatna és ismét támadásba lendülhetne, alkalmatok nyílik elteleportálni.

Zárókör
A kezdetek városába visszateleportálva egyben megérkeztek egymás után mindannyian. Csalódottak lehettek, mivel nem sikerült teljesíteni a küldetést, amiért útnak indultatok, ugyanakkor örülhettek is, mivel Fumiaki és Juurei is kisvártatva ébredezni kezd a friss levegőn. Értetlenül pislognak rátok, s kérdezgetnek benneteket, hogy mi történt veletek. Összegezzétek a történtekkel kapcsolatos gondolataitokat, tervezzétek meg a további szándékaitokat, köszönjetek el egymástól, avagy folytassátok tovább a beszélgetést egy megbeszélt helyen. Szövetkezhettek is, hogy később, ha megerősödtök, újra nekivágtok a küldetésnek, hogy kitisztítsátok a barlangot, avagy örökre elfelejthetitek ezt a rémálmot...

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Halász Alex Kedd Május 14 2013, 01:22

- Eltaláltam! \o/ Mindkettővel! \o/
Szinte felugrott örömében, főleg, hogy nem sokkal a nyilait követően, Lewis san is sikeresen sebzett a banyán.
Aztán realizálódott benne az ővé, és Lewis san sebzése is. Sárgában van a banya.
- Nézd!
Kiállt fel, és rá is szegezi eddig alap helyzetben lévő íját a miss szörnyeteg győztesére.
- Sárgában van!... sárgás zöldben! Razz
Felcsillant előtte a remény, hogy netalán tán még győzhetnek is, azonban elkövette azt a hibát, hogy körbe nézett. Alap mozdulat ez, ösztönösen méri fel a helyzetüket, és csakhamar rá kellett döbbennie, hogy nem tudják még, mit tud a kis parazita a nőci hátán, illetve van két eszméletlen sebesültük. Az ő életük fontosabb. Ráadásul azok az indák érkeztükkor, és a gólem se kerülheti el a figyelmüket, ezek pedig már túl tesznek a kis csapat tűrőképességén. Még egyszer hátra pillant, Jinék készek a teleportra, s Hime chan után megy is a fiú a rakományával. Ha Hime netán meg akarná várni valamelyiküket, ő is kedvesen hárta szól.
- Megyünk mi is Yurihime san. Várj meg minket a Főtéren. Smile
A nőnek nem nevezhető, remélhetőleg njk, elesett, s ahogy a két cipekedő kikerült, ők is elhagyták a termet.

Ahogy újra Aincrad kezdő szintje épült fel előtte, úgy érezte, mintha valami rosszat tett volna. ~ Sosem futamodtam meg még. Soha! ~ Csak az járt a fejében, hogy vissza kell mennie, de nem így. Nem ezen a ... a szánalmas szinten. Itt a pontok számítanak, ő pedig leszerepelt. Juu kisasszony is és a harcos is ébredezik. Enyhe csalódottság lepi el, ez még nem düh, és nem is hagyja magában kifejlődni az érzést, de ami tény, hogy Fumiaki sannal, több esélyük lett volna. Azért egy mosollyal nyugtázza a felébredésüket. Nem esett senkinek sem nagyobb baja a kelleténél, és végülis ez a fő. A lényeg a túlélés, nem az exp szerzés, de még nem is a szintek kivívése. Hanem csakis és kizárólag a túlélés. Páncira figyel, és Himére, meg Jinre, de leginkább Páncira. Lewis san, a ....A lovag. Az első akit látott. Olyan erősnek, magabiztosnak érezte őt, és mégis veszítettek, de ezzel talán most sok tapasztalatot is szereztek. Vissza kell mennie, azonban nem egyedül. Nem kifejezetten szeret valaki alatt működni, de jó csapatjátékos. Nem az a tipikus magányos farkas, habár tény, hogy hatékonyabb, ha megvan a saját feladata amit ő végez, úgy és olyan idő közönként ahogy ő akar. Azonban ez nem változtatja meg az alapvető hozzáállását ahhoz, hogy barátokra mindenütt szükség van. Szinte észre se vette, és már a lovag melett állt. A kezét nyújtotta neki, majd egy mosollyal köszönte meg a "nagy kalandot".
- Hála neked, mindenki épségben kijutott.
Ha elfogadja a kézfogást Lewis san, akkor egy férfias kézszorítás kíséretében, kissé a barlang iránya felé fordulva folytatta.
- Nagyon erősek voltak, és belesétáltunk a csapdájukba, de legközelebb mi győzünk. Smile
Nem igaz? Ha gondolod, tarthatnánk a kapcsolatot, én mindenképp szeretnék megmérkőzni velük megint, és ha te szervezed, örömmel jövök.

Ekkor lehívta a menüjét, de nem tett semmit. Úgy érzi, az már tolakodás lenne, ha el is küldene egy barátkérőt, habár az előbb szavakban pontosan erre utalt. Lewis san szavai majd eldöntik, hogy mi lesz a vége.

_________________
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 14 2013, 15:54

Jin-sama volt olyan kedves, és kisegített a problémámmal, így már nem volt semmi akadálya annak, hogy teljesítsem a kérését. Én mégis haboztam, nehezen tudtam rávenni magam, hogy elhagyjam ezt a helyet. Aggódtam Lewis-sama miatt, aki minden erejét latba vetve küzdött értünk, és teljesen kifordult magából mindeközben. Féltem, hogy mi lesz, ha mégsem jön utánunk. Végül Alex-sama szavai hatására határoztam el magamat, és a Kezdetek Városára gondolva aktiváltam a kristályt, mint a képességemet tettem volna. Kékesfehér fény vonta be alakunkat Juurei-samával, és ezzel eltűntünk a teremből.
A biztonságos városba érve Juurei-sama súlya alatt egyszerűen összecsuklottam. Elgyengültek a térdeim, szerencsére megakadályoztam, hogy a kisasszony megüsse magát, és utána szépen lefektettem, miközben én a térdemre támaszkodva ültem mellette. Gombóccal a torkomban vártam a többieket, de hála Kami-samának mindannyiuk ragyogó körvonala megjelent. Hatalmas kő esett le a szívemről, még a könnyem is kiszökött. Felpattantam és örömömben Lewis-sama nyakába vetettem magam, míg csak nem jöttem rá, mit is tettem éppen és elvörösödve el nem engedtem.
- N-nagyon sajnálom! Mindent meg fogok tenni, hogy legközelebb ne hátráltassam a csapatot! - borultam végül térdre és hajoltam meg mindenki előtt. Teljesen hasztalan voltam, nem tudtam képviselni az Igazság eszméjét. Szégyent hoztam a céhemre, és bizonyára csalódást okoztam Lewis-samának is, aki bízott bennem.
Szerencsére hamarosan Juurei-sama és Fumiaki-sama is magához tért, így azzal foglalatoskodtam inkább, hogy őket gondozzam, amennyiben szükség volt rá. Hátha így hasznossá tudom tenni magam. Arcomról azonban mindvégig leírhatatlan keserűség sugárzott, hiába fogadtam meg, hogy olyan leszek, amilyen lenni szeretnék, még csak a közelben sem voltam ennek. Keményebben kell dolgoznom! >.<
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Május 14 2013, 19:04

A helyzet még nem kritikus, de közel áll hozzá. Meglep, hogy yuri-san nem tudja használni a hazatérés kristályát, ami alap dolog és hálát adok az égnek, hogy ezen ismeret nélkül is él és virul. Mindegy, gyorsan elmagyarázom a tárgy működését, nem nagydolog, ezt most már tudja ő is, remélem, jól az eszébe vési ezt az igen egyszerű, ám annál fontosabb információt. Ez a kristály az egyik leghasznosabb tárgy ebben a játékban. Megvárom, míg a lányok el teleportálnak, csak utánuk következek én is. Személy szerint megvárnám a másik két fiatalembert is, hogy ők menjenek előbb, azonban Fumiaki-san rám van bízva, én felelek az életéért, így nem lehetek meggondolatlan. Erősen fogom az eszméletlen fiút és én is aktiválom a teleport eszközöm. A kezdetek városában találom magam egy pillanat alatt. Számomra ez nem új élmény, nincs rám különösebb hatással. Fumiaki-san-t egy közeli padhoz cipelem és lefektetem oda, nem lenne illő a földön hagynom őt, mikor képes vagyok eme pár méter megtételére segítség nélkül is. Mire végzek, már a többiek is itt vannak, mindenki, Aex-san, Sir Lewis-san, Yuri-san, mindenki. A két eszméletlen társunk is kezd ébredezni. Nagyszerű. Kicsit sem vagyok csalódott, habár nem úgy sültek el a dolgok, ahogyan azt elterveztük, de mindenki életben van és csak ez számít, ez a fő, a lényeg. Csak akkor bukunk el ebben a játékban, ha meghalunk, mindaddig, amíg élünk, újra próbálkozhatunk, akárhányszor. Ezért nem érzek csalódottságot a kudarc ellenére és nem is fogok. Yuri-san szegény talán egy kicsit magát okolja a történtekért, pedig ő semmit sem tett, amiből erre lehetne következtetni. Senki sem hibás, vagy éppen mindenki, mert egy csapatként mentünk oda, nem volt egyén, csak a csapat. Nem szólok semmit, csak mosolygok és hagyom ideiglenes társaimat, hogy ismerkedjenek össze. Jelentéktelenségem megszokott esemény, nem is zavar már, ha ignorálnak. Illedelmesen meghajolok, akár figyelnek rám, akár nem. lassan megfordulok és elhagyom a helyszínt. Ki kell pihennem magam és meg kell látogatnom Ai-chant is. Egy pillanatra én is azt hittem, hogy meghalok, akkor csak rá tudtam gondolni, ez segített. Felkeresem és jó alaposan megölelem, már nagyon hiányzik….
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Kedd Május 14 2013, 21:02

A mellettem süvítve elzúgó nyílvesszők játszi könnyedséggel csapódnak be furanő testébe, így nekem is megnyílik az utam arra, hogy ütésem tökéletesen betaláljon. Tompa puffanás kíséri a buzogány érintkezését a lény bőrével, én pedig diadalmasan csillantom meg a szemeimet, ahogy fegyverem lökése nem talál ellenfelére és elsöpri korábbi fogva tartónkat.
Szellempofa is megbicsaklik, ő sem bír "talpon" maradni. Ez a mi lehetőségünk! Amint visszanyerem a támadáskor elvesztett egyensúlyomat, szinte kaparva fordulok meg, s kezdek sprintelni a többiek felé, akik szépen sorban eltűnnek, mígnem csak én maradok hátra. Csúszva fékezek és állok meg, de már a menümben turkálok, hogy előhalásszam onnan a teleport kristályomat. Kétszer is túltekerek rajta, mire végre a kezeim közé kerül és lelki szemeim elé koncentrálom a Kezdetek városát.
- Visszatérünk még. - mondom flegmán vigyorogva és megpödröm nemlétező bajuszomat, aztán elnyel a teleportáció kék animációja. Egy pillanat műve az egész és máris az első szint középpontjában találom magamat a városi forgatagban.
Körülöttem a társaim, kiket üggyel-bajjal tudtam csak idáig eljuttatni, de végül megoldottam és ha önzően hangzik is, de büszke vagyok magamra. Arcomra mégis inkább egy komorsággal átitatott maszk kerül, ami tanúskodik a kedvem hogyan-létéről.
Nem tudom hogyan reagálhatnék arra, hogy Himécske a nyakamba ugrik, így aztán csak egy erőtlen mosoly húzódik végig a számon, mely inkább annak szól, hogy látom: életben van, jól van.
- Nincs miért bocsánatot kérned. - és megsimogatom a lány fejét - Legközelebb mindannyian erősebbek és felkészültebbek leszünk... - mondom, majd figyelem, ahogy odatelepszik a két ébredező tagunk mellé megnézni őket. Hatból két emberre nem tudtunk számítani. Elég rossz arány...
- Örülök, hogy épségben vagytok. - s kezet fogok az íjásszal, aki nyomban előadja terveit a jövőre nézve. Reflexből arra pillantok, merre kezével mutat, s csak utána esik le, hogy bizonyosan a barlang felé irányította tekintetemet.
- Szerintem nem besétáltunk egy csapdába, hanem kijutottunk belőle. Minden esetre jobban hangzik... - mondom kacsintva. - Egyszer vissza fogunk oda menni és kifüstöljük őket. - Megnyitom a menümet és a barátlistára megyek rá, ahol hozzáadom az íjászt és megvárom, míg ezt viszonozza.
- Kalóz uram, téged is szívesen látnálak legközelebb. - nyújtok kezet a kalózunknak, remélve, hogy elfogadja az invitálásomat a jövőbeli visszatérésünkre. Neki is küldök egy baráti meghívót.

[Köszönöm a küldetést, nagyszerű volt! Very Happy]

_________________
Adatlap
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 21:36

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Kedd Május 14 2013, 22:01

cheers Gratulálok! cheers
Élve kijutottatok!


A küldetést azonban két elvesztett társatok hiányában nem tudtátok teljesíteni, így az alap jutalomban részesülhettek. Nem sikerült legyőznötök a gonoszt, de nézzétek a jó oldalát: exp-vel, arannyal és alapanyagokkal így is gazdagodtatok, az életbenmaradásról nem is beszélve.

Lewis, Yurihime, Jin és Alex jutalma: 65 exp és 80 arany.

Yurihime keresés jártassága ezúttal sikertelen.

Céhjutalmak:
Justice League: 40 arany a céhbankba, továbbá Jasude 1 exp-t ; Renai és Rita 10 exp-t, míg Lewis, Hinari, Szophie és Yurihime pedig 11 exp-t kap.

Angelic Voice: 40 arany a céhbankba, továbbá Mirika, Kota, Ayani 5 exp-t; Rin, Hitodama és Jin pedig 6 exp-t kap (Judy sajnos nem kap exp-t).

Köszönöm a részvételt, remélhetőleg egyszer visszatértek, hogy leszámoljatok Salazarral és társaival.

Megkérném KA-t, hogy osszon növényeket és poti/méreg recepteket Lewisnak, érceket és fegyverreceptet Yurihimének, érceket és páncélreceptet Jinnek, illetve érceket és növényeket Alexnek.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 15 2013, 00:56

Shiel D. Lewis: Potion/Méregfőzés: Tartós Pontosság Potion Recept, Tartós Specialitás Potion Recept
Növénylátás: 28 -> 36, 6 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 3 Vörös Pitypang

Tetsuko Jin: Páncélkészítés: Bronzgyűrű Recept, Gyorstalpaló Recept
Érclátás: 9 -> 17, 9 Bronzérc, 4 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 2 Vasérc

Yurihime: Fegyverkészítés: Körpajzs Recept, Éles *Fegyver* Recept
Növénylátás: 9 -> 17, 5 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 4 Barna Gomba, 2 Tövisgyökér, 6 Vörös Pitypang

Halász Alex: Érclátás: 9 -> 17, 5 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 3 Vasérc, 1 Holdkő
Növénylátás: 9 -> 17, 10 Kis Tövisgyökér, 7 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 1 Vörös Pitypang, 1 Tövisgyökér
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 5 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.