Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iryana Palota

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Hinari Szer. Júl. 21 2021, 08:29


Meglehetősen aggódón hallgattam a történetet, amikor pedig Szo megemlítette a Farkas Álarcot, homlokomon összeszaladtak a ráncok: nem voltam benne teljesen biztos, hogy tényleg Vezért akarják és nem mondjuk Szophie legnagyobb erejét ellene fordítani, de nem vitatkoztam, ez most nem az a szituáció volt. Meg amúgyis, a lényegen nem változtatott: egy új ellenséggel álltunk szemben, akik bántani akarják Szophiet.
- Nagyjából mennyien voltak? Lehet, hogy ide ketten se leszünk elegek...
Most rajtam volt a gondterhelt sóhajtás sora. Tekintetem a tenger békésen ringatózó horizontját kémlelte és azon gondolkoztam, miért van ennyi ellenségünk egy olyan világban, ahol össze kéne fognunk, mindannyiunknak, a kijutásért. Talán túl sok idő telt el - húztam el a szám szélét, majd visszafordultam barátnőmhöz:
- Szerintem egyelőre mérjük fel a terepet. Ha tudod, pontosan hová csaltak el, álcázva visszamehetnénk, de ha ismerik a céhházad helyét, onnan is indulhatunk, hátha ott várnak. Sok időnk nincs és a céhtársaim is bármikor írhatnak, hogy gond van - álltam fel és pillantottam rá újra az órára: néha jó lett volna lemásolni magam, ennek híján viszont csak remélni tudtam, hogy minden belefér az időnkbe. Hogy semelyik barátom sem csinál hülyeséget és hogy mire belelépünk a délutánba, mind a két céhház a mienk marad...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Vas. Júl. 25 2021, 18:38



Hinari mellett minden sokkal egyszerűbb volt, és nem pont azért, mert ő erős volt és bátor, sokkal inkább azért, mert ő volt az egyetlen, akiben Szophie maradéktalanul megbízott, mint barátjában. Úgy érezte, ha ők ketten együtt vannak, semmi rossz nem történhet, így korábbi félelme csakhamar el is szállt. Nem volt az a típus amúgy sem, aki sokáig kesereg egy kis elfogyasztott életcsík miatt. Igazából a haláltól sem félt már.
- Négyen... azt hiszem - válaszolta kis gondolkodás után, bizonytalanul. - Három farkassal. Az egyikük még bébi - tette még hozzá, ebben az információban viszont látszatra száz százalékig biztos. Nem is Szophie lenne, ha nem a kevésbé fontos információval foglalkozna először. - Mérgeket is használtak. És legalább az egyikük képes volt felteleportálni a jelenleg elérhető legmagasabb szintre. Persze nem kell aggódni, azóta már leráztam.
- Szerintem úgy okoskodhatnak, hogy a céhház környékén keresek menedéket. Ráadásul ha időben vissza is szeretnénk foglalni, lassan meg kellene kezdeni a hadműveletet. Először fel kellene keresni Vezért és figyelmeztetni, ő is a céhház közelében húzta meg magát. Ha a Fő térre teleportálunk, onnan ismerem a leggyorsabb utat a csatornákon át, sima ügy lesz - legyintett, bár közben átfutott a fején, hogy mi van, ha éppen a Fő téren várják őt. Hiába védett övezet, ha utána a nyomukba erednek, esélyük sem lesz elbújni. A rossz gondolatot azonban elhessegette, helyette inkább a többi feltevés megválaszolásán igyekezett gondolkodni.
- Kinézet kristályom nincs, nem tudom álcázni magam - csóválta meg a fejét, bár tekintetében nem volt semmi bocsánatkérő vagy szomorú. Úgy gondolta, hogy anélkül is simán fognak boldogulni, majd Hinari felmegy felmérni a terepet, aztán kitalálnak valami tervet, végül pedig... nos, a harchoz nem kell kinézetet módosítani, nemde?
- Szerinted ha Vezér ember alakban van, akkor is hatással van rá a maszk? Nem lenne jó sebzés nélkül maradnom - morfondírozott aztán félhangosan, miközben felkelt a helyéről, leporolta nadrágjáról a homokot és a teleport kristályáért nyúlt.


_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Hinari Szer. Aug. 04 2021, 13:17


Gondterhelten sóhajtottam: a Szophie által leírtak nem adtak túl sok okot a bizakodásra, de ezt ha ketten is, de meg kellett oldanunk.
- Jó, portoljunk a főtérre, ha az a leggyorsabb. Én megyek először és itemmel álcázom magam, te pedig húzz a fejedre valamit és esetleg a hajad színezd át. Meg vedd ezt a kezedbe - adtam oda neki egy kardot - Mivel idomárra számítanak, talán ezzel elbizonytalaníthatjuk őket - mosolyogtam rá ás álltam fel, kezembe véve a teleport kristályom.
- Ha ott vagy a téren, igyekezzünk akkor Vezérhez, én majd követni foglak és figyelem, követ-e bárki. Aztán ha szóltunk neki, irány a palota. Tényleg nem maradt sok időnk - pillantottam újra az órára, az utolsó kérdésre viszont én sem tudtam a választ - Lehet, nem tudom. De nem kockáztatnék, ha vagyunk elegen - ráztam meg a fejem és ha nem volt más hátra, alaot váltottam és leteleportáltam a Kezdetek Városába.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Hétf. Aug. 09 2021, 17:05



Szophie bólintott Hinari felvetéseire, aztán hozzálátott, hogy szőkére színezze a haját és lilára a szemét. A végeredmény egészen elütött a szokásostól, nem is igazán volt összhangban a vonásaival, de álcának talán megtette. Ruhája kevés volt olyan, ami nem viselte magán a stílusát, de szerencsére akadt egy-kettő, amiket direkt olyan esetre tett félre, amikor felismerhetetlenné kellett válnia. Így került elő inventoryjából egy szögecses bakancs, szakadt farmernadrág és egy bő fekete pulóver is. Már csak a piercingek hiányoztak az orrából hozzá, hogy igazi lázadónak tűnjön, de persze Szophie tudta jól, hogy a különcség belülről fakad, nem pedig a külsőségekből ered. Végül átvette a kardot is, habár igencsak kényelmetlennek és nehéznek találta az idomárfegyverek után. Egy fintorral állapította meg, hogy ez a harcmodor nem testhezálló számára, de hangot nem adott kétkedéseinek. Hisz úgysem kell vele hadonásznia, annak semmi értelme nem lenne.
Mielőtt elindultak, még írt egy gyors üzenetet az embereinek is, hogy gyűljön mindenki a céhház közeli csatornába, lassan kezdődik a buli, aztán a Fő térre teleportált. Ott aztán gyorsan sétálva, de nem feltűnően beirányította Hinarit egy közeli sikátorba, ahol kellő körültekintés után leereszkedtek a csatornába. Hosszú métereket tettek meg a föld alatt, de Szophie látszólag tényleg tudta a dolgát; egyetlen kanyarban sem tévedt el. Rövid időn belül pedig meg is érkeztek a megjelölt helyre, ahol - Szophie nagy megkönnyebbülésére - Vezér várt rájuk épen és sértetlenül. Az idomárnak minden másnál előrébb való volt, hogy megölelgesse egyetlen petjét, mert bár korábban biztosan állította, hogy a farkas biztos nem került az ellenség kezébe, teljesen azért ő sem volt nyugodt az állítás felől. Az állat mindenekelőtt értetlenséggel és elégedetlen morgással fogadta a gesztust, és Szophie pár elsuttogott szóval el is magyarázta neki, mi a helyzet, miért kell biztonságban meghúznia magát. A pet nem úgy festett, mint aki jó szívvel fogadja a tényt, hogy ki kell maradnia a harcból, és az ígérete, miszerint meghúzza magát és elbújik valahová, nem tűnt túlságosan biztosnak, de többre nem volt idejük, mivel közben befutott a csapat többi tagja is. Velük pedig Szophie nem akarta megosztani, hogy fegyvertelen lesz a harcban, annyira azért nem bízott meg az idegenekben.

/Kinézetet változtatok, elteleportálok a Fő térre, majd a csatornákon át megközelítem a céhházat. Az összes NJK-mat odahívom egy előre megbeszélt helyre./

_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Pént. Aug. 20 2021, 15:08


Amíg a főtértől elsétáltok a csatornákig, látszólag senki se követ titeket, amiről a csatornákban haladva meg is bizonyosodhattok: sem az Észlelésetek nem jelez több embert, mint amennyit Szophie odahívott, sem nem hallható mögületek semmilyen zaj; senki sem rúgott bele üvegekbe, úgy tűnik. A terv pedig adott és már a céhház sincs messze.
Azok a bérencek mondjuk elég csöndesek, akiket korábban odahívtál a vonyítás miatt, de egyelőre nem kérnek pluszaranyat a szolgálataikért. Egyszer viszont a szemed sarkából látod, ahogyan összenéznek a hátad mögött, valamint az is feltűnhet, hogy végig próbálnak úgy haladni, hogy legalább az egyikük közötted és a barátnőd között legyen az út során.

Hamarosan meg is hallhatjátok a bulit. Röhögcsélés és mulatság hangjai szűrődnek ki a céhházból, Hallgatózással pedig néhány mondat egészen jól kivehető, de a legtöbb trágár és gondtalan. Hogyan törtök be és mit tesztek?

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Vas. Aug. 29 2021, 18:27



Szophienak nem voltak illúziói azzal kapcsolatban, hogy a fogadott munkaerő nem jó munkaerő. Mindig voltak és lesznek is olyan emberek, akik képesek többet kínálni, ő meg egymagak kereste a kenyérre valót, és hát valljuk be, nagyvilági életet élt, meg a munkát sem szerette, így nem voltak túl stabilak a megtakarításai. Épp ezért szinte meg sem lepte, amikor a fickók, akiket olyan galád módon ott hagyott az életét mentve, egészen furcsán viselkedtek. Persze előfordulhatott az is, hogy csak képzelődött, de egy ideje már megtanulta, hogy minden gyanúnak van valami alapja, így nem árt odafigyelni rájuk, legyen az a zavaró tényező akármekkora baromság is. Végül is ki tudja, mit csináltak ezek a fickók, miután ő eltűnt és hogy keveredtek ki az ellenség karmai közül?
Mivel azonban nem igazán tárgyalhatta meg ezt a dolgot Hinarival a fülük hallatára, más módszerekhez kellett folyamodnia, és csak remélhette, hogy elegendő információt tud szolgáltatni a barátnőjének ahhoz, hogy megértse, amit üzenni akar.
- Jól vagytok? Hogy sikerült kikeverednetek a csapdából? - tette fel a kérdéseket ártatlan mosollyal, közelebb lépve elsősorban a lovaghoz, aki már akkor sem volt hajlandó bevédeni őt. - Sajnálom, hogy úgy ott hagytalak benneteket, de gonodlom érthető volt a helyzet - tette hozzá ártatlan bűnbánattal, majd - mivel utuk a végéhez ért - kecses mozdulattal felmászott a csatornából kivezető létrán, fellökte a nyílást eltorlaszoló csatornafedelet, és bekapcsolt észlelés mellett, óvatosan körbenézve kibukott a felszínen. Szerencsére nem jött szembe senki, és ez így volt még akkor is, amikor megérkeztek a buli színhelyére - azaz a lakhelyére.
Még jó, hogy nem szerette a túl sok bútort, így nem igazán volt mit összetörnie a csapatnak, mert nagyon úgy festett, a hangulat a tetőfokára hágott. Helyes. Remélhetőleg már ki is fogytak az anyagból, és... szeretnének többet.
Remélte, hogy így, megváltoztatott külsejével nem ismerik fel a beállt alakok, így lazán besétált a kastélyba - a többieknek meghagyva, hogy biztonságos hallótávolságból figyeljék őt -, ott levette az egyik alkoholos üveget a pultról, látványosan belehúzott, hozzáhajította a szemben lévő falhoz, aztán elkiáltotta magát.
- Ismerek egy helyet, ahol van még a cuccból, ráadásul ingyen alkohol és rengeteg nő is! Akinek kellene esetleg a koordináta... - lengetett meg egy frissen előhalászott papírlapot az inventoryjából, amire ráírta az adatokat. A főnökkel és Viccel már korábban megbeszélte, hogy keressenek átmenetileg az egyes szinten is egy helyet, ahová odacuccolhatnak, hogy akármilyen tierű játékos fel tudja keresni őket. Tiszta üzlet nekik is, neki is. Arra számított, hogy a bulizni vágyó fiatalok problémáját ezzel sikeresen el is intézi, és csak reménykedni tudott benne, hogy az ellenfelei nagyobbik többsége ebbe a csoportba tartozik.


_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Hinari Kedd Aug. 31 2021, 18:24


Csöndesen és feszülten haladtam Szophie mögött, minden pillanatban azt várva, hogy megérkezik az a bizonyos üzenet a céhtársaimtól. Hogy támadják a palotát, hogy ott is szükség van rám. A csippanás azonban nem érkezett meg és így telt el jópár perc, amíg végül oda nem értünk a találkozóponthoz - a csatornák mélyén, ami tényt nem tudtam nem megjegyezni magamnak későbbre. Most viszont nem volt időm ilyesmivel foglalkozni; csupán biccentettem a bérenceknek és figyeltem, vajon mit válaszolnak Szo kérdéseire. Nem tudtam, hogy ők is ott voltak. Hogy nem védték meg, hogy majdnem elpixeleződött. Erőltetnem kellett magam, hogy ne legyek dühös, de végül nem szóltam semmit, csak lépdeltem előre, tenyerem pedig a Katana markolatán pihent és ezt mindenki számára nyilvánvalóvá tettem.
Közben pedig a szívem a torkomban dobogott és figyelnem kellett rá, hogy ne szédüljek el. Túlerőben voltak. És bármikor lefoghatnak, aktiválhatnak egy kristályt és... Szophie lelökte a csatornafedelet, mi meg újra a szabad ég alatt voltunk, alig pár méterre az Iryana Palotától.
- A közeledben leszek - mosolyogtam rá, hiszen eszem ágában sem volt otthagyni őt és csupán megfigyelőként venni részt egy esetleges harcban, de a bérencek számára sem kívántam információt szolgáltatni. Nem, ők szépen maradtak ott, ahol a megbízójuk mondta, én pedig gyorsan megkerültem az épületet, alakot váltottam és egy a benti csapathoz passzoló játékosként csatlakoztam a bulihoz, a szétvert hátsó bejáraton keresztül.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 31 2021, 22:14


- Hát, jah. Nem mi voltunk a célpontjaik, így simán hagytak minket - von vállat Szo kérdésére a lovag, de látszólag elég feszengősen és kényelmetlenül. Hinari jelenléte meg egyiküknek sem ízlik túlzottan, de végülis eljutottok az Iryana palotáig anélkül, hogy bármi tettlegesség történne, az utasítást pedig vonakodva bár, de a legtöbben követik is.
- Esetleg nem kell egy lovagvédelem odabentre? Tudod, 500 arany - próbálkozik a fickó vigyorogva, de aztán akárhogy is döntesz, Szo, vagy jön veled, vagy marad a többiekkel.
Az otthonodban pedig senki sem ismer fel.
Mondjuk ez nem túlzottan meglepő, mivel a csapat legnagyobb része ekkorra már teljesen be van állva, de ami talán érdekes lehet, az az, hogy többen is rendelkeznek leesett páncéllal, egyiküknek pedig egyenesen sárgában van az élete. Az üveg pixeltörésére aztán sokan felfigyelnek rád és ki így, ki úgy reagálja le a helyzetet: páran odarohannak és erősen imbolyogva próbálják kitépni a kezedből a cetlit, mások épp ezekkel a játékosokkal kelnek birokra a papírért és ha nem találsz ki valami kreatívat, bizony hamar csak pixelek maradnak abból a címből. Semmi olyasmi, amit ilyen állapotban az ember első olvasásra megjegyezne.
- Szóval el akarsz minket kü-üldeni...!? - förmed rád egy hangosabb fickó, kezében egy Hentessel, mire több társa is mogorván pillant oda és bizony vannak, akik máris az ellenséget látják benned - de vannak olyanok is, akik csak a tested, és ez a legtöbbnek az arcára is van írva.
- Gyere cica - próbál átkarolni egy nyüzüge, bár eléggé gyors, csapzott hajú árnyharcos, de megbotlik a lábában és a ruhádban keres kapaszkodót, persze csak ha hagyod. Két ribanc a szemét forgatja, mások támadásra készen közelítenek, és ha időközben elpixeleződött a papírkád... akkor még ennél is többen igyekeznek megtalálni téged maguknak, leginkább azt kérdezgetve (kedvesen vagy épp agresszíven), van-e nálad anyag és hol a lelőhelye.
Magyarán, teljes a káosz és most épp te vagy a középpontja. De ezt akartad, nem igaz?
Hinarival eközben sokan nem foglalkoznak, így a kardforgatónak bőven van ideje felmérni a helyzetet és megállapítani, hogy összesen tizenheten tolakodnak a céhházban, logó alapján négy társaságra tagolódnak és az összlétszám nagyjából felét érdekli az anyag lelőhelye. Nos, hogyan tovább?


Nyugodtan támadhattok ebben a körben is, ha kívántok, a kockák száma pedig soook. Dobjatok mondjuk tizenötöt, ha kell, aztán abból csak alakul majd valami >< @.@

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Csüt. Szept. 02 2021, 14:58


Szophie egy darabig gondolkodott a lovag férfi ajánlatán, de végül arra jutott, hogy jobb őt maga mellett, szem előtt tudni, mintsem hátrahagyni, hogy aztán hátba legyen támadva. Kis hezitálás után végül bólintott, ötszáz aranyat neki bőven megért ez az egész, ha meg még páncélt is kap mellé... Na nem mintha nagyon meggyőzte volna őt a férfi szövege. Nagy bajba viszont nem keveredhetett, hiszen itt volt mellette Hinari is, aki biztosította is róla, hogy nem marad egyedül. Szívében hálával mosolygott barátnőjére, majd belépett a kastélyba, és... Kitört körülötte a káosz. Épp olyan, amilyet imádott.
Amikor Szophie meglengette a cetlit a sok beállt ember orra előtt, valamiért arra számított, hogy a fickóknak lesz elég eszük hozzá, hogy megjegyezzék, esetleg felírják a koordinátákat. Ennek azonban nagyon úgy tűnt, híját szenvedik, vagy talán a kábítószer okozott átmeneti tudatzavart... Akárhogy is, nem számolt vele.
- Nyugalom, srácok, mindenkinek fel tudom írni - sóhajtott türelmetlenül. - De mehettek együtt is, akkor senki nem téved el - ajánlotta, és átfutott a fején, hogy felajánlja a privát üzenetben elküldés lehetőségét is, amivel nyerne pár nevet magának, de.... Azzal a többiek is nyernének; az ő nevét.
Így tehát maradt a cetlizés, mint egyetlen megoldás...
- Elküldeni? - vigyorgott a nagy darab fickóra kihívóan. A félelemnek egy apró szikrája sem volt a szívében. - Dehogy. De láthatod, hogy itt már elfogyott minden, nekem nem is jutott - mutatott körbe a kezével, lebiggyesztett ajkakkal. - Én csak szórakozni szeretnék egy kicsit. Veletek - mosolyodott el aztán újra sejtelmesen, habár a furcsa, kétballábas srác öleléséből azért egyetlen ügyes mozdulattal ellépett, ezzel elkerülve a ruhapixelezést is. Még szerencse, hogy rengeteget költött akrobatikára, így remekül mozgott a körülötte összegyűlt mocsokban is. Bár ha csak egyetlen üveg lett volna az egész helyiségben, abba tuti belerúgna. Neutral
Közben elkezdett papírcetliket is gyártani szorgosan, és nagyon szívesen odaadogatta az arra kíváncsi embereknek, egy kis figyelmeztetéssel is megtoldva.
- De csak okosan, ne híreszteld úton-útfélen, mert elég kényes üzlet. Remélem, érted - kacsintott. - Ott találkozunk.

_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Kedd Szept. 07 2021, 19:10


Ahogy elszabadul a káosz, észrevehetitek, hogy a Szophiet bevédő lovag páncélja bizony ha keveset is, de azért esik lefelé a nagy tülekedés-lökdösődés közepette. Mire pedig az idomárlány mindenkinek felírja a koordinátákat, már a negyede eltűnt a páncélcsíknak, ami, hát, igencsak morcossá teszi a fickót. Az itt lévő társaság nagyjából felét viszont sikerül megnyerni a csellel és nemsokára el is szállingóznak, kik csoportosan, kik egyedül. Többeket próbáltak meggyőzni a céhtársaik, hogy maradjanak, így egy kis belviszályt is sikerül előidézned, Szo, de ez csak annyiban változtat a sikeren, hogy akik maradtak... azok viszont téged okolnak mindenért.
Akár tudják rólad, hogy ki vagy, akár nem.
- Ha nem jutott neked, miért nem mész velük? - horkant közben a harcos rosszindulatúan és csípőre tett kézzel várja, hogy beváltsd a többieknek tett ígéreted és találkozz velük, odakint. A céhházodon kívül. A józanabbak figyelmét egyébként az sem kerüli el, hogy lassan vége az ostrom idejének, szóval mostmár valamit lépni kell, ha ezt az épületet meg akarják tartani. Szerencsétekre viszont nem egyetlen, hanem mindjárt három céh képviselteti magát az ittmaradók közül, 3-3, illetve 2 fővel.
A káosz pedig csak most hág a tetőfokára.
Nézzük akkor Katana-szempontból: a nyolc ellenfél közül három "robbanás" céhjelű és kettő "levél" céhjelű támadja Szophiet, ám csak az első és a harmadik támadás talál be, a lányt védő lovag páncélja pedig ezeket még elbírja. A többiek közül a harmadik "levél" céhjelű tag egy "sör" jelű férfivel birkózik; utóbbi céhtársa egyébként éppen a második, Szophiet támadó nőt gáncsolja ki, valószínűleg tökvéletlenül. A nő eztán a fickó felé fordul és igyekszik belemélyeszteni a második kését.

Mostmár nektek is be kellene szállni a harcba, igaz?
Kun és a várakozók eközben megfigyelhetik, hogy a három vörös pixelikonú játékosok elkezdik közelíteni az épületet...


Tíz-tizenöt kockát dobjatok és hajrá, kezdődjék a tánc! Wink

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 08 2021, 21:11

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Iryana Palota - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Iryana Palota - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Iryana Palota - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Iryana Palota - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Iryana Palota - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Iryana Palota - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Iryana Palota - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Iryana Palota - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Iryana Palota - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Iryana Palota - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Iryana Palota - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Szer. Szept. 08 2021, 21:14



Számításai ellenére a férfi kezesnek tűnt, a páncélja jó szolgálatot tett már az első pillanattól fogva. Persze felmerülhetett a gyanú, hogy csak azért volt Szophie mellett, hogy a helyzetjelzője alapján be tudják mérni a tartózkodási helyét, de... enélkül tök egyértelmű volt, hogy az idő utolsó felét a céhházban fogja tölteni, nem?
Az volt az egészben a legjobb, hogy ha mégis fordulna a kocka és a férfi a másik félhez csapódna adott esetben, akkor is foghíjas páncélpontokkal tenné, ami nem is szimpla, hanem rögtön dupla előny. Szophie csak mosolyogni tudott magában, mennyire megérte azt az ötszáz aranyat, amit még extrában rá szánt. Már... majdhogynem sajnálta is.  Megfogadta, hogy ha a férfi mégis megbízható lesz az utolsó órában, saját kezüleg fog neki készíteni egy különleges, cukrászdákban nem kapható süteményt bocsánatkérése jeléül. Na persze nincs okunk annyira előreszaladni, előtte még bizonyítani is kell...
Márpedig a kelleténél jóval több ellenfél maradt a tett színhelyén, pedig Szophienak egyáltalán nem volt kedve harcolni, főleg így, a petje nélkül. Persze számított rá, hogy ez lesz, de mégis valahogy jobb lett volna elodázni és helyette izgalmasabb dolgokat csinálni. Tényleg, Hoora vajon mikor ér ide?
Figyelmét az üzenetjelzője terelte el egy pillanatra. Kun írt neki, szóval muszáj volt megnyitnia, és... hát igen, nem fényes kilátásokról adott tájékoztatót. Szophie gyorsan válaszolt neki, hogy pár társával próbálják meg feltartani az érkezőket, eközben bekapott pár támadást is - vagyis kapott volna, ha a lovag nem védi őt meg -, aztán eljött végre az ideje, hogy csináljon is valamit, ne csak a száját járassa.
- Köszönöm a védelmed, amint leesik a páncélod, fuss ki védett övezetbe, töltsd újra, aztán ha visszajössz, beszélhetünk a további védelmi pénzről - biccentett az őt védő lovagnak, majd növelvén a káoszt elnyomott egy farkas agyar kristályt, végül megtámadta azt a fickót, akitől az előbb az egyik támadást érzékelte. Tudta, hogy nem sebezhet nagyot, de nem is az volt a legfőbb célja, sokkal inkább az, hogy támadás közben ereje segítségével éppen hozzálökje a férfit a mögötte állóhoz, aki meg túl közel áll a medence széléhez... A káosz a legjobb dolog a földön, ötven illúzió farkassal megspékelve pedig főleg az.

/Támadom a levél céhjelű fickót, aki korábban rám támadott és be is talált, illetve hozzá is lököm a mögötte állóhoz, remélhetőleg úgy, hogy beleessen a vízbe. Ezen kívül elnyomok egy farkas agyar kristályt./


/Dobások fentebb/

_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 09 2021, 09:50


Aggódva figyeltem az eseményeket és igyekeztem - a Katanát a köpenyem mögé rejtve - a háttérbe húzódni, hogy addig se legyek a középpontban, amíg nem kell feltétlen a segítségem. A dolgok pedig egészen abszurd módon, de számunkra kedvezően alakultak, habár... azért kíváncsi lettem volna arra a helyre, ahova Szo az embereket küldte. Rosszallóan, egy enyhe sóhajjal dőltem neki a falnak és úgy éreztem, valami olyasmiben veszek most részt, ami, hát... nem az én világom. A beszívott, világukról se tudó, agresszív vagy éppen ügyetlen játékosok tömege, akik elvesztették a céljaikat és jobb híján ebben találták meg a boldogságot. De vajon Szophie is közéjük tartozik már? Inkább nem akartam tudni.
Az események hirtelen pörögtek fel, így elég volt csupán egyetlen mozzanat ahhoz, hogy villámsebesen az emberek közé vágódjak és bárkit, aki a barátnőmet támadta, visszaküldjek a főtérre pár jól irányzott vágással. Egyszóval... csak a szokásos, azzal a könnyebbséggel, hogy itt valóban lenullázhatok bárkit. Éshát ez is volt a tervem, egészen addig, amíg... dehát a Szophie uralta káosz márcsak ilyen, nem igaz?


Támadom először a robbanás jelűeket, az aktuál életcsíkjuk sorrendjében, ha pedig még marad sebességem hozzá, a levél céhjelűekkel folytatom.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 09 2021, 09:50

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Iryana Palota - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Iryana Palota - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Iryana Palota - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Iryana Palota - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Iryana Palota - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Iryana Palota - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Iryana Palota - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Iryana Palota - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Iryana Palota - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Iryana Palota - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Iryana Palota - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Iryana Palota - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Iryana Palota - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Iryana Palota - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Iryana Palota - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Csüt. Szept. 09 2021, 10:47


Röviden:
Hoora érkeztétől függetlenül is annyira leszintezitek a csapat nagyrészét, hogy fölösleges lenne bármit is számolgatni, szóval nem is fogok ^^" A palota perceken belül kiüresedik, az épületben négyen maradtok.

Egy kicsit hosszabban:
Szophie sikeres lökésének hála két játékos is a vízbe csobban és káromkodva igyekeznek kimászni, egymást hátráltatva a folyamatban. Közben érkezik Hinari is, aki hamar lenulláz két játékost, illetve a sok farkas, akikről a legtöbben azt hiszik, hogy Vezért látják (illetve soook, sok sok Vezért), így teljesen összezavarodva kezdik el csapkodni az állatokat, lehetőséget adva nektek rá, hogy könnyedén lecsaphassatok rájuk. Végszóra pedig megérkezik Hoora is, aki vigyorogva szemléli az eseményeket és azért ő is beszáll a buliba, bár őszintén szólva sok ellenfelet már nem hagytatok neki.
- Nem is kellek én ide - teszi csípőre a kezét elégedetten és Szophiera kacsint - Szóval ilyen, amikor a Káosz Királynő dolgozik - néz körbe, majd odasétál az ablakhoz és kiinteget rajta, nos, az egyre inkább elbizonytalanodó orgyilkosoknak, akiket eddig Kun és csapata tartott fel, ezután viszont már inkább Hoora és Hinari látványa. Akinek van hallgatózása, az hallja, hogy nem épp kedves szavakkal illetik a vörös indikátoros idomár oldalán harcoló, "elviekben bűnüldözőket" és mondanak valamit arról is, hogy az elfogott farkaspeteket csak Szophieért cserébe engedték volna el - ezek után viszont ők is elteleportálnak.
Az épületben a lovaggal együtt négyen maradtok, az óra pedig lassan a délhez (és ezáltal a rendszerjogok négyeteknek való megadásához) közelít...


Utolsó előtti kör, hajrá! Wink

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Csüt. Szept. 09 2021, 18:56


Szophie csalódottan elhúzta a száját és elégedetlenül szemlélte az üres termet. Igaz, hogy nem szeretett harcolni, de azt még annál is kevésbé szerette, ha véget ért a buli, márpedig az ellenfelek hiánya pont ezt jelentette. Mondjuk több ötlete is volt rá, dél elmúltával hol és kikkel folytassa, ezekből pedig kettő épp ott állt az ablaka alatt.
- Hát ez túl egyszerű volt - jegyezte meg ajkait biggyesztve, és ő is odasomfordált melléjük, hogy biztos ami biztos azért még körbekukkantson az utcán is. A mozdulat közben vállával finoman érintette Hoorát, pimaszul rámosolygott, majd Hinarihoz lépett és hálásan átölelte őt. A lovagról idő közben szinte meg is feledkezett... És hogy dél múltával problémássá fog válni a férfi jelenléte, és ezáltal a tulajdonjog rendezése? Nos, úgy tűnik, Szophienak ez egyáltalán nem jutott az eszébe.


_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Hinari Hétf. Szept. 13 2021, 15:11


Úgy tűnt, hogy Szophie taktikája mellett már bőven elegek voltak a statok, amikkel mi hárman rendelkeztünk: pár gyors utasítás után, amit a Katana adott nekem, könnyed mozdulatokkal tudtam mindig azt az ellenfelet támadni, akit matematikailag kellett, nemsokára pedig márcsak a pixelek szálltak körülöttünk. Vége volt. Itt mindenképpen, de mindjárt Aincrad minden szögletében egyaránt. Meleg mosollyal öleltem vissza barátnőmet, pillantásom pedig ezután Hoorára, majd a mellettünk ácsorgó lovagra vetült.
- Mindjárt dél. Azt javaslom, hagyjuk el az épületet mi is - engedtem el Szophiet és bólintottam feléje mosolyogva, majd ha esetleg a bérenc nem kívánt volna távozni, egy határozott köhintéssel adtam tudtára, hogy azt a javaslatot a legkevésbé sem javaslatnak szántam. Nem voltam ostoba, láttam jól, mit váltott ki belőlük a jelenlétem és Szophie védelméért... ezt is. Vagy bármi mást.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Hétf. Szept. 13 2021, 15:18


Hát, ha Szophienak nem is, de Hinarinak eszébe jutott még idejében kiterelni a társaságot az épületből - a sikere pedig, mondhatni ötven százalékos volt: a lovag kelletlenül bár, de dünnyög valamit, aztán fogja a teleportkristályát és lelép a helyszínről. Hoora viszont - Szophie pillantására - előbb sokatmondón végignéz a nőn, majd ahogy a számára elég nyálas barátnős ölelkezés véget ér, megfogja az idomár csuklóját és finoman magához húzza.
- Én maradok. Ha már idejöttem, nem kívánok jutalom nélkül távozni - közli elég félreérthető hangsúllyal és nos, marad is. Hacsak meg nem találjátok a módját rá, hogy valahogyan kitessékeljétek még idő előtt...


Zárókör ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Kedd Szept. 14 2021, 12:13



Most, hogy így Hinari említette a dolgot, valami számára is derengeni kezdett a déli időpontról, meg a tulajdonjogról. Hirtelen elsápadva nézett végig a jelenlévőkön, és nem, pont Hinari jelenléte zavarta volna a legkevésbé, aki mégis szinte elsőként távozott. Persze, hiszen ott kell lennie a JL-nél, még mielőtt őt magát zárja ki a rendszer a tulajdonlásból. Vicces is lenne addig a kettő percig, amíg a társai vissza nem veszik és ki nem nevezik újra céhvezérnek.
Ami viszont fejfájásra adott okot, az határozottan Hoora volt. Szophie csípőre tette a kezét és morcos tekintettel meredt rá.
- Biztos lehetsz benne, hogy ami jutalmat azért adhatok, mert most elhagyod az épületet egy pár percre, sokkal nagyobb és nem mellesleg élvezetesebb lesz, mint az a jutalom, amit akkor kapsz, ha makacskodsz. Menjél - hessegette - most még - finom mozdulatokkal, mert habár lehet, hogy első ránézésre Hoora sokkal nagyobb és erősebb volt, de... egy játékban az mit sem számít, nem igaz?


_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Hinari Kedd Szept. 14 2021, 15:42


Amit már korábban is sejteni véltem, az kezdett beigazolódni, elnézve Szophiet és a nagydarab férfit így egymás mellett, azokkal az apró, de mégis félreérthetetlen gesztusokkal, amiket egymás felé küldtek. Beharaptam ajkaim, de igyekeztem nem visszagondolni arra a helyre, és a férfire, meg amiket mondott nekem. Inkább... inkább vettem egy nagy levegőt és bár féltőn pillantottam a barátnőmre, szavaimmal mégis egy teljesen más vonalat hoztam elő:
- Még mielőtt elkezdenétek előttem taglalni azt a jutalmat... én mentem haza - húztam el a szám szélét, majd - azért vetve egy sokatmondó mosolyt is a lány felé - átléptem a küszöböt - Kedden találkozunk - mondtam még és már ott sem voltam; rohantam vissza a palotához és reméltem, hogy otthon minden rendben van. Közben lenyitottam az üzeneteimet is, háthacsak nem hallottam a pittyenést, de szerencsére senki sem írt; csönd honolt a kastély környékén. Nestor pedig már távolról üdvözölt és tudatta velem, hogy tényleg nincs gond, így arcomon mosollyal, megnyugodva léptem be végül a bejárati ajtón, hogy csatlakozzak céhtársaimhoz a csokiszobában.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Szer. Szept. 15 2021, 21:53


Szo, úgy tűnik tudod, hogyan vezesd még a legerősebb férfiakat is az "orruknál" fogva: a Hinari lelépését követően kialakult párbeszéd egy pillanat alatt elgondolkodtatja a férfit, aki végül elengedi a kezed, majd ujjait a hátadon végighúzva megfogja a derekad és miközben húzásának eredményeképp az ajkaitok alig pár centire kerülnek egymástól, sokat akarón rád mosolyog.
- Akkor, tíz perc múlva ugyanitt.
Végül elenged, mentében megmarkolja a feneked, majd határozott léptekkel távozik az épületből.


Gratulálok, sikeresen megvédted a céhházadat!


A jutalmak alapvetően Hinarival és Hoorával járnának hármótoknak, Hina elpixelezési dominanciájával, de egyelőre összesítve bedobom ide és majd beszéljétek meg, hogyan osztjátok el ^^"

3400 arany

[T4] Szivárvány Köpeny +3K
[T4] Fagyasztott Gyűrű +3G
[T4] Sólyomtoll Cipő +3S
[T3] Könnyű Arany Páncél +4F
[T3] Sárkánypikkelyes Köpeny +4F
[T3] Mennydörgés Gyűrű +5F
[T3] Kitartás Köpenye +5S
[T3] Opál Diadém +3G
[T3] Medvetalp +3F
[T2] Egészség Gyűrű +1S
[T2] Vörös Bőrköpeny +1K
[T2] Holdsugár Köpeny +2G
[T2] Trükkmester Köpeny +2F
[T1] Trükkmester Gyűrűje +2S
[T1] Csigamintás Gyűrű +3G

Az exp-jutalmak a kért zárókör után következnek majd.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Szophie Pént. Szept. 17 2021, 20:25



Szophie az utolsó másodpercig dobogó szívvel, fel-alá járkálva várta a rendszerüzenetet. Most, hogy egyedül volt, ki merte adni magából az elfojtott aggodalmat, amit az első bejelentés óta érzett. Nem a semmiért készült rengeteget, vetette be minden kapcsolatát és fizetett ki egy rakás aranyat a segítségért cserébe; egyszerűen nem történhetett meg vele, hogy elveszíti a Palotát. Az egyetlen kapcsolódási pontot, ami még Tachi emlékéhez kötötte.

Szophie... túlságosan egyszerűen felejtett. Az életét a játék előtt, az életét a börtön előtt. Nem tudta, benne van-e a hiba, és általában nem is zavarta, de most az egyszer szabályosan rettegett tőle. Újra lenyitotta az üzenetet, amit akkor este kapott a céhház tulajdonjogával együtt. Megtörten rogyott a kőpadlóra és lábát a vízbe lógatta két törött pohár között. Makoto valahol még él, Szophie pedig minden egyes nappal újra és újra cserbenhagyja. De Hinarit sem hagyhatta magára. Úgy érezte, kétfelé szakad a szíve.

Mire megérkezett a nyavalyás értesítés a tulajdonjogról, úgy döntött, ünnepel egy kicsit. Habár azt hazudta, hogy nem maradt már semmi, talált még egy félig teli borosüveget, abból csemegézett a felszálló pixelek között. A Káosz lassan elmúlt, mire pedig Vezér és Hoora kopogtak az ajtón, ajkaira visszatért a jókedv és az élet. Ez sem az a nap volt, amikor a komoly és mély gondolatokkal kívánt foglalkozni, nehézségből így is kijárt már bőven. Felpattant, kettőt pördült, és borízű csókkal köszöntötte Hoorát. A férfi társasága izgalmas volt, ez pedig egyelőre éppen megfelelt.

/A megbeszéltek szerint Hinarié az összes tárgy, enyém az arany./


_________________
Iryana Palota - Page 2 0510Iryana Palota - Page 2 1110Iryana Palota - Page 2 0310
Iryana Palota - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Strea Szomb. Szept. 18 2021, 14:38


Az eventet lezárom; a részvételért a következő jutalmakat kapjátok:

Szophie: 140 exp
Hinari: 35 exp

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Iryana Palota - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Iryana Palota - Page 2 Empty Re: Iryana Palota

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.