Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limen

5 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Pént. Jún. 25 2021, 11:40

Úgy tűnt, végre beszélgetni kezdtünk. Ez jó. Több szempontból is. Időt is tudunk húzni vele, és talán kitalálunk mindenkinek jó megoldást.
- Ehhez viszont semmi szükség a mi céhházunkra. - teszem magam elé Artemist, jelezve, hogy nem kívánok egyelőre támadni. Nem feltételezem, hogy nem tudják, hogy pillanatok műve ebből a helyzetből is lőnöm, de nem is szeretném velük elhitetni, hogy védtelen vagyok. - Az állandó szafarizáshoz a szomszédságunkban vannak még megvásárolható épületek. Illetve mi sem zárkózunk el tőle, hogy a kihasználatlan szárnyakban megfelelő díj fejében vendégeket fogadjunk egy-egy éjszakára, amikor éppen szafarizni akarnak. - vázolom a hirtelen vallós opciónak tűnő lehetőségeket. Mashimotoékkal is meg kellene beszélnem, ha újabb állandó lakókat akarnánk fogadni, így ezt nem ajánlom fel az újabb társaságnak.
Egy tapodtat sem mozdulok, hiába a nyílvessző.
- A társaim laknak odabent. És ő is a társam - mutatok Ríutoshira - Nem tehetem meg, hogy félreállok, ha az otthonukat fenyegetik. - nézek Marra, a közben csippanó üzenetjelzővel nem törődve. Remélem, hogy nem ragaszkodnak a céhház tulajdonlásához... Amit elmondtak az nem olyan indoknak tűnt, ami elengedhetetlenné teszi, hogy övék legyen a céhház.

// Chak tehát igyekszik időthúzni-tárgyalni,
Quentin pedig hallja a dolgokat az ablakból, amit be is csuk, és üzenetben továbbadja az infót a céhházban tartózkodóknak, hogy a fagyasztó fickó nincs már itt.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Pént. Júl. 16 2021, 10:02


Snowy terve nem rossz, ellenben az esemény időtartama alatt a rendszer megakadályozza, hogy egynél több játékos tartózkodjon a céhbankban, így bizony a szerelmespárnak, ha együtt akarnak lenni, ki kell lépnie a folyosókra. Nem mintha egyelőre bármilyen mozgást is észlelnének: a céhépület területére súlyos csend telepszik.

A céhkertben ezzel szemben izzik a levegő. A feketehajú kiscsaj jókedvűen lóbálja a lábát és fúj egy rágógumi-lufit, az íjászlány pedig láthatóan elgondolkozik kaszttársa szavain, az íját azonban nem ereszti le.
- Ha ideérnek a többiek, elég erősek leszünk hozzá, hogy a mienk legyen az egész. Ahogy az erőviszonyokat nézem, talán mi ketten is elbírunk veletek, főleg egyesével - pillant a céhházra.
- Ha ennyire akarod - vonja meg közben a vállát a lányka és egy villanással társa mellett terem.
- Teljes jogot kívánok arra az épületszárnyra - mutat a szafarihoz legközelebb lévő részre - A földszint mellé pedig egy istállót Angusnak - teszi hozzá. Lehet nem volt jó ötlet bevallani, hogy vannak kihasználatlan területeitek?
- Ha elfogadsz egy tippet, ne akarj vitatkozni vele - villan oda melléd a kiscsaj és súgja a füledbe, de úgy, hogy mindenki hallja - Rettentő önfejű.
A Mer-nek nevezett íjász erre megint felhúzza az orrát.
Nos, hogyan döntesz?

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 31 2021, 14:20

Nyá, valamit ír a rendszer, mikor maradnék az én kis Enhikém mellett, na lássuk… Mi az hogy csak egy ember maradhat a bankban a roham alatt?! Ez nem fair, Kayaba, hallod, nyá?! De legalább azt engedi, hogy a folyosón lehessek… Most képzeljétek, mi lenne, ha még azon se lehetne az ember! Azonban csend volt a folyosón… Olyan súlyos csend, hogy a mérleg lehet ki is írná, hogy error, ha meg lehetne mérni. Lehet, hogy Chakna elkergette a támadókat? Vagy éppen tárgyal velük? Vagy csak kevesen vannak? Jut eszembe erről, az a céh úgy tűnik nem jön, vagy már megvertük őket, amelyik Villámlást akarja… Vagy rájöttek, hogy nem itt van?? Jaj, remélem csak lemondtak róla, különben Enhikém aranszíve millió darabra fog törni, hiszen szereti a petjét, akármilyen goromba is néha napján! Bár sokat érett persze, de hát nya!

_________________
Limen - Page 4 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 4 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Szer. Aug. 04 2021, 14:59

Gyűlik az információ. Vannak még társaik. Ráadásul elég magabiztosak is.. Vagy minket néznek le ennyire... Egyik verzió sem tetszik... Kicsit sem.
Már az első szónál közbevágnék, de azzal is időt nyerek, hogy végighallgatom, és megfontolom az ajánlatát.
- Ezt nem fogjuk tudni azonnal megbeszélni. - sóhajtok végül, teljesen őszintén enyhe tanácstalansággal. - Nem tudom, hogy le lehet-e választani az épület szárnyąit, és a céhtársaimmal is meg kell beszélnem, mielőtt átadok teljesen egy épületrészt. - sorolom, megtartva az elgondolkodó ábrázatomat. - Azt hiszem... olyan 5-10 perc alatt viszont utána is tudok nézni, és a céhtagokkal is meg tudjuk beszélni. - hagyom a végére a javaslatom, és ha nem látszik úgy, hogy ellenükre van a dolog, lenyitom a menümet. Természetesen minden jártasságom aktív, és ha a szemem le is veszem az ellenfelekről, végig őket is figyelem. Illetve... Hogy biztosan nincs-e több társuk a közelben.
Először is az időt ellenőrzöm. Mennyit kell még kibírnunk? Ideérhet még az a nagyobb csapat, akiről beszélnek?
Azután a céhház menüjét hívom le, hogy ellenőrizzem  a beállításokat. Keresem is, amit ígértem, de inkább azt nézem, hogy a védelem a megfelelő szintre legyen állítva. Mindezt nem lassú, de nyugodt, és a tőlem szokásosnál azért lassabb mozdulatokkal teszem. Remélem, hogy eközben nem találok a céhház épületének kettéválasztását lehetővé tévő opciót, és akkor mutathatom is nekik, hogy nem áll módomban csak a szárnyhoz kapcsolódó jogokat átadni nekik. Az már csak nyílvánvaló, hogy nem kockáztathatom a céhtársaim otthonát azzal, hogy ők is ugyan olyan jogokat kapnak a beállításokhoz, mint mi...
Vetek közben Ryutoshira is egy kósza pillantást. Annak a képességnek meg kell szűnnie előbb utóbb, igaz?
Végül a céhtársaimnak írok üzenetet. Ha esetleg nézni akarnák mit, akkor kicsit várok, mosolygós, kérő tekintettel is jelezve, hogy ez most nem tartozik rájuk.

Chakna MINDEN CÉHTAGNAK írta:Ketten vannak kint egyelőre. De vannak még társaik. Megpróbálok megegyezni velük, de semmiképpen nem adjuk át az otthonunkat! Álljatok készenlétben, és halkan torlaszoljátok el az ajtót arra az esetre, ha nem sikerülne! Mashimotóéknak tolmácsoljátok, hogy leköteleznének, hogyha minden erejükkel mellénk állnának, és segítenének megvédeni a céhházat.

Ha ez megvolt, akkor tekintetemmel visszafordultam a támadók felé, illetve Ryutoshi felé. Még bíztam benne, hogy ők sem szeretnének feltétlenül harcot... De ha mégis... Arra is támadt egy ötletem, ami remélhetőleg kielégítő lehet.


//Tehát Chakna időthúz és tárgyal, Quentin az üzenetet megkapva beáll (magához mérten) összehordani a céhházat az ajtó elé, lehetőleg halkan.

Bocsi a várakozásért ^^"

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szer. Aug. 04 2021, 16:19


A Mer-nek nevezett vörös hajú lovasíjász türelme egészen a végén van már Chakna első mondatai után is, de amikor még elkezdesz üzenetet is pötyögni, végleg elveszíti azt:
- Inkább megszerezzük a céhházat és majd ti tárgyaltok velünk - húzza fel az orrát és a kiscsajjal együtt támadásba is lendülnek, jóllehet a villogó lányka egy ütemmel később kezd csak bele. Az első nyíl sikeresen beléd fúródik, ám ezután ügyesen tudod hárítani a másodikat, plusz a cukros kislány mindkét ütését is, bár az életcsíkod ígyis erős sárgában áll meg és ahogy azt tapasztalod, bizony mindkét ellenfeled képes lekétszerezni. Közben üzeneted csippan, de nem a céhtársaid válaszoltak: Charming a feladó. Vajon van időd harc közben elolvasni, mit ír, vagy fontosabb, hogy valahogy túléld a következő kört?


Chakna: 170/50 hp, 0 páncél

Pörgessük be kicsit ><

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Vas. Aug. 22 2021, 11:45

Nagy még mindig a csend odakint… Azt hittem ez egy céhház, nem egy temető! A Makimotokat se láttam mióta, az a legnagyobb bajom… Lehet, hogy készülnek ezek egy kiadós hátba szúrásra! Gyorsan írtam Lulunak egy üzenetet, hogy megkérdezzem, nála mi a helyzet, Villámlás megvan-e. De a csend még mindig aggaszt.
- Quentin-san, nem kéne Chakna-sant megnézni, minden rendben van-e vele? – Enhi remélhetőleg ha már eddig nem jutottal el a bankig, már remélhetőleg nem most kerül bajban, mikor senki se lesz ott rajta kívül. Közben kaptam levele Lulutól, hogy minden rendben, csak gyakorolni akartak jönni páran, de ugye zárva a dojo. De jó, hogy védett területen van, s nem tudják ott megtámadni őket!

_________________
Limen - Page 4 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 4 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Kedd Aug. 24 2021, 12:20

Túlhúztam. Ezt már azután láttam, hogy rámutattam: nagyobb horderejű ez a dolog annál, mint hogy rögtön megállapodásra jussunk. Már az a néhány másodperc is sok volt, amit az üzenet megírásával töltöttem.  Ráadásul piszok gyorsak mind a ketten.
Nem foglalkoznék a sárga életcsíkkal, ha nem lennének veszélyben a céhtársaim nélkülem.
Így viszont kénytelen vagyok foglalkozni vele. Mármint rögtön azután, hogy a elkerültem a három újabb csapást, talán a Hinarival vívott harcoknak hála. Hatalmas, óriási szerencsével. Így sem sok kellett, hogy majdnem vörösbe kerüljön a HP csíkom...
Közben az üzenetjelzőm is csipog, de nem tudok most foglalkozni vele. Előkaptam a túlpörgés potiont. lehajtottam, és már feszítettem is Artemist, az íjászlány válla felé célozva, és elengedve egy nyilat.
- Lányok, én szeretnék segíteni, hogy nektek is megfelelő helyetek legyen, de ezt úgy nem lehet, hogy fenyegettek. -sóhajtottam, koncentrálva, hogy lehetőleg ne érjen több találat. - Nem gondolhatjátok, hogy az otthonunkat csak úgy feladjuk. - jegyeztem meg, próbálva puhatolózni, hogy mi az, ami számukra is érthető, és elfogadható, és ami mentén juthatunk megállapodásra.
Az észlelésem közben jelezte, hogy valamelyik céhtag a csukott ablak mögül igyekszik az eseményeket követni.

//
Tehát, ha jól értem, a poti felhajtása után egy biztos támadásra van lehetőségem, amivel Mer-t célzom.

Túlpörgés Potion (20 HP-t gyógyít és a következő 4 támadásod biztosan talál és +10 sebzést ad.)
Illetve rajtam van: Az Élet Vértje (+5 Fegyverkezelés +3 Spec. Képesség +6 Élet +70 Páncél, minden harmadik nagykörben visszatölti a viselője maximális HP-jának 10%-át.) - Ez a hatodik kör, jelenleg ez +17 HP-t jelent

Artemis plusz sebzését se felejtsük, éppen nem tudom hogy áll ^^"

Quentin közben Snow kérdésére bólint, és elküldi a srácot a bankba kristályokért és potikért, ő pedig a legközelebbi ablakhoz megy, hogy felmérje a helyzetet.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 31 2021, 18:58


Az íjászlány nem úgy tűnik, mint aki meghallgatna téged: inkább csak horkant és felpillant az ablak felé, mintha ő is pontosan tudná, hogy van ott valaki.
- Én már elmondtam a feltételemet - húzza fel az orrát, az viszont váratlanul éri, hogy kompromisszumról beszélsz, mégis megtámadod: a nyilad tűpontosan ér célba és ha az előző találatod nem, de ez már belemar az ellenfeled életcsíkjába is:

Limen - Page 4 Hpcsikd

- Hát, ez nem volt jó ötlet - kommentálja a cukorkás lány és lopva céhtársára pillant.
- Ha te vagy itt a legerősebb, ez könnyű lesz - enged el Mer további két nyilat, a második nyomán pedig elsötétül előtted a világ.

A főtéren térsz magadhoz, távol, nagyon távol a céhházadtól és a társaidtól. Mihez kezdesz most? Rögtön felteleportálsz? Na persze... ha ezt is tennéd, olyan gyorsan nem tudod, hogy pár sötétebb figura le ne "támadjon" téged szinte azonnal.
- Szüksége van segítségre? Most akciósan felbérelhet bármelyikünket, vagy akár mindannyiunkat is! Csak mondja a helyszínt, adja a pénzt és mi megoldjuk magának! - ajánlkozik egyikük és ha nem vagy ellene az ötletnek, elregéli a részleteket is*. Vagy nincs erre időd? De talán... egyedül tényleg kevés vagy. Hogy döntesz?
Ha elolvasod Charming levelét, abban örömmel tájékoztat, hogy sikerült lebeszélnie a haverjait a támadásról, de cserébe tényleg vele kell töltened egy napot és éjszakát - persze ez még mindig kis ár a társaid védelméért, de vajon a nagyobbat képes vagy-e kifizetni idegeneknek? A levél egyébként nem szól védelmi segítségről, így maradsz te és a bérencek. Márha büszkeségedben nem küldted el őket már jóval korábban jó messzire...


* Az itteni szabályok alapján, azzal a különbséggel, hogy nem kérhetsz statokat és jártasságot, illetve 150%-os az áruk a topichoz képest.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Kedd Szept. 07 2021, 10:22

Kezdtem kétségbe esni. Nem tudtam kiigazodni ezeken a lányokon... Mintha amit a testbeszédük mutat, az nem teljesen illeszkedne ahhoz, amit mondanak... Színészeknél láttam talán ilyet... 
A támadásaik közben nem várhattam tétlenül, hogy az életcsíkom elfogy... Igyekeztem viszonozni a támadást, amivel egyszerre nem sikerült jeleznem, hogy egyáltalán nem örülök, hogy harcolom kell velük.
A gyorsaságkülönbséggel pedig nem tudtam mit kezdeni, mindkét nyíl eltalált, aminek következtében a Kezdetek városának főterén találom magam.
Rögtön előveszem a kristályomat, hogy visszasiessek a céhházba... de amint megjelenik a kezemben, leszólítanak.
Első pillantásra Artemishez kapnék, ha nem lennénk védett övezetben, és nem lennének túl közel... Aztán a tekintetem a kristályomra téved. Nincs erre időm... Nincs... De a többieknek nálam több segítség kell... 
Nagy levegőt veszek, és a részleteket félbeszakítva kérdezek.
- Mennyit kérnek? - 
Nem foglalkoztam az arannyal. Sokkal, sokkal fontosabb, hogy biztonságban legyenek a társaim.
Ha túl lassan válaszoltak (valószínűleg túl lassan válaszoltak) akkor a kezükbe nyomtam egy nagy zsák aranyat.
- 10. szint, Artes céhház. Most. - közöltem, és csak azt vártam meg, hogy előálljon akire "számíthatok" Remélem nem történt baj a céhházban. Mindenesetre nagyon siettem.

// Nos, azt hiszem 6 embert tudok felbérelni (jelezve a megfelelő topicokban) Őket viszem, és rohanok vissza a céhházhoz

Quentin közben visszavonul az ablaktól, jelzi a többieknek, hogy gond van, és még biztosabbá teszi a torlaszt az ajtó előtt.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Kedd Szept. 07 2021, 19:47


Enhi, ha nem bánod, kicsit belepörgetünk az eseményekbe, de természetesen nem ér téged semmi hátrány abból, hogy ebből a körből most kimaradtál, ugyanis nem írtam határidőt az előző körhöz. Ha pedig írsz 200 szót erre a körre (nem kötelező), akkor a körjutalmat is megkapod.


A céhházban maradók

Chakna elpixeleződését követően, aki az ablakban van, az láthatja, amint az íjászlány a fejét csóválja, majd lovát indulásra ösztökélve hamar az első emeleti ablak alá vágtat és már ugrik is fel oda. Quentin pedig hiába torlaszolja el a bejáratot, a cukorkás lány egy villanással egyszerűen bent van és jókedvűen kezd felfedezőútba a folyosón, ám ha találkozik is valakivel, nem igazán foglalkozik vele. A két megmaradt Mashimoto behúzódik az egyik szobába Mer elől, aki feltartott íjjal, rendkívül óvatosan halad előre.
Kintről pedig jégrepedés hallatszódik, ezzel együtt pedig hangok érkeznek a kapu felől.

Chakna

A zsoldosok felcsillanó szemmel fogadják el a zsák aranyat és úgy tűnik ezzel már meg is nyerted őket: további kérdések nélkül követnek téged a tizes szint teleportkapuján át, majd sietnek utánad az Artes céhház felé. (Hiszen teleport végcélok csak a főtereken, központokban vannak, céhházhoz nem lehet portolni közvetlen - legalábbis teleportkristállyal nem, és mivel mással nem készültél...) Menet közben úgy nézem nincs időd leveleket olvasgatni, amikor pedig végre odaértek, egyszerre több dolgot is felfedezhetsz: a jégdarab eltűnt és Ryuu látszólag értetlenül, de mindenképpen egy darabban tekintget körbe és emeli a pajzsát. Előttetek, már a céhkertben öt játékos sorakozik fel és támadják a lovagot. A kiscsaj és Mer nincs sehol, ellentétben a fekete paripával, aki fedezékbe húzódva prüszköl és nagyon nézi az első emeleti, nyitott ablakot. A bérenceid pedig a parancsaid várják.
Hogyan tovább?


Határidő: 2021.09.12.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szer. Szept. 08 2021, 17:06

Quentin elment az ablakból, s biztosabbá tette a torlaszt, amit nem értettem.
- Gond van, nya? – majd megkaptam a választ: naná, hogy gond van, az egyikük türelmetlen állat és kiküldte a csatatérről Chakna-sant, s bent is vannak! MEKK FOGUNK HALNI, MEKK FOGUNK HALNI, ME—pillanat, miért mekegek úgy, mint egy pesszimista kecske, nya? O.o Asszem láttam a Mashimotok nevét, így egy rövid, kedve üzenetet írtam nekik:


Snowcat írta:Drága, aranyos Mashimoto tagok, akik a céhház belsejében vannak: HOL A JÓ ISTENBEN VANNAK, MIKOR KÉNE A SEGÍTSÉG?!

Sok puszival: Snowcat

Rohantam a bankhoz, mert biztosan oda akarnak menni elsőnek, mikor megláttam az egyik ellenfelet:
- Nyáá, ne bánts, olyan fiatal vagyok! – de nem foglalkozott velem, fedezett fel tovább. Nya, s még a két Madam meg a Zselékirályok voltak furák… O.o Mondjuk azok szintjét még nem haladta meg, az tény! Na de gyorsan rohantam a bankhoz, aminek ajtaját Superman módjára téptem volna fel, ha ez a játék olyan témájú lett volna, s lenne olyan képességem.
- Kedvesem, ne kérdezz semmit, hagyj mindent a bankban és rejtőzz el valahova, a pincébe, a padlásra, az erdőbe, a szafariba, mit tudom én, oda, ahol nem sejtik a támadók, teljesen bejutottak, én addig felkészülök a támadásra Reginával s fedezlek ha kell!


//Amit Snowcat csinál: felkészül a támadásra, Enhi szökési kísérletéről meg Strea dönt

_________________
Limen - Page 4 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 4 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Szer. Szept. 15 2021, 13:55

Futás közben folyamatosan figyeltem, hogy áll a társaim életcsíkja. Kicsit megnyugtatott, hogy nem látok változást, és ez arra ösztönzött, hogy  még jobban siessek, nyomomban 6 zsoldossal.
Azért gyorsan írtam egy üzenetet küldtem a céhtagoknak.

Chakna írta:
Megyek. Ne csináljatok hülyeséget! A Bankot védjétek mindenképpen, máris ott vagyok segítséggel!

A céhkertbe értve megkönnyebbülve láttam Ryuut. És az őt támadó játékosokat is. Intettem az utánam loholóknak, hogy segítsünk neki, majd el is engedtem az első nyilamat a lovaghoz legközelebb álló támadó felé, nem futva tovább a kapunál. Még nem biztosítottuk az otthonunkat, nem kockáztathatok. 
Ezt a nyilat követte a következő... aztán mégegy, és így tovább egészen ameddig bírtam gyorsasággal és kitartással. Az, hogy mostmár viszonylag sokan voltunk, megnyugtatott kicsit. Korholtam is magam, hogy miért nem hívtam már az elején segítséget... Igaz ami igaz... most sem mertem a végsőkig való kitartásukra támaszkodni, de mégiscsak több lehetőségem van így.


//Khm, Tehát:
Quentin utána próbál csapni a bejutó lányoknak, de Chak üzenete miatt nem megy utánuk, hanem a bejáratot teszi szabaddá amennyire muszáj, hogy be lehessen jönni.

Ryu marad az eddigi mozdulatlan fal szerepben, hogy tovább tartson a páncélja

Chak a zsoldossereggel együtt az öt támadót veszi célba, és próbálja elpixelezni. (1. sor Chak, 2. 45. szintű 3. 40. szintű... stb

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Szer. Szept. 15 2021, 15:12

*és a kockák*

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 15 2021, 15:12

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#6 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#7 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Vas. Szept. 19 2021, 11:21


Rendben, hát... ahogy az egy-két környi harc után kiderül, a hat zsoldossal felvértezve az Artes-csapat erősebbnek bizonyul a céhkertben tartózkodó céhnél és bár az első körben mégcsak bele-belesebezni tudtok az életcsíkokba (és Chak el is hibázza a támadásait), de utána már egyszerűbben elintézitek a dolgot. Ryuu páncélja pedig bírja, mehettek tehát tovább.

Eközben a céhházban Quentin ugyan utánacsap a lánykának, de amaz csak a nyelvét nyújtva elvillan előle, vissza viszont nem támad: megy a céhtársához, aki eközben találkozik Snowcattal éshát... egy mosoly kíséretében elkezdi őt távolról követni, lopakodva, egészen a céhbankig.
Ott aztán felemeli az íját és a kedveséhez beszélő idomárfiúra szegezi azt:
- A pince és a padlás helyett inkább a céhház területén kívüli helyeket ajánlom - szól bele és lép egy kicsivel közelebb - Még most meneküljetek el, kérlek. A céhház a miénk, nektek nem akarok semmi rosszat - közli és engedi Enherielt kristállyal elmenekülni, illetve ha Snowcat is ezt tenné, úgy őrá is bólint, hogy nyugodtan. Láthatóan nem akar bántani titeket, csupán a céhház területéről kívánja, hogy elteleportáljatok, méghozzá minél hamarabb. És ha mindez még nem lenne elég, az idomárfiú üzenetjelzője éppen ekkor csippan; valószínű a Mashimotoktól érkezett válasz.
Vajon elolvasod most, Snowy, vagy inkább a menekülésre/támadásra koncentrálsz?

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Hétf. Szept. 20 2021, 16:20

Basszuskulcs (van olyan ám, nya!), követtek! De szerencsére legalább az volt az, amelyik nem támadt meg, ugyanis most se rontott ránk azonnal, hanem hagyta, hogy Enhikém a javaslatomra, bár fájó szívvel tette, de el teleportált, illetve nekem is megadta a lehetőséget, hogy ha akarom, én is el teleportálhatok a céhház területéről, így békésen meg lenne oldva a dolog. Mielőtt döntöttem volna, hát nem kaptam választ? Remélem nem vették zokon az írásomat, s nem sértődtek meg. S azt is remélem igazából, hogy nem esett bajuk.
- Ezt megnézném amíg döntök, ha megengeded, nya… ^^' - Ha engedi, akkor elolvasom, imádkozva, hogy nem miattam fognak ellenünk fordulni, ha nem, de zokon vették, akkor gyorsan megpróbálom megírni, hogy legfeljebb szólok Chakna-sannak, aki remélem időben visszajön, ha még megvan, hogy csesszen le ezért, hogy jobban érezzék magukat, hiszen mégis csak ők az idősebbek!


//Ha ellenfele enged annyi időt, Snowcat elolvassa a levelet, igazából azért, hogy ezzel is húzza az időt, hátha chakna visszaér

_________________
Limen - Page 4 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 4 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Csüt. Szept. 23 2021, 23:50

Lassabban ment, mint szerettem volna, és mint kellett volna... Sok időt elvesztettünk ezzel az öt újabb bitorlóval...
Így nem sokáig mertem gondolkodni a következő lépésen.
- Te, légyszíves maradj itt, és azonnal jelez, ha valaki érkezik még. - utasítottam az egyik felbérelt alakot. - Ti - fordultam a többihez - Menjetek a céhházba, egy vörös hajú íjászt és egy nyalókás kislányt keressetek, és szorítsátok ki őket. Óvatosan, erősek. - adtam nekik is ki a feladatot, végül Ryuuhoz fordultam.
- Ryuutoshi, te biztos ami biztos rohanj a céhbankba, és ha lehet, tarts távol mindenkit aki nem céhtag! - én pedig a gyakorlótermen keresztül indultam a céhházba, belépés előtt lekapcsolva a beállított mechanizmust, a másik ajtónál pedig visszakapcsolva azt annyi módosítással, hogy egy-két gyakorlóbábúnak ló alakot adtam.
Már csak azt reméltem, hogy még nem találtak rá a céhbankra, és esetleg félre tudom vezetni őket, hogy ne is találjanak rá.
Ezen gondolkodva... Visszafordultam a gyakorlóteremhez, és átállítottam. Hátha. A vörös lánynak valószínűleg így még érdekesebb lett a hely.
Ezután nekiindultam, hogy megkeressem akár a céhtársaimat, akár a két betolakodót.
- Angus! - kiabáltam közben néhányszor, nem telitorokból, de azért a céhház közelebbi részén lehetett hallani.

//Szóvaltehát

Ryuu siet ahogy tud a bankhoz
Quentin kissé komótosabban követi őt
Az egyik 30-as szintű zsoldos marad a kaput őrizni (egy lovag, ha lehet)
A többi 5 a céhházat kezdi átkutatni a leírásnak megfelelő lányok után
Chak pedig egy szafariba vezető istállót programoz a gyakorlóterembe, aztán a céhtársaihoz indul.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Pént. Szept. 24 2021, 09:36


Az íjászlány nem igazán örül az újabb időhúzási kísérletnek, Snowcat kérésére tehát csak felhúzza az orrát és megrázza a fejét:
- Úgy tűnik, nektek ez a stratégiátok. Váratni a másikat, de mire? - kérdezi és felpillant az órára, majd meg sem várva, amíg az idomárfiú megnyitja az üzeneteket, elereszt négy nyilat is és ezzel elpixelezi Snowyt és Reginát is - Hát ez könnyű volt - teszi még hozzá, csakúgy magának és már ott is van a céhbank bejáratának küszöbén.
Valamikor ekkor érhet oda Chakna és Ryutoshi, akik márcsak a társ pixeleit látják, ellenben úgy tűnik Angus szólongatásával sikerült felhúzni az íjászt, aki visszafordul és tekintetével először a lovat keresi, ám mivel a pet odakint kaparja a földet és horkant a legközelebbi ablak alatt, Mer is megnyugodni látszik. Bár ez a kis közjáték talán elég arra, hogy Chakna még útjára tudjon engedni egy nyilat és a zsoldosoknak is szóljon, a harc tehát folytatódik, ám Chak, számodra már a korábbiaknál nagyobb téttel.
- Nem szívesen ölnélek meg, így kérlek távozz - ajánlja még fel a kaszttárs, de mivel Ryutoshi rögtön eléd áll, a lány újfent felhúzza az orrát és bár elereszt pár pontos lövést, de a lovag páncélját még ezekkel sem tudja teljesen tönkretenni. A zsoldosok pedig érkeznek.
- A kislányt megtaláltuk, de folyton elmenekült előlünk. Át tud portolni a falakon - tájékoztat egyikük.
- Menő, mi? - feleli a cukros kislány a semmiből előkerülve és a megdöbbent bérencekre kacsint - Úgy nézem erős létszámfölényben vannak, mi, Mer? - kuncog, aztán egyszerűen csak belép a céhbankba és elkezdi nézegetni az ottani kincseket - Úúúú, némár, ritka nyersanyagok! És van tier négyes cucc is! - lelkendezik és ide-oda pattog az itemek között.
A zsoldosok pedig Chak, a te parancsaidra várnak.

Snowy eközben a főtéren tér magához petjével és ha megnézi a Mashimotok válaszüzenetét, akkor megtudhatja, hogy a vezetőjük elpixeleződésével ők inkább már nem vállalnának további kockázatot, mert nem akarnak rendesen is meghalni. Persze dönthetsz úgy, hogy írsz nekik valamit erre, Snowy, de lehet inkább sietned kéne vissza a céhházhoz, nem? Vagy félted az életed és inkább a dojo felé veszed az utad? Akárhogy is legyen, a végső harc eseményeiből már kimaradsz, ám délre még visszaérhetsz talán.



Határidő: ezen felül márcsak egy nagykört tervezek, így azt szeretném, ha a KÉT kört együttesen október 3-áig megírnátok. Azaz minél hamarabb írtok erre a körre, annál több időtök lesz majd az utolsóra. Hajrá hajrá!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szomb. Szept. 25 2021, 12:24

De izé, egyből lelőtt, pedig tényleg csak gondolkodásra kértem időt, nya! Remélem Chakna-san visszaér, mire kiszedi az egész bankot magának! Na de most megtudom nézni a levelet… MI AZ, HOGY ELFUTNAK INKÁBB, MERT A VEZÉRÜK KIESETT?! Bezzeg majd ostrom után jönnek követelni a „nekik kijáró” helyet, az tuti! Gyáva banda! Majd később dühöngök viszont, vissza kell érnem a céhhez, hátha még van esélyünk!
- Regina, utánam, nyá!
- Orvoshoz mész dinka, hogy nyávogsz, meg a döghöz beszélsz? – valaki beszólt, de csak annyit mondtam neki, hogy ha majd megtanulja, mi az etikett vagy mi kell ilyenkor, s elindultam szélsebességgel. Jajj, kár, hogy nincsen mount, de jó lenne most egy nagy feketepárduc!

_________________
Limen - Page 4 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 4 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Hétf. Szept. 27 2021, 22:37

- Ennyit arról, hogy a szafari közelsége és Angus fontos - morgok az orrom alatt látva ahogy a kislány a céhbankunkat kezdi nézegetni.
Nem igazán kellett szólnom a zsoldosoknak (Akik nem vagyok boldog, hogy így a céhbankot is láthatják), jöttek a nyalókás fruska után.
Nem állt szándékomban felidegesíteni az íjászlányt, és... meghalni sem feleslegesen, így Ryu mögött álltam meg.
- Figyeljetek - mondtam a lányoknak, közbe megpróbálva észrevétlenül jelezni a zsoldosoknak, hogy ha lehet, kerüljenek mögéjük a bankba. De legalábbis legyenek a bank területén. Úgy több esélyünk van. - Én sem szeretném, hogy bárkinek baja essen. Megmutatom az istállót, rendben? Nem igazán foglalkozunk lovakkal, így jóideje nem nagyon járt ott senki. - vezettem fel a rájuk váró látványt. Mert az istálló amit beállítottam a gyakorlóteremben, hát... Nem hinném, hogy bármely lovát szerető gazda szivesen tartaná az állatát azokban a szűk boxokban, a mocsokban. És hogy metakommunnikatívan is jelezzem, hogy tényleg nem áll szándékomban ártani nekik, az íjat a vállamra akasztottam.
Ha valamilyen csoda folytán bejött a próbálkozás, akkor bevezettem őket az edzőterembe, és bocsánatot kérve - mivel össze kell szednem a holomimat - rájuk csuktam az ajtót. És hát... Jeleztem mindenkinek, hogy a kertben fog folytatódni a küzdelem.
Ha a józanabbik felemnek lett igaza, és nem voltak hajlandóak a bankot otthagyni a lányok, akkor más ötlethez folyamodtam.
- Megértem - bólintottam, és a zsoldosok közül az egyik gyengébbre pillantottam - Kérlek, kísérd akkor addig a lovat az istállóba - utasítottam, bízva benne, hogy ezzel legalább az íjászt ré tudom venni, hogy elhagyja a céhbankot. Nem véletlenül lett olyan ideges, hogy a lovát szólongattam, ugye?
Közben csak megérkezett Quentin is, ami remélhetőleg adott alkalmat (ha nem, úgy Ryu takarását igyekeztem erre kihasználni), hogy Gyenge paralízis mérget tegyek az egyik nyilamra.
Akár sikerült kicsalni az íjászt a bankból, akár nem, nem húztam tovább az időt. Kilőttem a nyilat a teleportáló kislányra, és ugyan ezzel a mozdulattal intettem a "csapatomnak", hogy harcoljanak.
Én magam, Ryu által védve célirányosan odaugrottam a kirobbanó gyógyítókristályért, amit ki sem engedtem a kezemből a továbbiakban, hogy egy mozdulattal gyógyíthassam magam.


//Szóval. Így vagy úgy, de harc lesz.
Chak paralízis méreggel megkent nyílvesszőt lő Ven-ra (felső kocka) és felmarkolja a kirobbanó gyógyító kristályt
3 zsoldos a remélhetőleg paralizált lányt támadja (a gyengébbek) (A következő 3 sor)
3 pedig Mer-t (7-9. kocka)
Ryu most Chak pajzsa
Quentin pedig szintén Mer felé csapkod.(10. kocka)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 27 2021, 22:37

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#6 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#7 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#8 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#9 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#10 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Kedd Szept. 28 2021, 19:47


Mivel a felső reagban több hiba is szerepelt, userrel való megbeszélés alapján reagálom le a történéseket.

Noshát, a dolog úgy áll, hogy Ven a céhbankban van és csillogó szemekkel pattog ide-oda a jobbnál jobb itemek között, amíg Mer a küszöbön áll és egyelőre próbálja felmérni az erőkülönbséget. Addig te a zsoldosokat közül egyet beküldesz a céhbankba, amire ugyebár a szabályok értelmében rámegy a teljes köre, a többiek pedig kint maradnak és próbálják értelmezni a parancsaid. Nem, nem egy észlények, hiszen annyi a dolguk, hogy aranyért harcoljanak egy harcos világban, így miután - ahogy azt sejtetted is - az ajánlatod hidegen hagyja az íjászlányt, a kislány pedig nem is figyel oda rád, az egyiküket leküldöd a lóért. Vagyis küldenéd. Ha nem csak egy értetlen pislogást kapnál válaszul.
- Milyen istállóba? Az hol van? - kérdezi, ám közben csak azt láthatod, hogy Mer megforgatja a szemét és felhúzza az íját: úgy tűnik elege volt a beszédből.
-  Ha mind ilyen gyengék lesztek, mint a csajszi, aki dirigál nektek, hamar vége lesz - mondja és el is ereszt két pontos nyilat, ami az egyik, már sérült páncéllal rendelkező zsoldost sárgába is viszi.
És innentől szabadul el a káosz.
Mialatt te rájössz, Chak, hogy bizony teljesen, totálisan üres az inventoryd, ráadásul a felszerelt itemek közül eltűnt a rúnád is, addigra a bérencek rávetik magukat az íjászra, viszont a négy zsoldos közül (mivel az ötödik a bankban, a hatodik meg a céhház kapujában van) összesen egy talál be, ami még sárgába se viszi az íjász életcsíkját, de felmérgesíteni őt, na azt sikerül. Eközben a cukorkás kislány elkezdi bepakolni a saját inventoryjába a neki tetsző itemeket, a lövésed elől pedig nemes egyszerűséggel arrébb villan és még arra is van ideje, hogy kinyújtsa rád a nyelvét, miközben éppen az általad kiszemelt, Kirobbanó Gyógyító Kristályt veszi fel és kezdi el hangos szavakkal csodálni. Dönthetsz tehát, hogy bemész-e és esetleg megpróbálod megakadályozni, hogy több itemet ellopjon, vagy innen folytatod a rá való lövöldözést.

Eközben Snowcat nagy nehezen visszaér a céhház elé és azt veszi észre, hogy egy számára teljesen idegen, céhlogó nélküli fazon áll őrt a kapuban és ha esetleg az idomár megpróbálna bemenni, nagyon szigorú arccal és támadásra kész fegyverrel pillant rá. Ugye tudod, Snowy, hogy Reginával már valójában is meghaltok, ha mégegyszer lenullázódtok? Mit kezdesz ezzel a játékossal?



Nos, mégsem utolsó kör, mert kicsit több reagálnivaló akadt, mint azt előre számoltam. Az összesített határidőt így áttolom október 6-ra, de ezalatt két körnek le kell mennie még. Sok sikert! Wink

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szomb. Okt. 02 2021, 10:31

Nagy nehezen, nem tudom mennyi idő elteltével megérkeztem a céhházhoz, hú! Jó messze van, az már biztos! Deeee… Nem Enhike ismerőse állt a kapuban most, hanem egy ideges, céhlogó nélküli fazon, aki csúnyán néz rám. Mi folyik itt meg? Az biztos, hogy ha szó nélkül akarok bemenni, akkor megtámad, s meg is halok végleg. Gyáva Mashik, ha nem futottak volna el, nem lenne most ez! Azért megpróbálkozok beszélni a taggal, remélhetőleg úgy, hogy nem halok meg Reginával:
- Öhm, helló. Először is ki vagy? Másodszor ez még az Artes céhház? Harmadszor meg mi történik itt?? – Itt vesztettem el a fonalat, nyá!


//Snowcat nem próbál meg bejutni, ehelyett klrdezősködik a kapunál

_________________
Limen - Page 4 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 4 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Vas. Okt. 03 2021, 21:30

Nem tudom miért hittem, hogy egy csapat lődörgő zsoldos komoly segítség lesz… Tudtam, hogy nem fogják érteni miről beszélek, de reméltem, hogy lesz annyi eszük, hogy ezt ne árulják el ennyire óvatlanul… A tervem, hogy az íjászlányt elcsaljam valahogy így teljesen sikertelen volt. 
És hogy a nagy rohanásban nem foglalkoztam a felszerelésemmel… nos az hiba volt, amit úgy tűnik késő orvosolni.
Az íjászt lefoglalták a zsoldosok, így volt lehetőségem a bankba pillantani. És az ottani szerencsétlennek kiáltani.
-
Ne hagyd neki! - kiáltottam, de az eddigi teljesítményüket látva… Nem bíztam a véletlenre. - Balra a második méreg, Találd el! - utasitottam, miközben még egy nyilat lőttem a lány felé.

 scratch Chak támadja a nyalókás kislányt (#1)
    Quentin az íjász felé csapkod (#2)
    Ryu Chak pajzsa
    A bent lévő zsoldos gyenge paralízis méreggel felturbózva támadja szintén a nyalókás lányt (#3)
    A többi zsoldos Mert támadja tovább.(#4-7)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 03 2021, 21:30

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#5 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#6 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#7 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 4 Empty Re: Limen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.