Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limen

5 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Hétf. Aug. 31 2020, 18:22


1. hullám, ötödik kör

Hogy a Mashimotok észrevették-e a hangodban lévő, visszafogott dühöt? Nem, nem nagyon - ellenben udvariasnak vélt szavaidra már sokkal megenyhültebben bólintanak.
- Köszönjük, kisasszony - mondja közülük a legidősebb - Akkor így fogunk tenni. Fiúk, rendeződjünk csatasorba - tudatja a többiekkel és előveszi fegyverét.
Eközben a Fekete Özvegyek vezetője úgy dönt, meglepi Chaknát, ám arra nem számít, hogy a dolog pont fordítva sül el: a meglehetősen fakó, gyűlölettel és megvetéssel teli arcon először látsz meg meglepettséget, a nő pedig egy nyikkanás nélkül zuhan hátra... és szerencsédre pont a csapattársain landol.
- Uraim, itt a lehetőség - közli a Mashimotok vezére és megigazítja zakóját - A kardforgatót célozzátok. Ő jött legkésőbb, így ő a legkisebb - érvel és miután társai változó sikerrel támadták a céhvezére alól kikecmergő fiúcskát, ő maga két tűpontos ütéssel vet véget a létszámfölénynek.
- Nem is rossz - bólint - Még arany és tárgy is jár értük.
- Ezt... még megbánod, te szuka! - találja meg a hangját az árnyharcos nő és igyekszik minél hamarabb talpra állni. Nem, nem a Mashimotok tette zavarta - tekintete Chaknát keresi és szór felé villámokat.

Limen - Page 2 Hpcsikd

történések:

Chakna: 170/170 HP 80/25 páncél
Quentin: 150/150 HP 65/65 páncél
Ryutoshi: 250/220 HP 297/30 páncél

ellenfelek:


Határidő: 2020.09.03. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Pént. Szept. 04 2020, 10:57

A kis monológom elérte a célját, és a helyzet kezdett bíztatóvá válni. Jó. Talán nincs még veszve semmi.
Még jobban kezdtem megnyugodni, látva ahogy a pókkirálynő megrökönyödve kizuhant az ablakon a lökésem nyomán, egyenesen a Ryutoshinak lassanként gondot okozó társaira.
Mashimotoék erre nekilendültek, és nemsokára már a mi javunkra billent a mérleg.
Látva a rövid harcot és előzményeit, kezdtem érteni a helyzet hozta társaink "működését".
Így könnyebb lesz azt hiszem.
A vezér nő hangja visszaterelte rá a figyelmemet. Megbánom, mi? Ennél több kell, hogy megijesszenek.
Ki tudja, talán a vezérük nélkül a pókoknak elmegy a kedve az otthonunk zargatásától. Meg kellett próbálni, így mielőtt talpra állhatott volna, újabb nyilakat lőttem a karjai és a lábai felé. Nem, nem fog tovább ugrálni.

- Ryutoshi, ne hagyd felkelni kérlek! - szóltam le a lovagnak, aki a pajzsával igyekezett ezután ott tartani a nőt a földön, elállva a társai útját is, bár Mashimotoék támogatásával erre kevésbé volt szükség.

//Chakna lelövi az árnyharcos nőt, Ryutoshi a pajzsával igyekszik a földhöz szegezni ugyan őt.
Quentin az épületben pihen, amíg megteheti, Enhi és Snowcat pedig a céhbankban romantikáznak <3

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Pént. Szept. 04 2020, 11:35

*dobások*

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 04 2020, 11:35

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Limen - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Pént. Szept. 11 2020, 23:01


Na ez már csapatmunka a javából! Amíg Ryutoshi nem hagyja felkelni, a Mashimotok belesebeznek és végül Chakna első, tűpontos nyila el is pixelezi a felháborodott nőt.
- Azta...
- Inkább... tűnjünk el innen - néz össze a maradék két tag, majd elmenekülnek.




Gratulálok! Teljesítettétek az első hullámot!
Az óra hátralévő részében már senki sem téved a céhházatok környékére.


A menekülésre kényszerített játékosok minden esetben hagynak maguk után aranyat, ami érintésre a céhbankba kerül, ám akiket lenulláztok, azoknál egészen más a metódus. Elsőre talán fel sem tűnhetett és ennek több oka is van: először is azért, mert az utolsó csapást bevivő játékosnál jelent meg csak a pár szavas felirat, másodszor pedig, az is csupán 1 másodpercig volt jelen a látótér jobb alsó sarkában.
A szöveg a következő: "Loot hozzáadva a céhbankhoz. Előnyjog fenntartva."
És hogy ez mit is jelent pontosan? Minden elpixelezett ellenfél után aranyat és emellett a játékos egy vagy több véletlenszerű itemjét is megkaptátok, amit elsősorban az utolsó csapást bevivő játékos vehet ki a céhbankból. Persze az előnyjogról le lehet mondani, így ha az azt élvezőnek nincsen szüksége az itemre, úgy minden más céhtagja is kiveheti azt.




Az első hullám jutalmai:

2000 arany

[T2] Kemény Bőrcipő +4[4S] (+4 speciális képesség +20 páncél) /Chakna/
[T2] Sólyomgondozó Mellvért +4[4K] (+1 irányítás +4 kitartás +20 páncél) /Chakna/
[T5] Nehéz Gyöngyköpeny +3[3F] (+3 fegyverkezelés -6 gyorsaság +90 páncél) /Chakna/
[T5] Akvamarin Páncél +3[3S] (+4 gyorsaság +3 speciális képesség +55 páncél) /Chakna/
[T5] Napkalap +2[2F] (+15 fegyverkezelés +8 speciális képesség +35 páncél) /Chakna/



Folytatása következik...

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Kedd Okt. 06 2020, 19:57


2. hullám, nulladik kör

Lassan telik az idő és ha ti nem is, de a Mashimotok egyre türelmetlenebbek: egyre többször pislognak a céhház bejárata felé, egy alkalmas pillanatban pedig meg is szólítják Chaknát.
- Úgy tűnik nem jön senki. Bejönnénk és körülnéznénk - pillant rád a vezető izgatottan, társai pedig a szobákról és a kilátásról kezdenek el sutyorogni mögötte. Ha beengeded őket, még van jó húsz percetek eseménytelenül, ezalatt körbe lehet járni a helyet - de az is elképzelhető, hogy valamilyen indokkal kint tartod még őket, ugye? Hát, nem biztos, hogy fognak örülni neki, de ez a te, vagyis a ti döntésetek. Ha eszetekbe jut kisétálni a védett övezetbe, az élet-és páncélpontjaitok is visszatöltődnek, ám amennyiben nem, úgy sajnos a következő harcot is ezekkel az értékekkel kell elkezdenetek.
Mert harc, az lesz.
Muzsikaszó üti meg a fületeket; Hangrögzítő Kristályból szól és kifejezetten jó minőségű, hárfát és zongorát hallotok - nemsokára pedig a tulajdonosok is megérkeznek: két karcsú, feketehajú, elegáns nő, hófehér ruhában, nyakuk körül narancsszínű és vörös boával. Céhikonukon fehér alapon fekete F betű látszik.
- Clara, drágám, ez lesz a tökéletes! - csillan fel a vörösboás nő szeme, barátnője pedig bólint rá.
- De örülök, hogy pont erre sétáltunk! - toldja hozzá a narancsszín boás és igen, eddig tényleg nem célzottan errefele igyekeztek, csakhát... túl szép a céhházatok és túl jó helyen van.

Chakna: 170/170 HP 80/25 páncél
Quentin: 150/150 HP 65/65 páncél
Ryutoshi: 250/220 HP 297/30 páncél

ellenfelek:


Ebben a körben még átszerelkezhettek, ha akartok, de csak az előző hullámban kapott lootokból, az akkori szinteteknek megfelelően.
Határidő: 2020.10.11. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Hétf. Okt. 12 2020, 10:35

Sikerült. Az otthonunkat fenyegető legkomolyabb veszélyt elhárítottuk. Sóhajjal dőltem az ablak melletti falnak. Keményebb volt ez a menet, mint  hittem. 
Egy-két perccel később tápászkodtam fel, hogy csatlakozzam a kapu előtti társasághoz, közben ellenőrizve  Quentint, és megkérve, hogy minél előbb lépjen ki védett övezetbe, hogy visszatöltődjön az élete.
Kiérve ugyan erre kértem Ryutoshit is.
Ezután több figyelmet fordítottam a vendégeinkre.
- Kérem, maguk is gondoskodjanak róla, hogy visszatöltődjön az életük. - kértem őket. - Hálásak vagyunk a segítségükért - hajoltam meg a vezető felé.
Ezután az első dolgom volt kilépni a kapunk, hogy körbenézzek, és közben feltöltődjön az életem.
Míg az idő telt, gyorsan visszaállítottam az edzőtermet, így remélve, hogy hasonló sikerrel riasztja el a következő látogatóinkat is.Közben Snowcatnek egy üzenetet küldtem, hogy torlaszolja el a belső bejáratát.
Mikor végül viszonylag hosszas várakozás (de azért még nem kényelmetlenül hosszas) a Mashimotok vezetője hozzám fordult, mosolyogva válaszoltam.
- Biztosan lesznek még látogatóink, de nyugodtan nézzenek körül. - bólintottam - Azért, ha kérhetem, a délelőtt folyamán még ne nagyon merüljenek bele a felfedezésbe. Szükségünk lehet még a segítségükre - hajtottam fejet - Ha megbocsátanak, nekem sajnos egyelőre itt kell maradnom - mentem ki magam a körbevezetés alól,  és visszatértem az emeleti ablakba.
Telt az idő tovább, mire meghallom a zeneszót.
- Jönnek - szólok le a közben az udvarra visszarendeződött  Quentinnek és Ryutoshinak.
Hallva a beszélgetést, hirtelen ötlettől vezérelve viszont nem maradtam az ablakban.
- Fedezzetek, és ha lehet, ne látszódjon a bejárat - szóltam oda a fiúknak leugorva az ablakból, és a kapuhoz sétálva. 
Mikos öltözékem éppen ideális volt az ötletemhez, csak egy hozzá illő fehér kendőt kanyarítottam a fejemre, még inkább papnőssé téve ezzel a kinézetem.
- Hölgyeim, örömmel köszöntöm önöket a béke templomában. Kérem kövessenek, ha körül kívánnak nézni - hajoltam meg feléjük enyhén, és ha követtek bevezettem őket - Erre tessék, a templom védelme érdekében errefelé lehet biztonságosan megközelíteni a belső csarnokokat. - magyaráztam, mutatva az utat: Egyenesen az edzőterembe.
Ha pedig nem kapnák be a csalit: Még mindig ott volt a kezem ügyében Artemis, és Quentin meg Ryu fegyvere is.

//Szóval az edzőterem visszaállítva, a belső ajtaja eltorlaszolva, és Chakna egyenesen az edzőterembe vezeti a két hölgyeményt

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szomb. Okt. 24 2020, 13:42


2. hullám, első kör

A Mashimotok leplezetlen örömmel bólintanak rá az engedélyre és már be is nyomulnak az épületbe, annak minden egyes centiméterét megcsodálva. Hamarosan el is tűnnek szem elől, de nektek talán érdemesebb inkább a céhház környezetével foglalkozni: a megjelenő páros minden kétséget kizáróan kiszemelte magának az épületet.
- Ó, még fogadóbizottság is jön! - lelkendezik a vörös boás.
- Biztos jár személyzet is az épülethez. Csodálatos! - kontráz rá a másik és ahogy az íjászlány megérkezik, mindketten fennsőbbségesen előrenyújtják kacsójukat egy-egy kézcsókért. Aztán minden sejtés nélkül követik a lányt az edzőterem felé, de persze közben azért beszélgetnek is egymással:
- Mondjuk ezen a kerten lehetne mit szépíteni.
- Illetve új ruhát adni ennek a szolgálólánynak is. Ez az összeállítás egyszerűen gyomorforgató!
- Vajon milyen a szakácsuk?
- Én inkább az italok minőségére lennék kíváncsi. De lecsúszna most egy Martini!
- Igen, igazad van.
- Hölgyem! - szólnak utánad - Kérem először a szalonba vezessen be minket - kérik és ha eddig nem lett eleged belőlük és tudtad tartani a színjátékot, úgy arra terelheted őket, amerre csak kedved tartja.

Amíg viszont a céhvezér a két fehér nővel van elfoglalva, Snowcat az épületből mozgást hall az egyik nem frontra néző, első emeleti ablak felől. Persze az is lehet, hogy csak a Mashimotok ügyködnek... de lehet mégse? Szólni kéne Chaknának, vagy inkább nem zavarnád ilyen aprósággal?
Quentin és Ryutoshi területén csönd honol.

Chakna: 170/170 HP 80/80 páncél
Quentin: 150/150 HP 65/65 páncél
Ryutoshi: 250/220 HP 297/297 páncél

ellenfelek:


Határidő: 2020.10.28. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Vas. Okt. 25 2020, 10:39

Nyaaa, ha ez a két látszólag gazdag családból hölgy is azért jött, hogy elfoglalja a céhházat, akkor ez a legfurább taktika, amit valaha láttam! O.o De úgy tűnik a céhvezérünk, Chakna már ki is találta, mi legyen, s a Mashimotok is meg vannak oldva. Legalább ők nem is olyan veszélyesek igazából, csupán hiányzik nekik a kinti világban lévő otthonuk, nyaaa… Éppen elpihentem volna, mikor… Zajt hallok az egyik ablaknél, ami az első emeleten van! o_o Ráadásul nem is a frontra néző az! O_O Jaj nekem, most mi lesz?! Lehet a mashimotok csak, de ha nem, akkor meg az lesz a gond, hogy nem tudok időbe szólni nekik! Chaknának is kéne szólni, de lehet akkor a két hölgy pánikolni fog, ami szintén nem jó! Szóval az lesz, hogy megnézem én, mi ez! S szólok Reginának, hogy a másik oldalról közelítse meg az ablakot, hogy esetleg be tudjuk keríteni, bárki is az!

//amit Snowcat csinál:
Megnézi az ablakot, s Regina, a petje pedig ha lehetséges, a másik oldalról közelíti meg azt az ablakot

_________________
Limen - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Csüt. Okt. 29 2020, 21:51

Nem akadok bele a szerepbe. Nem tehetem.  Ha ennyin múlik, hogy harc nélkül eltántorítsunk egy támadót, nem engedhetem meg, hogy rajtam múljon. Mindkét hölgy  kapott egy-egy lehelet finom kézcsókot.
Az edzőteremhez menet pedig nem felejtek el sűrűn elnézést kérni a nem tökéletes összképért, elvégre a látogatók lelkibékéje az  első.
Nem okoz komoly nehézséget figyelmen kívül hagyni a ruházatomra tett megjegyzést. Érdekes módon elég csak arra gondolnom, hogy a  dámák pár perc múlva visítva fognak elrohanni, remélhetőleg Aincard legtávolabbi pontjáig, és máris halálos nyugalommal, pókerarccal vezetem őket az edzőteremhez.
- Ahogy óhajtják - hajolok meg az ajtó előtt, majd kinyitom, és előzékenyen intve magam elé engedem őket. Ha bementek, nincs több kérdésem, rájuk csukom az ajtót, ezzel már azelőtt útjára indítva a benti műsort, hogy körülnézhetnének.
Ha véletlenül nem akarnának előttem belépni... Akkor egyszerűen belépek velük együtt, hiszen én találtam ki a terem  mostani beállításait, nem tudott megijeszteni. 
Maradtam a becsukódó ajtó  mellett, és ha a drága hölgyek igyekeztek volna vissza a bejárat felé, készségesen nyitottam ki nekik az ajtót, hadd meneküljenek.
És... Azt hiszem Quentin faarca, és Ryutoshi eltántorító tekintete nem ösztökélte maradásra őket.


// Akkor bedobom a libákat az edzőterembe. Quentin és Ryu pedig támogatólag  figyelik az eseményeket.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 11 2020, 14:39


2. hullám, második kör

Snowcat, tehát ti Reginával felmentek az első emeletre és megnézitek, mi a helyzet: szerencsétlenségetekre nem a Mashimotokkal találkoztok és mivel nincs Észlelésetek, későn veszitek észre a két alakot is, akik a szobába másznak be éppen. A két hapsi rögtön beáll alakzatba, ahogy meglátnak titeket és rátok villantják hófehér fogukat:
- Mi vagyunk a Finest Four legsármosabb párosa!
Mindketten talpig feketében vannak, hófehér, szétzselézett hajjal és lehengerlő mosollyal - már ha hat rátok az ilyesmi. De ami a rosszabb, hogy mindketten kardforgatók és gyorsabbak is nálatok.
- Hé, Carlos, enyém a pet, tied az idomár - osztják fel maguk között gyorsan a feladatot és már támadnak is: a gyorsabb a vadmacskát célozza és bár a pet a férfi első támadása elől képes elugrani, a második már betalál, azonnal pirosba lökve az állatot. Közben Snowcat is kap egy ütést, igaz nem akkorát, hogy leessen a páncélja.
Nos, hogyan tovább? Mostmár igazán szólni kéne Chaknának nem? Odalent van az edzőteremben, így ha kiáltasz, szerintem biztosan meg fogja hallani... vagy ha ő nem, a Mashimotok vagy Quentinék egészen biztosan.

Chakna, a hölgyek minden kétség nélkül sétálnak be a "szalonba", de pechedre amikor kinyitod nekik az ajtót, elbotlasz a küszöbben és sajnos beleesel a sárba, arccal előre No Igaz a reakcióról így sem maradsz le:
- Fúúúj, ez sár?
- Beleragadt a magassarkúm!
- A tied is? Pedig ezt a Harold's Holidayban vettem, egyedi darab!
- Ne is mondd, szörnyű.
- Inkább várjuk meg a fogadóban, hogy Motóék elfoglalják és megtisztítsák a helyet.
- Mi meg majd visszajövünk, ha végeztek.
- Igen. A Finest Four leggyönyörűbb hölgypárosa nem vesz részt ilyesmiben! - panaszolják, majd merő undorral fordulnak feléd:
- Maga pedig, kisasszony, igencsak rossz munkát végez! Derékig ér itt a kosz és a díszlet is hátborzongató! - mondják, majd sarkon fordulnak és kitipegnek az edzőteremből, majd a céhház területéről is. De azért elcsípted néhány szavukat, ugye? Milyen következtetést vonsz le belőle? Lehet, hogy valaki bajba került, amíg te szerepet játszottál? Nos, merre, hogyan tovább?

történések:

Chakna: 170/170 HP 80/80 páncél
Quentin: 150/150 HP 65/65 páncél
Ryutoshi: 250/220 HP 297/297 páncél
Snowcat: 65/65 HP, 23/8 páncél
Regina: 33/3 HP

ellenfelek:


Határidő: 2020.11.18. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Vas. Nov. 15 2020, 12:16

Hát sajna nem a Mashimotok voltak az ablaknál, hanem két hapsi, akik a hajukra öntöttek egy vödör fehér hajfestéket és zselét…
- Ti meg kik vagytok, nya? – Bár nem hallottak, de bemutatkoztak, a Fineszt Four legsármosabb párosa… Hát haljak meg nya, ha nem melegek! De pechemre kardforgatók, s még döntésben is gyorsabbak, mint én, mert majdnem megölték Reginát!!!
- Öhm… Egy perc uraim… Elhagytam aaa… cipőm! – felkaptam Reginát, amennyire tudtam, s szaladtam el vele, s közben ordítottam, hátha hallja valaki:
- SEGÍTSÉG, MEGTÁMADTÁK A CÉHHÁZAT, S NEM BÍTOK EL EGYEDÜL VELÜK! – Szégyen a futás és a gyávaság, de hasznos ám, nya! Csak eszükbe ne jusson utánam eredni!


//Amit Snowcat csinál:
Megpróbál menekülni, közben segítségért kiált

_________________
Limen - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 18 2020, 22:41

Hát... Lehet túlságosan izgatott lettem, és így elmértem a lépést, amivel az edzőterembe vezettem a két buta libát. Így elbotlom, de egy sáros ruha legyen a legnagyobb baj. Főleg, hogy a mocsár magában is elégnek bizonyult, hogy a két dáma visszavonulót fújjon.
Finest... Four... Hogy az a...
Amint becsukódott a két grácia mögött a kapu, odaszólok a fiúknak.... 
- Még kettő van vala... - akaszt meg a céhépületből felhangzó - A céhépületben. Ryutoshi, kérlek, senkit neengedj be a kapunk, és azonnal jelezz, ha valaki érkezik! - korrigáltam. - Quentin, a főbejáraton gyere be, keresd Snowcatet, és üsd a támadókat ahogy tudod! -  kértem a harcost, befutva a céhházba, Snowcat hangja után, már közben kifeszítve Artemist.
Ha összetalálkoztam Snowcattel, gyorsan útbaigazítást kértem, hogy merre találkozott a támadókkal, meghagytam, hogy gyógyítsák fel magukat, és arra fele folytattam az utat, mostmár valamivel lassabban, és óvatosabban.

Amint megláttam az alakokat, akiket a nap során eddig nem láttam még (Mashiotóékat igyekeztem nagyon megjegyezni még az udvaron)

// Szóval, keresem a támadókat, akik nem ismerősek az udvarról, és lövöm az erősebbnek tűnőt, ha elfogy az életcsíkja, és még tudok, akkor pedig a másik is kap egy-két nyilat. Quentin közben a főbejáraton jön ugyan ide. Ryutoshi pedig a kaput figyeli.

Artemis minden találattal egyel többet sebez, max +9 sebzésig

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 18 2020, 22:41

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 09 2020, 11:40


2. hullám, harmadik kör

Hát, a hapsik sem osztottak többet észre, mint a nők magassarkúban:
- A cipőd? - kérdezi az egyik.
- Persze, megvárunk, Hamupipőke - röhög fel a másik és egyszerűen csak hagyják elmenni Snowcatet és Reginát. Chakna pedig hamarosan érkezik, ahogy a lövés is tőle.
- Nohát, egy angyal.
- Egy mérges angyal.
A zselézett hajú pasik egymásra kacsintanak és kétoldalról közelítik Chaknát majd támadnak is rá: az első vágást az íjászlány még képes hárítani, de így pont belemozdul a másik, egyébként elég pontos vágásba.

történések:

Chakna: 170/170 HP 80/65 páncél
Quentin: 150/150 HP 65/65 páncél
Ryutoshi: 250/220 HP 297/297 páncél
Snowcat: 65/65 HP, 23/8 páncél
Regina: 33/3 HP

Limen - Page 2 Hpcsikd

ellenfelek:


Határidő: 2020.12.13. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Hétf. Dec. 14 2020, 15:49

Macska almot tojok ide mindjárt, ezek a zselékirályok bevették a cipős füllentésemet, nya! Biztos belefolyt a zselé a fülükön át az agyukra is! Szóval elfutottam, közben kiáltottam, hátha hallja valaki, s reménykedtem, hogy valamivel fel tudom gyógyítani a petem HP-ját. Talán ha kimennék a védett területre, oszt felgyógyulna! De mi van, ha megadásnak jelzi az egész dolog, amit Kayaba talált ki? Ha összefutok bárkivel, goyrsan megkérdezem:
- Pet ihat Potiont, vagy ki tudunk úgy menni védett területre, hogy nem jelzi megadásnak a dolog?! – Reméltem valamelyik mükődni fog, mert szegény Reginát nem akarom elveszteni, mert nem csak az én szívem törne össze, hanem Enhikém állatszerető szívecskéje is, nyaaa!


//amit Snowcat csinál:
Megpróbál Reginával megitatni egy Potit, vagy kimenni a védett területre abban a reménybe, hogy visszajöhet ide, hátha Regina Hp-ja felgyógyul

_________________
Limen - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 14 2020, 21:30

Összefutva Snowcattel megnyugodtam, mert nem loholtak utánuk a támadók. Megnyugtató. Miután pedig megmondta, hol látta őket, határozottan bólintottam, és már futtában válaszoltam a kérdésre:
- Mindenképpen menjetek ki védett területre, és gyógyuljatok fel mielőtt visszajösztök - kértem, bár a hanghordozásom inkább utasító volt. Nem az a céhvezér vagyok, aki megmondja a céhtagoknak hogyan éljenek, de... Ahhoz ragaszkodtam, hogy biztonságban legyenek, márpedig Regina életcsíkja nem festett jól. Nagyon nem.

Végül egész könnyen megtaláltam a két kísértetiesen ismerős kisugárzású alakot, egy nyilam célba is talált, nagyjából a harmadát eltüntetve az egyik pojáca életcsíkjának.
És az is kiderült, hogy meglepően gyorsak. Mire hátraléptem, mikor felém mozdultak, már el is tűnt a távolság, amit tartani igyekeztem, és bár az első csapást tudtam hárítani Artemissel, a második viszont éppen emiatt találja el a karomat vörös pixelcsíkot húzva maga után.
Kissé el is lökve magamat a kivédett kardtól, valamelyest újra távolságot szerzek, és elengedek egy újabb nyilat.
- Angyalhoz illően üzenettel jöttem. A cicuskáitok a főtéren várnak titeket - vetettem oda a lövéssel együtt, feltételezve, hogy valami ilyesmi lehet a kifejezés, amit a két nőre használnak.
Közben megérkezett Quentin is, és néhány lusta csapással "támadott" a még sértetlen bájgúnárra.


//Chakna a kardforgatót, Quentin a másik jómadarat támadja, passzív képességet próbálva aktiválni. Felül Chakna, alul Quentin kockái.

Képességek:
Név: Lazy Strike
Típus: Permanens
Leírás: Quentin meglehetősen lustán forgatja a fegyverét, és csak akkor veszi komolyabban a harcot, ha bajba kerül.
Hatás: Quentin minden elhibázott támadása után kap egy jelzőt, sikeres támadás esetén azonban a jelzők aktuális száma után kap valamiféle bónuszt.
- Egy jelző: 30% bónusz sebzés a támadásához.
- Két jelző: 20% halmozható sebzésbuff a harc végéig.
- Három jelző: A sebzése fele vérzésként jelentkezik három körön keresztül.
- Négy jelző: Fix találat, és ötszörös sebzés a támadáshoz.
Korlátok: Fegyverkezeléstől függetlenül csak 5 vagy felette talál a kockával, találati esélyt javító képesség vagy item pedig a sajátját leszámítva nem hat rá. Sikeres találat esetén a jelzők nullázódnak.

Név: Momentum Shift
Típus: Passzív
Leírás: Quentin támadásait a fegyvere súlya és lendülete viszi elsősorban, és ahogy az halmozódik, úgy gyorsul a mozgása. Aztán egyszer csak kibillen az egyensúlyából...
Hatás: Minden egyes elhibázott támadása 0.3 SP halmozható bónuszt ad permanensen a képesség aktiválása után, a harc végéig.
Korlátok: Abban a körben, amikor extra támadást nyer a képességével, az extra támadása fixen nem talál. Ha az extra támadás négy jelzővel következik be, ez a korlát nem érvényesül.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 14 2020, 21:30

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Limen - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 17 2020, 21:45


2. hullám, negyedik kör

Miközben Snowcat, ölében Reginával a védett övezet felé halad, Chakna és Quentin veszik kezükbe az irányítást. A két zselézett hajú ugyan nem igazán érti Chakna szavait (és ezt értetlen, zavart összenézésük is alátámasztja), de azért igyekeznek tőlük telhetően reagálni rád:
- Ők üzenik ezt?
- A főtéren voltál? - teszik fel a kérdést, de fejet vakarni nincs idejük: Chakna pontos találata nyomán a gyorsabb hapsi elpixeleződik, a másikat pedig olyannyira meglepi, hogy a vele szemben álló harcos nem csak egyszer, hanem kétszer is képes felé lendíteni fegyverét, hogy - bár az elsőt játszi könnyedséggel hárítja), a második csapás bizony eléri őt... és ezzel rögtön pirosba is löki az életcsíkját.
- Ez aztán nem kóser! - pislog rátok, majd több szó nélkül sarkon fordul és az ablakon át próbál kereket oldani. Chakna, te még lelőheted, ha akarod... vagy meg sem próbálod és inkább hagyod elszaladni? Nos, ez csak rajtad áll.

A környék ezen kívül nyugodt. Ryotoshi orrára rászáll egy légy.

történések:

Chakna: 170/170 HP 80/65 páncél
Quentin: 150/150 HP 65/65 páncél
Ryutoshi: 250/220 HP 297/297 páncél
Snowcat: 65/65 HP, 23/8 páncél
Regina: 33/3 HP

Limen - Page 2 Hpcsikd

ellenfelek:


Határidő: 2020.12.24. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Pént. Dec. 18 2020, 19:26

Nem egészen erre számítottam, amikor közöltem, hogy a nőik a főtéren vannak, de... A hatás így is megfelelt. Értetlenségükben, és meglepetésükben a találatom visszaküldte a négyes harmadik tagját a főtérre, a negyediknek pedig Quentin találata majdnem levitte az életét.
Még csak rá sem kellett néznem a harcos srácra, hogy teljes egyetértésben figyeljük, ahogy kimászik a csávó az ablakon. Ha kicsit türelmetlenebb vagyok, még segítettem is volna neki, bár azzal lehet nem a lábán távozott volna a céh területéről.
Ennyi volt? Ők is belátták, hogy marhaság megpróbálni elvenni, ami a miénk? Remélem. Gyorsan ellenőriztem Snowcat és Regina életcsíkját.
- Azt hiszem ideje átöltöznöm. - mosolyogtam megnyugodva Quentinre, hálás biccentéssel, és beléptem a nem messze nyíló szobámba, megtöröltem magam, és tiszta ruhát kattintottam magamra.
Ha eközben nem történt semmi, és volt időm, akkor egy darabig az ablakból néztem, hogy mi a helyzet a kapunál, aztán megkértem Ryutoshit, hogy jelezzen, ha érkezik valaki, és Mashimotóéknak néztem röviden utána, már csak illendőségből is, mielőtt magam is kilépte a védett területre.


//Szóval Ryu elhessegeti a legyet és marad a bejáratnál. Q marad a céhépületben és a bejárat közelébe cammog, Chak pedig sármentesíti magát, helyrehozza a páncélját, és utánajár Mashimotóéknak.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Pént. Dec. 25 2020, 17:32

Nem tudom, mi volt, de ha jól hallottam, Chakna elrendezte a dolgokat, éljen! Na szóval, gyorsan elszaladtam a védett területre, ahogy a vezérasszony mondta, hogy Regina HP-ja visszatöltődjön.
- Tessék Regina, gyógyulgass csak! :3 – bíztatom, miközben nézem, hogy egyre több pont jön a zölddé váló csíkba. Azért veszek neki vizet, hogy igyon, még ha nem is kell neki, azt hiszem, meg veszek Enhikémnek is, meg magamnak is, majd úgy megyek vissza fütyörészve a céh épület felé. Azért néha nagyon figyelek, nem-e követnek, főleg mivel nincsen észlelésem s hasonlók, hogy időbe odakapjam a fejem, nya! Remek, most már olyan érzésem lett, mintha követnének!


//Snowcat kiment a védett övezetre, hogy Regina HP-ja ismét teljes legyen, s megy vissza a céhépülethez

_________________
Limen - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Limen - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 31 2021, 11:13


A Finest Four elmenekült, a beálló csöndet pedig csak az a kis légy töri meg, aki nem hajlandó távozni a lovag orrának közeléből. Egyelőre jók vagytok, de baljós, hideg szelek közelednek...




Gratulálok! Teljesítettétek a második hullámot!
Az óra hátralévő részében már senki sem téved a céhházatok környékére.


A menekülésre kényszerített játékosok minden esetben hagynak maguk után aranyat, ami érintésre a céhbankba kerül, ám akiket lenulláztok, azoknál egészen más a metódus. Elsőre talán fel sem tűnhetett és ennek több oka is van: először is azért, mert az utolsó csapást bevivő játékosnál jelent meg csak a pár szavas felirat, másodszor pedig, az is csupán 1 másodpercig volt jelen a látótér jobb alsó sarkában.
A szöveg a következő: "Loot hozzáadva a céhbankhoz. Előnyjog fenntartva."
És hogy ez mit is jelent pontosan? Minden elpixelezett ellenfél után aranyat és emellett a játékos egy vagy több véletlenszerű itemjét is megkaptátok, amit elsősorban az utolsó csapást bevivő játékos vehet ki a céhbankból. Persze az előnyjogról le lehet mondani, így ha az azt élvezőnek nincsen szüksége az itemre, úgy minden más céhtagja is kiveheti azt.




A második hullám jutalmai:

1000 arany

Chakna: [T3] Holdjáró +3[3F] (+3 fegyverkezelés +13 speciális képesség)
Chakna: [T3] Jetimintás Gyűrű +3[3S] (+14 kitartás +3 speciális képesség)


Folytatása következik...

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 31 2021, 17:50


Harmadik hullám, első kör

Mivel mindenki feltöltötte az életét és kellően felkészült a folytatásra, az hamarosan el is következik - talán túl hamar is: a céhkert felett egy fiatalkorú sólyom száll el hangtalan, hatalmas árnyéka egy pillanatra sötétbe borítja a bejáratot. Ha ráfókuszáltok, két indikátort is kijelez és talán csak most tűnik fel, hogy bizony ül rajta valaki.
- Szóval ez a híres Anatole volt lakhelye? - hangzik közben a kertkapu felől, amit egy nagydarab harcos férfi pallosával röhögve tör darabokra, három társa hahotázásával kísérve - No fiúk, nézzük meg azt a szobát közelebbről is - mondja és már nyomulnak is be a kertbe. Céhjelük egy ökölbe foglalt pallos.
- Szerintem ezt elszúrtátok - szól utánuk egy aprócska, felvágott nyelvű csajszi, aki eddig úgy eltűnt a férifak mögött, hogy talán észre se vette senki. Pink masnis, copfos fekete hajába cukordarabok vannak beillesztve, kezei a kapucnis, zöld pulóverének zsebében, fejével pedig - szavait alátámasztva - az út felé int: onnan még két csapat közeledik, egyenesen a céhház felé.
- Téged hamar elintézünk, kicsi lány - fordul vissza a harcos fenyegetőn és már emeli is a fegyverét.
- Áh, ugyan, előbb őket kéne - vigyorog rá a csajszi, majd Chakna felé kacsint és egy villanás kíséretében, mintha csak egy glitch került volna a rendszerbe, eltűnik. A harcos értetlenül pislog, tekintete viszont megakad a felétek igyekvőkön. Hangosan horkant egyet, aztán visszafordul a céhház felé és társaival együtt futólépésben megindul az ajtó és az azt védő lovag irányába: úgy tűnik, nem szándékoznak megvárni a többieket.
A Mashimotok ekkor térnek vissza az előtérbe a felfedező körútjukról.
A sólyom a kert túlsó vége felé veszi az útját, immáron őt lovagló játékos nélkül. Észlelésetek több játékost is jelez abból az irányból.
Az utcáról összesen hatan érkeznek.
Erős szélvihar süvít végig a kerten.
A légy nem tágít Ryu orráról.
...
És mégis ki volt az a kiscsaj és honnan lehet olyan ismerős?


Határidő: 2021.02.05. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Limen - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Pént. Feb. 05 2021, 23:42

Nem tetszett, amit az észlelésem jelzett, bár nem ijedtem meg a széttört kaputól. Sokat nem jelent, de erőfitogtatásnak nem utolsó.
Sokkal inkább aggasztott, hogy a komoly gondnak tűnő kislánycsapat is megérkezett velük Egyszerre, és fölöttünk is körözött egy pet. Sok lesz ennyi ellenfél.
Gyors megoldásnak valahogy...
Remélve, hogy segít, hozzávágtam a kislánnyal veszekedő alakhoz egy illúziókristályt. Higgye azt, hogy a kislányok el akarják pusztítani az épületet, és Anatole teljes hagyatékát. Nem tudhattam, miért akarják látni "azt a szobát", de úgy tűnt, valamiért fontos nekik hogy lássák. Reméltem, hogy működik.
Ezután leszóltam Ryunak, és a visszatérő Mashimotoéknak.
- Ryutoshi, mindenképpen akadályozd meg, hogy bárki  bejusson az ajtón. - szóltam a lovaghoz - Uraim, kérem, segítsenek neki! Attól félek, nem a kapu lesz az egyetlen, ami összetörik, ha bejutnak - kértem a helyzetben elérhető legudvariasabb hangomon új bajtársainkat, hálát adva, hogy az épületnek nincsen bejárata a másik oldalon. Azért írtam egy üzenetet Quentinnek, Snowcatnek és Enhinek, hogy nagyon figyeljenek, és azonnal szóljanak, ha bejut valaki!
Ezután minden jártassággal figyelve a céhház területét, kerestem, hol lehet az eltűnt, ismerős benyomást keltő kislány. Ha megláttam bármi jelét annak, merre jár, azonnal, gondolkodás nélkül lőttem rá - Félig tudatosan nem őt célozva, hanem a mozgását igyekezve megakasztani.

// Chak: Illúziókristályt használ a nagydarab harcoson, és jártasságokkal keresi az eltűnt kislányt, rálőve ha észreveszi (1.sor)
Ryu:  Képességei ha jól értem aktívak, nem támad, de lecövekel az ajtóban, és lök egyet a pajzsával mindenkin, aki megpróbál bejutni
Quentin: Ha idegent észlel, megpróbálja elhessegetni néhány magabiztosnak ható fegyverlendítéssel (2.sor)

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 05 2021, 23:42

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 2 Empty Re: Limen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.