Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Limen

5 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szomb. Feb. 06 2021, 09:27

Nya, sikerült Reginát megmentenem, éljen! De Azonban úgy hiszem jött már a többi támadó is, amit Chakna üzenete is megerősített! Gyorsan megnézem az én Enhikémet, hogy jól van-e, aki megnyugtatott, hogy minden rendben, nem kell ennyire aggódnom érte.
- Attól még mindent meg fogok tenni, hogy megvédjem a kis hercegnőmet, s a griffmadarát, nya! – mondom lovagias stílusba, s úgy döntöttem, azt a folyosót figyelem fel-le járkálva, amelyiken a céhbank bejárata van. Még mindig fenáll az esélye sajnos, hogy akármikor jöhetnek azok, akik Villámlást akarják, mert eddig egyik se tett még utalást se arra, hogy ők lennének azok. Ez olyan bosszantó, nya!


//amit Snowcat csinál:
Fel-alá járkál a folyosón, ahol a Céhbank bejárata van.
Ha jön támadó: gyors üzenetbe szól Chaknának, s megpróbálja a betolakodót támadni. (2 kocka)
Ha nem jön támadó: Nem csinál asemmit a őrjáratozáson kívül
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 06 2021, 09:27

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 07 2021, 16:53


Harmadik hullám, második-harmadik kör

Chakna, a kreatív cseled szerencsédre abszolút beválik: a nagydarab harcos úgy mered a cukorka hajcsatos kislányra, mint aki minimum most azonnal szét akarja szedni őt darabokra és ekképpen is indul meg felé.
- Wááá, hé, hagyjál, hallod!? - ered futásnak a lányka és hála képességének átvillog a falon kívülre, amit viszont a harcos - a kertkapuhoz hasonlóan - egy részen darabokra tör.
- Ti átkozottak! Lerombolnátok a céhházat, mi!? - üvölti és eszébe sem jut, hogy éppen pont ő tesz hasonlót. Mérgében a csajszi nyomába ered és még láthattok valahonnan messzebbről egy hatalmas jégkristályt, ami majdnem az égig szökik, de talán nem is figyeltek oda rá, hiszen... közben itt, a kerten belül sem áll meg az élet.
A harcos két társa zavartan pislog egymásra, majd inkább rárontanak Ryutoshira, akinek páncéljából nem sokat tudnak leszedni, mivel időközben Quentin, a Mashimotok és lehet te is, Chakna, tesztek róla, hogy életük hamar elérje a nullát. A harmadik harcos már útközben is kissé lemarad, ezt látva pedig inkább fogja magát és szitkozódások közepette elteleportál.
A fiatalkorú sólyom visszatér és újabb játékost tesz le a tetőre, majd visszakanyarodik az erdő felé - persze csak ha hagyjátok neki. A két tetőn lévő játékos az egyik erkély felé igyekszik; Snowcat és Regina hallhatják is lépteiket maguk felett, ha nem a földszinten tartózkodnak.
- Figyelem! Első támadás, cél és lő! - érkezik meg a következő csapat is: két lovag és három íjász; előbbiek hatalmas pajzsukkal lecövekelnek a céhkerten belül valahol féltávon a kapu és az épület között, az íjászok pedig mögülük lövik ki nyilaikat, egyenesen Quentinre... akit ha Ryuu bevédett, úgy a lövedékek egy híján a lovag vértjén koppannak. Amire viszont nem igazán figyelnek oda, az a nemsokára betoppanó, ki tudja mennyiedik gárda, akiket Észlelésetek már jelez az utcáról, de még nem látjátok őket. Ők összesen négyen vannak és nem lehet kétségetek afelől, hogy az Artes céhházra fáj a foguk - nekik is.

ellenfelek és történések:

Ryutoshi: 297/157 páncél
(Kérlek valaki írja le a jelenleg aktív képijeit újra, köszönöm.)


Innentől dupla körökkel megyünk, egyrészt mert nagyon elhúzódna máshogy, másrészt mert az ellenfelek nemcsak veletek, hanem egymással is el lesznek foglalva, azt pedig nem szeretném kiskörönként vezetni. A dobások tekintetében arra kérlek titeket, hogy ha támadtok, dobjatok játékosonként mindig 8-at.
Köszönöm.


Határidő: 2021.02.11. 23:59
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal0/0Limen - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Kedd Feb. 09 2021, 16:09

Nyaaa, nem tudom, mi folyik kint, de ha jól láttam az egyik ablakból, kiverték a kertkaput! S ki fogja ezt kifizetni nekünk szerintük, maga a Rádió Démon, mi?! Éppen kikiabáltam volna nekik, hogy ez nem lesz nekik ingyen, mikor Regina jelezte a sólymot.
- Majd kapsz csirkét, ha vége az egésznek, ne zavarj most Regina! – Na de akkor hallom a lépteket! Nyáá, a tetőn is vannak! Mi lesz, ha bejutnak a Bankhoz?!
- Regina, Menj Enhikéhez, s védd meg bármi áron, én gyorsan szólok Chaknának! – s amíg a hópárduc elszaladt, én írtam Chakna-sannak, hogy a tetőn is vannak! Várjunk, de rég hívtam így valakit, nya… Basszus, miért ilyenkor gondolkodok ilyeneken?!


//amit csinál:
Ha jönnek a folyosón, támad 2x, Regina közben Enheriel-hez megy, hogy vigyázzon rá a Céhbanknál
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 09 2021, 16:09

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Pént. Feb. 12 2021, 23:06

Lassan kezdtem kiborulni. Fogjuk rá, hogy a kristály bevált, így két ellenfél legalább ideiglenesen távozott a színről. Eddig még nem lenne rossz, csakhogy voltak még rengetegen.
Ha ideér a még közeledő társaság összesen 12 ellenféllel kellene kezdenünk valamit...
Az a szerencsénk, hogy nem együtt dolgoznak, így talán kicsit feltartják egymást is... remélem. Mindenesetre nem számolhattam erre.
A legfontosabb az volt, hogy jól válasszak sorrendet.
Vagyis hát... Valahogy a helyzet hozta magát. Legszívesebben rohantam volna Snowcat üzenetére segédkezni, de nem tehettem. Idekint sokkal rosszabb a helyzet akkor is, ha történetesen van egy ellenfél, aki felszívódott valahova. Rá tekintettel folyamatosan figyeltem a jártasságaim jelzéseit, miközben a felálló íjászcsapatot pécéztem ki magamnak. A többieknek velük gondja lehet.
Lehajtva egy potiont, gondosan célozva igyekeztem kilőni a pajzsokat, amint pedig eltűntek a páncélpontok a lovagokról, az íjászokat kezdtem lőni.
- Kérem, segítsenek a lovagokat hazaküldeni - kértem új lakótársainkat, hogy ne kelljen arra is figyelnem, hogy a védekezők mit csinálnak.
Bíztam benne, hogy Quentin és Ryutoshi vezetés és külön kérés nélkül is feltalálja magát. Pontosabban Quentin, mert azt reméltem, Ryu marad ahol van, és nem mozdul az ajtóból.
A jártasságaimon kívül ezután nem figyeltem másra, csak a célpontjaimra a nyílhegy végén. Nem érdekel, ha én belehalok, de nem engedem, hogy földönfutóvá váljanak a céhtársaim.


// Szóval, Chakna megiszik egy pontosság potiont és lecsapja a lovagok páncélját, és ha ez sikerül, akkor az íjászokat támadja. (+9-ig Artemis találatonként +1 sebzést ad) - 1. sor
Ryu az ajtóban tart fel bárkit aki megpróbál belépni
képik:
Quentin suhint párat a lovagok felé Chakot támogatva (képik nála is működnek). - 2. sor
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal9545/9700Limen - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 12 2021, 23:06

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szomb. Feb. 27 2021, 20:21


Harmadik hullám, negyedik-ötödik kör

Céhkert

Chakna, a terved alapvetően jó - lenne, ha kicsit gyorsabb lennél ellenfeleidhez képest, ugyanis előszörre csupán egyetlen nyilat tudsz kilőni, így bár az ellenfeleid nem mondhatnák, hogy lövésed sincs, de nekik mindjárt három is akad, amelyekből kettő be is talál és tovább csökkenti Ryutoshi páncélját.
- Szíves örömmel, hölgyem - lépnek közben előre a Mashimotok is - Ellenfeleink rendkívül udvariatlanok - sóhajt és kezével int, mire társai megindulnak - Mégcsak nem is mutatkoztak be.
Talán emiatt, talán másért, de a lovag, amit Chakna támadott, felhúzott szemöldökket tekint a Mashimoto vezetőre és el is kerüli támadását - ám a másik két védő betalál, ám még hármótok együttes sebzése sem elég rá, hogy annak páncélját átüsse. Látszik, mire hegyezte ki a pontozását, ugye? Quentin, lévén nem fér hozzá ehhez a lovaghoz, a másikat támadja kétszer is - szerencsétekre sikertelenül.

Valamikor ekkor érhetnek megfelelő távolságba az utcáról érkezők és amíg Chakna kilövi második nyilát is, ők felmérik a terepet. Elég egy szedett-vetett társaságnak tűnnek, márha van időd velük is foglalkozni, de most éppen nem sok van, ugye? Mindenestre valamit beszélgenek egymással, de a csatazaj (közben a Mashimotok újra támadnak) elnyomja azt. Ami viszont talán örömre adhat okot, hogy a lovag páncélja végre leesik! Vajon tényleg érdemes foglalkozni vele, így, hogy eddig egyszer sem támadott és most sem kísérli meg azt? A mögötte lévő íjász azonban bajban van. Ahogy észleli társa páncéltörésének effektjét, ijedten ugrik hátrébb egy fa felé, viszont mielőtt elhelyezkedhetne annak felső ágain, az utcáról érkezett banda egy emberként támad rá és a lovagvédelem nélküli, harmadik íjászra is, akinek védtelenségét ti nem vettétek észre. Az egyiküket egy ütésből elpixelezik, a másikat pedig megsebzik.
- Áh, ezt nevezik drámai belépőnek - kacsint a harcos a két kardforgató és árnyharcos társára, mire azok egyetértőn nevetgélnek - Üdvözlet mindenkinek! - vigyorog és néz körbe - Ha itt ilyen gyengék az íjászok, mit szóltok, hogy előbb azoktól szabaduljunk meg? - kérdezi és pillantása hamar Chaknán állapodik meg, akit láthatóan nem véd senki. Eközben Quentin az első támadásával betalál, igaz sok kárt nem tesz annak páncéljában. Az íjászok továbbra is Ryut lövik - sok ész lehet nem szorult bele a kobakjukba, de már felfedezni vélhettek pár összenézést, az értelem jeleként.
- Célpontváltás - jelenti ki a páncél nélküli lovag; úgy tűnik ő a vezető. Két nyílhegy mered a nagyszájú harcosra, akinek talán sikerült elterelnie a Lövedék céh figyelmét. Egy ideig legalábbis.
Nos, hogyan tovább? A helyzet pillanatról pillanatra változik, és Snowcat életcsíkját is lehet érdemes lenne figyelmed, ha már a segítségkérésére nem reagáltál... És mintha Hallgatózással hangokat is hallanál odabentről... vagy csak kintre figyelsz?


Céhház, emelet

Snowcat, idomárként talán nem volt a legjobb ötlet elküldeni a petedet, dehát a szerelem nagy úr, ugye? Persze Enherielre ugyanez a mondat igaz, így ketten vagytok egy pettel - vagyis Snowcat, jelenleg te egyes egyedül az ellefeleiddel szemben.
Az egyik ablakon ugranak be, válnak szét és futnak tova a folyosón, szemük zöld; nyomkövetést használnak. Először a harcművész lát meg téged.
- Tika, ellenfél nálam! - kiált azonnal társáért és támad rád, első csapásával máris leszedve a páncélod nagyrészét. Te viszont nem tudod őt sebezni; egyszerűen elkerüli mindkét támadásodat, majd támad is vissza, pontosan és erőteljesen. Súlyemeléssel megfog a nyakadnál fogva és odaszorít a falhoz, miközben az említett "Tika" is megérkezik, üdvözlésképpen egy nyílvesszőt repítve a válladba a folyosó túlvégéről.
- Mondd meg, merre van a céhbankotok, vagy két ütéssel elpixelezünk! - néz rád a srác szenvtelen hangon és a nyakadhoz szorítja a fegyverét. Életcsíkod sárgában, de úgy tűnik, mentheted az életed, ha elmondod, amit akarnak... de vajon elmondod nekik, ha Enheriel pont a banknál tartózkodik? Persze még mindig kiálthatsz segítségért, Chakna valószínűleg hallaná is... de hogyan is döntesz végül? A tetőre újabb ellenfél érkezett és tudod, hogy nemsokára be fog ő is mászni az ablakon. Nem messze tőletek.

Talán a legnehezebb pár perc következik a céhetek életében, talán lesz még rosszabb is. Döntsetek jól és sok sikert!

ellenfelek, történések:


Kérlek benneteket, hogy továbbra is 8-at dobjatok és két környit írjatok. Határidőt többet adok most: március 7. 23:59
Hajrá! ^^
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal0/0Limen - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Vas. Feb. 28 2021, 14:25

Valamiért egyáltalán nem gondoltam arra, hogy esetleg erősebbek mint én, főleg túl erőben… Tika társa, akinek a neve valószínűleg Tiki a neve, gyorsan kikerülte a támadásaim,  jól belém üt annyit, hogy a HP-m sárgába ment át, s jól odaszorít is a falhoz. S a társa, Tika belém is lő, biztos ami biztos, maradjak csak a falon alapon. S a céhbank hollétét követelik! Ahol a drága mennyasszonyom van! Ha megmondom nekik, hol van. Lehet meg is rontják szegénykét, mielőtt megölik! Akkor inkább én halok meg!
- AZ ELLENSÉG AZ EMELETEN VAN!! – üvöltöttem teli torokból, miközben rugdosodni kezdtem, hátha eltalálom a fogvatartómat, s szabadulni tudok, közben remélem valamelyik bajtársam meghallja, s megakadályozzák, hogy a céhbankhoz jussanak, még ha az életembe is kerül.


//megpróbál szabadulni rugásokkal, EDIT: kettőt dobtam rá


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 28 2021, 15:54-kor.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Vas. Feb. 28 2021, 15:54

db
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 28 2021, 15:54

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Hétf. Márc. 08 2021, 11:52

Gyorsabbak kellene lennem. Sokkal gyorsabbnak.
Mindenesetre a helyzet talán kedvezően alakul így, hogy a két ellenséges társaság egymással van elfoglalva.
A Mashimotok szerencsére még mindig mellettünk harcoltak, nem is akárhogy, az íjászok körüli védelem megszűnt, és Quentin is nagy csapásokkal fogyasztotta a páncélpontokat és életcsíkokat.
Nagyon szivesen felkértem volna a harcos vezette csapatot, hogy társuljanak hozzánk, de... Az a mondat nem arra utalt, hogy szívesebben elkerülnék a harcot...
Mindenesetre egyelőre a sérült íjászt lőttem, hogy minél előbb csökkenjen az ellenséges játékosok száma.
Lőttem egyszer, kétszer... Aztán meghallottam bentről a kiáltást. Ekkor tűnt fel a szemem sarkában villogó üzenetjelző, és Snowcat életcsíkja. A fenébe, túl sokan érkeztek idekint.
- Quentin, tartsátok a frontot, segítek Snowcatnek. Uraim, kérem, segítsenek neki! - kiáltottam le a társaimnak, aztán becsaptam az ablakot, ráfordítottam a reteszt, és rohantam arrafelé, amerre Snow helyzetjelzője volt a minitérképemen.
Két ellenség volt körülötte, veszélyesebbnek tűnt a fogvatartója, így elsőként az ő fegyverforgató felkarjába igyekeztem lőni egy nyilat, aztán egy másikat az íjász felé repítettem, remélve, hogy ennyi elég lesz, hogy Snow el tudjon szabadulni.
- Segíthetünk valamiben? - kérdeztem a két alakot, ha biztonságban tudtam a céhtársamat, a harcművészre szegezett nyíllal Artemis idegén.
Ha nem volt elég ennyi, akkor újabb nyilakkal igyekeztem akadályozni, hogy támadják a társamat. Bármi áron meg kellett akadályoznom, hogy baja essen.


// Szóval: Chak lövi az egyik aztán adott esetben a másik) sebzett íjászt, aztán berohan Snowcathez, és az ő támadóit lövi, amíg el tud szabadulni a srác (vagy ha későn érkezik, akkor amúgy is) - felső sor
Quentin rendületlenül lengeti a fegyverét az íjászokat támadva, majd a lovagok közötti vezetőt. - alsó sor
Ryu falként áll a kapuban képességei birtokában.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal9545/9700Limen - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 08 2021, 11:52

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Limen - Page 3 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Limen - Page 3 4766612103_86ee832108_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Pént. Ápr. 16 2021, 16:20


4. hullám, hatodik-hetedik kör

Chak, ugyan a nyiladat az íjász játszi könnyedséggel elkerülte, de nem igazán volt időd többet kilőni, ha Snowy segítségére akartál sietni: végigrohanva a folyosókon a minimapod és a hangok segítségével hamar rátalálsz a két ellenfélre, akik céhtársadat fogják közre; igaz márcsak fizikailag állva útját, hiszen időközben a sikeres rúgással az idomár képes volt kiszabadulni a szorításból és még sebezte is ellenfelét. A munkát aztán Chakna fejezi be két kilőtt nyíllal, amelyből az első a harcművészt nullázza le, a második pedig az íjászt. Így aztán nem igazán van kinek feltenni a kérdést... vagy igen?
A szobából az idomár érkezik és áll meg veletek szemben.
- Szóval így... - mondja ki eltűnődve és arra a pontra néz, ahol legutóbb még céhtársai álltak - Köszönöm, de ezek után inkább visszavonulnánk. Igazán kár, pedig a szafari mellett aligalig kapni otthont - sóhajt, majd megfordul és petje hátán elrepül a teleportkapu felé. Közben odakint is elcsendesednek a dolgok, de persze innen képtelenség megfejteni, mi is lett a harc eredménye - ha vége van egyáltalán. Ugye Quentin és Ryutoshi életben vannak még? Ha viszont a menüdet nyitnád a térképért, Chak, talán meglepődve tapasztalod, hogy szinte abban a pillanatban érkezik egy üzeneted, méghozzá Charmingtól. Megnyitod, ugye? Vagy majd az esemény végével, délután? És mi van, ha fontos?


Határidő: legyen 1 hét, azaz 04.23.
Igyekszem visszarázódni mostmár ^^"
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal0/0Limen - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Vas. Ápr. 25 2021, 09:11

Sikerült elérnem, hogy a vezérnő meghalljon, így ellátta a bajukat, ez az! Idomár társuk látva, mi történt, inkább visszavonulót fújt, nem is baj, pucoljon csak el innen!
- Megnézem Enhit és Reginát, nem-e bejutott valaki a bankba! – rohantam is megnézni, hogy minden rendben van-e velük, s esetleg riadóztatni, ha valaki más mégis ott van, ahol nem kéne. Jutott eszembe azok, akik Villámlást akarják? Vajon még nem jöttek meg, vagy már régen el lettek intézve? Esetleg ők voltak azok, s Enhikém miatt akartak a bankhoz jutni? De ha igen, honnan tudták, hogy ott van Enhi?? Regina, végezd jól a dolgod, nya!


//megnézi, nincs-e illetéktelen személy a bankban Enherielen s Reginán kívül
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Vas. Ápr. 25 2021, 13:27

Nem történt baj. Percekig ismételtem magamban a mondatot: Nem történt baj. Snowcat rendben van, és úgy tűnik az itteni támadó csapat utolsó tagja is úgy döntött visszavonulót fúj.
- Nem vagyunk szívtelenek, amíg nem támadnak ránk - jelentettem ki a lánynak mielőtt távozott határozott, de barátságos arckifejezéssel. Értem, hogy nagy lehetőség meg minden... de miért nem jut eszébe egyik ehhez hasonló társaságnak sem, hogy segítséget kérjen tőlünk? Elment az eszük, mert a rendszer kivételesen megengedi, hogy megpróbáljanak elüldözni minket az otthonunkból?
Mindenesetre nagy levegőt vettem, és bólintottam Snownak.
- Nagyon vigyázz. Amint lehet töltsd fel az életedet. Ne sajnáld a készletet! - kérem - Én megnézem mi a helyzet odakint. Ha gond van, azonnal jelezz! - jeleztem neki, és futtában lenyitottam a térképet, hogy ellenőrizzem, Quentin a helyén van. Az remélhetőleg azt jelenti, Ryutoshinak sem esett baja, és megnyugodhatok.
Üzenet. Charminhtól. Most? Mit akar? Nincs időm a marhaságokkal foglalkozni. A fenébe is. Mindenesetre a morgás közepette megnyitom az üzenetet, hátha valami még eszébe jutott annak a sültbolondnak, ami fontos lehet nekünk. Reagálni egész biztos, hogy nem fogok rá, míg véget nem ért ez a rémálom, de ha valamiről tudnom kell, nem engedhetem meg, hogy ne értesüljek róla idejében.
Mire átfutottam az üzenetet a szobám ajtajához is elérkeztem, és óvatosan benyitottam, és léptem az ablakhoz, egyelőre aktív rejtőzködéssel, hogy ne vegyenek észre, ha nem muszáj.


//Tehát: Térkép, üzenet, és irány az ablak. Egyelőre azt hiszem nem férne bele támadni is, csak helyzetfelmérés Very Happy
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal9545/9700Limen - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 25 2021, 18:13


4. hullám, nyolcadik kör

Tehát megint szétváltok: amíg Snowcat a céhbank felé tart, Chakna visszarohan a kapu feletti ablakhoz. Nos, a jó hír az, hogy az idomárfiú épségben találja Enherielt és Reginát; úgy tűnik a párosnak semmi baja nincs és a céhbank tartalmát sem fenyegeti senki.
Emellett még az is jó hír, hogy Charming levele újabb infókat tartalmaz egy potenciális ellenségről, bár... hát, nem épp olyan formában, ahogyan Chakna arra számít. Vagy ponthogy olyan formában? A levélben ez áll:

Charming írta:Kedves Chakna,

A céhből leváló csapat talált egy másik céhépületet, amit elfoglalhatnának, a tagok viszont még mindig a ti épületetek felé hajlanak. Többen is lv40 felettiek, erős képességekkel, viszont a vezérük régi jó haverom, így esetleg meg tudom oldani, hogy ne titeket támadjanak. Mondjuk akkor, ha ebben a válaszlevélben, írásban is megesküszöl a céhtársaid életére, hogy az egyik éjjelt nálam töltöd. Jah és egy kívánságomat is teljesíted, bármi is legyen az.
Gyorsan írj vissza, mert nem tudom sokáig húzni a megbeszélést.

Ölel:
A te Charmingod

Ahogy azt kedvenc herceged is írta, nincs sok időd a válaszra*, de annyi talán még van, hogy előtte gyorsan felmérd a kinti helyzetet is: ahogy kitekintesz az ablakon, figyelmedet először egy hatalmas jégtömb köti le a céhház ajtaja előtt. Oh, igen, és Ryutoshi annak közepében, mozdulatlanná fagyva. Hogy Quentin mit tesz, azt neked kell tudni, mindenesetre az esemény nem történhetett túl régen és látszólag a lovag életcsíkja sem csökken. A Mashimotok közül kettő elképedve és ijedten néz össze, majd hátrálnak és ha nem szólsz rájuk, hamarosan berohannak az épületbe, menedéket keresve. A céhvezérüknek, az íjászoknak és a lovagoknak pedig nyoma sincs, ahogyan a nagyhangú fickóknak sem. A céhkert fenyegető, néma csendbe burkolódzott.
Egyelőre.


Határidő: 2022.05.02.

*Ha elfogadod az ajánlatot, ic a céhostrom után zajló bármely játékod bármely pontján kaphatsz tőlem minimesét, amelyben feltűnhet/írhat neked Charming, mesélős játékok esetén persze egyeztetve ezt a stafftársammal. Az est és a kívánság kijátszását pedig megbeszélős alapon ejtjük meg, de részedről minimum 500 szóban.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal0/0Limen - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Vas. Május 02 2021, 21:25

Nem. Csak azért sem voltam hajlandó válaszolni. Elbírunk a támadókkal. Nem kell ilyen alkukba bocsátkoznom hozzá.
Lezárva az üzenetablakot, siettem az ablakomhoz. Látnom kell, mi történik odakint. Hogy Quentin is és Ryutoshi is jól vannak.
Csak... nem ez a kép tárult elém, ahogy kinéztem az ablakon. Nem láttam még ilyen jégtömböt, és csak remélni tudtam, hogy az egyelőre épnek kinéző életcsíkja így is marad, miközben Quentin igyekszik kiszabadítani a jégből.
Nem csodálom, hogy Mashimotóék visszavonulnak, Meg is erősítem őket.
- A céhházba, mind! - kérem őket, én magam pedig kiugrom az ablakon, a jégtömb védelmét keresve, a jártasságaimmal a környéket pásztázva.
Nagy levegőt veszek, és újra megnyitom Charming üzenetét.
- A fenébe - harapok az ajkamra, és lepötyögtem a választ.
Az éjszakában benne vagyok. A kívánságot megfontolom, ha biztonságban lesz az otthonom. Nem ártana, ha segítenél.

Chakna

///Szóval Chak kiugrik az ablakon, és üzenetet pötyög, miközben a jártaságaival szemmel tartja a környéket, Quentin pedig visszavonul a céhházba.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal9545/9700Limen - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szomb. Május 08 2021, 16:53

Boldogan láttam, hogy Enhikémnek, Reginának, s a Banknak kutya baja se lett, s boldogan öleltem meg mennyasszonyomat ezért, nyaa! Azonban nem kockáztathatom meg, hogy esetleg én vezessem ide véletlenül a támadókat, ezért el is köszöntem tőle, s ismét a folyóson voltam, fel-alá járkálva, hogy őrjáratozzak a Céhházon belül. Remélem, már nem jönnek ennyi támadó egyszerre, mert biztos vagyok benne, hogy a kapunál se 100% páncélzat és HP van az ott lévő társaimnál, s ez a makimoto se úgy néz ki, mint akik nagyon segíteni akarnának nekünk. Na de nem gondolok rosszra, mert a végén még bevonzom, aztán nézhetünk!

//őrjáratozik a Céhházban, amíg Chakna mást nem mond, vagy támadó nem jön
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szer. Május 12 2021, 16:02


4. hullám, kilencedik kör

Chakna még pont láthatja az ablakból, ahogy Quentin meglendíti fegyverét a jégtömb felé és ugyan a mozdulatlan objektumot fixen el is találja - csakhogy Ryutoshi páncélcsíkjából esik le egy jókora darab, ahelyett, hogy a jég esne szét. Ezek után aztán a céhvezér pláne arra a következtetésre juthat, hogy jobb lesz visszavonulni - a Mashimotok és Quentin meg is teszik, ámde mielőtt Chakna is a nyomukba eredhetne, a szeme sarkából megpillantja a korábbi, feketehajú kislányt, cukorkákkal a hajában. Az egyik fa ágán üldögél és lóbálja a lábát.
- Menő, mi? - kérdezi és egy villanás kíséretében már a földön van, hogy két újabb villanással elhelyezkedjen a jégtömb tetején - Az egyik öribarim képessége - dugja bele a kezét azúrzöld, kapucnis pulcsijának egyik zsebébe és hamarosan elővesz onnan egy nyalókát. Közben lódobogást hallasz közeledni, amire a kis töpszli is felfigyel - Jobban tennéd, ha vigyáznál - villantja rád mosolyát, egy pillanattal később pedig megérkezik egy csodálatos, fekete mén, hátán egy zöld köpenyes, hosszú-, göndör- és vörös hajjal rendelkező íjászlánnyal, aki hamar a mellkasodba ereszt két nyílvesszőt.
- Úúú, ez biztos fájhatott - vigyorog tovább a kiscsaj, még mindig a jégtömb tetején. Nos, Ryutoshi a jég fogságában, a többiek a céhházban, te meg a kettő között. Visszavonulsz te is, magára hagyva a lovagot, vagy belemész a harcba? Charming válasza mindenesetre késik, így egyelőre magadra vagy utalva. Mi tehát a következő lépés?


Chakna -80 páncél

Határidő: 2021.05.18.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal0/0Limen - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Szer. Május 19 2021, 18:58

Nem tudom, mi folyik ott kint, mivel nem néztem ki még, de itt bent látszólag minden rendben van. Ami számomra jó hír, nya! Viszont csak félig, mert a látszat csal, miáú, úgy bizony szavamra! Tényleg, erről jutott eszembe, hogy én és Enhi lehetnénk egyik Halloween-kor a Rakéta Csapat, Regina meg Meowth! Very Happy Kár, hogy a Pokémon olyan dedós lett a hetedik generációra… Nem a játék, az anime sorozat! A végén még chibis lesz az egész! Na de vissza a jelenbe, meg kell néznem a folyósokat, nehogy bejussanak észrevétlenül! Szóval végigsétáltam az egész épületen, s megkérdezem azt, akivel összefutok, hogy mi a helyzet ott kint, s tudok-e segíteni.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Chakna Csüt. Május 20 2021, 22:53

Szerencsénkre Quentin nem agyalágyult, és szintén észlelte a problémát, amitől én kisebb szívrohamot kaptam. Baj van. Nem is kicsi.
Ez volt az utolsó csepp a pohárban, hogy elküldjem Charmingnak az üzenetet. De az az eszelős őrült gondolom nagyon cool férfinak érezte magát, hogy megvárat a válasszal. Csak kerüljön a kezem közé…
Egyelőre viszont eszem ágában sem volt visszavonulni a többiekkel együtt.  Meg kellett védeni Ryutoshit.
Nem kértem. Egyáltalán nem kértem, hogy jöjjön ide, és kockáztassa az életét a céhünkért. Egyáltalán mit képzelt Eiki, hogy ide küld csak úgy valakit? Miért kell neki beleszólni abba, hogy hogyan védjük meg az otthonunkat? Mintha az intézkedése nélkül nem tudnánk magunktól távoltartani az illetékteleneket.
Dohogva léptem a jégtömbhöz. Az ellenfelek jártak az agyamban, mint amilyen az újra előkerülő kislány.
- Mit szeretnél az otthonunkban? - kérdezem tőle… Nem túl barátságtalanul, de azért nem is mézes-mázosan.  Megpróbáltam nyitottnak tűnni, hogy rendezzük a kérdést, és mindenkinek jó legyen, de a jégtömbbe ragadt Ryu látványa… Nem igazán erősítette a nyitottságomat ezügyben.
A figyelmeztetésére körbepillantottam, keresve, mire gondol. De nem mozdultam a jégtömb közeléből. Csak így remélhettem  megvédeni a lovagot. Remélhetőleg nem kell sokáig, mert bármilyen képesség csinálta a jeget, lejár.
Sajnos az összes jártasságommal együtt sem vagyok elég gyors, hogy a nyilakat elkerüljem. Íjász támadására nem számítottam, így már későn ugrottam hátra
Ellenben amint észleltem a nyilakat, lőttem is Artemissel abba az irányba, ahonnan jöttek. Nem foglalkozhattam most a magam életével, mikor Ryu teljesen ki volt szolgáltatva.


// Chak a lovasíjászt támadja.
Quentin közben Chak szobájába megy, út közben összefut Snowwal és tömören elmondja  helyzetet, illetve Chak utasítását, hogy húzódjanak a céhházba.


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 20 2021, 22:56-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal9545/9700Limen - Page 3 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 20 2021, 22:53

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Limen - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Strea Szomb. Jún. 12 2021, 12:38


A jégtömb tetején lévő kiscsaj, szájában még mindig a cukorkával csak nagyot sóhajt a kérdésedre, megforgatva szemeit is, de válaszra már nincs ideje, mert közben megérkezik a társa és Chaknával váltanak is pár nyilat egymás között. A céhvezér támadása sikeres, ám a lovasnak ennyitől még nem esik le a páncélja.
- Ééén aztán semmit - felel végül a csajszi és kiveszi szájából a nyalókát - Mer akarja ennyire ezt a céhházat - bök a háta mögött lévő, vöröshajú, fiatal nőre - Mert ez közel van a szafarihoz és ő, hogy is mondta... - gondolkodik el - "És azt akarom, hogy lobogjon a hajam, ahogy vágtatok a szélben, nyíllal lövöldözök a naplementében" - mondja fel kettővel magasabb hangfrekvencián, majd neveti el magát, a vöröshajú íjász lovával együtt.
- A nagydarabnak igaza van, jól felvágták a nyelved - replikázik céhtársa felhúzott orral, aztán inkább megnézi magának a jégszobrot, benne a mozdulatlan lovaggal - Ő hova tűnt?
- Befagyasztott pár támadót, meg ezt a lükét is, hogy be tudjunk jutni, aztán felment harmincadikra elfoglalni valami jégpalotát - vonta meg a vállát a kiscsaj, aztán felállt és két villanással már az íjász mellett termett - Tudod, mennyire odavan érte. Nosztalgiázik - kapta be újra a nyalókát, mire társa felnevetett, azzal a rá tipikus, disznószerű rötyögéssel. Amikor viszont már azt hihetnéd, hogy rólad teljesen megfeledkeztek, a Mer-nek nevezett íjász újra feléd pillant és előhúz egy nyilat a tegezéből.
- Ha félreállsz, nem kell harcolnunk - veti fel, aztán ha nem egyezel bele, nyilai ezüst fényben kezdenek el játszani és kettőt újra beléd is ereszt. Nos, mostmár tudod, mi a céljuk és azt is, hogy Ryutoshit valószínű nem fogják bántani - de esetleg kiderítettél-e róluk valami mást is, ami hasznodra lehet a velük való tárgyalásokban? Márha nem a harcot preferálod, bár elnézve az életpontjaid állását és a veled szemben álló kaszttársad erejét és gyorsaságát, nem biztos, hogy jó ötlet lenne egyedül szembeszállni vele.


Chakna: 170/90 hp, 0 páncél
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal0/0Limen - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Enheriel Csüt. Jún. 24 2021, 21:04

Na, össze is futottam Quentin-sannal!
- Mi a helyzet ott kint? – jött is a kérdés, s rá a válasz… Nyáááá, Enhi barátja lefagyva, mint a hamis windows rendszer, Chakna egy-több ellen helyzetbe van, s a Makotok isten tudja, hol vannak! Nyáááá, ez nem jó, nagyon nem jó! Ráadásul Chakna azt kérte, hogy húzódjunk be a céhházba! Nem szívesen tettem, mert egyedül nem sok mindenre fog menni, de megtettem, s bementem a Céhbankba, s Quentint is, ha elfogadja, hogy ő is odamenjen, mert többségben azért biztonságban vagyunk, mint egyesével. Kelletlenül elmondtam Enhikémnek a helyzetet, ami aggasztotta, s természetesen ő is féltette a kint lévőket.


//Snowcat most Enhivel és Reginával a Céhbankban van
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Limen - Page 3 Exp_bal3453/3500Limen - Page 3 Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Limen - Page 3 Empty Re: Limen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.