Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve

Témanyitás by K1 Szomb. Feb. 09 2019, 20:51

Ez a melák azt kérdezte tőlem, hogy tudok abban a mesterséges világban másnapos lenni, látszik, hogy egy eléggé tanulatlan emberrel hozott össze a sors. De az is meglehet, hogy a korából kifolyólag volt ennyi tudatlan. Nem tudom, hogy ő mennyivel érkezhetett előbb nálam viszont az fix volt, hogy sokkal többet tapasztaltam nála.
- Nagyon ügyesen. – válaszoltam, röviden, tömören és persze egyhangúan a kérdésére.
Lehettem volna akár mogorva is, de nem volt hozzá semmiféle kedvem ráadásul ez nem is másnaposság volt, vagyis nem olyan, mint a valóságban. De én itt is elvesztettem az emlékezetemet, vagyis egy részét, akarom mondani a valóságban egyszer sem rúgtam be. Ennyire nem. Nem is köszöntem a hegyomlásnak csak magamban örültem, hogy végre elment ám ez nem tartott sokáig. Valaki elkezdett kiabálni, hogy valakit megtámadtak vagy rosszul lett, sajnos már nem emlékszem.

Abban a helyzetben természetesen ez engemet, egy cseppet sem érdekelt úgy tartottam mindenkinek megvan a maga baja.
- Persze, ha valakinek szorulása van máris ugranom kéne? Azt leshetik. – morogtam a bajszom alatt.
Igyekeztem kikerülni az inkriminált területet viszont mindegy igyekezetem ellenére egy pillantást vetettem a földön heverő illetőre. Azon nyomban két dologra jöttem rá, az egyik, hogy ő volt az a lány, akit kerestem. A másik, pedig ami azon nyomban világossá vált előttem miszerint az a lány tényleg zabálnivaló, igaz láttam már nála cukibbat is. Hiába próbáltam nem bírtam ellenállni az ösztöneimnek és félretaszigálva az embereket a lányhoz léptem. Míg ők tanakodtak én elővettem gyógyitalt abban reménykedve, hogy ez segít. Normál esetben senki sem sérülhetett meg a védett övezetben, vagyis valahonnan oda kellett teleportálnia. Akkor erre nem jöttem rá csak később mikor már nem volt ennyire zizi a fejem, mint akkor. Tudom, hogy egy gyenge gyógyital volt, de szándék a fontos. Úgy véltem ha nem használ elő veszek valami komolyabbat.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve

Témanyitás by Ditto Szer. Feb. 13 2019, 23:54

//Bocsi, de a hegyomlás nem ment el, félreérthetően fogalmaztam. Csak az álláspontját írta le és ő kiáltott fel, hogy ő az a lány tegnapról. Bocsi. Smile //

Odasiettek mindketten a helyszínre, ahol a leányzó feküdt tehetetlenül, körülötte körülbelül tíz játékos faggatta, mi történt vele, mikor odaértek, nem igen akartak félreállni, de a taszigálás és Burmek látványa jobb belátásra bírta őket, s pár rosszalló morgás kíséretében odébb léptek.
- Igen, ez ő, ő adta neked a kristályt. - kiáltott fel Burmek, miközben te a lánynak egy gyenge gyógyitalt próbáltál lenyeletni a torkán.
A leányzó miután megitta az élet adó italt, rátok emelte tekintetét, majd megragadta a kezed és próbált közelebb húzni magához.
- Hol voltál? Reggel vártunk Bexy-vel a városhatáron, ahogy megbeszéltük. Köhö... - motyogta a lány, miközben az ital kifejtette hatását és zöldes-kék aurát varázsolva a lányra, visszaadta annak valamennyi életét, valószínűleg nem rendelkezik sok életponttal, így ez is elégségesnek bizonyult.
- Mivel...nem jöttél, elindultunk ketten Bexyvel a bátyám után, de erős szörnyek támadtak ránk. A bátyám meghúzódott egy védett barlangban és nem tud kijönni onnan...csapdába esett. - hadarta a szót könnyeivel küszködve.
-Bexy a kezembe nyomott egy teleport kristályt és kérte, hogy keresselek meg, addig ő feltartja a szörnyeket. Nem akartam otthagyni őket, de nem vagyok képzett fegyverforgató! Segítsetek! Valaki! Meghalnak! - kiáltott mondandója végére. Burmek tehát ott áll melletted és épp próbálja felfogni a hallottakat, miközben kiveri a víz attól, hogy Bexy veszélyben lehet. A tíz játékosból körülbelül négy már akkor otthagyott titeket, mikor lökdösődni kezdtél, a többiek kérdőn egymásra néznek, majd vállukat rángatva léptek hátrébb, csupán egy játékos maradt ott, aki fel is ajánlja segítségét.
- Vezess oda! - lépett közelebb.


[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Lancer-Fate-Zero-silentforce-40751811-400-400

_________________
Előtörténet / Adatlap / Szín: 009933 / Karakterlap

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Saoadv21

Adventi állás. Köszönet érte Hinnarinak. Smile
Elérhető: Ötletelő - Adventi naptár
Ditto
Ditto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2018. Oct. 28.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve

Témanyitás by K1 Hétf. Márc. 25 2019, 20:36

Végre fény derült néhány kérdésre, de azért még akadt jó pár, amelyik arra várt, hogy végre lerántsák róluk a leplet és napvilágot láthasson a meztelen igazság. Engem persze egyre kevésbé érdekelt ez az egész, viszont valami rémlett, hogy a szavamat adtam, de lehet csak az egészet beképzeltem magamnak. Bárhogy is volt abban az életunt időszakban, ami kicsit is számított az a megszeghetetlen ígéret volt, már ha valaki képes volt arra, hogy kimondassa velem. Pontosan mitől nem tudom, lehet, hogy a rendszer akadt be egy kicsit vagy még valószínűbb, hogy az agyamnak ártott meg a sok szesz, de úgy bámultam magam elé, mint akinek elmentek hazulról. Bámultam magam elé, mint a borjú az új kapura mások azt hihették, hogy nem hallok semmit, pedig én figyeltem.

Mint kiderült egyáltalán nem voltam valami szava hihető ember, de egy dologra még nagyon kíváncsi lettem volna. Ha megígértem annak a szépségnek, hogy segítek akkor miért ittam le magamat pocsolya részegre. Valaminek történnie kellett, mert nem szoktam csak úgy az asztal alá inni magamat. Ráadásul ez egy elég veszélyes vállalkozásnak hangzott így reménykedhettem benne, hogy nem fogok élve vissza térni. Nyomorúságomat csak két dolog enyhíthette, egyik az alkohol másik pedig a game over felírat.

Sajnálatos módon nem sajnálhattam sokáig magamat, mert közbe jött eme apróság meg egy jóképű lovag. Igaz a kasztját nem ismertem a fickónak, de jobban hasonlított egy gáncs nélküli vitézre, mint én. Akart mondani nekik, hogy velük tartok, de féltem, hogy elküldtek volna melegebb éghajlatra ezért némaságba burkolózva a nyomukban maradtam. Ahova ők mentek oda mentem, hogy kijavíthassam a hibámat, vagy, hogy végleg beadjam a kulcsot. Bármit is mondtak nekem én kötöttem az ebet a karóhoz, vagyis még akkor sem szólaltam volna meg, ha megkínoztak volna.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve

Témanyitás by Strea Vas. Jún. 30 2019, 14:20


A küldetést inaktivitás miatt lezárom.
K1 a lejátszott 14 körért teljes jutalmat kap:

130 exp, 150 arany
Érclátás: Tier 1, 21 -> 41
9 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 5 Sida Kő 3 Vasérc
Növénylátás: Tier 1, 21 -> 41
6 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 7 Barna Gomba 3 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés]Bűnbánat időben mérve

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.