Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29. boss

+6
Tsujimoto Eiki
Rikomono
Danee
Szophie
Chancery
Ronye Arabel
10 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

29. boss Empty 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Szomb. Szept. 15 2018, 11:02

Hosszú idő után újra összegyűlt a frontos csapat, hogy megmérkőzzön a 29. szint bossával.
Talán nem csodálkoztok, hogy ilyen sokáig tartott megtalálni a kicsi ajtót, ami egy vulkánhpz hasonló, de havas hegyoldalban van elrejtve, tulajdonképpen egy barlangban.
És hasonlít a vulkánhoz abban is, hogy befelé haladva egyre inkább, de az ajtón kívül már egyértelműen érzitek, hogy meleg van.
De ez biztosan nem tántorít el titeket!

Résztvevők:
Cearso
Rikomono
Saya
Chancery
Ozirisz
Eiki
Danee
Szophie

A bevezetőkörben valaki vállalja magára a parancsnoki pozíciót, vagy én fogom kiosztani Twisted Evil
Határidő: Szeptember 22 (szóljatok ha nem fog menni, és várunk)
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 16 2018, 17:11

Pár nap telt el azóta, hogy a havas, jeges, és természetesen hideg 29-es szint pusztáin belebotlottam pár felderítőbe, akiktől megtudtam pár dolgot a bossról és szerencsére a bossterem helyét is. Egyfelől örültem neki, hogy végre a sok keresgélés és a napi farmolás meghozta a gyümölcsét. Másrészt viszont aggasztott a dolog, hogy Hinarit még nem sikerült megtalálni. Hosszas gondolkodás után viszont kiküldtem az üzenetet akik eszembe jutottak a frontos bandából a bossterem helyéről, és egy időpontról ami remélhetőleg mindenkinek megfelel. Nem vacakoltam túl sokat az üzenetekkel, első körben a céhvezéreket értesítettem, mint Chancery, Riko és Cearso, hogy hirdessék az igét, aztán a szólósoknak is írtam, akik épp beugrottak... Próba-cseresznye alapon írtam Szophie-nak is, főleg hogy nem olyan rég volt, hogy összefutottam vele a havas pusztaságon. Ha eljön akkor legalább le tudom infózni őt is, hogy hogyan áll tulajdonképpen a nyomozás jelen esetben. Meg Tachinak is küldtem üzenetet, bár őt a legutóbbi bossharc óta nem láttam.

A megbeszélt idő előtt egy órával már a bossterem előtt voltam, útközben megritkítottam a mobállományt és útjelzőket raktam le kövekből, faágakból amiket találtam, hogy könnyebben odataláljanak. De ez még csak a könnyebbik része a dolognak. Ideges voltam, és a korábbi érkezés kellett, hogy kellőképp összeszedjem a bátorságomat és lelkierőmet a feladathoz. Az előző két bossnál itt volt Hinari is, aki támogatott, és megnyugtató volt a tudat, ha valamit elszúrok, akkor ő itt van velem és segít helyrehozni a dolgot, menteni a menthetőt. Szerencsére nem került erre sor, bár a Jégkirálynő elég rendesen megizzasztott, nagyon rámijesztett ahogy Rikót vörösbe küldte... és azért Rosie sem volt kutya, amikor teljesen kiszámíthatatlanul működött a script, és Chancerynek sárgulnia kellett az én hibámból... szerencse, hogy ennyivel megúsztuk, bár azért egy kicsit még aggaszt az összetört tükör babonája... de csak egy kicsit, Chan elég jól meg tudott nyugtatni ahogy kifejtette, hogy az nem valódi tükör, nem lehet következménye... De most kiderül...
Legbelül elég elveszettnek érzem magam, hogy nincs itt velünk Hinari. A tapasztalatára, a tudására, a jó stratégiai érzékére, a gyors és higgadt gondolkodására iszonyat nagy szükség lenne. De ezt az érzést, ami legbelül mardos, próbáltam a lehető legjobban elnyomni, legalább olyan szintre, hogy kifelé ne mutassam... A bejárat közelében kerestem egy megfelelő ülőalkalmatosságot, akár egy alacsonyabb, laposabb sziklát, vagy bármi hasonlót. Ennek hiányában támaszkodva az egyik falnál vártam az érkezőket...


// Ozi bevállalja a szervező/parancsnok szerepet :3
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal19096/1010029. boss Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Chancery Kedd Szept. 18 2018, 09:31

Chancery nem volt nyugodt.
Annak kifejezetten örült, hogy végre haladnak előre. Hogy végre megtörte a mindennapok szürke csendjét egy apró csengettyű, és Ozirisz hivatalos, ám a levél mélyén barátságos hangja ismertette vele, mikor és hol kell lennie. Nem volt rest összepakolni minden már jól ismert holmiját, és a kérdéses időpont előtt két órával útra kelni, lábainál a sündörgő Álomkelővel, vállán az üldögélő Dusttal. A céh tagjainak már előző nap, közvetlenül Ozirisz levele után szétkürtölte a kapott információkat. Sosem lehet tudni, ki akar jönni és ki nem, ezen kívül jobb is, ha tudják, hol ténfereg a vezérük.
Valamiért egy olyan előérzete van, hogy ez a boss, bár nem lesz piskóta, nem is lesz olyan izzasztó. Hosszú idő után először végre optimista volt a jövőjét illetően.
Mikor a kazamatába ért, eleinte csak a koordináta alapján próbálta belőni, merre lehet. Az eddigiekkel ellentétben ebben a rendszerben most nem járt. Telt egy kis időbe, mire azonosságot fedezett fel az eldobált faágak, kövek és egyéb apró tárgyak között, és elmosolyodott.
-Ozi, Ozi... át foglak keresztelni Jancsira. -kuncogott, csupán az orra alatt, ám a szívét ez a kis apróság még így is még nagyobb lángra gyújtotta. Álomkelő komótosan haladt előre, ábrázata nem árult el semmilyen izgalmat, de farka végének ütemes mozgása ennek az ellenkezőjét sugallta, gazdája legnagyobb örömére. Ha Álom is így várja a harc kezdetét, az már jót jelent.
Végül, pont a kis jelzéseknek hála, megérkeznek. Ozirisz alakját, lévén még egyedül van, nagyon hamar fel is fedezik. A lány arcára széles mosoly terül és integet a távolból, de nem rest közelebb lépni, sőt, odáig is elmegy, hogy leül közvetlenül mellé, hogy simogathassa a mellé terülő macskát is.
-Szia. -kezdi vidáman és egy mozdulattal hátralöki egyre hosszabbra növő haját. -Nos, mit tudunk eddig? Nem volt időm elmenni az információshoz most sajnos.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
29. boss Exp_bal2062/210029. boss Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Szophie Szer. Szept. 19 2018, 15:21


A havas szintek a mi terepünk volt, ettől függetlenül nem mi találtuk meg a boss bejáratot, habár nem is azt kerestük. Ahogy a közelébe értünk viszont, egyértelműnek tűnt, mi okból kerülhettük el a környéket, és ettől függetlenül egyértelmű volt az is, hogy mégis különleges hely ez, ahol megéri keresni valamit. Már csak az is elég feltűnő volt, ahogy a hőmérséklet kezdett felmelegedni. Minél közelebb értünk, annál vékonyabb volt a hótakaró a környező tájon, és a végén már szinte lekívánkozott a kabát rólunk. Mire az Ozirisz által megküldött koordinátákhoz értünk, szabályosan tavasziasnak éreztem a hideget, attól függetlenül, hogy ilyet ezeken a jeges szinteken nem túl gyakran tapasztaltam.
A helyszínre érve egyértelműnek is tűnt, mi okozta ezt a különleges hőmérsékletet. Egy vulkán. A boss nem máshol rejtőzött, mint egy vulkánban. Szemöldökömet összehúzva néztem végig a gigantikus hegyóriáson, Vezér torkából pedig mély, panaszos vonyítás tört elő.
- Tudom. - bólintottam az állat felé. - Ha nem bírod, kijövünk. - nyugtattam meg, nem túl bizakodóan odaérve az egyelőre picike csapathoz.
- Sziasztok! - üdvözöltem vidáman a rég nem látot Chant és Álomkelőt, és rámosolyogtam Oziriszra is egy integetéssel kísérve.
- Örülök, hogy eszedbe jutottam. Köszönöm. - szólítottam meg a fiút. Ezalatt Vezér is illő módon üdvözölte rég nem látott petbarátját, miközben én a számomra még ismeretlen állatka felé pillantottam, aki Chancery vállán csücsült.
- Milyen szép. - ámuldoztam annak kinézetén fesztelenül. Végül pedig visszafordultam Oziriszhez, aki a szervező volt. Jobb lesz, ha tud róla, hogy ez a hely nekünk elég kényelmetlen.
- Van egy kis problémánk. - osztottam meg vele, tekintetemet újra körbejáratva a vulkánon.
- A farkas.. - böktem fejemmel a pet felé. - A hideget kifejezetten jól viseli, ellenben a meleg.. kikészíti. - ez persze látható is volt. Mármint nem az, hogy kikészül, hanem hogy a petet jókora hófehér bunda ölelte körbe, nem titkoltan azért, mert amolyan északi farkas féle volt ő. Sajnos átalakult, emberi formájában sem viselte jól a nagyobb hőhullámokat, igazából nem volt különbség. Nyaranta nap közben hosszú órákat töltött el az árnyékban lihegve fekve, és sokszor szokott hideg vizes fürdőt venni. - Nem tudom, mi vár ránk odabent, de azt hiszem jobb, ha tudod, hogy már a nyári melegtől is ki szokott dögleni. Biztos vagyok benne, hogy mindent meg fog tenni, de.. Adott esetben nézd el nekünk, ha nem tudunk maximumot nyújtani.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal12046/1050029. boss Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Danee Szer. Szept. 19 2018, 15:25

Amikor már annyira kiégtél, hogy a közjó igénye se mozdít meg, az ismerősök üzeneteire már csak hébe-hóba, vagy éppenséggel egyáltalán nem válaszolsz, menekülsz a világ elől, s hidegen hagy minden és mindenki.

Eltűnsz.

Akik fontosak, azok tudják, hogy még élsz, a többieknek pedig úgysem számít eggyel kevesebb arc. Ahogy én is egyre kevesebb ismerőst vélek felfedezni a forgalmasabb helyeken.
Megfogyatkoztunk, vagy csak mint én, elvonultunk.

De a remeteségnek is megvan a maga jó oldala: számadást tarthatsz, hiszen a kérdések: másoké és önnön lelkiismereted hangja  folyton felcsendül, immáron egyetlen beszélgető partered a saját gondolataid. És persze az elképzelt beszélgetések másokkal.
Visszanézve sok minden tűnik butaságnak, ordító hibának, de van köztük szép számmal kedves elmék, amihez jól esik újra és újra visszatérni.

Remeteként pedig csak olyan helyre vonulhatsz vissza, ahol bízvást tudhatod, hogy nem fogsz véletlen belebotlani ismerősökbe, hacsak nem éppen feltett szándéka téged megtalálni.
Nem is lehet hát jobb helye ezeknek a csatangolásoknak, mint a rég elfeledett, mára már elértéktelenedett helyeknek, a rég volt csatáit látott szinteknek. Egyes tájak szépsége már önmagában megér egy zarándoklatot, de mindig lehet felfedezni valami rejtve maradt titkot.

Ez ment hát sokáig, mióta ama nevezetes napon Rosaline tükre összetöretett, s a következő szint feltárult előttünk.
És akkor megérkezett az üzenet, melyre "hősünk" oly régóta várt. Na nem a kijutás, s a "játék" vége. Koránt sem. De egy lépcső, ahhoz vezető úton. Megtalálták a következő búvóhelyet, a következő kaput, a tovább jutást, amiért meg lehet küzdeni.
Nem is válaszoltam, csak összeszedtem, mindazt, amiről úgy véltem, hogy szükségem lehet rá a harcban, és felteleportáltam az utolsó megnyitott szintre. A szintre, ahol ama hegyet keresnem kellett.

Ezek a szintek egytől egyig egyre fagyosabbak lettek, így most sem lepett meg igazán, hogy egy látszólag kialudt vulkáni kúp havas hegyoldalát kell megmászni a cél érdekében. Ami viszont meglepett, az a barlang bejárata után egyre növekvő hő volt.

- Üdv néktek: hölgyeim, uram - léptem a várakozók közé, leterítettem vállamról a mostanra már jólesően átmelegedett medvebunda kabátot
- Jól sejtem, hogy ezúttal nem éppen egy jégkirálynővel lesz dolgunk? Van valami infótok?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
29. boss Exp_bal7644/770029. boss Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Rikomono Pént. Szept. 21 2018, 12:35

- Ja, ki vele, mit kell tudni! - csatlakoztam a másik ezüsthajú fazonhoz a kérdéssel, miközben befutottam én is, teljes harci díszben. A harc lehetősége mindig is feldobott, különösen ha kemény ellenfélről volt szó. Mint egy szintfőnök. Azok aztán kurvára izzasztóak voltak, talán még jobban, mint egy kanos csődör az ágyban. Legutóbb majdnem meg is szívtam, azóta jövök eggyel Ozzy csávónak, mert hát ha nem fogja össze olyan jól azt a csatát, ottan hagyom a fogacskámat tutira. Igazából nem is való nekem az ilyen össznépi harcikálás, de azért heló, ki ne akarna ott lenni, amikor belemélyeszthetem a tőrjeimet egy olyan ellenfél nyakába, aki állja is az ütéseimet, és nem dől ki egyből. Csak hát baromira nem voltam csapatember.
Egy kurva nagy pozitívum amúgy volt máris, ugyanis nem fagytam meg, pedig tiszta szívből gyűlölöm a hideget, és ezzel együtt ezeket a szinteket is. Itt viszont egész jó idő volt, bár valószínűnek tartottam, hogy az ajtón túl inkább bikinis időjárás van, semmint páncélos. Kéne ide is ilyen spéci páncél, ami minél többet mutat, annál nagyobb értékei vannak. Mert ugye fuck logic.
Amúgy persze Ozzy csávóval lepacsiztam, a többiek viszont annyira nem voltak ismerősek. Egyiküket-másikukat már tuti láttam valahol, de a nevüket nem jegyeztem meg. Nem is kell, itt most az a fontos, hogy jól szétcsapjunk odabent, aztán takarodjunk feljebb, hátha harmincon túl már nem lesz minden havas, jeges, és rohadtul hideg. Tudnám értékelni, ha valami kellemesebb helyen lehetne farmolni, mint a jégkunyhók között @.@
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal12783/1010029. boss Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Szept. 21 2018, 17:47

Újabb nap! Egy újabb csodálatos nap! A virágok virágoznak, madarak csiripelnek, az ilyen szép napokon, mint a mai, az ilyen srácoknak, mint nekem, a boss terem előtt a helye! Mert hát…. felfedezték végre! El sem hiszem! Megannyi unalmasan töltött nap után, végre megszűnik a monoton egyirányba haladás. A boss vonat ismét beindul és nem áll meg a következő emeletig. Ennek örömére gyors elosztottam a szintre kapott pontjaim (melyet valamiért nem tettem meg eddig), vagy könnyedén megforgatva pallosom vállamra vetem fegyverem és fütyörészve indulok meg a közelgő „veszedelem” felé. Mások talán furcsának találhatják, hogy miért várok ennyire felvillanyozva egy ennyire veszélyesnek tűnő dolgot, hisz nagy eséllyel az életemet is ott hagyhatom, ha esetleg elkalandozik kicsikét is a figyelmem, de legalább…. izgalmas! Sosem bántam, ha kockára teszem egy-két dolgot az élvezhetőségért cserébe. Számomra így volt jó, egy kis adrenalin és minden el van felejtve. Ezért is örülök, mint mondtam, hogy ismét találtak egy bosstermet, amit aztán kipucolhatunk, mert az itt lévő akció legalább felpörget egy kicsit. Azonban meg kell hagyni, hogy a legelső boss harcom eléggé… nyomoroncra sikerült. A tükrös dolog annyira nem nyerte el a tetszésem, hisz semmilyen érdekes dolog nem történt benne, azon kívül, hogy volt ott sztriptíz, meg smacipárbaj. De én meg kimaradtam minden jóból… teringettét! Na de majd most! Most szépen el fogok játszadozni a bossocskával és minden jól fog menni :3 vagy pedig nullázódok és kiesek…. bár van Burkom, szal elvileg nem lehet akkor a baj… talán. No mindegy.
- Yoh! – köszöntöm az egybegyűlteket, majd egyesével is széles vigyorral a hölgyeket – Chan-chan. Szo-nyan, Riko-nyan. – majd biccentéssel és esetleg egy kezeléssel a hímeket – Ozy. Yoh Danee, rég láttalak, jó hogy jöttél védeni, igazán nem kellett volna. – viccelődök céhtársammal – Nyo de. Hogy a kérdésedre is válaszoljak és Riko-nyan is örüljön, én rendelkezek infókkal. – lengetem, meg a papirost – Eszerint 29 sk-ja van és 1250 HP-ja. Ezenfelül annyit tudni lehet, hogy vörös hp-nál vagyis 250 HP-nál megjelenik egy kő, amit a bossteremben lévő asztalon a helyére kell rakni. Hogy miért azt nem írja. Én ennyit szedtem össze. Valaki? Más? Egyéb?
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
29. boss Exp_bal10/810029. boss Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 22 2018, 21:09

Hat hónap az nem egy rövid idő. Nagyjából ennyi idő telhetett el az utolsó szintfőnök legyőzése óta.
Nagyjából fél éve semmilyen információt nem kaptam senki felől. Aztán hirtelen jött az információ, hogy megtalálták a bosstermet, meg a koordináták...
Végül is technikailag még céhvezér vagyok. Bár sok értelme nincs csak ezért egyedül nekem szólni a céhből, hisz ha jól tudom, egyetlen másik tag van, akiről tudom, hogy érvényesülni tud ebből a szempontból. Azért a biztonság kedvéért továbbküldöm az információt az üzenettel együtt Sayának. Nem hiszem, hogy jó hatással lenne akármelyikünkre, ha személyesen adnám tovább. Egyszerűen a fél év hallgatás után nem hiszem, hogy ez a beszélgetés lenne illendő egy újrakezdéshez. Főleg az utolsó találkozásunk után.

Nem kapkodtam el az indulást. Végül is nem is terveztem, hogy bármikor visszajöjjek ezen emberek közé, de ha egyszer már megkaptam az értesítést, akkor nem hagyom őket faképnél. Így ráérősen mentem a megadott koordinátákra. Igazából az se zavart volna, ha lekésem az egész küzdelmet...

Nem szóltam egy szót sem, mikor odaérkeztem a többiekhez, csak némán végignéztem a tömegen, és biccentek azoknak, akik észreveszik az érkezésem.
Látványosan kevesebben vagyunk, mint amikor először jöttem ide. Mármint nem ide... Hanem az első megmérettetésemre az egyik boss ellen. Akkor még minden más volt. Akkor még csak azért küzdöttem, mert küzdeni akartam. Mert láttam még a fényt az alagút végén. Ma már azért csinálom, mert nincs jobb dolgom.
Vagy itt találkozok néha másokkal, vagy mint sok másik emberhez hasonlóan én is a könnyebb utat választom a kijutásra. Nem.. Arra sosem lennék képes...
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
29. boss Exp_bal10/590029. boss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Saya Vas. Szept. 23 2018, 18:59

Vörös. Vörös. Vörös.
Tudom, hogy fáj, de nem fáj, de fájna, ha tudna. Nagyon-nagyon fájna, annyira, hogy beleőrülnék, már beleőrültem, már nem bírom, már túl sok. A párnába fúrom az arcom, üvöltök, de nem enyhül. Hugi túl nagy. A súly a fejemben túl nagy. És Hugi nagyon-nagyon szégyenli magát miatta, érzem, nagyon-nagyon szomorú, hogy így kell látnia engem. Érzem, ahogy kinyúl a kezével és megsimogatja a fejemet, de fáj, nagyon fáj, és ő próbál minél kisebbre összehúzódni, próbál visszavonulni, de nem tud. Szánakozó pillantást vet rám és reméli, hogy...
Nem tudja, mit remél, csak reméli. Én pedig mély levegőket véve, zihálva túlélek. Néha vannak jobb pillanatok, mikor megy, mikor nem érzem annyira, mikor jó, mikor viselhető, és tudok mosolyogni, és beszélgetni, és nem nagyon látni rajtam, de látni rajtam. Mindenképp látni rajtam.
Valaki.
Segítsen.
Kérem.
A Cearso. Bossharc. Lecsukom az üzenetet és visszatemetem az arcom a párnába. Nem tudom, megyek-e De aznap végül pont egy jobb nap, mikro nem zavar annyira. Mikor csak kicsit szenvedek. Így mosolyogva útnak eredek. Már rég használtam az íjamat, nagyon-nagyon régen, itt lenne az ideje, egyre vígabban és örömtelibben libbenek be a teleportkapun, majd át a kazamatán. Egyszer tévedek csak el, de semmi vész, gond nélkül végül eljutok a hangokig. Már vannak ott páran. Mosoly. Fájdalom. Kipirult arc, jókedv. Kezeimet a hátam mögött összekulcsolva a Cearso mellé libbenek. Szia, köszönök neki, vidáman, nem csuklik meg a hangom. Hugi is biccent, bár ezt nem látni. Csak az arcom rándul meg tőle egy pillanatra. Hugi rögtön bocsánatot kér és visszább vonul. Sajnálja. De én nem bánom, én örülök, hogy velem van, segíthet. Ő mindig is nagy segítség volt a bossharcokon nekem. Én nem szeretek harcolni, de kell, de muszáj, de szükséges.
Itt vagyok.
Nincsen semmi baj.
Nagyon nagy baj van.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
29. boss Exp_bal3807/410029. boss Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Vas. Szept. 23 2018, 20:03

Nem kellett sokat várnom, elég hamar megérkezett Chancery is, aki lehuppant mellém. - Hát, nem lesz egy sétagalopp az alapján amit eddig megtudtam – válaszoltam a lánynak. - Lehet visszasírjuk még Rosiet... - tettem hozzá. - Amúgy hogy vagy? Mi újság veled mostanában? - érdeklődtem a lány felől, reméljük most nem történik hasonló mint Rosie esetében...
Majd közben betoppent Szophie és Vezér is, és hát... nem igazán van ínyükre a hőség. - Örülök hogy eljöttetek – válaszoltam a lánynak – Nem probléma, ezeken a szinteken szerintem mindenki valami fagyos-jeges bossra számít... apropó, valami előrelépés van nálatok a nyomozás terén? - kérdeztem vissza, a legutóbbi találkozásunk alkalmával megejtett beszélgetésünkre. Avagy ha már itt összefutottunk, miért ne? Kellemest a hasznossal.
Aztán szépen szállingóztak a többiek, előkerült Danee, szóval tankunk is lesz, megérkezett Riko, akinek különösképp örültem – Riko, tudtam hogy rád számíthatok :3 – jó alaposan megnéztem a lányt közben. Titkon még reménykedek benne, hogy nekivetkőzik egy kicsit. Bár, az túlságosan elvonná a figyelmet a harcról... Majd betoppant Eiki. Na akkor lássuk, miből élünk. Chancery support-dps, Danee tank, Riko gyors dps, Eiki lassú dps, de üt mint az ipari áram, Cearso és Saya a két íjász, ügyes távolsági harcosok... Szophie szintén jó sebzésekre volt képes még amikor legutóbb bossharcokon láttam, de az igaz, rég volt. Valószínűleg fejlődött azóta, szóval a sebzése is nőtt... és hát... minden deka sebzésre szükség lesz, főleg a boss utolsó negyedétől...
Közben megérkezett mindenki, és Eiki is megosztott pár infót, amit megtudott a bossról. Ahogy teljes lett a csapat, és mindenki kifújta magát kicsit, feltápászkodtam a szikláról.

- Először is köszönöm, hogy eljöttetek. Örülök neki, hogy ennyien vagyunk - szólítottam meg a csapatot, miközben végignéztem rajtuk – Nem lesz egy könnyű futam, de ha összetartunk és összedolgozunk, győzhetünk. - majd egy levegővétel után folytattam – Belebotlottam én is pár felderítőbe, és megtudtam pár dolgot a bossról. Összegezve az Eiki által megtudott infókkal: 1250 életpontja van, 1250 páncélja, ami nem olyan kevés, de vannak dps-eink, szóval ez nem lesz probléma. 29 a spec képesség statja, ami a supportok számára nem vészes, de a 44-es fegyverkezeléssel még meggyűlhet a bajunk... Ugye van az a kő, amit Eiki említett, vörös életcsíknál, azaz 250hp alatt jelenik meg, és a helyére kell tenni. De hogy miféle kő, miféle helyre, az még rejtély... Eiki, bővebben tudsz valamit arról a kőről? - néztem a srác felé, érdeklődve további információmorzsák után. Így is hatalmas segítség az, amit megtudott, de ha konkrétan tudnánk, hogy a megjelenő kőnek hol van a helye, az lenne az igazi. Mindenesetre remélhetőleg elég egyértelmű lesz – Mindenesetre jobb lesz nyitott szemmel járni, és figyelni a részletekre. Ami jobban aggaszt, az a sárga életcsíknál, azaz 625hp alatt jelentkező disznóság. Valami történni fog a bossal, és körönként mindenki 20életpontot sebződni fog a pokoli hőségtől. Szóval a végére érdemes lenne hagyni a nagy dps-eket, hogy minél kevesebb sebzést nyeljen be a csapat. Valamint gyógyításra is szükség lesz, több mint valószínű. - majd egy kis szünet után hozzátettem – A végére pedig még egy dolog... ez csak megérzés, sejtés, de a jég és víz alapú sebzések, képességek lehet hogy extra sebzést okoznak a bosson, szóval ha valakinek van ilyen jellegű képessége, akkor ne legyen rest bevetni a szintvezér ellen. Nektek van valami ötletetek, elgondolásotok? - kérdeztem meg a csapatot, és kíváncsian vártam az észrevételeket, meglátásokat. Avagy több kobak többet tud.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal19096/1010029. boss Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Hétf. Szept. 24 2018, 00:33

Ozi elkezdte az újabb kört. Megbeszélhetitek a taktikát. 30-áig van időtök rá, utána nyílik a bossterem ajtaja! Aki nem szándékozik hozzátenni, kérem hogy jelezze, hogy ne várjuk majd!
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Szept. 27 2018, 19:01

- Szia Saya-chan. – mosolygok rá a lányra – Na így már teljes a brigád? – majd miután Ozy nekikezdte a mondanivalóját fejcsóválva csak így a magam orra alatt, még hozzáteszem – Úgy látom igen.
Csak félszemmel figyeltem az eligazítást (jobban mondva félfüllel), mivel most már be akartam már menni. Fölöslegesnek tartom a fölösleges hajtépéseket. Csak be kell menni és lecsapni. Látszólag nincs túlságosan nagy infóhátterünk a lényről, nem is értem miért tart eddig a megbeszélés. A parancsnok dolga, hogy harc közben gondolkozzon, nem a csapaté, de azért sóhajtva megrázom a fejem Ozy kérdésére.
- Nope. Nincs semmi egyéb infó azokon kívül, amiket elmondtam – vonom meg a vállam – De ha ennyire érdekel, nézzük meg, nem? :3
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
29. boss Exp_bal10/810029. boss Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Hétf. Okt. 01 2018, 09:07

A kis fém ajtó csikorogva kinyílik előttetek. Nem ajánlom, hogy hozzáérjetek... Vibrál körülötte a levegő.
És érezhetitek, hogy nagyon jól szigetel az ajtó. Belépve ugyanis szinte elviselhetetlen hőség fogad. Konkrétan körülvesz titeket a bugyogó láva (igen, eszetekbe juthat, hogy egy működő vulkán közepébe jöttetek), csupán egy viszonylag kis, köralakú harcteret hagyva.
A harctér túlsó végében pedig féli a lávában, félig a "ringen" támaszkodva ott van a boss. Ő még jobban árasztja magából a hőséget, mint a láva.
Jelzi, hogy a harc elindult, hogy villog a mindenkinek a státuszikon: Veszélyes hőség, és bár csak néhány másodperce álltok itt, mindenki el is szenved 10 hősebzést

Parancsnok: Ozirisz

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 4, Távolsági sebzés: 67, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Ozirisz (Sebzés: 93, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.1 SP kiskörönként.)
Tekkah
Rikomono (Sebzés: 72 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Tekkah
Saya (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.9 SP kiskörönként.)
Tekkah
Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Tekkah
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Tekkah
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 94, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Tekkah


Cearso (38. szint): 250/250 HP, (65-10=)55 páncél, 200/200 CSP
Ozirisz (44. szint): 210/210 HP, (75-10)=65 páncél, 255/255 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, (110-10=)100 páncél, 350/350 CSP
Saya (31. szint): 145/145 HP, (105-10=)95 páncél, 125/125 CSP
Szophie (41. szint): 175/175 HP, (55-10=)45 páncél, 185/185 CSP
Danee (40. szint): 200/200 HP, (210-10=)200 páncél, 300/300 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, (125-10=)115 páncél, 250/250 CSP
Chancery (40. szint): 280/280 HP, (65-10=)55 páncél, 205/205 CSP


Egyelőre nem mondok határidőt, de azt kérem, hogy két parancsnoki hsz között ne teljen el egy hétnél több! Köszönöm.
Írjátok fel ha van tárgyképesség kérlek. Ha valakinek nem stimmel valamilyen statja visítson, én e szerint néztem:
Spoiler:


A hozzászólást Ronye Arabel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 02 2018, 14:36-kor.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Okt. 01 2018, 19:32

Hát, Eikitől sem sikerült újabb infót megtudni arról a bizonyos kőről, sajnos. És csak úgy röpködtek a taktikával kapcsolatos észrevételek, hogy nem győztem hová figyelni. Ezt a tolongást, de komolyan... Eiki vállrándítós megjegyzése pedig pontosan annyira hiányzott, mint üveges tótnak a hanyattesés: semennyire. - Előbb-utóbb úgyis az lesz, de jobb lett volna még nyugodt körülmények között összeszedni a dolgokat, ötletelés, miegymás. - válaszoltam Eikinek – Ez egy bossharc, és nem vehetjük félvállról, főleg hogy azok a régi szép idők, amikor a burok megvédte a gazdáját, elmúlt. A burok vagy működik, vagy nem, szóval nem bízhatjuk rá magunkat, hogy kiment minket, ha baj van. Nem engedhetjük meg, hogy elhamarkodottan cselekedjünk, mert az könnyen valaki életébe kerülhet – mondtam komolyan és határozottan a csapatnak, többször is ránézve Eikire, hogy főként neki szól az egész.

Majd ahogy nyílt a bossterem kapuja, és beléptünk, mentem képenvágott a hőség. Bár önmagában is kellemetlen amikor kapja az ember az arcba az ezer fokot, de amikor ez még egy 10es sebzéssel is társul, az köztudottan káros az egészségre. A környezet sem valami barátságos, csupán egy kis platform van, amin szűkösen, de elférünk. Minden más csak a forró láva, amibe meg nagyon nem lenne kellemes megmártózni. Valahogy ez az egész hely egy régi emléket idézett fel, nagyon régről. Tél volt, hullt a hó, és odakint elég rendesen fázott az ember. És a teleportkapu, ami egy vulkánhoz vitt, és az oltár a vulkán kellős közepén. Olyan élénken emlékeztem rá, mintha csak tegnap történt volna, ahogy sok ötletelés után végül megszereztem a rúnát, ami még mind a mai napig a kardom erejét növeli. Ez a hely sokban hasonlított rá, hisz ez is csak egy vulkán, itt is tombol a hőség, és itt is szó szerint elszívja az életerőnket ez a pokol. Persze különbségek is voltak, az a vulkán jóval nagyobb volt, mozgástér is akadt bőven, és persze egyel kevesebb forrófejű boss tanyázott ott...
Előbányásztam az inventory mélyéről a Hinaritól kapott tűzálló kesztyűt, és felvettem. Még annál a másik vulkánnál is nagy szolgálatot tett, és van egy olyan érzésem, hogy itt is jól fog jönni. Főleg, ha izzó köveket kell majd a helyére pakolni, jelentsen ez bármit is.
- Danee, kérlek kezd te a kört, mutasd meg a forrófejűnek, mit tudsz – mondtam a lovagnak, majd figyeltem a történéseket. Azt tudtam, hogy hősebzést fogunk kapni, nem keveset, csak arra nem számítottam, hogy már az elején is indul. Csupán az a kérdés, hogy a sárga életpontnál jelentkező 20-as sebzések azok összesen 20, vagy az "alap" 10-en felül, összesen 30-at jelent. De ez nagyon nem tetszik nekem, határozottan nem jó móka..


// Danee jön




Statok és spec felszerelések:
http://ozirisz.xyz/sao/karakterinfo.php?ID=196

Ozirisz (44) - HP:210 | F:87 | E:120 | K:31 | GY:99 (109) | S:81 | P:85

Felszerelés
Jobb kéz: Lángoló Nodachi ( +12 Erő +4 Spec. Képesség )
Rúna: Agni +2 [2G] ( +8 Erő +2 Gyorsaság +9 Élet )
Testpáncél: Tükör Vért ( +5 Fegyverkezelés +25 Páncél )
Sisak: Obszidián Kalap ( +13 Fegyverkezelés +8 Spec. Képesség +35 Páncél )
Csizma: Egyedi Pegazus Bakancs ( +31 Gyorsaság )
Köpeny: Kaméleon Köpeny ( +25 Spec. Képesség +25 Páncél )
Gyűrű: Egyedi A Viking Zerios Gyűrűje +4 [4F] ( +27 Erő +4 Fegyverkezelés +5 Gyorsaság )
Gyűrű: Egyedi Vikinggyűrű ( +8 Fegyverkezelés +8 Gyorsaság +16 Spec. Képesség )

Arabel kérlek, majd számold újra a rám vonatkozó részt, a legutóbbi felszerelkezés még nincs befrissítve
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal19096/1010029. boss Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Danee Kedd Okt. 02 2018, 13:54

- Yo. Akkor már megyek is - feleltem Eikinek "hatalmas" lelkesedéssel
- 1250 HP? Röhej. Azt Hinari nélkül is lecsapjuk sec-perc alatt - Persze csak ha nincs hozzá tízszer ennyi páncélnak való a bőrén
Hanyag biccentéssel, vagy épp legyintéssel üdvözöltem az utánam érkezőket is
Volt köztük egy hasonló üstökű leányzó is
- Hoi, Riko, vagy hogy hívnak, milyen hajszínezőt használsz? - túrtam bele a hajamba, most hogy a sisak a derekamnak préselve pihent
- Jé, ott egy Zöldhajú lány, álmodtam, vagy igaz talán? Remek alakítás volt a múltkori, kislány - hüvelyujjam az égbe mutat, csizmámon vastag a por
Ozi végre megkezdte a nyitó beszédet. Mióta bossra járok, mindig ő dirigál, de eddig sose bántuk meg, úgyhogy csak tegye
- Rosie egy igazi fun ride volt, több szempontból is
- 1250 a páncélja is? Pite -
jegyeztem meg félhangosan

Nyílt a terem, a kapu izzott rendesen, akár az a bizonyos barlangbeli oszlop a múltkori küldetések egyikén.
- Egész jó a fűtés, Itt nem lenne gond a kovácsolással sem, lehet beköltözök ide, ha kilapítottuk a helyi rossz-fiút - de azért most inkább kihagytam a forró felületek tapizást, mert a páncélom felülete már enélkül is hólyagosra izzott
- Közös tarisznya meg ilyenekre gondolsz? Ja, késő bánat, de kiderül mennyire vagyunk felkészültek külön-külön
Felcsaptam a sisakot, nem akartam arccal levenni az esetleges napkitöréseket
- Igen is, főnök, na akkor csapassuk neki! Bár csodát ne várjatok ...
Nem igazán volt Bossolásra hasznos képességem, de az eszköztáramban akadt ez az:
- Lássuk: fagytér, áh nem, ez csak parasztvakítás. Területi gyógyító kristály. Not yet. Hátszél. Maybe. Izzó Páncél. Hm. Risky. Nincs elemi sebzése, hiába a neve.
Messze repült a hüvelykujjal felpattintott dugó.
- Kicsit fűszeres, és van egy enyhe csípős utóíz. Nice.
- Na jó, ennyit a potion kóstolásról -
az üvegcse ezer szilákra törve landolt a lábam előtt, s recsegett a csizmám talpa alatt
- Be hold, unearthly monster, on the sight of my beloved golden sword!
Szokásos futás, pajzzsal megtámasztott szúrás, aztán némi lábmunkával félretáncolás a kartávolságából

Aktiválok köpeny képességet támadásra, gyűrű adja magát:
Izzó Páncél Potion használat + 1 támadás
Ha marad valami a páncélomból, azzal Chanceryt védem


http://ozirisz.xyz/sao/karakterinfo.php?ID=170
Danee (40) - HP:200 | F:60 | E:95 | K:60 | GY:74 | S:60 | P:200 (max:210)

Felszerelés:
Lényeges item képességek:
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
29. boss Exp_bal7644/770029. boss Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Okt. 03 2018, 18:41

Nem húzzátok az időt, helyes. Danee támadására Tekkah fájdalmasan felmordul, és az egyik kezével végighasít a lovag páncélján, aki elszenved 54 sebzést és 14 hősebzést is (tehát összesen 68 sebzést.)

A parancsnok következik

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 6, Távolsági sebzés: 69, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Rikomono (Sebzés: 72 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Tekkah
Ozirisz (Sebzés: 120, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Tekkah
Saya (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2,8 SP (1,9 kiskörönként.))
Tekkah
Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP (1,9 kiskörönként.)
Tekkah
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Tekkah
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 94 (Dust: 9), támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Tekkah


Cearso (38. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 230/230 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 100 páncél, 350/350 CSP
Ozirisz (44. szint): 210/210 HP, 75 páncél, 155/155 CSP
Saya (31. szint): 145/145 HP, 95 páncél, 125/125 CSP
Szophie (41. szint): 175/175 HP, 45 páncél, 185/185 CSP
Danee (40. szint): 200/200 HP, (200-68=)132 páncél, (300-20=)280/300 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, 115 páncél, 250/250 CSP
Chancery (40. szint): 280/280 HP, 55 páncél, 205/205 CSP
Tekkah

// Büszke vagyok a gyorsaságotokra srácok, így tovább mindenki! Szeretnék pár napon belül megint sorrakerülni reagkorbács//


A hozzászólást Ronye Arabel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 03 2018, 23:00-kor.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Szer. Okt. 03 2018, 20:15

Danee megjegyzése elgondolkodtató – Hát, bár a feltételek adottak, nem lenne túl bölcs dolog védett övezeten kívül felhúzni a kovácsműhelyt – elvégre az kábé ingyen loot lenne egy rablóbandának, ha kilesik a megfelelő alkalmat, és egy rahedli érc ütné a markukat. Bár, abból a szempontból megfontolandó, hogy alkalmanként, vagy valami speciális dolgot ügyködni jól jöhet. Lehet az itteni lávával erősíthető lenne a nodachi ereje is? Elvégre tűz alapú fegyvernek a forróság és a láva jót tenne. Majd boss után lehet visszanézek ide, egyelőre dolgunk van...
- Hát, majd legközelebb – válaszoltam a srácnak. Na igen, kicsit nehézkes lenne a közös tarisznya, hogyha a bossra szánt itemek el vannak rablódva Hinarival együtt No Persze, a céhbankból szedegethettem volna ki itemeket, de hülyén érezném magam, ha majd a mentőakció során döbbennénk rá, hogy elhasználtuk azokat az itemeket, amikre szükség lenne Hinari kiszabadításához...
Majd Danee felhörpintett egy potiont, és kicsit lefaragott a boss páncéljából. - Szép volt! - reagáltam a lovag támadására. Még a boss is felmordult rajt, bár meg kell hagyni, sajnos a Forrófejű nem hagyta tétlenül, hogy csak úgy ütlegeljék. Szétnéztem a csapaton, azon tűnődve, ki legyen a következő. Chanceryt még későbbre tartogatom, amikor szükség lesz a gyógyításra. Majd kis gondolkodás után Eikire esett a választásom. Kíváncsi vagyok, mit fog ebből kihozni, ha már ennyire meg volt indulva befelé. - Eiki, a színpad a tiéd – mondtam a harcosnak, és figyeltem a fejleményeket. Eddig még minden rendben van, megy ez, reméljük így is marad...


// Eiki jön :3
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal19096/1010029. boss Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Okt. 03 2018, 21:51

Végül úgy határozott a csapat, hogy bemerészkedik az ismeretlenbe. Tettek pár „szellemes” megjegyzést a megszólalásomra burkoltan, vagy anélkül, de nem kifejezetten izgattam magam. Burok ide vagy oda, én az izgalmakért vagyok itt és képes vagyok kockára tenni érte bármit, ami velem kapcsolatos. Akinek nem tetszik, az úgyis elmegy, vagy megjegyzi. Én ilyen vagyok, ők olyanok. Ez van. Mindenestre a boss végül letámadt minket egy nagy adag hősugárzóval.
- Na… tojásokat elő… mármint amit a csirke tojik :3 míg megsül Danee pajzsán ezt gyors elintézzük. Vagy jöhet a fail time. \o-o/ Már jó rég nem forgattam a pallosom, szal előferdülhet. – jegyzem meg Ozynak, de végül megindulok előre.
Megpróbáltam aktiválni bosselleni képességemet, majd ha sikeres, azonnal támadni is rá.


// képesség aktiválás sikeres (a boss a meccs végéig 50%-al több sebzést szenved el tőlem), támadás sikeres 304 sebzés az arcocskájába :3 //


A hozzászólást Tsujimoto Eiki összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 03 2018, 21:57-kor.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
29. boss Exp_bal10/810029. boss Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 03 2018, 21:51

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
29. boss 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
29. boss 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Szer. Okt. 03 2018, 22:07

Eiki támadására a boss megint felmordul, és most a harcosw páncélját marja végig 54+14 sebzéssel (összesen 68)

A parancsnok következik

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 6, Távolsági sebzés: 69, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Rikomono (Sebzés: 72 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Tekkah
Ozirisz (Sebzés: 120, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Tekkah
Saya (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1,9 SP kiskörönként.)
Tekkah
Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP (1,9 kiskörönként.)
Tekkah
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2,6 SP (1,8 kiskörönként.)
Tekkah
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 94 (Dust: 9), támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Tekkah


Cearso (38. szint): 250/250 HP, 55 páncél, 230/230 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 100 páncél, 350/350 CSP
Ozirisz (44. szint): 210/210 HP, 75 páncél, 155/155 CSP
Saya (31. szint): 145/145 HP, 95 páncél, 125/125 CSP
Szophie (41. szint): 175/175 HP, 45 páncél, 185/185 CSP
Danee (40. szint): 200/200 HP, 132 páncél, 280/300 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 85/85 HP, (115-68=)47 páncél, (250-21=)229/250 CSP
Chancery (40. szint): 280/280 HP, 55 páncél, 205/205 CSP
Tekkah
29. boss Hpcsikd
29. boss Hpcsikd

// Még mindig büszke vagyok a gyorsaságotokra srácok, így tovább mindenki! Szeretnék pár napon belül megint sorrakerülni reagkorbács//


A hozzászólást Ronye Arabel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 04 2018, 18:00-kor.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Szer. Okt. 03 2018, 22:28

Eiki megjegyzésére nem különösképp reagáltam. Nem akartam felrántani rajta az agyam. Értem én, hogy ő félvállról veszi, de itt nem csak róla van szó. Könnyen előfordulhat bossharcon, hogy nem azon csattan az ostor, aki elbaltázza, hanem aki éppenséggel utána jön... vagy az egész csapat... Főleg, hogy olyan cuki kis háziállatka röfög itt az ólban, hogy nála alacsonyan szállnak a területi sebzések, és hát... lehet Eiki nem tudja, de ha a képünkbe robban a magmabomba az káros az egészségre. Vagy bármi hasonló, nem tudjuk, hogy mi mindent tartogat számunkra ez a boss, de abban biztos vagyok, hogy a kiderített infók csupán a felszín.
- Na ugye, hogy megy ez? - szólaltam meg újra, amikor láttam, hogy a cinkeléssel ellentétben Eiki nem felejtette el a pallosforgatás alapjait. Legalábbis nem teljesen. De legalább egy szép kis adagot lefaragott a páncéljából, szóval eddig jól állunk. Bár ami aggasztó az hogy szépen a boss ellentámadásokat is művel azzal szemben aki épp rátámad. Vajon távolsági harcosok is elszenvedik a boss visszasebzését? Van két íjászunk, Cear és Saya. Na, mindjárt kiderül. Kis gondolkodás után Cearra esett a választás: - Cearso, te következel, kérlek támadd a bosst – mondtam az íjásznak. Remélhetőleg most nem úgy használja az íját, mint anno arénában. Nem nézem ki belőle, hogy poénra vagye a bossharcot, de az aréna után visszagondolva is vicces volt, ahogy ott püfölt az íjával...
Mindenesetre kíváncsi vagyok, így, íjászok esetén is van-e visszasebzés, elvileg a bossnak nehezebb dolga van. Közelharci kasztok tagjainál könnyen megoldja a boss, hogy a közelébe férkőző játékosnak visszakézből leoszt egyet, íjásznál csak nem. Vagy olyan hosszú karja lenne a lávaszörnynek? Rolling Eyes


// Cear következik
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
29. boss Exp_bal19096/1010029. boss Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Cearso Csüt. Okt. 04 2018, 19:46

fontosabb itemképik+perma képi:

Régen volt már, hogy így álltam itt.
Sayáék érkezésekor csak biccentettem neki. Nekik? Hogyan kéne Sayára és az ő alter egojára utalnom? Mindegy, most nem ezzel kell foglalkozni. Gyorsan kezdtünk, és már jöttem is sorra. Egy pillanatra eljátszottam a gondolattal, hogy megtréfálom Ozi-t és nekifutok a bossnak azt imitálva, hogy közelről fogok harcolni. Viszont megértettem a parancsnok gondolatmenetét, és nincs értelme kockáztatni. De ha már a rendszert próbáljuk meg kicselezni, akkor én is felvetem az én ötletemet.
-Vajon ő is blokkolja a switch rendszert?
Nem próbáltam ki az elméletet gyakorlatban, hisz most a parancsnok egy másik elméletét próbálom ki.
Összeszedem a gondolataimat, és megpróbálom a lehető legjobb megoldást kihozni. A legegyszerűbb, ha rábizom magam a többiekre, miközben próbálok minél nagyobbat sebezni.



///3 támadás
itemképik/perma képi miatt dobás után számolok.
(elvileg 69*1.1+(69+artemis bónusz)*1.1+(69+artemisz bónusz)*1.3)
az SP-m mindenképp nullázódik
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
29. boss Exp_bal10/590029. boss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 04 2018, 19:46

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
29. boss 4766609959_af0c0eb7c7_s 29. boss 4767250438_224285ea8b_s 29. boss 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Cearso Csüt. Okt. 04 2018, 19:50

(annyit tesz, mint (69+7)+(69+1+7)+(69+2+21)=245 sebzés)
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
29. boss Exp_bal10/590029. boss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Pént. Okt. 05 2018, 13:20

Cear nyilai szépen eltalálják Tekkah-t, aki megint lecsap – Ezúttal megint Eikire (54+14=68 sebzés)

A parancsnok következik

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 6, Távolsági sebzés: 69, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.4 3,2 SP (3,2 kiskörönként.))
Tekkah
Rikomono (Sebzés: 72 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Tekkah
Ozirisz (Sebzés: 120, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Tekkah
Saya (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1,9 SP kiskörönként.)
Tekkah
Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP (1,9 kiskörönként.)
Tekkah
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2,6 SP (1,8 kiskörönként.)
Tekkah
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 94 (Dust: 9), támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Tekkah


Cearso (38. szint): 250/250 HP, 55 páncél, (230-3x38=)116/230 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 100 páncél, 350/350 CSP
Ozirisz (44. szint): 210/210 HP, 75 páncél, 155/155 CSP
Saya (31. szint): 145/145 HP, 95 páncél, 125/125 CSP
Szophie (41. szint): 175/175 HP, 45 páncél, 185/185 CSP
Danee (40. szint): 200/200 HP, 132 páncél, 280/300 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): (85-21=)64/85 HP, (47-47=)0 páncél, 229/250 CSP
Chancery (40. szint): 280/280 HP, 55 páncél, 205/205 CSP
Tekkah
29. boss Hpcsikd
29. boss Hpcsikd

// Még mindig büszke vagyok a gyorsaságotokra srácok, így tovább mindenki! Szeretnék pár napon belül megint sorrakerülni reagkorbács//
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.