Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29. boss

+6
Tsujimoto Eiki
Rikomono
Danee
Szophie
Chancery
Ronye Arabel
10 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Szer. Okt. 10 2018, 22:22

Danee is megállapította azt, aminek nemrég a tanúi lehettünk: Eiki nem bővelkedik életpontokban, és hát... meg is mosolyogtam ahogy a lovag cinkelte egy kicsit. Hát igen, nagy sebzés ide vagy oda, Eiki gyakorlatilag papírból van, és a papírnak nem tesz jót a hősebzés.
- Arra gondoltam először én is, Danee, de asszem innentől felgyorsítjuk a dolgot. - Hát igen, éppen hogy, de átcsúszott a gonosz lávaember a sárga zónába, és pofánkba szakadt egy kis hőség. Ha még zöldben marad, akkor valószínűleg mentek volna az íjászok, Danee igazi tankhoz méltón gond nélkül állja a sarat. Most viszont, hogy jön a körönkénti sebződés mindenkire, fel kell gyorsítanunk a tempót. Nézegettem a boss életcsíkját, épphogy sárga. Pirosban elvileg lesz valami kavics, amit elvileg a helyére kell tennünk. Persze kiokoskodva, hogy valamelyik nagysebző levigye a sárga alsó határából a piroson keresztül a végéig, megoldhatná ezt a gondot, de... lehet az a kő helyrerakás kell a végső találathoz, esetleg annak hiányában visszagyógyítja magát, vagy bármi lehet. Szóval nem biztos, hogy jó ötlet lenne a köves részt kihagyni.
- Riko, csapj oda neki, már nem sok van vissza – mondtam a lánynak, majd figyelve a történéseket. Minden bizonnyal átmegy vörösbe a boss élete, következő körben meg jön a kő, amit helyére kell rakni... úgyhogy nyitott szemmel figyeltem, milyen kavics, hol, hová...

// Riko következik :3

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Rikomono Csüt. Okt. 11 2018, 15:16

Huh, ez jól esett! Abszolút benne voltam a zenben, csak az utolsó szúrásomat sikerült majdnem elbaszni, a többi egyébként pontosan ott talált, ahová szántam. Ez amúgy tök meglepő volt, tekintve hogy majd' megpusztultam a hőségtől, de mivel most perpillanat nem álltam az ájulás szélén, és még bónuszsebzésem is volt, azonnal rá akartam menni újra. Ott ugráltam, készen az újabb támadásra, erre Ozzy elcseszte, és mást hívott helyettem. Nem tudom mit akart az ostoba lovaggal, ahelyett, hogy ránk, DPS-ekre bízta volna a gyors lezárást. Kicsit csalódtam, ennél eddig ügyesebb volt >.> Mondjuk tény, hogy én ehhez kurvára nem értek, és ezért is nem osztottam ki miatta, hiába idegesített. Őszintén? A meleg jobban idegesített most.
- Nem sok? Lenyomom az egészet egyből >.> - tettem tanúbizonyságot végtelen önbizalmamról. Halvány lila gőzöm sincs, képes leszek-e rá, de ez volt a célom. Most mondjuk nem volt mivel odacsapnom, és mivel még friss is voltam, ezért úgy döntöttem, rámegyek a biztosra, és használom a cipellőmet. Éreztem, hogy ha rosszul jön ki a lépés, el tudom kúrni a támadást, de talán a bakancs segít kiküszöbölni a dolgot Rolling Eyes Szóval megiramodtam, és elhelyeztem még hat piros vonalat a többi mellett Rolling Eyes

Pegazus Bakancs használat, biztosra javítom a találati esélyem, a boss viszont engem (és csak engem) csak kettestől talál el két kiskörig.
Az első támadásomon még van 10% bónusz Chan kristálya miatt, így 439-et sebzek, és elfogyasztok 175 CSP-t.
A Razonek tüskéje képessége miatt leesik az öt méregsebzés a bossról.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Okt. 11 2018, 15:30

Riko egyből vörösbe löki Tekkah életét. Aki válaszul végighasít a mellkasánál, amitúl 54 sebzést szenved el.
A harcér közepén pedig megjelenik az Eiki által említett . Ezzel egyidőben Tekkah mellkasát is egy pillanatra felizzik valami. Mintha onnan hiányozna egy darab

A parancsnok következik

Sorrend:
Cearso (Közelharci sebzés: 6, Távolsági sebzés: 69, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.4 3,2 SP (3,2 kiskörönként.))
Tekkah
Rikomono (Sebzés: 72 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3 SP kiskörönként.)
Tekkah
Ozirisz (Sebzés: 120, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3,6 SP (2.8 kiskörönként.))
Tekkah
Saya (Közelharci sebzés: 8, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Tekkah
Szophie (Sebzés: 13, Pet sebzés 90, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2,8 SP (1,9 kiskörönként.))
Tekkah
Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.7 SP (1,9 kiskörönként.)
Tekkah
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:203 / S:222 / P:240, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2,6 SP (1,8 kiskörönként.)
Tekkah
Chancery (Sebzés: 10, Pet sebzés 94 (Dust: 9), támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.6 SP (1,3 kiskörönként.))
Tekkah

Cearso (38. szint): 250/250 HP, 45 páncél, 116/230 CSP
Rikomono (50. szint): 200-18=182/200 HP, 36-36=0 páncél, 100/350 CSP
Ozirisz (44. szint): 139/210 HP, 0 páncél, 155/155 CSP
Saya (31. szint): 145/145 HP, 85 páncél, 63/125 CSP
Szophie (41. szint): 175-10=165/175 HP, 0 páncél, 144/185 CSP
Danee (40. szint): 200/200 HP, 58+50=108 páncél, 280/300 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 64/85 HP, 0 páncél, 229/250 CSP
Chancery (40. szint): 280/280 HP, 55 páncél, 205-60=145/205 CSP
Tekkah
29. boss - Page 3 Hpcsikd
29. boss - Page 3 Hpcsikd

// Még mindig büszke vagyok a gyorsaságotokra srácok, így tovább mindenki! Szeretnék pár napon belül megint sorrakerülni reagkorbács//


A hozzászólást Ronye Arabel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 11 2018, 15:31-kor.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 11 2018, 15:30

The member 'Ronye Arabel' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
29. boss - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Okt. 11 2018, 15:58

Ahogy Riko ismét támadásba lendült, a boss csíkja rohamos tempóban ismét fogyásnak indult, majd pont ahogy számítottam rá, a vörös zónában megállt. - No para, pont ez volt a cél, hogy vörösbe csússzon az élete – válaszoltam a lánynak, majd megpillantottam a harctér közepén az a kő, amiről szó volt. Sejtelmes zöld fénnyel izzott, és bár az aránylag hideg szín, mégis, szinte biztos vagyok benne, hogy az pont olyan forró, mint a hangulat a teremben. Jobban szemügyre vettem a bosst, és... mintha a mellkasa felizzott volna... legalábbis olyan furcsán felvillant. Ha nem tudnék róla, hogy lesz egy kő, amit a helyére kell tenni, akkor nagy valószínűséggel betudtam volna annak, hogy Riko utolsó csapása egy kis effektet hagyott a bosson, csak úgy, grátiszba. Vagy a grafikai csapat vitt némi extra kreativitást a boss látványeffektjeibe. Azonban így, hogy tudtam a kőről, hála Eikinek, hogy összefutott a felderítőcsapat egy tagjával, így tudtam, mit kell tennem.
~ Köszönöm, Hinari ~ gondoltam magamban, ahogy ránéztem a kezemre, amit a céhtársamtól kapott tűzálló kesztyű véd az extra hőtől. Eredetileg a Lángoló Nodachi forgatásához szánta, és bár harc közben is jó érzés, hogy nem kell aggódnom, mikor égetem el a mancsom, pár nehéz szituációban is jó szolgálatot tett. És most sem lesz másképp. Persze, rábízhattam volna a "piszkos munkát" másra is, de senkin nem láttam tűzálló kesztyűt, és nem szívesen mondanám senkinek se, hogy fogja meg a kavicsot, főleg hogy minden bizonnyal forró...
Kicsit haboztam, amíg összeszedtem a lelkierőmet, majd határozott léptekkel indultam a furcsa kő felé, felvettem, majd Tekkah mellkasába nyomtam teljes erőmmel. Ha ezzel megvoltam, akkor pedig két kézzel fogtam a nodachit, és megpróbáltam embert faragni a bossból. Először egy szép jobbról balra tartó átlós vágást. Majd ugyanúgy, lendületből, egy szép körív leírása után balról jobbra vágtam. Már csak azért is, mert ha szerencsétlennek mindig az egyik oldalát farigcsálom, még eldől, mint fél disznó az ólban. Aztán pedig, mivel épp kifogytam a szuszból, pár lépést hátráltam, és a kardomra támaszkodva vártam, mi fog történni.

// felveszi a követ Ozi, és beletuszkolja a boss mellkasába, majd kettőt támad, aztán egy pihikör
// alsó kockák a nodachi tűzsebzésére mennek (6os esetén +6 tűzsebzés, többi esetben semmi)
// CSP: 89 – (2*44) = 1

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 11 2018, 15:58

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
29. boss - Page 3 4766610511_dda12706fc_s 29. boss - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
29. boss - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s 29. boss - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Okt. 11 2018, 16:06

Eh... Nem is vagytok viccesek. Ozi már támadna is, de ahogy a kő a helyére kerül, Tekkah életének megmaradt része eltűnik, a terem elviselhető hőmérsékletűre hűl, és ahol eddig a boss ált, ott most egy átjáró válik láthatóvá keresztül a már nem forrongó láván, a túloldalon pedig feljuthattok a 30. szintre.

Gratulálok, legyőztétek a boss! \\o//
Mindenki kap 40exp-t és 1 elosztható pontot (a pontozóba írhatjátok hova osztjátok)


//Item sorsolás ha minden jól megy a héten. Mindenkitől várok visszajelzést, ha van észrevételetek pm/ben, discordon/facebookon vagy akárhol ^^ //
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Okt. 25 2018, 00:02

Update: A boss itemet Eiki kapja
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

29. boss - Page 3 Empty Re: 29. boss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.