Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+87
Shareen
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
91 posters

2 / 30 oldal Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Zhel T. Everett Szer. Dec. 19 2012, 12:42

Zhel nem mondott nemet a közös alvásra… mégis csak kényelmesebb az ágyban pihenni, mint az erkélyen lógatni a lábát egész éjszaka. Hamar levetkőzőt és befeküdt az ágyba Ayani mellé… kis csend urán pedig feltett egy ésszerű kérdést a lánynak. Persze nem lett volna kötelező a válaszadás. Nyugodta el is utasíthatta volna, de Zhel újabb meglepettségére megkapta a maga kis válaszát. Figyelmesen hallgatta végig a történetet, amely ne volt éppen vidám, de sok dolgot megmagyarázott. Legalábbis egy két részletet le lehetett szűrni belőle.
- Már minden világos….- felelte nyugodt hangon, majd ő is a lány felé fordult és a szemébe nézett.
- A szüleid halálakor megijedtél az emberektől. Teljesen érthető hiszen egy másik ember tehet arról, hogy elvesztetted őket. – állapította meg csak gí a hallottak alapján. Persze lehet hogy téved, de ez a leg kézenfekvőbb ok amit ebből a történetből le lehetett szűrni.
- Azért menekültél az erdőbe mert elkezdtél félni az emberektől… De ezt nem csinálhatod örökké. Ember vagy… élj közöttünk. Nem akar mindenki bántani…- próbált továbbra is győzködni a lányt… biztos ami biztos. Közben néha azért Tűzrózsára is rápillant.. Elég kellemetlen lenne ha rágyújtaná a takarót féltékenységében. Nyilvánvaló, hogy a paci nem szereti Zhel-t.. de az is lehet hogy senkit se, aki 3 méternél közelebb kerül a lányhoz. Mint egy izgága védelmező.
- Nem untatsz… Az unalom már akkor ki van zárva, ha beszélgetsz másvalakivel, aki meghallgat- a kékszemű is meglepődött saját magán. Nem szokott ő ilyen közvetlen lenni.. kicsit furcsán is érzi magát. A helyzet nem aggasztja, hogy egy nővel van egy ágyban.. jó párszor előfordult már. De valami mégis furcsa neki.

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Dec. 20 2012, 05:49

- Hát.. lehet így is mondani.. – mondom halkan.
A fiú nem volt messze az igazságtól, ám valójában más a probléma. A hosszú erdőkben töltött idő teljes kiszakított a társaságokból, és mivel az erdők veszélyesek, ezért muszáj volt senkiben sem megbíznom, mivel ha ezt megtettem volna az gyengeség lett volna tőlem, és a gyengék nem élik túl. Nem nagyon akartam ezt a fiúnak elmondani, de hát sajnos nem tudom mit kéne csinálni. Ekkor csak arra leszek figyelmes, hogy egyre gyengébb és gyengébb leszek, illetve szemhéjam is egyre nehezebb lesz. Ám valami miatt nem tudtam abbahagyni az őszinteséget.
- Mikor találkoztunk, még nem nagyon voltam oda érted… ám… most már…nem…….
Nem tudtam befejezni a mondatomat, mert a puha ágy, és a biztonságérzet teljesen legyőzött, és halk szuszogásba kezdtem. Hiába marad fenn a fiú tovább, mint én, még így sem érhet hozzám. Tűzrózsa kicsit megemelte fejét, és dühös pillantásokat vet a fiúra, és kicsit vörösebb lesz a lángjai, hogy lássa, hogy a látszat nem csal. Nem bízik a fiúban, még akkor is, ha Ayani bízik. Így ha közelíteni merészel a fiú akár egy kicsit is, akkor Tűzrózsa megrázza magát, és még fenyegetőbb lángokat vet hátán lévő sörényből. Azonban ezekből én semmit sem vennék tudomásul, mivel végre hosszú idők után nyugodtan, békésen alszok, tudva, hogy valaki vigyáz rám.

Másnap

Szépen lassan kezdek felkelni, ám már reflexszerűen lelógattam volna lábamat, ám ez nem jött össze. A lábam megakadt a takaróba, és én lehuppantam a földre. Az esés közben beütöttem a fejemet, de hála, ebben a világban nem éreztem. Ekkor tűnik fel, hogy nem pont a legmegfelelőbb pózban vagyok, mert lábam az ágyon, és lábaim szétterülve vannak az esés közben, így viszont szoknyám alá látni. Reméltem, hogy Zhel nem kelt még fel, ezért gyorsan összecsukom a lábamat, és nagy nehezen kibogozom a lábamat a takaróból, és felállok. Na nézzük meg, hogy reményeim igazak, és a fiú tényleg alszik.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Zhel T. Everett Csüt. Dec. 20 2012, 12:47

Zhel az ágyban kifejtette a gondolatmenetét Ayaninak, aki le is fogadta, bár látszott rajta, hogy nem teljesen értett egyet a dologgal, végül ennyiben hagyta a dolgot, így a fiú sem firtatta tovább azt a témát. Fájó emlékek ezek a lánynak. Ő is tudja, hiszen az ő szülei is meghaltak már pár éve. Egyáltalán nem kellemes érzés a visszaemlékezés. De neki hamar fel kellett nőnie és egy vállalat élére kellett állnia. A gyász így elmaradt, de akkor is megviselte a hiányuk. Ayani még az elalvása előtt akart mondani valamit, de nem ért a végére..
- Most már nem??- kérdezett vissza, de választ már nem kapott. A lánykát elnyomta az álom. Érthető.. napokig alig aludt pár órát, már nagyon fáradt lehetett. Tűzrózsa a féltékeny, indulatos, lángoló őrzővédő jelezte a kékszeműnek,hogy jobb, ha a kezet ott hagyja ahol vannak és nem pedig Ayanit kezdi el vele vizsgálgatni. Persze a fiúnak esze ágában sem volt ilyet tenni, de normális embert, ilyet nem hinne el. Egy csinos ifjú hölggyel egy ágyban.. ez mindenki fantáziáját megmozgatná… főleg egy férfiét. A fiúnak viszont volt önuralma.. nem is kevés, bár furcsa képek villantak be, amikor a szundikáló lányra nézett, de hősiesen ellenállt. Hiába… ő egy igazi úriember. Lassacskán őt is elnyomta az álom. Nyugodtan aludt a kényelmes ágyban.. ugyan most sokkal kisebb helye volt, de nem csinált belőle ügyet. Legalább plusz két puha párnával gazdagodott az ágya, igaz nem használhatta őket. Az éjszaka közepén ébredt fel valamire. Méghozzá nem másra, mint hogy Ayani szinte rámászott. A lány már Zhel mellkasán pihentette a fejét. Neki nem volt ellenére a dolog.. egész kellemes érzés volt, de Tűzrózsa már fél méteres lángokat eregetet. Pedig nem a fiú volt a bűnös.. Az akaratereje egyre gyengébb lett és egy óvatlan pillanatban a keze már Ayani derekán járt, de pár pillanattal később Tűzrózsa hírtelen kirántott az alvó lányka karjaiból a fiút.. Egyenesen a padlóra és kicsit megtaposta a patáival. Persze az álomszuszék nem ébredt fel ilyen könnyen.. Pedig leállíthatta volna a petet. A kékszemű méltóságteljesen felkelt és leporolta magát, majd a lángoló állatkára nézett.
- Nem nyúlok hozzá rendben??- azután óvatosan visszafeküdt az ágyba.. de inkább ülőpozícióban maradt és végig farkasszemet nézett tűzrózsával egészen másnap reggelig.

Lassan Ayani is ébredezett, de valamit elszámított és a padlón landolt egy igen furcsa pozícióban. Most már elgondolkodna azon az ember, hogy melyikük is a perverz. Ezt már szexuális zaklatásnak is lehetne nevezni, hogy a lány folyton mutogatja a fehérneműjét Zhelnek.
- Tudod Eidetikus memóriám van. Így minden bizonnyal örökre emlékez7ni fogok az ilyen pilanatokra..- felelte majd sóhajtott egyet, de még mindig az ágyban maradt
- Jó reggelt!- köszönt mert az ugye az előbb elmaradt.
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Sakamoto Rin Vas. Dec. 23 2012, 15:47

Az éhes hercegnő, az idegen állatidomár, és az el nem nevezett tojás esete^^



- Eh… ehhhhhh… – nézek csodálkozva, amint az árus előtt olyan nagy sor áll, hogy még megszámolni is fárasztó lenne. A gyomrocskám meg persze egyre jobban korog, amit persze zavarba ejtő lenne, ha mások is hallanának így ilyenkor egy kis köhécselés mögé rejtem a hangjait. Átkozott légy Kayaba Akihiko amiért ilyen valóságossá tetted ezt a világot ><
Nincs hát más hátra, mint szépen kivárni a sorra kerülést. Más sorba ugyan átmehetnénk viszont csak itt kapni azt, amit enni szeretnék.
- Yoroshiku, Peter. – köszönök, a férfinak szemel láthatóan jobb kedvűen, mint, amilyen eddig voltam. - Peter? Hm, ez nem japán név, külföldi vagy? – kérdem kíváncsian, majd a kezében tartott tojására nézek, melyet jókkal nagyobb, mint, amiket eddig láttam. Hm… vajon mennyi omlett készülhetne belőle? Neeem >< … ezt nem ehetem meg.
- Oh, engme Rin-nek hívnak, yoroshiku! – köszönök neki mosolyogva, de alig hogy ezt megtettem jön a többi kérdés is egymás után, így hát veszek egy nagy levegőt és belekezdek.
- Hát, mmm… Egy tál rament, rizst, virsli polippal, főt zöldséggel, sushit, takoyakit, és rizses omlettet abból. – mutatok a már említett tojásra, amit Peter tart magánál.
- Nem, már nem haragszom rád. - jelentem ki a férfi irányába, majd előre pillantok és csodák csodájára, azt látom, hogy már csak egy-két ember van előttünk.
- Jaj, de jó. Mindjárt mi is sorra kerülünk… vajon elkészítik a tojást is, ha megkérjük őket? – nézek ördögi vigyorral előre felé. Nos, talán még nem teljesen bocsátottam meg neki, amiért ellökött, szóval most egy kicsit megviccelem.


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Dec. 25 2012, 12:43

Nos, most már tény, hogy itt maradok. De vajon mit tudnék magammal kezdeni? Tudom, hogy én akartam ebbe a játékba belecsöppenni, elvégre bármi jobb, mint a valóság, de ezt a helyet sem ismerek. Semmit nem ismerek, ami a virtuális világokkal kapcsolatos. Jobb lenne először ezeket a dolgokat megtudni. Jobb híján fogom magam és az egyik épület árnyékába vonulok. Annak fala mellett lecsúszom, majd leülök. Fegyveremet megigazítom, hogy kényelmes legyen viselése és egy egyszerű sóhajtással letudom ezt a hatalmas mizériát. Hát... Sokan biztos így is úgyis éjt nappallá téve játszanának. Akkor most mi a különbség? A halál egyébként sem lenne cél, vagy nem? Nem értem ezt a hirtelen pánikot, amit mások arcán látok. Bár lehet, hogy ez csak azért van, mert mások igenis szeretnének visszatérni az életükbe. Néhány ember miatt én is, de van egy személy, akit mindennél jobban gyűlölök. Ez pedig éppen elég indok, hogy ne akarjak visszakerülni. Biztos vagyok benne, hogy az itteni élet jobb lehet. Ezen gondolattól el is mosolyodom. Miért ne tenném, hiszen most egy új élet veszi kezdetét. A szabadság illata lengi be az itteni levegőt.
A menümet kis ügyetlenkedés után sikerül elővarázsolnom. Először azt próbálom meg kiismerni. Lássuk csak. A felszereléseim közé lesek. Elég gyér a felhozatal, de nincs mit tenni. Ennél jobbat biztos nem várhatok kezdéskor. Örülnöm kell, hogy fegyverem egyáltalán van. Jut eszembe... Nem ártana kitapasztalni kicsit. Felpattanok ültemből, s azonnal előrántom a kezdőknek járó kardot. A súlyát tanulmányozom, majd az egyensúlyát. Pont úgy, ahogy a mesterem tanította. Ha itt meg is halhatunk, akkor sok dolognak úgy kell lennie, ahogyan a valóságban. Mivel az időt kár lenne üres gyakorlással tölteni, csak suhintok néhányat, megforgatom kicsit a pengét, majd vissza is csúsztatom helyére.
- Keresnem kellene valami könnyű ellenfelet. Olyat, amin könnyedén tesztelhetem a képességeimet... - motyogom magam elé.
- De merre menjek? Talán keresni kellene valakit, aki jobban ismeri ezt a helyet, mint én.
Ismét egy sóhaj, hajamba túrok, s elindulok. Hogy merre, arról lényegében gőzöm sincs. Talán találok valami fogadót, vagy ilyesmit. Egy árus is igencsak megteszi, csak adjon nekem valaki útbaigazítást. A legjobb viszont az lenne, ha a térképként szolgáló személy maga találna rám. Arról viszont hiába ábrándozok, nemde? Itt az ideje a csináld magad mozgalomnak.
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Aiko Kedd Dec. 25 2012, 21:33

((Kyrena Juurei))

Hosszú utam után, megérkeztem a Kezdetek Városába, rögtön a főtérre vezetett utam, hiszen megfogadtam, hogy vezeklésképp segítek más játékosoknak. Rengeteg játékos szeme megakadt a piros indikátoromon, érzem, hogy így nem lesz könnyű segíteni. „Nem lesz gond, amíg nem kell lánnyal beszélnem.” Csak ez járt a fejemben. Végül úgy döntöttem, ha már itt vagyok, körbenézek a városban. Rengeteg árussal találkoztam, sok szép fegyvert láttam egy-kettő annyira megtetszett, hogy kicsit bánom hogy nem gyűjtöttem több pénzt a bug után. Körülbelül két kilométeres séta után végül eldöntöttem hogy egy picit megállok pihenni és ennem is kéne valamit, így hát előveszek egy szendót. „Egyre jobban bámulnak. Így nem lehet enni.” Végül nem bírtam tovább és felkiáltottam:
- NE BÁMULJATOK MÁR!
Erről az jutott eszembe, mikor a fehér hajam miatt piszkáltak. „Szinte mindenről ez jut eszembe, mikor esek már túl ezen? Lassan már azt sem tudom eldönteni, hogy mi zavarja őket a fehér hajam a piros szemem vagy a piros indikátor?” Látom, hogy mindenki elfordul tőlem. „Végre nyugalom van.” Felveszem a csuklyám, lehajtom a fejem, majd nekiállok. „Hmm… ez finom volt.” Ezzel a gondolattal tovább indulok, majd meglátok egy kimonós játékost, aki kétségbeesettnek tűnik. Megindulok felé és a vállára koppintok. „ Csak ne lány legyen, csak ne lány, legyen csak ne lány legyen, csak ne lány legyen.” Majd kissé zavarban megkérdezem.
- S-segíthetek?
Megfordul, és a legrosszabb történik, ami csak történhetne:
- EGY LÁNY!?
Ijedten megfordulok kissé gépies mozgással, majd elindulok az ellenkező irányba és remélem, hogy csak tréfának tekintette a lány, és nem törődik velem.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Dec. 25 2012, 21:46

//Neuro//

Több órán keresztül bolyongok. Mi mást tehetnék. Az árusok csak az árujukat akarják rám sózni, így inkább elkerültem őket, miután megpróbáltam néhánnyal szót váltani. Játékos már nemigen akad ebben a városban. Ha jól láttam, a legtöbben csoportokba álltak és úgy távoztak. Csak tudnám, hogy én miért nem csatlakoztam egyetlen egyhez sem. Pedig biztos befogadtak volna. Vagyis... Ugyan, kit álltatok? Hiszen gőzöm sincs az ilyen játékokról. Ismételten sóhajtok, majd jobb híján megállok a nagy és üres tér kellős közepén, ahova akaratlanul is visszakerültem téblábolásom után. Mielőtt elhagyom ezt a kócerájt, mindenképp jobban meg kell ismernem ezt a helyet. Ezt a világot, vagy úgy általánosságban. Az efféle játékokat. Még soha, életemben nem játszottam, egyszerű számítógépen sem, csak az operációs rendszerek által feltelepült alap programokkal. Az aknakeresőben már egészen ász voltam, még a legnehezebb szinten is. Azok persze a maiak nyomába sem érhetnek. Újabb sóhaj, majd tekingetni kezdek, hogy hol tudnék leülni kicsit. A tér közepén elvégre érdekesen festenék.
Valaki hirtelen megkocogtatja a vállam. Egy zavart hang szól hátam mögül, hallhatóan fiúé. A kérdés viszont segítő szándékúan fest. Miért ne segíthetne? Itt, nekem, szerintem mindenki segíthet. Megfordulok hát, hogy köszönettel fogadjam ajánlatát, erre. Egy lány... Ez... Mégis mire véljem ezt a felkiáltást? Szemöldököm felvonom, s értetlen, kíváncsi képet vágva nézek a fiú után.
- Igen... Lány vagyok... Viszont... A segítség jól jönne... - szólok utána.
Remélem ez majd használ és visszafordul az a srác, ha már így megszólított. Mást egyébként sem látok, aki segíthetne.
- Tudod... Még soha nem játszottam hasonlót sem, így... Eléggé... Elveszettnek érzem magam ebben a világban. Mármint... Olyan téren, hogy nem értem, mi hogyan működik - kezdem magyarázni, hátha majd ez fog használni, amennyiben előző szavaim nem.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Aiko Kedd Dec. 25 2012, 22:24

((Kyrena Juurei))


Nem sikerült eltűnnöm, a lány megszólított.
- Igen... Lány vagyok... Viszont... A segítség jól jönne...-
Megtorpantam és lefagytam pár másodpercre majd ismét szólt, ekkorra már sikerült összeszednem annyi erőt, hogy reagáljak szavaira.
- L-legalább a használati utasítást elolvastad?
Pont nem hiányzott ez a púp a hátamra. Lepörgött előttem, ahogy a lányok körülálltak és piszkálnak, majd felkiáltottam.
- Elég!!!
„Úr Isten most biztos bolondak hisz.” Már hallom is a nevetését és a megvetését a fejemben. Mondanom kell valamit. „Gyerünk, szólalj már meg!” Bíztatom magam tovább, majd megszólalok.
- H-héj! J-jobban járnál, ha félnél tőlem!
Majd mutatok a pirosan izzó indikátorom felé remélve, hogy ezzel kellőképpen megijesztem, ahhoz hogy ne akarjon tőlem semmit. Majd eszembe jut a korábbi fogadalmam. „Segítek minden játékosnak, aki igényli.” Itt az ideje ezt betartani, neki segítségre van szűksége, és erre itt vagyok én. „Ő is annyira összezavarodott, mint én, nem lesz semmi baj…” Nyugtattam magam. „Talán ez lesz a legjobb büntetés, hogy egy lánynak kell segítenem! Gyerünk, kérj bocsánatot”
- B-bocsánat. K-kérlek ne nevess ki. S-segítek cs-csak mond, mi kell. T-teljes e-egészemmel re-rendelkezésedre állok.
Idegesen várom a lány reakcióját. „A nők gonoszak, el kell tűnnöm innen.”
Továbbá is érzem a környéken lévő csoportok tekintetét rám szegeződve és hallom a sugdolózásukat.
//Ő lesz vajon a következő áldozat?// mondja az egyik fiú, majd nevetnek. Megelégeltem a sugdolódzásukat, levettem a csuklyám, majd a fiúra néztem, mérges tekintettel és immár a legnagyobb határozottsággal.
-A halálban semmi vicces nincs! De ha te ezen nevetsz, megtudhatod milyen!
Úgy éreztem a lány is zavarban, érzi magát talán ezért lettem mérges nem is magam miatt.
- Végre csend van.
Most már határozottan tudtam szólni ehhez a lányhoz, hiszen nem lány, hanem védelemre vágyó emberként tekintettem rá.
- Akkor ismételd meg, miben is segíthetek?
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Dec. 25 2012, 22:42

//Neuro//


Használati utasítás? Az is volt hozzá? A fenébe... Bár, mintha Moko említett volna ilyesmit, mielőtt beléptem. Az eligazításom viszont annyi volt, amit ő mondogatott amíg összeszereltem a rendszert üggyel-bajjal. Még szerencse, hogy ő ismer és tudta, hogy azonnal át akarok lépni ebbe a világba, amint elkészülök az összerakással. Így ő még út közben elolvasta az utasításokat és elmondott néhány dolgot. Kár, hogy nem arra figyeltem. Arcomon vörös pír ül ki zavaromban. Nem is tudom... El kellene neki ezt mondanom? Hát, ha már segítséget kértem, nem ártana.
- Nos, hát... tudod... Nemigazán... Amint összeraktam, máris beléptem. Csak addig hallottam néhány információt, de nem sok maradt meg. Szóval... A használati utasítást... Nem, én...
Aztán felkiált. Nem tudom, hogy mire vonatkozik, de nyelek egyet, tűröm, hogy így csendre int és csak bólintok.
- Rendben... Bocsánat! - sóhajtom.
Ezek után elég furcsán viselkedik. Félni tőle? Mégis miért kellene félnem tőle? A feje felé mutogat. Én ránézek, majd megnézem azt a vörös valamit, ami ott lebeg felette. Mi lehet az? Vajon nekem is van? Jé, igen! Bár az enyém zöld. Ennek jelentenie kellene valamit.
- Az... A tiéd miért vörös? És mi az a valami? - kérdem értetlenül.
A bocsánatkérése hirtelen ér. Csak pislogok, nagyokat, miközben állok és őt nézem. Teljesen a rendelkezésemre áll. Remek, ez jó hír! Ezek szerint mégis segít nekem! Így biztosan hamar megtanulom, hogy mégis mit kell csinálni. De először is. Mi az, hogy következő áldozat? Ezt egy közeli srác mondta. Mégis mit akart ezzel? Az előttem lévő pedig eléggé felhúzta magát. A csuklya lekerül fejéről, nekem pedig van alkalmam megfigyelni őt. Először fehér haja vonta magára figyelmem. Érdekes egy srác, annyi szent. Viszont nem értem, mit akarnak a halállal. Az tényleg nem vicces, ennyiben igaza van. Véleményem szerint azonban nem is kellene tőle tartani annyira. Egyszer bekövetkezik, így, vagy úgy. Csak remélhetjük, hogy nem túl hamar.
- Először is... Miért nevetnélek ki? Az a srác nem tűnt túl szimpatikusnak. Másodszor... Köszönöm, hogy felajánlottad a segítséget! Hálás vagyok érte. Viszont attól tartok, hogy sok gondod lesz velem. Semmit nem tudok a játékról, csak annyit, hogy a túlélés a lényeg. És azt hiszem amit eddig elmondtak, nem sokat segít a kezdetleges kijelentés után - sóhajtom.
- De... Veled minden rendben? Ismered azt a fiút? - kérdem kíváncsian, a távol lévő személy felé sandítva, majd elhúzom a szám.
- Minden esetre... A nevem... Kyrena Juurei. Elsősorban... Örülök, hogy találkoztunk. Vagyis hogy találkoztam egy normálisnak mondható játékossal - mosolygom.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Aiko Kedd Dec. 25 2012, 23:23

((Kyrena Juurei))
„Azt mondta normális vagyok és rám is mosolygott.” Teljesen elpirultam majd ismét felvettem a csuklyát és mondtam:
- Akkor lássunk is neki! Nagy szerencsédre a játékba is tettek használati utasítást, a „HELP/USER GUIDE” menüpont alatt található azt olvasd át és ha valamit nem értesz kérdezz bátran itt vagyok és segítek. Egyébként nem ismerek itt szinte senkit, azért jöttem a városba, hogy segítsek másokon. És az a pár játékos azért gondolta úgy hogy meg foglak ölni, mivel piros indikátorom van. Itt ni a fejem fölött. Az indikátor akkor lesz piros, ha megölsz más játékosokat, ahogy én is tettem. Ezekre, a játékosokra sokan vadásznak, szerintem ők sem jobbak mint azok, akikre vadásznak. Ó be sem mutatkoztam bocsi kissé udvariatlan, vagyok a nevem Neuro, örvendek Kyrena Juurei.
Kicsit boldog voltam talán a tanár szerep miatt, sosem tettem még ilyet azelőtt. Akárhányszor ránéztem egyre hevesebben vert a szívem, nem értettem mi ez, ez lenne a képessége? De aztán egyszer csak minden megvilágosodott. „Ez a… Ez a szívritmuszavar!” Nem értettem mért van ilyen bajom biztos valamit, csinálnak a testemmel a valóvilágban. Majd úgy döntöttem hogy csendben megvárom míg elolvassa a használati utasítást így hát leültem és vártam, miközben egy óriási csata dúlt bennem a női nemről, reméltem hogy ami kiskoromban történt az egy álom volt, reméltem többé nem kell vele szembesülnöm végül arra jutottam hogy továbbra is tartok a többi lánytól.
- H-héj! Szerinted be kéne festenem a hajam?
Kérdeztem tőle, bár ez korábban is eszembe jutott már, lehet könnyebbé, tenné az életem és nem kerülnék fölösleges harcokba, de vajon a játékban lehetséges ez?
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kyrena Juurei Szer. Dec. 26 2012, 00:01

//Neuro//

A csuklyát ismét a fejére húzta. Nem értem miért, de inkább nem firtatom. Egyébként is furán viselkedik, amióta meglátott. Kezdve a lány, tartalmú felkiáltásával. Vagy kérdésével, nem tudom pontosan. Minden esetre kedvesnek tűnik és eddig nekem nem ártott. Tehát innen is el tudom olvasni? Remek! De... Miért nem vettem eddig észre, mikor a menüt tanulmányoztam? Ó, persze... A felszerelések böngészése közben abbahagytam és inkább a karddal foglalkoztam. Jobb dolgot is tehettem volna. Na de most már mindegy. Gyorsan megnyitom a kézikönyvet, lehuppanok a földre és olvasni kezdem. A sok való világbeli olvasásnak köszönhetően egész jól haladok. Bár néhány rész nyögvenyelősen megy, tekintve, hogy csak többszöri olvasásra tudom megérteni.
- Nem is értem, hogy ezt miért nem vettem észre eddig. Jó, hogy jöttél! És... Nem, egyáltalán nem félek tőled. Lehetne felőlem rózsaszín is az indikátorod. Na jó, az azért ne legyen - nevetem.
Tekintetem visszafordítom olvasmányom felé. Egyelőre nem végeztem, tehát nincs kérdésem sem. Ahogy haladok, egyre lassabban olvasom. Egészen belemerülök a dolgok folyamába. Egy hirtelen kérdésre kapom fel a fejem. Szemeim elkerekednek, s meglepetten tekintek a srácra. Felállok, egy ideig méregetem, majd megrázom a fejem.
- Nem értem, hogy miért kellene! Szokatlan, az igaz, de... egyedi. Kifejezi, hogy te nem olyan vagy, mint a többiek. Bár... Pont én beszélek, akinek meg rózsaszín a haja? - mosolyodom el.
Az olvasást állva folytatom. Most már percek alatt végzek vele. Elégedetten zárok be mindent és veszek egy nagy levegőt, hogy aztán lassan útjára bocsájtsam azt.
- Nos, ezzel végeztem. Kérlek adj egy percet, hogy átgondoljam, mit nem értek! - kérlelem.
Ezen időt el is töltöm saját agytekervényeimben való kutakodással. Elég sok dolog megvilágosodott előttem. A rendszer lényegében le van írva, de valami biztosan más.
- Az a bejelentés... Hogy aki itt meghal, tényleg meghal... Mennyiben módosította a játékot a leírtakhoz képest? És... Nem tudod, hogy honnan tudnék valami ételt szerezni, mert kezdek megéhezni... - mondom zavartan.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Dec. 26 2012, 10:55

//Zhel//

- Öhm… biztos… - mondom a fiú válaszára Nem tudom mit jelent az a Eid…Editikus memória vagy mi.
Ekkor elnézek az erkély felé, és megpillantok egy madár mobot. Egy régi törzshagyomány jutott ekkor eszembe, ami nem tudom, hogyan, de megragadt bennem valahol. Emlékemet megosztom „szobatársammal” is.
- Egy régi törzsi hagyomány szerint, ha megeszed egy állat szívét, megszerzed annak teljes erejét. Egy próbát szerintem megér, hátha az a bizonyos Kayaba Akihiko beletervezte a játékba ezt a kis… fejlesztést. Na de csak egy módja van, hogy megtudjuk!
Kinyitom szépen az erkélyablakot, és kilépek, hogy a madár el ne repüljön. Mikor elég közel voltam elrugaszkodtam, és elkaptam a madarat puszta kézzel, és ügyeltem arra, hogy nehogy kizuhanjak az erkélyről. A madarat markolászva bevittem a szobába, majd lefogom egyik szárnyát a térdemmel, és a szabad kezemmel előveszem késemet az inventorymból. Óvatosan belenyomom a madár mellkasába a kés, és óvatosan lejjebb húzom, ám ekkor a madár pixeljeire bomlott szét. Kicsit csalódottan ülök törökülésre, és a fiúhoz fordulok kicsit furcsa mosollyal (mintha tényleg hittem volna az akciómba egy kis ideig).
- Hát nem jött össze, de egy próbát megért!
Ekkor szépen lassan felállok, és észreveszem Tűzrózsát. Aktívan lángoló sörénnyel néz Zhelre, ami azt jelenti, hogy volt egy olyan dolog, amiről én nem tudok.
- Történt valami, míg aludtam? – kérdetem a fiútól.
Eléggé fúrta az oldalamat, szóval, ha fiú nem válaszol, akkor rápillantok Tűzrózsára, aki feláll a helyéről, és egy-két lépést tesz Zhel fele, amitől remélhetőleg el kezd mesélni nekem. Na nézzük van annyi bátorság a fiúban, hogy elmondja a történteket.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Aiko Szer. Dec. 26 2012, 12:03

((Kyrena Juurei))


Kért egy kis időt hogy átgondolja, addig én megnéztem, hogy Kazu vissza igazolta-e a felkérésem. „Vajon sosem fog visszaigazolni? Mit csinálhat most” Majd Kyrena feltette a kérdéseit és a következő válaszaim érkeztek rá.
- A halál pont annyira változtatja meg a dolgokat, hogy ne tudj kilépni és újraéledni nagyjából ez a lényeg. A szendvicset meg ott találod a táskádban a felszerelések között. Ha gondolod, miután ettél, elindulhatunk a Kezdetek Erdeje felé és ott gyakorolhatunk egy kicsit, ahogy látom a te kasztod is kardforgató, értesz hozzá valamit?
Reménykedtem, hogy nem egy kezdővel van dolgom, az igazán problémás lenne. Most hogy így jobban megnézem élőről sokkal nőiesebb, mint hátulról, talán azért mert a háta takarva van. Igazán jól ki van fejlődve, nem tudom levenni a tekintetemet a melleiről. „Még sosem fogtam korábban ilyet.” Eme gondolat után irányíthatatlanul nyúlt a kezem a mellei felé, majd bele markoltam az egyikbe. =-=
- Mi ez a csodálatos puhaság? A valóságban is ilyen!?
Felnézek, majd látom a mérges arcát, nem értem mért ilyen mérges megfogom a kezét és oda rakom az én mellkasomra.
- Ne félj. Te is megfoghatod az enyémet.
Majd úgy érzem ez a helyzet tényleg ciki kicsit, érzem hogy a szívem egyre hevesebben ver. „Ez nem szívritmuszavar.” Bár nem is értem hogy mi de regényekben olvastam már hasonló leírást. „Ez a szerelem.” Nem értem hogy lehetséges, hogy ilyen hamar beleszeressek valakibe akit nem is ismerek jobbnak láttam még nem közölni vele, úgyis csak kinevetne. Eközben végig fogtam a mellét, és pirosló arccal néztem őt.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kyrena Juurei Szer. Dec. 26 2012, 12:28

//Neuro//

A válasz rövid, mégis érthető. Tehát a lényeg annyi, hogy egy élet és kész. Nincs feltámadás, nincs halhatatlanság, semmi az égvilágon. A kaja említésére azonnal megnyitom a felszereléseim. Mikor először böngésztem, a kardnál megakadtam benne és nem néztem tovább. És tényleg. Ott van a szendvics. Ezt a meglepetést. Az ajánlat pedig elég kecsegtető. Eszek egyet, utána pedig nyomás az erdő. Jól hangzik. Ez a srác többet tud nekem segíteni, mint gondoltam. Érteni a kardforgatáshoz valamit? Nos, mondhatni.
- Ami a kardforgatást illeti. A valós világban rendszeresen gyakoroltam. Az megteszi? - kérdem kíváncsian.
Gondolatain a szenya körül járnak. Jobb ötlet híján elő is szedem, hogy azt gyorsan elfogyasztva el is hagyhassuk a várost. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet azon kívül. A bezártság most még nyomot hagy lelkemen. Épp ezért akarom elhagyni ezt a települést is. Már épp emelném számhoz az ételt, mikor hirtelen szorítást érzek az egyik mellemen. Oda nézek, s Neurot látom meg. Képemen azonnal látszik a düh, ami hirtelen elöntött. A kaját elteszem, nehogy baja essen. A kardot, mi oldalamon csüng előveszem, szabad kezem pedig ökölbe szorítom. ~Nyugalom... Csak higgadtan, ne csinálj nagy jelenetet...~ sulykolom magamba. Amit viszont ez a srác csinál, eléggé meglep. A szavai és az, ahogy szabad kezem a mellkasára helyezi. Dühöm hirtelen meglepettségre vált. Olyan az egész, mintha egy gyerek lenne velem szemben. De akkor is. Ha ölni képes volt, akkor tisztában lehetne azzal, hogy ezt nem szabad. És... Miközben beszél, még mindig fogja. Fogaim összeszorítom és lendítem karddal rendelkező kezem. Még szerencse, hogy időben észbe kapok. Fordítok a fegyveren, így a markolat végével vágom képen a fiút, majd távolodok el tőle.
- Hm...? Ne... Ne haragudj, én csak... Ez... Ne haragudj, nem akartam, de reflexszerűen jött. Tudod... Nem illik a lányok melleit fogdosni. És az ez elleni megtorlás már beidegződött. Jól vagy? Ugye nem ütöttelek meg nagyon? - kérdem színlelt aggodalommal.
Na jó, kicsit azért tényleg aggódom érte. Lehet, hogy nagyot ütöttem. De... Az aggódásnak is csak az lehet az oka, hogy nem bosszantott fel annyira. Elvégre... Tényleg olyan volt, mint egy gyerek. Mint aki most ismerkedik a világ rejtelmeivel. Nem is beszélve arról, hogy felajánlotta nekem a segítségét. És már segített is. Remélem ezek után még fog.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Aiko Szer. Dec. 26 2012, 13:40

((Kyrena Juurei))


Ért a kardforgatáshoz ez jó hír. Lassan indulhatunk is, de akkor felém lendült a kardja a markolatával ellendültem, hátra majd elestem.
- Áú!
Reflex szerűen kiáltok fel pedig valójában nem is fájt.
Fejbe vágott a kardjával, majd elmondta nem helyes, amit tettem.
- Bocsánat! Kérlek, ne utálj érte, mert én-én sze…
„Uram Isten majdnem kimondtam! Nagy égés lett volna. Akkor aztán végképp nem állt volna szóba velem.” Egyre hevesebben vert a szívem a már szinte fojtogató érzés nem hagyott nyugodni, Talán nem is lenne olyan rossz itt maradni, de jobb lesz haladni, mondanom kell valamit, amivel elterelem a szót az előbbiről.
- Lassan indulnunk kéne az erdő felé!
Mutatok az egyik kivezető út felé majd el is indulok arra, de még utoljára visszanézek a tér közepén álló névtáblára és látom hogy Kazu még él. Elöntött a boldogság és vigyorogva haladok tovább az úton, amely talán egy új életbe vezet számomra, próbálom megérteni a többi embert és megtapasztalni, hogy mit szabad és mit nem.
- Héj! Szólíthatlak Kyrenának? A tanításért cserébe, mesélnél nekem a lányokról k-kérlek?
Kérdezem tőle kissé zavarban, majd haladok tovább, lassan kiérünk a városból, már látszik a távolban az erdő, csodás lombkoronáival minden játékosnak tetsző látványt nyújt.
- Arra megyünk! Arra a fák felé!
Kiáltok izgatottan, majd mutatok az erdő felé, remélem kalandokban gazdag utunk lesz.
- H-ha gondolod, mesélhetsz magadról is.
Kissé piros arccal mondtam neki, majd haladtunk tovább és remélem, minél többet megtudok róla, ki is értünk a városból.
- Van valaki, akit ismersz a játékban, vagy más ismertél a játék előtt is?
Teszem fel utolsó kérdésemet, mielőtt elhagyom a város falait.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kyrena Juurei Szer. Dec. 26 2012, 14:09

//Neuro//

Úgy tűnik a srácnak nem esett különösebb baja. Ez jó, bár lehet, hogy ezek szerint túl könnyen megúszta? A rémült képet látva azért mégiscsak megenyhülök. Tényleg olyan, mint egy gyerek. Mégis miért utálnám? Bár elég érdekes kérdései vannak.
- Hm...? Sze...? Mit akartál mondani? - kérdem értetlenül.
Szemöldököm kissé felhúzva figyelek rá. Végigmérem, hogy tényleg minden rendben van-e vele, de úgy tűnik kutya baja, azon kívül, hogy megilletődött az ütés miatt. Annyi pedig jár neki. Viszont azt hiszem tanult az esetből. Az erdő... Igen, talán tényleg ideje lenne indulni. Elég szép műsort adtunk itt le néhány perc alatt. Meg is indulok Neuro után. A kajámnak viszont lőttek. Út közben nem akarok enni, még a végén elhagyok valamit a szendvicsből. Nos, majd eszek később. Amikor pihenőt tartunk. Egyébként is első, hogy jobban megismerjem a játékot. Ezért is nem volt megengedett, hogy most azonnal szétüssem ezt a fiút, mert megfogdosott. Pedig úgy lett volna tisztességes. Kyrenának? Miért van mindig zavarban, valahányszor engem kérdez? Hm... Talán az előbbiért. Na mindegy, majd megszokom. Vagy... Lehet, hogy nem is lófrálunk annyi ideig együtt, hogy meg kelljen szokni a másik társaságát.
- Öhm... Igen, nyugodtan. És mellesleg... Nem utállak, ne aggódj! - mosolygom, hátha ez némiképp megnyugtatja és eltünteti zavarát.
- A lányokról... Mégis mit szeretnél tudni róluk? Ha nem gond, magamról inkább nem mesélnék... Egyelőre. Annyit viszont elárulhatok, hogy személyesen senkit nem ismerek a játékban. És beszélgetni is csak veled álltam le - vallom be.
Nem is tudom miért. Ő megszólított. A többi pedig nem tűnt túl szimpatikusnak. Ez a srác meg... Olyan, amilyen, érdekes személyiség. És segítőkész.
- Öhm... Még meg sem köszöntem... A segítséget... Köszönöm! - mosolygom neki, miközben utolérem és most már mellette haladok tovább a fák felé.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Zhel T. Everett Pént. Dec. 28 2012, 12:28

Ayani
Másnap Reggel Ayani ébredezett és kiesett az ágyból, de mindezt olyan pózban kivitelezte, hogy Zhel már megint láthatta a lány alsóneműjét.. méghozzá teljes pompájában… Gyorsan kapcsolt a lány és összezárta a lábát… nem mintha változtatott volna bármin is.
- Eidetikus.. más néven fotografikus memória. Ami egyszer bevésődik az elmémbe az örökre ott marad.. tehát az alsóneműd képe is ezentúl..- elmagyarázta a lánynak, hogy miről is beszélt. Ezek után Ayani furcsán kezdett viselkedni.. nagyon furcsán.. talán még mindig alszik.. Végighallgatta a kis meséjét a régi törzsi hagyományról, amit kissé morbidnak talált Zhel.. hát.. valóban az is volt..
- Orvosilag ez nem bizonyított.. valószínűleg csak humbug az egész- felelte még mindig az ágyból.. A lány nem hallgatott rá és az ablakihoz ment. Ki az erkélyre verebet fogni, vagy valamilyen madarat.. Sikerült is neki, majd bevitte a szobába.. lefogta… elővette fegyverét és egy laza mozdulattal kivégezte az állatot.. A kékszeműnek elállt a szava és furcsán is nézett.. O_O talán ez volt az első alkalom, hogy meglepettséget lehetet látni az arcán..
- Biztos..- mást nem tudott mondani.. Erős kísértést érzett, hogy Tűzrózsát felajánlja az áldozati oltárra.., csak nem ment volna bele a lány így hanyagolt a témát.
- Öhm.. Ayani.. Ha így ülsz akkor belátni a szoknyád alá.. megint..- bizony-bizony.. a törökülést nem rövidszoknyás lányoknak találták ki. Ezek után tűzrózsa nyugtalankodott. Ez felkeltette gazdája érdeklődését.. rá is kérdezett.
- Az éjjel sokat mocorogtál és szó szerint rám másztál. Próbáltam ellenállni, de én is férfi vagyok. És ha egy telt keblű csinos lány, egy ágyban alszik egy férfivel és rá is mászik.. az komoly akaraterő-próba.. Egyik kezemmel átöleltelek és ekkor kirántott az ágyból a peted, majd megtaposott.. Azóta farkasszemet néztünk egymással.. brutális őszinteséggel mondta mi is történt..
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Dec. 29 2012, 10:12

Az éhes hercegnő, az idegen állatidomár, és az el nem nevezett tojás esete^^

- Igen külföldi. Apám nem ide valósi. – válaszoltam, majd mutatkozott be ő is nekem. Nagyot nyeltem, miként felsorolta, hogy mit szeretett volna reggelizni. Mintha egy hadsereg lett volna a pocakjába és ő etette volna őket. Terhes(!) és kettő helyett kellett ennie. Jött a megoldás számomra, más nem lehetett!
- Jaj, de jó. Mindjárt mi is sorra kerülünk… vajon elkészítik a tojást is, ha megkérjük őket? – mosoly jelent meg az arcán.
Szavaira a mellkasom összeszűkült, nagyot nyeltem, a szemeim kitágultak és szorítottam a tojást.
- Mit akarsz tőle? – hátráltam csak egy lépésnyit, minthogy léptem is rá a mögöttem állóra – Bocsánat. – néztem hátra az áldozatra és majd, hogy az csak bólintott nekem, hogy nincs baj, fordultam is vissza Rinhez és léptem vissza hozzá. – Őt nem esszük meg. Ő elméletileg az enyém. Bár… - néztem le a tojásra – Ötletem sincs, hogy mit kéne vele kezdenem. Talán ki kéne kelnie, de nem tudom, hogy hogyan. Már ülni is ültem rajta, mint egy tyúk a tojásán. – néztem rá a lányra kétségbe esett arccal – Azt se tudom, hogy mi vagy ki van benne. Szerencsétlen vagyok. – váltam szomorúvá.
Léptünk közelebb a pulthoz, már csak egy ember volt hátra. Próbáltam emlékezni, majd minthogy nem tudtam pontosan felidézni a lány kívánságát, így felé fordultam ismét.
- Majd te rendelj. Bocsi, de nem tudtam megjegyezni a reggeli kívánságod. Túl sok volt az infórmáció. - idétlen mosoly lett az arcomon – Ja, és a tojást nem esszük meg. – közöltem vele egyszerűen – Ugyanakkor kíváncsi lennék, hogy a sütő melegétől ki kelne e végre. Örülnék neki. – képzeltem el a szakács arcát kinek keltetőként használtam volna a sütőjét.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Főtér - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Tuki Mitsuki Szomb. Dec. 29 2012, 18:55


Egyedül ácsorogtam a főtéren és fogalmam sem volt, hogy mit kezdje, így egy szál magamban. Az elmúlt napokban nem fejlődtem valami sokat és fogalmam sem volt arról mihez is kezdjek. Abban az egyben voltam biztos, hogy ez így nem maradhat. "Ki kell találnom valamit, vagy különben örökre itt ragadok! Azt sem értem egyáltalán minek kezdtem el ezt a játékot! Még, ha nem is menne életre-halálra, akkor sem tudnám, mit csináljak, de így tuti, hogy egyedül nem fog menni. Most komolyan kész szerencsétlenség vagyok!" - gondoltam elkeseredett mérgemben és nagyot sóhajtottam. Ezek a megállapításaim mind illettek a helyzetemre, és ilyenkor kellett volna alkalmaznom a "Segíts magadon Isten is megsegít" elvet. "Ha az irodalom tanárom látna ebben a helyzetben, biztos azt mondaná, hogy megint úgy nézek, mint egy boszorkány." - gondoltam és most valahogy inkább nevetésben törtem ki, pedig amikor a valós világban ilyet mondtak inkább felhúztam magam. Égre emelt tekintettel indultam el az úton és lehet, hogy nem kellet volna, mivel szó szerint belebotlottam egy fiúba. Aki - úgy tűnt- nem olt éppen a legjobb hangulatában.
- S... Sajnálom. - hebegtem ijedten.
- Nézz a lábad elé! - szólt rám mérgesen. Sötét haja volt és kék szem, nálam valamivel idősebb, úgy tizenhat körül lehetett.
- Igen, értettem. - válaszoltam és elmentem mellette. - "Hát, úgy tűnik, nem csak nekem vannak problémáim, de meg kell küzdenem velük, hogy vissza tudjak jutni a valóságba!" - így tettem egy elszánt lépés, aztán hirtelen visszafordultam a fiúhoz és megkérdeztem tőle:
- Hányadika van ma?
- Szeptember 17.- válaszolta a fiú.
- Ma van anya névnapja. – mormogtam magamban.
Ez után a kis összezördülés után céltalanul indultam el valamerre. Eléggé nyomott volt a hangulatom. most már csak az kellett volna, hogy elkezdjen esni, bár azt inkább kihagytam volna. De csak gondolni kellett rá és máris megérkezett a „derült égből villámcsapás” minden túlzás nélkül. Teljesen lefagytam. Ha vihar van, mindig ez történik velem, de nem tudom irányítani. Amint visszanyertem a tudatom teljes erőből futni kezdetem. Valami biztonságos hely után kutattam, ahol lenyugodhatok. A végén befutottam egy sikátorba és megálltam az eresz alatt, ahova nem vert be az eső. A tüdőm szúrt, a lábaim remegtek és a szívem csakúgy zakatolt az ijedtségtől. „ A fenébe! Már megint ügyes voltam. Ilyen adottságokkal, mint amilyenek most vannak, nekem tuti nem húzom sokáig. De nem adhatom fel, még van egy csomó minden, amit meg kell, hogy tegyek a valós világban, tehát nem halhatok meg!” - ezzel a gondolattal indultam el az esős éjszakában, és úgy döntöttem elindulok egy másik városba.


Spoiler:


A hozzászólást Tuki Mitsuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 30 2012, 15:53-kor.
Tuki Mitsuki
Tuki Mitsuki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2012. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Jan. 02 2013, 14:31

Az éhes hercegnő, az idegen állatidomár, és az el nem nevezett tojás esete^^


- Hűű! Tényleg? Ez nagyon érdekes. És hova valósi akkor? – kérdezem, a fiút miközben a sor egyre csak fogy előttünk. Ezt látva a bemutatkozásom után rögtön elkezdem felsorolni, hogy mit is szeretnék enni. Igen talán ma egy kicsit torkos vagyok, de hát nem én fizetem, szóval nyugodtan megtehetem. Szerintem Peter-nek sokkal több pénze is van, mint nekem.
- Hááááát megenni! Imádom a rántotta tekercset, a komornyik bácsi is mindig olyat csináltatott nekem reggelire meg az obentómba. – mosolygok, a Peter-re mintha komolyan gondolnám a dolgot. Persze nem áll szándékomban megenni hisz tudom, hogy ez egy olyan állatidomár tojás. Itt létem alatt már láttam egy-kettő karaktert, akik ilyen, vagyis ehhez hasonló tojásokkal mászkáltak a kezükben. Na meg ez előtti szerepjátékos pályafutásom alatt is nem egyszer tojásként kezdik meg a petek a játékot. - Tehát akkor gyakorlatilag megehetjük nem? Mert ha csak elméletileg a tiéd, akkor nem is biztos, hogy az, vagyis te nem vagy benne biztos, akkor viszont megehetjük. – mikor elképzelem amint Peter ráül a tojásra hirtelen nevetni kezdek.
- Rendben majd én rendelek… – nevetek még egy kicsit, majd törlöm le a könnycseppet a szemem sarkából, amit a nevetés váltott ki.
Jó napot! Rendelnék! - felelem, miután a sor eltűnik előlünk. - Eto… Akkor lenne egy tál rament, rizst, virsli polippal, főt zöldséggel, sushit, takoyakit, és rizses omlettet abból! – mutatok ismét a tojásra és várom, mit reagál rá a férfi. Persze mikor a szakács és egyben a bódé tulaja elindul a tojásért, hogy elvegye, szólok neki, hogy csak vicceltem szóval nem kell, a tojást megsütnie inkább csináljon egy sima tojás tekercset kicsi tojásokból.
- Csak vicceltem! Very Happy Ez is a büntetés része volt! – mosolygok a srácra, majd a tojásra mutatok. - Az előbb jól mondtad, ki kell keltetni és én azt is tudom ám, hogy hogyan kell!


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jan. 02 2013, 17:27

- Hé, amúgy van egy mondás. – mondom Zhelnek vörös fejjel – Ha nem érdekel, ne nézd!
Nos, választ kaptam. Ha eddig nem hasonlítottam egy paradicsomra, nos, mostanra szín ügyileg biztosan elértem a kellő árnyalatot. Nos, hát először megmukkanni sem tudtam. Nem tudtam miért. vagy azért, mert most először tettem ilyet egy fiúval, vagy azért mert rosszul éreztem magam, hogy a fiú szenvedett az én tettemért. Nos, mielőtt bármit mondhattam volna Tűrózsa elpattant, és majdnem nekiment a fiúnak, jelezve, hogy nem tetszik neki ez a helyzet. Először is szépen lereagáltam.
- Tűzrózsa FEKSZIK! – ordítok petemre finoman.
Tűzparipám jól tudta, hogy nem jó velem haragba lenni, mivel olyankor vagyok a legveszélyesebb, így lefeküdt, és nem mozdult többet. Nos, miután megvolt az indulatkezelés visszafordultam, már nem olyan vörös fejjel, majd megkérdezem.
- Nem vagyok én egy pénzes táska, de meghívatlak egy menüre? – kérdezem elfúló hangon.
Nem nagyon tetszett először az ötletem, de hát ki kell engesztelnem valahogy, szóval ez most igen jó lesz ez ügyének. Persze ha elfogadja. Gyorsan előhívom menümet, hogy megnézzem vagyonomat. Nem sok, de egy személyre pont elég. Én úgyis megszoktam már az éhen maradást szóval ez nem zavar. Amint rábólint (amit nagyon remélek, hogy megteszi) megkérdezem:
- Nos melyik fogadóba menjünk? Vagy jó lesz az itteni? Én nem vagyok az a városjáró, és ha lehet, akkor ne olyat válasz, ami tömve van emberekkel légyszi…
Ezután odamegyek Tűzrózsához, és mielőtt rátámadna, a fiúra utasítom, hogy itt fog maradni, míg megreggelizünk. Természetesen csak Zhel fog enni, de ezt neki nem kell tudnia most.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Peter Worker Vas. Jan. 06 2013, 17:55

Az éhes hercegnő, az idegen állatidomár, és az el nem nevezett tojás esete^^


- Angliából jött, - mosolyogtam rá - már annyi történetet hallottam a miértre, hogy már én sem tudom, hogy melyik a valódi.

Miután Rin szavaira megindul felém a szakács, elkap az aggodalom és a futásra gondolok. Nem érdekelt a lány, hogy tartoztam neki és nem érdekelt, hogy nem jutottam volna messzire, de nem akartam, hogy reggeli legyen a tojásomból.
Miután egyszerűen közölte a fehér ruhás szakáccsal, hogy csak viccelt, értetlen arccal fordultam a lány felé.
- Csak vicceltem! – nevetett - Ez is a büntetés része volt! – a kis sunyi boszorkány átvert engem és díjnyertes alakítással adta elő magát, hozta rám a frászt - Az előbb jól mondtad, ki kell keltetni és én azt is tudom ám, hogy hogyan kell!
Hirtelen nem tudtam, hogy higgyem e el neki, vagy sem, de szó mi szó nagyon örültem volna egy segítő kéznek, vagy pár jó tanácsnak.
Az étel elkészült, én fizettem és ültünk le egy asztalhoz. Sokan voltak, nem volt sok hely számunkra, az asztalnál mihez ültünk pont két szék volt egymással szemben. Tökéletes volt számunkra és tettem a lány elé a tálcáját rajta a friss reggelijével.
- Tényleg tudod, hogy hogyan kell kikelteni, vagy ez is az átverésed része? – vonom fel a szemöldököm – De ha tudod, elmondod? Tudod mi kel majd ki belőle? Vigyáznom kell rá majd? Kellenek szülők neki? Lesz egy Apukája, de kell egy Anyuka is neki... – utolsó gondolatom után hagyok egy kis szünetet és nézem Rint magam előtt. Hirtelen megfordult képzeletembe, hogy vállalná e szerepet, de hamar kisöpörtem e képet a fejemből.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Főtér - Page 3 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Jan. 08 2013, 18:11


Ayani

Ayani-t kicsit más szemmel nézte Zhel az előző incidens után… nem is kicsit.. az a durva, hogy ezt úgy csinálta mintha teljesen hétköznapi dolog lett volna. Kitudja mit csinált az igazi világban ott az erdőben ahol lakott. Hogy hány madár szívét vágta már kis és ette meg, vagy bármilyen más állatét. A fiún nem látszódott.. de kicsit undorodott ezektől a gondolatoktól. Szerencsére olyan gyorsan váltottunk témát amilyen gyorsan csak lehetett és ez a kis incidens nem kerül napvilágra. Még jó hogy ilyen barbár szokásokat nem lehet gyakorolni ebben a világban.
- Igen van… de én meg férfi vagyok és akaratlanul is oda húzza a tekintetemet a látvány. – így is van.. a férfiak ilyenek.. nem kell sok, hogy eltereljék a figyelmüket, főleg ha egy villantásról van szó. És itt már nem csak villantás.. ez már majdhogynem szexuális zaklatás… Zhel többször látta Ayani alsóneműjét, mint a sajátját, ami azért már egy kicsit durva. Tekintve, hogy nincs köztük semmi sem. Kérésére a kékszemű elmesélte hogy mi történt az éjszaka, hogy mennyire kellemetlen helyzetbe került amiért a lányka rámászott az éjszaka és cserébe a pet kirángatta az ágyból, majd folyamatosan méregette ezzel Zhel-t megfosztva az igazak álmától. Sőt.. a kis szemtelen paci még most is neki akart menni a fiúnak aki csak vetett rá egy pillantást. A gazdája időben leállította így nem volt gond.. meg védett zónában amúgy sem lehetne túl nagy gubanc. A meghívásra a kékszemű egyszerűen felállt és felöltözött végre, mert eddig nem sok ruhadarab volt rajta.
- Köszönöm, de nem vagyok rászorulva egy meghívásra.. ellenben éhes vagyok.. Vagy én hívlak me, vagy mindenki fizeti a sajátját.. te döntesz.. - ebből nem engedett.. neki is volt pénze és hová fajulna ez a világ, ha pont egy nő fizetné ki a számlát… az nagyon nagy szégyen egy férfira nézve.
- Itt nincs sok ember.. szándékosan választottam ezt a fogadót.. én sem bírom az embereket..- csak ő más okból egyszerűen nem szeret sok ostoba ember között lenni.. Inkább elhatárolódik.
- Akkor megyünk??- kérdezte a még mindig az alsóneműjét mutogató lánykát.. már nem is zavarta.. megszokta a látványt.


Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Enheriel Vas. Feb. 10 2013, 15:52

Ahogy sétáltam, észrevettem, hogy egy szerencse süti bolt is van. Gondoltam, kipróbálom, így bementem. Az eladós egy kisleányka volt. Először megnéztem az árlapot, majd megláttam egyet, ami igen jónak bizonyult.
- A Gyűjtők Szerencse sütijét kérem. – A kisleányka erre hátra vitt, és adott is egyet. Miután 60 aranyat kifizettem és elköszönvén tőle elmentem, kibontottam, és ez volt a cetlin: "Apránként építsd fel a várad. Kezdetnek egy bölcsességgel." Nem értettem, aztán véletlenül megfordítottam, és ez volt rajta: „a kezdetek városának főterén, a szökőkút alján található egy bölcsességet jelképező szobor.”
- Óh! Ezt talán meg kell néznem! – és mentem is a főtérre. Valóban ott volt a szökőkút alján egy szobrocska. – Jaj de szép!^^ Biztos szépen mutatna dísznek, ha lesz házam!^^ - és úgy döntöttem, megpróbálom megszerezni. Igyekeztem úgy hajolni, hogy ne lássanak be a szoknyám alá, és hogy bele ne essek a kútba. Villámlás pedig csak nézte, hogy hogyan próbálom meg elérni.
- Mindjárt megvan… És megvan! – sikerült megérintenem a szobrocskát. Ekkor annak a füzetén megjelent a nevem, és ez a mondat: „mindent a szemnek, semmit a kéznek.” Ezután pár másodperc múlva eltűnt.
- He? Mit jelent ez? Átvertek? – kérdezgettem Villámlástól. Az csak vállat tudott vonni. De azért nem hagyhattam ott azt a szobrocskát. Lehajoltam megint, és megfogtam, De… nem tudtam kiemelni! Próbáltam, próbáltam, sehogy sem sikerült. Az a kisleányka jól átvert! 60 aranyat kidobtam a nagy semmire.
- Na, ez szép! Hogy manapság a gyerekek is becsapják az embert! – mérgelődtem magamban. Villámlás közben elaludt a kút mellett. Én is leülte a kút szélére, és megfogadtam, hogy többé nem veszek olyan sütit!

_________________
Főtér - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Főtér - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Jasude Szomb. Feb. 16 2013, 21:08

~Shiel D. Lewis, azaz Pánciiii-nak, találkozás A "Kastély" előtt ~


Nyüzsgés van, ő pedig a nyüzsgést midig szereti . És amit szeret azt pedig mindig élvezettel nézi. Azaz nem is. Mit nézni, ha egyszer belevetheti magát a "Nyüzsgésbe"? Csillogó szemekkel néz körbe. Egy csapat gyerek rohan el mellette, mikor az egyikük belebotlik, és nagy szemekkel csodálkozik el a vörös haju lányon.
- Néni! Néni lovag tetszik lenni?
Jas rámered és élénk szemein az őszinte kedvesség tükröződik. Lehajol a kisfiú elé, és le is guggol, s úgy mondja neki. Selymesen, angyalian, de közben nem meghazudtolva magát, nagyszerű hevességgel a hangjában. Nem volt hangos, de nem is suttogott.
- Igen, az vagyok. Te is?
A fiú bólint.
- Akkor te is egy nagy hőssé fogsz váni. ^.^
Simogatja meg a fiúcska buksiját. Közben a többiek is oda verődtek. Az érdekes "néni" leállt beszélni velük. A fiúcska megint bólint, de nagyobb lelkesedéssel már.
- A néni egy hős?
Jasu széles mosolyra váltott a kérdés hallatán.
- Mondhatni. :3 Azt mindig azok mondják meg, hogy hős vagy e vagy nem, akik melletted élnek.
- Tényleg? o.o
- Igen, hihi...majd meglátod. Csak hallgass mindig a szívedre.
Bökte meg a mellkasán a fiút, majd felállt. Belecsapott a levegőbe, mint egy toborzón.
- És soha ne add fel!
Anynira komikusan emelte fel a hangját, hogy a kis csapat nevetne rohant tovább, de talán megragadt bennük valami.

_________________
~Adatlap~~Előtörténet~~Karakterlap~

Spoiler:
Jasude
Jasude
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 14.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 3 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 30 oldal Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.