Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peter Wolker vs RenAi

3 posters

Go down

Peter Wolker vs RenAi - Page 2 Empty Re: Peter Wolker vs RenAi

Témanyitás by Peter Worker Vas. Dec. 30 2012, 10:29

Aranyos volt, miként a lány gondolkozásba kezdett. Mintha két pogácsát rejtett volna el a szájába, vártam mikor pukkan ki. A miértre nem tudott válaszolni, hisz miért is tudott volna, vagy csak nem akart, de nem bánkódtam emiatt. A nevemet félreolvasta, igazából nem is szerettem pókembert, no de mindegy, ha neki így jó.
- Szerintem legyen mára elég. Vegyük úgy, hogy te nyertél és a tiéd a jutalom, meghívlak valami kajára amit csak szeretnél. – nézett fel rám - De azért jó lenne ha elfelejtenénk a mai napot.
- Ahogy jónak látod.
Arcomra akaratlanul is mosoly ült ki. Nem mert feladta, hisz nem győzelem az ilyen, hanem mert véget ért ez az egész. Nem volt kedvem a küzdelemhez, sosincs kedvem hozzá. A lány aranyos volt, cuki, ha lehet ilyet mondani, legszívesebben a pocakját simogattam volna, hogy dorombolhasson nekem. Feladta, de nem akartam meghívott lenni.
- Azonban én hívnálak meg téged, ha nem haragszol. – határozott próbáltam lenni, de sajnos nem volt szokásom, így csak reméltem, hogy enged nekem – Ez az incidens pedig kettőnk, vagy hármunk között marad. Nem vagyok se pletykás, se semmi, az meg az utolsó dolgok egyike lenne, hogy ártsak neked. – voltam őszinte.
Az ő céhéhez tartoztam, a társa voltam. Bárhogy is, de együtt lettünk volna így vagy úgy a továbbiakban. Ha más nem is, megismertük egymást a küzdelem során, én talán még egy kicsit részletesebben is őt.
Indultunk meg.
- Egyébként szoktam mosolyogni. – néztem rá – Csak nem is tudom, a párharcoknál mindig félek, valahogy nem húzódik sosem mosolyra a szám és nem is fog szerintem.
Hirtelen hiányérzetem támadt. Hátra fordultam.
- Hisame! – kiabáltam váratlanul – Megyünk! Gyere!
A sárkány lelkesen pancsolt a vízben, minek okán hangos nevetésbe kezdtem.


[ Én is köszönöm neked! Élveztem! ^^ ]

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Peter Wolker vs RenAi - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Wolker vs RenAi - Page 2 Empty Re: Peter Wolker vs RenAi

Témanyitás by Asuna Hétf. Dec. 31 2012, 18:50

Szórakoztató harc volt, sokszor elmosolyodtam rajta. Látszott, hogy ti is élveztétek. A harcot ezennel lezárom. Very Happy

RenAi: 30 exp 60 arany
Peter Worker: 35 exp 65 arany

Fist of Judgement: 4 exp: Yurihime (+2), Peter Worker (+1), RenAi (+1); 12 arany pedig megy a céhbankba.
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.