Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vio vs. Peter

4 posters

Go down

Vio vs. Peter  Empty Vio vs. Peter

Témanyitás by Cardinal Csüt. Dec. 20 2012, 22:11

Az itt következő eseményeknek van egy régebbi oka, melyet most feltárok nektek. Nem csupán játékosok vannak, akik képesek rá, hogy gonoszkodjanak ennek élő példája egy különleges kis mob, ami azóta már eltűnt. Nem tudni, hogy levadászták, vagy felsőbb szintekre került, esetleg szimplán visszahúzódott olyan területre, melyre játékos nem teszi a lábát.
Violeta éppen egy délutáni portyáján volt, mikor messziről megpillantott egy idomárt, akinek mintha valami sárkány lett volna a petje. Ám mivel messze is volt, meg úgy tűnt elvan ő magában inkább kihagyta, hogy egy férfi közelébe menjen. Bár épp az uticéljához vezető útat tökéletesen lezárta. Ráadásul még le is táborozott, vagy valami hasonló. Az út szélén leült egy fa mellé, Violeta is hasonlóan döntött. Az idomár petje eltűnt a látóteréből, azonban néhány perccel később zörgést hallott a nem sokkal mellette lévő bokorból. Feszülten figyelt, és hamarosan kirajzolódott a kijelölés a mobon. Nem támadóként jelölte meg, így egy kicsit talán lazított. A bokorba alig-alig látott be, de annyit le tudott szűrni, hogy az iménti sárkány az, vagy legalábbis kiköpött mása. Kedves hangokat adott ki, olyan volt, mint egy macska dorombolása, csak épp minisárkány kiadásban. Megpróbált kedveskedni neki, amire úgy reagált, hogy megnyalogatta Violeta kezét. Talán ez volt az, amiért megnyugodva egy kicsit leengedte a védelmét, s ekkor... A kis állat kiugrott, de úgy, hogy alig lehetett látni. Oldalba harapta a lányt, majd egy másik bokorba tovatűnt. Nagyon kellemetlen volt a dolot, ráadás mint később rájött némi pénzt is elvitt tőle. Talán bosszúsan, vagy épp rettentő dühösen indult volna meg utána, mikor meghallotta az idomár hangját. A sárkánya épp egy bokorból ugrott ki, és követte gazdáját. Hiába próbálta meg követni, ha akarta egy elágazáshoz ért, s már nem látta sehol.
Ez a kis affér szolgálhat kettőjük közötti feszültségnek, s talán új ismerettségük alapjául. De ez már a jelen dolga.

Remélem megfelel, és valami ilyesmire gondoltál (gondoltatok).
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Viola Pént. Dec. 21 2012, 12:11

- Pfffffuuuuhhhhh - szuszogtam ki a levegőt hangosan, s közben ajkammal próbáltam úgy célozni, hogy a frufrumat kilibbentse fújásom a szemem elől. Azt megismételtem még egyszer, mert elsőre nem akart sikerülni. Ekkor vettem észre magam előtt nem messze egy srácot, mellette egy kis kék lénnyel. Igen, biztos vagyok benne, hogy fiú, mert hátulról meg bírom könnyedén állapítani valaki nemét abból, ahogyan egyik lábát rakja a másik után. Jobban belegondolva erre bárki képes lehet, ha van egy kis hajlama a megfigyelésre. Nekem pölö van, hehe. A fiú mellett pedig pedig a kis lénynek mintha szárnyai lennének, közben pontosan ott halad az idegen mellett. Ha mob lenne már rég megtámadta volna... Talán egy sárkány és éppen hogy egy állatidomár lenne?
Egyébként a városon kívül vagyok, malacot meg botsáskát öltem nemrég, ki is vagyok kicsit melegedve, a kitartásomra is ráférne egy kis pihi. Sajnos kevesebb ixpét szedtem össze, mint reméltem, szóval inkább kolonc volt az ötlet, mint nagy inventálás. Máskor inkább a felsőbb szinteken próbálkozok meg a portyázással, ott már biztosan van olyan lény is, aminek a leszúrásáért több pont jár, mint az itteni csülkökéért.
Teszek még pár lépést, de akkor el is megy a kedvem a tovább baktatástól... Töltenem kell a kitartásomon, mert kifulladok, mielőtt beérek a városban, na meg amúgy is, semmi kedvem sincs úgy találkozni bármilyen mobbal, hogy lóg a nyelvem.
Ekkor látom azt, hogy a srác előttem megáll, s behúzódik egy fa árnyékába. Ne ne, nekem itt valami gyanús... Miért állt meg pont akkor, amikor én is arra gondoltam..? Lehet az a férfi gondolatolvasó..? Hmm, biztos nem fogok a közelébe menni, inkább én is megállok...
Így hát én is lehúzódtam az út szélére, leültem ott a puha fűre, s elterültem.
- Lehet csak paranoiás vagyok. Biztos ő is csak elfáradt és megállt pihenni..! - mondom, hogy nyugtassam magamat, de ekkor a mellettem lévő bokorból szöszmötölést hallok. Odafordulok, de nem látok semmit. Feltápászkodom, s egyik kezemmel széthúzom a bozótot, a másikkal pedig a szigonyomért nyúlok. Lehet, hogy mob az? És eddig itt rejtőzködött a bozótban?
Mikor a levélzetet odébb tessékelem, akkor látom csak, hogy bizony azzal a kék lénnyel van dolgom, akit korábban a férfi mellett láttam. Felemelem a fejem, s kinézek a bokor mellett. A srác ott van még mindig a fa árnyékában, de a pet nincs mellette, ez azt jelent, hogy tényleg az övé van itt előttem.
De vajon mit akarhat tőlem a pet..? Vagy éppen a srác küldte volna..? Sok kérdés ugrál a fejemben, de attól is tartottam, hogy ártó szándékkal jött ide az állat és megzavartam, mikor éppen rám akart ugrani, csak megzavartam ebben, így most adja a kis cuki sárkányt.
Nem tűnik veszélyesnek, sőt a kezemet is megnyalja, ami a bozótot tartja. Elengedem a szigonyom szorítását, s a másik kacsómmal benyúlok a bokorba, hogy megsimizzem a lényt, ami akkor kiugrik, s belemar az oldalamba. Hátraesek, de mire a szigonyért nyúlnék, már eltűnik a kis mitugrász, engem pedig egyedül hagy egy nagy piros sebesüléssel az oldalamon.
Mérgesen felpattanok, s látom, hogy a srác éppen akkor szólítja vissza a sárkányát. Nem is figyelek oda rá, hogy mi a neve, egyszerűen elönt a méreg. Tuti, hogy szándékosan csinálta, vagy csak a pete ilyen alattomos, de ezt nem fogom ennyiben hagyni..!
Kivágódom az útra, s gyorsan odaloholok a férfihoz, aki valóban az. Ezek szerint még jó a szemem, sőt a pet is ott van mellette. Mérgesen mutatok először a világító jelzésre a bordáimon, majd a sárkányra, miközben a srácra nézek.
- Nagyon ajánlom, hogy legközelebb ne merj ilyet csinálni, vagy a peteted fogd vissza, mert nem állok jót magamért! - mondom dühösen, s közben a szigonyomat markolászom.
- Kérj bocsánatot..!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Pént. Dec. 21 2012, 14:19

- Hisame! – álltam fel és kiabáltam a társam nevét, hogy térjen vissza hozzám.
Jó volt megpihenni a fa árnyékában, de tovább kellett állnunk, kellett kezdenünk valamit magunkkal még a mai nap folyamán. Néztem körbe, majd mosolyodtam el, hogy Hisame előbújt a fa törzse mögül és lelkesen sétált hozzám.
- Hogy vagy? – kérdeztem nevetve tőle, majd mosolyával és nyugodt morgásával válaszolt.
Fordultam volna, épp kerestem az irányt, azonban felém egy dühösnek látszó lány közelített. Fekete haja csak úgy lobogott gyors léptei okán és zöld szemei is csillogtak a fényben, szép arca lett volna, de mégis méreg csúfította az arcát.
Figyelmemet az általa mutatott testrésze terelte el. Eleinte nem értettem, hogy miért kellett néznem melleit, majd zavartan vettem észre a pirosan világító bordáit. Mutatott Hisamére indulatosan, de nem igazán értettem a miértet. Mint ahogy a fejemben is zavar volt, úgy az arcomon is értetlenkedés látszódhatott.
- Nagyon ajánlom, hogy legközelebb ne merj ilyet csinálni, vagy a peteted fogd vissza, mert nem állok jót magamért! – állt nekem dühösen.
Nyitottam a számat, de nem tudtam mit mondani, nem tudtam, hogy mi rosszat csináltam, vagy csinált Hisame. A piros bordáira tekintettem, majd a társamra. Bele telt pár pillanatba, mire felfogtam a helyzetet.
Nem hittem benne, hogy a sárkány okozta volna a sérülését, azonban hogy a lány fegyverét is megláttam, ijedtem meg.
- Kérj bocsánatot…!
- De… de nem is tettem semmi rosszat és ő sem. – mutattam le Hisamére, ki talán még élvezte is, hogy a középpontba került, így mosolya nem segítette a helyzetet, sőt talán még rontott is rajta – Vagyis… - bizonytalanodtam el egy pillanatra, de nagy levegőt véve kiálltam a társam mellett – Biztos, hogy nem csináltunk semmi rosszat sem. Ugyanakkor van nálam egy mini potion, talán segít valamennyit a sérüléseden.
Ajánlottam neki, azonban továbbra is kiálltam volna a sárkány oldalán, még ha küzdelemre is került volna sor.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Vio vs. Peter  296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Viola Vas. Dec. 23 2012, 13:42

- De… de nem is tettem semmi rosszat és ő sem. - makogja a srác. Első ránézésre azt mondanám, hogy igazat mond, de ahogy a tekintetét fürkészem árulkodó jeleket kutatva, az állatkájára mutat. Reflexből én is odatekintek, s akkor látom, hogy a kis sárkány vigyorog, vagy valami hasonló non-verbális jelet aggat a pofijára.
Vigyorog... VIGYOROG?!?!?!
– Vagyis… - a fiú bizonytalansága csak egy újabb lapáttal tesz a nemsokára robbanó idegeimre, s ahogy pillantásomat egyikről a másikra kapom, egyértelművé válik, hogy összedolgoznak ellenem, s a srác biztos hazudik. Más nem lehet. Hát láttam, ahogy megharapott a kis mocsok sárkánya!
- Nekem ne hazudj..! A két szép szememmel láttam, ahogy az a dög - hevesen a petre mutogatok - az oldalasomra pályázott..! - ingerülten vicsorogni kezdek. Úgy tűnik a gesztikulációm meghozza gyümölcsét, s a srác kezd rájönni arra: nem volt érdemes velem kekeckedni, de akkor felhoz egy lehetséges megoldást a probléma kezelésére. Még pedig, hogy nekem adja a nála lévő potiont, ami képes felgyógyítani.
- Na ne szórakozz velem..! - kiáltom, majd a fegyverem után nyúlok. Már világos: Megijedt tőlem, ezért minél előbb szabadulna tőlem, de akkor sem akarja bevallani, hogy ők voltak. Ennyire hülyének néz..? Na majd adok én neki...
- Azt hiszed vagány vagy, hogy másokat piszkálsz az állatkáddal..? Az olyanokat mint te, jobb lesz, ha valaki minél előbb fenékbe billenti..! - vakkantom, majd egy a menümbe lépve azonnal küldök a srácnak egy kihívást. Igaz, anélkül is el bírnám látni a baját, de nem akarom narancssárga játékosként végezni, mert az rombolná az amúgy is csenevész hírnevemet.
- Na gyerünk, mi lesz..! - kiáltom, miközben a szigonyommal intek a srác felé.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Vas. Dec. 23 2012, 14:18

- Na gyerünk, mi lesz…!
A fegyverét félelmetesen tartotta a kezében és szegezte felém a három ágú szigonyát.
Féltem tőle, nem mondtam ki ezt, mert hát miért is tettem volna, de féltem. Dögnek nevezte Hisamét, miért a villájára tűztem volna legszívesebben, de féltem tőle. Remegve fogadtam el a hívását.
- Csináljuk. – fordultam társamhoz – A szokásost. – szóltam, majd indult meg a sárkány a lány felé.
Négy lábával gyorsnak tűnt a mozgása, de a sebessége egyezett az enyémmel. A terv egyszerű volt, mikor ugrani készült a lányra, én a speciális képességemhez fordultam volna segítségül, hogy úgy tegyem könnyebbé az ugrását. Egyszerű volt ez, majd minden támadásunkat így kezdtük, így nem aggódtam, azonban valami most mégis más volt és váltam hirtelen bizonytalanná.
Ő ugrott és én akartam használni a képességem, de azt nem tudtam. Csodálkoztam a tehetetlenségemen, de nem tudtam semmit sem tenni ez ellen. Hisame számított rám, így úgy rugaszkodott el, ahogy mindig, de a saját ereje most nem volt elég és ért földet még a lány lábai előtt. Nagyot nyelve nézett fel a lányra.
- A fenébe. – nem tetszett a helyzet és pálcámat a kezdő késemre cseréltem, majd hajítottam el azt a lány felé. A fegyverkezelésem pocsék volt. A késnek ijesztő mozgása volt a levegőben és nem is találtam el vele a lányt, csupán csak arra volt elég e cselekedetem, hogy Hisame távolabb került mindeközben a boszorkánytól, míg én a figyelmét tereltem.
Nem tett semmit ő, de már így is bizonytalanná tette ezt a párharcot számomra. Remegve tartottam újra a pálcát a kezembe és gondolkodtam, hogy miért nem sikerült a támadásom. Jobban értett volna a képességéhez? Más megoldás nem lehetett.
Ő következett, ő került lépéselőnybe most.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Vio vs. Peter  296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Viola Vas. Dec. 23 2012, 22:56

Erősen megmarkoltam a fegyveremet, s a hegyével s sárkányra mutattam. Biztos voltam abban, hogy ő lesz az, aki majd engem megtámad, a sráctól nincsen félnivalóm. Az állatidomárok gyengesége, amennyiben jól tudom, hogy a pet harcol a felhasználó helyett, akinek csak az a dolga, hogy minél több élete legye, s így az állatkája is tovább életben maradhasson a harcban. Hmm, ezek szerint elég csak a kis sárkányt támadnom ahhoz, hogy lezárjam a harcot minél előbb. A gond ott van, hogy ők is szolgálhatnak nekem meglepetéssel, s itt gondolok a különleges képességre. Nem találkoztam még mások erejével, de nem is akarom megtapasztalni, mert ha az enyémből indulok ki, akkor akár nagy hátrányom is származhat belőle, ha az ellenfélnek ütős van.
A srác elfogadja a kihívást, s felettünk a digitális óra jelenik meg, ami el is kezd visszaszámolni, de nem tudom mennyitől, mert nem figyelem. Itt most nem az óráról, vagy egyáltalán az időről van szó, hanem a taktikáról. Lévén, hogy kettő ellenfelem van, tartok attól, hogy ketten könnyen összedolgozhatnak ellenem, de így vesszük akkor én se vagyok egyedül: itt van nekem a szigonyom... Hűséges társam a továbbra is sárkányt célozza, ami a gazdája parancsára elindul felém, kis lábait kapkodva. Így a földön futva alig tér el valamiben egy kutyától, azzal a különbséggel, hogy kék színű, s a hátából két szárny áll ki. Hmm, talán még túl kicsi, hogy azokat használja..? Sebaj, szerintem csak én járnék rosszabbul.
A pet elrugaszkodik a földtől, s miközben ugrik felém én már meg is céloztam a feje közepét, ahova majd belemélyesztem a fegyverem hegyét, ha az állatka esetleg meg akarna harapni, de nem így történik. Hiba csúszhatott a gépbe, mert a sárkány lezuhan elém a földre, s nekem úgy tűnik értetlen fejet vág. Ő sem így tervezte. A srácra pillantok, az arcára van írva, hogy nem így akarta, de máris ügyködni kezd a menüjében.
Én sem állhatok tétlenül, fegyveremet gyorsan megfordítom, hogy heggyel lefelé álljon, s fel is veszek egy komoly bálnavadász pózt, habár most csak egy pet a cél, aki előttem hever. Igaz ez mind egy szempillantás előtt játszódik le, de szerencsére az érzékeink gyorsabbak, mint az idő múlásának sebessége.
Le akarom döfni a kis dögöt, megkívánom neki mutatni, hogy az én csapásom súlyosabb, mint az ő kis harapása volt, nehogy még egyszer harapdálni próbáljon engem, vagy akár másokat.
Ám mielőtt fegyverem elérné a nagyra nőtt gyíkot, a szemem sarkából közeledő tárgyat veszek észre. Arra sincs időm, hogy odakukkantsak: mi az. Egyből mozdítom a fegyveremet, melyről lepattan egy kés, fémes, csattanó hang kíséretében. A srác múló mozdulatából látom, hogy ő dobta felém. A petre tekintek, aki éppen megmozdul. Hátrálni akar. Hát persze, tudhattam volna, hogy figyelem elterelés.
Amilyen gyorsan csak tudok, ugrom egyet a levegőbe, s közben az óra járásával megegyező irányba lököm magam a rugaszkodáskor. Leírok egy kört a levegőben, mialatt a szigonyt újra támadóállásba helyezem. Még vége sincs a körnek, de már indítom a fegyvert a levegőben, aminek pengéje gyorsabban eléri a földet, mint a leérkező lábam. Igen, csak a földet, mert a sárkánynak ez éppen elegendő idő volt arra, hogy visszavonulhasson, még ha csak egy rövid időre is. Nem hagyhatom, hogy megtörjék a lendületemet, újra támadnom kell...
Átvariálom a fegyverem fogását: Bal kezemmel fogom lentebb, a jobbal fent, s így indulok meg a sárkány felé. Ő a célpontom, a sráccal nem foglalkozhatok, kivéve ha megint nekem akar hajítani valamit. Csak remélni tudom, hogy kifogyott a késekből.
Ha sikerül utol érnem a petet, akkor fogom a fegyverem és megpörgetem a fejem felett, majd leírok még egy fordulatot, azonban most a sarkamon fordulok, s az ellentétes irányba, mint a legutóbb. Egy egyszer suhintó támadást intézek, ami azzal jár, hogy mindkét kezem a szigony végébe csúszik, s mint egy bot, vagy lándzsa, az oldalával kívánom megcsapni a kék hüllőt. Vagy sikerül ez, vagy nem, tuti, hogy utána egy ellentámadás fog következni, szóval a legjobb lenne az, ha csinálnék egy hátráló mozgást, addig is ki tudom találni, hogy hogyan legyen tovább...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Dec. 24 2012, 09:58

A lány a fegyvere tompábbik végével ütötte a társamat.
Akaratlanul is összerándult a gyomrom. Ha ütés érte őt, mindig egy nyüszítő kutya hangját képzeltem, miként az fájlalta valamiét. Nem igazán tanultam még meg, vagy nem akartam megtanulni, hogy itt nem volt fájdalom, ebbe a világban nem éreztünk fizikai fájdalmat. Talán enyhébbé akarták tenni ezzel az itt létet, vagy szokatlanná, nem tudtam eldönteni, de szó mi szó, zavart, ha Hisamét ütötték.
Kicsiny volt, így könnyen gurult odébb pár méter, majd morogva állt fel. Nem tudtam, hogy mit kellett volna tennem, Hisamén kívül nem volt másom, se fegyverem, se társam.
Megindultam a lány felé. Mire elértem egy bizonyos távolságot, addigra már a sárkány is felállt, így egyszerre, két irányból tudtunk támadni. Támadni. Se karmom nem volt, se harapni nem igazán tudtam volna őt, ezért a vállammal készültem elsodorni a lányt. Egy biztos volt. Egy fegyvere volt neki, így komolyabban csak az egyikünket tudta sebezni, legalábbis ezt reméltem.
Lépéseimmel egyre közelebb kerültem hozzá, majd kerültek veszélyes gondolatok a fejemben. Mit teszek, ha elsodrom őt? A földön ütöm tovább? Mi történik, ha Hisame sodorja el őt? Akkor a semmibe futok tovább? Esetleg elessek? Nem gondoltam ezt át eléggé, azonban már nem volt megállás számomra, ha megálltam volna, ismét ő került volna előnyösebb helyzetbe.
Kisebb csatakiáltással hallattam magam. Egy nagyobb, sörényes oroszlán hangjával akartam rémiszteni őt, de kiabálásom inkább sikerült egy házimacska kényes nyávogásának. Mindegy. Se rémisztő kiabálás, se a fogaim fehérjét nem tudtam megmutatni neki, se fegyverem.
Atyaég, mit akartam én ezzel elérni egyáltalán?
- A csudába, ez nem fog tetszeni. – hunytam le a szemeimet félelmemben.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Vio vs. Peter  296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 24 2012, 11:02

Elvigyorodok egy pillanatra, mikor a sárkányt sikerül elsodornom a támadásommal. A szigony pont valahol a bordáinál(?) találhatta el, mert egyenletesen gurult, majd csúszott odébb. Gyorsan kellett lépnem, mert kicsit elszámítottam magamat a támadás előtt, így majdnem elestem, de mindkét lábamat gyorsan beszambáztam magam alá, így nem vágódtam el.
A sárkány morogva tápászkodik fel, ami megint csak vigyort csal az arcomra. Tetszik, ahogy a kis vackot elintéztem, vagyis az, ahogy sikerült borsot törnöm az orra alá. Fogalmam sincs, hogy mennyi életpontot sikerült lekapnom róla. Vagy páncélt? Van a peteknek páncélja..? Mindegy, nincs időm az állat életcsíkja után leskelődni, mert hátrébb ugrok, hogy jobban szemmel tudjam tartani mind a sárkányt, mind a gazdáját.
Jól tettem, hogy így döntöttem, mert most a srác is megindult felém. Nem gondoltam volna, hogy közeledni fog hozzám a harc során, elvégre ő az idomár... Úgy értem mit akarhat? Újabb kést nekem vágni, vagy valami durvábbat..? Hmm, a kezében nem látok semmit, ez azt jelenti, hogy valami másra készül.
Közben szemem egy pillanatra a sárkányra tapad, s látom, ahogy az is újra támadásba lendül. Nagyszerű! Egyszerre ketten is támadtok, ehh?
Nem tudom eldönteni, hogy végül is kire fogjam a fegyveremet, aztán végül is a sárkány mellett döntök, de mikor a fiú túl közel jön, olybá tűnik, hogy fel akar dönteni. Megállítom a rohamot úgy, hogy vízszintesen tartom magam előtt a szigonyt, de akkor a másik oldalról a sárkány ránk veti magát és a két ellenség nyomásától dőlni kezdek.
Elvágódom a földön, a másik kettő meg rám esik. Kinyomják belőlem a szuszt is, s biztos, hogy nem úsztam meg életpont-veszteség nélkül, de itt még nem adom fel.
- Váhh ez nem igaz..! - nyögöm, ahogy próbálok kimászni az idomár meg pet súlya alól.
Amint ez sikerül, csinálok egy bukfencet, megfordulok és most a srácot akarom leszúrni, amit úgy kívánok kivitelezni, hogy egyszerűen belemártom a szigony hegyét oda, ahol érem. Persze a gyorsaságom nem garancia arra, hogy eltalálom, sőt valamit ők is kifundálhatnak...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Dec. 24 2012, 11:53

Legalább puhára estünk. Állapítottam meg a tényt, miként láttam, hogy a lány alánk került. Sajnos Hisamével mindketten sérültünk, de legalább Violetát is tudta sebezni a sárkány. Sóhajtottam, majd került ki alólunk az ellenfelünk és egy különleges mozdulatot követően került távolabb.
Mi nem értük el őt, de ő elért a fegyverével engem és így is akart cselekedni. Látszott, nem érdekelte, hogy hol, csak találjon el engem. Sosem volt gyors reakció sebességem, azonban most még időben tártam szét a lábaim és a méteres villa állt a földbe a végtagjaim között.
- Ez közel volt. – állapítottam meg a tényt, majd akartam odébb rúgni a fegyverét, de az nem sikerült. Túl szép is lett volna.
A lány mozdulatát utánozva én is egy hasonló bukfenccel próbáltam távolabb kerülni, de a mozdulatsorom igencsak szerencsétlenül sikerült. Az egyik kezem kicsúszott alólam és így vesztettem el az egyensúlyom. A bukfencem inkább tűnt egy különleges hempergésnek, de a célnak megfelelt. Így vagy úgy, de távolabb kerültem. Hisame is így tett. Nem bukfencezett, csupán csak egyszerű sétával jött mellém. Nos, igen, így is lehetett. Lehet csak én bonyolítottam túl a helyzetet.
Felálltam, majd mértem fel a dolgokat. Hisamét kétszer sebezte már meg, míg engem egyszer, pedig nekem volt több életem. Átkozott boszorkány. Bár lehet, hogy a sárkányt akarta ténylegesen is ütni, hisz mondása szerint ő bántotta korábban. Most nem támadtunk. Az imént így tettünk és megbántuk.
- Maradj. – szóltam a társamnak. Nem akartam most támadni. Úgy gondoltam, hogy most ő következett. Bármit is mond, én csak várok rá. Ez a gondolat volt a fejembe.


[kis számolás] Nekem eltűnt a páncél és maradt 37 életpontom, Hisamének 6 életpontja van, Neked meg eltűnt a páncél és 15 életpontod maradt, ha jól számoltam. [/kis számolás]

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Vio vs. Peter  296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 24 2012, 15:59

[Igazából csak megállítottam a támadásodat, szóval se te, se Hisame nem sebesültetek, csak én! Két lehetséges mód van: Hisame harapott meg, vagy eredetileg kevesebb hp-val kezdtem a KT-t mert megharapott az ismeretlen mob + amikor mind a ketten nekem rohantatok és rám estetek. Mindkét lehetőségnél ugyan annyit sebesülnék. Azt elfelejtettük, hogy én kevesebb életponttal kezdtem a játékot, pont a harapás miatt! :] Max az lehet még, hogy téged megsebesítettelek, de Hisame élete: 15, ez tuti. Ha ez így nem jó, akkor írj rám!]

Nyögök egyet, mire sikerül kimásznom alóluk, s akkor nyomban nyomok egy bukfencet, hogy távolabb kerüljek tőlük. Megfordulok és csak a jobb kezembe veszem át a fegyvert. A karomat valamennyivel hátrébb húzom, s feljebb is emelem, közben a balommal kiegyensúlyozom magam. Elindítok egy lépést a srác felé, s a lábait veszem célba. Akármelyik is sebesül meg, örülni fogok neki. Erőt viszek a karomba és meglendítem. Erőnek erejével hajítom el a fegyvert, ami alig repül fél métert, de még így sem találja el a srácot, mert az szétterpeszti a lábait, így a szigony csak becsapódik a földbe néhány kavicsot meg apróbb tereptárgyat szétpixelezve. A sárkány tulajdonosa megpróbálja elrúgni a fegyverem, de akkora már én is ott vagyok, s kirántom a földből azt. Hátrébb lépek, s már csak azt veszem észre, ahogy a srác odébb gurul, majdnem úgy, mint én, az állatkája meg csak utána battyog.
Úgy tűnik azonban, hogy támadni nem akarnak, mert csak engem néznek. Hiába, hölgyeké az elsőbbség, igaz? Megemelem a felső ajkam, amitől még a két szemöldököm közötti kis terület is beráncosodik, így fintorgok a srácra. Furcsa alak, sosem tudom, hogy éppen mit akar csinálni, egyszerűen nem látok a mozdulatai mögé. Mintha minden akciója teljesen random lenni. Ahogy én most látom, nincs hozzászokva ahhoz, hogy a sárkány oldalán aktívan harcoljon. Ha ez így lenne, akkor tuti kitalált volna már valami stratégiát, hogy hogyan tudnának együtt mozogni hatékonyan. Valami stratégiát, vagy mittomén. Nekem semmi ilyen nincs, nem is érdemes keresni. Ohh, habár egy dolog lehet... Még nem használtam a képességem. Lehet, hogy ideje lenne..?
- Mi az, miért nem támadsz..? - kérdezem hangomban valamivel. Tud valamit, amit én nem, vagy kifogyott az ötletekből, esetleg éppen készül valamire..? Idegesít, hogy nem támadott vissza. Ki akarja deríteni, hogy mi a nemlétező stratégiám, vagy mi a francra készül?! Te jó ég, az őrületbe kerget egyszerűen azzal, hogy csak egy helyben áll és néz..!
- Hát te nem jössz, majd én..! - mérgesen hozzávágom ezeket a szavakat, majd egyszerű szúró pózba helyezem a fegyverem, majd a jobb lábamat hátrébb csúsztatom. Ránézek a mögötte lévő kis területre, majd egy gondolatommal aktiválom a képességemet: A srác csak annyi láthat, hogy egy pillanat erejéig még ott van a körvonalam, de utána az is eltűnik ugyan abban a minutumban, s én a háta mögé kerülök. Habár ez lehet, hogy nem esik le neki hirtelen, minden esetre én megindítom a szigony hegyét a háta közepe felé. Simán leszúrom, ha ő nem tér ki, vagy a sárkánya nem tesz valamit...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Szer. Dec. 26 2012, 08:49

[off] Akkor csak én sebesültem és Hisamének 15 életpontja van. Ha ez tuti :] [/off]

- Hát te nem jössz, majd én..! – szólt, majd állt támadó pozícióba.
Vártam, hogy megindul, de ez nem történt meg. Váratlanul eltűnt a szemeink elől és nem láttam magunk előtt.
- Mi a fene? – csodálkoztam – Hová lett? – néztem le Hisamére és kérdeztem tőle.
Nem vártam tőle választ, de ha tudott volna se lett volna rá ideje, minthogy a hátamban szokatlan érzést, nyomást éreztem.
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! VVVVVVVVVVVVVVVVÁÁÁ! VVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! és ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! – nos, valahogy így kiabáltam volna, miként a lány fegyvere a hátamba állt és éreztem volna fájdalmat, de minthogy a játékban voltunk, így e fájdalmas üvöltés elmaradt. A keserves sírás helyett még nagyobb csodálkozás ült ki az arcomra.
Hogyan? Hogyan? Gondolkodtam, miként éreztem a mellkasomból kiállni a villája hegyeit. A fegyvere a testemben volt, életpontot vesztettem. Elfelejtettem cselekedni, nem a történésekre figyeltem, inkább a gondolatimba mélyedtem, de szerencsémre a társam most használhatóbb volt, mint én és még a lány a bennem levő fegyvert fogta, addig a bokáját akarta harapni.
Nem tudtam, hogy sikerült e ez neki, vagy sem, de pár pillanattal később előrébb léptem, hogy kerüljön ki belőlem a fegyver. Testemen végig futott a hideg, miként a szigony kikerült a testemből.
- Hát ez kellemetlen volt. – adtam hangot halkan a gondolataimnak, majd fordultam az ellenfelem felé.
Késemtől már korábban megváltam, így nem tudtam viszonozni neki a támadását, csupán csak a pálcám volt nálam. Nos, miután kihessegettem a perverz gondolataimat, hogy testének melyik részébe állítsam azt, fordultam és lendületből akartam pofán vágni a lányt, remélve, hogy karom hossza megfelelő, de nem így történt. Az öklöm elsuhant előtte.
- Ez gonosz volt. – intéztem a lány felé a szavaimat, miután vele szemben álltam – De. De még visszakapod. – lóbáltam előtte a kezem, de mintha egy hangos kutya lettem volna, ki csak ugat, de nem harap.
Láttam egy filmet valamikor pár évvel ezelőtt. A film egy jelenetében Leónidasz király egy egyszerű mozdulattal taszított egy mély kútba egy perzsai követet. Így akartam én is megrúgni Violetát.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Vio vs. Peter  296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Viola Szer. Dec. 26 2012, 17:43

A szigony fék nélkül szúródik a srác hátába, aki először nem is vágja le hogy mi történt. Imádom az emberek arcát fürkészni ilyenkor. Olyan kábító érzés, hogy tudok nekik olyat mutatni, amivel egyszerűen ledöbbentem őket, valamit, amit nem bírnak elsőre felfogni, s akkor az arcuk egy rövid időre eltorzul az értetlenség miatt. És ez az, ami mindig ad nekem egy adag boldogság-hormont. Majdnem olyan jól esik, mint az orgazmus. Igaz, lehet rossz az összehasonlítási alapom, mert az utóbbiban régen volt részem, sőt, már nem is emlékszem rá. Ehh. Nem is lett volna..?
Sokat jár az agyam, rendesen zakatol. Nagy baj, hogy pont most jött rám ez, mert elvonja a figyelmem a küzdelemről. A figyelmem az agyamban jár, a szemem "mögött" és nem azt nézi, ami előtte van.
Ezért is van az, hogy későn reagálok a folyó eseményekre. A srác kiugrik a fegyveremből, s megfordulva csap felém puszta kézzel, de szerencsémre nem talál el, hanem csak ökle mozgásának szellőjével súrolta meg az arcom. Ami nem is baj, csúnya lennék egy piros folttal. Na persze amúgy sem vagyok az a Miss España, de nőként még mindig adok magamra. Az arcomra, a testemmel nem tudok mit kezdeni... Vajon a srác szemügyre vette már őket..? A hegeimet. Eddig még nem láttam, hogy a szemével oda-oda pillantana, de lehet csak az én figyelmemet kerülte el.
Hátrébb akarnék lépni, de szerencsétlenségemre a sárkány beleharap a lábamba, s lekap rólam egy terjedelmes életmennyiséget, ám ez még nem a vége, a srácot is mozogni látom, s mire odakapom a tekintetemet, annyit látok, hogy talppal belerúg a hasamba, amitől elterülök a földön, sőt csúszok még egy keveset is mellé. Nagyszerű!
Megszólal egy gong, ami a küzdelem végét jelenti. Hát igen, szépen levette az életem felét, még jó, hogy elveszítem a harcot... Meggondolandó, hogy legközelebb életre is tegyek egy kevés pontot, anélkül nem fogom sokáig túlélni ebben a játékban.
- Ahh, úgy tűnik nem bírtam betartani az ígéretemet..! - nyögöm idegesen, ahogy félig ülő pózban a könyökömmel támasztom magam. Ha a tengerpart mellett lennénk, az emberek azt hinnék, hogy csak napozom, olyan szépen bepózoltam.
Egy gyors mozdulattal leporolom a melleimet, majd odaszólok a srácnak még egy utolsó mondatot:
- Még találkozunk és akkor ellátom a bajodat neked és a sárkányodnak..! - mondom, majd felveszek egy gyors híd pozíciót, melyben igaz fejjel lefelé, de látom az utat. Kijelölök magamnak egy területet, majd odateleportálok. Igaz, ez csak öt méter, de most jobb minél távolabb lenni a sráctól. Hátamra csapom a szigonyt, majd elindulok futva a város felé. Még jó, hogy harc közben helyet cseréltünk...

[Köszönöm a küzdelmet Peter, izgi volt! :3]
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Dec. 27 2012, 00:50

- Még találkozunk és akkor ellátom a bajodat neked és a sárkányodnak..! – különleges akrobatikus pózt vett fel, majd egy szempillantás alatt lett pár méterrel távolabb és futott el tőlem.
- Egy újabb lánnyal párbajoztunk. – sóhajtottam fel, majd ültem le a földre Hisame mellé – Valóban megharaptad őt? – kérdeztem tőle most, úgy hogy a lány nem látta őt. Csak a fejét rázta nekem. – Hál’ Istennek. – dőltem hátra – Akkor legalább nem rossz cél érdekében verekedtünk. Bár túlzás, hogy verekedésnek lehetett volna mondani… - ha több élete lett volna egy kicsivel, nem lett volna kérdéses, hogy melyikünk veszített volna. Függetlenül attól, hogy én nem vesztettem sok életpontot, Hisaménak nem kellett sok a nullához.
Violeta. Hogy akarok e újra találkozni vele? Nem. Szép lány volt, már amennyire egy haragos arcot szépnek lehetett mondani, de nem volt kedves és hát, el akarta látni a bajunkat, a fegyverét pedig nem akartam a hátamban érezni újra. A képessége pedig veszélyes volt rám nézve. Kellemetlen ellenfél lett volna egy újbóli találkozóhoz.
A föld remegett alattam, erős lépteket éreztem és ültem fel ennek hatására. Egy vörös hajú lány közelített felém és mintha erek látszódtak volna a homlokán. Elém állt, a saját mellére mutatott, majd hevesen Hisamére.
- He? – értelmesebb reagálást nem kapott tőlem. Újra megnéztem testét és vettem észre vörös bordáit – Ilyen nincs. – csóváltam a fejem és álltam fel – Elnézést kérek. – hajoltam meg a lány előtt, majd a farkánál fogva a sárkányt futottam az ellenkező irányban. Porzott a talaj a talpaim alatt, de futottam és nem álltam meg, nem volt kedvem még egy kellemetlen nőszemélyhez.


[Én is köszönöm a játékot! :]

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Vio vs. Peter  296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 27 2012, 13:36

Nagyon hangulatos párbaj lett, mosolyogva olvasgattam. Lezárom.

Szép munka!

Jutalom (szint 3): 30 exp 50 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 30 2012, 01:57

Jav.: Elfelejtettem céh jutalmat adni.

Voice: 2 exp, abból 1 Zhou Xiu Shuinak 1 pedig Kusumi Ayaninak + 5 arany céhbankba.
Fist: 2 exp, abból 1 RenAinak 1 pedig Shiel D. Lewisnak + 5 arany céhbankba.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vio vs. Peter  Empty Re: Vio vs. Peter

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.