Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ametiszt Völgy

+16
Minako
Elaila Heldfrisk
Silence
Szophie
Strea
Ronye Arabel
Kiwi
Rogan Hartnett
Chancery
Hinari
Kayaba Akihiko
Cardinal
Ryuu
Desdemona
Chariton
Cearso
20 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Desdemona Csüt. Feb. 18 2016, 01:21

Elmélyedve a gondolataimban kissé bizonytalanul állok a völgynél. Annyira lefoglalt a magammal való belső harc, hogy nem is vettem észre a másik két játékost, mindaddig, míg az egyikük meg nem szólított. Kissé meglepett a dolog és néhány másodperc habozás után sikerül csak szavakat formálnom az ajkaimmal.
-Ü-üdv… én pedig Desdemona vagyok, a mellettem álló gólem pedig Aisu.
Aisu nem szól, semmit sem csupán egy enyhe meghajlással üdvözli a többieket.
-A mi tervünk csak az volt, hogy elnézünk ide, tovább pedig nem is gondoltam a dolgot... Bár, ha csatlakozhatunk hozzátok, akkor örömmel segítünk a kazamata tisztításban.
Épphogy elhagyták a szavak a számat és már valami hideg meg is ragadta lábam. Természetesen ennél több nem is kellet Aisunak és már intézte is az ütését az ismeretlen ellenfél felé, aminek következtében kissé fel is szántotta a talajt. Jó magam csak meglepve pillogok, és a fegyverem szorongatom, viszont a támadásért felelős reflexeim még mindig nem az igaziak, így el is halasztom a támadás lehetőségét. Úgy tűnik, hogy kénytelenek leszünk becsatlakozni a harcba, ugyanis a mobokat nem érdeklik a formaságok.


/Üreglakó 1# támadva Aisu álltal


A hozzászólást Desdemona összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 18 2016, 01:22-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Ametiszt Völgy - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 18 2016, 01:21

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Chariton Szomb. Feb. 20 2016, 12:54

Találkozunk egy lánnyal és gólemével is. Bemutatkozom neki.
- Én pedig Chariton. Sziasztok - köszönök oda ezúton mindannyiuknak.
Sajnos nyugodt beszélgetésre nem igazán lehet itt sort keríteni, mivel már meg is támadtak minket. Mondjuk nem is erre való egy kazamata. Legalábbis nyugodtra. Beszélgetni lehet harc közben is, csak több koncentrációt igényel.
Szóval, foglalkozzunk a szörnyekkel egyenlőre. Desdemona lábát vették célba a csápok. Ezek vajon egy nagyobb lényé lennének? Igazából még ha úgy is, sem tudom azt támadni jelenleg. Marad a "tüneti kezelés". Egy "hé, nem bántjuk a hölgyet" mormogássas neki is vetem magam a csápnak amit Aisu is próbált már megnyirbálni. Persze ügyelek hogy lehetőleg ne vágjam le Desdemona lábát sem.

|| Támadom Üreglakó 1-et||
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 20 2016, 12:54

The member 'Chariton' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Szer. Feb. 24 2016, 19:53

Visszahajoltam a gólemnek, akit az előző pillanatban még észre se vettem. Ha már megtisztel azzal, hogy üdvözöl, akkor én is megteszem ezt a részére. Nem szeretnék lemaradni egy pettel szemben
-Nekem sosincs ellenemre, ha egy szépség besegít egy nehéz küzdelembe.
Néha saját magam is meglepödök, hogyan jutnak az eszembe ilyen hülyeségek. Komolyan, már csak a középkori kézcsók hiányzik, hogy teljesen beleéljem magam a dologba. De ez szerencsére nem történt meg, hisz még be se sikerült rendesen mutatkoznunk, máris ránk támadnak a szörnyek. És úgy tünik, ők is a legszebbre pályáznak.
Na mindegy, amúgy is azért jöttem, hogy leeresszem egy kicsit a gőzt. Én legalábbis. Na meg azért, hogy megtudjam a srác mit tud alakítani nehéz helyzetekben. És nincs is jobb kikapcsolódás annál, ha beszólogatunk pár mobnak, miközben próbáljuk leszedni őket valaki másról.
-Mi az? Én nem vagyok elég szép nektek?
Majd belelövök abba a csápba, amit mind a kettőnek sikerült nem eltalálni. A srácon nem is csodálkozom. Azonban arra kíváncsi vagyok, hogy a lány és a gólem mire lehetnek képes.

/támadás #1-ba/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 24 2016, 19:53

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 25 2016, 21:33

Legyetek bátrabbak, vágjátok le nyugodtan Desdemona lábát, ha ez kell a találathoz! Cearso egyedül nem lesz elég. A csápok pedig csak kúsznak egyre feljebb a lány lábán...


Desdemona 21 sebzést szenved el.
Artemis sebzése eggyel nő (1/5).

Üreglakó #1: 10/70 HP
Üreglakó #2-4: 70/70 HP


Cearso (28. szint): 245/245 HP, 85 páncél, 112/140 CSP
Desdemona (19. szint): 120/120 HP, 54 páncél, 86/105 CSP
Chariton (10. szint): 55/55 HP, 32 páncél, 30/40 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Desdemona Pént. Feb. 26 2016, 00:58

Nem igazán sikerül szabadulnom a csápok szorításától. Sajnos a gólem hiába reagált gyorsan, nem sikerült eltalálni a sem a csápokat, sem pedig az ahhoz tartozó lényt. A hideg csápok pedig csak kúsztak egyre fentebb a lábamon, kicsit sem engedve a szorításukból. Így viszont eléggé le is korlátoztak a mozgásban, még csak nem is igazán tudtam felmérni a helyzetet, azon kívül, hogy baj van. Megszorítottam kezemben lévő fegyverem, majd a lábamra tekeredett csápok egyikébe megpróbálom bele döfni azt, amennyire csak tudtam, közben pedig igyekeztem küzdeni a szorításuk ellen és valahogy kigabalyodni belőlük. Természetesen Aisu sem tétlenkedik, és már méri is az újabb csapát a csápokra.

/1. kocka Des - Üreglekó #1, 2. kocka Aisu - Üreglakó #2

Edit:
Nem megy ez most nekem x3, a kocka nem szeret most Sad


A hozzászólást Desdemona összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 26 2016, 01:01-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Ametiszt Völgy - Page 2 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 26 2016, 00:58

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Pént. Feb. 26 2016, 18:05

Nem csábított a gondolat, hogy úgy szabaduljunk meg az ellenfelektől, hogy valakit megcsonkítsunk. Egyrészt ezzel az egyik társunkat korlátozzuk a cselekvésében, másrészt nem oldjuk meg a problémát, ugyanis a csápok attól még itt lesznek.
-Ne támadjátok a kevés életűt. Van egy ötletem.
Majd előkapok egy Tövisgyökér kristályt, és a lányt jelölöm ki célpontnak. Ha beválik, akkor a csápok konkrétan az életükért fizetnek azért, mert molesztálni akartak egy hölgyet.
-Bírd ki még egy kicsit. Megteszünk mindent, hogy leszedjük rólad a csápokat.
Majd belelövök a második csápba, remélve, hogy őt is ki tudom szedni ezzel a támadásommal.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 26 2016, 18:05

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Chariton Szomb. Feb. 27 2016, 00:15

Sem nekem, sem Desdemonáéknak nem sikerült eltalálni a csápokat, Cearso azonban szerencsésebb volt...vagy ügyesebb? Nem tudom, lehet utóbbi. Ahogy elnézem jóval magasabb szintű nálunk. Ezt már csak abból is leszűrhetem amit kért tőlünk. Szóval most állnom kéne és néznem ahogy az kb. egy életponton szédelgő csáp egyre feljebb jut Desdemonán? Ez nehéz lesz. Eléggé viaskodik bennem, hogy megtámadjam és kivégezzem...de nem. Éljen a fegyelem, és a szokás hatalma, hogy hallgatok a jobbra.
-Rendben, ahogy kéred.
Azért arról nem volt szó, hogy a többit ne. Megtámadom azt a csápot, amelyiket eddig még senki nem próbálta. Hogy melyiket a kettő közül? Amelyik először a kardom suhintásába kerül. Szúrással úgyis keveset érnék a vékony testük ellen, marad az óvatos vágás, nehogy Desdemona bánja.
- Ha megbocsátasz Desdemona...- szabadkozom, s lendítem is kardom lábai irányába...

|| Támadom a harmadik Üreglakót.||


A hozzászólást Chariton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 27 2016, 00:16-kor.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 27 2016, 00:15

The member 'Chariton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 16 2016, 11:28

...már a térde fölött tapogatóznak...


Desdemona 2x7 sebzést szenved el (egyúttal javítva az előző sebzés).
Artemis sebzése eggyel nő (2/5).
Tövisgyökér Kristály (1/2).

Üreglakó #1 és #2 elpusztul.
Üreglakó #3-4: 60/70 HP


Cearso (28. szint): 245/245 HP, 85 páncél, 112/140 CSP
Desdemona (19. szint): 120/120 HP, 33 páncél, 86/105 CSP
Chariton (10. szint): 55/55 HP, 32 páncél, 30/40 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 26 2016, 12:58

Írjatok \o/
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Szer. Márc. 30 2016, 21:03

Elgondolkoztam. Tudom, egy nagyon rossz szokásom. A múltkor egyedül levertem ezekből (Na jó, nem pont ezekből, de hasonló kaliberű ellenfelekből) két teljes hullámot. Most hárman vagyunk, és ezt a párat sem tudjuk elintézni. Ez vajon azt jelenti, hogy rosszabbul teljesítek, ha mások is vannak a közelben, vagy csak kevésbé hozok vakmerő döntéseket?
Egy pillanatra végigfutott a gondolataim közt, hogy itt hagyom a lányt szenvedni, és mi ketten pedig egyszerűen továbbmegyünk. De ez tényleg csak egy pillanatig tartott, nem az a fajta vagyok, aki csak úgy sorsára hagyja az embereket, és van egy olyan érzésem, hogy amúgy is lenne valami ami gátolná az utunkat.
Végül arra jutottam, hogyha ez nem sikerül, akkor nem sikerül. Most nem fok életveszélyes mutatványokat bemutatni. Maradok annál, amire most képes vagyok, és ha nem sikerül, hát... Később is lehet majd próbálkozni.
Akkor szedjük le a maradék bestiákat.. 

/Támadom a 3-as üreglakót/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 30 2016, 21:03

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Chariton Szomb. Ápr. 02 2016, 16:27

Gyorsan haladnak felfelé a csápok. Jelenleg inkább hagyjuk azt a gondolatmenetet, hogy mi lesz, ha...Jó látni ahogy kettő elpusztul, de mostanra már megértettem, hogy nem vagyok elég ügyes ahhoz, hogy eltaláljam a csápokat. Eddig egy támadásom se talált. Ez felettébb bosszantó. Bár erre számíthattam volna, tudtam hogy a sajátomnál magasabb szintű terepre jövök, mégis hideg zuhanyként ér a tény: nem vagyok elég jó. Persze gyorsan elmúlik a hatása, tisztában vagyok vele, hogy néhány hét gyakorlás...pontosabban farmolás után elég ponton lesz ahhoz, hogy ezeket is megöljem. Addig meg reménykedem a szerencsémben. Cearso sem mondta, hogy ne támadjuk őket újra, tehát indulok is egy újabb támadásra.

||Támadom Üreglakó 4-et. ||


A hozzászólást Chariton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 06 2016, 13:50-kor.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 02 2016, 16:27

The member 'Chariton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 09 2016, 13:01

Desdemona jövő csütörtökig írhat, ellenkező esetben elveszítettétek a harcot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 16 2016, 12:16

Még mielőtt bármi baj történhetne, a megmaradt Üreglakó végül visszahúzódik. Egyedül már nem olyan bátor legény Rolling Eyes Nem sikerült három kör alatt legyőznötök a hullámot, így ezt a harcot elveszítettétek. Lezárom a kazamatát, 18 exp a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 24 2016, 19:45

Hinari (45) - HP:250 | F:78 | E:91 | K:54 | GY:136 | S:60 | P:55
--- Sárkányfog Rúna, Kaszás öltözéke, Szivárvány Köpeny
Ryuu (11) - HP:60 | F:17 | E:10 | K:11 | GY:23 | S:16 | P:29


Ez a rettegett völgy már sok mindenkin kifogott, a legújabb kihívó azonban egy furcsa páros: a fekete szépség és a szőke szörnyeteg. Ismerkedjetek össze és Hinari jelezze az az észlelését as usual.


A hozzászólást Klein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 01 2016, 12:23-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ryuu Kedd Ápr. 26 2016, 12:16

//11 szintes vok x3 //

Egyetlen cél vezérelt. Lilás naplementében zombikat kaszabolni! Világéletemben arra vártam, hogy mikor tört ki a zombiapokalipszis és megcsillogtathatom a tudásomat. owo csak az agagsztott kicsit, amit a tévék sugároztak állandóan. Miért kell a zombiknak lassúnak lenniük? Az nem fun! Pont elveszi a lényeget! A harc ízét, velejét! Akkor izgalmas igazán ha nem tudod melyik pillanatban ugrik rád teljes gyorsasággal és próbálja meg kiharapni az agyadat a nyakadon keresztül! *.*
Nem vagyok morbid, a zombiapokalipszis az.
Egyszóval már jórég ki akartam ide látogatni. Amúgy is szeretem a lila színt, és a gondolat, hogy diszkófényben nézhetem meg teljes pompájában magamnak őket, teljesen felvillanyozott. Korán kint voltam már. Az egyik kövön fetrengtem, mert azért egy növésben lévő szerevezetnek nem egészséges sokáig fent maradnia, de a zombikért mindent!
És vártam, és vártam és szép lassan a sárgás napfény lilás árnyalatúvá vált. Aztán megláttam valamit a horizonton. Egy pillanatra megörültem, azonbaaaan...áss csak egy jk. Nézem, nézem, ez nem az egyik frontos csajszi? Jó lesz segédnek. x)
Nagy lelkesen kezdtem csápolni felé, hoyg bizztosan észrevegyen. Az ilyen nagyonelfoglalt egyének midnig magukba méllyednek.
- Hahóó! Hahó! Itt vagyok! x) Csatlakozz hozzám! ^^ Egyedül unalmas mobolni. : ) - Kihúzva magam előtte, mint egy izgatott jókisfiú is csak a válláig értem. Ch, amcsik. Szőke hajjal és persze hogy idősebb, de ki fogom bírni. ^^

_________________
Ametiszt Völgy - Page 2 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Hinari Csüt. Ápr. 28 2016, 14:19


Megint egyedül jöttem. Talán magam sem tudnám megfogalmazni, pontosan miért, hisz biztos eljöttek volna velem, bárki akit elhívok... viszont nem tudom. Valahogy nem éreztem úgy. Most se.
A jártasságaim természetesen bekapcsolva, ahogy mindig, ha kilépek a védett övezetből; a Katanát pedig a kezemben tartottam: itt már gyakoribb volt a mobok respawnja, így fel kellett készülnöm mindenre. Ebben a völgyben úgysem jártam még. Hátha találok pár érdekességet, messze az Obszidián Kastélytól és az agyevés ingerenciájától, amiről még mindig nem tudtam, hogy akkor most én képzeltem-e be, vagy tényleg így volt. S az észlelés jelzett is, ám nem siettem körülnézni, nem rohantam én sehová.
- Szia - köszöntöttem én is a fiút, amikor már rendes hallótávolságba értem, s noha már az első "hahó" után intettem neki, beszélgetést inkább nem kezdeményeztem tíz méterről - Hinari vagyok. És te? - kérdeztem, ahogy azt illik, s egyelőre úgy voltam vele, hogy éppenséggel nincs ellenemre, hogy ezúttal ketten menjünk. Az indikátora persze óvatosságra intett. Nem volt vörös, hogy komoly intézkedéseket tegyek ellene, s amúgyis... egészen könnyedén be lehet sárgulni ezekben az időkben. Tapasztalatból tudom... - Valóban - mosolyodtam el, majd tűnődve fordultam a völgy bejárata felé. Egyedül tényleg unalmas. És veszélyes is. Akkor meg miért jöttem így ide megint?
- Amúgy T1-ben vagy? Surprised - mértem végig a fiút, kissé meg is lepődve a látottakon, habár lehet, hogy változtatta a felszerelései kinézetét, és azért tűnik kezdő cuccnak... örültem volna, ha így lenne: végtére is, nem egy könnyű kazamatába igyekeztünk éppen.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 01 2016, 12:31

És akkor a hős Ryuu, és hű csatlósa, a butuska, de erős Hinari beleveti magát a völgy drágakövektől csillogó rengetegébe. Útjukon számtalan kihívással kell szembenézniük, mint például a kommunikáció, vagy éppen az őket lesből figyelő féltékeny hercegkisasszony, de a legeslegnagyobb veszedelem mégis az a három... izé... ami elétek perdül, és kis tálcáikon sebzést kínálnak fel aperitif helyett.

Hinari 7 sebzést szenved el.
Ryuu 2x7 sebzést szenved el.
Irritáltsági szint: 10%


Hinari (Sebzés: 91, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Hinari
Hinari
Ryuu (Sebzés: 10, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
3 Pincérjerdeg


Hinari (45. szint): 250/250 HP, 48 páncél, 270/270 CSP
Ryuu (11. szint): 60/60 HP, 15 páncél, 55/55 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 2 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.