Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ametiszt Völgy

+16
Minako
Elaila Heldfrisk
Silence
Szophie
Strea
Ronye Arabel
Kiwi
Rogan Hartnett
Chancery
Hinari
Kayaba Akihiko
Cardinal
Ryuu
Desdemona
Chariton
Cearso
20 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ronye Arabel Hétf. Nov. 06 2017, 15:32

Nézd már...Mire kettőt pislogok, már hűlt pixelje van csak a leopárdoknak. És még pihenni is van egy kis időd. Aztán elérkezel az út végére, ahol 3 Rohangáló Zombi indul feléd, és támad meg.
// 3x 15 sebzést szenvedsz el//


Hinari (Sebzés:181, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.4 SP kiskörönként.)
3x Rohanó Zombi



Hinari (47. szint): 133(-45) ->88/250HP,páncél,300/300CSP
Rohanó Zombi #1-3 Full Hp


Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Hinari Hétf. Nov. 06 2017, 21:54


Mennyit sebeztek?
- Háromszor tizenötöt.
Ez volt a lényeg, ez volt a kérdés, ezért jöttem ide. Megnyugodtam. Akkor tényleg csupán amiatt a lány miatt volt. Vajon mit akarhatott tőlünk? - tűnődtem el, de egyre inkább úgy festett, ahogy belegondoltam, hogy bár egyértelműen engem akart kiiktatni, de nem az én jelenlétem következtében volt itt. S bár azidőtájt még talán lehetett magasabb a Lopakodása, mint az én Észlelésem, de mostanra már egészen biztosan észrevenném - ahogy mindenkit, aki követni próbál.
Eközben a zombikkal is foglalkoznom kellett, úgy pedig, hogy a képességem hatása még kitartott, nem is okozott ez túl nagy problémát: sorban haladtam velük; gyors és pontos szúrásokkal, egyiket a fején, másikat a szívén sebezve meg. A harmadik pedig a lábára kapott, csakmert az esett kézre. Úgyis mindegy volt, hisz a saoban voltam, nem holmi horrorfilmben, ahol a rendezők szerint számított. Vagy az agyukba kellett volna? Megráztam a fejem, majd megköszöntem a Katanának a segítséget és visszacsúsztattam őt a tokjába. Itt végeztünk is, ideje hazamenni.


A képibónuszom még él, így 3 támadásból le is ütöm mindet. Köszönöm a gyors mesét! ^^ Illetve szerintem teljesen jó voltál a szörnyharcmesélésben is, legközelebb jöhet valami nehezebb Wink Innentől szerintem simán mesélhetsz kazikat, meg még ami hasonlót gondolsz Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal29686/10100Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ronye Arabel Kedd Nov. 07 2017, 17:49

Nos, kitisztytottad a kazamatát, és még csak meg sem izzadtál... Gratulálok Smile


Jutalmad:

1. hullám, Ezüstláda: 300 arany, [T3] Parancsmester Potion
2. hullám, Ezüstláda: 300 arany, [T3] Parancsmester Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Olcsó Katyvasz Potion, 3 db Kristálykő
Összesen: 105 Exp és 750 Arany
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Kedd Május 21 2019, 20:52


Silence (25. szint) - HP:135 | F:39 | E:50 | K:29 | GY:61 (67) | S:40 | P:65
Elaila (20. szint) - HP: 40 | F: 39 | E: 24 | K: 15 | Gy: 33 | S: 11 | P:25
Szophie (43. szint) - HP:150 | F: 88 | E:29 | I:130 | K:33 | GY:97 | S:9 | P:65 - epikus van


Hogy hogyan futtok össze és keveredtek pont ide, azt rátok bízom, mindenesetre  éppen jókor érkeztetek: a közeli bolygók egyike pont alábukik a horizonton, vörösesnarancsra festve az amúgyis szépséges völgyet. A fák között baljós szellő susog, az előttetek elterülő, kanyargós ösvény pedig arra vár, hogy belépjetek területére.
Döntsétek el, használtok-e észlelést és induljatok el az úton befelé.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Kedd Május 21 2019, 21:51


Szophie egy mély sóhajtással kísérve zárta be a paneljét, és vette tudomásul, hogy most már tényleg ideje lesz kimozdulnia otthonról. Persze, próbálkozásokat tett az elmúlt időkben is, ám valódi eredményekre végül nem jutott. Túlságosan belefeledkezett a gondolataiba, álomképeibe, elképzeléseibe és terveibe. Lefoglalta a fejében létrejövő világ. A világ, amely a börtönben környékezte talán meg először, de azóta is kitart a fejében. És itt, ebben a napfényben fürdő helyen újra csak azt érezte, unalmas minden. Hogy nincsenek céljai, nincs motivációja. Naphosszat csak rugdosta a vizet, és érezte, hogy ez így nem jó, nem lesz jó.
Szóval összeszedte magát, és írt egy üzenetet. Aztán még egyet. És még egyet. Silencnek talán az elsőt sem volt még ideje lenyitni, mire megérkezett a harmadik. És míg az első még csak egy kérdést tartalmazott a lány felé, hogy másnap ráér-e, a második pedig ötleteket kért, hogy legközelebb, amikor ráér, mit csinálhatnának, a harmadik már konkrét terv volt egy kazamata kézre kerítésére és közös elfoglalására. Végül is, az akaito hasznát talán sehol máshol nem tudják jobban kiélvezni, mint egy ilyen helyen. Megkérdezte hát partnerét, hogy vele tartana-e erre a nemes feladatra, hogy közös erőkkel tisztítsák meg és tegyék járhatóvá az utakat ezen az egyébként kifejezetten bámulatos helyen. Megemlítette Silencnek azt is, hogy néz ki a táj, és biztosította róla, hogy szép rajzok születnének róla.
Nem volt más teendő aztán hátra, mint várni. A megbeszélt időpontig, hogy aztán a megbeszélt helyen találkozzanak, és közösen elinduljanak. És itt tolakodott a képbe a napjuk harmadik tagja, ki tudja, milyen módon közéjük keveredvén.
Jártasságok bekapcsolva, észlelést használok Smile
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Hétf. Május 27 2019, 11:02


Silence és Frisk holnap estig írhatnak.
Sorrend továbbra sincsen.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Kedd Május 28 2019, 12:50

Hosszú percekig pislogott értetlenül. Már épp válaszolt volna Szophienak az első üzenetre, hogy nincs ötlete, de bármit szivesen csinál a lánnyal közösen. Az általában ha néha zavaros, és kusza is lett, de élvezetes volt. De mire végigpötyögte volna a választ, érkezett a következő üzenet… Mire pedig azt feldolgozta, és kitalálta mit válaszoljon, csippant a harmadik is, amiben màr konkrét ötlettel találta szemben magát… Túl gyors volt neki az egész, és nem tudta felvenni a lépést.
Mikor az értetlenségen átlendült, és  felfogta, hogy válaszolnia kellene, zavartan pötyögte be az üzenetet, hogy rendben, ott lesz… Majd…megtalálja hol lesz, biztos benne.
Akkor sem értette még teljesen a helyzetet, amikor elindult, hogy találkozzon Szophieval.
Bátortalanul, kicsit megszeppenten lépegetett. Nem tudta, hogy ez a bizonyos kazamata a karácsonyihoz hasonlít-e, vagy ahhoz a másikhoz…
Ahogy így mászkált, meglátott egy hozzá hasonlóan elveszett, ismerős arcot.
Megsajnálta a lányt, úgyhogy odament hozzá, barátságosan rámosolyog. Aztán írt egy sort a füzetébe, amit fel is mutat Elaila felé, türlemesen megvárva, hogy elolvassa.

Szia. Egyedül vagy? Nincs kedved velem jönni?
Közben végig kedvesen mosolyog. Valahol örül is, hogy találkozott vele, és így talan többen is mennek az ismeretlen helyre. Nem mintha félne tőle, hogy bajba keverednek. Bízott Szophieban, de az idegensége a helynek így is ijesztő neki. Felragyog az arca, amikor a lány végülis igen mond, és mostmár felszabadultabban indul a találkozóheky felé, nyomában Elailával.
Megérkezve mosolyogva üdvözli Szophiet, és a kazamatát méregeti, ismerkedve vele, és találgatva, hogy mit talál ott.
Aztán észbe kap, és bemutatja egymásnak a két lányt. Meggyőződése, hogy ők is kedvelni fogják egymást, és közösen jól fognak együttműködni.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Kedd Május 28 2019, 14:34

Tanácstalanul néztem magam elé. Hiába próbálok rájönni mi történhetett, egyszerűen nem tudtam megállapítani miért történhetett ez. Egy üzenet érkezett, miszerint képességem, melyet eddig használtam, hirtelen elromlott és emiatt új képességet kaptam. Kissé megijedtem, hogy valamit elrontottam és most le fog szidni valaki. Hisz egy dolog nem tud magától elromlani… vagy igen? Szerintem nem… azonban hiába vártam a leszidást, az nem érkezett meg és már kezdtem megnyugodni, amikor is valaki elém lépett. Majdnem felsikkantottam ijedtemben, azonban még épp időben eszméltem rá, hogy Silence kisasszony az. Ő mindig kedves volt velem, így nem hittem, hogy bántani akar és látszólag nem azért van itt, hogy leszidjon, így hát azért bár kissé feszengve, de vártam mit szeretne. Kérdését írásos formában továbbította nekem, mely kissé fájt, hisz nehézkesen olvasok, lévén nem kaptam megfelelő oktatást… bár legalább tudok olvasni, ha nem is gyorsan, legalább tudok! Kérdéseire némán megdöntöm felé fejem és amint elindul némán követem a lányt. Kissé feszengtem, főleg mikor hirtelen egy újabb taggal bővültünk. Fogalmam sem volt hova megyünk és most hol vagyunk, így mikor Silence hirtelen bemutatott egy idegen nőnek, kissé megszeppentem. A fekete hajú nő talán furcsállhatja, hogy ilyen hamar kiment arcomból a szín, de muszáj összeszednem magam. Végül nyelek egyet, kilépek a lány mögül és mélyen meghajolok a nő felé.
- Ü…üdvözlöm… Elaila Heldfrisk vagyok…. szolgálatára Asszonyom. – mormogom félve és kissé bizonytalanul.
Már az eleje óta kerülöm a szemkontaktust és végig lefelé nézek. Hiába… még mai napig képtelen voltam elfeledni a gazda fegyelmezését… én egy alacsonyrendű személy vagyok… nincsenek jogaim és magánéletem… nekem... nincs semmim… én ehhez szoktam hozzá… muszáj volt, hisz nem akartam megőrülni.
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Kedd Május 28 2019, 15:00


Talán ez a hely nem is olyan rémisztő, mint aminek kinéz. Végtére is, mire mindhárman - illetve mind a négyen - ott tartotok, hogy elindultok befelé, egy meleg szellő ér el titeket és szinte hív az árnyas felé. Még beszélgethettek is; sehol egy vadállat. A völgy nyugodt csöndbe burkolódzik...
Egészen addig, amíg ki nem értek egy hosszabb, füves szakaszra. Először csak azt veszitek észre, hogy mintha a föld elkezdene mozogni alattatok. Apró kövek pattognak lábatoknál, a fűcsomók reszketnek félelmükben és madarak szállnak el felettetek vijjogva, vissza a völgy bejárata felé. Kisvártatva pedig meg is látjátok a mobokat, amelyek megállíthatatlanul trappolnak felétek: kilenc, ismétlem kilenc vak orrszarvú érkezik nagy sebességgel és rohamoznak meg; 5db Szophiet, 2-2db pedig Silt és Frisket ökleli fel. Elfutni pedig semerre sem tudtok - kétoldalt meredek sziklák tátonganak, az egyetlen út a mobok mögött folytatódik. Át kell jutnotok, méghozzá az orrszarvúcsapaton keresztül...

Szophie 5x12=60, Sil és Frisk pedig 24-24 sebzést szenvednek el.

Szophie (Sebzés: 29, Pet sebzés 130, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú
Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú

9x Vak Orrszarvú - HP:60 | P:20

Szophie (43. szint): 150/150 HP, 5 páncél, 165/165 CSP
Silence (25. szint): 125/125 HP, 41 páncél, 145/145 CSP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/40 HP, 1 páncél, 75/75 CSP



Határidő: június 4.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 30 2019, 23:14


Szophie meglepődött, amikor bejelzett észlelése, és nem csupán egy személy érkezéséről. Mire a két lány odaért, addigra viszont kedélyes mosoly ült arcán, kezét pedig Vezér szőrén nyugtatta, úgy várta őket nyugodtan.
- Szia Elaila, remélem hívhatlak így - mosolygott rá a lányra kedvesen. A megszólításon szó nélkül továbbsiklott. - Megmondanád nekem kérlek, milyen erős vagy? Szükséges, hogy tudjuk a csapatban, mennyire számíthatunk rád - kérte az idegent rögvest, és parti meghívást küldött neki. Ezután petjére mutatott maga mellett, aki érdeklődve csóválta mindeközben a farkát. - Ő itt Vezér, a petem, barátkozz meg vele nyugodtan, nem bánt. Igaz, Silence? - mosolygott most a másik lányra, akinek az érkezésére számított is, és akit hívott.
- Köszönöm, hogy elfogadtad a meghívásomat.
Silence talán észrevehette, hogy a lány nincs jó passzban, a szemei karikásak, az arca nyúzott volt, bár a kedélye és viselkedése szokásos volt, szinte már túl hétköznapi.
Mindeközben, ha megtörtént a megismerkedés, bekísérte a lányokat a kazamatába, majd bekapcsolta észlelését, hogy még előttük érzékelhesse a bajt. Az pedig jött, csőstül, méghozzá orrszarvúk formájában. Nem is voltak kevesen, ez a tény pedig kicsalt egy sóhajt a lányból, de ennél több szót nem érdemeltek az ellenfelek. Most inkább a támadásnak volt itt az ideje. Minél gyorsabban.

/Vezér támadja és elpusztítja Elaila 2 orrszarvúját, Szophie pedig Silencét egyikét kétszer, nem öli meg./
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Kedd Jún. 04 2019, 19:59

Annak ellenére, hogy a nagy farkas jelenléte kissé nyugtalanított (lévén jobban kedveltem az apróbb testű élőlényeket, mint a bogarakat, mint a nagytestű állatokét, mint a kutyafélék nagy része) mégis meglepő módon nem az állat miatt feszengek jobban, hanem meglepő módon annak tulajától. Furcsa, de én mindig is kényelmetlenebbül éreztem magam az emberek között, hisz mégis csak szolgáló vagyok és az emberek nagy része túlságosan közvetlen egy ilyen kis senkivel szemben is, mint én és olykor igen nyugtalanító tud lenni ez. A nő túlontúl kedves volt velem, nem szoktam hozzá az efféle formalitásokhoz, így lesütöttem a szemem és kissé félve bólintottam.
- Hívjon ahogy szeretne Kisasszony. – mondom, majd engedelmesen felelek a kérdésére – 20. szintű kiképzős árnyharcos vagyok. 40 életponttal és 25 páncéllal rendelkezek. A legnagyobb statisztikám 39 és ez fegyverkezelés… - foglalom össze a dolgaimat kissé zavarodottan – A…az első képességem pedig, hogy a fegyvereimre kent mérget a harcok után visszakapom…  - teszem még hozzá.
Végül egy ideig hallgatok és hagyom, hogy a két ismerős elbeszélgessen. Végül a nő bevezet minket a kazamata, ahol legnagyobb rémületemre rengeteg orrszarvú támadt ránk. Bár kettő rám is rám támadt, de a farkaska gyors reakciója miatt hamar megszabadultam és bár kissé bepánikoltam a tőlem telhető legnagyobb összpontosítással próbáltam megtámadni a Silencét támadó, bár lesebzett lényt, bár támadásom előtt a lassító mérgemet azért rákenem a fegyveremre, így ha esetleg nem tudnám megölni, legalább kicsivel segítem társnőm…. remélhetőleg. Kicsit félek, hogy megint mindent el fogok baltázni. Nagyon rosszul érezném magam, ha a többiek miattam buknák el a kazamatát.


// azt támadom 2x amelyiket Szophie támadta, mindkét fegyverem Cseppkő, az első kockás támadáson van a Lassító Méreg. Permanens képességem miatt a mérget a kazamat végén visszakapom //


A hozzászólást Elaila Heldfrisk összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 04 2019, 19:59-kor.
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 04 2019, 19:59

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Ametiszt Völgy - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Szer. Jún. 05 2019, 19:36

Mosolygósan figyeli a másik két lány bemutatkozását, miután ragyogó arccal üdvözölte Szophiet.
Határozottan bólogat, mikor az idomár Vezérről beszél, és ha a pet engedi, meg is simogatja, amolyan demonstrációként, hogy nem kell félni tőle.
Szinte fülig ér a szája Szophie köszönetmondása hallatán, egy pillanatra. Eddig nem annyira figyelte a lányt, most viszont valami furcsát vett észre az arcán...  Megrázza a fejét. Biztos rosszul látta... vagy félreért valamit... de a szeme alatt azok a sötét karikák nem tűnnek egészségesnek...
De... a kazamata miatt most talán nem a legalkalmasabb rákérdezni... Majd talán utána...

Mire idáig ér a gondolatban séta közben, már orrszarvúk támadnak a társaságra, és bár mire kettőt pislog Vezér és Szophie el is pixelezett néhányat az orrszarvúak közül...
Mikro Elaila is támad, már neki is a kezében van a kardja, és kinéz magának egy másikat az idomárt támadó mobok közül, és ahogy csak tőle telik fut, és lesújt rá.


// 1 támadás az egyik még sértetlen orrszarvúba.


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 05 2019, 23:11-kor.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 05 2019, 19:36

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 5 4766612103_86ee832108_s Ametiszt Völgy - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 06 2019, 12:01


Kezdetnek jó, de talán kicsit jobban össze kéne dolgoznotok: az orrszarvúk egy félkör után megfordulnak és újra felöklelnek titeket... de már látszik rajtuk, hogy kezdik unni a dolgot.

Szophie 5x12=60, Sil pedig 24 sebzést szenved el.

Szophie (Sebzés: 29, Pet sebzés 130, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú
Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú

Vak Orrszarvú #1-2 - pixelezve
Vak Orrszarvú #3 - HP:6 (-9 gyorsasággal rendelkezik)
Vak Orrszarvú #4 - HP:30
Vak Orrszarvú #5-9 - HP:60 | P:20

Szophie (43. szint): 150/95 HP, 165/79 CSP - 3.6 SP
Silence (25. szint): 125/125 HP, 17 páncél, 145/120 CSP - 2.8 SP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/40 HP, 1 páncél, 75/55 CSP - 1 SP


Határidő: június 12.

Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Csüt. Jún. 06 2019, 21:33

Na jó, ez ennyi bestiával a szemük előtt nem volt már vicces. Itt volt az ideje, hogy koncentráljanak, főleg mert egyikük sem volt az a tank fajta. Mondjuk ekkora mobcsordák is ritkán szaladgálnak Aincrad szerte. Megtalálta őket a szerencse rendesen.
Szophie megállt egy pillanatra pihenni, mindeközben körbenézett társain, és úgy döntött, ideje lesz rendbe szednie a társaságot. Azt már tudta, hogyan célszerű folytatni, így gyorsan elhadarta a csajoknak, mik legyenek a következő lépéseik.
- Elaila, kérlek, próbáld meg azt a disznót támadni, amelyiket én is, az egyik késeddel, a másikkal pedig azt a másikat, aminek szintén kevés az élete, és Silencen van - fordult először az árnyharcos lány felé. Méregre most nem volt szükség, ha a támadások találnak, anélkül is elég lesz a sebződés.
- Silence - fordult most a másik lány felé -, ha Elaila valamelyik támadást elvéti, számítok rád, hogy te kisegíted őt, és megölöd a kevés Hp-s orrszarvúkat. Ha mindegyik támadása betalál, akkor mehetsz arra, amelyiket másodszor sebzek meg.
Ezután visszafordult ellenfeleik felé, és Vezérrel együtt támadásba lendült. Most viszont csak egyszer, utána meg kellett állniuk pihenni, és mielőtt folytatták volna, egy potion is elfogyasztásra került. Utána új lendületet vettek, és még egy orrszarvút sikerült elpixelezni.

(Vezér leüti az #5 vaddisznót, Szophie támadja a #4 vaddisznót. Az idomár elfogyaszt egy vasbőr potiont és pihen, majd újra támadnak, Vezér leüti a #6 vaddisznót, Szophie támadja a #7-et.
#3 vaddisznó rábízva Elailára
#4 1 Hp-ja maradt, rábízva Elailára
#5 leütve
#6 leütve
#7 megsebezve, rábízva Silencere
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Pént. Jún. 07 2019, 22:32

Égett az arcom amikor melléütöttem és már vártam is a megjegyzéseket, ám ahelyett, hogy szitok jött volna ki a nagyszintű lány száján, inkább utasításokat adott számunkra. Őszintén örültem ennek. De tényleg. Jó érzés volt, hogy utasítottak, ráadásul a kérésem nélkül és emiatt kissé lelkesebben is jeleztem vissza.
- Értettem kisasszony!
Persze még mindig ott az esélye, hogy elvétem, de ehhez már nem tudok mit szólni. Ha ilyen ügyetlen vagyok, akkor megérdemlem a büntetést, viszont változtatni akkor se tudok a dolgokon a jelenlegi állapotok szerint. Persze végig az orrszarvúakra figyelek és bár most életemben először látok ilyen állatot a kíváncsiság sosem volt az erős oldalam, így támadok.


// első támadásom a #4-re (2 adag méreg maradt a pengén), a 2. támadásom a #3-ra megy //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 07 2019, 22:32

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Ametiszt Völgy - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Pént. Jún. 07 2019, 23:10

Figyelt Szophiera. Az előbb segíteni szeretett volna, de még mindig sok orrszarvú maradt, és tudja, hogy Szophie ilyenkor tudja mit kell csinálni.
Mint most is. Szóval várja meg, hogy Elaila eltalálja-e a mobokat, utána vagy azt támadja meg, amelyik életben marad, vagy a másikat, amelyiket Szophie megsebzi... Rendben. Ez nem is nehéz.
Amikor látta, hogy Elaila talált, és elpixelezte a két orrszarvút, ő is nekilendült, és a Szophie sebzését túlélő orrszarvút támadta meg. Ha sikerült, és az orsszarvú elpixeleződött, akkor a támadás lendületével megsebezte az egyik még sértetlen mobot, ha a sebzése után pedig mégis életben maradt a támadása nyomán, vagy nem talált, újra próbálta, jobban koncentrálva.


// Edit: Két találat a #-es orrszarvúba (ha jól számolok, egy találat nem elég hogy elpixeleződjön)


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 07 2019, 23:12-kor.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 07 2019, 23:10

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 5 4766612103_86ee832108_s Ametiszt Völgy - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 07 2019, 23:57


Mit tesz a csapatmunka és a jó vezetés, ugye? Wink A(z) disznók orrszarvúk újabb kört tesznek, de ezúttal igencsak megritkítottátok őket: összesen kettő maradt, amelyek dühösen fújtatva adják még bele, ami tőlük telik. Egészen pontosan pár sebzést az idomárlányba...

Vak Orrszarvú #3-7 elpixelezve.
Szophie +50 páncél, -10 sebződés (Vasbőr Potion).
Szophie 2x12-10=14 sebzést szenved el.

Szophie (Sebzés: 29, Pet sebzés 130, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú
Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Vak Orrszarvú

Vak Orrszarvú #7-9 - HP:60 | P:20

Szophie (43. szint): 150/95 HP 36 páncél, 165/79 CSP - 3.4 SP
Silence (25. szint): 125/125 HP, 17 páncél, 145/120 CSP - 2.7 SP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/40 HP, 1 páncél, 75/55 CSP - 1 SP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Hétf. Jún. 10 2019, 21:14


- Szép volt lányok, így kell ezt csinálni! - dicsérte meg őket Szophie, amint végeztek a mozdulatsorral, és teljesítették a kérését. Örült neki, hogy Elaila is ilyen lelkes volt, Silence-től pedig már régen nem volt meglepő a nagyszerű teljesítmény, ha odakoncentrált a lány. Elégedett mosoly futott át az arcán, ahogy a kis csapatot nézte. Nagy horda ellenféllel kerültek szembe, de eddig egészen jól helytálltak, és talán még ki is bírhatják, amíg nem találnak valami értelmes kincset a kazamatában. Akkor aztán távozhatnak.
- Vezér, ha kérhetlek - pillantott most petje irányába, amazt pedig utasítani sem kellett. Miközben Szo hátralépett a lányokhoz, és megkérdezte tőlük, minden rendben-e, a farkas sebesen, elégedett morgással kísérve pixelezte el a maradék ellenfelet.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Csüt. Jún. 13 2019, 17:18

Kissé izgultam, de nem volt miért. Szerencsére nem vétetettem el a támadásaim és bár az nagyon, de nagyon rossz lett volna a végén, de szerencsére, minden a legnagyobb rendben ment. Még egy adagnyi méreg is a késemen maradt. Azonban úgy tűnik Szophie nem akarja, hogy folytassuk és mi sebezzük le a lényeket, hanem befejezte ő maga a petjével. Gondolom szeretett volna biztosra menni, hisz mégis csak őt támadták ilyen sokan. Ahogy azonban a harc véget ért, kissé feleslegesnek éreztem magam. Körülbelül nem túl sok mindent tettem hozzá a harchoz, de ezen nincs mit meglepődnöm. Gondolom én vagyok a legkisebb szintű a csapatban, de akkor is kényelmetlenül érint. Mindenesetre azért türelmesen várom mi lesz a következő parancsa a nőnek.
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Csüt. Jún. 13 2019, 21:11

Elégedetten nézte a felszálló pixeleket, és mosolygott Kicsit büszke is volt magára, hogy nem ijedt meg. Szophiera pislog először, ragyogó arccal a dicséret nyomán, aztán Elailára is, aki szintén ügyes volt... Ügyesebb nála, hiszen több mobot sikerült elpixeleznie.
Hogy ezt jelezze a legegyszerűbb módszert alkalmazta, ami eszébe jutott: Odalépett a lányhoz, és megölelte.
A maradék két mob persze nem pihent addig sem, de Szophie szinte magától értetődően már intézkedett is. Mire Fuwa rájött, hogy még lenne mit csinálni, már azoknak is csak pixeljeit látta.
Mivel így felszabadult az út, vidáman sétált tovább az idomárlány nyomában. Gondolhatta volna, hogy nem lesz itt semmi gond, ha itt van Szophie és Vezér is....
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 13 2019, 21:36


Egészen szép látványt nyújtanak a szállingózó pixelek a lila fénnyel teleszórt völgyben, nem? A tájra újra béke száll, a dobogás abbamaradt - mehettek tehát tovább s utatok egy ideig semmi sem zavarja. Ahogy beértek a fák sűrűjébe, a kanyargós ösvényen az a kellemetlen érzésetek támad, hogy figyelnek titeket... és akinek van, az Észlelése is alátámasztja a feltevést. Sokáig persze nem kell várnotok: hat darab tigris ugrik le a fák ágairól és döntenek le a földre, mély karomnyomokat hagyva mellkasotokon - pont olyan vörös csíkokat, amit hátukon is láthattok és amelybe Frisk életcsíkja is fordul, rögtön azután, hogy három tigris is őt karmolta.

Frisk 3x11=33; Silence 2x11=22, Szophie pedig 11 sebzést szenved el.
A random nagyon nem szeret titeket No

Szophie (Sebzés: 29, Pet sebzés 130, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.2 SP kiskörönként.)
Vörös Csíkos Tigris
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)
Vörös Csíkos Tigris
Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Vörös Csíkos Tigris

6x Vörös Csíkos Tigris - HP:70 | F:35 | E:11 | GY:44 | S:40 | P:0

Szophie (43. szint): 150/95 HP 25 páncél, 165/165 CSP
Silence (25. szint): 125/121 HP, 145/145 CSP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/8 HP, 75/75 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 5 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 5 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.