Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Felhő Torony

+8
Kiwi
Strea
Kayaba Akihiko
Kemabat
Miu
Yachi
Cearso
Cardinal
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 15 2018, 12:30

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s Felhő Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Kedd Nov. 20 2018, 20:17

Tettem egy tétova kísérletet annak érdekében, hogy eltaláljam azt a csíkos macskát, de ismételten kudarcot vallottam. Az ottani életem szinte másból sem állt csakis folyamatos kudarcokból. Sikerült teljesen leégetnem magamat azelőtt a csinos lány előtt meg a polipos fiú előtt. Jártam már így kazamatában és úgy tűnt, hogy a történelem megismétli önmagát. Nagy szerencsére nem csak én voltam ott, mert különben nem tudtam volna tovább jutni. A vörös hajú lány nagyon csúnyán leamortizálta a macskát így a fiúnak szinte semmi dolga nem akadt. Úgy mozogtak, mint a vérbeli profik én pedig akár egy született amatőr. Egy halom fényponttá robbant szét a cicus, ami annyit jelentett, hogy pihenhettünk kerek egy másodpercig.

Mikor ez letelt szép lassan elindultunk felfelé a toronyban és a negyedik emeletig jutottunk ahol is ismét támadás alá kerültünk. Kis híján egy tucat vérszomjas denevér rohant le bennünket. Elsőként az állatidomár és kedvence reagált rájuk, ami ismét azt igazolta, hogy egy vérbeli profi. Úgy határoztam valamit nekem is le kéne tennem arra a bizonyos asztalra ezért felüvöltöttem, hogy magamra vonjam mindenki figyelmét.
- Darabokra szedlek titeket.
Nagy sajnálatomra ezek a kis bestiák elég fürgének tűntek így nem volt valami könnyű eltalálni őket. Szerencsére azon már túl voltam mikor az első nehézséget megpillantva fülemet, farkamat behúzva elbujdokoltam. Kiszemeltem én is magamnak egy bőregeret majd magasba emeltem a buzogányomat és minden erőmet beleadva lecsaptam. Már nagyon rám fért volna egy kis siker élmény annyi kudarc után. Nem csak magam miatt, hanem az idegeneknek is be kellett bizonyítanom mennyit is érek valójában, hogy nem egy nagyszájú senki vagyok.

/1 támadás a gerezdes buzogánnyal Denevér #1-re./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 20 2018, 20:17

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Kedd Dec. 25 2018, 22:02

Soha nem látott, intenzív polip versus denevér harc bontakozik ki a levegőben: csápok a fogak és karmok ellen, amit ugyan megzavar némi hadonászás Simeon és K1 részéről, de Marlunát nem találni a harcoló felek között. Talán fél a denevérektől? Vagy csak nincs kedve harcolni velük?
Mindenesetre 3 denevér is a földre kerül, és már csak a pixeleik szállnak fel onnan újból.


Marluna (Sebzés: 15 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Denevér #4
Denevér #5
Denevér #6
Denevér #7
Denevér #8

Simeon 12 sebzést szenved el
K1 3 sebzést szenved el

Marluna (20. szint): 25/25 HP, 15 páncél, 100/100 CSP
Simeon (22. szint): 115/115 HP, 78/90 páncél, 66/110 CSP
K1 (10. szint): 70/70 HP, 54/57 páncél, 25/35 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Szer. Dec. 26 2018, 14:32

Úgy tűnt, hogy ez a kis kaland sem fog bekerülni a kedvenc kiruccanásaim listába. Először azt a böhöm nagy macskát nem találtam el, viszont azok ketten cafatokra robbantották. Jó, ez a megfogalmazás nem volt valami pontos mivel apró pixelekké bomlott le viszont a lényeget tükrözte. Ismételten ott voltam, de fölöslegesen, semmi hasznomat nem tudták venni. Ezek után jöttek azok az apró repülő egerek, amiket szintén nem sikerült eltalálnom. Már azon kezdtem tanakodni lehet, hogy ez is valami adottság. Van olyan ember, aki egyszerűen képtelen arra, hogy hibázzon velem meg éppen az ellenkezője szokott megtörténni. A polipos fiú, aki valahonnan nagyon ismerősnek tűnt leszedett pár bőregeret így rajtam volt a sor, hogy csináljak valamit. Egy szó nélkül előrébb léptem majd a magasba lendítettem a buzogányomat és lecsaptam.
/Denevér #4-et támadom buzogánnyal. 1 támadás./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 26 2018, 14:32

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Szer. Jan. 02 2019, 13:32

A páros hátrafordult a hirtelen ordításra; Simeon még meg is szeppent kicsit, aztán szájtátva nézte, mennyire lelkesen lendül bele a lovag a harcba. Közben őktöbb, repkedő denevért is elpusztítottak, de az árnyharcos lányka csak nem akart feltűnni az utolsó lépcsőfordulóban.
- Talán fél a denevérektől, vagy legurult... - tippelt az idomár félhangosan. Tengerszem kérdőn nézett rá, de nem is foglalkozott tovább az emberekkel (fura egy népség, az egyszer biztos), inkább a következő áldozatait nézte ki magának: most sok mob vette körül őket, tehát okosabb ötletnek tartotta, ha egyelőre külön külön ritkítják az állományt. Főleg mert nem voltak olyan strapabíróak ezek a bőregerek - egy ütéssel lehetett őket eltüntetni a láda útjából.
K1 pirosba lökött egyet. Simeon rögtön pacsira nyújtotta kezét:
- Szép, csak így tovább! - dícsérte őt, majd maga is támadásba lendült. Tengerszem ekkorra már a második csapásánál tartott; fokozatosan haladt a láda felé.


Támadunk! Első két kocka Simeon, második kettő Tengerszem.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 02 2019, 13:32

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Vas. Jan. 06 2019, 17:58

A Denevér hiába indexelt és tette vissza hármasba a sebváltóját, hogy elkerülje az elkerülhetetlent, ez már mit sem változtatott azon, hogy súlyos, frontális ütközést szenvedjen, a vele szemben szabálytalanul közlekedő buzogány fejjel. Bár a karambolnak nem volt halálos áldozata, a denevér így is 8 percen túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A denevér utastársai már nem úszták meg ennyivel: végzetes kimenetelű összecsap(ód)ásban vesztették életüket, amikor egy lebegő polip és annak gazdája a légi folyosóikat veszélyeztetve tömeges légi katasztrófát okozott. Az esetnek nem voltak túlélői.


--

Marluna (Sebzés: 15 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Denevér #4Felhő Torony - Page 4 Hpcsikd

K1 3 sebzést szenved el
Devenvér #5-#8 elpusztul

Marluna (20. szint): 25/25 HP, 15 páncél, 100/100 CSP
Simeon (22. szint): 115/115 HP, 78/90 páncél, 22/110 CSP
K1 (10. szint): 70/70 HP, 51/57 páncél, 15/35 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Hétf. Jan. 14 2019, 17:25

Már csak egyetlen denevér állt közéjük és a csillogó, villogó, gyönyörű, tündöklő aranytallérokat tartalmazó láda közé. Simeon alig várta már, hogy kinyithassa, mint a régi mesékben, amikor a főhős rábukkan a kalózkincsre. De előtte még dolguk volt! Ezt mindketten tudták, még maga az idomársrác is, így pillantását elszakította a ládáról és inkább megnézte magának, milyen ívben reppen a kis bőregér. Talán elég alacsonyan hozzá, hogy elérjék, mielőtt mindketten elfáradnak.
- Ph..ph! - mászott vissza Tengerszem gazdájának karjára.
- És megy is! - nevetett fel a fiú és feldobta a levegőbe polipját, aki remélhetőleg rá tud akaszkodni a túlélő mobra és lehúzni azt a föld felé - közben, természetesen, rá is támadott, hátha képes elpixelezni, és Simeon ökölbe szorított, kesztyűs keze is megindult felfelé, hogy befejezhessék ezt a harcot. Vagy egyikük, vagy másikuk. Ha pedig még ez se lenne elég, ott van a lovag is: ő legutóbb is milyen szép nagyot ütött belé, biztos most is segítségükre lesz majd!


Támadjuk a megmaradt egyedet!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 14 2019, 17:25

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Hétf. Jan. 14 2019, 19:58

Megesett már veletek, hogy annyira belemerültetek valamibe, hogy egyes dolgokról megfeledkeztetek. Csak arra tudtam, hogy, hogy szét akarom tépni azt a nyomorult denevért, egész pontosan az őszeset. Már meguntam, hogy mindegyik kazamatám kudarccal és egy gúnyos kacajjal ért véget. Az egyik kis bestiát végre sikerült jól megcsapkodnom, de csak nem akarta vissza adni lelkét a teremtőjének. Szerencsére ott volt az a srác a csápos állatával, ami kis a lenyugtatta az immáron plafonon lévő vérnyomásomat. Odakint a nővérek bizonyára a felüket vakargathatták miért akar ennek a gyereknek kiugrani a szíve a helyéről. Szóval mikor átkapcsoltam terminátor üzen módba teljesen megfeledkeztem a lányról és higgyétek el őt elég nehéz megfeledkezni. Úgy terveztem, ha az utolsó kis bőregeret nem sikerül kifilézni a srácnak meg a polipjának, akkor majd én elintézem. Magamban azért imádkoztam, hogy így legyen, mert így bosszút állhatok a sérelmeimért, igaz arról egy disznó és egy kocsonya tehet, de az mindegy.

/K1 buzogányát szorongatva várja, Simeon elhibázza vagy sem./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 14 2019, 19:58

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Kedd Jan. 22 2019, 17:36

Az Utolsó Mohikán Denevérért, valóságos csata folyik: mielőtt hős lovagunk befejezhetné, ami elkezdett, vagyis másodjára is megálljt parancsolna tekintélyes buzogányával a bőregér pofának, újdonsült társai előzik meg, egész pontosan a mindenhez hozzátapadó tapadókorongos pajtás, Tengerszem rántja a földre úgy a sokat megélt áldozatát, hogy az idomár ökle, s a lovag fegyvere is már csak a levegőt karistolja hasztalan, épp csak pofán nem vágva ezzel egymást.
Eközben a denevér kileheli pixel lelkét, és az imént megpillantott bronz ládikó új gazdára lel, bár nyílni egyelőre nem nyílik, bárhogy is próbálkoznátok. Mögöttetek egy fényes villanással elteleportál Marluna.





Ha felfele mentek, és hát miért is ne mennétek, hisz minden ami izgalmas, most odafent, valahol a fejetek felett tombol egy vihar kellős közepén, szóval felfelé megindulva a spirálban tekergőző, ámbár meglehetősen méretes fokokkal bíró lépcsősoron egyre zajosabban ordít le a vihar, egyre inkább érzitek a jeges szélcsapásait.
Míg nem fel nem értek a csúcsok csúcsára, a torony legtetejére, ahol a szörnyű vihar szemében, s az omladozó torony falai között egy hatalmas, kékesen opálos alak mered fölétek, lehet vagy háromszor akkora, mint ti.
A vihar szele szinte melegnek hat ahhoz képest a csontig hatoló hideghez, ami a jeges óriást, ezt a jég gólemet körülöleli:



Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Jéggólem

Új harc: CSP, SP alapállapotba került vissza

Simeon (22. szint): 115/115 HP, 78/90 páncél, 110/110 CSP
K1 (10. szint): 70/70 HP, 51/57 páncél, 35/35 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Kedd Jan. 22 2019, 19:03

- Vigyá-vigyá-vigyáá...! - kapta el ökölbe szorított kesztyűs kezét Simeon a felé lendülő fegyver és annak gazdája elől, hogy ne ütközzenek össze és véletlen se sebezzék egymást. Ez persze elég is volt ahhoz, hogy az idomár kibillenjen az egyensúlyából, a mozdulat befejezéséül tehát dobott egy szép nagy hátast is - Tengerszem pedig eközben, pixelfelhőben úszva zuhant lefelé és kapaszkodott meg K1 karjában, egyszerre négy csáppal is. A maradék néggyel pedig integetett a lovagnak és fújt is neki egy buborékot, mielőtt leugrott volna róla, hogy Simeonhoz araszoljon.
- ...zzz - fejezte be a mondatot a fiú és hangos nevetésben tört ki: egy pillanatra a ládáról is megfeledkezett, aztán föltápászkodott és mégiscsak odasétált hozzá, kinyitni azonban nem tudta. Nem baj, majd később, ha felértek! - Nem volt rossz - vigyorgott a lovagra boldogan - Kíváncsi vagyok, mi van feljebb. Jössz velünk ugye? - kérdezte csillogó szemekkel és már meg is indult, vállán polipjával, hogy felfedezzék a torony tetején lévő dörgés-búgás eredetét.

A lépcsők pedig csakhamar elfogytak.
- Phhh!!! - tátotta el száját Tengerszem, amikor meglátta ellenfelüket.
- Ez aztán méretes példány - bólogatott Simeon is hozzá - Szerinted elérem a fényt a torony tetején, ha felmászok a fejére? - kérdezte aztán teljes bűvöletben, de elég volt egyetlen pillantás polipjára, hogy lemondjon a tervről - Hehe, na jó - tette hozzá, még mindig teli vigyorral - Akkor csapjunk oda neki! - mondta, de ezt már a lovagnak is címezte; felé is fordult és mutatta fel hüvelykujját, hogy hajrá! Majd megpördült és a hatalmas gólem felé indult: Tengerszem közben előrement, ő igyekezett megzavarni a mobot, miközben Simeon mögé került és öklözött bele egyet majd mégegyet erősen a térdhajlatába, ezzel pedig hagyott annyi lehetőséget narancssárga társának, hogy csápjaival ő is üthessen bele annyit, amennyire csak lehetősége volt. És ha a gólem véletlenül lerogyott volna? Hát akkor Simeon bizony felugrott a hátára, hogy közelebb legyen a fölöttük kavargó fényességhez!


Két támadás csapatmunka képességgel (ha egyikünk talál, mindketten találunk, de több csp is fogy 10%-al). Felső sor Simeon, alsó sor Tengerszem.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 22 2019, 19:03

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Kedd Jan. 22 2019, 20:56

Kis híján baleset történt, de aztán végül úgy alakult, hogy mégsem, igaz nem sokkon múlott. De szerencsénkre elkerültük a katasztrófát és még azt a nyavalyás bőreget is sikerült pixelekké bontani, na persze nem az én érdemem volt. Mire megmozdultam a srác és az állatkája már gondoskodott a repkedő rágcsálóról. Sóhajtottam annak örömére, hogy végre végeztünk ez volt az utolsó és mehetünk haza, de hamar rájöttem, hogy tévedtem. Nem tudom, hogyan, de sikerült alaposan elszámolnom magamat. A srác kérdezte tőlem, hogy megyek-e velük tovább a tetejére.
~Miért mennék tovább hisz ez a teteje. Vagy nem?~ szerencsére ki se nyitottam a számat mindez pusztán a fejemben zajlott le.
Sikerült elkerülnöm, hogy ismételten bolondot csináljak magamból így hát egyszerűen csak bólintottam. Volt egy régebbi mondás mi szerint hallgatni arany és ezúttal én megszereztem azt a bizonyos aranyat. Szépen bandukoltunk tovább hármasban én a kölyök meg a polip. Hogy a lány hová tűnhetett egy igazi rejtélynek bizonyult ugyanis nem láttam távozni, de még teleportálni se. Nem azt mondom, hogy nem így történt, mert eléggé lekötötte a figyelmemet a küzdelem így a tévedés jogát fenntartom. Jóval erősebbnek tűnt, mint én, azonban ezt az erőt nélkülönöznünk kellett. Nem tudtam miféle bestiával kell farkas szemet néznünk, de nem is kellett sokáig várnom a válaszra.

A sok kis teremtmény után végre kaptunk egy méretes példányt. Nem olyannak tűnt, akit könnyedén le lehet győzni és az is megfordult a fejemben, hogy jobb lenne kereket oldani.
-Szerintetek sem azért áll itt, hogy feltegyen három kérdést? – kérdeztem.
Azok ketten belevetették magukat a csatába és immár nem tudtam volna tükörbe nézni, ha galád módon cserbenhagytam volna őket. Megvártam, míg befejezik az akciójukat majd célba vettem a bal lábát a buzogányommal azt remélve, hogy így kibillentem az egyen súlyából és felborul. Általában a nagy állatok nehezen tudtak felállni, reméltem ez a lényre is igaz eme állítás.
/1 támadás a buzogánnyal./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 22 2019, 20:56

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Kedd Jan. 22 2019, 22:41

- Mit akartok pöttömök? - mordul rátok dermesztő faggyal a leheletében, ahogy éteri basszussal a hangjában közelebb hajol hozzátok
Simeon és Tengerszem rendkívül jól összhangot és begyakorolt mozgással csap le a lassú jég óriásra, hogy aztán fülfájdító reccsenés közepette törjön szilánkokra a gólem jégvértje, beszórva mindent és mindenkit a tetőn vele.
De a gólem ennek ellenére sem pusztult meg, hiába a négy egymás követő támadás, lehet: a életcsíkja megfogyatkozott. S bár a termete elég hihetetlenné teszi, de K1 legösszeszedettebb támadása elől is idejében húzza hátra a lábát: szó szerint siklik, akár egy korcsolyapályán, ami nem is áll olyan messze az igazságtól.
Hanem aztán a jéggólemnek nem nagyon tetszhetett a "válasz", mert fagyos leheletével beborítva benneteket, nagy lendülettel, s a kézfejével elsöpörve Simeont, az amúgy is omladozó falnak vágja a fiút úgy, hogy a fél fal az idomár ölébe borul, így a hegymászós ötlettel még várnia kell.
(csak játékszínesítés, nem akadályoz a támadásban)

Simeon 14 sebzést szenved el.

         Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
         K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Felhő Torony - Page 4 Hpcsikd

Körben érvényes SP:
Simeon: 3
K1: 1


Simeon (22. szint): 115/115 HP, 64/90 páncél, 50/110 CSP
K1 (10. szint): 70/70 HP, 51/57 páncél, 25/35 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Szer. Jan. 23 2019, 13:16

Elérkeztünk végre a végjátékhoz az utolsó felvonáshoz, legalábbis nagyon reméltem. Már kezdet kicsit nagyon tele lenni a púpom azzal az átkozott toronnyal meg a benne lévő szörnyekkel. Jobb dolgom is lett volna, mint az életemet kockáztatni és ostoba bestiákkal viaskodni. Példának okáért bámulhatnám az eget, míg bele nem őrülök, vagy menekülhetnék csinos lányok elől, akik mindenféle ajánlatokkal halmoznak el, végső soron pedig leihatnám magamat egészen a sárga földig. Szóval ti is láthatjátok, hogy tennivalóm méghozzá dögivel, így tanácsos lett volna minél előbb lezárni eme kis közjátékot. Ám úgy tűnt ez nem fog olyan könnyen menni, mert ez a kavics elég szívósnak mutatkozott.

Szokásokhoz híven ismételten a polip srác okozta a legnagyobb sérülést, bár ezt akkor én mg nem tudtam. Hajlamos voltam megfeledkezni az életerő csíkról egy összecsapás során, mivel a valóságban sem használtam ilyesmit. Nem törődtem mással csak, hogy apró picinyke cafatokra kapjam szét az előttem álló monstrumot. Sajnálatos módon a látszat igen megtévesztő, ugyanis könnyedén kikerülte a támadásomat. Vagy ő volt rendkívül atletikus vagy csupán megint én bénáztam el a dolgot, mint akkor a Nyálka fen síkon. Az a pár cirógatás úgy tűnt nincs igazán a behemót ínyére, mert úgy megcsapta úgy a kölyköt, hogy az nekirepült a falnak majd egy halom törmelék a fejére borult.

Legszívesebben odarohantam volna hozzá, hogy segítsek neki viszont nem veszthettem szem elől a célt. Mind bizonnyal a gólem hátba támadott volna, ami nem jó egyikünknek sem. Ráadásul nem is olyan régen ledermesztett így nem is nagyon tudtam rohangálni. Addig ficeregtem míg végül visszanyertem mozgékonyságomat és a páros elé álltam. Az volt a tervem, hogy a pajzsommal felfogom a csapásokat, amíg azok ketten ki nem szabadulnak.
-Nyerek egy ki időt, addig próbálj meg magadhoz térni. – mondtam anélkül, hogy egyszer is ránéztem volna.
Nem láttam sok értemét, de azért megsuhintottam félelmetes buzogányomat és a gólem jobb lábát vettem célba.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 23 2019, 13:16

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Csüt. Jan. 24 2019, 14:14

- Hát felmászni rád! - válaszolt Simeon őszinte izgatottsággal. Nem, nem jött rá, hogy a hatalmas szörny esetleg költőinek szánta kérdését, vagy netán azt hitte, hogy el akarják pixelezni? Nos, ha nem hagyja, hogy elérjék a fölötte csattogó villámokat, hát, úgy is jó. Akkor előtte legyőzik! Bele is ütöttek párat, ám ez a mob nagyon de nagyon erős volt! Sárgába leesett az életcsíkja, de ettől csak mérgesebb lett úgy tűnt: Simeon olyat kapott tőle, hogy még a lélegzete is bent maradt egy pár pillanatig.
- Phh? - sietett Tengerszem oda és nézett rá.
- Jól vagyok... persze - nevetett rá idomárja és simogatta meg aggodalmaskodó petjét - Köszönöm szépen! - nézett aztán K1 felé is hálásan: amíg a lovag pajzsával védte őket, a páros elkezdte letakarítani a sok omladékot, hogy Simeon kiszabadulhasson végre. Akkor aztán feltápászkodott és kezeit csípőjére tette, úgy állt ki a gólem elé. Közben társuk is bevitt buzogányával egy szép találatot - Nem rossz! Ezzel segítesz nekünk is, ugye Tengerszem? - bólintott hatalmasat és kezdett el futni, vigyázva, hogy ne csússzon meg eme jeges környezetben.
- Ph-ph!
Hideg is volt, kis polipja fázott is. De a srác nem! Őt feltüzelte a harc és a fölöttük tomboló vihar. Két, együttes támadásra futotta nekik, aztán mindketten elfáradtak... de Simeon izgatottsága nem apadt egy cseppet sem! Ha ennyi elég volt ellenfelüknek, örömujjongásban tört ki és bontogatta rögtön a ládákat - ha viszont még mindig tartott a küzdelem, úgy elszántan és nevetéssel vetette bele magát: a villámok szikráztak valahol magasan, így a fénycsíkok is velük voltak mostmár. Úgy pedig igazán nem veszíthetnek!


Támadunk! Ugyanúgy, ahogy előző körben, és azt hiszem az utolsó már pihenés Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 4 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 4 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 24 2019, 14:14

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4766612103_86ee832108_s Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Szomb. Jan. 26 2019, 13:07

A jégóriás elsőre nem is vett különösebb tudomást a prédája és közé álló lovagról,
csak mikor K1 teli erőből rácsapott a jégóriás lábfejére, mire a buzogány hagyta
sérülés nyomán nagy recsegés közepette repedések futottak végig a gólem lábán,
egészen a derekáig.
Ez már elég volt arra, hogy K1 magára terelje a jéggólem figyelmét arcátlansága nyomán,
és elég haladékot adjon Simeonnak, hogy kikecmeregjen a törmelékek alól.
Mielőtt a Jégóriás ökle találkozhatott volna a lovag pajzzsával, az idomár és a polip
bevégezték a K1 által elindított rianást.
A gólem nagy robajjal szakadt sok száz darabra.

Ekkor a korábbi bronzláda ugrik elő, amit még a Denevéreknél találtatok,
bárhova is súvasztottátok, és a jéggólem törmelékeiből egy másik bronzláda
emelkedik elétek, a levegőbe, majd egyszerre pattan fel a tetejük.

A kazamatát lezárom,

Jutalmak:
K1: 46 Exp és 200 Arany, [T2] Overswitch Potion, [T2] Tartós Specialitás Potion
Simeon: 46 Exp és 200 Arany, [T2] Overswitch Potion, [T2] Tartós Specialitás Potion
Marluna (1.hullám, 1 mob): 4 Exp

Zárnyitás:
Simeon (2. szint): Nem talál mást

Nincs beírva

Beírva.
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 4 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.