Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

+17
Akito
Silver
Asuka
Stingray
Kokoro
Atoru
Hinari
Mirika
Kusumi Ayani
Miu
Kazura
Ryutoshi Kurasai
Jun
Enheriel
Chancery
Shukaku
Kayaba Akihiko
21 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 17 2015, 17:39

Szabad írás van, amíg meg nem érkeztek valahova és/vagy nem fedez fel titeket egy sereg. Tehát lényegében döntsétek el hova mentek és hogyan támadtok rájuk. Ha közel vagytok, írok, hogy milyen a helyzet.

Mikoblás
A kobold mikulás

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Christmas_kobold_by_d_mac-d375irh

Az 5. szint változásai:

Szintleírás: Az első szinthez hasonlóan itt is a pálya közepén található a legtöbb fa, itt azonban nem akkora az erdőség, mint ott. Az időjárás melegebb a kellemesnél. A szinten kötelező a jólét, a rosszkedvű embereket elfogják a járőröző manók és az Obszidián Kastély börtönébe zárják őket. A gyilkolás tilos a szinten, legyen az szörny, játékos vagy NPC. (Természetesen megtehető, ha nem vesznek észre.)

Lowebright Vidámpark: Korábban egy kisebb város volt, ami egy "Destination Skyline" nevű céh fennhatósága alá tartozott, mára már azonban csak egy óriási vidámpark.

Obszidián Kastély: A város kellős közepén emelkedő domb tetején áll az ódon, díszes várkastély, mely nevét a legmagasabb, teljesen fekete tornyáról kapta. Az épülethez vezető utak közül a legtöbb elég meredeken emelkedik, főleg a vége felé, de a kastélyhoz felvezet egy hosszú és csúszós lépcsősor is a domb beépítetlen oldalán. A vár környékén főleg vendéglők, teázók, éttermek kaptak helyet a széles utcákon és tágas tereken, sőt mi több, elég bizarr helyen bár, de egy kisebb tavacska is megtalálható itt. Állítólag egy ritka halfajta otthona, melynek a húsa nagyon ízletes, ám egyelőre még bottal ütik a nyomát.
A kastélyon belül csupán a földszint egy része látogatható szabadon, az viszont káprázatos látványt nyújthat a játékosoknak. A falakat és a plafont freskók borítják, hangulatos csillárok és díszes oszlopok tarkítják a belteret, a fény pedig rózsaablakokon szűrődik be. Aki azonban tovább szeretne menni az emeletekre, az már kazamatákba jut, méghozzá nem is könnyűekbe. Az Obszidián Torony kihívása az első tíz szint egyik legnehezebb küldetése, tizenkettes szint alatt még senkinek sem sikerült teljesítenie és néhány felkészületlen játékos soha nem is tért vissza.
Az Obszidián Kastély alagsorai pedig egy óriási börtön, ahova a boldogtalanokat zárják.

Boldogság Részleg: Nyster városában, a korábbi céhház részleg, ahol korábban több neves (pl.: Guild of Gods) és névtelen (pl.: Flying Penguins) céh épülete is megtalálható volt mára boldogság részleggé lett átnevezve. Ebben a részlegben szinte embertelen körülmények között dolgoznak NPC kovácsok és folyamatosan játékokat, felszereléseket és fegyvereket gyártanak. Természetesen mindezt mosollyal, hiszen aki nem mosolyog, azt a koboldok az Obszidián Kastély alsó szintjébe zárják.

Kobold hadseregek (Gregant információi szerint):
A szint elfoglalásához az összes kobold hadosztályt le kell győzni. Győzelemkor lehet dönteni a város sorsáról.

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Szint510

Koboldok taktikai felkészültsége: közepes
Várható csapdák: Nyster, Obszidián Kastély

Nehézségi fokozatok:
Kaput őrző kobold hadosztály - könnyű
Nyster járőrök - könnyű
Obszidián Kastély - nagyon nehéz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 17 2015, 21:08

Na végre! Végre több hétnyi várakozás után, amíg Shu arra várt, hogy talán csak érdekel valakit a szintek felszabadítása annyira, hogy elküldjék azt a bizonyos levelet, amit kértek... de hát nem. Nemcsak a megbeszélést kellett nekik szervezni, de úgy látszik magát a harcot is. Így persze, hogy fontoskodónak tűnnek, ha mások nem csinálnak semmit. Na de azért, hogy lássék, hogy nem akarják elorozni a dicsőséget, na meg azért is, mert talán az ő hívásukra nem jönne mindenki, személyes sértődöttség okán, így hát megkérték Mirikát, hogy trombitálja össze ő a nagy céheket. Most már csak várni kellett... megint.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Chancery Szer. Nov. 18 2015, 07:28

(Koko és Chan ide is közösen érkeznek. Koko-val fogok külön is írni, mikor a helyzet megkívánja Smile  )

Nem vagyunk nagy céh, sőt, még a mai napig azt sem szoktam meg, hogy egyáltalán képviseljem. Valahogy ez Peterhez sokkal jobban illett, mint hozzám, az átnevezés és Dust megjelenése óta pedig maga az egész közösség olyan önállóvá vált, hogy még én magam sem veszem néha észre őket. Vagy elértem a célom, hogy egy olyan céhet alkossak, amire számíthat bárki és ami semleges marad a legtöbb helyzetben, amit az élet hoz, vagy pedig ennyire nem vagyok kompatibilis a "vezető" jelentésével.
Valami ilyesmi járt a fejemben, miközben felértünk a dombra és ellenőriztük a terepet, merre lehetnek a többiek. Kokoro kicsit lemaradt mögöttem, lassabban haladtunk, mint amennyire egyedül képes vagyok. Kezei között a sakállal és Normmal olyan gyámoltalannak nézett ki, hogy megszakadt a szívem és ha nem tudtam volna, hogy mi van a fejében, már rég hazaküldtem volna.
-Megjöttünk. -mosolyodtam el, mikor megláttam Shukakuékat nem messze tőlünk. Most már hárman vagyunk, plusz az állatkáink. Dust ezúttal is velem tartott, de csak céltalanul körözött felettünk a magasban.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 18 2015, 11:38

-Első!
Kiáltja el magát Shu, amint meglátja a közeledő népeket, majd eléjük szalad. Timidus nem mozdul, a helyéről, csak a fejével biccent.
-Már kész hadseregünk van. Szerintetek most támadjunk, vagy várjunk még az erősítésre?
Vidám, és tele van reményekkel, méghozzá nagy reményekkel. Ha Álom engedi, akkor egyszerűen felkapja, persze a lehető legszakszerűbben megfogva, az ölébe teszi, és lecsüccsen vele Timi mellé, hogy simizza.
-Örülök, hogy itt vagytok... minden rendben lesz... megígérem...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Enheriel Pént. Nov. 20 2015, 14:51

- Repüljünk?
- Ne, mert akkor észrevesznek.
- De hát ők mobok!
- Attól még kiszúrná a szemüket egy nagy griffmadár a levegőben.
- Ja tényleg, igazad van. Akkor gyaloglunk?
- Egyértelműen - így gyalog mentünk az 5. szintre, hogy felszabadítsuk. A kilences szint megvédése kész kudarc volt, mert ketten csak álltak, s néztek ki a fejükből, majd egyikük el is menekült. Most szerencsére legalábbis egyelőre csak Chan meg Shu volt itt. Bár érdekelt, mit akar itt Shu. Bár nem értettem, az utóbbi mit csinál itt. Remélem nem az a terve, hogy a koboldokkal csökkentse a frontosok számát. Ááá, megint túlzásba estem… ^^”
- Sziasztok! ^^

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Jun Vas. Nov. 22 2015, 21:32

- Megjött a hadsereg! - reppenek oda a lánykákhoz és büszkén húzom ki magam teljes harci páncélzatban, komoly ábrázattal az arcomon, végtére is harcikolni jöttem nem csintalankodni. - Jun szolgálatra jelentkezik ura... hölgyeim! - szalutálok egyet és először megforgatom majd pedig a vállamhoz csapom a szuronyom, és felsorakozok a jányok mellett.
- Szóval akkor most bemegyünk arrafelé, és akkor lesz nemulass ugye? Szerintetek várjunk még, hogy a fiúk is megérkezzenek, vagy ezúttal az a szokás, hogy a férfiak otthon maradnak a háborúban? - vakargatom meg a buksim, igazából én mit keresek itt? Azt hittem itt komoly harc izé lesz, ha már az eligazításon annyian voltak akkor most hol van az annyi?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Hétf. Nov. 23 2015, 19:37

Határozott, kimért léptekkel indultam a koboldinvázió visszaszorításának csapatgyűléshelyére. Páncélom és pajzsom a szokásos csillogó jégréteggel volt borítva, és mint mindannyiszor, most is ugyanolyan nyugodtan a közeledő harc elébe, mint minden más esetben. Nyugodtan és megfontoltan. Egy kis idő után végül mikor megpillantom a már előttem megérkező hölgyeket, kicsit megnyújtom a lépteim, majd mikor odaértem a kis társaság mellé egy meghajlást követve, továbbra is szívem előtt tartva udvariasan köszöntöm őket.
- Kisasszonyok. Üdvözlöm Önöket, remélem, hasznomat veszik majd.
Végül Enheriel felé egy újabb, de kisebb meghajlással köszöntöttem.
- Szolgálatra jelentkezem vezérasszony. Pajzsom követni fogja a harcba.

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kazura Kedd Nov. 24 2015, 02:08

Eljött a várva várt nap. Majd el is múlt. Az igazat megvallva kínosan sok idő telt el a Dojoban folytatott céhek közti megbeszélés óta. Persze szép számban megjelentek és voltak is ötletek meg felvetések, de végül az egész olyan félbehagyottnak érződött. Ennek ellenére bizakodva indulok neki az ötödik szintre vezető útnak. Annak ellenére, hogy elméletben már át lett beszélve a teljes harcot érintő stratégia útközben végig olyasmiken agyaltam, amik esetlegesen a mi malmunkra hajthatja a vizet a túlerővel szemben.
Elvileg mind a kapukat őrző, mind a városban járőröző alakulatok könnyű kihívásként kezelendők. Így ha arra kerül a sor remélhetőleg gyorsan be tudunk jutni a falak mögé. A város utcái szintén a kisebb létszámú csapatoknak kedvez, főleg ha itt szét tudjuk szórni az ellenséges egységeket. A fő probléma az Boszidián Kastély, bár ha elég nagy felfordulást keltünk, talán innen is ki tudunk csalogatni pár egységet. Hát nem lesz könnyű annyi biztos, kíváncsi vagyok melyik fél csapatban dolgozása fog gördülékenyebben menni.
Közben fel is tűnt az egyelőre még csekély létszámú társaság a láthatáron. Ennek ellenére több peten is megakadt a szemem.
Tényleg, elvileg a petek nem támadhatók harc közben. Ha ez mobok ellen is érvényesül egész szép kis előnnyel indulnánk. Erre mindenképp rákérdezek majd.
-Üdvözlök mindenkit-köszöntöttem az egybegyűlteket, mikor végül elértem a találkahelyet.
-Remélem nem csak rám vártatok és ezúttal nem én fogok a legtöbbet késni-tréfálkoztam, miközben végignéztem a társaságon.

_________________
A karakter mondatai.
A karakter gondolatai.
Kazura
Kazura
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 356
Join date : 2015. May. 28.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Miu Szer. Nov. 25 2015, 16:23

Vannak ezek a koboldok, meg volt ez a megbeszélés is… amire nme igazán emlékszem már őszintén szólva. Emlékszem, hogy voltak ötletek, meg hogy jól elbeszélgettem magamnak. <.< Talán nem is lett vége, nem tudom, de nem is igazán érdekel. Rolling Eyes Biztos lesz úgy is ilyen eligazítós bigyó, majd arra odafigyelek, aztán csak képben leszek a dolgokról. >.> Ha meg nem, akkor majd improvizálok és kitalálok valamit, ha szükséges lesz. Rolling Eyes
Minden esetre még most csak eltűnők a népek között, majd mikor meglátom Zurát, akkor felzárkózom mellé és köszönök neki, és most kivételesen csendben maradok, és csak figyelek.

//Desdemona is megérkezik, Aisuval együtt. Köszönti a népeket, majd el is veszik a népek "tengerében" és megbújik a háttérbe. (aki szeretne interaktolni a karival nyugodtan tegye meg, ez a post forma most csak vészhelyzeti megoldás volt a kedvtelenség, ihlet- és időhiány miatt.  <.<)
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Nov. 26 2015, 20:55

Kissé komor hangulatban léptem a teleport kapukhoz, ahol már egy kisebb csapat, már össze is gyűlt. És, bár egy-két kivétellel nem ismertem a jelenlevőket, de most még azokhoz sem mentem oda, akivel amúgy jóban vagyok, csak szimplán biccentettem feléjük. Mogorva hangulatomat elsősorban az úti célunk okozta, pontosabban a szintet elfoglaló megannyi kobold maga. Ha az információknak hihetünk a szinten elég rossz az élet a nemkoboldok részére, és ráadásul elég kemény védelemmel fogunk, majd szembenézni. De hiába ezek a pontok tudtam jól, hogy a Voice nagyja ide fog jönni, hisz soha nem hagynák cserbe azt a szintet, ahol a céhházunk van. Én emellett is harcolnék a szintért, de eme ok miatt a harci dühöm, most már tényleg a plafont veri.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Mirika Pént. Nov. 27 2015, 12:51

Őszintén szólva nem sok kedvem volt ehhez. Vagy energiám. Nem is tudom. Küldtem egy hevenyészett üzenetet Shuu-chan kérésére a frontra is járó céhvezéreknek, de ahogy odavánszorogtam a gyülekező pontra, nem égett bennem a tűz. Pedig imádtam Nystert, és amikor összeraktuk, mit csináljunk, még tök lelkes voltam. Csak hát... tapasztaltam pár dolgot, amikor először próbáltuk védeni a várost, és tartottam tőle, hogy pont ugyanilyen csaló lesz a játék most is. Elég sokan, de nem elegen voltak már ott, mire megjöttem, és igazán erős játékost magamon kívül nem láttam, ami bajosnak ígérkezett. Kedvetlenül intettem a legtöbbeknek, Kokoro-chant meg is öleltem azért, aztán irigyen figyeltem Jun-chan vidámságát. Úgy éreztem, hogy Anat halála óta eltávolodott tőlem, pedig nagyon kedveltem, csak... hát ezek szerint a köztünk lévő kapcsot nem mi tartottuk. Most se éreztem úgy, hogy oda kéne mennem hozzá, mintha hiába nyújtanám a kezem, de nem érhetném el. Igaz... hát elég sok embernél éreztem hasonlót mostanában. Mindenkinek megvoltak a barátai, akikkel együtt lógott éjjel-nappal, én meg nem éreztem úgy, hogy zavarnom kéne őket, úgyhogy maradtam kvázi magányos és visszahúzódó. Magamhoz képest mindenképpen. Úgy tűnt, hogy ha nem vagyok olyan harsány és nem erőszakolom ki a figyelmet, akkor a kutya se törődik velem Rolling Eyes Hát ennyit érek, evvan. Ha unalmasnak tartanak, azzal nem tudok mit tenni, ugye? Razz Inkább leültem a fűbe, és a kezeimmel a hátam mögött támaszkodva néztem, ki érkezik még. Lesz-e egyáltalán ütőerőnk, vagy abban kell bíznunk, hogy sok kicsi sokra megy...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 27 2015, 15:13


Hiába futott le a gyűlés már rég, a teleportkapuk csak nem nyíltak ki. Hisz nyilván azonnal mentünk volna, nem? Teljesen nyilvánvaló… de még ígyis kellett azért egy pár nap, összeszedni az embereket, kiküldeni a leveleket újra, rögtön ahogy megjött az információ Hoorától, hogy oda lehet teleportálni. S mire készen lettünk, megérkezett Miri levele is, úgy tűnik tehát, hogy mára szerveződött a harc. Bár sok kedvem nem volt hozzá, ez azonban most fontos volt. Al, Ai és Miri mindenről tájékoztattak, így már korábban felvettem a kapcsolatot Ayatoval, aki a szobrot intézte. A készítésben részt vettek a Rend tagjai is, és összeválogattunk egy csapatot, akik a szobrot fogják átadni. A terv szerint valamikor délután, a támadás pedig összehangoltan lesz, este.

Hinari írta:
Szia,
Ti ott vagytok már Nysternél? Remélem nem látnak titeket… Kérlek kérdezz körbe, és aki Lv21 fölött van és van legalább kettes szintű Lopakodása, azt küldd át kérlek a Kezdetek Városának teleportkapujához. Csak a megbízhatóakat. Fél óra múlva érkezik a szobor, ti a terv alapján várjatok szürkületig. Addig remélhetőleg megjön mindenki, aki szeretne.
Sok szerencsét!

Hina

Elküldtem az üzenetet Mirikának, majd pötyögtem Stingraynek és Silvernek is, hogy én már itt vagyok. Valamint egy negyediket Hoorának, hogy hogy állnak. Közben befutott Ayato és az íjász fiú is.
- Sziasztok – mentek eléjük – Ha készen van a szobor, szólok az ajándékozós csapatnak.
Bólintottam: jó lesz ez. Mi hárman elég gyors és hirtelen ütőerőt képviseltünk, a lopakodás miatt a nálunk alacsonyabb szintű mobok előtt pedig – a szobor belsejébe bújva – teljességgel láthatatlanok voltunk. Hiszen a mobok mindig akkora szintűek, amelyik szinten vannak – de ha ez ezúttal különbözne is, a betelepülésükkor felfedezett legmagasabb szintnél nem lehetnek nagyobbak. Azt pedig a jelenlévők közül mindenki átlépte már.
S miután mindenki, aki a terv ezen részéhez kapcsolódott, megérkezett ide az első szintre, kezdetét vehette az első fázis.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Atoru Kedd Dec. 01 2015, 19:52

Régen jártam már az ötös szinten. És egy részem nem hitte volna, hogy ilyen gyorsan újra itt lehet. Örült, hogy láthatja a többieket és ennyi idő után más társaságot is talál a vándor játékosokon kívül.
A másik részem még ódzkodott visszatérni. Túl korainak tartotta és annyi mindenre rájött volna. De más kötelezettségeim is vannak a saját szellemi fejlődésemen kívül - ha ezt egyáltalán annak tudhatom be, és nemcsak egyfajta gondolati zsákutcába jutottam. Az élet majd eldönti.
Való igaz, volt bennem egy kis félsz, hogy most mi lesz. Hiszen mégiscsak eltűntem három hónapra. Talán többre is... Mit fognak így szólni Miriék? Egyáltalán mi van most a céhvel? Megvan a határozott hátránya annak, ha valaki remeteéletet folytat.
Ennek ellenére, vagy éppen hatására, egy bátortalan mosollyal az arcomon sétáltam oda hozzájuk és végignézve a csapaton így szóltam:
- Sziasztok.
Nem tudom, hogy milyen hatást váltott ki és kiből... Vagy hogy egyáltalán volt-e hatása akárkire. Annyi biztos, hogy a fele társaságot nem ismertem, ezért még esetlenül bemutatkoztam az irányukba. - Atoru vagyok. Örvendek.
Ezután következtek a többiek. Megszólaltam volna, de nem tudtam, mit mondjak. Egyedül Kokorohoz tudtam odamenni, és lágyan átöleltem.
- Sajnálom, hogy magadra hagytalak. Ígérem, többé nem teszem meg. - mélyen a szemébe néztem. Ha engedte és nem kapta el a tekintetét. Ezután felálltam és a többiekhez fordultam. Elsősorban Hinari és Mirika felé. - Eddig kialakult valamilyen taktika, vagy egyelőre még várjuk az érkező embereket? - kérdeztem, majd nem szóltam többet, csak figyeltem.

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 01 2015, 20:33

Elegendő tömeg gyűlt össze, szóval haladjunk szépen sorban. :3
-Halihó! Idomáros front lesz? Kellene rajzolni valami állatos harci zászlót...
Üdvözli Shu Enhiéket, miközben Timidus Villámlás mellé lép.
-Üdvözöllek. A röpképességünk miatt javaslom, hogy mi ketten maradjunk együtt a harc során. Sokat segíthetünk egymásnak.
Majd érkezik Jun, és ugyanazt a szöveget lövi el, amit Shu egyszer már megejtett, így mindössze csak egy ölelést és egy nyelvkiöltést kap jutalmul... na jó, még pár szót is.
-Tuti bedurciznának, ha elvennénk előlük a dicsőséget.
-Várunk.

Az, hogy Timidus döntését a bedurcizás lehetősége határozta-e meg, nem tudhatjuk, de azt igen, hogy egy férfiú nemsokára megérkezett, Shu pedig ismételten felvonta a szemöldökét a szóhasználatára.
~Vezérasszony... Jun kiszaladna a világból, ha mi így hívnánk...~
Persze a kuncogást egy meghajlás és egy szia követte, Kazura viszont már kérdést is kapott... volna, ha nem követi őt Des.
-Örülünk, hogy ti is itt vagytok!
~Most... akkor ők együtt vannak? Azért állnak ilyen közel egymáshoz? Biztosan...~

Arisu ismételten meghajlást kapott a sárkánytól, ám vele szemben Timidus szótlan maradt. Ezt szokta meg a pettől. Na de Ayani és Tűzrózsa érkezésére már felszegte a fejét, és csak biccentett. Ellenben Shu ezt a viszályt is el akarta simítani, és mikor tenné, ha nem most?
-Azta! Tüzesebb vagy, mint valaha! És neked is szia, Ayani! Örülök, hogy itt vagytok. Miri is a közelben van már akkor, ugye?
És ott volt, vagyis hát a közelben, hiszen hamarosan ő is megérkezett. Shu ekkor vágta magát haptákba, és tisztelgett, persze szélesen vigyorogva, Timidus azonban csak a lány mellé lépett, és leült mellé.
-A Dojo óta új képességünk lett. Shu átküld neked mindent. A csapat szervezésében és ilyen jellegű hadászatban Hinarival előbbre jártok mint én, így a harc során a te parancsaidat fogom követni, és erre utasítottam Shut is.
A következő pillanatban viszont Timinek már azzal kellett foglalkoznia, hogy figyelmeztesse a társát, hogy ne sikítson örömében, amikor Atoru is megjelent végre. Persze azt, hogy odaszaladjon hozzá, és a nyakába ugorjon, nem tudta, és nem is akarta megakadályozni.
-Atoruuu! Hát csak visszatértél! Mindent el kell mesélned! Mindent!
-A csata után.

Csitította barátját Timidus, Shu pedig ugyan még mindig bezsongva, de azért bólintott.
-Persze, persze! Most a csatára kell koncentrálnunk... és koncentrálok is! Látod?
És annyira koncentrált, hogy még azt is észrevette, hogy Atoru Kokoroval akar lenni, így vissza is vonult Timi mellé. Timi pedig nem látta a koncentráció semmi jelét, és most kivételesen nem Timidus mimikafelismerő képességeivel volt probléma.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 03 2015, 07:02-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kokoro Szer. Dec. 02 2015, 16:26

Első? Kicsit összerezzentem. Jack erre felvinyított. Bosszúsan nézett fel rám a karjaim közül. Bocsáss meg, nem akartam. Nem akartalak megszorítani. Le is tettem a földre, már nem vagyunk messze. Most már egyedül is tud menni. Kicsit botladozva néha, de felugrál a domb tetejére. Lecsüccsent. Akkor mozdult még, mikor Álmot simizték. A macska szintén bosszús volt miatta. Vagyis olyan dühös képe volt. De amúgy hagyta magát. Jack odakocogott és leült.
Én maradtam Chan mögött. Kicsit félig elbújva. Olyan sokan kezdtünk lenni. Olyan sok ember. Olyan erősek. Biztos itt kéne lennem? Én... én csak... én csak... én... én elbizonytalanodtam.
Nem leszek jó semmire.
Semmire, de semmire.
Vagyis... Ayani! Ayani is megérkezett! Akkor nem leszek egyedül. Kicsikét elmosolyodtam. A szám elé tettem a kezem, hogy eltakarjam. Nem tudom, szabad-e. Jobban elbújtam, de jobban is örültem. Akkor bújtam elő, mikor Mirika is megjött. Mert akkor mögé bújtam inkább Rolling Eyes
Aztán Jack felvakkantott. Olyan élesen, hogy megrezzentem megint. Ott hagyta Álomékat és szaladt egy irányba. Fel akart ugrálni egy közeledő pár lábon, de nem sikerült neki. Inkább félreugrott, és követte őket. De azért körbeugrálta, ahogy tudta. Nekem pedig a szívem őrült meg, mikor megláttam a pár lábat.
-Aaa...
Megakadt a hang a torkomon, és csak ennyi jött ki. Lassan néztem csak még jobban felfelé. Ezek az ő ruhái, igen. Megváltozott, de az övéi. Ez a járás az övé. És a haj is, az áll, az orr. Innentől már nem láttam tisztán, ha nem pislogtam ki a könnyeket.
Úgy mentem hozzá, mintha egyik szikla mögül a másikhoz mennék. Csak itt nem mögé bújtam. A mellkasához inkább. Félreálltam, mikor Shukaku is megölelte. Addig legalább a saját ruhámba töröltem a könnyeim. Meg láttam Chan elégedett mosolyát ott valahol hátul.
-Megijedtem...
Mondtam, mikor hozzám beszélt. És hagytam. Megijedtem. Megijedtem, hogy meghalt, mert a szemébe néztem. Még otthon. Otthon? De elmagyarázták. Nem halt meg, mert nem fekete a neve. Onnantól mindig lestem a nevét. Nem lett fekete. Csak... csak sétált. Egy nagyon hosszút.
-Csak megijedtem... és hiányoztál.
Bebújtam a mellkasába. A többiek még beszéltek.

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Stingray Csüt. Dec. 03 2015, 02:04

A megbeszélés rendben lezajlott, de a munka neheze csak ezután következett. Könnyű volt a szobor ötletét bedobni a közösbe, de kivitelezni már annál nehézkesebb volt. Az építmény megtervezése, és felépítése komoly munkát igényelt, de szerencsére sokan hozzátették a tudásukat így végül megvalósulhatott. Személy szerint nem sokat tettem hozzá, de Ayato a kezdetektől segédkezett az előkészületekben, így nem is nagyon volt rám szükség mostanáig, a döntő napig.
Ayatoval az oldalamon kényelmes tempóban lovagoltunk a kijelölt gyülekezési pont felé, mely még a koboldok állásaitól igencsak messze lett kijelölve a biztonság érdekében. Hinari üzenetére kicsit begyorsítottunk, ezzel lehagyva a csapatot, és hamarosan meg is pillantottuk az egymagában várakozó céhvezért. Remélhetőleg azért lesz még legalább egy-két vállalkozó szellemű aki velünk tart, mert bármennyire is bízom az erőmben, és Hinariéban, azért mégis egy bosst akarunk mi meggyilkolni, egy manapság nem túl barátságos város közepén. Kicsit talán el is gondolkoztam a dolog veszélyein, de visszakozni már késő lett volna, és amúgy sem vallana rám, hogy megszegjem a szavam. Így aztán tovább haladtunk, és már messziről intettem a lánynak. Pár pillanattal később pedig már el is értünk hozzá.
– Üdv. - köszöntem kisebb mosollyal, és Ayato is kimérten biccentett felé.
– Nézd csak meg a saját szemeiddel. - válaszolt az idomár, és a lovával ellépett Hinari elől. Én is megfordultam és úgy figyeltem a közeledő monstrumot. A kobold vezér szakasztott mása volt, helyenként tovább idealizálva a képét. Súlyemeléssel rendelkező játékosok egy csoportja vonszolta kötelekkel a négy nagy keréken guruló szobrot, és az egészet egyforma fényes páncélba bújtatott játékosok sorai fogták közre.
– Nem unatkoztál. - mondtam Ayatonak szélesedő mosollyal.
– Nem lehet hiba a tervben, ha győzni akarunk. - válaszolta némi büszkeséggel a hangjában. - Elvégre rendkívül fontosnak, és elismertnek kell magát éreznie ahhoz, hogy bekapja a csalit.
– Remélem igazad lesz, és megismerik a jelet. - pillantottam a kezében szorongatott, összecsavart, fehér lobogóra. - Nem szívesen égnék bent, mert valami kobold íjász tüzes nyílvesszőket zúdít a fejünkre.
– A bejuttatásotok legyen az én gondom. Ti csak arra figyeljetek, hogy a jelre előmásszatok és a lehető leggyorsabban mattot adjatok.
– Hányan leszünk odabent? - címeztem Hinarinak a következő kérdést, míg a közeledő szobrot figyeltem.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Asuka Szer. Dec. 09 2015, 10:42

A tőlem telhető legnagyobb csendben érkezem a gyülekező helyre. Magassarkúm nem kopog, hála a talajnak, és a hármas akrobatikámnak, köpenyem.csuklyájával pedig még rózsaszínen virító hajamat is eltakarom. Igaz, erre talán már semmi szükség...
Nem mentem el a megbeszélésre, amire jó okom.volt. Épp lelkem regenerálódását folytattam, hogy újra élvezettel és örömmel tudjak tekinteni erre a világra. Meg aztán talán már tényleg, mintha egy picit paranoiás lennék, de az már mindegy. Részletkérdés... A kellő információkat így is megtudtam Shuu által. Nem értek egyet sok.dologgal, amit csinálnak ketten Timivel, mégis feltétlen bizalmamat élvezik. Ők pedig azt mondták, itt van rám szükség, akkor itt leszek.
- Sziasztok. - köszönök a jelenlévőknek elfojtott hangon. Vörös indikátorom, magassarkúm, és a kibúvó, rózsaszín hajtincs egyértelművé teszi kilétem. Felemelem csuklyámat, hogy szabaddá tegyem az arcomat.
- Van ugyan pár új receptem, nyersanyagok híján nem tudtam hozni belőlük, sajnálom. Pedig szerettem volna. - magamnak elhoztam a többi potimat, a tartalékom, de semmi különös. Aztán figyelek a tervre, meg arra, hogy mit kell majd csinálni.


Hossz miatt sorry, telorol fogalmam sincs, mennyit írtam...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 09 2015, 22:54

Majd jelezzétek egyértelműen, ha elindultok, mert jelen esetben még nem tudom eldönteni. Very Happy
Amennyiben valaki külön megy, ő is külön jelezze. (Utólagosan is lehet beleszerkesztgetéssel, egészen addig, amíg mesélői nem érkezik. Ha nem írod, hogy külön mész automatikusan a csapathoz csaplak. Very Happy)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 09 2015, 22:59

Mini mesélői (nem számít körnek):
Miközben folynak a megbeszélések a hallgatózásuknak köszönhetően Jun egy neszt hall a távolban. Egy kobold felderítő talán? Talán meghallották vagy kihallgatták a beszélgetéseteket?


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 15 2015, 17:58-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Jun Csüt. Dec. 10 2015, 19:44

Szépen sorban gyűlik a csapat, ez boldoggá tesz, vigyorogva várakozok, néha bólogatok ha rólam van szó, de a figyelmem elkalandozik, a távolba bámulok, merengek az idő szépségén. Valójában most sokkal szívesebben vernék tábort a kis csapattal és kempingeznék. Ekkora társasággal még úgy sem csináltunk ilyent, és nagyon jó móka lenne! Közben jelez a jártasságom.
- Elnézééést! - emelem fel a kezem ami egészen pontosan úgy fest mintha egy kisiskolás jelentkezne a pad mögül és várná, hogy a tanárnő felszólítsa. Nem várok sokat, ha nem kapok szót akkor csak úgy simán benyögöm - Mintha mozgolódásokat hallanék... Más is hallja? - várok egy pillanatnyit - Biztos csak a hallgatózásom járatja a bolondját velem... Rossz előérzetem van. Tudjátok olyan mint amikor boltba igyekeztek egy jó előre bejelentett leárazásra, és akkor elkezd motoszkálni az oldalatokban az a furcsa, szúrós érzés, hogy mindent ami a méretetekben kapható más már elkapkodta, és mire odaértek rájöttök, hogy és tényleg!

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 11 2015, 05:59

-Jun... arra céloz, hogy hall valamit...
Súgta oda Shu Timinek, mivel sejtette, hogy a sárkány nem érti a példát, a pet pedig azonnal Miri mellé szökkent, ha esetleg a céhvezér nem figyelt volna Junra.
-Melyik irányból hallod?
Tette fel a kérdést, hiszen Jun csak a lényeget nem közölte, majd ha ez megvolt, ismét Mirihez fordult, és szárnyaival eltakarva a mancsát, egyértelműen jelezte, hogy szeretné, ha segítene neki bekeríteni a valakit... már ha és amennyiben Miri értette a katonai kézjeleket, főleg egy sárkány mancsán keresztül. Nem kell túlgondolni, egy kis fantáziával lehetett érteni, és Timi mancsa is eléggé ügyes volt, de azért mégsem egy emberi kéz.
-Nem biztos, hogy támadó, ne kelts feltűnést.
Szögezte le. Mivel meg voltak figyelve, felesleges lett volna lopakodni, így csak egy kis kitérővel indult el a jelzett irányba, miközben figyelte, hogy Miri is teszi-e a dolgát.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 15 2015, 16:18

Remélem nem lett nagyon fancsali a képem, amikor a sárkányék mellém telepedtek, és megkaptam, mit várnak tőlem. Persze az önmagában tök nyilvánvaló volt, hogy ha ez nekem egy fontos csata, márpedig az kellett volna, hogy legyen, akkor hadba vezessem a társaságot. Hina-chan is tőlem várta, hogy segítsek nekik a tervükben. És én leszek olyan bolond, hogy vállalom annak ellenére, hogy igazából baromira nem figyeltek rám, csak elém tették a hozzávalókat, hogy süssem meg, pedig lehet, hogy én mondjuk almás pite helyett meggyeset szeretnék csinálni. De hát akkor főzzünk abból, ami van. Feltápászkodtam, és megköszörültem a torkom.
- Akinek van legalább kettes... lopakodása, az most forduljon is vissza, a Kezdetek Városának főterén van jelenésetek - szólaltam meg elég hangosan ahhoz, hogy aki hallani akar, annak ez ne legyen probléma - Illetve jelentkezzen az is, aki esetleg odafigyelt rám, és hozott sütit meg tejet, ha már vendégségbe jöttünk :3 - próbálkoztam be, hátha mégse olyan reménytelen a helyzet. Bár a nulla íjász azért speciel aggasztó volt. Ahogy az is, hogy egyszer csak Jun kijelentette, hogy ő hall valamit. Rögtön hegyezni kezdtem a fülemet, csak az volt a baj, hogy cicafül ide vagy oda, a hallásomon nem javított. Meg az is zavart, hogy Timidus elkezdett mutogatni, én meg a felét se értettem meg.
-Oké, de mit akarsz? - súgtam a homlokomat ráncolva.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 15 2015, 16:26

A sárkány megragadta Shu ruhájának a nyakát, lerántotta maga mellé, majd a következő pillanatban már a menüjében pötyögött. Kisvártatva meg is jelent Mircsike előtt egy üzenet, egyetlen szóval: Bekerítjük.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Silver Kedd Dec. 15 2015, 16:38

Miss Hinarinak szüksége van rám Sad Kész örömkönnyek törtek ki belőlem, amikor Szeretve Tisztelt Vezérünk tájékoztatott, hogy mire készülünk, és mit vár el tőlem. A képességeim eddig nem sok hasznot hoztak, de ezúttal úgy tűnt, hogy mégis lesz értelme azoknak a skilleknek, mikbe a pénzem és az energiám öltem eleddig. Egyébként is volt mit visszafizetnem a koboldoknak, csúfosan elbuktunk, nem tartottunk ki addig, amíg az erősítés megérkezett. Most azonban erősebb vagyok! Csak azt sajnáltam, hogy ezúttal Mayumi nem lehet velünk, így pedig inkább maradjon biztonságban, a védett területeken.
Bőszen szedtem a lábaimat, eltartott egy ideig, amíg magamhoz vettem minden üvegcsét, gyógyitalt és növényt, amivel készültünk Miss Himével erre a napra, úgyhogy azt hiszem kicsit később is értem oda a kelleténél.
- Hey yo! - intettem az összegyűlt... "seregnek", de csak néhánya voltunk. Dejá vu, a maroknyi csapat kihívást jelentett, de Miss Hinarival az élen bármi lehet!
- Silver vagyok, how do you do? - nyújtottam kezet udvariasan a két misternek, akik a lány körül lebzseltek, és láthatóan élénk társalgásba bonyolódtak vele.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Chancery Szer. Dec. 16 2015, 00:18

Hmm? A már mechanikusan - már amennyire van mechanika ebben a digitális világban - mozgatható füleimet meg is mozdítom érdeklődőn, ahogy felhangzik Mirika... hát, parancsa. Aggódón nézek Kokoro irányába, aki mondjuk jól elvan Atoru társaságában, kicsit mintha kivirultabb lenne, de nem szívesen hagynám egyedül. Jobb híján, mivel én is rendelkezem a lopakodással, a lányhoz lépek, két gyors mondatban elhadarom, hogy aztán tessen vigyázni magára, nekem el kell mennem, és visszaindulok a kért irányba, a Kezdetek Városának főterére Surprised
A sütit sajnos elfelejtettem... Embarassed

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint felszabadítása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.