Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+19
Jun
Kusumi Ayani
Malcolm
Hikaru
Chancery
Yue
Cearso
Joey Chrome
Shukaku
Atoru
Dretan
Hime
Peter Worker
Szophie
Koshitsu Esutel
Anatole Saito
Hinari
Askr
Kayaba Akihiko
23 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 18:01

Nem. Ennek semmi értelme nem volt. Most már Shu is értetlenül bámulta a csapatot, és amikor nem sutyorogtak, akkor irulva-pirulva szorította rá a kezét Timidus füleire, hogy azt a rengeteg obszcén undorító káromkodást, ami ezeknek nagyjából minden második szavuk volt, ne tudja megtanulni a sárkány. Honnan jöttek ezek, valami tanyavilágból? Honnan tudtak ennyire kulturálatlan népek lehetőséget szerezni arra, hogy megvegyék a NerveGiert, és bejussanak Aincradba? Szerencsére Shu nem rendelkezett hallgatózás jártassággal, hiszen tudta jól, hogy hallgatózni meg leskelődni csúnya dolog, szóval hála Kayabának Timidus a suttogós mocskos szavakat meg sem hallotta. Eleve az probléma volt, hogy ezek így üvöltöznek kora reggel a legelőkön, megtörve a csodás csendet, és elriasztva az esetleges állatkákat, akikben Shu gyönyörködni szeretett volna. Meg amikor leszúrta a kardot a földbe… nem, Shuék semmit nem értettek. Úgy tűnt, hogy a tűzgyújtásról végleg letettek, szóval az is megfordult már a lány fejében, hogy odamegy és segít nekik, hiszen szerencsére a csapat nagy része eltávozott, és ketten már csak nem tudnak annyi csúnya beszédet kiszurkolni magukból, hogy az nagyon zavaró legyen. Na de mire erre a határozásra jutottak, addigra végre Joey is elhatározta, hogy hajlandó észrevenni őket, és köszönni nekik. Shu is visszaintett, de neki semmi kedve nem volt átüvöltözni a két tábor között, szóval felállt, két mozdulattal összepakolta a felszerelését, és odasétáltak a csapathoz.
-Sziasztok! Mi… mi madárlesen vagyunk itt. Gondolom ti… ti valami teljesen másért, ahogy látom. Segítsek egy picit a tűzgyújtással?
Timidus ezalatt egy szót sem szólt, köszönésképpen azért bólintott, de ezután csak leült a társa lába mellé, és onnan figyelte a fejleményeket.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 03 2015, 12:05

Madárlesen vannak? Eeek, akkor sikerült minden madarat elkergetnie Eiji-nek, meg nekem is. ^^”
- Ja, mi vadászni jöttünk, csak akadt némi probléma. ^^” Bocsi, ha elkergettünk minden madarat, Eiji nem bír magával, ha vadászatról van szó... ^^” - kértem tőle bocsánatot, majd Shu megkérdezte, segítsen-e a tűzgyújtásban.
- Azt megköszönnék, ugyanis rám lett bízva a gyújtóeszköz, és hát elfelejtettem hozni. ^^”
- Fogadni mernék, hogy Eiji perverz vicce miatt. >.>
- Igen. ^^” - Ha Eiji nem szól akkor bele, akkor talán nem lett volna elfelejtve. Rebecca közben elővett egy tál sütit, amiből kínált Shu-nak és Timidusnak is.
- Tessék, vegyetek nyugodtan. ^^ - amíg ez ment, észrevette, hogy egy picike nyulacska jön ki a fűből, s odaugrál hozzám kíváncsiskodni.
- Szia haver. - elővettem az invertory-mból egy répát, s odanyújtottam neki. - Kérsz?^^ - a kis állat megszagolta a répát, majd a mancsaival elvette, s úgy állt neki rágcsálni. Aaaw, a kis édes.^^ nem bírtam megállni, hogy ne vakarjam meg a füle tövét, amit úgy látszik nagyon élvezett répaevés közben. Rebecca is meglátta a jószágot.
- Jaj, de édes kis nyuszi!^^ - a kisnyúl felnézett Rebeccára a répaevésből, majd rágta tovább a répát, amíg el nem fogyott. Ezután összehúzta magát mellettem, s elaludt.
- Heh, aranyos. - jegyzem meg. - Kár, hogy a valóságban simán elszaladna. - de hát ez természetes, mert más ember simán lelőné, s nyúlpecsenyét csinálna belőle. Még jó, hogy nálunk Eiji-nek se lenne szíve megenni egy ilyen jószágot, mert azért neki is van szíve, csak nem mutogatja.


//nyúl//

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 03 2015, 12:20

-Hát… igen… de majd arrébb megyünk… egy keveset… egy pár kilométerre…
Mondta kelletlenül a kislány, de azért igyekezett mosolyogni hozzá, hiszen végül is nem ez a kettő tehetett arról, hogy a sokadik társuk ennyire lármás volt. Bár igazán rászólhattak volna, de mégsem róható fel nekik.
-Meg… így ti sem fogtok nagyon fogni semmit, ha így üvöltöztök, szóval, ha megtennétek, hogy esetleg szóltok neki… azt megköszönnénk.
Amikor újra valami perverz vicc került szóba, akkor Shu azonnal, hevesen gesztikulálva a kezeivel igyekezett elhallgattatni őket.
-Értem, értem, nem kell megismételni, elhisszük!
Na igen… fel van róva neki, hogy nem viselkedik elég kislányként, a korának megfelelően, amikor már nem is kislány, erre meg itt akarnak neki obszcénkodni… na meg persze Timidus előtt, ami meg még rosszabb. Mindenesetre sikerült elhallgattatni őket, és úgy tűnt, hogy a tömeg távozására nem csak a kis páros figyelt fel, hanem egy nyuszi is, és Joeyékhoz már oda mert menni, főleg, hogy étellel is készültek.
-Látod, hogy nem szalad el, csak elég türelmesnek kell lenni, és akkor nagyon közel lehet ám kerülni hozzájuk. Éééés… azt is meg lehet akadályozni például, hogy az ilyen mufurc állatkák becserkésszék a szegény nyuszikat. Timidus, megtennéd, kérlek.
A sárkány bólintott, majd egy gyors mozdulattal lecsapott az eddig a fűben lopózó vadmacskára. Megfogta a grabancánál, majd Shu elé tette, aki eközben már elő is vett egy kis doboznyi pástétomot, és lerakta a cica elé.
-Tessék, ez sokkal finomabb, mint nyuszi úr.
És miután a cica is meg lett etetve, odasétált a tábortűzhöz, csettintett egyet az ujjaival, majd leejtett egy kis dobozkát a földre, amely azonnal szépen elrendezett, körbekerített, hevesen lobogó tábortűzzé változott.
-Íme, a tábortűz készen áll. De… azt megkérdezhetem, hogy mit kerestek itt ilyen védtelenül, amikor elvileg…
Nem fejezte be a mondatot, csak sokatmondóan Joeyra pillantott.

(vadmacska)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Jan. 04 2015, 11:18

- Persze, hogy szólni fogunk neki, a párom is már szólt rá, amikor itt voltak. ^^
- Meg ha lenne ragasztószalagunk, azzal is bekötnénk. X3 – viccelődtem. Majd mire észbe kaptam, Timidus elfogott egy vadmacskát, ami a nyuszira pályázott volna, de kapott helyette pástétomot. Még szerencse, hogy ez nem a való világ, mert lehet inkább Shu nyakának ugrott volna, s nem fogadná el csak úgy a pástétomot. Ezután Shu meggyújtotta a tüzet.
- Köszi!^^ - Rebecca is hálásan bólintott. Az viszont egyikünknek sem tetszett, hogy kapásból védtelennek nevez ki minket.
- Először is kedves Shu, nem vagyunk annyira védtelenek, mint aminek látszunk.^^ Előre megbeszéltük, mi Darkness ellen a teendő, hoztuk a felszereléseinket is miatta, illetve itt van ez. - S Rebecca megmutatta az Igazság Rúnáját. - Hasznos a tulajdonsága, hogy ilyen esetekben időben figyelmeztessen minket, s felkészüljünk, amíg itt vagyunk. A többiek meg nem olyan esetlenek, mint Joey néha.
- Hé! - jegyeztem meg nem tetszésemet erről, bár tény, néha elég balszerencsés vagyok, csak nem igen ismerem be.
- Mellesleg pihenni jöttünk, s vadászni, bár Eiji-t elnézve nem igen lesz mire, s inkább piknikezés lesz. - Még jó, hogy hoztunk kaját is, csupán meg kell várni a többieket, míg visszaérnek. Én szívesen halásznák egy-két halra, de nincs itt tó, csak fű, fű, és még több fű. Közben a nyuszi felébredt, s elkezdte tisztogatni magát, mint ahogy a nyuszik szoktak. Valamiért engem nagyon kedvelnek az ilyen pici állatok, kár, hogy a kígyók is mindig megtalálnak, ami nem tesz jót nekem a félelmem miatt. Azóta félek tőlük, mióta egy kis sikló kicsi koromba egy táborban az arcomra mászott, amíg aludtam.

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 04 2015, 12:11

-Köszönjük szépen, az nagyon sokat fog segíteni. ^^
Mosolyodott el Shu, és hálája jeléül még egy kis meghajlást is intézett kettejük feléjük. Ám a társaság ismételten elrontotta ott a kommunikációt, hogy nem figyeltek a szavaikra, és főleg nem figyeltek Timidusra, aki bár eddig nem sokat beszélt, mégis ott volt, és ha úgy találta fontosnak, akkor hozzászólt a témához. Most pedig úgy találta.
-A ragasztószalag csak abban az esetben ér valamit, ha megakadályozzátok, hogy leszedje a szájáról. Amennyiben a kezei szabadok maradnak, semmit sem ér, valamint a mozgásával továbbra is kárt tud okozni, így javaslom a teljes testének lekötözését, úgy nem tudna zavarni.
-Jajj Timidus, ha szépen megkérjük, akkor biztosan nyugton marad! Ha meg nem… hát azt nem tudom… biztos nem ilyen udvariatlan… majd meglátjuk…

Abban, hogy ne lennének védtelenek csak azért, mert ők azt mondják, Shu egyáltalán nem volt biztos, főleg azok után nem, hogy látta Judyt is harcolni, aki náluk elvileg sokkal nagyobb harcos volt, mégsem jelentett kihívást Timidusnak már akkor sem, na és persze Enherielt is látta harcolni, aki szintén céhvezérnek számított… szóval ezek után a mezei játékosok semlegesítése nem jelenthetett komoly gondot a vörösök számára.
-Mi Darkness ellen a teendő?
Kérdezte szinte azonnal Timidus, ám a kristály felmutatására újra félrebiggyesztette a bal fülét.
-Az csak vörös indikátorosok ellen működik. Egy bérgyilkos céh, ha a vezetőjének, vagy bármely tagjának, akire hallgatnak van esze, bizonyára alkalmaz narancs és zöld indikátoros csapattagokat is felderítésre és az esetleges gyanakvóbb elemek kiszűrésére és megfigyelésére.
-Nya mindegy, minden esetre ha nem zavarunk, akkor azért maradnánk… biztos felkeltettétek másoknak is az érdeklődését ekkora ricsajjal, és nem szeretnénk, ha bajotok esne. Például… éjjel is teljesen védtelenül hagytátok a sátrat, senki nem őrködött. Egy picit lehetnétek óvatosabbak...

-És vigyázhatnátok jobban a szarvasokkal. Megmutatom hogyan kell elkapni.
És a sárkány már röppent is ki a bozótból, és kisvártatva maga előtt terelgette az agancsost, majd elröppent mellette, megérintve az állatot, ezután pedig újra landolt a többiek között.
(szarvas)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jan. 07 2015, 16:09

- Tényleg nem udvariatlan, igazából nagyon kedves, csak nem mutogatja. - mondom Shu-nak mosolyogva. De legalább most rászólt Timidus-ra, mert megint elkezdte árasztani magából a negatív hullámokat. Majd Timidus azonnal megkérdezte, mi a teendő Darkness ellen.
- Lehetőleg az, hogy soha ne legyünk egyedül, ha meg rákényszerülünk, s pont látjuk, semmiképben se szálljunk vele szembe, hanem szóljunk üzenetben a többieknek, s várjuk meg őket, vagy iszkoljunk el onnan észrevétlenül. Tényleg, majd meg kell vennem a lopakodást meg az észlelést is ellene, most hogy eszembe jutott... - mondtam. Tudom, rá fogja vágni erre, hogy hasztalan, meg így meg úgy, de örüljön, hogy nem ülünk a fenekünkön és várjuk az őrangyalt, hanem próbálunk tenni ellene. Majd a rúna megmutatásánál mondta, hogy csak a vörösök ellen jó, meg biztos Darkness (aki szintén zöld volt) nem vörösöket küld utánunk.
- Timidus, elhiszem, hogy realistán gondolkodsz, de ne áraszd magadból a negatív hullámokat, mert az vonzza a bajt légy szíves! Mondjuk én örülnék egy olyannak, ami a Darkness féléket is jelzi, de Kayaba még nem találta fel. >.> Mondjuk azt nem értem, hogy miért hagyja, hogy az emberek ölhessenek. Nem gondolja, hogy jobb lenne békében élni egymással? - ezután Shukaku mondta, hogy teljesen védtelenek voltunk éjszaka.
- Csak nem ellopták az edényeket az éjjel?? O.O
- Joey, megvannak. -.- Biztos arra gondolt, hogy senki nem olyan hülye, hogy belesétáljon, hogy zörögjenek.
- Pedig olyan jó ötletnek tűnt. T.T – az én ötletem volt, igen. De mit csináljak, ha nincs ebben a játékban modern riasztórendszer? Közben Timidus megmutatta, hogy kell szarvast fogni.

- Jó, megmondom Eiji-nek is, hogy nem kergetni kell. Én már fogtam úgy mókust, hogy észre sem vettem. XP

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 07 2015, 16:39

-Látod Timidus? Nem udvariatlan.
-Nem látom.
-Jó… akkor hallod… ez is olyan mondás…
-Értem.

Timidus türelmesen hallgatja végig Joey mondandóját, és a taktikájukat, és bár a lovag talán soha nem hitte volna, végig bólogat és helyesel, sőt a végén biztosítja is az egyetértéséről kettejüket.
-Mindegyik ötlet önmagában jó, és amennyiben megfelelő a kivitelezése, úgy használható is. Gratulálok az ötletgazdának. Persze ehhez az kell, hogy mindannyian tisztában legyetek egymás képességeivel és jártasságaival, hogy megfelelő párokat alkossatok azokra az esetekre, amikor nem tud az egész csapatotok egy helyen lenni. Neked is neked például milyen jártasságaitok vannak, amivel észlelhetnétek a közeledő veszélyt?
Bök a karmával a lovagék felé.
-Ezek szerint észlelés már nincs, ami azt jelenti, hogy lopakodással könnyedén becserkészhetett volna éjjel, és megölhetett volna. Hiába tervezitek meg jól a védelmet, ha nem tartjátok be a saját szabályaitokat sem. Én pedig nem árasztok semmilyen hullámokat. Az a speciális képesség…
-Ez is egy mondás Timidus. De… szerintem Joey feleslegesen kérsz tőle ilyet, mert ő mindig őszinte, és nem fog nektek hazudni, nem fog szépíteni semmin, és kimondja, amit gondol. Megtanítottam neki még kicsiként, hogy hazudni csúnya dolog, és azóta nem hazudik. Soha. Arról pedig, hogy miért lehet megölni az embereket, már sokat beszélgettünk. Kayaba Bácsi megadta nekünk ezt a gyönyörű világot, és mi döntjük el, hogy mit kezdünk vele. Ha nem lehetne ölni, akkor meg azért lázadoznának az emberek, hogy soha nem ér véget… és sehogy sem juthatnak ki… mármint… az öngyilkosok. Nem lenne nehéz elkapni a gyilkosokat… azt hiszem… csak látod, hogy rajtunk kívül senki nem tesz semmit. Szóval úgy nehéz…
-A szarvast pedig nem kergetni kell, hanem elkapni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 10 2015, 09:58

Timidus jó ötletnek tartja?? O.O Ez hihetetlen! De máris rákédezett a jártasságainkra.
- Nézzük csak... George-nak és Grifinek látása, Rebeccának és Ichironak észlelése, Eiji-nek meg súlyemelés, hogy el tudhassa hajítani Darkness-t a francba, ha meg lesz... Nekem csak Keresésem és nyomkövetésem. ^^” - majd elkezdte, hogy így nem ér semmit, meg nem áraszt semmilyen hullámot, mire Shu elmagyarázta Timidusnak, hogy ez csak egy mondás, meg nekünk, hogy Timidus-t arra tanította meg, hogy sose ne hazudjon. Majd elmagyarázta, hogy ha nem adta volna meg a lehetőséget az ölésre, az öngyilkos jelöltek pattognának, hogy így soha nem jutnak ki, ja meg hogy könnyen el lehetne kapni a gyilkosokat, ha tennének bármit is a többiek rajtunk kívül.
- De egy olyan gyilkost, akinek valahogy zöld az indikátora, nem lehet bizonyíték nélkül megvádolni. Maximum annyit érnénk el vele, hogy őrültnek nyilvánítanának minket. :/ - na igen, itt eszembe jutott egy srác, aki minden lányt leribancozott, mert nem voltak hajlandóak járni vele. Szerintem jártak volna vele, ha nem alpári paraszt stílusban beszlt volna velük. Timidus meg megjegyezte, hogy a szarvast nem üldözni kell, hanem elkapni.
- Könnyen beszélsz, te állat vagy, alapból tudsz lopakodni, de mi emberek nem. :/ Meg Eiji túl hülye ehhez. Razz viccelődtem Eiji-vel. Hirtelen éreztem, hogy valami a fejemre szállt. Majd egy fácán nézett rám.
- Mi van, vonzóm az állatokat? O.O – esküszöm, a fácán is olyan arcot vágott, mint én, csak neki nehezebben ment a csőre miatt! Ezután elém szállt le, s csipekedni kezdte a földről a bogarakat. Csak nehogy véletlenül egy ragadozót is idevonzzak! Vagy egy kígyót! D8


//Fácán//

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 10 2015, 11:17

Shu egyre feszültebben lépkedett egyik lábáról a másik lábára, ide-oda helyezve az egyensúlyát, picit toporogva, miközben hallgatta Joey szavait. Tudta, hogy ez nagyon nem lesz így jó. Sóhajtott egyet, majd elkezdett egy üzenetet pötyögni, miközben Timidus beszélt. Amúgy is tudta, hogy mit fog mondani a sárkány, mert erre még ő is rákérdezett volna.
-Ez mind rendben van Joey, de ahhoz, hogy megfelelően megszervezzétek a védelmet, a pontos szinteket is tudni kellene. Hányas szintű súlyemelés, hányas szintű látás, stb, stb.
Amíg Joey válaszolt, azalatt Shunak sikerült megírnia az üzenetet, és meg is jelent a fiú szeme előtt a villogó jelzés.


Kód:
Joey! Igyekszem Timidusnak minél kevesebb csúnya szót megtanítani. Már így is mindent elhall az utcáról, kérlek szépen moderáljátok egy picit magatokat. Tudom, hogy nektek fiúknak ez nem baj, de én nem szeretném, hogy Timi is így beszéljen. Köszönöm!


Na igen, Shu tudta, hogy így is elég sokan nem kedvelték Timidust, pedig okot sem adott rá, ha a lovag még a trágárságra is rászoktatja, abból még nagyobb baj lesz. Ezután végre ő is visszatérhetett a beszélgetésbe, és azonnal el is kapta a fonalat.
-Az a baj, hogy nem hisznek az emberek senkinek, aki nincs benne a kis baráti körükbe. Az a pár ember fontos nekik, és elhiszik az összes hazugságát, azután pedig… és így akarnak csapatot építeni, meg céhek közötti együttműködést, amikor egymás hátába szúrják a kést. Sohasem értettem, hogy miért jó ez nekik…
Egy halk sóhaj, majd egy még nagyobb, amikor Joey elkezdte fejtegetni Timidus állat mivoltát, amire természetesen a sárkány ismételten csak egy félrebillentett bal füllel reagált, értetlenkedése jeléül.
-Pet vagyok, tollas sárkány. Te pedig rendkívül keveset tudsz az idomár kasztról. Mi is ugyanazokkal a jártasságokkal rendelkezünk, mint az idomár, lopakodásom pedig nincs.
Szerencsére egy madárka azért oldotta a hangulatot, és kisvártatva egy csirke is csatlakozott az egyik bokorból, Shu pedig csak csóválta a fejét. Amikor bezzeg kellettek volna, akkor nem voltak sehol a pipik…
-Akkor... megvárjuk a többieket, vagy elindulunk valamerre?

(csirke)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 17 2015, 19:07

- Óh! Egyelőre mindenkié 2-es, kivéve a nyomkövetésem, mert az 1-es. Sajnos nem vagyunk gazdagok, s drága a fejlesztésük.^^” De már dolgozunk rajta, csak nem Darkness módjára. - hirtelen üzenetet kaptam... Shu-tól? O.o meg is néztem, mi az.

Shukaku írta:Joey! Igyekszem Timidusnak minél kevesebb csúnya szót megtanítani. Már így is mindent elhall az utcáról, kérlek szépen moderáljátok egy picit magatokat. Tudom, hogy nektek fiúknak ez nem baj, de én nem szeretném, hogy Timi is így beszéljen. Köszönöm!

Oops. O.o Én az alábbiakat küldtem vissza üzenetben.

Bocsi, igyekszem moderálni magam. Meg majd szólok a többieknek is, ha jönnek.

Majd miután Timidus magyarázott az idomárságról, amiről naná, hogy keveset tudok, hisz sose érdekelt, jött egy csirke. A fácán  próbált kommunikálni azzal csipogással, de a csirke inkább csipegetett. Heh, úgy tűnik egy a tyúk nem beszédes. XD
- Szerintem maradjunk, nehogy a végén valaki kirabolja a tábort, amíg nem vagyunk itt. - válaszoltam Shu kérdésére. Meg különben is, tudnak a többiek vigyázni magukra, Eiji-re meg ki az a majom, aki rá mer támadni? XD
- Amúgy történt veletek valami érdekes mostanság? - miközben a lány ha akart válaszolt, elgondolkodtam valamin, majd megkérdeztem a (ha volt) válasza után:
- Ti szoktatok boss harcra járni? Mert úgy hallottam, hogy egyre keményebbek. - lehet, hogy soha nem lesz lehetőségem eljutni egy boss harcra, de attól még hallok róla. Úgy tudom a 18.-on volt pár burokhasználat, mert valaki keverte előtte a barna cuccot, de hogy pontosan ki, azt nem tudom. De szerintem jó nagy parasztság volt tőle, hisz nem elég, hogy eleve nem bíznak meg bizonyos személyekben, de ráadásul valaki rátesz egy lapátra erre, hátha valaki végleg otthagyja a fogát. Már eleve rossz, hogy az a genyó Tachibarom is odajárkál zaklatni minden nőnemű élőlényt, pedig azt ki kéne rúgni a planétára.

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 18 2015, 08:28

-Hát…
Shu vakargatta egy ideig a tarkóját, hogy legyen ideje gondolkodni, de azután csak kibökte. Nem szeretett pénzről beszélni, de segíteni meg szeretett, szóval megint csak itt volt az alkalom, hogy jót tegyen.
-Sajna a hármas szintű jártasság az még nekünk is sokba kerül, de ezer arany nem olyan nagy pénz, szóval ha szeretnéd, akkor szívesen adok annyit kölcsönbe, hogy meglegyen a kettes jártasságos… vagy… vagy ha gondolod, akkor örökbe is… mármint… úgy végleg… érted…
Na persze nem a pénzétől volt ilyen nehéz megválnia, hanem az volt a nehéz, hogy ne tűnjön úgy, hogy ő henceg azzal, hogy neki annyi pénze van, hogy mindenkinek adhat belőle. Sokszor kapta meg, hogy nem is segíteni akar, csak kioktatni meg hencegni… de hát Jun meg megmondta, hogy nem igaz, szóval biztosan nem igaz. Meg azt is meg szokta kapni, hogy képesek ők is segíteni magukon, nem kell a segítsége.
-Vagy… vagy ha van a boltodban valami, amit nem tudsz eladni, akkor azt is szívesen megveszem, és akkor nem tűnik úgy, mintha nem tettél volna érte semmit… tudom, hogy a fiúk nem szeretik, ha segítenek nekik…
A levélben kapott válaszra csak mosolyogva, hálásan bólintott, és intett egyet Timidus felé is. Tudta, hogy a sárkány is tudta, hogy egymással leveleznek, hiszen az látható volt a kezük mozgásából, de az idomár megelőzte, hogy rákérdezzen, hiszen jelezte, hogy nem fontos. És ha ő azt mondta, hogy nem fontos, akkor a sárkány elhitte, hogy valóban nem az, és nem kérdezősködött. Joey viszont igen, bár arra meg nehéz volt választ adni.
-Háááát… történtek, de azt hiszem ezekről nem szabad beszélnem… céhes ügyek… meg… meg magánügyek. De… de például lett egy új barátom… mármint barát barát… vagyis barátnő barát… és ez nagyon izgi dolog… meg fura… de izgi… de ez bizti nem érdekel téged… meeeg… meg felfedeztem a magasabb szinteken lévő szafarikat is… nagyon érdekes állatok laknak ám arra.
A bossos kérdés meglepte, nem számított ilyesmire, meg arra sem, hogy valaki még ne tudná, hogy ők nem járnak bossra. Úgy látszik ennek nincs hírértéke.
-Nem, nem szoktunk bossolni, szerintem butaság. És… és az meg teljesen logikus, hogy erősödik… a játékosok is erősödnek, meg ugye… hát nagyobb a szint, nehezebbek a bossok… de ez most honnan jutott eszedbe?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 24 2015, 16:51

Shu megemlítette, hogy szívesen adna 1000 aranyat, hogy meglegyen a kettes jártasságom, illetve alternatívaként ha van a boltomban van valami eladhatatlan, akkor azt megveszi szívesen, hiszen szerinte a fiúk nem szeretik ha segítenek nekik.
- Van nekem annyim, csak mindig elfelejtem. Meg aztán nem szép dolog egy 21 évestől, hogy egy kislánytól kérjen pénzt.^^” Amúgy nem minden férfi olyan, például nekem nagyon kellett a segítség, amikor karácsonykor annyit ittam az apa által készített tojáslikőrből, amit megjegyzek, az erőssége miatt Tojásos Rettenetnek hívott a család, hogy mire kijózanodtam, Kanadában voltam egy fenyőfa alatt.XD Bár máig nem tudjuk, hogy sikerült eljutnom oda... - életemnek egyik legnagyobb rejtélye volt ez. Történtek vele érdekes dolgok, köztük az, hogy lett egy barátja, persze nem fiú barátja, de a többi céhes és magán ügy.
- Nosza, gratula a barátodhoz!^^ Amúgy milyen állatok vannak ott a szafariban még? O.o – azért érdekelt engemet is, mert én csak a dinóról tudok eddig. Meglepett, hogy ő nem jár bossra, mert szerinte butaság. Dehogy neki miért azt, azt nem tudom.O.o Majd megkérdezte, hogy honnan jött ez az eszemben.

- Igen megy a bossokról szóló hírek. Mint a legutóbbiról is, hogy állítólag valaki odament a frontosokhoz boss előtt, s olyan „szépeket” jelentett ki mindegyikről a helyszínen lévők füle hallatára, hogy állítólag a parancsnok is kiesett, mert leblokkolt miatta, s csak a buroknak köszönheti az életét. Most komolyan, minek kellett az illetőnek? Azoknak a szegény frontosoknak van elég bajuk a nem megbízható személyek miatt, mint pl Tachibana. Nem tudom, ismered-e, de az még a bossokat is molesztálná, ha nők lennének. Én már voltam vele egy eseményen, onnan ismerem. Akkor is ki akarta sajátítani az összes lány részvevőt magának, s egy vakrandis eseményen is rögtön a lány oldalra ment, gondolom azt remélve, hogy éppen öltözik valamelyikük, a perverz alak. >.>

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 24 2015, 17:51

Azért Shu akárhogy próbálkozott, Joeyt nem tudta elképzelni hős lovagnak, még a kasztjával együtt sem. Nemcsak, hogy eléggé gyávának tűnt, ami mondjuk érthető volt a kis szintjéből adódóan, és még ő is inkább nevezte volna óvatosságnak mint gyávaságnak… bár az az ájulás azért meredek volt… de szóval ezen kívül még rondán is beszélt, bár arról most igyekezett leszokni, legalább is Shu kedvéért, amíg ők ketten itt voltak. Na de emellett még az is kiderült, hogy iszik is, méghozzá illegálisan. A joey minden volt, csak nem japán név, és ha Kanadába került át, akkor valószínűleg amerikai, ha pedig amerikai, és most huszonegy éves, akkor amikor kint karácsonyozott, akkor még nem volt huszonegy éves, márpedig annyit még Shu is tudott Amerikáról, hogy ott csak huszonegy éves kor fölött lehet alkoholt fogyasztani. Na meg persze sok mást is tudott, de azt Joey nem tudhatta. De a legrosszabb az egészben az volt, hogy mindezt a rossz cselekedeteit, meg a szökést otthonról úgy mesélte el, mintha nagyon büszke lenne rá. Shu persze bólogatott, de azért eléggé húzta a száját, és amikor végre lehetősége volt rá, akkor terelte is a témát.
-Hááát… láttam cápát, Wyvernt, vele Timi beszélgetett is, meg Lantfarkú madarat, meg kacsacsőrű emlőst, meg… rengeteg sokat… majd ha te is feljöhetsz oda, akkor eljöhetnél, és megmutathatnám.
A bossos incidensre már nyelt egyet, de elhatározta, hogy úgy fogja megváltoztatni Joey véleményét, hogy a fiú ne haragudjon Timidusra.
-De... és… mi van akkor, ha az a valaki pont azt vágta a frontharcosok fejéhez, hogy pont a Tachifélék ellen szólaljon fel? Lehet, hogy az egy kicsi zavart keltett, de az a frontharcosok hibája, hogy odaengedik az olyanokat is, akiknek semmi keresnivalójuk a bosson…

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Feb. 01 2015, 11:23

- De... és… mi van akkor, ha az a valaki pont azt vágta a frontharcosok fejéhez, hogy pont a Tachifélék ellen szólaljon fel? Lehet, hogy az egy kicsi zavart keltett, de az a frontharcosok hibája, hogy odaengedik az olyanokat is, akiknek semmi keresnivalójuk a bosson… - mondta Shu. Lehet, hogy hülye vagyok, de annyir azért nem, hogy ne ébredjen bennem annak a gyanúnak a legkisebb szikrája, hogy Shu talán ismeri az illetőt. De úgy döntöttem, ezt nem hozom szóba neki.
- Nekem igazából nem az a bajom, hogy miket mondott, biztos volt oka, plusz úgysem tudom, hogy pontosan mi volt ott. Hanem az időzítés a bajom. Nem azért, de nem pont a bossharc előtt kellett volna mondani neki, hanem mondjuk amikor szervezték. Mert akkor még lett volna idejük eldönteni, hogy kik menjenek oda, így viszont jó hogy nem lett a harc kellős közepén vitatkozás ez miatt, mert lehet több veszett volna néhány buroknál. Saját tapasztalatból mondom, mert egy miniboss-on is csak én meg még 3-an maradtunk meg a 10-ből, mert az egyikük barátnőjének jókor kellett hűtlenkednie. - Az is úgy történt, hogy az utolsó pillanatban jött az egyikük barátnője, s a fiúja szeme előtt flörtölgetett minden más fiúval. Ennek meg az lett a vége, hogy a srác nem volt hajlandó switch-elni, segíteni a másiknak, sőt, még az egyikünknek is nekiugrott féltékenységében, s a miniboss meg ezt ki is használta közben, mert mire észbe kaptak végre, már csak hárman maradtunk, akiknek jobb ötlet hiányában menekülnie kellett. Hirtelen Rebeccát hallottuk sikítani, amire azonnal felpattantam és kirántottam a kardot.
- Hol vagy te mocskos disznó?! Majd én megmutatom neked, hogy ne kötekedj lányokkal! - rohantam Rebeccához, hogy móresre tanítsam az esetleges banditát. De ehelyett egy kis vadmacska nézett vissza rám. Biztos Shu vadmacskájának a kicsinye.

- Olyan aranyos!!^^
- Én meg már azt hittem, bajban vagy. >.>

//Vadmacska//


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01 2015, 18:02-kor.

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 01 2015, 17:36

-Talán…
Kezdte Shu újra nagyon ügyelve arra, hogy csak valószínűsítéseket mondjon, és látványosan ne tudja pontosan, hogy az illető delikvens mit miért tett. Ez annyira nem volt nehéz, mert Timidus őt is csak utólag avatta be, szóval jól ment a kis színjáték.
-Hát talán azért akkor mondta, mert máskor nem nagyon volt rá lehetősége. tudod, a szervezkedést mindig titokban csinálják… már ha csinálják egyáltalán, de nem hiszem, hogy csak úgy odamennének hirtelen ötlettől vezérelve. Talán ezért is nem tilthatják ki a vörösöket sem, mert ugye meghirdetik egész Aincradban, hogy mikor lesz a bossharc, de azt, hogy a megbeszélés mikor van, azt már nem. Talán csak a céhvezéreket hívják meg, vagy azokat, akiket fontosnak gondolnak. Minket még soha nem hívtak, meg gondolom téged sem. Ezek szerint azt sem, aki ott beszélt, szóval nem nagyon lehetett más választása… a miniboss meg… hát azt is nagyon érdekesen szervezik…
És itt már szerette volna eléggé lezártnak tekinteni a témát. Nem akart lebukni, vagy lebuktatni a barátját. Ami a sikoltást illeti, Timidus nem ijedt meg, és ha ő nem ijedt meg, akkor Shu sem ijedt meg. Ha igaz volt az, amit Joey mondott, miszerint Rebeccának kettes észlelése van, és megtámadta volna egy személy, akkor azt a személyt már Timidusnak is észlelnie kellett volna, márpedig a sárkány semmilyen ellenséges mozgást vagy jelenlétet nem tapasztalt, így nem is szándékozott közbeavatkozni. na és persze mint kiderült, Timidus most sem tévedett és nem is volt semmi baj. Bár azt nem tudta, hogy egy disznó miként jelenthetne olyan hatalmas veszélyt egy olyan lányra, aki feljöhetett a tizedik szintre, de ez egyébként amúgy is Joey dolga volt. Lényeg a lényeg, ki is derült, hogy a veszélyt egy kiscica jelentette, így valóban felesleges volt a közbelépés, és ezt Timidus nem is restellte a fiú orrára kötni, amikor az visszaért.
-Ne mutasd ki az ellenség előtt, hogy folyamatosan rettegésben tarthat, mert az láthatóvá teszi a gyengeségeidet.
Nagyon remélte, hogy ennél több magyarázat nem szükséges, és nem is szándékolt többet hozzáfűzni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Feb. 12 2015, 17:03

- Könnyen beszélsz, téged nem akar senki pénzért kinyírni. >.> - jegyzem meg hallkan, mikor Timidus megint beleszól. Most komolyan, ki akar az orrvadászok, a petgyűlölők, az őrültek kívül megölni egy petet?! Darkness talán, ha veszélyforrás, meg Eiji is, de az is csak gondolatban. Bár mondjuk volt egy pet, pontosabban egy papagájt, amit legszívesebben megfojtottam volna, ugyanis egy küldetésen voltam az idomárjával, s mindig a legrosszabb pillanatban szólalt meg. Csak az volt a szerencséje, hogy végül ő húzott ki minket a pácból, mert a mobot, aki egy troll volt, magára hergelte, s becsalta egy gödörbe. Mi meg pislogni tudtunk csak a döbbenettől.
- KIK VAGYTOK??
- Jesszus Eiji, de megijesztettél! - közben megjöttek a többiek. Pontosabban csak Eiji. - Többiek?
- Még vadásznak. De ezek kik? - mutatott Shukaku-éknak.
- Eiji, ő Shukaku és Timidus, Shu és Timidus, ez a nagydarab állat Eiji!^^
- Nénikéd az állat!
- Ne beszélj csúnyán gyerek előtt!
- Bocsi... - morogta. Biztosan a többiek messzebbre mentek, azért nem jöttek még vissza. Közben a vadmacska bébi előrébb totyogott, s szagolgatni kezdte Timidus-t, de valószínűleg nem tetszett neki, mert visszatotyogott hozzám, s dorombolva kezdett el hozzám bújni.
- Heh, szeret engem. ^^ - meg akartam simizni, de Shukaku vadmacskája rám fújt, amiből egyértelmű lett, hogy az ő kicsinye a pici.
- Oké, oké, megértettem! :X – fehéredtem el picikét. Nem nagyon, csak kb hófehérre. Tényleg nem jobb egy kicsivel játszani, ha az anyuka a közelben van, mert különben megtépés lesz a vége számunkra! Én tudom, a bácsikám is egy anyamedve miatt lett kopasz ám!

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 12 2015, 18:11

-Ezt nem tudhatod Joey. Ami azonban ennél negatívabb hír, hogy én sem tudhatom. Tudom, hogy vannak ellenségeim az emberek között. Valószínűsítem, hogy vannak olyanok, akik meg akarnak ölni. Azt, hogy nekik van-e pénzük bérgyilkosra, már nem tudom. Azok közül pedig, akik képesek is lennének velem végezni egyedül, nyílt ütközetben, azok közül jelenleg senkinek nincs indítéka engem megölni, vagy ha van is, akkor nem lépi meg ezt a lépést valamely okból. Tudom, kipróbáltam.
És azt is tudja, hogy ez a valamely ok legtöbbször maga Shukaku, illetve az a tény, hogy az ellenfelei a lányt nem akarják bántani, Timidus viszont bőszen tudatja velük, hogy ha őt, mint petet bántják, azzal Shut is bántják, és ha a kapcsolatukban a sárkány elpusztul, az az idomár halálát is jelenti. Mondhatjuk úgy is, hogy pajzsnak használja a lányt, úgy is, hogy zsarolja vele az embereket, úgy is, hogy Shu az ő életbiztosítása… vegye mindenki, ahogyan akarja, ettől függetlenül remek kis terv, ami régóta működik. Ahhoz képest, hogy Timi körülbelül két másodperce mondta el Joeynak, hogy ne másszon minden madárcsicsergéstől a falra, a többiek érkezésére újra nagy patáliát csap, a sárkány pedig csak a fejét csóválja. Legalább észreveszi, ha közeledik felé valaki. Ez is lehet valahol egy előny, ám túlságosan könnyű elvonni a figyelmét. Ha életben akarja tartani, akkor gyorsan kell cselekednie, mert Darknessnek nem lesz nehéz dolga vele, ő pedig nem lehet mindig mellette.
-Izé… nem ezek, hanem ők… és igen… Shu és Timidus.
A macskapárost nézegeti egy ideig, majd Timi egy halk csipogással magára vonja a figyelmét.
-Shu, mindjárt itt az időpont.
-Oh! Máris?
-Igen.
-Izé… Joey… szedelődzködnötök kellene. Úgy tizenöt perc múlva ezen a réten egy bivalycsorda fog átvonulni, szóval én a helyetekben sátort bontanék.

És ahogy mondta is, a saját táborát már kezdi is összeszedegetni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Feb. 28 2015, 16:06

- Bivalycsorda?? O.O
- Király!Very Happy
- Úgy nem Eiji, ha kilapítanak! Köszönjük, hogy szóltatok!^^ - s mi is elkezdtünk szedelőzködni, miközben én írtam George-nak és Grifi-nek PÜ-t, hogy haza kellett mennünk a bivalycsorda miatt.
- Remélem még találkozunk, szia Shu és Timidus!^^ - én is, meg Eiji is elköszöntünk tőle, bár Eiji inkább egy halkabb morgással, merthogy nem tetszett neki, hogy nem kaphat el bölényt, majd hazamentünk. Viszont arra, hogy George meg Grifi előbb ment haza mint mi, s fogtak is egy nagy szarvast, amit éppen George készített elő sütéshez.
- Hé, látom jól jártatok!Very Happy
- Egy csapdát készítettünk hozzá, hogy megfogjuk, s ne csak kergessük, mint Eiji. - az említett személy szúrósan nézett George-ra, de nem kommentált semmit inkább. Észrevettem, hogy Grifi írkál valamit.
- Mit csinálsz? O.o
- Rovatot írok az Aincradi Hírmondóba!^^
- Mi van? O.O
- Nem rég kezdődött el egy újság, s abba írok rovatot!^^
- Miről? O.o
- A Bestiáriumról! Amikor George-al vadásztunk, láttam egy Kék Csigát, amiről nem ír semmit a Guide Book, s ebből rájöttem, hogy az emberek így semmit nem fognak tudni a mobokról, ezért úgy döntöttem, hogy megkísérlek indítani az Aincradi Hírmondóba egy Rovatot, ami a mobok részletesebb leírását mutatja majd!^^ - hú de izgatott lett ettől. Mint én, amikor pénz hiányában egyszer loptam, aztán kergettek, ahogy bírtak. Tisztára olyan volt, mint abban az ősrégi mesében, az Aladdinban, annyi különbséggel, hogy az üldözőim nem teves**rba landoltak, hanem a Kezdetek Városának szökőkútjába, mint a 13-an. XD De régen is volt ez már. Smile


//Szólhatsz KA-nak, köszi a játékot!Smile//

_________________
Arany Legelők - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Arany Legelők - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Cearso Pént. Márc. 20 2015, 22:58

*Hirasawa Yui*
Erre még soha nem is jártam. Jutott hirtelen az eszembe, mikor végignéztem, hogy mely teljesitmények hiányoznak a listámról. És még csak nem is nehéz, amit kérnek hozzá. Bár már egy ideje próbálkozok egy fácán elfogásával. Na mindegy, a mai napot azzal fogom tölteni, hogy felkerese ezt az állitolagos csodaszarvast, nem mintha remélném, hogy tenne bármilyen csodát, de hát a remény hal meg utoljára. Amint elhatároztam hogy indulok, már indultam is.
----
Ez az egész szint nem más, mint egy hatalmas legelő, ahhoz képest, hogy más szinteken mekkora a változatosság, mégis ez nyerte el inkább a tetszésemet... Hisz az egész vidék olyan lenyügöző.
-Le a kalappal Kayaba.
Az én sziveet ugyan elég nehéz meghatni, de kezdte ráébredni, hogy Kayaba nem csak a rosszat hozta el ezzel a másfajta világgal.
-Bárcsak mindenki megállna egyszer, egyetlen egyszer a fej nélküli rohanásban és grindelésben, és arra is fokuszálnának néha, ami szép és jó ebben a világban.
Természetesen én is azért jöttem most ide, hogy fejlödjek, de ez kit zavar?
Leülök a hatamas fütengerben, és kényelmesen elhelyezkede
Az inventorymból előveszek egy adag papírt és néhány ceruzát, és elkezdem rajzolni amit látok. Bár nem vagyok egy müvész, sokat el lehet érni egy kis gyakorlással.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Yue Pént. Márc. 20 2015, 23:32

//Cearso//


Hárman sétáltunk, Airis, Inu és én. Airis repül, de alacsonyan. Ügyesen csinálta. Inu meg erre csak mormogott valamit amit nem szeretnék megtudni azt hiszem. 15 perce sétáltunk, hogy eldöntsük, hogy mi legyen a cél.
-Szerintetek hova menjünk ma? Esetleg elmehetnénk vadászni. -vetettem fel az ötletemet.
-Nekem te-tetszik az ötlet. -mondta majdnem teljesen jól Airis.
Egyre jobban tud beszélni mostanság Airis. Büszke vagyok rá!
-Nekem mindegy. -mondta Inu.
-Azt gondoltam. Akkor ez eldöntve, megyünk vadászni! A másik kérdés, hogy melyik szintre menjünk? Mondj egy számot 1 és 10 között Airis.
-Kilenc.
-Ügyes vagy! Oké, akkor a célunk a 9.szint. Egyszer voltam ott, de csak átfutottam a közelében.
-Azt, hogy?
-Amikor Airis még a tojásban volt akkor üldöztek és más lehetőségem nem volt mint futni.
-Aha.
A Teleport kristály segítségével pár mp alatt ott is voltunk. A legutóbb nem tudtam rendesen körülnézni. Nagy kár, mivel nagyon szép! Arany Legelők. Illik rá a név. Inu-nak is tetszett, még ha nem mutatja ki, Airisnak meg főleg, először lát ilyen csodát. Mondtam nekik, hogy nyugodtan menjenek el körülnézni, de ne menjenek messze, legyenek láthatáron, hallják amikor szólok nekik, és együtt menjenek. Az utolsónak egyikük sem örült, de ez van és kész.
A fűben megláttam egy fiút. Ha jól láttam akkor rajzol. Nagy kíváncsiságomat nem tudom legyőzni, hogy ne nézzem meg, hogy mit rajzolhat a fiú. Közelebb mentem. A háta mögött voltam két méterre. Már jól láttam, hogy mit rajzol. Nagyon tetszett a rajza! Nem akartam megzavarni, így inkább nem szóltam hozzá és sokkal hátrébb mentem. Bár sajnos biztos, hogy megzavarom mert nem bírom ki, hogy ne énekeljek!
(Honto gomennasai!) -kérek gondolataimban bocsánatot a fiútól.
Leültem a fűbe és elkezdte énekelni.

dal: https://www.youtube.com/watch?v=wjrefpqXWF8



Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Cearso Szomb. Márc. 21 2015, 22:22

Nem. Ez nem lesz jó. Nem tudom már hanyadszor kezdem újra a rajzolást, még mindig nem tetszik amit magam előtt látok. Szerencsére csak néhány gombnyomás kell, és újra üres az egész lap, amire rajzolgatok. Lassan kezd testet ölteni a rajzot
Ki gondolta volna, hogy inkább ezt fogom csinálni ahelyett, hogy a szarvasra vagy bármi másra vadásznék? Már ez is egy kész csoda.
És máris jön a következő csoda. Egy kislány kezd el énekelni a hátam mögött nem is olyan messze. Azonnal abba is hagyom, amit csináltam és végighallgatom a dalt. Bár nem igazán értem a nyelvet, de a dal még igy is szépen hangzik.
Csak azután nézek fel, miután véget ér a dal, és elkezdem keresni a dal forrását. Nem is olyan nehéz kiszúrnom, hisz nem  sokan vannak erre. Amikor úgy vélem, hogy megtaláltam az éneklőt felállok és odamegyek hozzá.
-Nagyon szépen énekelsz. Mi szél hozott erre?
Én vadászni jöttem, de megragadott a táj szépsége. Bár ezt nem kell egy éneklő kislány orrára kötnöm.
-Leülhetek?
Fél évvel ezelőtt biztos nem kérdeztem volna rá ilyen dolgokra hanem csak ideültem volna, és csak utána kezdek el beszélni. Nem is tudom, mi változtatott meg ennyire.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Yue Szomb. Márc. 21 2015, 22:46

Ha kijutok innen akkor talán énekesnek megyek. Amúgy sem értek máshoz az éneklésen és a gitározáson kívül. ^^"
Befejeztem a dalt. Jól esett egyet énekelni. Legalább nem kell majd mielőtt idevonzok állatot, vagy rosszabbik esetben állatokat...
A rajzos fiú felállt és felém jött. Megállt előttem.
Megdicsért, mondta, hogy szépen énekelek. :3 Kevés ember mondta eddig, így jól esett. Smile Majd megkérdezte, hogy mit csinálok itt.
-Köszönöm szépen! ^^ -mondtam mosolyogva a fiúnak. -Vadászni jöttünk.
Megkérdezte, hogy leülhet-e.
-Igen. Smile -Most jut eszembe! -mondtam ijedten. -Elnézést, muszály megnéznem valamit! -mondtam majd felálltam. (Add uram, hogy még nem ölték meg egymást!) -Inu, Airis, gyertek! -kiáltottam előre.
Inu (farkas) és Airis (sólyom) veszekedve közeledtek. De legalább még élnek. -.-" -Hálaistennek! Már azt hittem, hogy megöltétek egymást. -mondtam nekik, közben visszaültem megkönnyebbülve.
-Remélem nem hitted azt, hogy megöltük egymást.
-Kinézem belőletek, hogy megölitek egymást amíg nem vagyok mellettetek!
-Ugyan, kérlek Yui! Csak nem hiszed, hogy pont rá fogom az erőmet pazarolni? Előbb a halál!
-Szívesen csinálok belőled sült madarat.
-Én meg sült farkast!
-Reménytelenek... -mondom halkan.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Cearso Hétf. Márc. 23 2015, 00:08

Miután megérkeztem meg is tudtam, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki a vadászat miatt jött erre a szintre. Megszerzem azt a teljesitényt, és ár tünők is el innen. Ne hiszem, hogy tovább birnám itt.
-Tehát ti is vadászni jöttetek? Én is, csak hát... megfogott a hely varázsa. Várjunk csak, ki is az a ti?

Nem is kellett sokat várnom, miután leültem a lány már hivta is a társait.
Akik lassan jöttek is. Ki gondolta volna, hogy két ilyen fog előjönni erre a hivásra? És még nem is úgy néznek ki, akik nagyon birnák egymást. Talán nem is kéne olyan sok nekik, hogy kicsinálják egymást.. Talán még csak most ismerték meg egymást nem olyan rég.
-Tüzes kis barátaid vannak, tudsz-e róla? Hirtelen nem is tudom melyik hangzik jobb menünek...
Majd hogy jobban kihangsúlyozzam, hogy tényleg róluk van szó, még hozzá is teszem.
-A sült madár vagy a sült farkas a finomabb szerinted?
Fordulok a kislány felé.
Kiváncsian nézem a lány reakcióját a kérdésem hallatán, de azonnal meg is nyugtattam szegényt. Természetesen a nevetés nem maradhat el
-Ne aggódj, eszem ágában sincs beszélő állatokat enni. Amúgy is vegetáriánus vagyok, csak ritkán vadászok az étel miatt.
Meg is látok nem olyan messze egy menyétet, amit nem is olyan nehéz becserkészni, majd miután sikerült megfognom azonnal el is engedem.
-Látod, nem kell tőlem félni. 

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Yue Csüt. Május 07 2015, 15:59

Airis és Inu igazán fárasztóak tudnak lenni. Mondjuk én voltam a hülye, hogy engedem Inu-nak, hogy velem jöjjön, pedig Tanaka-sannal is otthon maradhatna. De akkor meg túl sok lenne a kérdés, hogy: Mit csináltál? Hol jártatok? Ugye nem beszélgettél egy fiúval? Megölhetem a fiúkat?
És így továááááb....
Borsódzik a hátam amikor belegondolok abba, hogy Inu meglehet annak örülne, hogy leszbikus legyek. -.-"
Nagy mázlim, hogy Airis itt van nekem, ha nem akkor biztos, hogy semmi nem sülne el jól. Pedig Inu igazából jó fej, kedves, megértő is tud lenni. Mennyi az esélye annak, hogy Airis és Inu testvérek?
Szóval a fiú is vadászni jött, csak megfogta közben a hely varázsa. Érthető hiszen nagyon ez a hely.
Nem is tudja melyik hangzik jobb menünek?!
-Sajnos tudok róla...
-Hé!!!
-Hé!!!
Mondták egyszerre.
Szerintem melyikük lenne finomabb? Na ezen még nem gondolkoztam el.
-Hülye kérdés! Yu-chan sosem enne meg és nem is gondolkozott ilyenen! Gondolom....
-Háááát.... Tudod Airis amikor kiadta a rendszer, a SAO a tojásodat, vagyis téged, akkor az első gondolatom az volt, hogy ne csináljak-e belőled rántottát. ^^" De szerintem egyik se.
Inu elkezdett röhögni ahogy tudott.
-Ezt nem hiszem el.... A saját társam meg akart enni...
-De akkor még nem tudtam, hogy az a tojás, illetve nem is a tojás hanem aki benne van lesz a társam! Még kezdő voltam akkor. Embarassed
-Nem mentség! ˇ^ˇ
-Nem győztél meg!
-Nem győztél meg!


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Cearso Szomb. Május 09 2015, 16:35

Szemügyre vettem a két kis állatot, ahogy egymást marják. Ha ismertem volna őket, sohasem gondolkozok el arról, hogy valaha is állatidomár akarjak lenni. A sors fura iróniája, hogy végül egy árnyharcos beszélt le a kasztváltásról. Nem. A magányomat oszlatta el, ami miatt árnyharcos akartam lenni. Igaz, hogy azóta se találkozunk túl gyakran, de legalább tudom, hogy van akire számithatok majd, ha úgy adódik.

-Ha "sajnos" tudsz róla, mért nem teszel ellene? Nem mintha engem zavarna, hogy ilyenek. Biztos nem unalmas az életed mellettük.
A sólyom felé fordulok, úgy néz ki neki van több sütnivalója a farkasnál. Ha egyszer már a sütésről kezdtünk el beszélni. Very Happy
-Nem ismertem én Yu-chant, tehát nem tudhatom, hogy mikre szokott gondolni, ezért az én szemszögemből ez a kérdés nem számított hülyének. Amúgy is: Sosem tudhatod, hogy min gondolkozott el a másik, ha nem kérdezel rá, vagy nem vagy gondolatolvasó. És ugye egyikötök sem az?
A beszélgetésükből tisztán kihallatszott, hogy egyikük sem az, ezért egy kicsit fellélegezhettem.
Ha valaki tudna a gondolataim közt olvasgatni, azt már az első találkozásunk előtt elijeszteném. És az nem keltené ép a legjobb híremet.
A lány válaszából kiderült, hogy Airis nem ismeri annyira a lányt, mint amennyire gondolta.
Tehát a lány Yu-chan-nak hivják, a sólymot Airis-nek és kizárásos alapon az Inu név a farkasé lesz.
Erről jut eszembe, hogy ég be se mutatkoztam.
-Amúgy Cear vagyok. Örülök a találkozásnak.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.