Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Élőholtak Bálja

+2
Kanami
Yue
6 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Júl. 28 2015, 18:56

Az események felpörögtek, nagyon-nagyon felpörögtek! De a lényeg, hogy Kokoro-chan biztonságban van és Zerios mester is azon nyomban támadásba lendült, ahogy levágtam a csonti karját. Vagyis nem nevezném támadásnak, valamiféle mágia lehet vagy nem tudom. Minden esetre a kis csontosok is megkergülnek és már azt is tudom miért. Nem lenne jó ha átalakulnának olyan nagy böszmévé és Zerios is jól osztogatja a parancsokat, persze nálam nem jobban.
- Joey, védd minden Áron trónt! Kokoro Tartsd fel a csontikat! – Szinte mondanom sem kellet már tette is a dolgát, ahogy én is. Az egyik szörnyet a kis sakál fogva tartja, vagy legalábbis remélem, hogy elég erős ahhoz, hogy minimum lelásítja így én azt támadom akik „üresen maradtak”. Rögtön a legközelebbi csontváz felé ugrok és két villámgyors vágással végzek vele. Az egyik a térdkalácsát éri vagy legalábbis annak helyét és még mielőtt eldőlhetett visszarántottam a pengét és keresztben kettészeltem a koponyáját. Meg se várom, hogy a vörös lélekrészecskék szétszóródjanak (pixelek). Máris a másik csontváz felé amit suhanok és felülről érkezik az újabb vágás ami ezúttal a derekát éri majd egy újabb gyors mozdulattal mellmagasságban átszelem a gerincét is csak, hogy biztosra menjek. Ha nem maradt több csontváz abban az esetben leengedem a kardom és Zerios felé fordulok, na meg az elzárt csontvázat vizslatom.
- Mit tett vele? Egyáltalán miféle teremtmény ő? – Teszem fel a kérdéseim. Nyilván oka volt, hogy nem szimplán megölte na meg annak is, hogy megrendezte ezt az egész bált. Elejétől fogva ez lehetett a terve?

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Júl. 29 2015, 16:51

Ez az, sikerült feljutnom a trónra, s Yuuki-nak is megmenteni Kokorot, mehet a buli! \o/ Vagyis még nem, ugyanis Zerios elkezdte kristállyá átváltoztatni a főcsontit, a többi meg mint az őrült, jött felém. Pattantam volna fel, hogy leüssem őket, mikor:
- Maradj a trónon! Védjétek meg! Ha valamelyik leül, akkor átalakul még egy ilyen szörnyeteggé! - jaaaaa, hogy ezért nekem kellett ide ülnöm! De nekem maradni kell a trónon, hogy üssem le a csontikat? O.o De hülye vagyok, hiszen itt vannak a lányok! facepalm Mivel nekem a trónon kellett maradnom, s meg nem mozdulni, nehogy ide üljenek, csak biztatni tudtam a lányokat:
- Gyerünk lányok, ne hagyjátok magatokat! - Kokoro egyik állatkája is előjött, s beleharapott az egyik csontváz bokájába. Na az szép lett volna, hogy ha az meg felemeli a lábát, s szegény kiskutya meg ott lógna! Jaj, itt van egy! D8 Úgy megijedtem, hogy elém termett egy, hogy a pajzsomat jól arcon kaptam. Szegényke eléggé elvesztette emiatt a fejét, méghozzá szó szerint. Védjem meg a trónt, mondta Yuuki. Hát ülve nehezebb, mert nem állhatok fel. Max adom a pajzsommal a pofonokat azoknak, akik túl közel jönnek, mert azt kaptam elő első ijedtségemben. Szegény csontik meg sorba válnak vörös pöttyhalmazokká, olyanokat kapnak a lányoktól is. Szép lassan el is fogyott azt hiszem.
- Felállhatok? Nem jön több már? - kérdezem hangosan, de ha egy nem lesz a válasz, vagy nem is kapok olyant, akkor mindenesetre még ülve maradok, ha egy igent kapok, akkor persze felállok, s odamegyek a többiekhez.

_________________
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 30 2015, 17:44

Zerios az égbe emeli a kristályt, ami megcsillan kezében. Az italok hatása elmúlik, a bálterem visszaváltozik. Őszinte mosollyal néz rátok.
- Köszönöm, hogy segítettetek. Kokoro, tartsd meg a gyűrűt, egyszer még megmentheti az életed. Yuuki, te megkapod a másik gyűrűm. - lehúzza az ujjáról, majd neked adja - Végül köszönöm a te kitartásodat is Joey, az utolsó gyűrűm. - nyújtja át - Nekem már nem fognak kelleni.
A küldetés végén így mindannyian egy-egy gyűrűt is fogtok pluszba kapni, de a hatásaikat csak a végén tudjátok meg.
- Nagyon jól esett, hogy végig kitartottatok mellettem és attól félek többé már nem fogunk találkozni. - vár egy keveset, majd körbenéz a tájon - Kizashi, küldj egy levelet Yoshiagának a koordinátáinkkal. - mondja ki, majd nyel egy nagyot.
Kizashi pötyögni kezd.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Júl. 31 2015, 18:50

M-mi? Hol vagyok? Mi történt? Miért ülök a földön (ha nem tűnt el a trón, akkor azon vagyok)? Hol vannak a csontvázak? O.o Annyira emlékszem csak, hogy táncoltunk, utána a pincér megkínált minket itallal, én beleittam a kékbe és… Úristen, most emlékszem a többire is! facepalm Úgy viselkedtem öcsém, mint aki beszívott volna! Vagy tényleg beszívtam? De asszem érteni kezdtem a lényeget, ahogy odamentem a többiekhez: Ez a Zerios pasas azért rendezte a bált, hogy elkapja azt a nagy, ijesztő csontvázat, s ugye rám szóltak, hogy csüccs a trónba, mégpedig azért, hogy más csonti ne tudjon beleülni, de előtte ha jól sejtem, Kokoro-t megkérték, hogy ne legyen párja, hogy a főcsonti kiszálljon a trónból. Ezt nem lehetett volna elmondani nekünk? Vagy nem akarta, hogy izguljunk, s elk**juk? O.o
- Köszönöm, hogy segítettetek. Kokoro, tartsd meg a gyűrűt, egyszer még megmentheti az életed. Yuuki, te megkapod a másik gyűrűm. Végül köszönöm a te kitartásodat is Joey, az utolsó gyűrűm. Nekem már nem fognak kelleni. - adott a két lánynak és nekem 1-1 gyűrűt, amiért segítettünk neki. Nem értek az ékszer készítéshez, de el kell ismernem, igen szép darab. Talán egyedi? Very Happy Vajon mit tud? Remélem nem ilyen szívatós hatása van, mint az italnak, bár nem hinném, hogy ez a Zerios most szívatni szeretne minket. Jól esett neki, hogy végig kitartottunk mellette, de nem értem, hogy érti azt, hogy többé nem találkozunk? Meg ki az isten az a Yoshiaga? Várjunk csak… Megvan! Övé az a bolt, ahol a burkokat árulják! Neki mi köze az egészhez? Talán ő kérte meg, hogy kapja el a főcsontit? O.o

_________________
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kokoro Kedd Aug. 04 2015, 18:54

Pislogás.
Minden eltűnt. Minden semmivé foszlott. A földre zuhanok. Kimerültem. Jackal aggódón lépked mellém. Mancsát a szoknyámra helyezi, mintha simogatna. Felé nyúlok, és két kezem közé fogom a pofiját. Közelebb húzom, egészen az ölembe. Összekucorodik, már tudja, mi következik. Már megszokta. Simogatom, lágyan, lassan. Lehunyja a szemeit, és nyugton marad.
Már tudok mozogni. Már nem akarnak táncolni a lábaim. Már uralkodik az eszem a kezeim felett. Körbenézek, hisz már képes vagyok rá. A világ sokkal szürkébb lett. Milyen furcsa. Milyen is volt az a... köd? Képtelen vagyok rá visszaemlékezni. Mintha valami visszahúzódott volna. Nagyon-nagyon mélyre.
A többiek is magukhoz térnek. Joey is. Ismét van haja. És szeme. Fellélegzek. Lehajtom a fejem és elmosolyodom egy kicsit. Hát mégsem. Hát mégsem én voltam a hibás. Nem néztem a szemébe, csak most, egy pillanatra. Én csak tudni akartam, hogy rendben van-e. De rendben van. Elpirulok.
Végül felkelek. Jack engedelmesen leugrik az ölemből. Talpra állok és leporolom magam. Meghajolok Zerios előtt. Nem nézek a szemébe. Az állára, az orrára, a homlokára csupán.
-Köszönöm... -suttogom. Alig jön ki hang a torkomon. Forgatom a gyűrűt, nézegetem. Szép...
Aztán felnézek. Olyan fura a hangja. Olyan a hangja, amitől összeszorul a szívem. Amitől aggódni kezdek. A fülét nézem, így oldalvást. És félek. Mitől van hirtelen ilyen... rossz érzésem?
-Miért...?
Alig van hangom. Nyelek egyet. Megismétlem. Hangosabban.
-Miért nem? Valami... baj van? Elrontottam valamit...?
Elharapom a szó végét is. Képtelen vagyok kimondani. Könny szökik a szemembe. Elrontottam! Biztos a szemébe néztem valamikor! És most ez a Yoshiaga meg fogja érte büntetni! Hogy engem büntessen vele...
Talán ő az egyik Nevelő....?
Én nem akarom, hogy bántsák Zeriost!

_________________
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Aug. 11 2015, 09:40

Úgy tűnt az utolsó csontváz is megsemmisült és hála a csapatunknak nem jutottak el a trónig. Mi győztünk. Ahogy Zerios a magasba emeli a kristályt úgy az italok hatása is kezd elmúlni és végre a tánc iránti késztetés is elmúlt. Minden visszatért a normális menetébe. Kokoro a földre rogy, el is indulok felé de az állatkája megelőz engem és úgy láttam nincs is szükség most, talán csak kifújja magát a történtek után. Én is ezt teszem és egy rövid ideig a térdeimre támaszkodva szusszanok egyet. Hiába, maga a harc nem tartott sokáig de a tánc jobban kiszívta az összes energiám mint bármi más. Amúgy is kellet egy kis idő még összeszedem a gondolataimat, egy darabig még kavarogtak a fejemben a különféle utasítások de már nem éreztem késztetést a kiadásukra. Nyilván ez még az ital mellékhatása lehetett. Amint sikerült összeszednem magam fölegyenesedtem és a kardom is visszacsúsztattam a hüvelyébe ami most jócskán nehezebb feladat volt a báli ruha miatt. Alig várom, hogy visszavegyem az igazi ruhám. Na de még én a kardommal szenvedek addig Zerios mester beszédet tart megköszöni a segítséget és… és…
- Ezt nem fogadhatom el. – Vágtam rá szinte azonnal. Mind a három gyűrűtől megszeretne válni. – Ezek a gyűrűk a te képességeid. Nemrég még ezt mondtad. Nem vehetjük csak úgy el tőled. - Rázom meg megerősítésként a fejem. – És különben is mi az, hogy már nem találkozunk, én még egy csomó mindent akarok tanulni tőled, e magad mondtad, hogy annyi mindent tudnál tanítani és én azt szeretném, hogy taníts!

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 17 2015, 14:59

// Utolsó kör, igazából csak annyit kell megírni, hogy lereagáljátok, majd elhagyjátok a helyszínt. További történet már nem lesz. Very Happy //

- Az anyag nem vész el, csupán átalakul. - intézi utolsó mondatát Yuukihoz, majd egy játékos szemüvege csillan meg a távoli sötétségből előbújva.


[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 687474703a2f2f6935382e74696e797069632e636f6d2f746134686e612e6a7067


Lassan odalépked a professzor kinézetű alak Zerioshoz, majd megszólal.
- Szóval ennyi volt.
Zerios átnyújtja a kristályt, amibe zárta a csontvázat, majd megszólal:
- Az életéért...
Az alak szomorúan válaszol:
- Kár, pedig jó tanítványom. Akár még Jezobnál is erősebbé válhatna.
Zerios felháborodva felel:
- Nem érdekel, te is jól tudod. Megölte a kedvesemet és akárhány teret is nyitottam, akármilyen messze mentem az időben nem tudtam megállítani... - folytatta volna, de az alak félbevág - A kedvesed ebben a térben nem halott. Ez az egyetlen tér ahol sikerült megmentened és ezt te is érzed szerintem. Nem véletlen nem zártad be.
Zerios a könnyezés határán jegyzi meg:
- Tényleg? - szemében öröm és megkönnyebbülés látszik.
- Már fel sem ismerne. Teljesen megváltozott. - teszi hozzá neutrálisan.
Zerios meglepődik, majd Yuukira és Kokorora néz. Vár egy fél percet, visszafordul és rákérdez:
- Hogyan?
A válasz hamar érkezett:
- Amikor próbáltad megmenteni. A kék gömböd mindig is a rizikóról szólt és minden halálakor aktiválódott.
Zerios felborzolja szemöldökét, mintha valamit nagyon nem értene.
- Azt hittem az Srentok képességének hatására villant fel. Amikor elnémított, mindig akkor kezdett világítani.
Az alak érzelemmentesen folytatja.
- Igen, de villanni csak Yeshna halálakor villant, nem? Tudom, ott voltam. Mindig... Végignéztem a távolból. - rövid szünetet tartott - Te is tudod, hogy nem törődhettem egy mob életével.
Zerios cinikusan teszi hozzá:
- Igen és törődni is csak akkor kezdtél, mikor megpillantottál Srentok belsejében és úgy döntöttél visszaengedsz az élők közé.
Az alak felétek nézett, jól végignézett mindenkin, majd miután megbizonyosul arról, hogy nem látott még titeket, visszafordul és folytatja a beszélgetést.
- Dei nem jöhetett volna létre veled együtt. Muszáj volt ketté szedjelek titeket.
Zerios egy ideig töprengett magában, néha egy-egy mosoly látszódott meg arcán. A szemüveges alak nézte, majd mikor Zerios feltekintett rá, sóhajtva szólalt meg.
- Tudod, hogy elhívásommal ezúttal végleges halálod is vállalod.
Zeros bólint, majd hangosan elkiáltja magát.
- Yeshnáért az életem, Yeshna bosszújáért mindenem!
Ordítása végén hirtelen eltűnik a professzor és egy másodperc töredéke alatt már a mob mögött áll. Karja könyökig átnyúl Zerios felsőtestén, kezében pedig a szíve dobban kettőt, majd pixeleire száll mindene. Ezután az alak a másik kristályt szintén szétroppantja és egy felismerhetetlen dalocskát dúdolgatva hagyja el egy teleportkristállyal a helyszínt.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kokoro Szer. Aug. 19 2015, 14:54

Másodpercek pörögnek. Másodpercek erőlködve haladnak előre. Szegény Yuuki. Jobban megszorítom ujjamon a gyűrűt. Elfogadhatom akkor vagy nem? Egyáltalán mi lehet ez? Tényleg Zerios képessége a gyűrű? Akkor visszaadom, nem gond nekem. Inkább ő maradjon meg, mint csak mi. Már venném is le, de már késő. Már tudom, hogy késő. Megjelent valaki más is. Ő lenne Yoshiaga?
Szavak röpködnek. Szavak jutnak a fülembe. Nem értem őket. Nem értem az összeset. Kedves? Az... az egy olyan ember, aki fontos a számára. Akkor nekem Atoru a kedvesem lenne? Erre majd rá fogok kérdezni. Majd valakinél...
Kérdőn nézek vissza Zeriosra. Mikor hátranéz. De aztán folytatják, és nem értem. Még mindig nem értem. Félredöntöm a fejem, de akkor sem értem jobban.
Megijedek, mikor Zerios felkiált. Hüppenés, és hátrébb lépek. Majd minden olyan gyorssá válik. Nem is látom. Az a Yoshiaga, megöli. Tudom, hogy megöli. Meg széttöri a kristályt is. Megdermedek, nem tudok mozdulni. Meg vagyok ijedve. Rémülve. Félek. Reszketek. Elsápadok. Rosszul vagyok.
Mire elmegy, más a földön vagyok. A lábam összecsuklott alattam. Még a helyet nézem, ahol Zerios állt. Majd végül sikerül megmozdulnom. Felnézek a többiekre.
-Mi volt... mi volt ez?
Jackal és Norm segít végül. Megtapogatják a térdem. Nagy nehezen sikerül végül felállnom. Forog velem a világ. Jack addig nem mozdul, amíg nem állok stabilan. Akkor vakkant egyet, sakálosan, és elugrál arra, amerről jöttünk, a város felé. Menjünk haza, biztos ezt mondja. Kifejezéstelenül nézek vissza rá.
-Menjünk...?
Döntöm félre a fejem. A többiek is talán szeretnének. Én nem tudom. Nekem fogalmam sincs. De ha ők mennek, akkor én is. Akkor kimondom a városunk nevét. És hazamegyek. Hazamegyek az Angyaltoronyba. A kis kerek szobácskámba. És holnap, holnap talán valaki majd elmagyarázza nekem... hogy mi történt.

_________________
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Aug. 21 2015, 11:32

Hirtelen megjelent egy Utonium Professzor szerű alak, csak nem volt kocka fejű, amiből ehelyett egy nagy szeg állt ki.
- Psszt, ez meg ki? - kérdeztem a lányokat, de Kokoro nem hallotta, miközben ment a beszélgetés Zerios és a „doki” között: úgy tűnik az utóbbi valakije megölte Zerios kedvesét, s Zerios még a tereket is nyitogatta azért, hogy megállítsa, de sehogy sem sikerült, úgyhogy most a gyilkos életéért cserében elkapta a „dokinak” a csontvázat. Azt hiszem, mert igazából rohadtul semmit sem értek a drogos-ginás pia után… Yeshna? Dei? Strentok? MI VAN?! A fickó vévig nézett minket, majd hirtelen eltűnt, s megjelent Zerios mögött. Ééééés jött a horror, mert kitépte szabályosan a szívét!
- A mocskos rohadt életbe! - kiáltottam hirtelenjében, annyira nem vártam ezt a fordulatot, s Zerios pedig pixelekre robbant, akárcsak a szíve. S ugyan ez a sors vár a kristályra is, amiben a csontváz lapul.
- Hé haver, mi folyik itt?! - kaptam volna el a csávót, de az már régen elteleportált. Én meg ott maradtam a lányokkal, s néztem csak, mint hal a szatyorban, hogy most mi a lóf**z történt itten meg?
- Hááát… ha nincsen más, akkor menjünk lányok. Majd másnem valamikor kinyomozzuk, mi volt ez, oké? - mi mást tegyek most? Nem tudom, hova ment a csávó, de esküszöm, mintha ismerős lett volna nekem… egy boltban láttam valahol? Bolt?
- Megvan! - kaptam észbe – Tudom, ki ez! Az a pasas, aki a Pánik burkokat árulja! - de jó, hogy ilyenkor működik az arcmemóriám! Very Happy Az a kár, hogy nem mindig működik rendesen, rosseb egye meg. >.> Ha a lányok mennek, akkor én is elteleportálok a legközelebbi városba, ami eszembe jutott
.

_________________
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Aug. 25 2015, 16:13

Az anyag nem vész el csupán átalakul? Nem igazán értem mit akar ezzel mondani Zerios mester, vagy arra, céloz, hogy már nincs szüksége a képességéhez a gyűrűkre? Mielőtt ezt megkérdezhettem volna egy újabb férfi jelenik meg.
- Yoshiaga ha jól értettem. Ő készíti el a pánik burkokat. – Felelek Joeyn-nak. Persze én is csak onnan tudom ezt, hogy nemrég még mag Zerios mester mesélte nekem. Ezután mást nem is tehettem mint hallgattam a két férfi beszélgetését. Csak a felét értettem a történetnek de úgy hiszem minden csak azért történt, hogy a mester megmentse a szerelmét és ezek szerint sikerült is neki. A többi részét a beszélgetésnek nem értetem, de úgy tűnt ős se nagyon hisz mikor felénk pillantott kicsit olyan érzésem volt, mint ha tőlünk várna magyarázatot de szerintem mi még kevésbé értettük az egészet.
Aztán az idegen férfi utolsó mondatára felkapom a fejem és szinte rögtön előre is lépek egy lépést.
- Mi? Mit vál… - Be se tudtam fejezni a kérdésem, Zerios mester hangosan felordít és mire kettőt pislanthatnék a mester szíve már Yoshiaga kezében dobog majd lélekrészecskékre robban.
-- Csak döbbenten néztem az eseményeket, hirtelen annyira leblokkoltam, hogy nem is tudtam mit csináljak mire észbe kaptam azonban a gyilkos már el is tűnt. – Megállj! – Ordítok utána de teljesen felesleges. Lassú voltam és ez miatt Zerios…
- Kokoro kérdésére csak megráztam a fejem. Fogalmam sem volt mi ez az egész. Egy utolsó pillantást vetettem a gyűrűre.
- Yeshna… - Suttogtam magamban a nevet, hogy könnyebben az agyamba zárjam. – Igen, menjünk. Itt már nem tehetünk semmit. – Helyeselek lehangolva és elteszem a gyűrűt. Át kell gondolnom az itt látottakat.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 25 2015, 23:45

A küldetést sikeresen teljesítettétek, így lezárom.

Jutalom:
Kanami részvételi díj: 30 exp 40 arany
Yuki részvételi díj: 10 exp 20 arany

Kokoro, Joey, Yuuki jutalma: 115 exp
(55 exp megírt körök + 30 exp szintbónusz + 20 exp jutalom -130 arany egyedi tárgyjutalom)

És ne feledkezzünk meg a gyűrűkről se:
Kokoro: {T4} Zerios Gyűrűje #2 (+10 speciális képesség, a gyűrű egy Pánik Kristályként funkcionál amíg fel van szerelve)
"Az újjáélesztés gyűrűje."
Yuuki: {T4} Zerios Gyűrűje #3 (+10 speciális képesség, harconként egyszer a használó életét, páncélját és cselekvéspontjait két körrel azelőtti státuszukra állíthatja vissza)
"Az időmanipuláció gyűrűje."
Joey: {T4} Zerios Gyűrűje #4 (+10 speciális képesség, harconként egyszer a használó új tér nyitásával másodszorra lopakodhat)
"A térmanipuláció gyűrűje."

Céhjutalom:

Angelic Voice: +0 arany, +14 exp Mirika, +14 exp Ayani, +15 exp Atoru, +15 exp Kokoro

Justice League: +0 arany, +1 exp Hayashi Yuichi, +9 exp Hinari, +9 exp Szophie, +9 exp RenAi, +10 exp Yuuki, +10 exp Ozirisz, +10 exp Nio

Unity: +0 arany, +11 exp Chancery, +11 exp Joey, +12 exp Desdemona, +12 exp Jay, +12 exp Shakan

Jártasságok:

Yuuki: Potion/Méregfőzés (T1): Gyenge Frissítő Potion Recept, Vörös Bika Potion Recept
Növénylátás (T1): 1 -> 21, 5 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 4 Barna Gomba 5 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang

Kokoro: Páncélkészítés (T1): Használt Cipő Recept, Trükkmester Gyűrűje Recept
Érclátás (T1): 76 -> 96, 6 Bronzérc 4 Munkálatlan Bőr 2 Sida Kő 5 Halvány Rubin 3 Vasérc

Joey Chrome: Érclátás (T2): 120 -> 140, 6 Fémkő 5 Vastag Bőr 2 Drágakő 5 Tömény Rubin 2 Acél
Növénylátás (T2): 120 -> 140, 1 Fagylevél 3 Vastag Tövisgyökér 3 Faeno Ág 3 Vörös Gomba 3 Nihil Levél 4 Óriás Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Élőholtak Bálja - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Élőholtak Bálja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.