Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastély

+8
Hayashi Yuichi
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Hinari
Akae
Rey
RenAi
Kayaba Akihiko
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Júl. 13 2017, 20:44

Nos, ha nem kívánnak közelebb jönni, nem fogom erőltetni. Talán inkább mi megyünk majd közelebb. Vagy mégse :] Meglehetősen mókás helyzetbe került a két lány, Liese ölelt, Seishin zavarba jött tőle, én meg nem én lettem volna, ha nem kommentálom az egészet a magam sajátos módján. Chakna meg... nos, ő nyomban tudtomra adta, hogy nem tűri meg a szemtelenséget, és aljas merényletet követett el ellenem. Pöckölésének ereje olyan mértékű volt, hogy nyomban hanyatt vágódtam tőle :] Ám közelebb húzódnia csúnya hiba volt... könnyedén elkaptam a derekát, lebirkóztam a pokrócra és szemérmetlenül adtam neki egy csókot.
- Csak két hibát követtél el :] - vágtam vissza, de ekkor a szöszi kirohanása kibillentett, és nagy szemekkel néztem a hevesen bocsánatot kérő lányra. Úgy tűnik, a szélsőséges érzelmek embere volt.
- Nem hinném, hogy haragszik rád :] - jegyeztem meg, bár ki tudja, hogy hallotta-e ebben az állapotban. A tekintetem visszatévedt Chakna szépséges szemeire, kíváncsian figyelve, hogy vajon ő mit szól a jelenethez. Igazándiból azt sem tudom, hogy észrevették-e, mit csinálunk itt mi ketten.
- Baj, ha én nem kérnék ilyen lelkesen bocsánatot tőled hasonló helyzetben? :] - vigyorodtam el - Sajnos nem is úgy válaszolnál rá, ahogy Seishin-chan - tettem hozzá tettetett csalódottsággal. Igen, minden vágyam, hogy a lány macskaformában kuporodjon az ölembe :] Kár, hogy valószínűleg csak én hallottam, mint mondott a kalózcica, egészen érdekese alakult a kis... társalgásuk. Gonosz dolog hallgatózni, de megéri :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Chakna Csüt. Júl. 13 2017, 22:13

Jelzés értékű, hogy Sei nem kér belőle, hogy közelebb menjünk. Én nem bánom… Így nem furdal a lelkiismeretem amiatt, hogy beleavatkozom az alakuló kapcsolatukba (?) Mármint... furdalna, de csak annyira, hogy Tachi társasága feledtetni tudja velem. 
A pimaszságon keresztül szerettem volna jelezni valamit a fiúnak, de nem igazán tudom megállapítani, hogy vette-e a lapot... Sokminden történt az első találkozásunk óta, aminek vannak külső jelei is... Többek között a céhjelzés a fejem fölött, és az, hogy Sei ilyen közel van hozzám. Nyiltan nem mondanám ki, de szerettem volna tudtára adni, hogy a fal, amit akkor körém állított a múlt... Leomlott.
Hogy ez jelent-e kettőnkre nézve bármit... azt nem tudom.
Elkapom ugyan hugicám segélykérő pillantását, de nem igazán van időm segíteni, mert a heccelődésemnek komoly következményei akadnak. Rövid úton a kendőn találom magam, és Tachi meg is csókol… Az említett két hiba közül az egyik azt hiszem ki lett javítva. Talán még azt is mondhatni, hogy hiányzott a csókja... Mosolyogós szemmel viszonzom is.
Már nyitnám a szám, hogy válaszoljak, de engem is kizökkent Liese bocsánatkérése. Tachi megelőz, úgyhogy én már csak helyeslően bólogatok a szavaira. Még így, félszemmel nézve is láttam, hogy a húgom nem haragszik, csak meglepődött, mert hirtelen érte a dolog. Látszik, hogy nem igazán ismerik még egymást…De azt hiszem, elolvadok annyira cukik… Na jó, azért nem, mindenesetre tényleg elpárolog belőlem a helyzet miatti enyhe feszültség. Sei megint átváltozott cicává… Belemerülök a lányok figyelésébe, úgyhogy Tachi szavai némi fáziskéséssel jutnak el a tudatomig.
- Még meg is köszönném, ha te nem viselkednél úgy, mint egy kamaszlány - mosolyodom el - Nem illene hozzád… bár… - gondolkodom el látványosan. - Egyébként igazad van, sajnos én nem tudnék cicává változni. - közlöm szélesen mosolyogva. Beleértheti akár azt, hogy egyébként akarnék, akár azt, hogy nem cica lenni…  Az mindenesetre biztos, hogy nem illene hozzám.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Júl. 15 2017, 08:37

Nagyon zavarban voltam akkor és ott, nem tudtam mi fog történni... Legnagyobb szerencsémre nem vétkeztem túl nagyot, ez nagyon megnyugtató volt....

És az egészben az volt a legjobb, hogy Seishin megint cicává változott, nagyon szeretem a cicákat, nyuszikat, mókusokat, mindent ami pici és aranyos és cuki és lehet fogdosni az ölemben. Megfogtam a cicust és egy nózipuszit adtam neki rákvörösen, nem mindig tudom mit kell tennem, de azért igyekszem... Tachi szavaira felpillantok rá és őszinte mosollyal jelzem, hogy igen szerintem sem haragszik.
Bár ezt honnan tudhatnám, lányokkal sosem voltam ilyen helyzetben, ezt a pasiknak kell tudni, hogy mi az ábra.....

Nagyon kellemetlen volt a szituáció nekem, és tényleg túlreagáltam.... megint... ez volt a legszörnyűbb az egészben, de legalább most minden rendben volt.....

Ilyenkor a fejemben mintha ezer meg ezer ember jajveszékelése hangozna fel egyszerre, de legfőbbképp édesanyám fenyítő kezét látom, ami bár sosem ért hozzám úgy vagy ilyesmi, de szavai mindig bennem maradnak....
~Mindig jó kislány leszek és igyekszem nem szégyent hozni rátok~Ez oly sokszor hangzott el, hogy végül megragadt és elzártam magamban sokmindent, ez az ami miatt Seishint nem merem most csak nagyon óvatosan szinte már remegő kézzel simogatni, és nagyon vigyázok vele mit mondok az esetek nagy részében....
-Chaknáék is jól elvannak-halkan susogtam a cicának az ölemben nem akartam őket megzavarni, és egyébként is el voltam foglalva a cukorfalattal az ölemben, neki adtam mindenem akkor ott hátradőltem a fűben és úgy simogattam a fejecskéjét és a hátát
-Seishin tudod nagyon szép vagy így cica formában, de az igazi valód mégszebb!- mondtam neki halkan de határozottan.
És tényleg így gondolom, bár szeretem az állatokat és Sei cicát is, most úgy éreztem az igazival szeretnék együtt lenni, és nagyon nagyon jó lett volna átölelni őt, de most vigyázva és figyelve hova teszem a kezem!

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Seishin Pént. Júl. 21 2017, 19:47

Furcsa volt, ahogy Liese simizett, nem az érintése volt a furcsa, ha nem az ahogyan végig simított rajtam. A jelenlegi állapotom miatt volt fura, mert úgy éreztem sok helyen ér hozzám egyszere.
Nem értem miért kicsit olyan mintha még sem a testem simogatná. Mintha én egy szellem lennék, és mikor hozzám ér ujjai lelkem húrjait pendítik meg. Csak a fejem érinti, de egy fura jól eső bizsergés villám ként szalad végig a gerincemen. A mellkasom pedig össze szorul. Mikor épp nem érint, epekedve vágyom az újabb adagot.
- Igen....
Suttogom halkan elhaló hangon, mert a közelsége valósággal sokkol. Nem említi nővérem is a közelben van nem is tudnám. Mert vannak olyan pillanatok, amikor mintha minden meg szűnne létezni ebben a romlott virtuális világban. A sötétségben csak egy fénysugár lenne.
- Mond Liese te elfogadsz, olyannak amilyen vagyok? Még akkor is elfogadnál és... és..-Kissé félre nézek, és ha most rendes formában lennék, biztosan elpirulnék.- szeretnél ha tudnád, nem vagyok olyan jó mint aminek hiszel?
A kérdésem fontos volt, bár biztos nem igen tudja mire vélni. A gyűrűm leveszem és el teszem. Az eredmény sem marad el, egészen közel kerülök Liesehez szinte érezheti pixeljeim melegét. Szinte csak centikre vagyunk egymástól, és nini, az ott nem egy szikra volt? Remélem nem fog megrázni, hogy aztán minden hajam égnek állítsa.
Amikor ki mondja a szavakat, azokat a dicsérő szavakat, nem birok magammal és magamhoz húzom, szorosan ölelhessem.


_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Aug. 01 2017, 13:15

Voltaképpen kezdtem egyre inkább úgy érezni, hogy ennek a négyes pikniknek befellegzett. A pikniknek önmagában nem, azonban jelenleg egyre nehezebben tudtam arra gondolni, hogy majd körbeüljük ezt a plédet, ismerkedünk és beszélgetünk, esetleg mókázunk. Nem tartottam valószínűnek, hogy a két lány el kívánna szakadni egymástól, és ha őszinte szeretnék lenni, akkor én is egyre inkább afelé húzódtam, hogy minden figyelmem Chaknának szentelhessem. Csak néhány szót váltottunk, de a játékos csipkelődése abban a visszafogott, elegáns modorával újra elvarázsolt. Ismét éreztem azokat a szikrákat, amiket azon a bizonyos napon, és ahogy egyre inkább magához vonzott az elbűvölő viselkedése, úgy múltak el a félelmeim, melyek azon az estén mardostak. Kissé butának éreztem magam emiatt, pedig jogosak voltak azok a félelmek, hiszen annyiszor tapasztaltam már, hogy valóra váltak. De mégis, szerettem volna bízni, és csalódni, hogy egyszer nem történik meg, amitől annyira tartok. Nem tudtam mitévő legyek, azt hiszem még mindig nem álltam készen arra, hogy valakiben újra elhelyezzem a bizalmamat.
- Én tudnék :] Sőt, talán az is megoldható, hogy cicává változtassalak... de ha lenne ilyen hatalmam feletted, akkor azt hiszem nem cicalány lenne belőled :] - vigyorodtam el a szokásosnak mondható szemtelenségemmel, de mégis volt ebben a vigyorban valami oda nem illő, egy boldog mosoly halvány lenyomata. Valahol itt éreztem meg azt, hogy a társaság hátráltat, hiszen ha kettesben maradnánk, akkor messze nem lennék ilyen visszafogott jófiú, ám így, hogy mellettünk viháncoltak, mégsem tehettem meg akármit.
- Tényleg, jól látom, hogy elrabolták a szabadságod? - intettem a fejemmel kissé (nekem) balra, abba az irányba, ahol az életcsík, és felette a céhlogó is látszik. Legutóbb még nem volt ott a Vigo jele. Egy jel, amit jól ismertem, hiszen számos ismerősöm lakott abban a céhben. Jók is, rosszak is, egy részük pedig már nincs is...
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Chakna Kedd Aug. 01 2017, 15:26

Igyekszem egyszerre figyelni mindenre… De most valahogy nem igazán megy… Sei és Liese ha jól látom egymáson kívül minden mást elfelejtettek... És ha őszinte akarok lenni, nekem is nehezemre esik nem megfeledkezni róluk… Most mégjobban élvezem Tachi társaságát, mint amikor először találkoztunk… Felszabadultabb tudok leni.
Megint szemtelekedik, de… Most az a pimasz vigyora valahogy más… Boldogabb… Ettől pedig az én mosolyom is kifényesedik… Csak tudnám mit kellene ahhoz csinálnom, hogy ne csak a pimasz vigyor mögött látszódjon halványan valami boldogság… Na meg hogy ennél gyakrabban…
A gondolatra, hogy cicává változik majdnem elnevetem magam. Vicces lenne ezt a sok szemtelenséget egy aranyos macskától hallani…
- Hanem? - kérdezek vissza mosolyogva- mi lennék, ha át tudnál változtatni? - most semmi pimasz, vagy kihívó nincs sem a hangomban, sem az arckifejezésemben. Egyszerűen érdeklődés érezhető rajtam. Nem az a fajta kíváncsiság, ami miatt akkor vele töltöttem a napot… Most nem a kirakós darabkáit keresem, és nem is vagyok olyan óvatos.
Követem az irányt amerre int a fejébe, és hamar összeáll, hogy a céhre gondol.
- Így fogod fel a céhet? - kérdezek vissza, aztán válaszolok rendesen is- Sokminden történ mióta találkoztunk - mosolygok - Én úgy fogalmaznék, otthont találtam - kimondtam én ezt már hangosan ezelőtt? Nem mintha titok lenne… Nagyon halványan érezhető  a boldogság mellett a szomorúság is rajtam, ahogy erről beszélek.
Megint rápillantok Seire és Liesere… Nem igazán jó ez így… Közösen is vagyunk, meg nem is…  Ha viszont most odamennék, őket biztosan megzavarnám, és nagyon nagyon nem akarom a kettőnk közötti hangulatot sem megtörni… Úgyhogy egyelőre hagyom, hogy maguktól alakuljanak az események

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1322
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Aug. 19 2017, 20:49

Ez a lány nagyon furán reagált, néha úgy éreztem, mintha mintha nem is rendes ember lenne... Bár nem ismerem őt annyira ez igaz, és először látom őt, mégis úgy érzem egy a dallamunk, egy a lelkünk hullámhossza. Mint régen egy másik kedves barátnőmmel, de ez mégis valahogy más, és nem tudom miben.
Sokkoló kérdést tesz fel nekem, amit nem tudok hova tenni, így csak kikerekedett szemmel nézek rá
-Mire-mire gondolsz, hogy nem vagy olyan jó?-nem értettem a dolgot és nem is tudom mire gondolhatott.
Vagy esetleg amikor Tachi indikátora és ő ránézett? ugye nem arra gondol, hogy sokakkal végzett csak azért mert?!
Nem tudom mit tennék, ha végül kiderülne, hogy mégis így van, mert nekem sem múlott sokon, hogy elpirisodjon az a kis izé odafent, és ő nem is tudja...
Mondjuk lehet nem is baj, végülis azóta is bánom nem én tettem meg előbb velük, minthogy....
Itt ráztam meg a fejemet és űztem el a rossz gondolatokat.
-Seishin nem tudom mit tehettél, de amíg nem előttem vagy velem... addig nem hiszem érdekelne nagyon...
Mondtam bátortalanul, azon filózva mit titkolhat el, vajon köze van a fura reakcióihoz, vagy ahhoz csak a szemének van köze?
Nem tudom miért, de belül zavarni kezdett, eddig sosem gondolkodtam el ezen én vajon milyennek látszom kívülről, milyen lehetek idebent, mit gondolnak rólam. Egyszer úgyis lesz valaki aki tükröt tesz elém és megmutatja az igazságot nekem.... Remélem.

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.