Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Örök Erdő

+2
Mirika
Cardinal
6 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2015, 15:14

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Örök Erdő - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Csüt. Ápr. 02 2015, 21:51

Hiába mutatott példát Hinari, úgy tűnik Mirikának a képességhasználat ennek ellenére sem akar összejönni. No

Képességhasználat sikertelen.
Éjimajom #3 50 sebzést szenved el.
Hinari 9 sebzést szenved el.
Szophie 16 sebzést szenved el.
Hinari visszakap 7 hp-t mert előző körben elfelejtettem, hogy az egyik majmocska kevesebbet sebez facepalm Elvileg most már korrigálva vannak a dolgok, ha mégsem akkor korbácsoljatok meg. q_q

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 Xngebn
Örök Erdő - Page 2 2m28i2d
Örök Erdő - Page 2 34hxw5y

Mirika: 150 HP 20 P / pihi: 3/4
Hinari: 205 HP --- P / pihi: 2/5
Szophie: 170 HP 23 P / pihi: 2/4

Hinari következik, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Csüt. Ápr. 02 2015, 22:36


Eléggé megszenvedtünk ezekkel a mobokkal, sokan is voltak, gyorsak is voltak, és valahogy nem akartak egyetlen ütéstől elpixeleződni. Mondjuk nem véletlen tervezték nagyobb szintűeknek ezt a kazamatát, így valahol azért érthető volt a majmok statja, ám még több hullám előttünk állt, tartogatnunk kellett az energiánkat. Meg az életpontjainkat is.
- Jól telt… nagyonis – jöttem zavarba a hirtelen váltástól, de a kezdeti pír széles mosolyba csapott át nem egészen fél pillanat alatt – És nektek? Bár ahogy látom, igen – kérdeztem vissza, hasonló hangnemben, és csak később jutott eszembe Szophie, és jöttem rá, hogy fogalmam sincs, hogy ő most akkor hogy is van ezzel. Lehet nem kellene előtte ilyesmiről beszélni… Inkább a mobok felé fordultam. Miri figyelmeztetésére csupán bólintottam: rá akkor a következő körben nem számíthatunk, de azt hiszem ez nem lesz baj. Még mindkettőnknek bőven volt élete, egyelőre nem kellett váltás. Igaz nem értettem, Miri miért nem Szophie majmaiból választott, ésszerűbb lett volna megosztani a sebződést. De ha már így álltunk, igyekeztem elpixelezni a sebzett egyedet.


Támadom a hármast én is.
Dragon of Elements lehűlés: 1/3

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2015, 22:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Szomb. Ápr. 04 2015, 20:53

Mintha megállt volna egy pillanatra az idő Éjimajom #3-mas körül. Minden másodperc órává nőtte ki magát, és szemébe könnyek gyűltek miközben a penge keresztülhasította a picinyke mellkasát, hangos visítás közepette vesztette életét. A többi társa, természetesen végignézte az egész jelenetet, ahogyan egy újabb barátjuk esett áldozatul a kalandoroknak. Rest in peace Éjimajom #3-mas. Emléked szívünkben örökké él. (vagy legalábbis a túlélőkben/szemtanúkban biztosan Rolling Eyes)

Támadás sikeres.
Éjimajom #3 meghal.
Hinari 1 sebzést szenved el.
Szophie 16 sebzést szenved el.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 2m28i2d
Örök Erdő - Page 2 34hxw5y

Mirika: 150 HP 20 P / pihi: 3/4
Hinari: 204 HP --- P / pihi: 3/5
Szophie: 170 HP 7 P / pihi: 2/4

Szophie következik, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.

.:
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Szophie Szomb. Ápr. 04 2015, 21:40

Nem igazán voltam ott fejben, gondolataim lefoglaltak, mintha csak egy idegen személy költözött volna bele a fejembe, és mondaná a magáét folyamatosan, kikapcsolhatatlanul, hogy véletlenül se tudjak a külvilágra koncentrálni. És csak akkor, arra az időre fogta be, ameddig támadtam. De jó volt ez így, azt hiszem. Nem volt semmilyen téma, amelybe belefolyhattam volna, és semmiképp nem akartam elrontani a csevegésüket a jelenlétemmel.
Nem tűrtem túl lelkesen, ahogy a majmok rám ugrottak, és a hajamba kapaszkodtak, gubancolódtak. A belső hangom a fejemben egyszerre kiáltott velem. Még azt a kevés, rövidke hajamat is összeborzolták, összegubancolták. Az egyik még a nyakamba is telepedett, én pedig megpróbáltam lelökni. Mikor végre sikerült, rárontottam, és ostorommal egyszerűen megpróbáltam körbetekerni a nyakát. Megfojtalak! Twisted Evil De nagyon kapálózott, és meg is karmolt, így végül egyensúlyom megingott, és engedtem a szorításon egy pillanatra. Ez éppen elég volt ahhoz, hogy elszökjön karmaim közül. Utána csaptam, és Vezér is rávetette magát most, hogy látta, ő az elsődleges közös célpontunk.
Csak miután mindezzel megvoltunk, és a hajamat próbáltam ujjammal kifésülni, lettem figyelmes arra, hogy egy rágó gabalyodott a hajamba. A majom rakta volna bele? O.O Te jó ég, ezzel mit kezdjek? Hogy szedjem ki? Itt marad? ><"
Nem volt mit tenni, lenyitottam a menümet, elővettem egy kést, és igazítottam a frizurámon. Már úgyis teljesen mindegy a hajamnak.. Aztán persze pár gombnyomás volt az egészet visszaállítani. A rendszer még szépen meg is fésült. Pedig azokat a csomókat a valóságban szenvedés lett volna eltávolítani..

/Éjmajom 4 támadva, első kocka Szo, második Vez./

_________________
Örök Erdő - Page 2 0510Örök Erdő - Page 2 1110Örök Erdő - Page 2 0310
Örök Erdő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 04 2015, 21:40

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Hétf. Ápr. 13 2015, 18:40

Ezek a neveletlen majmok, imádnak "rágót" ragasztani a lányok hajába. Szerencsére senki sem látta pontosan mi is volt az a dolog amit Szophie eltávolított a hajából, és talán szerencsések is lehetünk, hogy pixelekké változott mielőtt még valaki túlságosan is kíváncsi lett volna. No

Szophie és Vezér támadása sikeres.
Éjimajom #4 81 sebzést szenved el.
Szophie 16 sebzést szenved el.
Hinari 1 sebzést szenved el.


Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 N6xd7o
Örök Erdő - Page 2 34hxw5y

Mirika: 150 HP 20 P / pihi: 3/4
Hinari: 203 HP --- P / pihi: 3/5
Szophie: 161 HP 0 P / pihi: 3/4

Mirika következik pihen(?)
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 18 2015, 14:31

Hina-chan zavarba jött! \o/ Sokatmondó vigyor ült ki az arcomra.
- Nihihi, kötelező a részletes beszámoló, cserébe tőlem is hallhatsz olyat hentai - köteleztem a szöszkét a következő közös programra. És nyilván Szophie-chant is elrángatom magammal, mert hármasban még jobb buli lesz kidumálni a pasikat. Persze csak azután, hogy kimásztunk ebből a setét labirintusból, ami úgy tűnt, hogy nagyon szívesen cseszett ki velem, mert már megint nem jött be az, amit akartam. Ezek a kismajmok kezdtek egyre jobban idegesíteni >.> Na még egyszer! Nekilendültem... volna, de az első lépés után megbicsaklott a bokám. Fene ebbe a talajba és a sötétbe, belerúgtam egy kiálló gyökérbe Sad Fájni nem fájt, de zsibbadt elég rendesen...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Vas. Ápr. 19 2015, 18:59

Amíg ti pihentek addig a dühös majmocskák újból támadásba lendülnek. Rúgnak, harapnak, karmolnak, minden amit egy gonosz villogószemű majom tehet.

Mirika kipihente magát.
Szophie 16 sebzést szenved el.
Hinari 1 sebzést szenved el.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 N6xd7o
Örök Erdő - Page 2 34hxw5y

Mirika: 150 HP 20 P / pihi: 1/4
Hinari: 202 HP --- P / pihi: 4/5
Szophie: 145 HP --- P / pihi: 3/4

Hinari következik, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 19 2015, 21:14


- Pe…rsze – válaszoltam Mirinek, s bár nem indult éppen határozottan, de a végére már én is tudtam felhőtlenül mosolyogni, mindazon, ami történt, meg persze ami ezután történni fog. Egyszerre vártam is ezt a találkát meg nem is; nem tudtam, hogyan s mit is mondhatnék és mindemellett tisztában voltam vele, hogy a lány töviről hegyire ki fog kérdezni. Mindenről. Az enyhe pír a gondolattal együtt jött vissza, így én inkább zavartan fordultam el, heves érdeklődést tanusítva Szophie helybeni fodrászata iránt, mellyel az egészet leplezni akartam. Nem mintha Miri elől lehetett volna.
- Deeee te fogod kezdeni – fordultam még vissza, csak fél szemmel, de annál érdeklődőbben pillantva rá, s egy mosoly után inkább a Katanát emeltem, hogy megszabadítsam céhtársamat az egyik majomtól.



Támadás négyeskére. Két 1-es után csak nem lesz mára egy harmadik is. Suspect Ahmm a pihikörök Miri mesélőije előtt jók voltak, most viszont ő 0/4-en van, én pedig 3/5-ön. (Mostani reagom után leszek 4/5-ön.)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 19 2015, 21:14

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Hétf. Ápr. 20 2015, 17:35

Egy újabb támadás, egy újabb gyászolás. A lányok csak úgy szedik az áldozataikat. Senki sincs biztonságban. Vajon ki lesz a következő? No

Hiba korrigálva.//még egy hiba korrigálva el lett felejtve a két mobos dupla támadás így Szo vesztett további 32 hp-t és Hina még 2 hp-t. Elnézést Embarassed//
Támadás sikeres.
Éjimajom #4 meghal.
Szophie 16 sebzést szenved el.
Hinari 2 sebzést szenved el.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 34hxw5y

Mirika: 150 HP 20 P / pihi: 0/4
Hinari: 198 HP --- P / pihi: 4/5
Szophie: 99 HP --- P / pihi: 3/4

Szophie következik, pihen.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Szophie Hétf. Ápr. 20 2015, 20:12

És a hajas mizéria, és a majom megcsapkodása kifárasztott végül engem is. Kapkodva vettem a levegőt, és éreztem, ahogy szívverésem a fizikai igénybevételtől felgyorsult. De legalább nem tűntem ki. Ahogy Hinari felé pillantottam, az ő arca is pirosnak tűnt. Biztosan ő is fárad már. Eddig még nem is pihent. Igazából eddig csak Mirika állt meg egy kis ideig, hogy kifújja magát gyorsan.
Most én voltam az, aki megpihent, karomat magam előtt összefonva, miközben akaratlan is tűrnöm kellett a majmok gyalázatos támadásait. De legalább a hajhúzogatós majom elpixeleződött végre. És fogalmam sincs, honnan szedte azt a bizonyos rágót, vagy hogy egyáltalán biztosan az volt-e, de még egyszer ilyet nem akarok meglátni a hajamban.
Nem annyira kedveltem ezt a kazamatát. Előbb a pókok, most meg rágós - maradjunk csak annál, hogy az rágó volt - majmok. Valami normális nem jöhetne esetleg a móka kedvéért? De legalább úgy tűnt, a lányok élvezik. Én pedig, ha nem is figyeltem igazán rájuk, azért valahol mélyen örültem, hogy körülöttem vannak. És büszke voltam magamra, amiért képes voltam elhívni őket. Ez azért egy nagy lépés tőlem.

/pihi/

_________________
Örök Erdő - Page 2 0510Örök Erdő - Page 2 1110Örök Erdő - Page 2 0310
Örök Erdő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Vas. Ápr. 26 2015, 21:50

vampire

Szophie 8 sebzést szenved el.
Hinari 1 sebzést szenved el.
Szophie kipihente magát.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 34hxw5y

Mirika: 150 HP 20 P / pihi: 0/4
Hinari: 197 HP --- P / pihi: 4/5
Szophie: 91 HP --- P / pihi: 4/4

Mirika következik, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Pént. Május 01 2015, 17:53

Szophienak 105 HP-ja van

Nevettem egyet Hina-chan menekülésén. Jajj, annyira cuki volt, amikor ilyen kis szemérmes volt, biztos ezt csípi benne Lexi-chan is :3 Amúgy én tökre úgy gondolnám a srácot ismerve, hogy nem az ilyen visszafogott csajok jönnek be neki elsősorban, elvégre ő is olyan nagyszájú, legalábbis amíg nem jön zavarba. Azt hiszem ott egy közös pont Razz
- Oké, de ezzel ne hidd azt, hogy megúszod Razz Csak odázod az elkerülhetetlent :3 - kuncogtam, majd Szo-chan felé néztem. Olyan kis csendben volt.
- És nálad mizújs pasik terén, hm? :3 - kérdeztem is rá rögtön, majd kinéztem magamnak a sértetlen majmot, és megpróbáltam legalább egyszer eltalálni.
- Switch Szophie! - mondtam még melléje, mert hát ő már kezdett vacakul állni, nem kéne nagyon elfogyasztani az életét.

// Képipróba a 18-as bónuszsebzésre, aztán támadás az ötösre
Kérdés: miért dobálok én specre, ha nem is kell? x3 Mostantól ha ötöst vagy hatost dobok, megkapom a 18-as bónuszt, punktum Razz //


A hozzászólást Mirika összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 01 2015, 17:55-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 01 2015, 17:53

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Örök Erdő - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Hétf. Május 04 2015, 16:24

Mirika orvul megtámadja Szophie egyik hűséges rajongóját. Viszont mint kiderült nem éppen a hűséges fajta, hiszen ahelyett, hogy kitartana a lány mellett máris az árnyharcossal szemezget. Oh nem csak szemezget..


Szophie Hp-ja is korrigálva
Hinari 1 sebzést szenved el
Switch sikeres
Mirika 8 sebzést szenved el.
Éjimajom #5 50 sebzést szenved el.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 Abe6225afe6d38ad836c2a335c38c209_bcffbfc992d93db6727a8d5265cd20cd5c7dc1ae


Mirika: 150 HP 12 P / pihi: 1/4
Hinari: 196 HP --- P / pihi: 5/5
Szophie: 105 HP --- P / pihi: 4/4

Hinari következik, pihen.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 04 2015, 17:07


Zavartan pillantottam félre, hallva a nevetést, majd visszanéztem a lányra, és játékosan kinyújtottam rá a nyelvem. Egyébként is, ő se mesélt még szinte semmit: nagyjából annyit tudtam, amit láttam köztük a bossok előtt, szóval ő is tartozott ám! Végül inkább fáradt mosolyra váltottam, s amíg Miri a majommal volt elfoglalva, nekidőltem egy közeli fának, csöndesen pihegve. Ugyan aggódtam kicsit, amikor Szophiet kérdezte, de reménykedtem benne, hogy szavai nem fogják rosszul érinteni a lányt… de bennem volt azért egy kis csodálat is. Én nem mertem volna rákérdezni. Tartottam kicsit a választól, látva céhtársam hangulatát… s úgy tűnt, tanulnom kell még a barátnő szerepet is. Miri sokkal inkább az volt most, mint én…

Pihi

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Csüt. Május 07 2015, 18:30

A majmocskák most sem restek támadni. Az egyikük a pihenő kardforgatóra veti magát, aki talán már nagyon unja az állatka társaságát. A másik pedig kitartóan küzd az árnyharcos lány kegyeiért. Szegény Szophie-nak és Vezérnek nem maradt más választása mint, lépni az ügy érdekében...  Rolling Eyes

Hinari pihent.
Hinari 1 sebzést szenved el
Mirika 8 sebzést szenved el.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr
Örök Erdő - Page 2 Abe6225afe6d38ad836c2a335c38c209_bcffbfc992d93db6727a8d5265cd20cd5c7dc1ae


Mirika: 150 HP 4 P / pihi: 1/4
Hinari: 195 HP --- P / pihi: 0/5
Szophie: 105 HP --- P / pihi: 0/4

Szophie következik, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 07 2015, 21:23

Legalább végre nem engem piszkáltak ezek a kis mocsok majmok. Pedig az apukájuk, az a boss bácsi - biztosan csak az apukájuk lehetett - aranyos volt. És régebben még meg is akartam hívni őket Karácsonyra. De így biztosan nem fognak kapni semmiféle meghívót. De a jeti még jöhet. Már ha találkoznék egyel is. De hiába, még várnom kell rá. És persze a múmia. Azzal sem találkoztam még, csak csontvázzal. De biztosan lesz sivatagos rész is a játékban, ahogy hegyes is. Legalábbis annak idején ezt írták a leírásban. Változatos környezetet ígértek. De eddig csak fák vannak, bár azok néha tényleg egészen mulatságos formában jelennek meg.
Ohh, hogy közben hozzám beszéltek? Nem igazán hallottam meg. Nem is figyeltem. Elég volt a tudat, hogy körülöttem vannak a lányok, ennél jobban viszont nem tudtam magam rávenni arra, hogy foglalkozzak velük. Még a nevemet sem hallottam, csak a switchnél, tehát biztos voltam benne, hogy nem kell odafigyelnem rájuk. A harc legalább kicsit elterelte a gondolataimat Zuról. De ez az érzelmi állapotomon vajmi keveset javított.
Így hát csak támadtam, Vezérrel karöltve, a csapás kivitelezésére és az összhangra koncentrálva. Idomárként fontos, hogy össze tudjak dolgozni a petemmel ügyesen. Persze ebben már nem voltunk kezdők, és egészen jól ment általában.

_________________
Örök Erdő - Page 2 0510Örök Erdő - Page 2 1110Örök Erdő - Page 2 0310
Örök Erdő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 07 2015, 21:23

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 07 2015, 21:24

és Vezér.. *facepalm*

_________________
Örök Erdő - Page 2 0510Örök Erdő - Page 2 1110Örök Erdő - Page 2 0310
Örök Erdő - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 07 2015, 21:24

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Sinon Kedd Május 12 2015, 19:18

Ééés Szophie lépett is! Vezér sem váratta sokáig a hűtlen szőrgombócot, ami egy hangos sikoltás kíséretében egy "jobb" helyre kényszerült. Micsoda csapatmunka, micsoda kockák. Ilyen az igazi összhang az idomár és a pet között.

Hinari 1 sebzést szenved el.
Szophie és Vezér támadásai sikeresek.
Éjimajom #5 meghalt.

Örök Erdő - Page 2 2vv6jbr

Mirika: 150 HP 4 P / pihi: 1/4
Hinari: 194 HP --- P / pihi: 0/5
Szophie: 105 HP --- P / pihi: 1/4

Mirika következik, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.
Sinon
Sinon
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2014. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.