Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

katha vs Ayse

3 posters

Go down

katha vs Ayse Empty katha vs Ayse

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Jan. 29 2015, 20:34

~ Na ki a bajnok, ha nem én, ha! - ujjongtam magamban, miközben öklöztem egyet a levegőbe.
Bár csak a fél társaság nézett hülyének, aki a közelembe volt, de attól még ugyanúgy jó vagyok, gondoljanak bármit is. A fele nem ismerhet engem. Ha ismernének, tudnák, hogy én vagyok a toplista III. helyezettje a normal arénában. Ha. De még nincs itt a vége. A célom az I. hely, és senki nem állhat az utamba. Még mindig elég kicsi vagyok, hogy hasznot húzzak a balgákból, akik kiképzősként kiállnak ellenem, de legalább gyűlik az arany és az exp, na meg a drága pontok. Hoho igen, a pontok. Minek is fárasztanám magam, ha nem ezért. A csapatos aréna és a solos lazán állja a fejlődéshez szükséges exp-t, legalábbis ebben az exp határban jó lesz még, de ezen még nem sokat kell agyalnom, mert egyelőre ezekkel nincsenek gondjaim. Az viszont kétséges, hogy ez sokkal tovább is hasznos lesz-e. De nem baj. A lényeg, hogy most még jól el vagyok vele. A jövő egyelőre meg még homályos, mint a látásom egy piás éjszaka vége felé. Az ellenfelet várva állok az aréna előtt. Nem tudom, ki fogadja el a kihívásomat őszintén, mert egy hirdetéssel kerestem enemyt.

„10-es szint környékén levők figyelem, minden nap de. 10 órától 11 óráig alap Aréna harcokra keresek ellenfeleket. Akiket érdekel a kihívás, az jöjjenek el az arénához.”

Az viszont már tuti, hogy eszméletlenül jó sok a fegyverkezelésem, de nem is gond, mert az új kasztbónuszhoz pont bejön ez. Bár a sebzésemen, illetve ami fontosabb az életemen egy kicsit azért még javítgatnom kellene, mert a harcosok még mindig túl nagy falatok nekem.

Szint: 11
Élet: 6
Fegyverkezelés: 20+22
Erő/Irányítás: 11+5
Kitartás: 4+4
Gyorsaság: 12+8
Speciális képesség: 7+15
Páncél: +37

Lopakodás II
Látás I
Akrobatika I

2x Halvány Füst Kristály
2x Gyenge Tisztító Kristály
1x Pajzs kristály
2x Gyenge Gyengítő Méreg
2x 1x Gyenge Kábító Méreg
1x Gyenge Paralízis Méreg
3x Kis Potion


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 12 2015, 21:44-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Ayse Pént. Jan. 30 2015, 18:57

Igyekeztem összeszedni magam.... Nem... hazudok. Még mindig céltalanul bolyongok mint valami kísértet ebben az életszerű látomásban. Keresem a bajt, a harcot, az ellenségeket, mindenkit akit elpusztíthatnék. Mindenki idegesít... mindenkit kezdek utálni, ingerel már a puszta létezésük is. Ez a felfogás tudom hogy nem jó de már nem érdekel... egyszerűen nyomott fáradtság, reményvesztett hajkurászása az elvesztett időnek, és...
~ Néha azt kívánom, bár vége lenne már ennek az egésznek.

Nem vagyok optimista, sem pedig jó lelkű. Egy önző kis féreg vagyok, aki nem lát tovább saját magán, és a saját múltján. Egy megrekedt szánalomkupac...
Ezek az önkínzó szavak hasogatták az elmém, a tudatom, és az általa okozott fájdalom, kezdett az őrületbe kergetni. Ugyanakkor mindezt: élveztem! Tudtam hogy igazam van, de nem éreztem erőt arra hogy bármit is megváltoztathassak, sőt képtelen is lennék ilyesmire, hisz csodát nem tehetek. És nincs is rá szükség.

A kiírást olvastam arénára, úgy döntöttem kipróbálom, bár tény, manapság elég sokat veszítettem. Harcokat, időt... mindent...
Valamit mindig elrontok. Vagy talán csak túl sokat várnék magamtól... de ha már ennyit nem vagyok képes akkor inkább...
Nem... ennek még nincs itt az ideje.

Megérkeztem a kiírt időre, bár nem tudtam kit keressek, de jó szerivel az egyike lessz az ittlévőknek, tehát:
- Egy harcos kedvű játékos kihívót keres. Itt vagyok. - Rövid, összetett és minden benne van. Várom a jelentkezőt, majd ha megvan akkor elhúzom a szám kissé.
- Pont te? oO- Nem akartam bunkó lenni, de hát kicsúszott. Láttam már ezt a lányt, kissé túl hiperaktív, de hátha ez okozza majd a vesztét. Ekkor tűnik csak fel valami. oO Nemrégiben kissé bevásárolgattam, és vettem pár hozzám illő zoknit is, amit a mai napra pár kattintással fel is vettem. Ha nem mérem végig a lányt, a feje búbjától a talpáig, nem csúszik át a szemem a saját lábamra, majd a rikító zoknikra. Kék és zöld, a mintájuk ugyan egyezik... Nagyából de ez akkor is gáz... Főleg hogy ezt vélhetően a lány is észrevehette.
- Ehee??!! Itemhibás zoknik??!! - Akadtam ki kissé.
- Ilyet te úgyse tudsz. - Próbáltam megelőzni a Kathrinát mielőtt még beszólna.

Pontok, itemek:


A hozzászólást Ayse összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 08 2015, 13:18-kor.

_________________
katha vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Feb. 03 2015, 20:46

Már várok egy ideje, mikor egy hangot hallok meg nem is olyannyira messziről. Odanézek, és egy pokolian ismerős csajszit pillantok meg. Bár elején nem értettem mit akar, de végül rájöttem, hogy olvasta a kiírásomat. Integetek neki, egy hatalmas mosollyal, majd odamegyek hozzá. Kérdésére kicsit furcsán nézek, de végül kinyújtom rá a nyelvem, és egy kacsintást követően felelek.
- Pont én! Miért kire számítottál?
A csajszi végigmér engem, és én eközben tovább agyalok, hogy vajon honnan a fenéből ismerhetem én őt. A fene se tudja már, nem mindenkit tartok számon. Mindenesetre a harc így talán érdekesebb is lehet, és talán menet közben még rá is fogok jönni, hogy ki a leányzó. Ekkor hirtelen felszólal, én meg ismételten csak nézek, mint a jóllakott napközis a szanatóriumban. Vagy nem így van a mondás? Na mindegy, számomra úgyse túlontúl fontos. Bár a lányon tényleg nem tudok kiigazodni. Most tényleg az a baja, hogy felemás a zoknia? Akkor váltsa át, egy húzásra van az öltözőszettje. Na mindegy, az ő gondja, nem az enyém, én erre csak legyintek egyet, persze csak fejben. Nehogy már búnkócskának nézzen, hát nem? :3
- Minek zokni, attól félsz, hogy a cipőd kitöri a sarkadat? – dugom ki rá ismét a nyelvem – Na szóval… akkor te leszel az ellenfél… ez esetben… - egy hirtelen mozdulattal megfordulok és az aréna bejárata felé szaladok – Kapj el.
Majd nevetve lépek be a csatatérre. Szép hangulatos teret választottam, amiről sugárzott a boldogság, és a békesség. Igen egy temető az. \o/ Nem is teketóriáztam sokat, bebújtam egy vékonyabbnak tűnő sírkő mögé, és aktiváltam a Lopakodásomat. Ki hinné, hogy elférne egy ilyen mögött valaki? Nos mondjuk az, aki rendelkezik kellő Észleléssel vagy ő is Lopakodásra gyúr. Persze nem sokáig maradok. megpróbálkozok a képességem aktiválásával, majd lecsapok az ellenségre. Persze amint beér.

// támadás sikeres 16+10-et sebződsz Lopakodás Bónusz miatt, képesség sikertelen //

Katha (Sebzés: 16, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Ayse (Sebzés: Z:33 / S:36 / P:39, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 03 2015, 20:47-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 03 2015, 20:46

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
katha vs Ayse 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Ayse Szomb. Feb. 07 2015, 15:53

Ez a lány fárasztó, a fejemet fogtam gondolatban mikor megpillantottam, ha tudom nem jövök ide, de hát már itt vagyok…  így mivel hazamenni üres kézzel nem szándékozom, nem maradt más választásom mint vállalni egy pár perces poklot. A lányt nem szívlelem… amiről persze nem ő tehetett, de a duracel nyuszik maradjanak csak meg elemnek, és ne legyen kezük lábuk, és ami a legrosszabb… szájuk. Az első kérdését szóra se méltattam, leginkább már el is kezdtem volna a harcot hogy mihamarabb túl legyek rajta. A második megszólalását csak egy szúrós pillantással jutalmazom, és mikor elszalad, estküszöm megfordult a fejemben hogy én is neki kezdek… a másik irányba. A magam tempójában vágtam neki az arénához vezető útnak, majd oda érve én bizony neki fogtam a szabályok elolvasásának. Felszerelkeztem a harci felszerelésembe, az inventorymból előhívtam azokat az itemeket amiket ha úgy alakul használok, bár… elhasználni lehet botorság és felesleges is lenne, úgy vagyok vele hogy majd ahogy a helyzet hozza. A lány már bement egy ideje, mire én is elkészülök és belépek. Nincs lopakodásom, de mivel ő hívott ide úgy sejtem neki van, vagyis valószínűsíteni merem, tehát óvatosabb vagyok. Nem csak az árnyékokra, zajokra figyelek, de magát a légáramlat simogatását is figyelemmel követem. Elhalkítom a lélegzetem, s igyekszem kiszűrni a saját és a környezet zaját. A temetőre mint map-ra elhúztam a számat. Biztos halloween-t érez a lányka… Nem érdekel, hamar ide juttathatom. Lépek párat és érzem is a lány támadását, miképp belém mélyeszti fegyverét, de szerencsémre annyira nagyot azért nem sebez. Ha tudtam, megmarkoltam a fegyverét, és magam felé rántottam ha szerencsém volt, magát a lányt is, miközben a fegyverem kiéleztem már az első támadásra.
Páncél:0
Élet:68

Talált sebzés:26


A hozzászólást Ayse összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 07 2015, 15:55-kor.

_________________
katha vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 07 2015, 15:53

The member 'Ayse' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Feb. 07 2015, 17:08

A lány követett, erről semmi kétségem.. Annyira legalábbis meg vagyok benne győződve, hogy ne mozduljak ki a sírok mögül. Végül meghallom a lépteit, bár úgy tűnik nagyon óvatos, mert alig-alig bírom kivenni. De mivel teljesen elrejteni nem tudta, így nem használ lopakodást. Elmosolyodok. Ez jó hír. Nagyon jó. Amint elég közel, hogy lesújtsak, már támadtam is. Bökőm kíméletlenül fúródott be a lány testébe. Ám nem volt rest. Rögtön fegyverem után kapott, de szerencsére nem volt elég gyors, így sikeresen kikerültem… ahogy a hentesbárdját is. Komolyan mondom, egy pillanatra leforgott előttem az életem. Nem jó móka, ha egy bárd tart feléd. Kicsit para. Hátrébb ugrok párat, majd megpróbálom minél gyorsabban elővarázsolni mérgemet, és fel is kenni a fegyveremre. Elég ügyes voltam, hogy kikerüljem az első rohamát, de nem biztos, hogy másodikra is futná, így kicsit növelnem kell az esélyeimet. Hangos csatakiáltással indulok meg ismét felé. Bár elrugaszkodtam egyelőre, csak fürge mozdulatokkal próbálok körülötte manőverezni, majd ha sikerül a háta mögé kerülni, már szökkenek is előre, hogy hátba szúrjam. Persze, ha nem sikerülne, akkor is újrapróbálkozok a támadással, nézzen bármerre. Ha bökőm eltalálta, akkor nagy mákom lesz. Ugyanis a fegyverkezelését sikerül majd lecsapolnom, és ezt még 2x megtehetem. Yupii. Éljenek a mérgek. Persze figyelnem kell a távolságra is. El kell távolodnom tőle, és nem szabad hagynom, hogy közelembe kerüljön. Ha nem tud nekem megálljt parancsolni, az csak jó. Ha a hentes bárddal eltalál, gondolom a kasztja miatt jó sokat fog belém csapni, és új itemek ide vagy oda, még mindig pocsék vagyok élet ügyében. Szóval egyelőre csak szökellnem kell jobbra, balra.

30 HP 37 P

// Kábító Méreg felkenve fegyverre, a támadás sikeres Ayse -16 Hp és -2 Fegyverkezelés, amivel most már 2x-ezem, így új találat rendzser van //

Katha (Sebzés: 16, Minden 5. körben pihen, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Ayse (Sebzés: Z:33 / S:36 / P:39, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 07 2015, 17:12-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 07 2015, 17:08

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Ayse Vas. Feb. 08 2015, 13:16

Az aréna mint gondolat tetszett, egészen addig amíg nem a hiperaktív lánnyal kerültem össze. Valahogy ingerelt az állandó jókedve, a vidámsága és az hogy állandóan csak beszél… Mikor bekerültem a temetőbe, azt vártam mikor fog előugrani, és újból magyarázgatni… de csend fogadott. Megkönnyebbültem bár sejtettem hogy elbújt valahol, így csak óvatosan megkísérelve minden zajforrást kizárni, úgy próbáltam észrevenni a felém érkező támadást. Ami meg is történt. Alig pár pillanat alatt gyorsan rám sózott egyet, majd tapasztaltam hogy egy kis ikon jelezte hogy mérget is használt. Vicces mert én is akartam, tehát gyorsan rákentem a fegyveremre, miközben hátráltam a támadása elől, majd mikor ezzel megvoltam, szembe mentem a fegyverével, nem érdkelve mennyit sebez rám. Hisz meglehetősen nehéz volt kivédenem, vagyis nem is sikerült, ami annyit jelent, hogy bizony minimum kétszerese lett a fegyverkezelése az enyémnek. De ez ellene tehetek, mármint nem sokat, de a helyzetet visszaállíthatom, a méreg a fegyveremen, és csupán egy vágást kell ejtenem rajta, a képességemet ugye nem tudom most használni így az nem segít, leginkább a szerencsére kell bízzak mindent, amit ugye nem szeretek. Nekem nincs saját bejáratú szerencsemalacom, leginkább… elkerülni szeret, de nem tehetek mást, mondjuk még egy esélyem lehet… de azt csak következőleg. Most támadásokkal ostromolom, a fegyverünk csattog miközben összeütközik, vicces lenne el tudnám vágni valahogy… A pontok nem az én oldalamon állnak, de csak idő kérdése és módosítani fogok rajta… Csakis egy találat… nem akarok most többet… egy csapást csak…  Amivel mindent megmásíthatok… és némi esélyt kovácsolhatok… Ha ezen túl leszek bizony erősítek az állóképességemen és sok más statomon… nem jó ez így főleg nem arénára…

/Gyenge Kábító Méreg (-2 fegyverkezelés minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható, egy harcban maximum egyszer használható) - elhasználva.

A méret amit elhasználtál azt számold le magadtól légyszíves.
/


A hozzászólást Ayse összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 08 2015, 13:18-kor.

_________________
katha vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 08 2015, 13:16

The member 'Ayse' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Feb. 12 2015, 21:42

A bökésem minden gond nélkül betalált tovább csökkentve a lány életsávját. Ahogy elnézem, egy-két csapást még rá kell mérnem, mielőtt megmurdal… ejj sok potimba fog ez kerülni úgy érzem. Azonban a csajszi sem hagyja magát. Ez tetszik. Bár mondjuk ennyire előre, még fölösleges is lenne, ha feladná a harcot. Szó mi szó… az a bárd elég… dúrva. A csapása szép kis pixelsávot hagyott maga után, ami valljuk, be eléggé kellemetlenné teszi a dolgokat… főleg ez az irdatlan nagy sebzés. Bár a páncélom felfogta, talán 2-3 sebzést tűrök csak el, ezek után. Vagyis bele kell húznom. No akkor… Miközben kicsit távolodok tőle, a következő kristályomat halászom elő, hogy használjam. Le kell csökkentenem a kockázatát, hogy még egy ekkora maflást bekapjak. A kis pillanattal később, már villan is a Pajzs Kristályom. Josh… akkor most jöhet, a szurka böki. Ahelyett, hogy ismét „táncikálnék” a támadás közben, inkább csak megállok, és őt nézem. Az előbb kis híján sikerült elkapnia. Ha egy kicsit is megcsúszok, vagy késve reagálok, akkor nem úsztam volna meg. Így viszont ezzel tisztában léve, nem kockáztathatom meg, hogy a csajszi elkapjon. Túl kevés az életem hozzá. A Pajzs Kristály valóban fel fogja nagyjából fogni a csapást, ám ha mellé üt, akkor is csak pocsékba megy. De legalább biztosra mentem. Megmozgatom az ujjaimat, végül előre szökkenek. A bökőm villámgyorsan száguld a lány bordái felé, ám nem foglalkozva azzal, hogy talált-e vagy sem, a karomat visszarántom a támadás befejeztével, és magam elé emelve próbálom védeni magamat a bárd sújtásaitól, hisz az alkarvédőm eddig jól szolgált, talán most sem fog cserbenhagyni.

30 HP 4 P

// újabb 16-os csapás, - 1 FK, és pajzs Kristályomat aktiváltam //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 12 2015, 21:43-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 12 2015, 21:42

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Ayse Hétf. Feb. 16 2015, 19:10

Meg kell hagyni a lány gyors és ügyes veszélyt jelent ugyanakkor az is tény hogy viszonylag egy szinten lehetünk. Fogalmam sincs mennyit csíptem le a páncéljából és hogy mennyi lehet az életén, főként a fegyverkezelésre és talán a kitartása is jobb lehet az enyémnél, ami még jelenthet némi gondot. A támadásai nem erősek, viszont ha továbbra is így potizik és kristályozik akkor el tudja húzni annyira hogy hátrányom legyen belőle. Nem hiszek a szerencsében pont ezért kattog az agyam máris azon miképp tegyem harcképtelenné és akkor talán egy két, talán három legrosszabb esetben négy ütésnyire leszek a győzelemtől. De mindezt csupán akkor tudhatom meg ha levittem a páncélját és végre az életébe marok bele. A pentém ki van élezve a lányra, amúgy sem szimpatikus, nem fogom sajnálni miképp elvérez itt a harcmezőn. Bár először magam kell biztosítanom. Még nem használt képességet, talán nem véletlenül, ő viszont már látta is az enyémet. Bosszantó de ez van. Kattog az agyam miképp megvillan a kristály, és tudtam is mire készül. Ezzel kilőttem a képességem használatát, viszont egy sima támadást, egy erősebb szúrást azért intézek felé, a súlypontomat előre téve hátha fel is lököm ezzel a lányt. Átfutott a fejemen hogy miféle kristályok és potionokat tudnék jól kombinálni, de még várok velük, viszont… előveszem a saját pajzskristályom. Mókás ugyanazokat bevetni ellene. Kicsit szórakoztatónak érzem. Így a támadásom követően ellövöm a kristályt, majd védekezésbe fordítom a fegyverem, de úgy hogy akármelyik pillanatban támadni tudjak vele. Egyenest a lány testét célozva. A fegyverem marokra fogom és független a találattól vagy az engem ért sebzéstől megostromolom.

Élet: 68-16=52
/Pajzs kristály használva. Razz/

_________________
katha vs Ayse V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 16 2015, 19:10

The member 'Ayse' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Feb. 22 2015, 19:51

A pajzs kristályom védelme alatt is bátor voltam, bár ami igaz, ami igaz, a nélkül is ugyanúgy nekiestem volna. A bökőm ismét utat talált a testébe lecsípve még egy picurit az életéből. Így még tovább szadizva. Yuppi. Mindenesetre a harc még nem dőlt el. Továbbra is vigyáznom kell az életemre, hogy hogyan gazdálkodjak vele. Bár most már bátrabb lehetek kicsit, hogy nem kell tartanom egy teljes sebzéstől. Sőt. Ahogy a pajzs kristály megszűnik, még mosolygok is egy kicsit, mert a csapása teljesen elkerült. Hehe. Ez azt jelenti, hogy az én fegyverkezelés csökkentőm most tutira használt. Vagyis… ez azt jelenti, hogy most piszkálhatom majd egy kicsit. Hihihihi…. Ez nagyon remek lesz. Megrobogtatom a kezeimet, miután hátrébb ugrottam egyet kettő, majd készülök is a kövi rohamra.
- Öld meg Gyilkos fullánk. – suttogom újra megpróbálva aktiválni fegyverem képességét… vagyis… hogy pontosabb legyek a képesség az enyém, de hát, na, a lényeg ugyanaz.
A célom viszont megváltozott. Elvenni a lány a fegyverét, biztosra vinni így az esélyeimet, és még kiélvezném is az új fegyver adta előnyt. Bár ahogy a fegyverekkel szemezgettem sajna eléggé levesznek egy-két statból. De hát, na. Ha elveszem az erejét adó leglényegesebb dolgot, én is sokkal hatékonyabb leszek, és ő is legyengül… és onnantól már csak közelharci sebzést vihet belém, ráadásul a pengéjére sem rakhatna mérget… igen! Ezt kell hát tennem. Előszökkenek végül, és bökőmmel karja felé súlytok, miközben másik kezemmel a fegyvere után nyúlok, hogy elcsórhassam. Nem érdekel, hogy így túl könnyű célpont leszek, a pontjaink különbségéből ítélve, úgyis ő fog előbb pihenni elvileg. Szóval ez is engem fog segíteni. Viszont nekem is kéne majd egy szunya.

// kéepsség sikeres, 8-at sebződsz pajzs miatt, -2 FK és Mérgeződés kerül rád //

Katha (Sebzés: 16, Minden 5. körben pihen, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Ayse (Sebzés: Z:33 / S:36 / P:39, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)

7 körön keresztül, 5 HP-t sérülész, ám ha 4 koronát dobsz a hatás előbb megszűnik (körönként 1-et)


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 22 2015, 19:54-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 22 2015, 19:51

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
katha vs Ayse 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
katha vs Ayse 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
katha vs Ayse 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 13 2015, 18:06

Az aréna küzdelmet inaktivitás miatt lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 04. 22-én küzdhettek meg. Jutalmat csak Katharina kap.

Jutalom: 30 exp 80 arany

Pontok:
Angelica Katharina +80 pont
Ayse -20 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

katha vs Ayse Empty Re: katha vs Ayse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.