Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katha vs Trau

3 posters

Go down

Katha vs Trau Empty Katha vs Trau

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 06 2014, 10:42

A nem régen történt Miu elleni kudarcom csak még makacsabbá tett. Szinte az összes eddigi ismerőssel, akivel eddig találkoztam szóba került, mint lehetséges enemy, de én most biztos győzelmet akarok még… Mivel ugye lejjebb kerültem a ranglétrán… Szóval muszáj lesz most tényleg egy könnyebb ellenfelet keresnem. A szintlépésemet követve egy-két pontnyi erőt is bedobtam a pontozásomba, mert tényleg szánalom volt már. A gyorsim egyelőre még elég, hogy ne kelljen a duplaköröket elszenvednem, de azért nem ártana majd arra is áldoznom egy-két pontot, mert most már fájó lesz a pofon, ha a kövi enemy már lekörözne. Magas fk ide vagy oda, mint kiderült a mákerség az sokat jelent. Bár múltkor én voltam szerencsétlen. Végül jobb ötletem nem lévén üzenetet küldtem annak a fiúnak, akivel Miu volt egy csapatba még Asukás harcunkon. Így hát ismét megállva a az aréna kapuban vártam, hogy jöjjön végre, felelve a párbaj felkérésemre… persze csak üzenetben hívtam ki, így csak képletesen tudja elfogadni. Ha megérkezik, üdvözlöm, majd noszogatom is, hogy haladjunk. Kivételesen átengedem neki a pálya választását, csakhogy lássa milyen nagylelkű vagyok. Azonban persze a kezdeményezést persze nem engedem ki a kezeim közül, és ha nincs legalább 2-es Észlelése, vagy Lopakodása, akkor nagy esetben megint én kezdek. Oh milyen szemét vagyok hehehehe. Viszont az már biztos, hogy most nem harcolhatok a mérgekre, potikra támaszkodva mert kissé kifogytam az előző harc alkalmából… tényleg el kellett volna ugranom előbb vásárolni, de hát ez van ezt kell szeretni. Még ha nem is vagyunk elégedettek… de most komolyan hova lett az az 1000 aranyam, ami volt anno… eh…

Szint: 8
Élet: 6 (30 HP)
Fegyverkezelés: 28
Erő: 16
Kitartás: 8
Gyorsaság 9
Speciális Képesség: 11
Páncél: 24


2x Halvány Füst Kristály
2x Gyenge Tisztító Kristály
2x Pajzs kristály
2x Gyenge Gyengítő Méreg
2x Gyenge Kábító Méreg
1x Gyenge Paralízis Méreg
3x Kis Potion


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 07 2014, 21:33-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Traumnis Szomb. Dec. 06 2014, 22:21

Mivel az arénázás érdekesnek, és nagyjából veszélytelennek tűnik, úgy döntöttem, hogy elfogadom Katha kihívását. Kíváncsi vagyok, mi lett volna, ha ő is ott van Asuval, bár így is hátrányban voltunk. Nem tudom, hogy Asuka egy hasonlóan erős játékost, vagy gyengébbet választott-e, mint ő maga, de legrosszabb esetben ez egy O.H. K.O. meccs lesz.
Mivel olyanon még nem voltam, most havas pályát választok, ha már engedélyt kaptam rá. Egy kis fenyőerdő tisztásán egy havazós rész- fáznom kéne, de nem fázok természetesen. Azért ebből a szempontból jó ez a világ, nem érzem a rossz dolgokat, csak a jókat. Ha nem tudnám, hogy elpocsékolódik az egész életem, és tönkremegy a testem, nem is akarnék kimenni.
Abból, hogy nem látom a lányt, rögtön levágom, hogy neki is van lopakodása, ahogy Cearsonak volt. Tehát ez megint egy türelem fájt lesz, amiben sajnos nem vagyok túl jó. Szeretem, ha történnek a dolgok, és nem kell egy csomót várni, de most sem nagyon tehetek mást. Most viszont nem kezdem el Katja nevét a hóba irkálni, hanem inkább figyelek a lábnyomokra.
Természetesen minden fegyveremet, felszerelésemet előveszem, bár potit, mérget nem akarok használni. Ha igazán jó helyen állnék, akkor természetesen nagyon fontos lenne a győzelem, de egy ilyen félig-meddig barátságos párbajban nem érzem korrekt dolognak. Itt a saját skillekből kell dolgozni, meg annyi hápéból, ami van. Amúgy sem állok túl jól mérgekkel meg potikkal, úgyhogy nem kéne kidobálni őket. A legutóbb az ellen a lovag lány ellen is teljesen felesleges volt, valószínű anélkül is legyőztem volna, csak pocsékolás volt. Mondjuk ráfoghatjuk arra, hogy még kezdő voltam.


30/30 HP
11/11 páncél
11 sebzés/kés

Gyorsaság: egyik félnek sincs meg a kétszeres.
Kitartás: Traumnis négy, Katha öt körönként pihen.
Találati esély: Traumnisnak négyet, Kathának koronaegyet kell dobnia.
Spec képességek: Kathának hármat, Traumnisnak négyet kell dobnia.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Dec. 07 2014, 21:47

Próbáltatok, már friss hóba halkan osonni? Nem? Akkor képzeljétek el, hogy egy törpe elefántot beengedtek egy kerámia boltba, és ezt szorozd meg 2-vel. Na ez már nagyjából hasonlít arra a hangra. Ekképpen inkább egy fán bújtam meg, mint a földön. Szinte sátáni kacaj visszhangzik bennem, ahogy becserkészem a gyerkőcöt. Szépen lassan megvárom, míg közelebb ér, majd némán a fa ága felé kezdek el araszolni. Végül, majd mikor úgy érzem nincs mit húzni már…
- Bánzájn! – kiáltom, és vetem ki magam az ágak közül.
Szinte hattyú kecsességgel hagyom el az ágat, de egy bombázó gyorsaságával közelítek a föld felé.
- Öld meg Gyilkos fullánk! – hadarom el még gyors a képim varázsszavait.
Hátha sikerül még bekapcsolnom, míg elérem, végül, ha sikerül eltalálnom leteperve őt a mellkasába szúrom a bökőt. Majd elgurulva tőle felegyenesedek. Arcomon mosoly akár találok, akár nem. Intek végül, és megszólalok.
- Te aztán jó kis pályát riccsentettél össze. Még jó, hogy a hőérzetet kikapcsoltad, mert most szíjjel fagynék ezekben a göncökben – nevetek fel – Szóval Traukám most szépen jönni fog a dádá, ha nem haragszol, úgy hallottam rosszkisfiú voltál.
Jobb karomat felemelem, és a karvédőmet megvillantva rányújtom a nyelvemet. Persze nem mondtam igazat, mert senki nem szólt nekem ilyen tájt, de hát figyi a hangulatot valahogy fel kell javítani. Ha meg elszólja magát, hogy megérdemli, akkor én meg nyugodt szívvel fenekelem el a bökőmmel… bár az inkább szurkálás lenne, de az eredmény végül is ugyanaz. Ha nem húzom, el sokáig a harcot talán még nyerhetek is. Nem tűnik olyan tapasztaltnak, legalábbis én nem mondanám el róla… persze engem is sokan lebecsülnek a fegyverem maitt.

30 HP, 24 P

// támadás sikeres 16+8 sebzés (Lopakodás bónusz), képesség sikeres, a találat miatt Mérgeződés kerül rád, amely 6 körön keresztül 4 HP sebződést okoz, minden köröd végén 1x dobhatsz Korona/halált, ha összegyűl 3 korona akkor mérgeződés előbb abbamarad //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 07 2014, 21:51-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 07 2014, 21:47

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Trau 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Katha vs Trau 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Trau 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Traumnis Vas. Dec. 14 2014, 22:43

Nem veszem észre a lányt, csak amikor már túl késő, és sajnos, ő nem olyan ügyetlen, mint Cearso volt, úgyhogy eltalál. Elég durvát sikerült kapnom, ha nincs ugyanolyan kevés élete, mint nekem, akkor eléggé bajban leszek. Főleg, hogy mintha még tovább csökkenne, tehát rám került valami méreg is.
- Szerintem sosem voltam sokkal jobb- bár belegondolva, nem emlékszem semmi igazán különös rossz dologra, amit csináltam volna. Pár apróság, amiért leszidtak volna, meg talán felküldenek az igazgatóhoz, ha elkapnak, de semmi igazán komoly. Mindig úgy gondoltam, hogy én ilyen lázadó-féle meg rossz fiú vagyok, de nem igazán van ennek így alapja. Visszatekintve, amíg nem találkoztam Katjával, kifejezetten jó fiú voltam. De az már a múlt.
- Máj törn!- ahogy futva indulok felé, az első lépéseknél egy kicsit kicsúszik a hó a lábam alól, ami most kivételesen talán még javított is látványra. Ki is használom a terepet, ha már van akrobatikám, az utolsó métereket térden becsúszva teszem meg, hogy a jobb oldalán elhaladva megpróbáljam megvágni a térdét, és azután felpattanva hátba szúrjam a másik késemmel is. Az alapján, hogy hány életpontom vitte le, a sebzése alulmúlja az enyémet, szóval ha eltalálom, és ránézésre az ő életpontja is legalább ennyire zuhan, akkor van esélyem.
Ahogy felállok, párszor megforgatom a késeket, és a pengéket lefelé fordítva, berogyasztott térdekkel megállok, ahogy a filmekben a katonák szoktak. A nindzsák menőbbek, de azt hiszem, most be kell érnem ezzel a fokú menősséggel.
- Okéj, só mí vát ju ken!- a kulcs az lenne, hogy ne találjon el, de azt igen nehéz lesz kivitelezni. Igaz, most legalább már látom, szóval van egy kis esélyem rá, hogy kikerülöm vagy kivédem a támadásait.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 14 2014, 22:43

The member 'Traumnis' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Trau 4767249862_5877ffd2ef_s Katha vs Trau 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Katha vs Trau 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 20 2014, 14:42

Szinte repülök a fiú felé, és bökőm mérgezetté válik, ahogy képességem aktiválódott. A csapásom is betalált, és én szépet puffantam is a hóba. Egy hátra bukfenccel már is talpon vagyok. Védekező állást veszek fel, és úgy meredek a fiúra. Eléggé meglepődök, amikor azt veszem észre, hogy az első egyetlen csapást követve máris lezuhant az életsávja. Nem is állt meg egészen a sárga zónáig. Már-már azt hittem a vörösig nincs meg állás, de végül hamar megállt mikor besárgult. Megvakarom a kobakom, és kissé tanácstalannak tűnő arccal néztem a srácra.
- Hát eléggé tescos vagy életsáv ügyben. – poénkodok jót kacagva.
Ám úgy tűnik nem esik kétségbe, mert rögvest ellentámadásba indult is. A két kés eléggé bezavart, így egy „Cöh”-öt hallatva bekapom az első csapást, ám a kövi ártatlanul pattan le a karvédőről. Csettintek egyet, ahogy a páncélomra nézek. Még az előző csapást is tök simán bekaphattam volna, és akkor se lenne a veszélyben még az életem. Úgy tűnik a harcnak hamarosan vége. Ha nem én, akkor a mérgem tuti kicsinálja.
- Szunnyadj el Gyilkosfukllánk. – mondom a deaktiváló szavakat a bökőmnek, mire ki is aludt a képim – Amm úgy tűnik nincs sok esélyed már. Bocsi, hogy ezt mondom, de már nyertem, ha nincs nálad tucatnyi poti, meg kábító dolgok. – mosolyodok el, persze hangomban nem volt semmi gúnyolódó hangnem, hisz csak a tényeket közöltem vele – Bár rövid meccs, azért élveztem, köszönöm, hogy kiálltál ellenem… Mellesleg próbálj meg értemesen beszélni, mert a felét nem érteni, amit mondani akarsz – dugom ki felé a nyelvem…. igen most már gúnyolódva.
Végül megmozgatom kicsit a karomat, és előreszökkenve a bökőmmel a szíve felé sújtok.

30 HP 13 P

// 1 támadás, képességdeaktiválás, 2-es visszasebződés magamon képipassiv miatt //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 20 2014, 14:42

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Trau 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Katha vs Trau 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 20:19

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 02. 20-án küzdhettek meg.

Jutalom: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Katha +110 pont
Traumnis -40 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Trau Empty Re: Katha vs Trau

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.