Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katha vs Morri

3 posters

Go down

Katha vs Morri Empty Katha vs Morri

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Nov. 01 2014, 11:38

Ki gondolta volna, hogy a múltkori Aréna harc után ilyen gyorsan találok magamnak egy új ellenfelet, ráadásul rögtön egy új harcmodorral is összetalálkozhatok. Nem gyakran harcolhatok Idomárok ellen, így ez számomra is épp megfelelő, hogy sikerül-e vajon egy Pettel rendelkező személyt megverni. Mondjatok magabiztosnak, de nekem jó érzéseim támadnak, ha belegondolok, hogy itt mi fog végbe menni. A múltkori harcom után még pontosabb, és még könyörtelenebb lettem, mint valaha. Szó, mi szó ez kicsit nagyképűn hangzott, de mostanában alig van olyan szörny, amit ne tudnék mindig eltalálni. Legalábbis az én szintemen, és amikkel én találkozok. Lehet nem kéne viszont ezt hangoztatnom, mert nem sokan állnának akkor ki ellenem, de hát ez van, aki gyáva, az ne kockáztasson. Az arénát úgy gondoltam, most választhatja majd az ellenfelem, így ha végre megérkezik, köszönök is neki.
- Köszi, hogy elfogadtad a hirtelen kihívásomat. A nevem Angelica Katharina. Ez kimaradt múltkor. Zavarjuk le ezt a meccset gyorsan, és ne kíméljük a másikat. – veregetem hátba a lánykát.
Teljes felszerelésben pompáztam, viszont kicsit már untam a felszerelésemet. Minél előbb már Tiert akartam lépni, hogy megszerezhessem a T2-es itemeket… vagyis jaj, én bolond nem Tiert lépni, hanem szintet lépni. Még 3 szint a lvl up-hoz. Ahhoz még jó pár Aréna harcnak vége kell lennie. De ez sokkal gyorsabb nyereség, mint például a küldetések, ahol meg kell szakadni minden miatt. Szemmel gyors átfutom a felszereléseit, és csak kíváncsiságból rákérdezek.
- Mond, csak van Látás, vagy Nyomkövetés jártasságod? – ha rákérdez, csak legyintek – Kíváncsiság. Az emberek többsége haszontalannak tartja ezeket, én is csak Látással rendelkezek. Csak érdeklődtem te szerinted mennyire hasznosak.

Szint: 6

Élet: 6 (30 HP)
Fegyverkezelés: 23
Erő: 11
Kitartás: 8
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 11
Páncél: 24

Lopakodás II
Látás I
Akrobatika I

1x Mini Potion (+5 HP)
2x Halvány Füst Kristály (a földnek vágva egy füstöt képez, amiben csak a látás jártassággal rendelkezők látnak, a füst két körig tart)
2x Gyenge Tisztító Kristály (maximálisan egy nem méreg negatív hatást levesz a használóról, ha a negatív hatás pontokat vesz le, akkor maximum két (2) pontot ad vissza (ami nem lehet élet))
3x Pajzs kristály (aktiválása után a következő feléd intézett támadás sebzésének a felét nullázza, de ha az ellenfél nem talál, a kristály akkor is lejár)


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 02 2014, 11:39-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Morrigan Szomb. Nov. 01 2014, 18:58

Hogy mi az az Aréna? A nevéből ítélve tiszta fun lehet! Igazából mondjuk fogalmam nincs, ki ez az Angyalka, aki kihívott, egyszer csak ott virított a postaládámban az üzenete viszont, hogy nagyjából vele egy szintűeket keres PvP harcra. Hát nosza, lássunk neki! Ne is várakoztassuk meg. Very Happy
Az Arénához érkezve keresem meg a kiscsajt. Nem láttam még ezelőtt, de lesz, ami lesz alapon próbálom betájolni, hogy ki is lehet ő. Meglepően felkapott hely ez az Aréna, ahogyan a helyieket elnézem. Valszeg mindenki Izom Tibinek hiszi magát. Aztán a való életben már nem merne egyik sem ugatni, az biztos. ._.
Daevával a fejem búbján trappolok tehát előre. A pók szinte teljesen elbújik fekete hajtincseim között. Amióta többet foglalkozok vele, valahogy egyre inkább kijövünk. Meg együtt röhögjük ki a szerencsétleneket, ami valami rejtélyes módon nagyon jól esik. Cool Tudom, nem lenne szabad, és ezért a pokolra kerülök... >.> De na.
- Csumpa, Morrigan. - kezelek vele, ahogyan a dílerekkel szokás egy gramesznyi csármánder élvezetének reményében. A neve hű hozzá, gyakorlatilag semmi mást nem látok, csak egy random ikszedik kiscsajt. Mondjuk egész helyes a pofija. S ahogy látom, tele energiával. Meglepő azonban, hogy mennyire akarja már ezt a harcot. Semmi helló-szevasz, mi újság, hanem hagyjuk a pettinget, vágjunk bele! O.O Hát, nem ezt szoktam meg a hozzá hasonló kiscsajoktól. Hümm. Lehet, hogy több figyelmet is érdemel.
- No, nagyon fain lesz, szerintem is. - vigyorodok el. Semmi cécó, az amúgy is uncsi. Hátbaveregetése nem ér váratlanul, legfeljebb az, hogy most az egyszer nem én veregetek hátba másokat. De ez talán nem olyan nagy gáz. Very Happy
- Asziszed, most jöttem le a falvédőről? Very Happy A magamfajta nem ad ki csak úgy infókat magáról. Razz - nem válaszolok azzal kapcsolatban, hogy vannak-e efféle jártasságaim. Amik amúgy nincsenek, de egyelőre nem is igazán izgatnak. Very Happy Azért ügyes, szép próbálkozás.
- Mondd csak, ez a céh, az Anarchisták... - lévén a céh tagja, így a kis ikon folyamat ott villog a pofija felett, egyfajta bélyegként.
- Ti tudtok is valamit? - nem voltam én sem megrögzött szólós mindig, csupán az én céhem már kihalt, mind meghaltak. Azért érdeklődni csak-csak szabad. Mert amúgy nem sok fogalmam van a céhek dolgairól mostanában.

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Nov. 02 2014, 11:46

Angelica Katharina (Sebzés: 11, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Morrigan (Sebzés: 7, Pet sebzés 7, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)

Katha vs Morri 71ff687ce242126d3067911f508ba690_c8313f2d4bfc3f17bad174f6be7863833528c679
Katha vs Morri E12a4acdc4096ac8b70d0c0c7d004c96_dad8043af5e561a48f836ee9b4f0f6a3fcf92533

A lány elég érdekes beszél, az tuti biztos, viszont a megjegyzésére, elmosolyodok, és kicsit gonoszul hozzáteszem.
- Ha a falvédőről nem is, a szélvédőről azért még lehet. Amúgy rájövök én magamtól is, de reméltem, hogy megspórolsz nekem egy utat. – kérdésére viszont kicsit érdekesen nézek rá – Mit tudunk? Hát inni… enni… létezni… nem tudom mit kéne tudnia egy céhnek… Nem ad semmi szupererőt a csak EXP bónuszt valamelyest. Így akkor is fejlődhetsz, ha más csinál végig valamit, és nem pedig te. De szerintem jópofa a céh, nekem bejön a vezére is. Viszont én sietnék, remélem nem gond. – mondom, majd megfordulok – Bent találkozunk.
Mondom, majd előreszaladok is. Ismét egy erdő a harcszínterem, mint ahogy Cearnál is volt, de most kivételesen nem sütött a nap.. sőt kivételen esett is az eső. Szinte már szakadt, mintha dézsából öntenék. De hát most mit tehetnénk, ha most ilyen kedvembe voltam. Hehe. Alig mentem be, már aktiváltam is a lopakodást, és bújtam el a bejárat mellé. Aktiváltam a képimet, legalábbis próbáltam, majd türelmesen várok, miközben az eső okozta zaj, és látvány kicsit tompította a dolgokat. Sajnos nem tudok előnyt kovácsolni az esőből, akár van látása, akár nem, de legalább jó hangulatot ad. Majd amint megpillantom, elmosolyodok, és némán előreszökkenve megpróbálom bökőmmel átdöfni az oldalát. Fő a meglepetés nem igaz? És ha mind a képim, mind a támadásom sikeres ő már is megismerheti a mérgezésem erejét. Az íjász barátomnak is nagyon tetszett, szerintem neki is be fog jönni. Úgy imádom ezzel szívatni az embereket. A legtöbben elvesztik a fejüket, ha látják, hogy állandóan csökken az életük a semmitől.

// támadás sikeres, képesség nem sikerült //

Képesség Help: Mérgeződés: 5 körön keresztül, 4 HP-t fogsz sérülni minden köröd végén (ezt alapból tüntesd fel mindig, ha lehet pl 1/5-ként is tüntesd fel, hogy hányadik körben tart a méreg), ezen felül jogod van dobni korona/halál kockával (minden körödben 1x), ha sikerül az 5 kör lejárta előtt 3 koronát dobnod (nem muszáj egymás után), a mérgezésem abbamarad (ha az 5. körben dobod a koronát, akkor az utsó mérgezés nem érvényes).


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 02 2014, 11:51-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 02 2014, 11:46

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Morri 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Morrigan Vas. Nov. 02 2014, 12:33

A céhes dolog többé nem nekem való. :/ Nem értem, miért kell ahhoz egy céh, hogy tudj enni, inni meg bulizni. Ez teljesen nonszensz. Erre most is képes vagyok. o.o Áh… ezek is biztosan zakkantak. Szemöldököm persze felvonom, mikor azt mondja, hogy bejön neki a céhvezér, de ő tudja. Nem az én dolgom az, hogy beleszóljak mások szerelmi életébe. Engem pedig ez nem izgat. Very Happy
- Az a kis kotya expé nem éri meg. – vonom meg a vállaimat. Azt hiszem, én már csak szóló maradok. Többé nem kockáztatok meg egy ilyet.
- Hát jó, akkor csapassuk! – indulok be vele a harctérre. Semmi extra igazából, amire nem számítottam volna, csak egy snassz erdő. Annyira nem nagy dolog, nagyon sok van itt, Aincradban. Persze, persze, szép és jó, meg minden, de legyen így. Persze a terepet így is ki tudom használni. Daeva legalábbis mindenképp. Szándékosan úgy haladok el egy fa alacsonyan lévő ágai mellett, hogy a pók rá tudjon mászni. Nem úgy tűnik, hogy Angel észrevette volna a pókot, sőt. Igazából tudomást sem vesz róla. Még szerencse, hogy épp olyan a pók színe, mint amilyen a hajam. Rolling Eyes Persze ezt csak addig tudjuk eljátszani, amíg meg nem nő. De addig még hosszú az út.
Ami viszont kissé meglep, hogy nem csak a pókom indul el lopakodás módban. Persze, a mi részünkről ez nem képzettségen alapul, hanem a pók aprónyi mérete miatt. Hiszen nincs egészen akkora, mint a tenyerem. Igaz, nekem elég nagy a tenyerem, nő létemre. ._. Az esőt a fák lombjai azért kellőképpen kiszűrik, így nem ázunk el azon nyomban. De az illatát viszont imádom, ez tény.
A hátbatámadás sikeres, hiszen egyszer csak annak leszek szemtanúja, hogy a páncélom megsérült. Semmi extra viszont. Azon nyomban Katha felé fordulok, s elismerően bólintok. Lent hagytam a védelmem egy pillanatra.
- Szép volt. – vigyorodok fel, majd a botomat megpörgetem a kezemben ilyen amazon-módon, ahogyan azt Gabriel szokta a Xénában. Először is, megpróbálom a képességemet aktiválni, hogy a támadásom erősebb legyen. Majd megpróbálok a testére mérni egy ütést. Erre biztosan nem számít majd, hogy egy állatidomár szemtől szembe támad. Mindeközben Daeva is ráugrik Kathára, s ha képességem nem is sikerül aktiválni, a támadás nem veszik el. Belemar a lányba, s visszaiszkol a fa ágaira. Tökéletes búvóhelyeket tud ott találni, ez pedig így remek.

//Tehát:
1. Képességaktiválás – siker esetén az én sebzésem 14-re módosul, a beast sebzése pedig 3 lesz. Ha nem sikerül, akkor az én sebzésem 10, Daeváé pedig 7. (nem sikerült a képesség ebben a körben)
2. Támadok (sebzésem sikertelen képesség miatt 10
3. Daeva is támad, majd elbújik az ágak között (nem sikerült a támadás)//


PontokPontozásFelszerelésÖssz
Élet10050 HP
Fegyverkezelés91322
Erő7310
Irányítás347
Kitartás527
Gyorsaság10212
Speciális707
Páncél02525

Speciális képességem miatt az irányítás pontokra kapott bónuszok alapjáraton erőn vannak (tehát 14-es az erőm; passzív képesség,  első körben dobnom kell, hogy így lehessen; ha nem sikerül, később próba 2). Képességem által ezt - ha a dobás jól sikerül - szabadon váltogathatom a petem és magam között. Minden körben válthatok.
Pet képessége: Spec képességgel megegyező mennyiségű HPt gyógyít csípéssel. Cserébe az adott körben viszont a pet nem támadhat. (Morrigan viszont igen) Körönként gyógyíthat, ha nem támad.

HP: 50
Páncél: 8


A hozzászólást Morrigan összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 02 2014, 12:48-kor.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 02 2014, 12:33

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Katha vs Morri 4766609959_af0c0eb7c7_s Katha vs Morri 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Nov. 06 2014, 19:42

Katha vs Morri A21b60a414b0d2a0e5144eeef38565d5_6aef366cd4cd7ba717d01c5694eb3ac7d83f0a63
Katha vs Morri E12a4acdc4096ac8b70d0c0c7d004c96_dad8043af5e561a48f836ee9b4f0f6a3fcf92533

- Hát rajtad áll… de a közös céhbank, és az item raktár nagyon jól jön, főleg a Céhház okozta bónuszok…. De akinek nem inge ne vegye magára.
Hö.. honnan jönnek ezek  a hasonlatok, szólások? Amikor bezzeg jegyre kell mondani, akkor bezzeg elmennek mozizni… És az óra végégig, sőt lehet a pótlás lehetőségégének utánra se érnek még vissza. Megnézik a Titanicot minden nézőpontból: Nő, férfi, kapitány, utas, utas, utas, utas, hajó, jéghegy, hal, cápa. Azért annyi vigaszom volt legalább, hogy rejtekemet úgy tűnik sikerült nagyon jól megválasztanom. Bár szerintem ennél egyszerűbb búvóhely nincs is. Azonban… úgy tűnik, az életét nem tudom megcsapolni, és a képességem is besült. Pedig olyan szép kombó lett volna. Mindenesetre a csajszi egy nem várt meglepetést okoz. El is feledkeztem miért nem szerencsés hosszabb dolgok ellen harcolni, így egy kellemetlen találkozás okozott, ahogy a botja eltalált. Felnyögtem a hirtelen csapástól, bár fájdalmat nem éreztem. Szemem sarkából még láttam, hogy elsuhan mellettem valami, de mivel nem sebződtem, így nem foglalkoztam vele túlságosan. Hátrálok kettőt, majd megcsapkodom egy kicsit a fegyveremnek.
- Működj te kis… eh… na talán most. Öld meg.. Gyilkosfullánk! – mondom ismét ki a képességem aktiváló parancsát.
Ha megint nem sikerül dühömbe taposok egyet, de végül így is úgy is neki kell esnem a csajszinak. Remélhetőleg most majd sikerül megcsappantanom az életét is, ha mást nem. Elvben nem lehet túl nagy szint köztünk, szóval most nem szabadna olyan túl sok páncélt viselnie. T1-es felszereléseket látok rajta szal 10-20 között kell lennie a páncéljának, vagy azok körül. De az előző bónuszom nem ütött rá eleget…. eh… no mindegy majd talán most… már ha eltalálom, de hát mért ne? Nemigaz?

// ismét talált 11-et sebződsz, és képi megint nem siekrült //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 06 2014, 19:45-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 06 2014, 19:42

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Morri 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Morrigan Csüt. Nov. 06 2014, 20:45

Hosszú idő telt el, mióta egy ilyen mókában részesülhettem, sőt, ezt az aréna dolgot eddig még sosem próbáltam ki. De elég faja, ami azt illeti, tetszik. A társam is szimpi, még ha ellenem is lesz. Szóval minden klafa. Még talán Daeva felesleges energiáit is sikerül majd lemozogni. Cool
- Na és mondd... Harcoltál már Beast Tamer ellen, Angel? Very Happy - vigyorodok el, mikor látom rajta a döbbenetet. Ez tetszik, imádom. Mindig nagyon királyságos, amikor rájönnek arra is, hogy nem csak egy féleképpen lehetsz "idomár". Valamint arra, amikor rájönnek arra is, hogy egy beast tamer soha sincs egyedül. Mindig vele van a szörny. Egy szörny, egy igazi szörnyeteg. Nem pedig egy kis bébifóka, mint a többieknél, amit lehet tutujgatni, becézgetni, meg cuki ruhákba bújtatni.
Angel újabb támadással ajándékoz meg, melyet ugyan próbálok hárítani, hisz ezúttal felkészültem, így is betalál. A meglepetés támadása miatt a páncélom nagyja előzőleg eltűnt, most pedig a maradék pontok is lejönnek róla. Sajnálatos, és elég gáz, de ez van. Talán ha nem lep meg ezzel a lopakodással, akkor még egy támadást kibírt volna.
- Ugye tudod, hogy egy beast tamer sosincs egyedül? Wink - vetem be a nagyágyút. Legalábbis remélhetőleg.
Mindenesetre nem spilázom túl. Jó lenne valami komolyat is belesebezni Kathába, ahhoz pedig a képességem kell egyrészt. Másrészt pedig, hogy Daeva is tudjon gyógyítani. Anélkül nem sokat érünk. Tehát újra megpróbálom bekapcsolni a képimet, majd pedig a gyilkosfullánkolós csibébe döföm a botomat, ha sikerül. Ebben a körben pedig Daeva ismét megpróbál támadni. Ezúttal azonban nyíltan száll szembe Kathával, hiszen valamelyik ágról, a semmiből ugrik rá annak karjára. Épp arra, amelyikben fegyvere is van.

Katha vs Morri F017cbea3a86e14b4014b2d2d7d9c5c1_98f560147469de028c0a849521fb511e3b3e3f6c

//1. képesség aktiválás - nem sikerült
2. támadok - 10 sebzés
3. Daeva is támad - nem sikerült//


A hozzászólást Morrigan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 06 2014, 20:49-kor.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 06 2014, 20:45

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Katha vs Morri 4766610511_dda12706fc_s Katha vs Morri 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Angelica Katharina Pént. Nov. 07 2014, 07:54

Katha vs Morri Cbea31707f5971fa5d6d4cc9a633335a_96a5af05d643ee447edc6c1fba3a9723c5ec115d
Katha vs Morri E12a4acdc4096ac8b70d0c0c7d004c96_dad8043af5e561a48f836ee9b4f0f6a3fcf92533

- Őszintén? Nem. De kicsit nehézkesen állok helyt, ha valaki hosszabb fegyvert forgat, mint egy kard. Sajna a bökővel közel kell kerülni az enemyhez, hogy sebezni tudjam.
Emlékeim szerint nem kamuztam, ha jól emlékszem tényleg nem álltam ki más idomár ellen, főleg nem olyannak a ki beast tamernek hívja magát. Bárhogy nézem tökmindegy, hogy nézzük, akkor is csak Állatidomár. Ezen nem fog változtatni semmi. De az a fránya bot… Hú de szívesen eltörném, akkor talán már nehezebben találna el, ha mondjuk, feleakkora lenne. Bár a csapását követve az életsávomra pillantok. Elmosolyodok, és a lányra nézek. Lehet, már bosszantani fogja, hogy nem csökkent továbbra se az életem, és ha jól látom egy nagyon csöppet az ő élete is ment le, azaz előző csapásommal áttörtem az életét. Na de akkor.
- Gyerünk, most már működnöd kell! Öld meg Gyilkos Fullánk! – parancsolok sokára a bökőmre, ám ha megint felsül, csak szitkozódok egyet – A rohadt élet már legközelebb inkább tele pakolom magam mérgekkel.
Néha tényleg bosszant, hogy nem sikerül aktiválni a bökőmön a képességem, és emiatt egy csomó pluszsebzésről maradtam le. No, mindegy. A lány szavain azonban elgondolkozok, mert valóban nem láttam a petjét, pedig a kezében az idomár fegyver, amennyiben nem harcművész mondjuk egy elfuserált Bo bottal. Azonban nem sokra rá érkezett is egy pókica, aki megpróbált megcsípni.
- Drágica a kardvédőm, még a fegyverhez tartozik. – mondom az állatkának – És ha nem bánod…
Egy gyors mozdulattal megpróbálom lepöccinteni az apró Óriáspókot a kezemről, majd a lány felé fordulok, és megindulok akár képességgel, akár anélkül, de legalább a sebzésem fix.

// képi sikeres, találat sikeres 11-et sebződsz, méreg kerül rád, ami folytán 5 körön keresztül 4 HP-t veszítesz, minden köröd végén dobj korona/koponyával, ha összegyűl 3 korona a képesség előbb megszűnik //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 07 2014, 07:57-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 07 2014, 07:54

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Morri 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Morrigan Pént. Nov. 07 2014, 12:45

Daeva már megint elvéti. facepalm Ráadásul a képességünk is besült, újra, és ez már kezd egy kissé feszélyezni. Rolling Eyes Nem lesz ez így jó, nagyon nem... Feltétlenül tennünk kell ellene valamit.
A lesöprést Daeva nem várja meg, bár Angel amúgy sem tudna komolyan ártani neki. Nem is értem igazán, hogy miért nem lehet az idomárokhoz, valamint a tamerekhez tartozó mobokat támadni. Szerintem ostobaság, bár az tény, hogy kifejezetten előnyünkre válik a dolog. Hiszen így, egy magasabb szinten egy idomár szinte halhatatlan. o.o Attól én még nem érzem teljesen fairnek a dolgot, hiába járok egy cipőben velük. De hát ez van. Végtére is, a többi idomárral ellentétben ezt én a saját javamra tudom fordítani. Very Happy
- Hát az ciki. - ennyivel rendezem le a dolgot. Szar ügy, ha nem tud közel kerülni. Bár ahogy elnéztem, némelyik idomár fegyver nem is olyan, mint ez a bot. Még olyanról is hallottam, hogy magasabb tierű fegyverek között sípot!!! is lehet találni. o.o Hát nem tudom, hogy a pityuliba fogok tudni én azzal megküzdeni. Mindenesetre a következő támadása betalál, s az a gyilkos méreg izé fullánkja is végre megkapargatja a bőrömet. ._. Nagyszerű, ez kellett nekem... Pedig már kezdtem elbízni magam, hogy nem jön össze neki ez a dolog.
Jó, akkor taktika váltás. Ha beindíthatnám a passzívomat, többet sebeznék. Azonban több sebzést is szenvedek el. Hümm...
- Drágica most jöjjön szépen ide. Szükségem van rá. Cool - a botommal megpróbálom fejbecsűrni az angyalt. Ezért más kultúrákban bizonyára a Pokolra kerülnék, de szerencsére nem vagyok vallásos, egyáltalán nem. Ahogyan a botomat odatartom, Daevának is van ideje arra, hogy átmásszon oda, onnan pedig egyenesen hozzám.
- Khhhhh! ¬___¬ - morog egyet a pókica az angyalra, majd neki is feltűnik az, ami nekem. Nem csupán a támadása miatt sebződök, de valamiért több HP-m is eltűnik, mint kéne. Ez baj, nagyon nagy baj. Ha Daeva nem tud felgyógyítani, akkor bizony a csatát elvesztettük.

Katha vs Morri 2739609864ffb0bc84c75b81b36b5232_d0d52aec4a4d4d1d5f2ee139f1e5ee0b2d8256ee

//1. passzív képi aktiválás próba #3 - siker! ezentúl 14-et sebzek- félreértés miatt kivéve
2. támadás - 10 sebzés
3. Daeva gyógyítási próbája (siker esetén 7 HP-t gyógyulok) - siker!
4. méregellenállás próba

kövi kör pihi kör//


A hozzászólást Morrigan összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 08 2014, 14:29-kor.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 07 2014, 12:45

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Katha vs Morri 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Morri 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#4 '2 oldal halál/korona' :
Katha vs Morri 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 14 2014, 13:39

Katha nem írt egy héten keresztül, az aréna küzdelmet automatikusan Morrigan nyeri és csak ő kap jutalmat. Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 01. 07-én küzdhettek meg.

Morrigan jutalma: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Morrigan +50 pont.
Katha -10 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Morri Empty Re: Katha vs Morri

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.