Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katha vs Cellindir

3 posters

Go down

Katha vs Cellindir Empty Katha vs Cellindir

Témanyitás by Cellindir Pént. Dec. 26 2014, 22:56

Összemorzsolok az ujjaim között egy hópelyhet, ahogy belépek az arénába. A havas erdő pontosan olyan, mint az éjszaka, ami az utolsó volt az idei ősz életében. A sötétség ezúttal is tökéletes álca lesz, bár a mai ellenfelem jóval szerencsésebb, mint a préda, aki aznap sorakozott fel. Ő élni fog, legalábbis, még egy darabig biztosan.
Megigazítom a szakadt köpenyt, ami maga alá rejti a páncélzatot, amit azzal érdemeltem ki, hogy azok között voltam, akik a legtöbbet szórakoztatták ennek a világnak az istenét. Ha ezt a pozíciót elveszem tőle, és már én fogok uralkodni, nem leszek rá büszke, de szükséges most még tenni, amit akar, egynek lenni azok közül, akik szórakoztatják. A hatalmat nem adják ingyen, le kell merülni érte a sárba, ami megtisztít az olyan dolgoktól, mint a büszkeség, a becsület. Ezek a béklyók minden emberbe belemarnak, letörésük elég fájdalmas, elég visszataszító hozzá, hogy örökre visszahúzzák az emberiséget a hatalmasoktól.
Előhúzom a kardom, egyelőre csukott állapotban, felteszem a csuklyát, és eltűnök a sötét erdőben. Rutinosan mozgok a fák között, tudom, hogyan mozogjak úgy, hogy ne lehessen látni, de meglepő módon, én magam sem látom az ellenfelemet. Mivel nem kaptam róla értesítést, hogy feladta, ez azt kell, hogy jelentse, hogy ő is hasonlóan jól lopakodhat. Ez azonban csak érdekesebbé teszi a helyzetet.
Egy fának dőlök, és lehunyom a szemem pár másodpercre. Nem kell mást tennem, csak mozgásban maradnom, akkor nem találhat meg, és egyszer el fog fogyni a türelme, kénytelen lesz véget vetni a bujkálásnak. Ami engem illet, éveket tervezek előre, nem kapkodok a tervemmel, türelmesen teszek meg minden apró lépést. Kíváncsi vagyok, hogy az ő türelme meddig bírja.
Ellököm magam a fától, és haladok tovább, befelé az erdőbe. A hó ropog a talpam alatt, ez pedig talán elég lenne hozzá, hogy más ideges legyen, nem hallják-e a lépteit, én azonban tudom, túl halk még számomra is hozzá, hogy bárkit megzavarjon. Amennyiben a rendszer nem ad neki segítséget, nem fog megtalálni. Kiérek egy kisebb tó szélére, és lesbe állok ott. Nem hiszem, hogy át tudna kelni a jégen, így legalább az egyik oldalam biztosan védve lesz.


Életpont: 40/40
Páncél: 4/4

Erő: 9
Fegyverkezelés: 20
Gyorsaság: 7
Kitartás: 10
Speciális képesség: 15

Lopakodás: 1
Súlyemelés: 1

Tarisznya:
1x Mini Potion (+5 hp)
1x Gyenge Kábító méreg (-2 fegyverkezelés találatonként, 3 találatot marad a pengén)
Cellindir
Cellindir
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 31.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Dec. 27 2014, 11:40

Némán várok, és mosollyal az arcomon bámulok magam elé, a fa ágai közül... pontosabban az enemyt nézem. Egy fiú hívott ki egy harcra minap, én meg gondoltam miért ne elfogadtam, és még a helyszín választását is megengedtem számára. Nem tudom mi ez a népszerű havas pálya mostanság. Jó tél van, de hát, na. Miért ne lehetne éppen ezért legalább itt strandolni. Ejj nem értem én az embereket néha. De hát na, én engem se értenek sokan, bár nem tudom mi bennem az ennyire bonyolult. Csak harcolni, inni, és jókat szórakozni, miközben másokat elverhetek. Ennyi. Én ilyen vagyok. Na, jó vagy egy negyedik is, de arra inkább nem gondolok, a végén még perverznek mondanak, ami igaz is, de erről nekik nem kell tudniuk. Viszont mulattat az a látvány, hogy próbál lopakodni. Mivel nekem nagyobba lopakodásom, így könnyen hatástalanította az ő rendszersegítőjét. A helyzet viszont érdekes lesz. Ritka az, aki lopakodással próbálkozik, így mókás lesz a harc menete. Viszont ez még semmit sem jelent, csak azt, hogy hasonló az elve, mint az enyém. Hm… viszont a harc kezdete nagy valószínűséggel az én támadásommal fog megkezdődni. Persze… nem is kezdődhetne másképp. Ahogy közelembe ér, talán csak az árulhat el, hogy ugrás közben megzörrennek a levelek, majd viszont csak a támadásomra tud reagálni. Gyorsan közeledek felé, és bökőm is szépen suhint felé. Persze azért a „varázsszavak” sem maradnak el.
- Öld meg Gyilkos Fullánk!
Ha képi aktiválásom sikeres, már csak időkérdés, hogy eltaláljam, és utána már a Mérgezés majd teszi a dolgát. Illetve ha jól néztem, ha most győzök, akkor fel is kerülök a top 3 közé… Hú azt de várom nagyon.


Katharina (Sebzés: 16, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)
Cellindir (Sebzés: 9, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)

// mivel Lopakodás miatt elsőbbséget élvezek, így rögtön támadok, hogy ne kelljen bónuszt kört írni azzal hogy mindketten bújkálunk xD
- Támadás talált 16+9 (lopakodásbónusz) =25 sebzés Cellen, képesség siekrtelen //

Szint: 9
Élet: 6
Fegyverkezelés: 20+13 (33)
Erő/Irányítás: 11+5 (16)
Kitartás: 4+4 ( 8 )
Gyorsaság: 7+2 (9)
Speciális képesség: 7+4 (11)
Páncél: 24

2x Halvány Füst Kristály
2x Gyenge Tisztító Kristály
2x Pajzs kristály
2x Gyenge Gyengítő Méreg
2x Gyenge Kábító Méreg
1x Gyenge Paralízis Méreg
3x Kis Potion


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 27 2014, 13:12-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 27 2014, 11:40

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Cellindir 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Cellindir 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Cellindir Szomb. Dec. 27 2014, 15:39

Meglep, ahogy a lány hirtelen előugrik a semmiből, és bár reflexből felé suhintok a kardommal, csak azt érem el, hogy a penge a karomat találja el. Meglepően nagy sebzést kapok, bár ebben benne lehetett az is, hogy váratlanul ért a támadás. Sürgősen fejlesztenem kell az észlelésemen, a létező legrosszabb dolog, ami történhet, hogy meglepnek, amikor éles helyzetben vadászok valakire.
Ahogy hátralépek, és kitépem magam a pengéből, rögtön havat rúgok az ellenfél arcába, hogy a pillanatnyi zavartságát kihasználva eltűnjek. Nem megyek messzire, csak egy közeli fa mögé bújok el, hogy azután lassan megkerüljem a lányt lebukva, a bokrok fedezékét használva. Nyilvánvalóan tapasztalt lehet az elrejtőzésben, ezért is találhatott rám előbb, mint én rá, de most, hogy én látom őt, ő pedig nem lát engem, már nálam van az előny. Nem szeretem, ha az ellenfél teheti meg a kezdő lépést, szeretem én diktálni, hogyan alakul a harc.
A kardommal csukott állapotban megcélzom a lány hátát, a szúrás közben pedig megnyomom a markolaton a gombot, amivel megpróbálom kinyitni. Elég nagy sebzést fog elszenvedni, ha eltalálom, ezzel pedig talán ellensúlyozni tudom az én elvesztett életpontomat. Mivel az ő fegyvere rövidebb, találat esetén azonnal kitépem a lányból a kardot, hogy távolságot tudjak tartani.
Akár találok, akár nem, a tó felé kezdek hátrálni. Ha rosszul is állok objektív, becsületes harcot feltételezve, ha utánam jön a jégre, legrosszabb esetben még mindig megpróbálhatom azt beszakítani alatta. Mivel hosszabb fegyverem van, és csúszós, törékeny a terep, a harc a vékony jégpáncélon nekem kedvezne. Lassan kilépek a jégre, és miközben hátrálok, kicsit berogyasztom a lábam, nehogy elveszítsem az egyensúlyom. A harcnak ez a formája nekem is elég új, de egyszer mindent el kell kezdeni.


/Nincs találat, sebzés, nem történik semmi./


A hozzászólást Cellindir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 27 2014, 15:41-kor.
Cellindir
Cellindir
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2014. Oct. 31.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 27 2014, 15:39

The member 'Cellindir' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Cellindir 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Katha vs Cellindir 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Katha vs Cellindir 4767250438_224285ea8b_s Katha vs Cellindir 4766612103_86ee832108_s Katha vs Cellindir 4767250438_224285ea8b_s Katha vs Cellindir 4767249862_5877ffd2ef_s Katha vs Cellindir 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
Katha vs Cellindir 4767250438_224285ea8b_s Katha vs Cellindir 4767250438_224285ea8b_s Katha vs Cellindir 4767251444_0f76bf2817_s Katha vs Cellindir 4767251444_0f76bf2817_s Katha vs Cellindir 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#5 '2 oldal halál/korona' :
Katha vs Cellindir 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Dec. 31 2014, 14:06

Bár a képességem bemondta az unalmast, azért sikerült bevinnem egy gyönyörű találatot. Ő máris nekifeszül, hogy lerúgjon magáról, persze én nem szándékoztam túlontúl közel maradni. Viszont meglepett, mikor egy kis adag havat kapok a képembe. Nem siettem a köpködéssel, kiűzve a számba került havat is. Nyugodt tempóba tisztítom meg arcomat, ugyanis hallom, ahogy a gyerek egyre jobban távolodni kezd. Ez is éppen olyan gyors menet lesz, mint a többi. Elég csak bekapcsolnom a képességemet, és nagy valószínűséggel a következő támadásommal a gyereknek vége. Nem túlzottan kell hát sietnem. Nem valószínű, hogy ő is ilyen könnyen levenné az életem, bár azért érdemesebb óvatosnak maradni, hisz ki tudja mekkora sebzéssel bír. Hisz, ahogy a mondás tartja, ha valahol kevesebb van, akkor másutt több lesz. Pl nálam életen van kevesebb, a több meg a fegyverkezelésemen. Szóval jah… azért itt problémás lenne ha, ő például erőre gyúr. De szerintem nem így lesz. Harcművész nem jár jól, ha csak erőre meg, az inkább a Harcos előnye, mi inkább a fegyvereinkhez illesztünk képességeket, és azokat használjuk. Meg hát… a fegyver sokat elárul. Én egy bökővel pont ezért vagyok sokkal mozgékonyabb a legtöbbször az enemynél. Szinte meglepetésként ért, ahogy mögülem roppan a hó. Mosolyogva fordulok felé, és bár csak az oldalam nézett az irányába bőven eleget fordultam, hogy karvédőmmel megállítsam a csapását. És már hátrál is a tó felé. Óóóó ne is álmodozzon, megállítom én, mielőtt még rá menne a jégre. Még azelőtt próbálom aktiválni a képimet ismét mielőtt elérné a tavat.
- Öld meg gyilkos fullánk!
Ám ha mégse érem el, akkor a jégen csúszva próbálom eltalálni a lábát.

// képességem sikeres, ezzel Mérgezést helyezek rád, ami 6 Körön keresztül, 4 Hp veszteséget okozna, ám mivel ehhez még hozzájönne az alapsebzésem így 20-at sebzek az elvileg 19 életedre, így nyertem Very Happy //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 31 2014, 14:07-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 31 2014, 14:06

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Katha vs Cellindir 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Katha vs Cellindir 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 15 2015, 14:44

Az aréna küzdelmet lezárom.

Jutalmak: 30 exp 80 arany

Pontok:
Cellindir -20 pont
Angelica Katharina +90 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Katha vs Cellindir Empty Re: Katha vs Cellindir

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.