Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Aug. 14 2014, 22:22

Hmmm.. jó ideje nem jártam már ebben a  városban. Még kiscsikó koromban talán, gyenge kis tízes, kilences szintűként, már nem tudom pontosan. akkor még igen félelmetes helynek tűnt ez a  Lowebright, de most már olyan számomra, mint egy sima másik város. Túl kemény vagyok ahhoz, hogy e szint megvadult mobjai kárt tegyenek bennem, vagy pajtásomban, aki még élvezi is a helyzetet, bár jelenleg a város falain kívül éli ki magát, ahol jóval nagyobb számmal vannak jelen a mobocskák.  jobb is, hogy nincs a közelemben, elég nagy a hőség és felvágásból rendre lángra kap, tolja a meleget, amire nincs szükségem.  Ez mekkora szívás… felhős az ég, mégis meleg van, ez a füllett idő rendesen kicsinál. Ha lehetne izzadni, akkor patakokban folyna rólam a víz, azt meg nagyon nem szeretem, ki sem mozdulnék otthonról, a fürdő közeléből Suspect  
A környék olyan, amire emlékszem, elég lerobbant, alig egy-két player és persze az az idegesítő rendőrt játszó céh, akinek a tagjait akkor zúzom le, amikor csak akarom… csak sokan ne jöjjenek egyszerre Rolling Eyes  Az tuti nem lenne fair velem szemben.  Nos, a szabályok full egyszerűek, ne szívasd a másikat, és akkor nem lesz gond. Na nem mintha az lenne minden vágyam, hogy elszíneződjön mindezidáig makulátlan indikátorom.  Besárgulni trééé… a zöld a menő Cool
Nincs az az isten, hogy én ideköltöznék, ez egy koszfészek… Simán nevezhetnénk ezt az Aincradi gettónak, tele huligán rejtekhelyekkel meg hasonlókkal. Nem tudok sokat erről a helyről, de ha magam is afféle bűnözőféle lennék, ez lenne a törzshelyem. Az idetévedt nyomi playereket zsebelném ki és gúnyt űznék az izé skyline céhből, hehehehe. Nem értem miért ezt a helyet választották, csak a gond van vele….. mindegy, inkább haladjunk tovább, lézengjünk, mert csak az unalom van…
- Huhh… -  azt hiszem megtaláltam a  város legelhagyatottabb, legromosabb részét… hmmm… elég ismerősnek tűnik… azt hiszem valahol itt nyomtam egy küldit, aminek nem lett valami jó vége. Elég nyomi banda került akkor az utamba és nem tuti, hogy lenyomtam volna őket az akkori erőmmel… bezzeg most Cool Nekem úgy tűnik, ez a hely szándékosan van ilyen ramaty állapotban, nem regenerálódik, vagy csak mindig ilyen rommá alakul vissza… ki érti ezeket?  Én nem, de gyakorlásnak tökéletesen megfelel ez a hely… eléggé elhagyatott,  lestrapált, perfekt.  Ha már van akrobatikám, ideje használnom is… kell pár menő mozdulat…

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Csüt. Aug. 14 2014, 23:43

Hú, de utáltam ezen a városon átkelni :/ Az volt a legnagyobb gáz, hogy nem lehetett kikerülni, szóval jó helyet választottak a rendfenntartót játszó bohócok. Mondjuk egyik-másik őr egész jó fejnek bizonyult. Mostanában sokszor járok erre ugyanis, mivel találtam egy jól szólózható, relatíve sokat expet adó területet közel az otthonomhoz, csak Nyster meg a völgy között volt ez a szoros, aminek a torkában ott volt ez a városka, áthaladási pontként. Szóval a lényeg az, hogy sokat találkoztam az itteniekkel, és most, hogy nem volt velem egy szószátyár menőmanó és egy idióta a majmával, picit könnyebb volt beszédbe elegyedni ezekkel a srácokkal, vagy éppen férfiakkal, mert egyik-másik azért már tiszta vén volt, elmúlt 40 meg ilyesmi. Így egyedül kicsit engedékenyebbek is voltak velem, bár arra nem számíthattak, hogy bármiféle ellenszolgáltatást nyújtok. Talán egy éve kacérkodtam volna velük kicsit, de most nemigen állt az érdekemben, egyrészt nem volt miért, másrészt kiszórakoztam magam máshogy, mással ;P
Ettől függetlenül azonban gyűlöltem a várost, mert macera volt és attól még, hogy volt pár jó fej emberke, még idegesítő volt a masírozó katonaságuk, akik folyton az utamba akadtak az alatt a tíz perc alatt, amíg átmentem itt. Ebben a melegben meg aztán különösen cinkes volt, gyakorlatilag minimális ruhában közlekedtem, éppen csak az volt rajtam, ami kellőképpen eltakart ahhoz, hogy ne legyek túl kihívó... Bár ebben az is segített, hogy egy pink szélű fehér napernyőt forgattam a fejem felett, az meg elvonta a figyelmet és árnyékba is vont. Mikor indultam, még sütött a nap, most bezzeg a távolban már látszik, hogy eső lesz. Hogy itt is-e, azt nem tudom, de mindegy is. Viszont az egyik sarkon befordulva nem messze egy ismerős szőke kobakot pillantottam meg, és ez csak még kellemetlenebbé tette a szitut. Eh... vettem egy nagy levegőt, és próbáltam feltűnésmentesen átvágni az utcán, sietős léptekkel, szinte a fejembe húzva a napernyőmet, hátha nem ismer fel a fiú és megúszom a vele való bájcsevegést.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Aug. 15 2014, 03:38

Ez az akrobatika nem lehet túl nehéz, ilyenkor is a rendszer irányítja a mozdulataimat, szóval no para, nem töröm ki a nyakam egy egyszerű szaltóval, elvégre hármas szintű a képzetségem. Hármas, ami már egész jónak mondható és a leírás alapján szép nagyot tudok ugrani. Így belegondolva talány egy icipicit szégyen, hogy nem használtam még, holott egy vagyont költöttem rá… csak az egyensúly megőrzős részét használtam, másra nem volt szükségem a régi harcmodorommal. Igen, akkor még csak Reginaldra bíztam a támadást, én meg jobb esetben a támadás elé vettetem magam. Azonban a helyzet megváltozott a pajti új képességével. Ha páncéllá alakul akkor rajtam áll minden, nekem kell támadnom és elhajolnom a csapások elől, kitérnem, hárítanom. Ez az, amit eddig nem nagyon gyakoroltam, és ehhez tök jól jön az akrobatika jártasság. Hiszen több méter magasra felugorva nem ér el mások kardja… asszem Suspect De hogy is áljak neki? Csak egyszerűen ugrabugráljak, mint a kiskölykök? Az elég… ciki lenne főleg ha valaki meglát Suspect  Nem szerencsés mások előtt bénázni, hamar híre menne…. >.>
Reginald is megjelenik a fejem felett eközben, pedig nem hívtam, de ha már itt van, akkor hasznossá is tehetné magát. Ha van mit kikerülni, úgy mindjárt más a dolog és rendes gyakorlásnak lehetne nevezni sima ugrabugra helyett…  Pont intenék neki, amikor elindul lefelé, szinte zuhanórepülésben. Először azt hiszem, hogy felém jön, de nem. fura, mert tökre úgy néz ki, mintha támadna… lehet meglátott egy mobot és azt igyekszik megsemmisíteni. túlságosan is élvezi az erőfölényét… azt, hogy egy csapásra szétzúzza… kölykök… hagyjuk csak rá…
Reginald tényleg támadásra készül, kinézett magának egy gombaszerű mobizét, és nem akarja másnak engedni. Céloz és csőrrel bezuhan az… ernyőbe? o.O  Regi nemes egyszerűséggel megrohamoz egy ernyőt, a földre viszi azt és birkózik vele…
~ Reeen! Nézd má’ ezt a fura izét! amit fogtam….. nem mozdul >.< ~hallom magam mögül a hangját… már megint mi a francot talált?
~ Ho!? ~ veszi észre annak az ernyőnek a gazdáját…
~ Te a minike vagy :O REEEN! Itt van a minike!!! ~ kiált nekem
- Kicsoda? :O – fordulok felé, hogy megtudjam miről is hablatyol…

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Szomb. Aug. 16 2014, 15:55

Szaporáztam a lépteimet, miközben megkíséreltem olyan halk, és olyan átlátszó lenni, amennyire csak tudtam. Még csak nem is leselkedtem az ernyőm alól, az arcomat így tuti nem látja a srác, a magasságom is rejtély lesz számára, és ha le is szólít, majd simán tettetem, hogy nem hallottam meg, vagy ilyesmi, és akkor mindenki happy lesz a végén. No, ez az óvatosságom lett a vesztem. Persze így ugyanis nem láthattam, hogy valami zuhanórepülésben közeledik felém, csak akkor észleltem a bajt, amikor már képtelenség volt elkerülni a balesetet. A napernyőt erőnek erejével szakította ki valami a kezemből, ami nem lehetett a szél, mert az ugyan fújdogált kicsit, de nem volt olyan erős, hogy bármit is kitépjen a mancsaim közül. Ennek ellenére az ernyőm kirándulni ment, a lendület pedig engem is elvitt. Kivédhettem volna az esést egy gyönyörűséges bukfenccel, de ott és akkor annyira meg voltam döbbenve, hogy nem tudtam ilyesmire koncentrálni. Az oldalamra estem és beütöttem a könyökömet landolásnál. Felszisszentem, már csak reflexből is, pedig nem fájt, csak bizsergett. Valami azért nem változik még ennyi idő után sem.
Egy hangot hallottam a fejemben, ismerős is volt, és ahogy pillanatnyi kábulatomból felnéztem, egyből rájöttem, mi is történhetett. Az a túlméretezett tarkabarka csirke vette el az ernyőmet >.> Azon nyomban fel is pattantam és kihúztam a karmai meg a csőre közül, mielőtt komolyabb baja eshetett volna, és netalántán olyan sérüléseket szenved el, amitől pixelekre esik. Mármint nem Regi, hanem a napernyőm <.< Mondjuk voltak olyan pillanatok, amikor azt kívántam, bár a csőrös is erre a sorsra jutna. Ez is azok közé tartozott, és most nem azért, mert lebuktatott, de néhány pillanattal később ez is feliratkozott az okaim közé, hogy Ren felénk fordult. Alapból is idegesítő volt, hát még így!
- Megnevelhetnéd a buta madarad már végre >.> - mérgelődtem, miközben az ernyőm infóját lehívtam, hogy megnézhessem, mekkora kár keletkezett benne, aztán egy mozdulattal eltüntettem az inventory-m mélyén. Megigazítottam a ruhám, mely az esés után picikét félrecsúszott, és kissé morcos pillantással bámultam a fiúra. Vagyis csak egy-egy pillanatra, mert amúgy feltűnően kerültem a tekintetét. Asszem ezt már nem úszom meg, kénytelen voltam megvárni, amíg megszólít, meg minden ._.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Aug. 16 2014, 16:56

Azon gondolkozom, hogyan is kezdjek hozzá az edzésemhez, hogy kitapasztaljam még jobban az akrobatika jártasság  „művészetét” mert most már azért szükségem is van rá, hála rakoncátlan petem nagyszerű képességének, mely engem erősebbé tesz, de egyedül maradok Sad Megpillantom egy rövidke időre, éppen kinézett magának valami. Így nem zavarom, ilyenkor hiába is kérném a segítségét, addig nem méltatna még csak válaszra sem, míg el nem rendezi az ő jelentéktelen dolgát.
Ráhagyom, tudok én egyedül is menőn edzeni, meg bénán is, amit jobb nem nézőközönség előtt elkövetni.
- Na kezdjük… - ugranék, mikor Reginald nem messze a hátam mögül ordibál nekem, ezzel megzavarva a tökéletes koncentrációmat. A hatalmas ugrásomból ezért csak egy picike szökkenés lett Sad Az elsőre bekiabálására nem igazán van kedvem válaszolni, főleg mert miatta rontottam el a nagyszerű kezdetet, de a másodikre már odafigyelek. Egyrészt azért, mert míg nem teszem úgysem hagy békén, másrészről meg valami minikéről beszél.  Odafordulok és akkor látok egy töpszli ismerőst, aki nem valami bájos arckifejezéssel közöl velem egy apró dolgot.
- Neked is szia! – köszönök, mert az illem ezt diktálja
- … Minike… pfffhehehehe…- hallatok egy visszafojtott nevetést.
~ Én nem vagyok buta, te butaaaaa >.< ~ reagál egyből a sértett fél, mintha ő teljesen ártatlan lenne.
- Ő nem Minike, hanem Mirika – világosítom fel, hátha megjegyzi Rolling Eyes
~ Nem  érdekel, ő Minike ˇ^ˇ egy buuuuuuta Minike >.< ~ hehh… azt hiszem sikeresen megsértődött…
- … na és? mit csinált, amiért meg kellene nevelnem?
~ Semmit… megvédtem egy nagy gombától ami a fejét ette vaze!!!  >.<
- o.O … ööööööö???? O.o – nézek kérdőn Miri-chanra, hátha valamivel értelmesebb választ kapok, mint.. az előző Rolling Eyes
- Amúgy érdekes, hogy hozzám szóltál… meg mertem volna rá esküdni, hogy kerülsz engem >.>   mintha  lenne rá okod… - a mondat második felét, egy kicsivel halkabban mondom <.<

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Vas. Aug. 17 2014, 14:56

Egy szemtelen nyelvöltés, majd innentől kezdve ignoráltam a madarat. Majd pont hagyni fogom, hogy egy program csessze fel az agyamat, persze Rolling Eyes Nem tudom elképzelni, Ren hogy tudja viseli ezt az IQ-fájtert hosszú távon, minden szava idegőrlő már fél perc után is. Ha több időt kéne eltöltenem mellette, vagy megőrülnék, vagy megfojtanám, aztán megkopasztanám és megfőzném levesnek újra és újra és újra és újra. Utóbbi jobban hangzik Razz Azt hiszem nem véletlenül nem vagyok idomár, amúgy se lennék képes kötődni ezekhez az állatok képében megjelenő programokhoz. Nem tudok elvonatkoztatni tőle, hogy ezek csupán szelíd mobok és nincs bennük élet, csak egy mesterséges intelligencia tanulómechanizmusa ad nekik jellemet. Brrr, túl sokat foglalkoztam ezzel, nem tetszik, hogy ilyen bonyi gondolatok járnak a fejemben Suspect
- Megtámadta a napernyőmet! - adtam egyszerű, tömör magyarázatot Regi megmagyarázhatatlanul ostoba viselkedésére morcosan. Remélhetőleg "meggyógyul" a cucc, bár ötletem sincs, a sérült tárgyakkal mi újság, igazság szerint nem nagyon találkoztam még ilyesmivel. Többnyire vigyázok a holmijaimra, amire meg nem sikerült, az elpixeleződött. Lehet meg kell javíttatni... vagy lehet én is meg tudom csinálni a páncélkovácsi szintemmel...? Azt hiszem lemászok majd a műhelybe és meglesem, mit tehetek az ügy érdekében.
- Nocsak, ennyire magányos vagy, hogy már hiányzik a társaságom? - élcelődtem a fiúval a szemöldökömet enyhén felhúzva - Vagy baj, hogy megszólítottam, felség? :3 - hajoltam meg enyhén, a kezemet a hasam előtt keresztbe téve, mintha egy király, de minimum egy herceg előtt hajolnék meg. Az volt a minimum, hogy kigúnyolom a nagyképűségét, úgyse veszi fel, meg hát tőlem aztán már megszokhatta, hogy ott csípem, ahol érem.
- Mit keresel erre, ahol a madár... - pillantottam a főnixre - se jár? - kérdeztem, majd a kezemet levittem a szoknyámhoz, ugyanis érezhetően erősödött a szél, és az utolsó dolog, amit akartam, hogy fellibbentse a légmozgás. Körbenéztem, de hacsak nem kerülök Ren mögé, nemigen volt hely, ahol lenne egy kis szélárnyék.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Aug. 17 2014, 15:52

Fény derült a bűntényre… Reginald megtámadta a lányka napernyőjét, mert azt hitte gomba mob.. gondolom én, mert olyasmit említett, hogy megmentette egy olyantól, ami épp a fejecskéjét rágcsálta Suspect   Reginald persze már mással foglalkozik, simán itt hagy bennünket, had foglalkozzam én az ő általa okozott problémákkal, míg ő kiszórakozza magát -.-’’ Mondjuk valamelyest megértem, én is leléptem volna, mielőtt elszabadul a hiszti hime….
- Nem mintha nem tellene neked új ernyőre – áh, ugyan, hiszen csak egy kereskedő céhet irányít… miből is tellene neki ilyen drága dolgokra? Rolling Eyes
- … de ha problémát okoz akkor kifizetem a szerény keresetemből- ez van, csóró vagyok, meg  mellé büszke is. Ha éppen alig vetne fel a pénz is inkább éheznék, mintsem adós maradjak olyan miatt, amit nem is én követtem el  >.>
- Ugyan, ilyet nem mondtam, csak furcsállom, hogy nem sokkal ezelőtt le sem lehetett vakarni, még rám is másztál, most meg…- vetek egy pillantást fent köröző petemre, mielőtt újabb kárt tenne valaki tulajdonában… fenének se kel a balhé…
- Megértem, nyugi…  megkaptad,  amit akartál…. világgá kürtölheted, hogy megvolt a nagy Ryuniji Ren…-  hát, ha úgy vesszük én vagyok a rossz emberismerő, mindig is az voltam, de lényegtelen, ez ha úgy vesszük lényegtelen, vagy tán nem is probléma. ilyen emberek mindig voltak és lesznek is, míg világ a világ….
- Vagy tán az zavar, hogy már nem én vagyok a top első? – jah, ez is egy ehetőség, ha végiggondoljuk, kikkel kavar és kavart eddig…. valamilyen oknál fogva mindig az első helyen voltak….  a kis haszonleső >.>
- Jól tudom, hogy nem érdekel, de nagyra értékelem az udvariasságod, még ha csak erőltetett is –  úgy tűnik mégiscsak van benne egy kicsike, csak ritkán mutogatja Suspect  Ezért megérdemel egy választ…
- Gyakorlatozok… egyedül, mivel nem találok ellenfelet – és ez szomorú Sad Íme az egyik árnyoldala annak, hogy ismert vagyok… a sok betoji nem mer kiállni ellenem, pedig nem verném el őket… olyan nagyon Rolling Eyes Így tiszta unalmas az élet, főleg most, hogy bossokat gyakni sem járok.. Azt hiszem ideje lenne megint elnézni egy-két szórakozóhelyre Suspect
- …. és te? Rolling Eyes - illlik visszakérdezni >.>

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Hétf. Aug. 18 2014, 13:41

- Ne parázz, nem ment tönkre... még... szóval nem verem le rajtad az árát Razz - feleltem, mielőtt még elővenne egy erszény aranyat, vagy valami. Nekem csak a "kis" bajkeverő viselkedésével volt bajom, el se hiszem, hogy sose látott még ilyesmit. Ren ki se mozdul egy esős napon a híd alól, vagy mi a frász? Suspect Még hogy gomba... az agya áll gombából, vagy csak simán begombázott, képzelem miket etethet vele a srác, hogy így behülyült Rolling Eyes És mielőtt még azt gondolhattam volna, hogy esetleg túlzásba viszem a számomra végtelenül idegesítő madár szapulását, Ren tett róla, hogy egyetlen szeletét se szívjam vissza a véleményemnek, amiket itt gondolatban lefuttattam. Köpni-nyelni nem tudtam, annyi sértést vágott a fejemhez, csak úgy a semmiből! Eleinte csak néztem ki a fejemből, hogy biztos jól hallom-e a megalázó vádaskodását, aztán szépen lassan elborult az agyam... kidagadt pár ér a homlokomon... összeszorult az öklöm... és legszívesebben behúztam volna neki egyet az állcsúcsára, hadd repkedjen egy jót! De nem, türtőztettem magam, nem akartam olyan "harcot" provokálni, mint régen.
- Te... - szólaltam végül meg, majd vettem egy nagy levegőt - Te honnan szedsz ilyen baromságokat?! Tudtommal nem én voltam az, aki egyből más lányok után kezdett rohangálni! - fakadtam ki dühösen. Én akkor és ott döntöttem el, hogy nem akarok beleesni egy ilyen fazonba, aztán más kérdés, hogy rájöttem, mi merre hány méter magammal kapcsolatban, szóval eleve halott volt az ügy... De hogy ennek a nyomoréknak hogy van képe megvádolni...? - Mintha olyan nagyon bántad volna, hogy hancúrozhatsz velem! Te voltál az, aki kihasználtál! - adtam vissza a kölcsönt, és azzal a lendülettel lehívtam a menümet. Legalábbis másodikra, mert annyira remegett a kezem az idegességtől, hogy nem fogadta el a mozdulatot a rendszer. Néhány ingerült mozdulat múlva pedig már csilingelt is párbajkihívás Ren előtt.
- Tessék, itt egy ellenfél! Majd pont hagyom, hogy megalázz! - tettem csípőre a kezem, miközben egy-egy széllökés megfújta a hajamat, ami ilyenkor zászlóként lobogott mögöttem - Ha nyerek, nyilvánosan, a földön csúszva fogsz bocsánatot kérni tőlem, ahogy egy igazi férfi tenné! Ha te nyersz, akkor eltekintek a bocsánatkéréstől, csak visszaszívod az alaptalan rágalmazást. Megértetted? - szegeztem neki a kérdést ellentmondást nem tűrően. Majd most meglátja, milyen az, ha komolyan feldühít. Amit akkor régen tapasztalt, az semmi ahhoz a haraghoz képest, amit akkor viselek, ha kellően higgadt tudok maradni. Márpedig most hideg volt a fejem annak ellenére is, hogy végtelenül felhúzott. És ilyenkor vagyok a legveszélyesebb Neutral
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Aug. 18 2014, 14:35

- Hogy honnan? Hmmm.. scratch  Nem is tudom… mondjuk onnan, hogy saját magam tapasztaltam? :O – Hát jah, van ilyen… egyik nap velem, majd mikor megkapta amit akart, akkor másik nap már más a favorit. Rengeteg ilyen nő létezik a világban, de szerencsémre eddig úgy ahogy sikeresen elkerültem őket… úgy ahogy Rolling Eyes  
- Ez így ebben a formában igaz is, ugyanis te más férfiak után kezdtél rohangálni- nem vagyok mérges, egy kicsit sem, tök nyugodtan közlöm itt a tényállást…
-  ….éééés, az is furcsa, hogy az aktuális partnereid mind top egyesek, de mikor azok lejjebb esnek, váltasz és kire? Hát az aktuális top elsőre… azt ne mond, hogy ez véletlen Razzez az információ, adat önmagáért beszél, nincs helye magyarázatnak.
- Arról meg nem is beszélve, hogy tudtommal nem rohangáltam más lányok után… - én ilyet nem teszek. Nincs olyan nő, aki után csak úgy rohangálnék. Nem született még a világra olyan. Vagy megkettyintem, vagy nem, de nem rohangálok, az tuti… több vagyok én annál ˇ^ˇ
- Te másztál rám, én meg nem vagyok semmi jónak az elrontója Razz főleg nem ilyennek…. az ember nyilván kap az alkalmon…
- Ha már it tartunk, bármennyire is szeretted volna hallani tőlem azt, hogy: Szeretlek…. nem mondtam ki.. ha csak meg akartalak volna kettyinteni nem azt mondtam volna, amit hallani akarsz baaaka?! – én már csak tudom, hiszen ennek is gyakoroltam már egy-két fajtáját, még a való életben…. és talán itt is…. egy picikét Rolling Eyes
- Szóval minden bizonnyal én lettem kihasználva…. – a nevem önmagáért beszél, ő pedig ennek a névnek a rajongója… volt Rolling Eyes
Kissé meglepetten nézek, mikor megjelenik előttem a párbaj kihívás… na erre nem számítottam… szinte mindenre, csak erre nem…. igaz nagyon vérmes egy töpszli az előttem lévő Suspect
- Hehh.. egy egész céhhel a hátad mögött sem tudtál még utolérni, gondolod, hogy győzhetsz? – teszem fel a kérdésem, miután elfogadom a kihívást, intek Reginaldnak, megadom a jelet, mire felém nyomul és aranyszínű lángjai körülölelnek, míg egy páncél nem materializálódik rajtam… aranyszínben pompázok Cool Így jó is lesz.. a legkevésbé az hiányzik, hogy a petem ostoba megjegyzéseit hallgassam még Miri-chan hülyeségei mellett Rolling Eyes
- Hehe.. okos, így mindenképp te nyersz… illetve nyernél, de annyiban változtassunk a felálláson, hogy ha én nyerek, akkor a rabszolgám leszel egy teljes napig- nyeheheheh…. a sértett büszkeségem elégtételt kíván Suspect
- Rendben van Mi-ri-chaaan? Jól gondold meg, mert most nem fogom vissza magam ˇ^ˇ - várom válaszát és felkészülési idő lejártát…

pontok:

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Szer. Aug. 20 2014, 14:06

Kész, én... én már nem is tudtam erre mit lehet mondani. Persze ismerem már Rent, ha egyszer valamit a fejébe vesz, akkor az úgy van és kész, hiába is magyaráznék, akkor se hinné el, csak eltorzítaná a maga verziójára, amit mondok. Szélmalomharc. Értelmetlen vita. És nem, nem fogom magam még jobban felhúzni rajta, sokkal-sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint az első harcunk idején. Akkor Anat "árulása" betett nekem, ahogy a kettőnk közti baleset is csak azért volt, mert meg voltam zavarodva a szakítás után Kotával. Most semmi ilyesmi nincs az életemben, és ez látszik is a reakciómon. Ahelyett, hogy felvenném a kesztyűt, csak lesújtó pillantással néztem rá. A feszültségemet pedig úgy fogom levezetni, hogy laposra verem. Ismertem a trükkjei zömét, mindegyik ellen volt valami ellenszerem, vagy közvetlen, vagy közvetett.
- Hinari. Lássuk te tudsz-e névvel szolgálni - mutattam rá egyszerűen, hogy igenis ő volt a bűnös. Anat jóval később jött, mint hogy mi ketten kavartunk volna, közte meg nem volt senkim, csak egy hamvába volt próbálkozásom azzal a tapló Yuichival, viszont arról csak mi ketten tudunk, és az is már azután volt, hogy Hina-chant zaklatta Ren. Másra nem válaszoltam, nem volt értelme, hiába lett volna mindenre valami feleletem. Ez az egy név elég volt ahhoz, hogy bűnösnek kiáltsam ki, persze biztos ki fogja magát magyarázni, mint mindig. Nem számított, nekem volt igazam. És mindketten jobban jártunk, hogy annál a kalandnál nem mentünk tovább. Eh, nem bírom ki, gyűlölöm ilyenkor magam Sad
- Oh igen, és még mit akartál a kefélésen kívül? Rolling Eyes - kérdeztem gúnyosan, mert egyszerűen képtelen voltam tartani a szám minden elhatározásom ellenére is >.> Mindegy, vettem inkább egy mély levegőt, vagyis próbáltam, de az ajánlatától félrenyeltem és köhögni kezdtem. Nevetséges volt, egyszerűen nevetséges. Persze mit is vártam Rentől? Rolling Eyes
- Pfff, még hogy rabszolga... Láncra kötsz egy szál bikiniben és vonszolsz magad után, vagy mi? Rolling Eyes De tudod mit? Legyen, úgyis én nyerek. Erősebb vagyok nálad! - jelentettem ki határozottan, és előrántottam a késeimet. Amint letelt az egy perc, nem vesztegettem az időmet, egyből nekitámadtam. Így, hogy nincs Regi, legalább arra nem kell figyelnem, hogy több oldalról támadnak-e, viszont azt is tudtam, hogy a fiú valamivel gyorsabb nálam, szóval talán meg fog előzni... de ha le is sújt rám, az volt a célom, hogy én is bevigyem a támadásaimat vele párhuzamosan, nem védekeztem semmit.

HP:170 | F:50 | E:2x48 | K:16 | GY: 63 | S:21 | P:100
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Aug. 21 2014, 14:42

- Hinari? Hogy jön ide az a  lány? – nézek kérdőn a duli-fuli lánykára, aztán beugrik, hogy az egyik bosson egy kis tréfával készültem neki. jah, ilyen valóban történt, de ebből hogy szűrte azt le, hogy én azután a csaj után futok? :O Ej, lehet sokkal nagyobb baj van a buksijával, mint azt én gondoltam. Hát igen vannak akik csak úgy, egyik napról a másikra megőrülnek…. lehet a bezártság miatt? Eddig bírta volna? :O
- Jaaah… rajzoltam róla egy képet, és kiplakátoztam… attól már futok is utána?  - értetlenkedem, még mindig… ez kész rejtély számomra Suspect
- Nem vagy te egy kicsit… baaaaka? A féltékenység tán elvette az eszed vagy mi, hogy nem láttál tisztán? – tényleg nem értem, meg amúgy is… egy csomó lányról rajzolgattam, meg mobról… szóval úgy mindenről, mert unatkoztam… akkor már a mobok után is „futottam” ? Kész röhej…
- Azt te már sosem tudod meg Razzválaszolok a kérdésére, csak kicsit máshogy, mint amire számítana. A kis hiszti-hime…..
Ezután kapom a kihívást, amit, naná, hogy elfogadom… végre egy ígéretesnek tűnő harc, aminek nincs vége három másodperc alatt…. Legalábbis remélem, és van pár dolog, amit ki szeretnék próbálni… Nem számít az sem, hogy most van egy kis tétje a harcnak, amit még csak nem is én találtam ki, hanem a töpszli. Persze maga felé hajlott a keze, ezért nem hagytam annyiban, a saját ötletem sokkal kézenfekvőbb… már akinek..
- Pontosan, rabszolga… nem kevésbé igazságtalan, mint a te verziód Razz öltök nyelvet, de hamar elkuncogom magam  Miri-chan szövegén
- Ahhaaa… értem, szóval ezt szeretnéd? Erre izgulsz? Perverzebb vagy, mint hittem, hehe. Legyen, miután nyertem, teljesítem ezt a kívánságod, mert baromira kedves vagyok Cool
Szóval figyelmeztetésem ellenére is belemegy a párbajba, hála az égnek, akkor jöjjön egy kicsike testmozgás.  Mirika saját bevallása szerint erősebb mint én… hehh.. és még én vagyok a nagyképű Rolling Eyes
- Mondd… mikor láttál utoljára teljes erőbedobással harcolni? – talán soha, az ilyen részletekre nem emlékszem túl jól… olyan lényegtelenek.
Mikor letelik a felkészülési idő, picike ellenfelem már támad is.  Nem csodálom, amennyire felhúzta magát a semmin, ezt vártam tőle, nem kevesebbet. Ideje megmutatnom neki azt, amit még nem látott…. aktiválom a fallen angel nevű képességem, mielőtt a kések  mellkasomba fúródnának. Mikor ez megtörténik már észre is veheti magán a képességem hatását, de nem engedem felocsúdni, bal kezemmel elkapom az övét, mielőtt kihúzná belőlem fegyverét, nem engedem félreugrani, majd jobb kezemmel villámgyorsan lendítek, hogy gyomorszájba vághassam és egyben ezzel el is lökjem magamtól, már ha sikerül
- Húúúúha… szép kis sebzés, mit ne mondjak…. tényleg erősebb vagy Rolling Eyes - egy icipici szarkazmus azért érződhet a hanglejtésemen.
- Mozogjunk is egy kicsit….- felelem, elrugaszkodom a földtől, hogy egy laza három méteres düledező oszlop tetején találjam magam…

Hp: 185/185
Páncél:  62/158

//Ha minden klappol akkor a képi miatt sebződsz 48-at (erre nem  érvényes a +10% sebzés a páncél miatt), ha sikeres a támadás akkor plusz 61-t//

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 22 2014, 15:55

- Pfff... és az a párbajotok, ahol megaláztad? És a boss megbeszélés? És még ki tudja, miket nem láttam... Ne tettesd a hülyét, nem áll jól - soroltam az eseteket vádló hangnemben, amik végleg elfordítottak tőle abban az időszakban, és a mostani viselkedése sem volt valami megnyerő. Pont fordítva, csak alátámasztotta a döntésem helyességét, ha eddig nem lett volna egyértelmű. De az volt, nem tudtam magam elképzelni boldognak emellett az öntelt majom mellett, akivel folyton csak vitázni lehet... el nem tudom képzelni, hogy van olyan csaj, akivel képes normálisan viselkedni pár napnál tovább mattaku
- Ugyan, csak próbálom a helyedbe képzelni magam, hogy vajon mit akarhatsz egy magamfajta lánytól rabszolgaság alatt Rolling Eyes - válaszoltam cinikusan, a kezeimet összefűzve a mellkasom előtt most, hogy picit csillapodott a szél. Azonban a felhők lassan fölénk úsztak így is. Nem mintha különösebben törődtem volna az időjárással, amikor éppen volt jobb dolgom is. Konkrétan az egyetlen gondolat a fejemben az volt, hogy szépen földbe döngöljem ezt a felfújt hólyagot >.> A provokálására igyekeztem nem válaszolni, de azért kicsúszott egy-két félmondat, aminek meg is ittam a levét... túl jól fordítja ellenem a saját szavaimat, és ezzel csak még jobban idegesített <.< Inkább csak az órára koncentráltam, és a számláló lejártával igyekeztem valahogy megelőzni. Sejtettem, hogy gyorsabb nálam valamivel, de a sebzésem biztosan magasabb, mint az övé, szóval úgy voltam vele, hogy erőből lenyomom oszt jónapot. Na igen, de azzal nem számoltam, hogy nemes egyszerűséggel hagyja betalálni a késeimet, vagyis kábé pont ugyanazt csinálta, amit én terveztem wtf Ráadásul még én sebződtem o.O Naná, hogy a meglepetéstől köpni-nyelni nem tudtam, igaz nem vágytam rá, hogy a fiú segítsen azzal, hogy gyomron vág <.< Hátratántorodtam a hasamat fogva, miközben beszűkült tekintettel, haragosan néztem rá. Valami effect vette körbe, a szemei is furák voltak...
- Ohó, máris menekülsz? Razz - néztem, ahogy elrugaszkodik és egy oszlop tetejére ugrik. Szép magas ugrás volt, fejlett akrobatikája lehet neki is... utána tudnék ugrani, de akkor csak leütne reptemben, ráadásul zavart az az animáció körülötte. Szóval maradtam a talpamon, türelemjáték indul.

155/170 HP
0/100 P
Sebződsz hatot a saját támadásodtól.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Aug. 23 2014, 13:24

Sejtettem, hogy szóba kerül az a bizonyos párbaj, ahol levertem a szőke töpszlit. Én nyertem és az a lényeg Cool
- Ha jól emlékszem, akkor az a  párbaj még a kufirc előtt volt…  arról meg nem is beszélve, hogy nem megaláztam, csak lenyomtam, mint a rajzszöget, holott vissza is fogtam magam… Mit tehetnék, már akkor is erős voltam Rolling Eyes  - jah, színtiszta győzelem volt még a végét beleszámítva is…
- A megbeszélésen meg egyértelmű vicc volt, piszkálódás, azt hittem, hogy mindenki levágta…  - nyomok egy laza vállvonogatást.
- Egyeseket mennyire elvakít a féltékenység – ez van, el kell fogadni. Eme érzés hatására sok hülye dolgot beképzel magának az ember… ez a lányka tökéletes példa erre az állításra.
A győztes díja eldöntetett, mind a ketten elfogadtuk, innen már nincs visszaút….
- Ahha, szóval próbáltad és elbuktál, mert a saját vágyaid közbezavartak. Értem már… Miri-chan no ecchi Razzhosszan, de egyáltalán nem gúnyosan öltöm ki a nyelvem.
- Ha az én fejemmel gondolkoztál volna akkor lánc helyett a csengettyűs cicanyakörvet kellene emlegetni Razz 
Miután az idő lejér nekem ront, eltalál és elképedve veszi tudomásul, hogy pontosan azt tette, amit én akartam, ehehe….Így jár az, aki nem képes kontrolálni az érzelmeit és méregtől fűtve támad a higgadt ellenfélnek… van még mit tanulnia ˇ^ˇ A támadásuk után egy laza ugrással egy oszlop tetejét tűzöm ki bázisomnak, fentről még kisebbnek látszik ez a lányka…
- Áh, ilyet nem tennék… innen fentről nagyszerű a kilátás, miért nem jössz fel te is? - kérdem elmosolyodva…. sajnos ez nem jött be, nem ugrik fel… Csak ekkor veszem észre, hogy alig, de csökkent a hp sávja :O
- Hupsz... máris elfogyott a páncélod? :O  – kérdezem színlelt megdöbbenéssel.
- Óh, te szegény Sad Nem csoda, hogy nem támadsz... Sumimasen, máris feloldom a  képességem- hallatszik egy csettintés és az effect ezennel meg van szüntetve
- .. bááár.. nem tudom, hogy ezt így lehet-e teljes erőbedobásnak venni Rolling Eyes - piszkálódom tovább, majd leülök az oszlop szélére, a lábaim lelógatom és játékosan lóbálni kezdem.
- Na?! Így sem jössz? – kérdezem és a kezeimet a hátam mögé raktam.. mind a kettőt…
- .. és így? Razz kíváncsian várom, hogy meddig bírja még magát visszatartani.. éna  helyében már rég támadtam volna Rolling Eyes

Hp: 185/185
Páncél:  56/158

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Kedd Aug. 26 2014, 20:14

- Bla bla bla... - kommentáltam gúnyosan a magyarázkodást, még a fejemet is billegtettem jobbra-balra mindegyik szó után. Hát ez szánalmas volt, legalább elismerné. Akkor talán képes lennék relatíve emberszámba nézni, de minden szavával csak mélyebbre és mélyebbre süllyedt a szememben. Azok után, hogy teljesen indokolatlanul vádaskodni kezdett, még azt sem hajlandó beismerni, hogy az aktusunk után ő volt az, aki felém se nézett és inkább másfelé kacsintgatott -.- Nem, én ebbe a csipkelődésbe nem voltam hajlandó belemenni, egy-egy megjegyzés elég volt, hogy elmenjen tőle a kedvem. Tudtam, hogy nem szabad szóba elegyedni vele, éreztem hogy nem jó ötlet, mert csak felhúzom magam a hülyeségein... komolyan, egész eddig egy délután volt, amikor képes volt szerethetően viselkedni, az akkor volt, amikor lefeküdtünk... Biztos azért volt olyan kezelhető bárányka, mert be akart jutni a bugyimba, és azt a szokásos stílusával nem tehette meg Rolling Eyes
- Neked sem maradhatott sok páncélod Rolling Eyes - jegyeztem meg, miközben méregettem az oszlopot, illetve egy-egy pillantással megnéztem, hogy juthatok fel oda könnyen valami alternatív útvonalon. A provokációját ignoráltam, csak annyi pillantásra méltattam, hogy ellenőriztem, tényleg megszűnt-e az effekt. Kicsit sajnáltam, eszembe jutott, hogy lehetne kihasználni.
- Gyáva vagy. Nem mered tovább használni, félsz hogy túljárok az eszeden. Most pedig ha felugranék, ellöknél egy hanghullámmal, mi? - mondtam újra ránézve a fiúra. Közben csöpörögni kezdett, legalábbis nedvességet éreztem először a kézfejemen, aztán a nyakamon is, végül a földön is meglátszottak a cseppek. Rövidesen már ömlött a nyakunkba az áldás. Nem örültem neki ._. Végül elindultam az épület egy fala felé, majd futólépésre váltottam és jött egy gyors irányváltás. Aztán még, egy, majd még egy. Az oszlop körül cikáztam, körbe-körbe futottam addig, amíg meg nem unta a forgolódást utánam. Akkor támadtam végül, bízva abban, hogy legalább egy picit elszédült. A szomszédos oszlopot használtam támasztéknak, ami az első mögött volt, és onnan szökkentem fel, és a tengelyem körül megpördülve vágtam feléje a két késemmel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Szept. 13 2014, 22:18

- Bal-bla-bla Razz Razz Razz  - ez a Miri-chan…. talán már rájött, hogy semmit sem ér ellenem se szavakkal, se mással, mert mindenben jobb vagyok nála ˇ^ˇ   Tapasztalta is, az első támadásánál, hisz behúztam a csőbe. Úgy támadott rám, minden bizonnyal az indokolatlan dühtől elködösült fejjel, hogy ismerte volna a képességem mivoltát, hehe…. már páncélja sincs velem ellentétben Cool
- Gondolod? – nézek rá széles vigyorral az arcomon.
- Kilenc egész pontot veszítettem a páncélomból – és még csak nem is kamuzok. Az eredeti páncélértékemből valóban csak kilenc vonódott le…. Regi képessége a jelen esetben teljesen lényegtelen.
Fellibbenek egy magas, romos oszlopra, hogy onnan várjam a következő támadását. Vagyok olyan kedves, hogy feloldom a képességem, mely ad egy kis előnyt a támadó féllel szemben, erre mit kapok? Beszól… megint beszól annak ellenére, hogy ő az aki rosszabbul áll a másiknál, nem pedig én… a kis szemtelen ˇ^ˇ
- Gyáva? Én? – azért vissza kérdezek, hátha rosszul hallottam vagy valami…. Rolling Eyes
- Szerintem a  kedves, vagy a nagylelkű jelzők sokkal jobban illenek rám, nem gondolod? – öltöm ki a nyelvem, csak azért is :p
- Nehezen tudnál túljárni az eszemen, ha még a képességet sem ismered. Ha nem oldom fel, akkor a következő támadásodnál vége lenne a küzdelemnek. Akkora szégyenben meg nem akarlak hagyni, mert hát ugye… full kedves vagyok Razz mondom kuncogva, de továbbra sem mozdulok, csak lóbálom a lábacskáimat az oszlopon üldögélve.
- Igen, ez is benne van a pakliban, de tudod mit? Most azért sem fogom megtenni, szóval nyugodtan támadj csak rám… nem pöcköllek el, ígérem Rolling Eyes
Cseperegni kezd az eső, a páncélomon csak úgy koppannak a nagy, kövér cseppek.. kipp-kopp. Kipp-kopp és már szakad is facepalm  Végül is… engem nem igazán zavar és ahogy elnézem a töpszli kiscsajt sem, mert lekezd lent rohangálni  Suspect
- Veeeeeeh! – fejezem ki unalmamat egy nagy sóhajjal. Ha ennyire el szeretne fáradni, ám legyen, majd csak megunja. egy darabig követem a  lassú mozgását sűrű sóhajok közepette, de ezt is megunom, így helyette a hallgatózásommal igyekszem meghatározni a helyzetét és cselekedeteit… szerencsére az eső részben a segítségemre van.
Hallom, hogy a „csobogó” léptek abbamaradnak a hátam mögött. Vagy ez az a pillanat, vagy nagy luft lesz. Próbálok időben mozdulni, nyakam behúzni és az oszlopon végrehajtani egy fél hátra bukfencet, hogy a térdem az arcába, gyomrába vagy akárhová mélyesszem annak ellenére, hogy kidíszített egy pár vörös vonallal Sad
Találattól függetlenül megtartom a lendületem, lábaim kinyújtom és levágok egy tökéletes kézenállást.
- Szerinted ebből a helyzetből eltalállak? :O – kérdezem és kezeim behajlítom, lassan ereszkedem, majd újra kinyomom magam tökéletes kézenállásba.
- Ichi – megeteszem újra  
- Nii – na mégegyszer
-San…. azért szólj, ha már készen állsz arra, hogy megizzassz, akkor nincs szükségem „különedzésre” Razz


Hp: 145/185 (találat esetén: 139/185)
Páncél:  0/158

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 17 2014, 16:13

Összeszorítottam az ajkaimat. Nem akartam válaszolni ennek a felfújt hólyagnak, csak nehéz volt megállni, mikor a nyelvemen volt minden létező szitokszó vele kapcsolatban, amit ismertem. Végtelenül feldühített a vádjaival, a viselkedésével... még szerencse, hogy olyan állapotba kerültem, amilyenben nem látszott rajtam annyira. De ez csak számomra szerencse, neki meg a lehető legrosszabb kimenetel. Mindenesetre most nem pofáztam vissza, annyiból mákom volt ugyanis, hogy ez klasszikusan no comment jellegű mutatvány volt a srác részéről. Nem volt rá érdemes reagálni, őt minősítette a nagyképűsége és a pofátlan kamuzása. Pfff...
Nem mondom, hogy az eső nem zavart, főleg azért, mert a kezdeti csöpörgés után elég rendesen rákezdett. Mire elindítottam az akciómat, a talaj már csupa víz volt, és lassan én is eláztam. De jelen pillanatban nem érdekelt, hogy mennyire lesz vizes a hajam, vagy mennyire ázik át a ruhám, az egyetlen dolog, ami az eszemben járt, az Ren móresre tanítása volt. Velem aztán nem beszélhet így, nem tűröm el szépen csendben! Amint észrevettem, hogy megunja az utánam forgolódást, azonnal megcéloztam azt a bizonyos oszlopot, és az akrobatikámat kihasználva szökkentem fel rá, hogy támasztéknak használva a másik fölé juthassak, és felülről csaphassak le. Az előző alkalomból kiindulva számítottam rá, hogy nem fog törődni a védekezéssel, de ezúttal nem ültem fel a trükkjének. A bukfences akciója telibe talált volna, de még forgás közben észrevettem, hogy lendületet vesz hozzá, és ellentétes irányba fordulva megállítottam a pörgést, majd a felém lendülő lábain támaszkodva löktem tovább magam, és akkor vittem be a csapásokat a késeimmel, a fiú felett nyújtott testtel szaltózva. Az oszlop szélére érkeztem, persze talpra, akár egy igazi macska, igaz le kellett támasztanom a kezemmel, hogy biztosan megálljak a lábamon.
- Tch... kapd be >.> - sziszegtem a fogaim között, és vettem egy mély levegőt, hogy rendezzem a koncentrációmat. Tanulgattam egy ideje fegyver nélküli mozdulatokat is, azoknak az egyikét használva pördültem meg a letámasztott kezemet tengelyként használva, hátha ki tudom egy, illetve két rúgással söpörni alóla a kezét, ugyanis egy ollózó mozdulattal, mindkét lábammal külön, kétféle magasságban rúgtam feléje. Remélhetőleg lebucskázik a francba innen. Akkor aztán én lehetnék fölül Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Szept. 18 2014, 18:12

Ismételten hagyom magam, találjon csak el, cserébe egy kontra támadást nyomok el…. jah, tervnek menő, de kivitelezni már nem volt annyira. Én mondjuk minden szempontból tökéletesen hajtottam végre a saját magamra kiszabott feladatot, de mint mindig, Miri-chan már megint elrontotta az övét >.>  Egyáltalán nem követi a forgatókönyvet, simán kitér a menő támadásom elől Suspect  Mindegy, nem esem kétségbe egy pillanatig sem, helyette próbálom egy picikét húzni az agyacskáját Rolling Eyes Pedig ez csak egy kis edzés, hogy el ne unjam magam, hehe.
- Melyiket? Jobb cici, vagy bal cici? Razzrámegyek egyből a magas labdára. Ebben a helyzetben csak természetes, hogy lecsapom, de sokáig nem örülhetek ennek, mert kicsúszik a kezeim alól a talaj, hála a pici, vékony lábacskáknak
- Buuuu – nem, nem próbálom megijeszteni, vagy hasonlók, egyszerűen most így használom a képességem csettintés helyett. Ezúttal nem az ellenfelem a célom és nem is a lehető legerősebb változatot használom. Egy kis lökés, taszítás, mely nem az egész testemre hat…. egyedül a buksimra Cool
Így mielőtt csúnyán bedurrannék, a lökés segítségével fejelek hátra, elfordulok a  saját tengelyem körül, akár egy hátraszaltóznál, ehhez a lábammal is rásegítek, mozdítom. Remélhetőleg pont orrocskán fejelem a tarkócskámmal Miri-chant…  Suspect Tudom jól, hogy macska reflexei vannak, így ha nem érzem a koppanást, tovább enged a forgásnak a képzeletbeli tengely körül, és lábaimat kinyújtva, páros lábbal igyekszem őt mellkason, esetleg gyomorszájon rúgni, hogy aztán elterüljek az oszlop tetején.
- Azta… csak most vettem észre… elkezdett fogyni a hp-m o.O – mondom nyilvánvalóan színlelt meglepettséggel a hátamon fekve a szakadó esőben.
- Húúúúúha…. már verthelyzetben is vagyok Rolling Eyes - érződik a szarkazmus annyira, amennyire kell
- Még a végén nem tudom kipróbálni amit szeretnék, hehhee – az aranyszínű páncélom az egyik pillanatról a másikra lángokká alakul és elhagyja a testem, hogy a magasban megint a jó, öreg petecském materializálódjon.
- Tudtad, hogy öt különböző páncélom van? Suspect - kettőről biztos van tudomása, amiket bosson használtam és használt ő maga is, de a többiről nem hiszem…. nem sűrűn veszem hasznukat.
- Gyerünk… te is mutass valami újat addig Razz
Hp: 69/185
Páncél:  0/65

Regi:
HP: 1/93

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Szomb. Szept. 27 2014, 23:35

- Urusai, baka >.> - folytattam a sziszegést most már kicsit hangosabban és határozottan morcosabban, mint az előbb. Cseppet se voltam kíváncsi a hülye poénjaira, amikre jobb hangulatomban se lehetne frappáns visszavágást adni, mert annyira gagyik a beszólásai. Így meg, hogy éppen tiszta ideg vagyok, eszem ágában sincs számára tetszetős választ adni Rolling Eyes Lezárom a témát így, és kész, még találó is, hiszen nála nagyobb baka csak egy van széles-e világon, és az a madara >.> Vajon miért nem lepődök meg? Rolling Eyes
Viszont azon egy kicsit igen, hogy nem a terveimnek megfelelően alakult a gyepálás, legalábbis igencsak boldog lettem volna, ha láthatom ezt a felfújt hólyagot a földön fetrengeni, pláne abban a csini pocsolyában, ami kialakult alattunk az oszlop tövében :3 De nem, neki keresztül kell húznia a számításomat, akkorát kaptam a kemény fejétől, hogy majd' beleszédültem és fel is jajdultam annak rendje s módja szerint >.> Az orromat fogva csücsültem a végeredménynek hála, és miután egy fél pillantást vetettem a szemem sarkába megállapítottam, hogy majdnem sárgában van az életem. A jó az, hogy az övé már jócskán ott jár, azért így kicsit elégedett voltam :3
- Emlékeztetsz egy majmos fickóra, az is lefejelt egyszer. A különbség köztetek az, hogy neked nem a peted majom, hanem te magad vagy az >.> - kommentáltam kedvesen a déjá vu érzésemet. Meglep, hogy még emlékszem arra a nyomi srácra, elég gáz volt. Talán pont ezért is maradt meg bennem ennyire a rendhagyó köszönésével együtt Rolling Eyes
- Legkevésbé sem érdekel, tőlem aztán lehetne kétszáz is Neutral - reagáltam hidegen. Nem örültem neki, hogy még Reginaldot is megkapom, eddig ez volt az egyetlen jó dolog, hogy az idegesítő grillcsirke nem zavart. Mindegy, most a legkevésbé ez érdekelt, sokkal szimpibb gondolat volt kihasználni, amíg Ren fetreng, szóval egy hirtelen mozdulattal talpra pattantam, hátha rá tudok taposni arra a drága mellkasára és kicsit megforgathatom benne a topánkám sáros sarkát :3

Kvázi pihikör.
94/170 HP
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Szept. 29 2014, 20:22

- Hehehehe… ez elég szegényes visszaszólás…. és amúgy is… te mondtad Razz szólok neki visszaismételten csak hogy folytassam azt, amit elkezdtem…  Nem mintha nem lenne már eléggé felhúzva, de azért….. na.. Rolling Eyes  
Hmmm… lassan ideje lesz, ha mozgósítom is magam…. még a végén húzós lesz a vége, pedig nem így van tervezve. Amikor kirúgja kezeimet, a képességemmel fejelek hátra és be is találok vele. Egy szép díjnyertes hátra fejes, ezt bárki megirigyelhetné még akkor is, ha nem nézzük az okozott sebzést…. Cool
A csodálatraméltó mozdulatom után a hátamra érkezem az oszlop tetején, Reginaldal feloldatom a képességét .
~ Reeeen… már megint csak játszol vaz’ >.<
- Nem is Rolling Eyes tök komolyan veszem Rolling Eyes - füllentek. ő talán még ezt beveszi…
~ Akkor minike?! ~ vet rá egy pillantást… nos, talán egy picit rosszabbul állok, mint ő, na és? :O
- Pssszttt!
~ Ne pisszegjé’ nekem!!! >>.<<
- Rolling Eyes - fejét mérgesen rázva csapkod erősebben szárnyaival, magasabbra repül, hogy lendületet vegyen a támadásához..
~ Majd én megmutatom >.< ~  az, hogyne, mint legutóbb… vagy azelőtt? Hmmm... mindegy… emlékszem rá, hogy csúfosat bukott… egyszer Suspect  Ideje egy kis figyelmet áldoznom az orrocskáját fogdosó lánykára… ő is nekem károg Suspect
- Tényleg? :O – játszom a meglepettett….
- Akkor ezek szerint.. Miri-chan,te a majmokra buksz? Razz poénkodom el megint.. ezt érdemli ˇ^ˇ  Azután a képességemre terelődik a szó… persze, hogy lehordja >.>
- Cöh…. mintha nem a páncéljaimnak köszönhetnél pár bosskillt ˇ^ˇ - a kis szemtelen, és ez még nem minden… egyszerűen meg akar taposni o.O  és meg is teszi O.O
- Hééééé… szégyelld magad…. megint itt mutogatod mi van a szoknyácskád alatt, és még meg is taposol, töpszli? Razz Hírtelen ráfogok a lábára és a súlyemelésem segítségével megtaszajtom azt, a gazdijával együtt, remélve, hogy lehuppan az oszlopról, amit én vettem birtokba….  Akár sikerül eltávolítani, akár nem, talpra szökkenek és letörölgetem magamról a mocskot…. illetve próbálkozom, míg az pixel formájában nem távozik rólam…
- Am… hadd kérdezzem már meg, hogy….. öhm.. komolyan harcolsz te egyáltalán? Suspect


Hp: 63/185
Páncél:  0/65

Regi:
HP: 36/93

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Csüt. Okt. 02 2014, 20:07

Én mondtam, én mondtam, én mondtam... de mit mondtam én? >.> Lehet csak az ideg vette az emlékezési tehetségemet és azért nem vágom, miről hablatyol Ren, de valahogy számomra sokkal esélyesebb volt, hogy kamuzik, hogy még ennél is jobban felidegeljen <.< Komolyan, az egész ember azért létezik, hogy engem cseszegessen folyamatosan, semmi más értelme nincs a létének >.> Amióta csak meglátott, sérteget és vádaskodik, pedig csak egy gyenge lány vagyok. Ilyen egy sztár, akit milliók bálványoznak és tekintenek példaképnek? Ha belegondolok, hogy még engem is ösztönzött, elfog a hányinger, 180 fokot fordult róla a véleményem, amióta ismerem, aztán még egyszer, és aztán még egyszer. De végeredményben most tök ellentétesen vélekedek róla, mint odakint, és ha egyszer hazakerülök, az első dolog az lesz, hogy letépem a szobám faláról a poszterét és felgyújtom a francba Neutral
- Ez a majom egészen ügyesen álcázta magát, szőke herceg jelmeze viszont már lehullott Rolling Eyes - feleltem szemrebbenés nélkül. Már csak az hiányzott, hogy felvegyem a provokálását és azon idegesítem magam, miközben Reginald éppen támadásra készül. Fél szemmel a madarat lestem, de már most látom, hogy pofonegyszerű lesz kitérni előle, ha ennyire rákészül. Messziről fog érkezni, úgy meg hiába nagy a sebessége Rolling Eyes De addig is Ren gondoskodott róla, hogy csak még jobban beletapossak a mellkasába, elég volt arra gondolnom, hogy mekkorát égtem már a páncéljai miatt >.> Aztán csak fokozta a srác, szóval én is fokoztam a nyomást Neutral
- Nem muszáj odanézned Neutral Vagy ennyire érdekel, mi van alatta? Rolling Eyes - támaszkodtam rá a lábamra, amit rajta próbáltam tartani, de az ereje elég nagy volt ahhoz ennek a baromnak, hogy ki tudjon billenteni az egyensúlyomból >.> Hogy mentsem, ami menthető, megpróbáltam az esést egy bukfenccé alakítani, ami addig sikerült, hogy a mozdulat megvolt, csak közben elfogyott alólam az oszlop ._. A peremében tudtam csak megkapaszkodni, úgy lógtam lefelé fél kézzel kapaszkodva. És mivel én nem vagyok szuperhős, eléggé nehezemre esett magam megtartani.
- Csak szeretnéd, Ren, de... nem. Amíg nem látsz itemeket használni... - feleltem erőlködve, miközben igyekeztem a lábammal úgy kapálózni, hogy közém és a fal közé kerüljön valahogy. Csessze meg, csúszik az ujjam a vizes kövön. Le fogok esni pale
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Okt. 05 2014, 17:20

Csak nem hagyja csak úgy magát… nem tud mindent figyelmen kívül hagyni, hehe… hogy is tudna, mikor be van pöccenve, holott csak is az igazat, a színtiszta igazat mondtam neki Rolling Eyes
- Oh…. tényleg? - kérdezem megjátszott meglepettséggel…
- Az elején tisztáztam, hogy kiről milyen jelmez hullott már le, nem? – utalok a beszélgetésünk elején kijelentett és teljesen jogos „vádakra”
- Nem én mászok rá az aktuális top elsőre Razz nem hagyhattam ki…. ez amúgy is tény, az meg teljesen más kérdés, hogy én vagyok az egyetlen, aki ezt ki meri jelenteni anélkül, hogy bármiféle következménnyel szembe kellene néznem, kivéve a mostani….
- Csak az támad ilyen elszántan, aki bűnös Razz jaja, minden jel arra utal, hogy sáros, vagyis tök igaz az, amit mondtam nemrég…. saját magát árulja el heheheh….  
Reginald a magasban jár, próbálja megtéveszteni az ellenfelünket azzal, hogy igyekszik kikerülni a látómezejéből, így talán okozhat némi kellemetlenséget neki… Én addig a hátamon fekszem, kényelmesen, igaz az eső miatt ne lehet napozni, na nem mintha szükségem lenne rá, tökéletes a bőröm színe Cool Aztán egyszer csak rám tapos, de csak természetes, hogy nem hagyom magam… ekkora szemtelenséget azért… >.>
- Pontosan tudom, mi van alatta Razz és szerintem még egy csomó másik ember is Suspect Mondjuk azt, hogy olyan, mint egy nyitott könyv, hehehe…  
- Vagy szeretnéd, ah érdekelne? Razz - Talán pont azért, mert ezzel megzavarom, vagy ki tudja miért, de a bivaly erőm segítségével lököm el, mire elveszti egyensúlyát és majdnem lebukfencezik az oszlopomról… csak majdnem. Hamar felugrok, stílusosan persze... látom, hogy még kapaszkodik… kisbicskái mellettem hevernek szanaszét…  Fegyvereit oldali irányba lerúgom, véletlenül se tudja elkapni őket…. nyugodtan essen csak le és szedje fel őket a sárból, muhahahah….  
- Aha.. értem… szóval tényleg… ennyire a szolgám akarsz lenni? RazzReginald még ne támad, és annyira sikeres a trükkje, hogy még én sem látom azt, hogy merre van :O…. az én támadóerőm meg egy nagy nulla Suspect…. ideje bevetni az új képit….
- Bírod még? Mert akkor mutatok valami újat – felelem és aktiválom legújabb képességemet….. majd fegyverek jelennek meg, szemszűkítő aranyfényben, mely közül kiválasztok egyet
képi:
- Dagonyázz Razz kis malac Razz azután újdonsült fegyveremmel próbálom elszúrni, lelökni a pocsolyába…. egy kis iszapos cucc \o/ igaz ahhoz még sok a ruha Suspect

Hp: 63/185
Páncél:  0/65

Regi:
HP: 71/93


// képi aktiválva, találat esetén +35 hp neked//


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 07 2014, 22:06-kor.

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Kedd Okt. 07 2014, 15:50

Eddig is ideges voltam, de képes voltam megőrizni a hidegvérem. Korábban viszont kapásból elmentek volna otthonról nálam, ha ilyesmivel szembesülök, szóval gondolom kicsit érettebb lettem idebent. Viszont ettől még jobb vitapartnerré nem váltam, amit az is mutatott, hogy megint nekimentem a srácnak sértettségemben. Mindig is, ha vitára került sor, akkor hanggal kerekedtem felül, jelen esetben pedig hát más eszközeim is voltak, gondolok itt a késeimre. Na most viszont, hogy újra meghallottam a vádakat, végleg elborult valami odabent. Elvörösödtem a dühtől, és ha nézéssel ölni lehetne, akkor most kireppentek volna a szikrák onnan, és szép nagyra nőve az összes Ren mellkasába és fejébe fúródott volna immár szilárd anyagként. Innentől kezdve nem voltak érvek vagy ellenérvek, nem voltak szellemes vagy kevésbé szellemes beszólások vagy oltások. Minden egyes szava, ami kibukott a száján, csak olaj volt a tűzre, és a véleményemet egyetlen szóban össze tudtam foglalni.
- URUSAI!!! - sikítottam dühösen. Nem érdekeltek már a késeim, kikerült a tudatomból az, hogy leeshetek, nem láttam magam előtt semmit, csak egy vörös ködöt. Indulatossá váltak a mozdulataim, és emberfelettit produkálva húztam magam alá a lábaimat, hogy végre el tudjak rugaszkodni, és a szomszédos oszlop oldalára lökhessem magam egy szaltóval, majd ott is támasztékot vettem, és nagy lendülettel rugaszkodtam el Ren irányába. Gyakorlatilag fel sem fogtam mit teszek, vagy hogy esetleg túl kockázatos az akrobatika szintemhez képest ezt a mozdulatsor, csak az járt a fejemben, hogy odajussak Renhez. Az ugrásom rövid volt persze, de ahhoz elég hosszú, hogy a térdem beverése árán vissza tudjak kapaszkodni az oszlopra, és dühöm utolsó erejéből táplálkozva ököllel menjek neki a fiúnak. Nem is számított igazából, hogy eltalálom-e vagy sem, igazság szerint baromi gyenge próbálkozás volt az összes, és nem volt azon mit csodálkozni, ha egyszer sem sikerül képen törölnöm, mert az összes elől elhajol, vagy egyszerűen csak átszúr azzal a piszkavassal, amit ki tudja honnan húzott elő. Azt sem fogtam fel, hogy a kezében van. És mindez tartott egészen addig, amíg el nem fogyott az energiám. Ekkor estem térdre, immár sírva.
- Én nem csináltam semmi rosszat... én nem! Miért baj az, hogy ha szeretek valakit?! Miért...? - fakadtam ki úgy, hogy immár nem csak az eső áztatta az arcom, hanem a könnyeim is. Nem érdekelt már semmi, csak azt akartam, hogy fogja be a száját és hagyjon békében...

94/170 HP
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 07 2014, 22:05

Egy kis játszadozás után úgy döntök, ideje kipróbálni a vadi új képességemet, melyre nem olyan rég tettem szert azzal, hogy elértem a harmincas szintet Cool A lírása sok jóval kecsegtetett, de kipróbálni még nem volt lehetőségem. Az efféle menő képiket nem lehet sima mobokon letesztelni.. neeeeem, ahhoz egy nagyobb falat kell, aki jelent egy kis kihívást. Csak úgy, a semmiért felesleges képit használni Suspect
Most érkezett el az ideje a próbának, bár azt nem merném állítani, hogy ez egy rendkívül izgalmas párbaj Rolling Eyes  Bevallom, nem gondoltam volna, hogy a nagy céhek egyik vezére ennyire gyenge lenne. Pedig direkt kikötöttem az elején, hogy nem fogom vissza magam >.> Erre mit teszek? Elviccelem az elejétől kezdve a töpszli nemtörődömsége, vagy gyengesége miatt…. veeeeh… így vívjon jó párbajokat az ember Suspect  az aranyszínű, pompás fény már meg sem lep, hisz az én képességemről van szó Cool Azután előhúzom a csillogó-villogó pengét, megpörgetem magam mellett, menőzök egy kicsikét, majd azt egyenesen a fent maradásért küzdő lányba vágom azt, igyekezve lelökni az oszlopomtól. A HP csíkja növekedik, akkor jól sejtettem, hogy ez Escalon, a gyógyító kard….
Több időm nem marad a töprengésre a képességemmel kapcsolatban, mert elordítja magát az ellenfelem és egy sor akrobatikus mozdulattal visszatér az alapfelálláshoz, majd felhúzza pár grammos testét és nekem ront o.O Vadul csapkod mintegy…. hisztis… nő?? o.O Alig tudok elhajolni az első ütése elől, a másodikat jobb karommal ütöm félre, mielőtt betalálna…. aztán rájövök, hogy miért is csinálom ezt, mikor erre is van nagyszerű skillem? Az utolsó  ütése simán betalál, hagyom neki, de csak vigyorogva állok, meg sem rezzenek Cool
- Most mi van? – teszem fel kérdésemet, miután elkezd itt nekem pityeregni Suspect  Veeeeeh… kinőttem, már abból az időszakból, hogy ellágyuljak ezen, ráadásul nem tettem semmi rosszat… az igazat mondtam nem mást ˇ^ˇ Ha ez fáj neki, akkor magával van elszámolnivalója, nem velem Rolling Eyes
- Az nem baj – válaszolom a vállamat rángatva…..
- De olyan vagy mint én… csak magadat szereted ˇ^ˇ - mi sem bizonyítja ezt az állításom jobban, mint korábbi állításaim… őt csak a jólét érdekli semmi más… és igen.. ezen a tényen valóban el lehet pityeredni Suspect
Hupsz, nekem egy petem is van jut eszembe…. pont megpillantom szövegelés közben, hátulról akar belerohanni a töpszlibe…. ügyes…
- Na, harcolj!!!- felszólítom, de már emelem a lábam, hogy egy toló rúgást intézzek mellkasa felé, ezzel szó szerint lerúgva őt az oszlopomról, zuhanyon a sárba ˇ^ˇ
~ Mi a….??!! >>.<<~ ennyit tud mondani a petem, ki elől eltűnt a célpont és gazdája, azaz én maradtam ott. Idejében és talán reflexszerűen aktiválja a képességét, így egy lángcsóva durran belém, ölel körül és páncélként materializálódik. Egy pöppet azért én is megijedtem, megtántorodtam, hátraléptem egyet és kezeim arcom elé tettem a „becsapódás” alatt…  Huhh…  meleg helyzet volt… mázli Suspect
Ha lerúgtam a  hölgyikét, akkor az oszlop széléhez lépek, lenézek és ha még mindig ott tétlenkedik, felé hajítom fegyverem, egyenest a homlokába, ami ugyan csak gyógyít rajta, majd pixeleire hullik…
- Ha nem tetszik amit mondok, fogd be a szám Razz Harcolj úgy, hogy ne jussak szóhoz Razzpróbálkozom tovább, hátha összekapja magát végre és szórakoztat Suspect

Hp: 63/185
Páncél:  93/158

// Első két ütés hárítva, második kettő talált, egyik elnyelve absorbal +king. Ha a rúgás talált 9 sebzés, ha a kard is akk +35 hp mellé//

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Mirika Csüt. Okt. 09 2014, 17:00

Talán hónapok óta először kerültem ilyen rossz állapotba, és fogalmam sincs, mi volt az oka, hiszen tök kiegyensúlyozott voltam már jó hosszú ideje, és a nyomás alatt sem roppantam már össze úgy, mint régebben. Ez most is látszott, de csak sikerült Rennek elérnie, hogy elveszítsem a fejemet. Ebben aztán különösen tehetséges lehet. Mindenesetre a se lát-se hall állapotból az zökkentett ki, hogy egyszer csak elveszítettem a talajt a lábam alól, és éreztem, hogy a levegőben vagyok. Abban a pillanatban sok minden átfutott a fejemen, de a legerősebb a döbbenet volt, és azt is megéltem, hogy bár nem színleltem semmit, egyszerűen elapadtak a könnyeim és tágra nyílt szemekkel néztem előre, vagyis leginkább az égbolt felé. Aztán földet értem egy placcsanással, egy kisebb adag vizet szét is fröcsköltem a landolással, a testemen pedig végigfutott a fájdalom helyett megjelenő bizsergés és a becsapódás okozta stun hatás miatt mozdulni sem tudtam, így a fegyver is akadálytalanul fúródott belém, amit a fiú felém hajított. Döbbenten kapkodtam levegő után, csak tátogtam, mint egy hal. El se tudtam hinni, hogy mindez velem történik, hogy Ren egy láthatóan összetört, síró lányt képes volt lelökni, és még meg is dobálja valami pengével. Sokkolt a dolog konkrétan. Eddig úgy voltam vele, hogy a fiú csak szimplán bunkó, mert sérti, hogy nem mellette kötöttem ki és hulla féltékeny Anatra, de ez most... ez most... egyszerűen szóhoz sem jutottam. Azt hittem már nem tudok csalódni benne, de tévedtem, minden eddiginél mélyebb szánakozást és megvetést éreztem az irányába. Igen, jólesett volna, ha az imént felhúz, az pedig még jobban, ha látva mennyire szétestem, abbahagyja ezt a hülyeséget és legalább megpróbál megvigasztalni. Akkor talán képes lettem volna Renre úgy gondolni, mint egy emberi lényre, és konkrétan szerettem volna, ha a karjai közé zár és csitít egy kicsit. Nem azért, mert bármiféle gyengéd szálak fűztek volna hozzá, hanem mert szimplán jó érzés lett volna érezni, hogy valaki törődik velem. De oké, elfogadom, hogy nem teszi meg, az belefért volna simán. Ez viszont, hogy még bánt is...
Komor arccal tápászkodtam fel, és csendben összeszedtem a késeket, amiket ő lelökött az oszlop tetejéről. Elég volt megrázni őket, és a mocsok epixeleződött róluk, szóval vissza tudtam őket dugni az övembe. A hátamat nekitámasztottam az oszlop falának, felnéztem, és hagytam hogy a kövér esőcseppek lemossák az arcomat. Becsuktam a szemem és hallgattam, ahogy kopognak a nedves kövezeten. Nyugodt voltam már. És szomorú. Nagyon szomorú, hogy létezik ilyen ember, és ráadásul még tízezrek, százezrek példaképe is. És hogy az enyém is volt. De már csak volt.
- Suki ni shiro - szólaltam meg. Nem tudom, hallotta-e onnan fentről, nem is érdekelt. Nem volt már bennem semmi bosszúvágy, csak végtelenül mély csalódottságot éreztem. Ellöktem magam az oszloptól és elindultam az utca felé, miközben kisöpörtem a szememből a csomóba összeállt, elázott hajamat, amit nem takart a sisakom.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 13 2014, 20:11

Nem igazán számítottam rá, hogy így eltörik nála a mécses Suspect olyan nagy hévvel volt az elején, hogy így, meg úgy lenyom, összetör blablablaaa… erre van egy kis síró jelenet? Veeeeh… ez a szó legszorosabb értelmében trééééé…. nem is lehet így harcolni igazán, még csak meg sem izzadtam… céhvezér.. nesze neked… eddig az összes leader-t lenyomtam… nem is ez a probléma, hanem az, hogy ezt a harc szánalmas volt…. még csak harcnak sem nevezném…  
Teszek még egy kísérletet arra, hogy normális küzdelem alakuljon ki ebből a valamiből. Látom Reginaldot közeledni és mielőtt betalálna, lerúgom az apró lányt az oszlopról, majd éppen hogy működésbe lép a kakadu képessége…. kicsit azért megijesztett >.>
Ha mást nem, annyit elérek az akciómmal, hogy elhallgat, nem sír tovább, na nem mintha bevettem volna >.> Tuti valami trükk, csel, amivel előnyre akart szert tenni, hogy majd én megsajnálom… őt… hehe… a francokat ˇ^ˇ
Végignézem miként „loccsan” a sártengerbe, és plusz motiváció gyanánt a fejébe állítom gyógyító pengémet. Nem gáz, egy kicsivel elnyújtja a szórakozást, vagy kínlódást… eddig sajnos az utóbbi jellemző az összecsapásunkra…  Pár kedves szót még intézek hozzá, majd várom, hogy felkeljen és nekem rontson, vagy visszaszóljon, de nem Suspect  Hiába várok, nem az történik, aminek történnie kellene Suspect  Kiássa magát a sárból, azután a  tőreit is megkeresi, helyére rakja….
- Hoooooi!! – kiáltok le neki,kapálózok  mikor megunom a bámészkodást.
- Mennyit segítsek még, hogy legyen egy kis izgalom is? Harcolj végre rendesen… gyereeee… itt várok fent \o/ - mondom, azonban nem látszik rajta, hogy hajlana az ajánlatomra. Ennyi lett volna? Ennyire képes a Voice vezére? Mégis ki fektetne bizalmat ebbe a törpébe… ezek után én tuti nem….. lehet, hogy csak névleges vezér.. bájolog, meg jó pofizik, közben meg más mozgatja a szálakat… Suspect
-Hooooi!!!- próbálkozom újra... feleslegesen.. az oszlopot támasztja facepalm Felfelé néz, aztán gondol egyet és elindul….
- Na, azt már nem >.> - hátralépek kettőt, míg az oszlop engedi. Megindulok, elrugaszkodom és mindenféle cifra mozdulat nélkül előtte érkezem a sárba… picit el is süllyedtem Rolling Eyes
- Hová készülsz töpszli? >.> Még tart a párbaj…. harcolj, vagy add fel és tartsd be az ígéreted ˇ^ˇ - ideje tisztázni a dolgokat…. csak úgy, lazán nem engedem el…

_________________
Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola Empty Re: Mirika vs Ren - Az aincradi ugróiskola

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.