Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fumiaki vs. Ranmaru

3 posters

Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Okt. 26 2012, 01:30

A vállára tettem a kezem. Ennyi volt csak, semmi több. Ott álltam mögötte teljes harci pompámban: rajtam feszült a láncing. Vállamról lobogott szakadt köpenyem. Alap íjam volt a leggyengébb része a felszerelésemnek, de én tudtam, hogy szintemnek megfelelő sebzés bújik meg mögötte.
Lenéztem rá. A tekintetemet használta. Közben fókuszaim folyamatosan a környéket vizslatták, nehogy lemaradjak valami létfontosságú eseményről: érdekelt az emberi reakciók, kíváncsi voltam, hogyan viselkednek itt természetesen az emberek. Az biztos, hogy az én mosolyom nem volt természetes. Olyan fennhéjázás áradt belőle, amennyit én soha nem gondoltam volna magaménak.
Meccsre hívlak. Fogadd el. – Jobbommal eközben elküldtem a kikészített invitálást. Nem kellett odanéznem: egy fókuszomat használtam, hogy ne nyúljak félre. – Nem sok esélyed lenne ellenem, de érdekesnek tűnsz. Különleges, soha ezelőtt nem látott párbajra hívlak… Harcos! – Nem tudtam a nevét, de volt időm végigmérni, és nem láttam más lehetőséget a kasztját illetően.
Fiatalnak tűnt még. Ez aggasztott. Vetettem egy utolsó pillantást még az arcára, hátha regisztrálok valamilyen érzelmet, vagy észreveszek egy apró jelet, hogy tudjam, ha eddig nem is győztem meg, merre kéne tovább puhatolóznom, hogy beleegyezzen a küzdelembe.
A szabályok igen egyszerűek. – Odébb léptem tőle, hogy legyen tér közöttünk. – Két körig te támadsz, én nem foglak sebezni téged. Utána én következem: minden egyes kör végén felteszek egy kérdést. Ha igennel felelsz rájuk, a játékot én nyertem. Ha nemmel felelsz, megválok egy felszerelésemtől. – A tekintetét vizslattam. Reméltem, hogy meggyőzöm. – Egy idő után nem lesz lényegében más dolgod, mint módszeresen leamortizálni engem. De addig el kell majd jutnod! – Fejemmel a harctér felé biccentettem, invitálásképpen.
Reméltem, hogy elfogadja a kihívásom.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Shade Pént. Okt. 26 2012, 17:29

Az utcán ballagtam, ki a városból mob vadászatra, mikor egy kezet éreztem a jobb vállamon. Az illető felé fordultam, majd ránéztem. Majd már neki is indult a monológjának.
-Meccsre hívlak. Fogadd el.- mondta fenn hangon a fiú, és már meg is jelent előttem az elfogadás pont. - Nem sok esélyed lenne, de érdekesnek tűnsz. Különleges, soha ezelőtt nem látott párbajra hívlak…- ekkor egy kicsit elakadt a szava - ...Harcos!
~Hülye, arrogáns emberek Sad~ szitkozódtam magamban, majd rányomtam az elfogadásra.
-A szabályok igen egyszerűek. Két körig te támadsz, én nem foglak sebezni téged. Utána én következem: minden egyes kör végén felteszek egy kérdést. Ha igennel felelsz rájuk, a játékot én nyertem. Ha nemmel felelsz, megválok egy felszerelésemtől.- magyarázott a srác. -Egy idő után nem lesz lényegében más dolgod, mint módszeresen leamortizálni engem. De addig el kell majd jutnod!- fejezte be.
-Tehát vehetem úgy is, hogy kitérsz az ütéseim elől?- kérdeztem felé, majd rászorítottam a pörölyömre.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Okt. 26 2012, 18:02

Abban a pillanatban, hogy rányomott az elfogadásra elfordultam tőle. Innentől kezdve minden más már csak üres szócséplés, felesleges energiabefektetés lett volna, egy olyan szociális ismerkedési sablon, amelyet nem vallottam magaménak.
Nem számítottam rá, hogy meg fog tudni állítani, de kérdése nagyon jó volt. Ráérzett a fiú a lényegre. Megmerevedtem léptemben, majd hátrafordultam, tekintetem rá emeletem. Szám szegletében a leleplezettek mosolya játszott:
Jól gondolkodsz. Nem ígértem, hogy magam fogok a pörölyöd elé lépni. – Folytattam az utamat egy üres területre. Amint elkezdődik a harcunk, úgyis még nagyobb teret fogunk kapni. Egyelőre annyi-amennyi pedig elég lesz. A visszaszámlálás ekkor már rég pörgött. Fél percem volt még. Az íjamat invertorymba tettem, hogy ne sérüljön, amíg nincs szükségem rá. Én magam pedig a SAO-ban lassan berögzülő íjász-reflexek egyikének engedelmeskedve minél nagyobb távolságra helyezkedtem el a sráctól.
Eszembe jutott, milyen ügyesen eltrafálta a ki nem mondott információt. Újra elmosolyodtam. Már csak alig tíz másodperc volt hátra.
Vissza ne fogd magad! Tatsuki Ranmaru ellen harcolsz, az Ítélet Öklének céhvezetője hívott ki téged! Érezd magad megtisztelve! – harsogtam, miközben kimért mozdulattal széttártam a karom, jelezve: jöjjön csak!
Az első körben nem készültem elmozdulni a csapásai elől. Tudni akartam, milyen sebzési értéke van, ezt pedig a legjobban csakis a saját bőrömön tapasztalhattam meg. Reménykedtem, hogy nem túl nagy. Amennyiben úgy látom, hogy láncingem nem fog kettőnél több csapást kibírni, a második támadása előtt már én is mozdulok: terveim szerint ezúttal már a gyorsaságát tenném próbára, hogy képes-e az én tempómban mozogni. Célom kitérni előle. És van még egy trükk a tarsolyomban, mielőtt a körnek vége. A kérdés. Nem bármilyen random kérdést akarok hozzávágni. Olyasmit, amitől egy pillanatra lefagy, ami meglepi… A reakció a fontos. Hogyan reagálnak más, normális emberek? Harci tapasztalat kell nekem. Újfajta.
Megfigyeléseim szerint a kompromittáló kérdések erre a leghatásosabbak. Szexuális, de minimum intim szférákat sértő kérdés. Főleg kamaszoknál hatásos ez. Lássuk csak…
Szeretsz te engem, Harcos? – szegeztem neki a kérdést két csapása között.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Shade Szomb. Okt. 27 2012, 16:20

-Jól gondolkodsz. Nem ígértem, hogy magam fogok a pörölyöd elé lépni.- mondta, majd távolodni kezdett tőlem.
~Távolsági harcos? Íjász? Vagy Állatidomár, csak akkor hol van az állata? Akkor marad az Íjász…~ elemeztem a fiút. Aki megfordult, és valami furcsa mozdulatot csinált, és egy pillanat múlva eltűnt a fegyvere.
~Elrakta a fegyverét?! Ha magasabb szintű, akkor is kell neki a fegyver... a végén még meghal~ gondolkodtam, majd a pörölyömre fogtam. Az idő letelte előtt felé indultam.
-Multiple Strike.- motyogtam, majd a pörölyöm felfénylett.
- Vissza ne fogd magad! Tatsuki Ranmaru ellen harcolsz, az Ítélet Öklének céhvezetője hívott ki téged! Érezd magad megtisztelve!- ordította, majd széttárta a kezeit.
-Ha ennyire kéreted magad, akkor légy szíves ezelől ne térj ki!- válaszoltam, majd futásra fogtam magamat, és beleütöttem, nem tudom, hogy reagál majd a sebzésre, de mindenképpen le akarom dermeszteni, hogy a következőkben meg tudjam csapni. Ha ledermed, akkor ellövöm a második ütésemet is, ha nem, akkor szimplán kitér a csapás elől. Very Happy
-Szeretsz te engem, Harcos?- mondta a fiú. Őszintén, szólva meglepődtem, a kérdésen.
~Ez homi? Neutral~ gondoltam, majd válaszolni készültem.
-NEM!- üvöltöttem, majd undorodva visszahúzódtam.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Okt. 27 2012, 17:00

Az ilyenek, mint mi, megismerjük egymást. A másik mozgásáról, a szemkontaktus hiányáról, arról, hogy úgy mozog, mintha még saját maga is kényelmetlenül érezné magát a saját bőrében.
A szociális szempontból hátramaradottak. Sérültek. Zárkózottak. És még ez a srác, itt előttem, nem jött rá, hogy ez egy más világ. Ha tudhatná, hogy itt lehet ő teljesen más is, mint eddig! Felsóhajtok, és szinte lassított felvételként nézem végig, ahogy nekem ront. Emelkedik a pulzusszámom, a fülem kattog, ahogy a pöröly színesedik és mintha nem egyszerűen a fegyvere, hanem az egész világ rám szakadna vele. Nem használtak még rajtam különleges technikával megspékelt ütést. A bakancs-listámon egy újabb pont pipálódik ki.
Lássuk! Szinte magamat szívatom azzal, hogy nem mozdulok. Hiszen többszörösen gyorsabb vagyok a srácnál, így könnyűszerrel kitérhetnék, de izgat a felfedezés örömre, hogy milyen érzés a becsapódás.
Az ütése elemi ereje belém vág, hátralökődöm. Persze ha a valóságban lettünk volna, akkor minimum bordám repedne, én pedig métereket szállnék, de most csak egyszerűen átfut a löket virtuális alakomon. Sebzése nyomán vörös sáv mutatja, hogyan fut szét bennem a fájdalomnak nem mondható furcsa érzés. A csapás nyomán leválik rólam a láncing, megszűnik minden páncélzatom.
Kérdésem nekiszegeztem, és kaján vigyorral konstatáltam a pillanatnyi megilletődöttségét.
Elhajolok a második vágása elől, és még azzal a mozdulattal tettem meg a gyorsaságom engedte sebességgel két lépést, hogy távolságot tudjak tartani.
Két felszerelés egyelőre elég is – mondtam, miközben lehívtam a menürendszeremet, és az invertoryba tettem az ebben a küzdelemben már hasznavehetetlen tárgyakat. Furcsa volt páncél nélkül. Legfeljebb éjszakára szoktam megválni tőlük. És újabban már akkor sem…
Rendben van, fiú. Az első kör letelt. Még egy köröd van hátra, majd támadok én is. Nulláztad a páncélzatom és két életpontom vetted le //felfelé kerekítettem az értéked számoláskor//. Lássuk, mit csinálsz! – Újra leengedtem a kezem. És ahogy támadt, látni akartam, hogyan is reagál: Ó, és mondd csak… véletlenül sem szeretsz te engem? – Igazából a kérdés lényegtelen volt. Az érdekes a reakcója volt. Legalábbis számomra.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Shade Vas. Okt. 28 2012, 15:46

A képességem telibe találta az Íjászt, majd hátralökte, a páncélja vörös darabokban hullott le, majd használhatatlanná vált. Majd a második csapást kikerülte.
-Két felszerelés egyelőre elég is.- mondta, majd eltette a használhatatlan páncélját.
-Bocsi, hogy nulláztam a páncélt, a legközelebbi ilyen már az életedet fogja eltalálni.- mondtam, majd megnéztem, hogy mennyi idő van hátra addig, hogy újra használhatnám.
~Egy perc, negyven másodperc még. (1:40->)~ állapítottam meg, majd visszanéztem.
-Rendben van, fiú. Az első kör letelt. Még egy köröd van hátra, majd támadok én is. Nulláztad a páncélzatom és két életpontom vetted le. Lássuk, mit csinálsz!- harsogta távolabbról. Megindultam felé, majd próbáltam, maximumon tartani a vajnyi kevés sebességemet, az idő addig telt, és így reménykedtem, hogy fogócskába kezd, amivel nem kell majd eljátszanom a csapási lehetőségeimet, így majd újra használhatom rajta a Multiple Strike-ot, és remélhetőleg sikerül eltalálnom vele.
-Ó, és mondd csak… véletlenül sem szeretsz te engem?- tette fel ismét a hülyekérdését, ami még inkább megerősítette bennem azt, hogy homoszexuális.
-Nem!- üvöltöttem majd, makacsul neki rontottam. Nem sebzésért, hanem egy kis fogócskáért mentem. Időt szerettem volna nyerni, és kitapasztalni a gondolkodás módját, hogy a következő Multiple Strike-om már bármikor nagy eséllyel, be tudjon találni.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Okt. 28 2012, 22:00

Nem veszi igazán komolyan ezt a harcot – járt a fejemben, miközben azt figyeltem, hogyan közelít felém, hogyan csapkod. A tervem igen egyszerű volt: letesztelni, hogy egy átlagos csapása mégis mennyi életpontomat veszi le. Nem akartam csalni, magyarán visszaélni komoly fölényemmel, és minden egyes csapását kikerülni. Főleg, hogy azért ekkora különbség nem is volt közöttünk. A többség ellen talán ki tudtam volna térni, de úgy tippeltem hogy azért minimum egy szint különbség lehet közöttünk. És őt nem tuningolják ritka eszközök.
A csapásai elé álltam. Nem volt kellemes. Nem szoktam hozzá, hogy bármi is levegye az életpontom. Főleg a láncingem óta nem volt jellemző, hogy bármi egyáltalán az életpontjaimig eljuthasson. Két csapást engedélyeztem, a harmadik elől sikerült elmozdulnom, de megviseltek a bevitt találatok, így a negyedik megint eltalált. Az életcsíkom sárgába fordult. Összesen 35 életpontom volt, és 9 páncélzatom. Az első csapása 11 pontos volt, két életpontomat levette. Három csapása további 21 életpontomtól fosztott meg. Akkor 12 életpontom maradt. Gyors fejszámolással rájöttem: még két találat, és nem bírom tovább. A gyorsaságomat használtam, hogy el tudjak távolodni tőle. Annyi volt csak a szándékom, hogy a következő tárgytól is megszabaduljak, hiszen nemleges választ kaptam. Tünemény Gyűrű. Már úgyis rég a saját életpontjaim csökkentek. Ahogy a gyűrűt levettem, fókuszaim száma is jelentősen megcsappant. De ez talán nem is volt olyan fontos. Kettő bőven elég volt, hogy figyelemmel tartsam az ellenfelem. – Akarsz randizni? Mert ha igen, nem veszem elő az íjamat… – Fokoztam a kérdést, ez már nem volt olyan egyszerű, mint az eddigiek, pedig már azokat is meglepetéssel fogadta észrevételeim szerint. Érdeklődve figyeltem, most mit reagál.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Shade Pént. Nov. 02 2012, 17:17

Beállt három csapásom elé, erősen lebecsült, mint minden embert, engem is idegesített ez a dolog.
~Ennyire meg akar halni?~ gondoltam, majd ráfókuszáltam, és felé kezdtem futni ,és még néhányszor csapni próbáltam, amik elől kitért. Ránéztem a képességemre, még csak egy perc választott el, túl sok idő, az alatt talán a harcnak is vége lehet.
~Gyorsulj!~ üvöltöttem a töltődő csíknak gondolatban, majd kicsit lassítottam, majd megálltam, hogy időt nyerjek. Pár másodpercet nézelődtem, és így már csak negyven öt másodperc választott el az újra használástól.
-Akarsz randizni? Mert ha igen, nem veszem elő az íjamat…- mondta a fiú. Gondolkoztam, hogy mivel lehetne húzni az időt, így hát válasszal alkalmam nyílt húzni az időt.
-Ez nem olyan dolog, amit rögtön el lehet dönteni! Úgyhogy egyenlőre adjál, egy kis időt mondjuk, tíz perc múlva újra kérdezheted, az után válaszolok!- próbáltam meg színészkedni, de mivel ez volt az első színészkedésem életemben, így nagy eséllyel meglátta, hogy az, és így rájön a hátsó szándékra.


A hozzászólást Hasarii Fumiaki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 02 2012, 18:57-kor.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Nov. 02 2012, 18:54

//Fumi, bocs a félreértésért, akkor utólag tisztázom: a gyűrűt és az összes többit se eldobtam, hanem eltettem az invertorymba.//

Igazság szerint – sóhajtottam fel, miközben a kezemet előrenyújtva megjelent benne az íjam –, kicsit csalódtam ebben a harcban. – Komótos mozdulattal felajzottam az íjat. Ráértem, mert tudtam, hogy amint ellenfelem támad, elég gyors tudok lenni ahhoz, hogy tüzelni tudjak, sőt akár csapását is elkerüljem. – Nem kaptam nemleges választ, így nem kell eszköztől megválnom, de igent sem, hogy a csatának vége legyen. Döntöttél már. És az a helyzet, hogy nem akarok több időt pazarolni erre a küzdelemre. Tíz perc? Soha! Végtelenül unom. Sokkal több izgalmat néztem ki belőled… Csalódtam – mondtam lemondóan, majd ha eddig nem adódott más szituáció, masszív támadásba kezdtem. Maximum sebességemen. Nem érdekelt, hogy ezzel nem adok neki túl sok esélyt. Nem érdekelt, ha esetleg az egész nem lesz más, mint öldöklés. Hogy ha ez a küzdelem a való világban folyna, akkor már vér áztatná a földet. Egyszerűen le akartam zárni ezt az egészet, amit nem is hívtam volna küzdelemnek.
Miközben egyik fókuszommal ellenfelemet tartottam szemmel, hogy minden nyilam célba érjen, a másikakkal pedig a szükséges helyekre figyeltem: a nyilaimat, hogy jól helyezzem őket, a környezetemet, hogy ne botoljak bele semmibe. És még ez sem jelentett elég izgalmat. Túl lassú volt. Egyszerűen ha be is talált egy-egy nyilam, mintha egy csiga sebességével mászott volna lefelé az életpontjai. Nagyon dühös voltam erre az egészre.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Shade Kedd Nov. 13 2012, 19:53

Vártam a fiú reakciójára. Mindent vártam, csak ezt nem.
-Igazság szerint...- kezdte a fiú. Távolról kémleltem, és sajnos megjelent a kezében az íja. -...,kicsit csalódtam ebben a harcban.- fejezte be, majd felhúzta az íját. Futni kezdtem felé, tudtam hogy gyorsabb nálam, de megpróbálom elérni a csapásommal. -Nem kaptam nemleges választ, így nem kell eszköztől megválnom, de igent sem, hogy a csatának vége legyen. Döntöttél már. És az a helyzet, hogy nem akarok több időt pazarolni erre a küzdelemre. Tíz perc? Soha! Végtelenül unom. Sokkal több izgalmat néztem ki belőled… Csalódtam- mondta, majd éreztem, ahogy 3 nyíl majdnem egyszerre a virtuális testembe fúródott, és az erejük hátralökött, így a földre kerültem. Ránéztem az életcsíkomra, normális tempóban kúszott le. Zöld... sárga... vörös. Azt hittem, hogy a maradék életem el fog szublimálni a testemből, és megfogok halni, de nem így történt. Maradt még pár hp-m. Ez hirtelen ért, de tényleg jól hittem, hogy jóval magasabb szintű, mint én.
-Feladom...- mondtam, majd felé fordultam és leereszkedtem féltérdre.
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Nov. 13 2012, 20:24

Semmi kedvem most egy nyilvános kivégzéshez – foglaltam össze az eddig fejemben kavargó gondolatokat. Szánva néztem, ahogy előttem térdel. Talán valami cselt forgat a fejében, hogy az utolsó nyilam elől ki fog térni, és belém vágja a pörölyét, ezzel olyan pontot téve a harc végére, amilyet ő szívesen lát.
Nem igyekeztem teljesen pontos lenni, két nyilam is mellément, három talált csak be. Vállat vontam. Nem zavart különösebben. Ami zavart az a tény volt, hogy a fiú nem tud nekem mit mutatni. Kapott tőlem két kört, lassan vettem le magamról a felszereléseket, de hiába, épphogy besárgult az életcsíkom. Ő pedig nem harcolt már, alig tett bármit is, nem tért ki, nem küzdött, nem strapálta magát. Kijelentette, hogy vesztett, miközben nem ez volt a kulcsszó, és a KT ugyan úgy folytatódott tovább.
Izgalmasnak tűntél, olyannak, aki a végsőkig küzd. Nem nyápicnak, hogy feladd, miközben még mindig van esélyed… így semmi értelme győzedelmeskedni feletted. Így még nekem fáj, ha beléd eresztem az utolsó nyílvesszőm. Főleg, hogy pazarlás.
Már nem volt kedvem az egészhez. Elvette tőlem. Na, ennyitől legalább megfosztottál – fogalmazódott meg bennem a gondolat, miközben lenéztem rá. Soha nem térdelt előttem még senki. Megdobogtatta szívemet a helyzet. Ezt is elértem. De közben savanyú volt a nyál a számban: ez nem volt küzdelem. Ez nem volt az égadta egy világon semmi! Egy nagy semmi…
Részemről egy szívdobbanással sem akarok több időt itt eltölteni. A játéknak vége. Te nyertél. A küzdelmet feladom. A küzdelemnek vége. – Több kulcsmondattal is próbálkoztam, mert nem emlékeztem, hogy pontosan minek kell elhangoznia, és most sem figyeltem, hogy melyiknél hangzott fel a ding, és írta ki a srác feje fölé, hogy győztes. Azon gondolkodtam, hogy odalépek hozzá, és a kezemet nyújtom neki. Más esetben talán megtettem volna. Most azonban semmiképpen. Nagyon dühös voltam. Úgy viharzottam el harcunk helyszínéről.

5 nyílvessző elhasználva.

(off)Fumi, leköteleztél, nagyon hálás vagyok, hogy bevállaltad a feladatot! Érdekes küzdőterezés volt.(/off)

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 14 2012, 16:38

A küzdőteret lezárom. Jutalom: 10 exp 20 arany ( +1 exp Lewisnak )
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fumiaki vs. Ranmaru Empty Re: Fumiaki vs. Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.